ספר משנת חיים - עלה 5 - ספר המפליא 

 

 

 

הקדמה

ספר המפליא

 

ייתכן וההיבט המדהים ביותר של הגאולה השלמה מתייחס לשליחות המשיחית של ישוע. יהודים רבים יסגרו את הספר רק בשל שמיעתם את המשפט האחרון, אך היו חכמים והחזיקו אותו פתוח. אין זה כריסטו החוזר אלא כוכב כריסטו, הכוכב המדהים ביותר שקיים. מלכיצדק היה תחתיו לפני כ-4000 שנים וישוע היה תחתיו לפני כ-2000 שנים. אפילו החמור הראשון של הגואל האחרון חיים היה תחתיו בשש השנים הראשונות של הסימנים השלמים, הי-הא!, למען תיקון השליחות המדהימה של ישוע בן יוסף ומרים. זהו כוכב מפליא באמת, וזו הסיבה שבגאולה השלמה זהו אכן שמו, "כוכב המפליא".

כוכב זה הוא גם כוכב בית לחם, הבית שבו נאפה לחם הגאולה השלמה. גם אתם יכולים לחפשו בכך שתטעמו את הלחם הגאולי המפליא שמביאים החמורים האוכלים את הלחם. האם אין זה מדהים שהחמורים יכולים לאכול לחם מכוכב? אתם יכולים לבחון זאת ולהשתכנע כי כך הוא. זהו הכוכב המפליא ה"אוכל" מעשרות מכל כוכבי הגאולה האחרים ואז "אופה" אותם בתנורו הפרטי. הריח שיוצא מתנור זה מדהים את בלוטות הטעם של כל אנשי האמונה הטובים.

לפיכך אל תסגרו את הספר ואל תעזבו את עלה הכותרת! אתם תגלו, עם נפילת התיאולוגיה הנוצרית, את משמעות השליחות המשיחית האמיתית של ישוע. בבית התפילה אנו חוגגים את חג ה-25 בדצמבר, חג המשיח הראשון שמת לפני שנה. כה גדולה הייתה שליחותו המשיחית כך שככל שמישהו לומד עליה יותר, נראה לו כי ישוע מת רק לפני שנה! הי-הא!

==========================================================================================================================================

עלה חמישי זה כולו מוקדש לשני נושאים עיקריים:

1)    תיקון הנצרות מהעוון האלילי לגבי ישוע היהודי בכל היבטיו.

 

2)   הסבר, על בסיס המסר החדש של הגאולה השלמה, אודות אמיתות משרתו המשיחית של ישוע.

 

לפני קריאת הטקסטים הללו, חובה עלינו להודיע לציבור את האזהרה החמורה הזאת, שהינה אזהרה חד-משמעית וברורה ביותר:

 

אנו, תלמידי המורה חיים, הנבחר מאת ה' ברוך הוא לגואל השלישי האחרון של האנושות, מודעים לעובדה שקיימים בתוך היהדות, גם בארץ וגם בחו''ל, בעוונות, תנועות הקוראות לעצמן ''יהודים משיחיים'' או ''יהודים בעד ישוע''.

היהודים של התנועות או הקבוצות האלה, לא מסתפקים בהגדרת ישוע במונחי ''משיח'', אלא מאמינים בו לא פחות ולא יותר כ''בן האלהים'', חלילה וחס, ובזאת הם נופלים לעבודה זרה ממש כמו בנצרות המסורתית ללא הבדל. קבוצות אלו הן מוקש ממשי המסוכן ביותר לעם ישראל. שורשן הוא מהערב-רב שהפיל את בני ישראל בעוון עגל הזהב, ולכן אלו הם אויבים אמיתיים לאמונת ישראל, שבתחבולות מתוחכמות מפילים למוקש של עבודה זרה נשמות יהודיות יקרות. הם מנצלים את ''יהדותם'' כדי לרמות יהודים טובים ותמימים רבים שמסיבות שונות התרחקו מהיהדות ומעקרונות טהרת האמונה. צריכים להתייחס ברצינות לסכנה זו ולהבין את הנזק העצום הנגרם ממנה.

 

עם זאת, אין שום עוון לדבר על ישוע ואנחנו בעלה חמש מרבים לדבר עליו ולהסביר את תפקידו ההיסטורי בתכנית ה'. העוון הוא להאמין בו במונחים נוצריים, כגון השילוש, בן האלהים, הלידה מהבתולה וכו'.

 

עלה חמש של ספר משנת חיים, בזכותו ובאישורו של הגואל חיים, מסביר באריכות ובאופן ברור מיהו באמת ישוע בן יוסף ומרים, ומהו תפקידו ההיסטורי האמיתי מאת ה' בעד עם ישראל ובעד כל העולם.

על סמך זה עלינו להכריז באופן מובהק שאין לנו שום קשר עם הקבוצות הללו, ולהודיע שבשום טקסט של ספר משנת חיים לא מדובר על ישוע כבן אלהים.

אנו מאמינים אך ורק בה' ברוך הוא, בורא הכל, אחד ויחיד שבחר במהלך היסטוריית האנושות בשלושה אנשים:

משה רבינו הגואל הראשון

ישוע, אחינו היקר הבלתי מובן עד עכשיו, האיש השני של הגאולה הכללית (הגם שמרדכי היהודי הוא הגואל השני לעם ישראל)

וחיים, הגואל השלישי והסופי של הגאולה השלמה.

 

אין אנו עוברים בשום מקום על הכלל הכתוב ''ויאמינו בה' ובמשה עבדו''.

 

==========================================================================================================================================

 

                                                                                        

מתי הילד

 

הקדמה לספר המפליא

 

הקדמה ליהודים בעניין סיפורו האמיתי של ישוע


בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים

 

תיקון החמור פאולוס


תיקון יוחנן

תיקון מתי

תיקון פאולוס  2002-2003

הסימן של פול ופאולוס

ישועת ישוע

סימן 33 - חלק א

סימן 33 - חלק ב

 

תיקון האוונגליון הרביעי

 

כוכב כריסטו מוסבר

 

הקבלה האמיתית מן הצדיק חיים אודות בית ספר האיסיים

 

בית ספר האיסיים ופורים המפוענח

 

לנופלים בפח של "יהודים בעד ישוע"