כתב: פרץ גרין

תרגם מאנגלית: משה לוי

 

תיקון פאולוס 2002-2003

נכתב בישראל

 

מכתב 104

מכתב לקהילת החמורים הנאמנה במילאנו, איטליה, ובכל שאר המקומות בהם הם נמצאים:

 

תיקון פאולוס בעל דרכון רומאי
נכתב על-ידי פול בעל דרכון אמריקאי

תיקון פאולוס שבלבל לשונות

ונעשה על-ידי פול בשפה החדשה והטהורה של הגאולה השלמה.

אני כותב כאן בסימן פול, פרץ והחמור

בעיר אברהם, יצחק ויעקב אבותינו.

בוא, פאולוס, מאחר שאני רוצה למקם מילים

המביטות קדימה ולא אחורה.

ואכן, צדקת:

ישוע היה משיח, כריסטו של העמים.

 

   גם אני הייתי פרושי, כמוך, במשך 5 שנים בקרב החב"דים.

   הצדיק חיים גאל אותי מן המלכודת

   ובאהבה גדולה עטף אותי באור התורה האמיתית, והעניק לי חיים חדשים ולב חדש כלפי כל האנשים באהבה.

   מהאחד ששמו נוצר על-ידי ה' לפני בריאת העולם קיבלתי את הרוח האוניברסאלית החדשה, כפי שהדבר נחשף מאוחר יותר בסימנים השלמים ובחלום שראה סולי קמחג'י, שבו הצדיק חיים, הגואל האחרון חיבק את אנשי העולם, ובאהבה עמוקה הכריז: "כולנו בשר אחד".

   אתה נולדת מחדש בדרך לדמשק.

   במילאנו, הצדיק חיים שחרר אותי מעיוורוני והעניק לי עיניים לראות לא את הקנקן אלא את מה שיש בו. המורה חיים הסביר לי אודות ל"ו הצדיקים הנסתרים והסובלים, הנושאים על עצמם את משקל חטאי האנושות לא רק עבור היהודים, אלא עבור כל האנשים בעולם, ואודות הגזרה שבגללה הצדיק הנסתר בחר לסבול.

   וגם אם איני זכאי להתעלות עם הצדיקים הנסתרים ולחוות את סבלם, ההשגחה האלוהית בידי המורה חיים, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו, הכינה אותי למשימה ההיסטורית שהוענקה לי לאחר הסבל הנורא האחרון של הצדיק ותחייתו מן המתים, כאשר נבחר על-ידי אל שדי כגואל השלישי של האנושות, השופט המשוח במלכות השמים. קיבלתי אז את הזכות ההיסטורית להכריז בקול רם בפני השמים הכוכביים, ולכן לעולם כולו, כי "בא הזמן" – בזכות הצדיק חיים וסבלו האחרון, שהציל את העולם מגזרת השמד ההמונית, ההיסטוריה האנושית נכנסה לשלב היסטורי של הגאולה השלישית השלמה, זמן השם "אהיה" האחרון של השם המשולש אהיה אשר אהיה.

   זו הייתה ההכרזה על פתיחת הגאולה השלישית השלמה ועל פיוס הלבבות של האבות ובניהם. "בא הזמן" היא ההצהרה של אליהו הנביא, זכרו לברכה, מפי, ונשלחה כמסר מהגואל הנבחר, חיים.

   יש להעריך כעת באופן עמוק יותר את הארתך מן ההכרה הפתאומית של אמת התחייה של ישוע ומהיותו המשיח המובטח. מאחר שאתה הפכת לשליח כריסטו, ושום דבר בעולם לא יכול היה להזיז אותך מן האמונה, אפילו עד לנשימתך האחרונה. גם אני בקטנותי מאמין לזכות בחלק מן הלהט הבלתי נלאה שלך ומהתעצמות הידע ואהבת האל התמידית, בבחירה של האהובים על-ידו.

 

   נדהמתי מאהבתך הטהורה לישוע. אמונתך הבלתי מעורערת השאירה אותי המום. התמדתך ומרצך בהגשמת משימתך מרגשת את חושי החמור, פרץ ופול. סבלת מכל סוג של מצוקה והשפלה, אך לא עצרת לרגע מלהכריז על הגעת המשיח, כריסטו שלו חיכיתם, מן התורה ומן הנביאים. גדולה ועוצרת נשימה הייתה אהבתך לכל אדם שחיבק את האמונה החדשה של כריסטו. הייתי רוצה לראות בתוכי רק מעט מהתלהבותך מן האמונה החדשה, על-מנת שאוכל להעלות ולהאיר את לבבות החמורים והאנשים בגילוי הסופי של הגואל חיים.

   ההיסטוריה של הגאולה השלמה היא ללא ספק שונה מאוד מן ההיסטוריה המשיחית של ישוע. אנו יודעים כעת את הסימנים של תיקון הנצרות הגדול, ויש לנו את האיזון החדש והאמיתי הנוגע לשליחות המשיחית, הנובעת מן ה"ריש" של השם "אשר", כמו גם את האיזון החדש הסופי של השם "אהיה" האחרון. המציאות בעולם שונה כיום לגמרי ביחס לזמנך וכוללת 2000 שנות התפתחות היסטורית, אך בהתייחס לתנאי הזמנים ההם, הצגת כוחך, קנאתך ולהטך בניפוץ גדרות ההיסטוריה כדי להעלות את שם ישוע כמשיח, כריסטו של העמים, היא אפילו מרשימה יותר.

   כפי שהאומות מצאו שמחה בך, כשקיבלת השראה מרוחך הנלהבת, כיהודי, בכריסטו, אני מקווה שגם אתה שמח בי עכשיו שכיהודי, אשר נשלח על-ידי הצדיק חיים, הסברתי את האמת אודות השליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים, באור הסימנים השלמים של הגאולה השלישית השלמה, בזכות הגואל השלישי והאחרון, חיים. ישוע האמיתי, כריסטו של העמים, שהיה אהוב על-ידך כל-כך, חזר הביתה, לאחר 2000 שנים, בהן שהה בקרב אומות העולם.

   הבט, הסימנים הנבואיים ההתחלתיים של השליחות המשיחית של ישוע התאמתו זה כבר, וכעת אני מכריז על "דברים חדשים", שנחשפו בסימנים השלמים של הגאולה השלמה, ומוסר את הנבואות החדשות של הדור הרביעי ונוער, יחד עם חמורים נוספים, את כל הבשורות הנפלאות הנוגעות להגעת הגואל חיים, "בן האדם" הנבחר, שאותו חזה ישוע. סימן גן האחווה האוניברסאלית האמיתית ירדה אלינו, החמורים, אל הארץ.

   כתוצאה מביטול הקשר ההיסטורי, שנוצר אז על-ידי שליחות ישוע, אנשים יתאחדו עם בני ישראל במחשבה על שלושת אנשי הגאולה: משה, ישוע וחיים, ככתוב: "מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו" (ישעיהו, נ"ג, 5). "מוסר" הוא שיעור שיכול להיות גם כואב, כאשר הוא נוגע ומתקן עמדות פנימיות. מאחר שהשיעור קשור לקורבן המשיחי של ישוע ומובן על-ידי העם היהודי רק לאחר 2000 שנים, בזמן הגאולה השלמה, אמונת השליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים, היא מפתח לשלום האוניברסאלי שישכון בעולם לאחר הדור הרביעי[1].

   ייתכן וכתב זה מייצג חתונה חדשה, מאחר שפאולוס ופול ביחד הוא שילוב מעניין. זו הסיבה שזו הפעם הראשונה ואולי היחידה שנכנסתי להתבוננות המשולשת כפול, פרץ וחמור, מה שיכול ליצור קנאה בקרב מי שלא יכול לשאת את קורבן האיל, שליחות מלאכי שנכשלה ושליחותו המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים. אני חושב, כמובן, על עמידתך, כמו גם על כך שאבי ואמי האהובים, מוריס גרין ואן בקר, עליהם השלום, יכולים להבין כעת מדוע הם קראו לי פול. עם אהבה אחזיר אותך אל העדר, לא רק עם הנעירות הנעימות של החמור או עם התפרצויותיו של פרץ כנגד הלא מאולפים, אלא גם כילד יהודי קטן וטוב בשם פול מניוארק, ניו ג'רזי, אשר בדרך כלשהי נקשר לבעיותיך ההיסטוריות העצומות.

   לפיכך אני מדבר אליך ומחזיר את עדינות האור, מאחר שאם אפגע בהרים עם לשון נמרצת, הלפיד ירעד בחוזקה רבה כל כך, עד אשר הצללים בעיר יתפזרו, וגנבים מפוחדים יותקפו על-ידי האנשים אותם הם עשקו. אני נמנע מפורץ גדר ככל שניתן, ובמקום זאת אלחש ברחמים עדינים של גודר פרץ. במקביל, אשאף לתיקון פאולוס עצמי.

   בכל מקרה שמי הוא פול, והוא כשמך. שימשת כשליח כריסטו, ואני הפכתי לחמור הראשון של הגואל חיים. אתה היית חלק מן הגאולה השנייה, ואני חלק מן הגאולה השלישית והשלמה. אתה בנית את הנצרות ובלבלת את העולם לא מעט. לי יש חלק בהרס התיאולוגיה הנוצרית והבלבול הגדול שהיא יצרה, ובתיקונה בעזרת שפה חדשה טהורה וברורה של הגאולה השלמה. אמונתך הייתה חלק מן הקרניים שנאחזו בסבך הבלבול ההיסטורי. אני יודע שישוע היה האיל שהוקרב במקומו של יצחק, ומשימתי הייתה לבטל את בלבול הסבך, כשליח הגואל האחרון, חיים.

   אני גם יודע היכן ישוע קיבל את מסריו, את הסימנים ההתחלתיים של הגאולה ואת סוד הניסים שהוא ביצע. את שלושת הדברים הללו לא ידעת. לא הייתה היסטוריה אמיתית בכריסטו שלך, ולא הבנת גם את הקשר בין שליחות יוחנן המטביל לבין ישוע. לא היית מודע לשורשי שליחות מלאכי שנכשלה, לא הבנת את מיקום כוכב כריסטו ולא את סימן כוכב מלכיצדק וכוכב אברהם. לא ידעת שזמנך והנצרות שלך היו תחת האות "ריש" של השם "אשר" מתוך השם המלא אהיה אשר אהיה. לא הבנת גם את מה שרוחך אמרה לך, שה' סגר את כולנו בטעות, כדי לחון אותנו לבסוף.

   ומי יכול היה לדמיין שהגואל האחרון יגיע בסימן הכוכבים כדי להכריז "זהו כוכבו של כריסטו, הבא בזכות הענווה"?[2]

==========

יומן: שבועות התשס"ג, ו' בסיוון, 6 ביוני 2003, משקולות החמור 3956, באר שבע: חג השבועות, חג עשרת הדיברות, חג הולדת הצדיק חיים, אשר נולד נימול בדיוק בשעה בה ניתנו עשרת הדיברות בסיני. עצום הוא סוד ה'. מי היה יכול לתאר את השמחה למעלה ברגע הקדוש של הולדת הגואל השלישי והאחרון, חיים.

==========

   אני נכנס מחר בלילה, בעזרת השם, אל ההתבוננות המשולשת בסימן 120 הימים, שתיסוב סביב התיקון הסופי של פאולוס.

   אתה זקוק לכך, פאולוס, והתיקון חסר ללא זה שלך. אנו יכולים לתקן כעת את שפתך, ובאותו זמן להביא את דעותיך לסיכום דרך הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. אני יכול לבצע זאת, בעזרת השם, אם בריאותי תאפשר זאת. הלילה ביקשתי מהצדיק חיים לרפא אותי ולחדש את גופי, נפשי ורוחי. זו הפעם היחידה שפניתי ישירות אל הגואל חיים עם בקשה מסוג זה עבורי. עשיתי זאת במתכוון, למען התיקון הנוצרי, מאחר שתפילותיי הן תמיד לאל חי אחד, בורא היקום, מאחר שאסור להפנות תפילות לגואל. גם אם הגואל היה בעולם, הוא היה שולל באופן מוחלט כל פולחן אליו.

   הדבר לא משתנה לאחר מותו ותחייתו מן המתים אל תפקידו המרומם והנסתר מאוד כשופט המשוח במלכות השמים. אחת מן הסיבות המדהימות לקיום הנצרות היא מאחר שרק דרך התיקון הגדול של הנצרות, שגיאות התיאולוגיה הנוצרית הופכות לבסוף להגנה היסטורית של האנושות מליפול אליהן שוב. עמוקה ההיסטוריה הגאולית שנוצרה על-ידי אל שדי. אין מוח אנושי שיכול לתפוס את עוצמתו. החטא של ישראל והטעות הנוצרית ששלטו במשך 2000 שנים של חשכה היסטורית, לא יחזרו שוב בדורות הבאים לכשיובנו, לאחר הגעת הגואל השלישי והאחרון הנבחר, חיים.

   אני התלמיד הראשון של הצדיק חיים ולכן ביקשתי ממנו את ברכתו לרפואה. עשיתי זאת גם מאחר שביקשתי את סליחתו למען קבלת הרפואה. מצב בריאותי נובע משגיאתי, ממעשיי ומכך שלא מילאתי אחר ציווי ושיעורי הצדיק חיים ביחס לבריאותי, לפי מצוות התורה הקדושה: "וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד, לְנַפְשֹׁתֵיכֶם" (דברים, ד', 15). את זאת לימד אותי המורה תמיד והזהיר אותי פעמים רבות.

   אך לצערי, בעניינים מסוימים אני טיפש ולא רגיש לסכנות בנוגע אלי. אני לא מתלוצץ כאשר אני אומר כי גיליתי בעצמי טיפשות חמורית בכל תחום בחיי, כאשר האינסטינקט שלי הוא אף גרוע מזה של בעל חיים, מאחר שאף חיה לא יכולה להיות מואשמת בהרגלים רעים, כי היא אינה מסוגלת לשנות את האינסטינקטים שלה.

   הצדיק חיים הורה לי לעקוב אחר הטבע ולעולם לא לפגוע בו. אך אני פגעתי בריאותיי, בליבי ובדמי, וחנקתי אותם בעשן סיגריות יום ולילה. כעת הפכתי לחלש, מאחר שלא שמתי לב לאזהרות החמורות שנשלחו אלי בחלומות מהצדיק חיים, במיוחד מאז הגעתי לישראל לפני יותר משנתיים וחצי. אין לי יכולת להתמודד עם אשמתי. שימשתי כאויב הגדול ביותר של עצמי וכל תירוץ משמעו מאבק ברוח.

   לאחרונה מר רמו לוי, מן העולם הבא בסמכות של רופא מומחה, אמר לרופאים אחרים, שטיפלו בי: "אסור לו לעשן!" (הוא התייחס אלי. בחלום הייתי בבית חולים במסגרת טיפול תרופתי חיצוני).

   לפני שלושה ימים ראיתי בחלום כי התפללתי לאל שדי לשם רפואתי. חשתי כי התפילה נענית, אך נאלצתי להסכים בחוסר רצון, לא מילולית אלא בליבי עם ראש מורכן, להפסיק לעשן. - - אין צורך בהוכחות נוספות!

   טיפשות התנהגותי היא קשה כמתכת, אך יותר גרוע הוא רצוני להמשיך לעשן, לפחות מספר סיגריות כל יום. אני מפחד להפסיק לעשן בפתאומיות. אם הייתי בריא, דמי היה יכול לספוג את זעזועי הניקוטין, אך נחלשתי ונהיתי פגיע יותר. לפיכך ביקשתי מהצדיק לחדש אותי, את גופי, נפשי ורוחי. ביקשתי תחילה את סליחתו, כמורי, על כך שלא נהגתי על-פי שיעוריו והחכמה שהוא העביר לי. אין תירוצים. אני אשם ולא אף אחד אחר. לא שמרתי על גופי כפי שהייתי צריך.

   עם גופי במצב זה, ריפוי משמעותו חידוש הגוף. ביקשתי זאת מהגואל חיים, במסגרת סימן תחיית המתים, בסימן: "הייתי מת, אך קמתי לתחייה בזכות תחיית הצדיק חיים".

   "מאחר שרק הצדיק חיים יכול לבצע זאת", נאמר לג'יורדנו בחלום. הכוח המגובש של המורה חיים בסימן תחיית המתים הוא גדול מהכוח שניתן לישוע בסימנים ההתחלתיים של התחייה.

   בבקשתי לצדיק חיים הזכרתי את הכוח של הסימן ההתחלתי של התחייה שבאמצעותו גם אתה, פאולוס, הקמת לתחייה ילדה שנשמתה כבר עזבה אותה. קיוויתי לעורר את הצדיק באהבה לתלמידו, המודע לכך שאין מוח שיכול לתפוס את עצמת התחייה בידי הגואל האחרון חיים. לכן כפי שייתכן והיית אומר, אני יותר מדי אשם ולא ראוי לסליחה בשל מעשיי, אך אולי בשל הצדקת אמונתי, האמונה בכוח התחייה בידי הגואל הנבחר, חיים, אני אתנקה מאשמתי ואיוולד מחדש בגוף חדש, בדם חדש וברוח חדשה, לא מאחר שאני ראוי, אלא בזכות חסד ה' עלי, אשר יכול להסיר ממני את קשרי החטא, ולהחיות אותי מחדש כדי שאהיה עבדו.

   עלי לעשות זאת ולא להפסיד לעצמי, מאחר שאני סימן נבואי לדורות הבאים. אני יכול להוות דוגמא לחולשה ההופכת לחוזק, ולחטא ההופך לבושם בפני השמים, אך עלי להימנע מלהפוך חוזק לחולשה, כי אין זו דוגמא ראויה לשיעורי האמונה הגדולה של הגאולה השלישית השלמה. איננו חמורים או סוסים, המלמדים את כוח האמונה האמיתית כדי ליפול לחולשה, אלא חמורים חלשים, שבשל אמונתנו בסימנים החדשים של הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים, הופכים חולשה לחוזק.

   לפיכך זמן אשמתי נפגש עם תיקונך, פאולוס, כאשר ה"פול"ים שלנו נפגשו לשם תועלת הדדית, כל אחד לשם תיקונו, וכעת כל אחד מאיתנו צריך את רעהו כדי לקשור את התיקון הנוצרי לגן האחווה הגדולה של הגאולה השלמה. אני זקוק לך לשם כוח האופי, שהניע אותך וסייע לך להתגבר על כל מכשול במשימתך המדהימה והקשה של הבאת האמונה המשיחית החדשה לאומות העולם.

   זאת מאחר שאתה פאולוס, הסוס הלבן של כריסטו, ואני פול, החמור הראשון האוכל לחם, בסימן החמור שעליו רוכב הגואל האחרון ממלכות השמים. אנו יכולים להיות חברים למען מי שיבין את היחסים של שליחות כריסטו האמיתית ולהעריך את השינוי המדהים בך ואת היושר, הכוח, הרוח והאהבה שנכנסו לליבך בחסד עליך בשל אמונתך בישוע, כריסטו של העמים.

   יהודים לא יוכלו יותר לעקוץ: "ישוע היה בסדר, אך איש יחסי הציבור שלו בלבל הכל".

   הנצרות הייתה צו ה'. היה עליה להתקיים, אך קיומה כלל טעויות תיאולוגיות שיכולות היו להימנע, אם למען קיום הבטחות ה' אל עמו הנבחר ישראל, ואם למען צעד ביניים היסטורי ארוך, שאפשר לעמים הפגאנים להתעלות לקראת הגאולה השלמה. הם היו זקוקים למשיח בין ה' לביניהם כדי לחוש קרבה לאובייקט פולחני. גדול הוא חסד ה' בהצלת נפשות ברואיו.

   ואכן, על כוכב כריסטו להשלים את המשימה על הארץ ולהכין את אומות העולם להפוך להמון גויים, בני אברהם אבינו, המאמינים באמונה המונותיאיסטית של אברהם, יצחק ויעקב. טעויות התיאולוגיה הנוצרית הגיעו גם לשם ייסורי עם ישראל, אשר הופץ בין העמים, בשיעורים נסתרים שבניו יבינו רק לבסוף, בזמן הגאולה השלמה.

   "הם לקחו את אחד מבנינו, הפכו אותו לאל ואמרו: "הוא בן האל". כן, אנו מודעים לשגיאותיהם, אך המטרה היא שנבין את שגיאותינו. ישוע פעל כבן האל, מאחר שאנו שצווינו להתנהג כ"בני האל" עשינו את הרע בעיני ה' והפכנו לאויביו במקום לבניו, צאצאי אברהם, יצחק ויעקב. המשיח היהודי התעלה בין האומות שכינו אותו "בן האל", כדי לגרום לנו להרגיש את חטאנו על כך שלא התנהגנו כבניו של האל.

   כעת אתה יודע שלה' אלוהינו אין "בן" והוא אינו מעניק את תהילתו לאף אחד. יוחנן האוונגליסט, לאחר שיופרד מן הדוקטרינה השגויה של הלוגוס, יינצל למען התכנים יקרי הערך בספר הבשורה הרביעי הנוגע לגואל, השופט המשוח במלכות השמים. ואתה, פאולוס, לאחר ש"בן האל" התיאולוגי שלך נעלם ומוכר כאלילי, אמת אמונתך וכנות הרוח החדשה שמצאת, מגיעים כעת להצית את עמוד התווך האמצעי, כדי להאיר את האמונה בתוכנית הגאולית של אהיה אשר אהיה. 

   אל תתפלאו אודות חולשת הרוח המחזקת אותנו וגורמת לנו כמעט ולא להיות מודעים למציאות המדהימה שאנו עוברים. בעשרים השנים האחרונות היה זמן רק ללקט את העדויות וליצור את בסיס הברית החדשה השלמה. אנו כה מעטים ומופרדים בין איטליה וישראל. אין לנו קהילה, אלא אנו חמורים חסרי ישראל גדולה שאליה ננער. הרוח עזבה וההתלהבות נשכחה, מאחר שהיא כבדה מדי לנשיאה עבור חמורים קטנים. יהואל יהואל חשב ששבועות הוא חג הביצים, מאחר שכאן בישראל, יומיים או שלושה לפני שבועות, קיים מנהג טיפשי של זריקת ביצים טריות על ראשי אנשים, מסיבה שלא אבין לעולם.

   אך ה' אלוהינו מודאג מעט, כביכול, מרוחנו, מאחר שהוא כבר סגר אותנו בברית האמת. אם נרד לרמות גשמיות חסרות רוחניות, הברית תרומם אותנו כשיהיה צורך, מאחר שאנו יודעים את אמת הברית השלמה שאנו נמצאים בה. מושא האמונה המשיחי שנוצר סביב ישוע בנצרות אינו אמיתי, והוא רחוק מן הברית החדשה השלמה. אמת הגאולה השלמה נחתמה בברית החדשה השלמה לעד.

   מושא האמונה בגואל האחרון, חיים, לא משנה את אמונת הדיבר השני. הגואל חיים הוא בריאת האל ככל האנשים. הוא "שמימי", אך לא במשמעות של "בן האל", אלא כמי שנבחר על-ידי ה' לשמש כגואל הגאולה השלמה. הוא יוכר ויהפוך אהוב בדורות הבאים כפלא יועץ, אל גיבור, אבי עד, שר שלום. כל זאת מתקרב מאחר שהוא כבר נוסד ונחתם על-ידי אל שדי בברית החדשה השלמה של הגאולה השלישית השלמה בזכות הגואל חיים.

   לפיכך אין זו הרוח שמבצעת את הגאולה השלמה, ואין חוסר הידע של העולם אודותיה עוצרים את זרם ירידת הסימנים השלמים הקושרים את מלכות השמים לארץ דרך כפות רגלי החמורים הבודדים והסוסים, זנבות ורעמות, הסגורים בברית האמת של הגאולה השלמה.

   הכבוד לאל שדי יינתן בעת בה העתיד יעמוד נפעם מול הגילוי העצום והמדהים שהגיע לעולם דרך מספר חמורים, מבלי שהעולם ידע על כך. אנו מספר בעלי חיים ברי מזל שנעים סביב הכוכבים הגאוליים של הגאולה השלמה, וכאשר הכוכב מגיע ליעדו, אנו חוזרים למציאותנו הלא רוחנית כאילו שום דבר לא קרה.

   הנצרות אינה דת שתשכון בעולם לעד, אך היא שגשגה מן הרוח. היא עוצבה לשם המרצת הרוח, והתבססה על הרוח שסופקה לה. לאומות שאימצו את הנצרות אין תורה וחוק שהן יכולות להסתמך עליהם. אין להן מסורת שבעל-פה, וגם לא מצוות לימוד תורה או שבת ושאר המסורת.

==========

מכתב 105

 

7 ביוני 2003

   גורלנו כיהודים שחייבים לפתוח את מקורות התורה והנביאים לאומות העולם הוא לא קל. נכון, פאולוס? הכתבים שלך, כמובן, היו בחזית. הכתבים שלנו הם חלק מספר משנת חיים. סימני החמור הם סימנים מדהימים, מאחר שהחמור האוכל לחם הוא גם "מתקן משיחי" ו"מצדיק משיחי" למען התיקון המשיחי הגדול.

   הייתי, תודה לאל, בר מזל, להיות במצב של ירידה על ארבע ונעירה כדי לעודד אחרים לנעור עימי. וכך, כשהחמור עלי, עברתי 12 שנים של הגעתו השנייה של כוכב כריסטו. נדהמתי מן הגילוי החדש של סימן הכוכבים. היה זה סימן ספר הכוכבים של אברהם אבינו, המראה על הדור הרביעי הסופי ועל הגעתו השנייה של כוכב כריסטו, בזכות הענווה. הגואל הנבחר חיים הכריז בעצמו והסביר: "זהו כוכבו של כריסטו, הבא בזכות הענווה". זה היה שינוי גורלי כפי שההליכה לדמשק הייתה שינוי האמונה שלך.

   היה עלי להשלים עם כריסטו במסגרת ההריסה והבנייה של ירמיה הנביא:
"רְאֵה הִפְקַדְתִּיךָ הַיּוֹם הַזֶּה, עַל-הַגּוֹיִם וְעַל-הַמַּמְלָכוֹת, לִנְתוֹשׁ וְלִנְתוֹץ, וּלְהַאֲבִיד וְלַהֲרוֹס--לִבְנוֹת, וְלִנְטוֹעַ" (ירמיהו, א', 10). הגואל עצמו הכריז על כך, שלא יהיה בכך ספק להמשך ההיסטוריה. שליחות ישוע, כריסטו של העמים, הייתה שליחות אמיתית. הכוכב שהדריך את השליחות לפני 2000 שנים חזר בפעם השנייה. התיקון הגדול של הנצרות החל. הייתי פרץ בכך שניתצתי את גדרות ההיסטוריה, מאחר שכתבי הגאולה שלי כתובים בכוכבי הגאולה, ולכן יהפכו למציאות בעולם כמסלולים כוכביים של כוכבי הגאולה המסיימים את זמניהם ביחס לתוכנית הדור הרביעי הזו של 65 השנים.

   במשך 6 השנים הראשונות הלכתי על חבל דק של מצוקת ישוע. לא אני, אלא החמור האוכל לחם שקראתי אליו בשמחה כדי שינחיל לי את חינוכו המשיחי. הוא מתוק, חמור אוכל לחם זה. הוא נקי לגמרי מכל הטומאות האנושיות, ועוצב באופן נבואי על-ידי אל שדי כמתנה לגואל האחרון הנבחר, עם קימתו לתחייה במלכות השמים. עונג גדול עבורי להוציא דברים אלו אליך כעת, פאולוס. העומק שלך מִתמיד, יחד עם התיקון, יאיר את נפשך באמת יחסי הלשון הטהורה של הגאולה השלמה.

   מי כמוך ירצה לראות את הספר "ידע הטוב והרע המתוקן", הנוגע לאמת הגילוי המשיחי? אך אל תאפשר לעצבות העבר להפריע לנו כאן, כמו גם לשגיאות העבר. בוא עימי אל ההתבוננות המשולשת והתוודע למקום המפגש המשיחי של מלכיצדק ואברהם אבינו. מיקומו של אברהם הוא של הגואל ומיקום מלכיצדק הוא של השליחות המשיחית האוניברסאלית, כהן לאל עליון עבור האנושות כולה. כוכב מלכיצדק הוא בסימן השלמה, כדי להרחיב את ברכת אברהם אבינו להמון גויים. המשיח הוא לא הגואל ואינו ברמתו בשום מובן.

   אם המשיח ייחשב יותר מאברהם, יותר נעלה או חשוב ממנו, איזון "אמונת אברהם" כולו יתעוות. בנצרות, האלהת כריסטו העלתה אותו לדרגה עליונה מכל בן אדם, כולל מי שנבחר על-ידי ה' כאבות, כמשה או כאליהו הנביא. התוצאה היא שזכות אמונת אברהם הוסרה על-ידי העיוות, והאמונה שנבעה ממנה לא יכלה להיות אמונה מונותיאיסטית אמיתית של אברהם ושל הדיבר השני. 

   מלכיצדק קיבל מעשר מברכת אברהם כדי לברך, דרך לחם ויין, את כל האנשים המבקשים את הברכה. זהו ה"סוד" של כהונת מלכיצדק, שבנצרות, דרך שליחות ישוע, הפכה לכהונה חדשה של הכנסייה הנוצרית החדשה. בברית החדשה השלמה, הכהונה החדשה נובעת מכהונת אהרון, הכהן הגדול, דרך כהונת אליהו הנביא, בידי השופט המשוח במלכות השמים, הגואל חיים, בהקשר סימני הפיוס. לכן הכוהן המשוח בבית התפילה החדש חייב להיות יהודי מלידה.

   ההאלהה השגויה של משיח תקופת הגאולה האמצעית מאוזנת נגדית על-ידי פשטות חייתית של סימן החמור אוכל לחם, וזאת מובע בהכרה במשיחיות הייחודית של ישוע. אף משיח לא יועלה שוב כתמרור לאומות העולם. אף משיח לא יגיע שוב בהקשר האטד ההיסטורי שבו הסתבכו קרני האיל, ויצרו את חוסר האיזון ששלט במשך 2000 שנים. העם היהודי שמחכה כעת למשיח בן דוד ישתלט על אי היציבות שנוצרה במשך גלות היהודים. הנוצרים המחכים להגעתו השנייה של כריסטו יתגברו על הטעויות התיאולוגיות של הנצרות. אנו, עם זאת, מדברים במסגרת שם ה' השלישי והאחרון, ותחת סימני יעקב אבינו ותפארת ישראל.

   אנו חושפים את המסתוריות הנסתרת של שליחות ישוע, כריסטו של העמים, באור הגעתו השנייה של כוכב כריסטו, שהוכרזה והוסברה על-ידי הגואל חיים. השופט המשוח במלכות השמים אינו המשיח. הוא הגואל. בעלי התפקידים המשיחיים (המשוחים) על הארץ בידי הכוהנים המשוחים העתידיים על מזבח הכהן המשוח ושל ראשי החמורים העתידיים על מזבח ישראל הגדול, יהיו חמורים פשוטים, ברשות השופט המשוח של מלכות השמים, הגואל חיים. הם יהיו במידות הצודקות של הגאולה השלמה. סימן החמור מבטל את כל ההגזמות המשיחיות של העבר ומסיר אותן לעד לשם עיכול טוב. החמור ה"משיחי" האוכל לחם שובר את ההשגה הקלאסית של המשיחות. ברוך ה' צבאות, שעשני לחמו.

==========

   כשקראתי את האיגרת לרומאים, פרק ז', חשבתי על רעיון של חיי חטא במסגרת החוק. בטוח שלשטן יש רווח מועט מחטאים של אנשים שלא צוו, מאחר שאם אינך מצווה בחוק, לא מדובר בחטא ובהפרתו. מה שכן חשוב, עם זאת, הוא שהיית צריך לבצע את ההפרדה בין חוק התורה והחוק החדש עבור הנוצרים. לכן היה עליך להסביר את ההתנתקות.

   במסגרת הגאולה השלמה קיבלנו, בזכות הגואל חיים, את החוק החדש של הגאולה השלמה, משנה חדשה עבור כולם, יהודים ואומות העולם. אנו לא רוצים להתנתק מחוק התורה הקדושה, מן המסורת שבעל-פה או מן הנביאים, אלא אנו משלימים אותם. הגעת הגואל האחרון, חיים, היא עצמה הגשמה של התורה והסימן על כך שנולד נימול לגמרי בדיוק במועד שבו ניתנו עשרת הדיברות בהר סיני, הוא סימן מאל שדי שחוק ה', במיוחד עשרת הדיברות, יורחב לעולם, יוגשם ויושלם בידי הצדיק חיים, בהיותו הגואל.

   חוק התורה הוחזר לעולם דרך החוק החדש של הגאולה השלמה, בהקשר הברית החדשה השלמה עם מספר הבדלים בין מזבח יהודה ואפרים לבין מזבח מלכיצדק.

   הנצרות הייתה אבן דרך היסטורית חשובה בהפצת עשרת הדיברות לעולם, אך היא אינה יכולה להיחשב כחוק ה' אמיתי, מאחר שהיא סילפה את הדיבר השני. לאחר הנצרות, היה האסלאם אבן דרך מרכזית בהפצת עשרת הדיברות לאומות ערב ולאומות לא ערביות רבות אחרות. אמונת האסלאם באל חי אחד היא אמונה אמיתית של אברהם.

   אתה היית משוכנע שרוח כריסטו החליפה את החוק, אך רוח הנצרות סתרה את האמונה האמיתית של הדיבר השני. לכן החוק החדש של הנצרות ייעלם עם הגעת החוק החדש של הגאולה השלמה.

   על אף זאת, כח אמונתך בכריסטו הוא מרשים, לא נרתע וחד כיווני. אני שואל את עצמי כעת, עם הגעתו השנייה של כוכב כריסטו: באיזה היקף אני אוכל להשתמש בכוחך כדי לקשור את עמוד התווך הגדול האמצעי לשירות הדורות הבאים? אותו כוכב הוא כעת כוכב המפליא. כל דבר שקשור לשליחות המשיחית של כריסטו מדהים, מפליא אותנו ומלמד אותנו שיעורים משיחיים. וכל דבר שיש לבצע עם הבשורות החדשות של הגאולה השלמה הוא מהמם.

 

   הלילה השלישי של סימן 120 הימים: אנו תלמידי משה רבנו. אנו תלמידי המציאות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים. אנו תלמידי הגואל האחרון חיים, המורה הנבחר של הגאולה השלישית השלמה. הוא מורנו האהוב, עטרת ראשנו והאור של קיומנו.

   הפסוק: "אֲנִי רִאשׁוֹן וַאֲנִי אַחֲרוֹן, וּמִבַּלְעָדַי אֵין אֱלֹהִים" (ישעיהו, מ"ד, 6) משמעותו שלאחר תיקון "האלים האחרים" בגאולה השנייה של כריסטו, לא יהיו עוד אלהים אחרים בכל הדורות הבאים. האור האמיתי של השליחות הגאולית של ישוע מאיר לעולם, ומדהים בקביעוּת את האנושות עם חכמת אל שדי בעיצוב היסטוריית הגאולה. "גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד; וְלִגְדֻלָּתוֹ, אֵין חֵקֶר" (תהילים, קמ"ג, 3). לכן אני מוצא אותך מחדש, פאולוס, כדי לסייע לי לחוש בחלק האמיתי והשווה של אהבתך הכנה והמוחלטת לישוע, כריסטו של העמים.

==========

   9 ביוני 2003, ט' בסיוון, משקולות החמור 20, 3956, באר שבע: שרון חלמה שלששת הסימנים הגיעה תוספת קטנה, אך לא נאמר מה או איך. בחלום, בכל אופן, היה סוס.

 

   פאולוס, ראה את העניין הנסתר כאן. רק כאשר הגענו לדרגה משמעותית בהשלמת הסימנים, קיבלנו מסר שאיננו יכולים להפיץ את הגאולה בפומבי. בסימן הרביעי היה חסר סימן הסוס הלבן שרץ לארבע קצוות תבל. החלום של שרון הגיע כדי להוסיף זאת לסימן. אם לא עבור הסימן, לא היינו יודעים זאת, מאחר שבשני הסימנים הגדולים של החמור אוכל לחם אין סוס. סימן הסוס הלבן הגיע בנפרד. לאחר מכן יש מספר גדול של חלומות בהם הסוס הלבן והחמור או פאולו ופרץ נראים יחד.

   העובדה היא שהחמור ללא הסוס הלבן אינו שלם ולהפך. החלום לא ציין בפירוש היכן ומה צריך להוסיף לשם שלמות. הסיבה היא כי אם הדבר היה מצוין בפירוש היינו סוברים שהסימן השלם הרביעי קיבל צורה חדשה, "סימן החמור אוכל לחם והסוס הלבן". אין זה כך. שם הסימן הוא "סימן החמור אוכל לחם", אך אנו מחויבים להוסיף "והסוס הלבן" כאשר אנו אומרים את הסימן הרביעי.

   מדובר בבירור בבשורות טובות. הן מאשרות שתיקון פאולוס הוא בעשייה. עבורך, פאולוס, מדובר בכך שהסוס הלבן של כריסטו שינה כיוון והתקדם אל אומות העולם לאחר שהדברים לא הובנו על-ידי היהודים המסורתיים. הפצת הנצרות לעולם באופן כללי מיוחסת לך. ישוע, כריסטו של העמים, היה זקוק לך כדי להפיץ את המסר לעולם, ובכך שימשת כחמורו של ישוע וכסוס הלבן של כריסטו.

   בגאולה השלמה התורה מתרחבת, לא מצטמצמת. מר בנין, עליו השלום, קיבל בשנים הראשונות של הסימנים סימן של הפצת התורה בגאולה השלמה. כאשר העולם הנוצרי יאחז באמונה המונותיאיסטית של אברהם ובדיבר השני, מימד חדש של כבוד, אהבה, הערכה והבנת התורה יגיע לעולם. מי שישובו לאמת הדיבר השני ימצאו את עצמם תחת עשרת הדיברות של התורה. בכך תתרחב התורה ככל שהגאולה השלמה תתקדם.

==========

   י"א בסיוון התשס"ג, 11 ביוני 2003, משקולות החמור 22, 3956, באר שבע: הערב אשר ונח חנה נוגה היו בחדרי, כשלפתע אשר אמר לי כי עלי לשבת על הכסא, מאחר שכל האבנים נמצאים סביב לו. מדובר בכסא המיוחד שלי, אלגנטי מעט, ושמור לבית הדין של הגאולה השלמה. כסימן בלילה שלפני כן הצבתי רבים מאבני הגאולה השלמה במעגל מסביב לכסא, לאחר שהנחתי 4 אבנים סביב כל רגל של הכסא. אשר אז אמר לי: "עליך לאחוז באחד מן המטות ועלי לעמוד לימינך, כשנח חנה נוגה תעמוד לשמאלך". כך ביצענו את הסימן.

   אני מודה לאל שדי על הסימן הנפלא של הגשר המוצלח שהוקם בין השם "אשר" לשם "אהיה" האחרון. אני חושב כי סימן זה מייצג נקודת סיכום של סימן, אשר ביצע הגואל חיים בסימן הכוכבים מן הכוכב הרביעי הנעתק (כוכב הדור הרביעי) לכוכב הראשון (כוכב אברהם), ונמשך ארבעה חודשים. סימן אשר כאן מגיע כסיום היום הרביעי של סימן 120 הימים.

   בלילה שעבר קשר אהבה חזק בוטא טלפונית בין ג'יורדנו ששהה באוקראינה לביני. ג'יורדנו ניסה לבטא את הרגשותיו כלפיי, ואני אמרתי: "אני יודע שליבך אוהב אותי מאוד, ואני גם אוהב אותך מאוד. הקשר בינינו חזק ביותר". הייתה זו הפעם הראשונה שהשתמשנו בדרך ביטוי כזו, וחשתי שיש לכך השלכות חשובות עבור ג'יורדנו, וכי קשר אהבה נוצר בליבנו למען הגאולה השלמה.

   ג'יורדנו חלם כי הוא היה בבית אימו במילאנו עם כל משפחתו, וגם מר רמו לוי, עליו השלום, נכח שם, מסר לג'יורדנו כרטיס ששוויו 70 אלף לירות איטלקיות (כ-35 דולרים), ואמר לו להשתמש בו.

   היום נודע העלתה על הכתב את חלומה מלפני שבוע, שבו היא לקחה על עצמה אחריות כלפיי וחתמה על מסמך להוציא זאת לפועל, שבו נאמר כי לפרץ נותרו עוד שנים רבות לחיות. תודה לך, אל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

==========

   המספר 70 בחלומו של ג'יורדנו מאשר את סימן 70 האומות, שהיינו מעורבים בו בתיקון פאולוס. בסימן הכוכבים, ספר הכוכבים עם שמות אומות העולם נמצא בידי ג'יורדנו לוי.

==========

   היום החמישי: התקפת טרור נוראית של חמאס בירושלים. 16 ישראלים נהרגו וכ-70 נפצעו.

==========

   נודע חלמה על טוטו הקומיקאי האיטלקי שהראה לה סימנים של אֱדום, אֱדום האדומה. הוא הראה לה אגרטלים המייצגים אומות רבות. היא שאלה: "ובני ישראל?", והוא הראה לה אגרטל המייצג את ישראל עם ילדים צעירים האופים חלה לשבת.

==========

   עם סימני האומות שמגיעים, גם סימני עמלק מתחילים להגיע לחזית. יש לנו סימן, שהתקבל על-ידי ג'יוזפה, שחמאס וקבוצות טרור דומות הן עמלק, הדם המקולל של עמלק ושל עם האמורי. לא יהיה שלום בישראל עד שאנשי החמאס, הג'יהאד האסלאמי ודומיהם יושמדו. שנאתם נמצאת בלב ושום דבר לא ישנה זאת. עליהם להיהרג ולהישמד, אחרת לא ייכון שלום.

==========

   הניצחון האמיתי של ישוע מגיע רק בזמן גילוי בן האדם שעליו ישוע הכריז, אך הסימנים בהקשר הגעת בן האדם המאוזכרים בדברי ישוע, הם אלו של הדור הרביעי הנורא. זאת הסיבה שנטען כי ישוע אמר: "לֹא יַעֲבֹר הַדּוֹר הַזֶּה עַד כִּי יִהְיוּ כָּל אֵלֶּה" (לוקאס, כ"א, 32). ואכן, 2000 שנים נדרשו להגעת הגואל האחרון והכניסה לדור הרביעי הסופי שאורכו 65 שנים.

   ישוע לא יכול היה לדעת מתי הדבר יקרה, והוא עצמו היה מבולבל מעט אודות הנושא, תוך שראה את כל הסימנים סביבו. עם זאת, דבריו היו נבואיים בנוגע לכך שהגאולה מגיעה כאשר הגואל האחרון נבחר על-ידי ה', וכי הגואל האחרון הוא בן האדם הנבחר שישוע ראה בחזונו, האחד הנבחר על-ידי ה' שיגיע וייחשף.

   הרוח אמרה לך כי "לֹא אֲכַחֵד מִכֶּם אַחַי אֶת הַסּוֹד הַזֶה פֶּן תִּהְיוּ חֲכָמִים בְּעֵינֵיכֶם שֶׁיִּשְׂרָאֵל בָּא לִידֵי טִמְטוּם הַלֵּב לְמִקְצָתוֹ עַד כִּי יִכָּנֵס מְלֹא הַגּוֹיִם" (האיגרת אל הרומאים, י"א, 25), מה שבוודאות גרם לך לחשוב על מספר לא מוגדר של דורות.

   לאחר פתיחת סימן בא הזמן, הצדיק חיים הראה לנו כי זמן גילוי ספר הכוכבים של אברהם אבינו נפתח כעת לעולם. הסימן שנעשה על-ידי הגואל חיים מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב הראשון קושר 4000 שנים של היסטוריה נבואית ומייסד את הדור הרביעי. 4000 השנים של מסלול כוכב אברהם זקוקות עדיין ל-65 שנים של השלמה. הסימן הכוכבי העיקרי של הדור כולו בן 65 השנים הוא המהירות הגדולה של האירועים שקורים בו. דור זה יוכר בעתיד כדור המהיר ביותר בהיסטוריה. מהירותו היא פלא קבוע, בשל השינויים ההיסטוריים העצומים שמתרחשים בו בפרק זמן קצר מאוד.

   השינויים הגדולים ביותר שהעולם אי פעם ידע יידחסו בדור הרביעי.

   מספיק לחשוב שבשנת 2047 שליש[3] מהאנושות ייוותר תחת כוכב אברהם, באמונה מונותיאיסטית אמיתית שקיבל ולימד אברהם אבינו. האנושות שתישאר תקבל כולה בשמחה את שיעוריו של הגואל חיים, "אנו כולנו בשר אחד".

   הייחוס השגוי של אלוהות לכריסטו עיוות כל דבר בטענות הנצרות. הנצרות לא יכלה לחזות אדם אחר. המידה הנכונה היא כפי שצוין בחלומו של ג'יוזפה על-ידי המלאך מיכאל, שרו של ישראל: "שלושה הם אנשי הגאולה: משה, ישוע וחיים", מה שהורס כל צורת האלהה, ומשלים גם את ההתבוננות המשולשת הגדולה של הגאולה השלמה. עם הגעת הגואל האחרון, השם המשולש מושלם, וכאשר הדבר קורה, כל שלושת חלקי השם מגיעים לכדי שלמות.

   לפיכך התורה מורחבת בגאולה השלמה, ולכן ישוע, בשליחותו המשיחית וככריסטו של העמים, מגיע רק כעת לשלמות קיומו כאיש השני של הגאולה. גדלותו של ישוע הייתה בכך שהיה בן אדם בשר ודם, ובשל רצונו הגדול לחזות בגאולת העם היהודי, הוא היה אהוב על-ידי ה'.

   וכפנחס בתקופתו, ישוע שיכך את זעם ה', תוך שהוא אומר דברי אמת ונוזף במנהיגי ישראל בשל הטעויות הנוראות שאליהן הם נפלו. ישוע הפך לדובר ה' בארבע השנים של שליחותו. מאידך, הוא העלה את המוראל השפוף של היהודים הפשוטים, העניים, החולים, ודיבר איתם באהבה ובחמלה. אהבתו לאנשים הייתה כרועה אמיתי.

   קיים כעת עולם עם אנשים טובים, המלאים באהבה לאחרים ומסייעים לחולים, לעניים, לאלמנות וליתומים. בישראל, בתקופת ישוע, לכוהני המקדש ולרבנים וחכמי התורה, כמו גם לאנשי השררה ולפרושים, לא הייתה חמלה לאנשים אחרים, והם לא עשו דבר כדי לשפר את מצב העם היהודי בישראל. שנאה שפעה בכל מקום, והכוהנים ביצעו חטאים גם בבית המקדש עצמו.

   אתה, פאולוס, אמרת שהחוק שוב הביא את ישראל למותו. למעשה, התורה מלאה כולה באהבה, בחמלה ובענוות משה, אך מאחר שהיא המסורת האמיתית היחידה שניתנה על-ידי ה' והגמול עבור הליכה בדרכה הוא גדול מאוד, יצר הרע תמיד ניסה לגרום לבני ישראל ליפול. עם זאת שיעורנו הוא לא להבין את עצמת הנחש המלאכי הגדול, אלא להבין את הטעויות שגרמו לנו ליפול. איננו טובים מאחרים. איננו טובים ממי שאינם יהודים בשל היותנו יהודים. ה' אינו רק "אל היהודים", אלא הבורא ואדון כל האנושות, שמתוכה בחר הוא את בני ישראל, צאצאי אברהם, יצחק ויעקב, כדי לגאול אותם מעבדות מצרים ולגרום להם לקבל את התורה הקדושה במעמד הר סיני, להיות עם כוהנים לעולם, ללמד אהבה, צדקה וענווה, ולהיות אור של חכמה וטוב לב לכולם.

   אנו גם עם קשה העורף ביותר, למרבה הצער. איננו מעריכים את מה שה' נתן לנו, וכשוורי פרא אנו רומסים כל דבר ללא הבחנה. בספר ישעיהו, ה' אומר כי הוא ייצור וישלח נבואות חדשות שלא היו קיימות קודם לכן. הוא מזהיר אותנו לא לומר ששמענו אותן או שאנו יודעים אותן, מאחר ש"גַּם לֹא-שָׁמַעְתָּ, גַּם לֹא יָדַעְתָּ--גַּם, מֵאָז לֹא-פִתְּחָה אָזְנֶךָ" (ישעיהו, מ"ח, 8). לאחר מכן באופן מוזר ה' מצהיר: "כִּי יָדַעְתִּי בָּגוֹד תִּבְגּוֹד, וּפֹשֵׁעַ מִבֶּטֶן קֹרָא לָךְ" (שם).

   מרבית השפה הנבואית היא חידתית והרמזים בה רבים. שאלות טובות מסייעות לנו לגלות יותר מן הכוונות הנבואיות. מתי דברים חדשים היו צריכים להינתן, אך לא ניתנו מאחר שה' ידע מראש שישראל תתמרד נגד הדברים החדשים הללו? אנו נתקלים כאן בסתירה: אם הנבואה מדברת על דברים חדשים של הגאולה השלמה, דברים חדשים שנמסרים לישראל ולכולם, כיצד הפסוק מתייחס אל העבר שבו הדברים הללו לא נמסרו לישראל מחשש שתתמרד? ואם הם נוצרו כעת, איך הם היו קיימים בעבר?

   הדבר מרמז על העובדה שהסימנים ההתחלתיים של הגאולה ניתנו, אך גזרה לא התירה לישראל לדעת על הדברים החדשים הללו, על שליחותו המשיחית של ישוע, על כוכב כריסטו, על מלכות השמים, על הבשורה החדשה, על סימן התחייה ועל משיח הצאן הנאבד של בית ישראל. לישראל לא נמסר דבר אודות גילוי זה, שבמקום זאת יצא לאומות העולם, גם אם באופן מעוות. אם הסימנים הללו היו נמסרים לנו, התוצאה הייתה חמורה אף יותר, מאחר שהיינו מתמרדים כנגד הסימנים עצמם, חס ושלום, והעולם היה חוזר למצב כאוטי.

   כאשר הסימנים ההיסטוריים השלמים והגאוליים מגיעים בזכות הגואל הנבחר חיים, מדובר בסימנים חדשים שלא היו קיימים בעולם לפני כן. אין אפשרות למצוא אותם בנביאים, מלבד ברמיזות מהותיות, שניתן להסבירן רק באור הסימנים השלמים, מאחר שאלו הם כולם סימנים נבואיים ביחס לדורות הבאים.

   רוב הנבואות המשיחיות והגאוליות עוברות דרך הנצרות למען מטרות הסימנים ההתחלתיים. יש לזכור תמיד כי אותם סימנים נבואיים, חלק של התורה ורבים נוספים בנביאים, עברו דרך רמת הפרשנות המתייחסת לשליחות ישוע. הם חוזרים בגאולה השלמה לשם פירושם המלא והשלם לפי הסימנים השלמים. 

   יש הבדל בין ברית על ברית וברית במקום ברית. "ברית על ברית" היא הברית החדשה השלמה שבוצעה עם ברית התורה הקדושה. "ברית במקום ברית" היא הברית החדשה השלמה, המחליפה את הברית החדשה של הנצרות.

   הברית החדשה של הנצרות לא יכולה להישאר בזמן, מאחר שהיא קשורה לתיאולוגיה האלילית של הלוגוס, להאלהת כריסטו, לדוקטרינת השילוש ולמושג "בן האל". התיקון הגדול של הנצרות לא מתקן את הנצרות המסורתית, אלא הורס אותה, באופן בו הדיבר השני הורס, לבסוף, כל צורה של אלילות, מן הצורות הגסות ביותר של עבודת האלילים ועד לתיאולוגיות המתוחכמות של דוקטרינות האלילות.

   הסיפור הבפטיסטי אודות הילדים שנוצרו מן האבנים (מתי, ג', 9) מתבטל, ודברי יוחנן האוונגליסט מוסרים בשל זיופם היהיר. בתחילה דברי האל יצרו את כל היקום, שמים וארץ וכל מה שכלול בהם, אך לא היו בהם דברים שהפכו לבשר בישוע. מדובר בזבל רקוב ובאיוולת גמורה, בדומה לאמונה כי לבורא היקום יש שותף, בן-בורא, בן אלוהי, כריסטו. שונה הבנת הרמה המשיחית-נבואית שנפלה בחלקו של ישוע, בהיותו דובר של זעם ה' כנגד הרעות בתקופתו. גם בהתייחס לנביאים, ה' מדבר לעיתים בגוף ראשון בפיהם. הם לא הופכים אלוהיים לאחר מכן!

   השילוש מקוצץ לחתיכות ביחד עם הלוגוס. כוכב אברהם הנושא את כח קבלת האמונה המונותיאיסטית של אברהם אבינו מתקרב לעולם בכל יום דרך הדור הרביעי, תוך שהוא מעורר את המוחות והלבבות ושולל את השילוש האלוהי המזייף את אחדות ה' האמיתית.

   הפולחנים הקתוליים לקדושים ייהרסו על-ידי נערי הכפר של הדורות החדשים. הם כבר נולדו עם תחושה אודות אחדות האל ומה שבאופן שגוי שולל אותה. כאשר הם שומעים את ההסבר האמיתי של הדיבר השני, הם מתחילים לנתץ בתוכם מיד כל נצרות מסורתית. הזמן מתקרב בכל יום, ויחד הם יעלו כדי לגדוע את כל אלילי העבר. רצונם הוא לנקות את כפריהם מנצרות העבר הפגאנית.

   רגע של שמחה נפל עלי כאן, כאשר חשבתי על הדור המדהים שבו כוכב אברהם מתקרב בכל שעה לעולם. מחשבה זו שחררה אותי מעול המחשבות הרבות על מהי הדרך שבה תטוהר היהדות מספר הזוהר ומכל דוקטרינות האצילות הפסולות, הקבלה של צפת, החסידות והמשיחות השקרית של חב"ד. כוכב אברהם, במסגרת הזמן של הכוכב הרביעי הנעתק של הדור הרביעי, יעורר יהודים לרצות את היהדות האמיתית, באמונה האמיתית, והם יעמדו נגד היהדות השקרית של הקבלה המזויפת, הנובעת מספר הזוהר.

   ההלעטה ה"מתוקה" של פולחן מריה הבתולה ייהרס על-ידי גזרות בית הדין העליון. מרים, אמו של ישוע ואשתו של יוסף, לא הייתה בתולה כאשר ישוע נולד, והיא לא התעברה מרוח הקודש. אנו אומרים "מריה, האם המכוסה של בורות העמים, מריה, האם המכוסה של בורות העמים, מריה, האם המכוסה של בורות העמים", כאשר אנו עוברים ליד או מדברים על הפולחן הזה, מאחר שלמילים הללו יש כוח להרוס את הפולחן הנורא למדונה. בשלב זה של ההיסטוריה, פולחן תנועת חב"ד למשיח השקר שלה ופולחן מריה הבתולה מעכבים את הגאולה השלמה מלהשתכן בעולם. גם ה"עדים" (עדי י') שנואים בשמים, והם מפילים קורבנות רבים. בצפון הכנסייה היוונית אורתודוכסית שנואה על-ידי אל שדי, בשל האנטישמיות שהיא מטיפה לה. וכמובן, הטרוריסטים של האסלאם הקיצוני והרגשות האנטי-ישראליים והאנטישמים של ערבים רבים יושמדו גם הם למען הגאולה השלמה.

   העולם היום מלא באנשים הכופרים באמונה באל שדי, ומיליונים מאמינים כי האדם מקורו בקוף. גם חטאי הגנטיקה והשיבוט מתקדמים לעבר מהפכה, השם ישמרנו. העולם מלא גם במין לא טבעי, היוצא נגד טבע העולם שנוצר על-ידי ה'. אנו בדור הרביעי האחרון. אלפי גזרות קשות נופלות לעולם, השם יצילנו, במהלך דור זה.

   אנו יכולים לזעוק באומץ בשוּק החשוך של אורות השקר השולטים בעולם, גם אם אנו יודעים שאותו העולם מכיל שליש של אנשים, שליבם טוב והם ענווים. הם יינצלו, וגם אם רבים יחזיקו עדיין באמונות ובדוקטרינות שגויות, המהות החשובה היא לב טוב, אדיב ואוהב. עם ההסברים הנכונים, הטעויות האליליות יימחקו ואור כוכב אברהם יעורר את הלבבות לאמת.

   אנו הולכים בצעדי אברהם אבינו, ומאחר שכוכב אברהם מתקרב לעולם, הוא ירים עמים רבים בזרועותיו ובידיו. אל תמעיט בכח ובעצמת כוכבי הגאולה השלמה במהלך דור זה, הדור המדהים ביותר מבין הדורות כולם. כוכב אברהם הוא אב המון כוכבים, מאחר שהמסלול בן 4000 השנים של כוכב אברהם הוא "זרז" למסלולי כוכבים אחרים. לפיכך כאשר חוזר הוא להשלים 65 שנים, כל כוכבי הגאולה הולכים בדרכו, באחדות, לעבר העולם. ברגע זה, הגואל הנבחר, האהוב על-ידי אל שדי, קם לתחייה במלכות השמים כשופט המשוח של הגאולה השלמה, וסימן "בא הזמן" נשלח לעולם.

   לאחר מכן מתגלה הראשון מבין ששת הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, סימן הכוכבים. כאשר הצדיק חיים מבצע סימן של הדור הרביעי מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב אברהם, כוכב אברהם ביחד עם כוכבי גאולה אחרים "מקבלים אישור" להשתמש בהשפעתם על העולם, בעצמה מתגברת, עד לסוף תקופת הדור הרביעי.

==========

מכתב 107

 

   הנצרות המסורתית כדת וכמוסד, בין אם מדובר באורתודוכסיה, בקתוליות, בפרוטסטנטיות או בניאו-פרוטסטנטיות, מיועדת להכחדה. היה עליה להתקיים, אך רק עד שמלאוּת האומות תיכנס, דהיינו: כל מי שנועד להיוולד נוצרי. הנצרות עבורם היא אבן דרך היסטורית להגעה אל התחנה האחרונה של הגאולה השלמה, וליתר דיוק: הברית החדשה השלמה של ירמיהו ל"א, עבור מזבח מלכיצדק ומזבח העמים, עבור גברים ונשים בהתאמה בבית התפילה החדש של הגאולה השלמה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם.

   כאשר ג'ינו טמפיירי ראה את ספר הכוכבים בידיו של ג'יורדנו לוי ואת שמות עמים רבים, היה זה סימן ש"מלאוּת האומות", שנחזתה אז על-ידי רוחך, פאולוס (האיגרת אל הרומאים, י"א, 12), והגיעה כעת: זוהי מלאות האומות המנובאת, אשר חייבת להיכנס אל הברית הנוצרית לפני פתיחת הזמן החדש, בו ה' יחון את כולנו. כל ההיסטוריה משתנה מן הרגע בו אל שדי בחר מרצונו בצדיק האהוב.

   זמן ה"מלאות" לא יכול להגיע לפני הגעת הגואל האחרון עם התיקון הנוצרי והברית החדשה השלמה. הסימנים ההתחלתיים בידי שבעים אומות יצרו את כנסיית השטן, המאשים את עם ישראל בשל חטאיו. הנצרות המסורתית הייתה האויבת של ישראל, וכפי שכתבת, פאולוס: "הֵן בִּדְבַר הַבְּשׂוֹרָה אֹיְבִים הֵם בִּגְלַלְכֶם" (שם, 28). שאר הסבריך כי היהודים אהובים בשל היבחרותם כבני אברהם, יצחק ויעקב, לא נראו לחלוטין בנצרות.

   כל הנצרות המסורתית רדפה יהודים, זלזלה ובזה להם, והפחידה נוצרים מסכנים מן היהודים השטניים והרשעים. הנצרות הייתה המענה והמייסרת של היהודים במהלך הדורות. חושים, בן דן, שהיה עיוור וחרש, היה זה שלקח את חרבו בזמן קבורת יעקב אבינו וערף את ראשו של עשו, אשר התגלגל למערת המכפלה בחברון. נראה כי עד למותו מחה עשו על "גניבת" בכורתו על-ידי יעקב.

   ראשו של עשו הופרד משאר גופו (ראו ספר הישר). מדובר בנבואה אודות גוף הכנסייה המסורתית. הלאה איתה. אין לה יותר מטרה היסטורית לדורות הבאים. מה שייוותר הוא ראשו של עשו, הנוצרים המכבדים את אבותיהם וזקניהם, כפי שראשו של עשו ניצל, מאחר שכיבד את יצחק ורבקה. הדבר מתייחס ראשית לנוצרים המכבדים את העם היהודי. כל הנוצרים שדמם מזוהם בשנאת יהודים לא יינצלו. הדבר גם נכון ביחס למוסלמים, שדמם מזוהם בשנאת יהודים.

==========

   האם אני מיישר מסמרים עקומים? אני כאן ביום הגאולה השלמה ובליל הדור הרביעי. האמת היא שלידע שלנו יש מה לעשות עם העולם, אך לעולם אין עדיין מה לעשות איתנו. אתה היית עבדו של כריסטו, שהיה אדונך, וקישרת את האל עם ישוע ואת האל-הבן עם האל-האב, תוך עיוות האמונה המונותיאיסטית האמיתית עם אמונה אחרת, האסורה בתורה.

   נפלת לא אל המשיח, אלא אל המסתוריות, מאחר שלמשיח לא היה רישיון להאלהה, אך ב"מסתוריות" כריסטו, הדיבר השני כיסה מסתוריות של אמונה, שחשפה את בן האל. למען האמת, הייתה זו ה"מסתוריות" שכיסתה את אמת הדיבר השני. האמונה באל חי אחד, בורא היקום היחיד ומי שבחר את האבות - אברהם, יצחק ויעקב, היא לא מסתורית. היא אמונה מונותיאיסטית אמיתית, שהתגלתה לאברהם. היא איננה צל של בלבול תיאולוגי, ואין היא צריכה להתערפל ולהתעוות על ידי תוספות ופרשנויות. אל שדי, בורא היקום, הוא אחד ואף אחד לא יכול להיקשר עמו ועם תפארתו, שאותה לא יעניק לאחר.

   אף אחד לא יכול "לתפוס" את אחדותו. זוהי אחדות אבסולוטית שאין אחריה שתיים ושלוש. באמונתנו אנו מאמינים באחדותו כפי שהתגלתה לאברהם, ליצחק וליעקב. לכן התורה מצווה "תָּמִים תִּהְיֶה, עִם יְהוָה אֱלֹהֶיךָ." (דברים, י"ח, 13). האמונה האמיתית אינה מסתורית, אלא היא אמת שהתקבלה: ה' הוא אחד.

   נכון הוא שלכל דבר שקיים יש רמות נסתרות, והדבר נכון ללא ספק בתורה שמשה רבנו הוריד משמים לבני ישראל, לאחר שעשרת הדיברות התגלו ישירות לעם ישראל כולו. כל הקיום הוא "סודי". אחוז אחד ממנו נחשף ו-99 אחוזים נסתרים מן העין האנושית, על אחת כמה וכמה כל מילה בתורה, בחמשת הכתבים הגדולים של משה הכוללים נבואה, אמת, חוק, התגלות, ניסים, גאולה וחכמה. לכן נכתב: "הַנִּסְתָּרֹת--לַיהוָה, אֱלֹהֵינוּ; וְהַנִּגְלֹת לָנוּ וּלְבָנֵינוּ, עַד-עוֹלָם" (דברים, כ"ט, 28). אם האמונה הייתה מסתורית, והמסתוריות הייתה יכולה לומר את ההפך ממה שנחשף, אזי האמונה האמיתית לא הייתה יכולה להתגלות לעולם אף פעם. כל מסתוריות יכולה לשנות את המשמעות הנגלית ולהרוס את יסודות האמונה האמיתית בעולם.

   שתי דוקטרינות המסתוריוּת שנהגו כך הן דוקטרינת הלוגוס של יוחנן בנצרות ודוקטרינת האצילות של ספר הזוהר ביהדות במשך 400 השנים האחרונות. המסתוריות, המפרשת את האמונה ביחס לטרמינולוגיה שלה, גורמת לאדם להאמין כי הוא מצוי באמונה האמיתית, שהיא אמת מסוימת. לכן אם מישהו מאמין במסתוריות, הוא יאמין בפרשנות שניתנה על-ידי המסתוריות הזו או במערכת המיסטית של הפרשנות.

   מסיבה זו חז"ל בהתייחסם לפרשנות חוק אמרו כי מילות פסוק בתורה לא יוצאות מרמת הפשט שלו. אם למילים יש הסבר פשוט וברור, אף פרשנות אחרת לא תבטל את משמעותו הפשוטה. אותו פסוק יאפשר רמות אחרות של פרשנות, כפי שידוע כי 70 פנים לתורה, אך המשמעות הפשוטה תישאר שלמה. שמע ישראל, ה' אלוהינו, ה' אחד. "לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים, עַל-פָּנָי." (שמות, כ', 2).

   עלינו לעבוד רק את ה'. הגואל חיים, שנבחר על-ידי אל שדי, ואשר עלה בתחייתו בסימן השלם של תחיית המתים לשמש כשופט המשוח במלכות השמים, הוא מורנו. זכותי הגדולה, שאיני ראוי לה, היא להסביר לעולם כי הגואל עצמו מלמד אותנו להיות אנשים צודקים החיים באמונתם, ולשרת באופן בלעדי את אל חי אחד, אל עולם, בורא הכל. רק אל ה' יש להפנות את כל התפילות, הנדרים, השבועות, השבח והכבוד.

   "אמור להם שאני הצדיק המתבשר שלוש פעמים", הכריז הצדיק חיים בחלומו של ג'יורדנו. שלוש הפעמים מתייחסים לאלו של משה, ישוע וחיים, כפי שהצהיר המלאך מיכאל בחלומו של ג'יוזפה. בני ישראל לא חושבים כי משה היה אל, אלא אדם שנקרא על-ידי ה' לשליחות הקשורה לגאולת ישראל. העם היהודי לא גרם אף פעם להאלהה של משה, ומתחילת הגילוי החדש אנו מסבירים על האיסור בעשיית כל פולחן או הכוונת תפילות אל הגואל הנבחר של הגאולה השלמה, חיים בן משה מצנעא, תימן.

   ישוע נמצא כעת במקום המכובד מאוד של האיש השני של הגאולה. סימן משה, ישוע וחיים לא הגיע אלא אחרי 17 שנות עבודה של תיקון הנצרות. ברגע זה הוכרז מבית הדין העליון כי התיקון הגיע לרמה שתבטיח כי לא יישאר שום מקום להאלהת ישוע, וכי אמת שליחותו הוסברה במידה מספקת בכתבי ספר משנת חיים. המיקום האמיתי של ישוע כאיש השני של הגאולה בין משה רבנו והמורה חיים הוא המיקום המדהים ביותר בהיסטוריה. ואכן, כוכב מלכיצדק, שהפך לכוכב כריסטו, הופך בגאולה השלמה לכוכב המפליא. בגאולה השלמה, כל היבט של שליחות ישוע, כריסטו של העמים, כאשר הוא מובן, הוא מפליא ומדהים, והוא לא יפסיק להפליא ולהדהים בכל דורות הגאולה השלמה.

   ישוע היה צעיר מדי כדי להיחשב לאב כל הזמנים, ושימש כקורבן משיחי, האיל שהוקרב במקומו של יצחק. הוא שאף לדעת מה' איך הוא יוכל לסייע לעם שנמצא בשפל, ואל שדי אהב את כנותו ואת אמת רצונו באותו זמן יתום של שנאה, שחיתות, צביעות ושקר של מידות אמיתיות. ישוע ניסה ללמד את אנשי העם לפעול ולחוש עצמם כבנים וכבנות של אל חי.

   המורה חיים יהפוך להיות אב של הדורות הבאים. זוהי הזכות הגדולה שהייתה לי בהיותי הבן הראשון של הצדיק והגואל הנבחר חיים, ואני מקווה כי אני עדיין כזה. זאת מאחר שהוא באמת אהב אותי כבן, ואם לא בשל אהבה זו, לא הייתי זכאי להישאר תלמידו, בשל כל הטעויות הטיפשיות שביצעתי. הצדיק חיים טיהר אותי בכל פעם, והייתה לו החמלה לסלוח לי. זאת מאחר שאהבתו אלי הייתה כאב אל בנו האהוב. הצדיק חיים עצמו סיפר לי פעמים רבות כי אם הייתי ניתן לאחד מן הצדיקים האחרים, הם היו מחמירים איתי מאוד, ולא היו מוכנים לרחם עלי אם הייתי מבצע טעויות. "ברוך השם ש"נפלת" אל הגורל בר המזל של להיות תלמיד המורה חיים. אני רחב לב וסלחן, ומאפשר לך מרחב, עד לזמן בו אמשוך בחבל".

   משמעות הדבר היא כי אהבת הצדיק אלי הייתה ברמה אחרת, גבוהה אף מזו של אהבת מורה לתלמידו. הו, כיצד הייתי משפר את דרכיי ומוצא אלפי דרכים לגרום הנאה לצדיק הענו, אם הייתי מבין ומעריך אז אלפית מן הזכות של להיות נאהב על-ידי המורה חיים, כאב אל בנו הראשון והיחיד.

   דרכך, פאולוס, אני מגיע כדי לדבר על כך כאן. אני מבין את האמיתוֹת שהבנת, אך לזמן הכנסייה יש סוף כוכבי. כל תיאולוגית הנצרות המסורתית תיהרס ותעבור מן העולם. אנו כעת בדור הרביעי הסופי של הגאולה השלמה. האנשים יזדקקו למורה ויועץ נפלא. מערכת היחסים שלהם עם הגואל חיים צריכה להתבסס על אהבה עמוקה כילד אל אביו האהוב.

   לאחר מכן יבין העולם כי ששת הסימנים השלמים הם הסימנים השלמים של פיוס הלבבות, אשר הובטח על-ידי ה' כי יובא על-ידי אליהו הנביא, זכרו לברכה. דברים אלו מתגלים רק כאשר ה' בוחר את הגואל האחרון, והגואל, דרך חלומות גאוליים נפלאים, מלמד אותנו ומכוון את הסימנים הללו עד להשלמתם בעולם. לכן המורה חיים ייקרא בעתיד "שר שלום". ככל שהזמן מתקדם, וההבנה גוברת, אנשים יוכלו להרהר, כל אדם ביחס לסגנונו, בכוחות המדהימים ביותר שהעניק אל שדי לגואל חיים. 

   הצדיק חיים הוא אבי החכמה. חכמת הצדיק הנסתר, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, הייתה מסדר אחר לגמרי, כוח קדוש מלמעלה, בל ישוער במונחים של חשיבה אנושית. הוא לא התרגז אף פעם ותמיד היה יציב. לא ראיתי אותו לעולם מפהק, אף על פי שישן לכל היותר שעתיים ביום. בתוכו הוא היה מועלה בקדושה, בשל מאפיינים אחרים לגמרי ביחס לעולם. הוא קידם פני כל אדם בחיוך וקיבל אותו בשמחת הלב. כאשר הצדיק חיים רצה, הוא ידע הכל אודות כל אדם – עבר, הווה ועתיד. הצדיק חיים, באהבתו אלי, מילא אותי בידע, הנוגע לכוחות הצדיקים הנסתרים ולכוחות נעלים יותר של הצדיק עצמו, אשר היה ראש ל-35 הצדיקים האחרים.

   כל התלמוד היה שגור בפיו ובליבו, ולא היה היבט בתורה ובהלכה שהוא לא ידע. אך האהבה הגדולה של הצדיק חיים הייתה חכמת הכוכבים, ואני יודע ישירות ממנו כי הוא ירש את ספר הכוכבים של אברהם אבינו. לפיכך הבנתי מיד כי ספר הכוכבים בסימן השלם היה ספר אברהם אבינו, שהגואל חשף כעת לעולם למען הגאולה השלמה.

   כל זאת יגרום לדורות הבאים לחבב את הגואל חיים, מאחר שדרך סימני הכוכבים, הוא מלמד את העולם את ספר הכוכבים של אברהם אבינו. כמו-כן הוא מלמד אותנו את התיקון הגדול בנצרות, לאחר שהוא בעצמו הכריז על הגעתו השנייה של כוכב כריסטו בזכות הענווה. בזכותו המידות בעולם נקשרו לעד למלכות השמים החדשה. בזכותו נחשף בית המקדש השלישי והאחרון, בית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם. בזכותו סימני החמור אוכל לחם וסימני הסוס הלבן משלימים את מטרותיהם הרבות במהלך הגאולה השלמה. בזכותו המסורת הנבואית החדשה של אליהו הנביא נמסרת לעולם, לפני הגעת יום ה' הגדול והנורא. המורה חיים מלמד אותנו את הנפלאות החדשות של הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים.

   גם המוסלמים יאהבו מאוד את המורה חיים, מאחר שהוא נולד בתימן, דיבר ערבית מושלמת ב-14 ניבים, היה בקיא לחלוטין בקוראן ואהב והעריך מאוד את התרבות והפילוסופיה הערבית.

   הגואל חיים הוא כוח חי שימשיך להיות מובן ומורגש על-ידי הבאים. אנשים יבינו ויתפלאו, ובשל כך יהיו ענווים וזכאים לקבל חלומות וחזיונות אמיתיים. מי שיהיו לו בעיות, יקבל תשובות בחלומות או בדרך אחרת. כאב אל בנו או בתו הוא יביט בבעיות של כל אדם ויכוון אותו אל הפתרונות. בשל כך הוא יוכר כ"פלא יועץ".

   רמה נוספת של בגרות מגיעה לעולם. במהלך הדור הרביעי העולם ינוקה מטומאותיו, וכל מי שעשה רע נגד אנשים אחרים יאבד. על העולם לעבור עדיין דרך הדין. איננו חפצים בכך, אך הדבר לא בשליטתנו. הגאולה השלמה תשכון בעולם שנוקה מכל הרשעים והחוטאים. כל סוגי האלילות ירוסקו וייהרסו לנצח, וכל מי שמבצע חטאים כנגד הטבע ייענש. כל מי שמלמד את שלילת האל יושמד, וכל דוקטרינות האמונה השגויות יישרפו ויימחקו מן ההיסטוריה. 

   אל תבטחו בכסף. הוא לא יעזור לכם באותו היום. אל תסתמכו על מצבכם החברתי, כי כל הסטטוסים יתנפצו באותו היום. הביטו באהבה על העם היהודי וראו כיצד ה' מקיים את הבטחותיו דרך בני ישראל. זכרו כי העם היהודי שילם את מחיר בחירתו על-ידי ה' בשואה הנוראית, וכי בדור הרביעי כל האומות נמצאות תחת משפט. לא ניתן לדמיין את מהות האירועים שבדרך. על כולם לפחד, כל אדם בפני ה'. עברו 20 שנים[4] מתוך 65 שנים, כשחמש השנים האחרונות יהיו לאחר התקופה הנוראית של יום ה'.

   אנו אומרים כי יש להאמין בבחירת ה' בגואל חיים. איננו אומרים: "תאמינו בגואל חיים, תקראו לו והוא יענה לכם". אסור לנו לומר או לעשות דבר מסוג זה. נכתב בתורה: "וַיַּאֲמִינוּ, בַּיהוָה, וּבְמֹשֶׁה, עַבְדּוֹ"[5] (שמות, י"ד, 34). אמונה זו במשה הגיעה רק אחרי קריעת ים סוף, כשלמעשה כל ניסי ה' בידי משה ואהרן במהלך גאולת בני ישראל מהממלכה החזקה ביותר, מצרים, עד אז לא הביאו את האמונה בה' ובעבד שבחר.

   משה רבנו היה איתם בעולם הגשמי. עם אמונתם במשה הם זכו להתגלות בהר סיני, אך גם אז, לאחר 40 ימים, הם נפלו לחטא האלילי של עגל הזהב.

   הו, כיצד דיברת בחכמה, ואף כחמור, כאשר הצגת את טיפשות המשכילים אל מול חכמת ה'. אהבתי אותך מאוד אז, פאולוס, היית מעולה בהצגת ענוות העבדים שהכריזו על בשורת ה'. דיברת על כך שנחשבת טיפש, ללא השכלה אמיתית, אך משוח ברוח כדי לקשר את בשורות האל דרך כריסטו. דיברת באופן חמורי כאשר הסברת שהאל בחר את השפלים כדי שינתצו את החכמה ואת ההבנה של המשכילים. היה לך עור של חמור גם כסוס לבן.

   עם זאת כעת איננו יכולים לדבר בציבור על הגואל חיים. חשכה אופפת את המוחות. לא כדאי שנחשב למגוחכים בשל, אולי, אוזנינו המצחיקות או כפות רגלינו הנחמדות. אין ללעוג או לגחך על כך. אנו אומרים את דברי ה' שהתגלו בזכות הגואל חיים. עם יהודים אני מדבר כיהודי. עם מוסלמים אני מדבר באהבה כאל צאצאי אברהם אבינו האהובים, וכבעלי האמונה האמיתית באל חי אחד.  

   עם נוצרים אני מדבר כנוצרי מבין, מאחר שישוע היה יהודי שהפך לכריסטו של העמים. אני מאמין באמת המשיחית של שליחות ישוע, מאחר שראיתי את הציפייה הגדולה להגעתו של הגואל האחרון, אשר ממלכות השמים מלמד אותנו עד כה משמעויות נסתרות של כוכב מלכיצדק, ושכוכב כריסטו חזר עבור התיקון הגדול והסופי של הנצרות.

   ישוע אמר "לֹא שֻׁלַּחְתִּי בִּלְתִּי אֶל הַצֹּאן הָאֹבְדוֹת אֲשֶׁר לְבֵית יִשְׂרָאֵל" (מתי, ט"ו, 24). הכוח של "בלתי אל" בהקשר זה הוא מקיף מאוד. כיצד אתה היית עונה על כך כשליח האומות? האומות לא היו מן הצאן הנאבד של בית ישראל. המשפט התייחס לעשרת השבטים האבודים שהתפזרו בעולם. המטרה הראשונה של הנצרות הייתה ליצור מקלט לאותם שבטים.

   ההשגחה האלוהית הביאה את נפשותיהם אל הורים נוצריים, ובדרך זו, במהלך הדורות, ניצלו הנפשות מאמונות פגאניות בקרב העמים. וחשוב מכך, דרך הנצרות הם היו בקשר עם התנ"ך ועם הידע והאמונה אודות האבות, גאולת ישראל ממצרים, נתינת התורה במעמד הר סיני, היסטוריית ישראל עד לתקופת הנביאים וכו'.

   נפשות הצאן הנאבד של בית ישראל בזמן הגאולה השלמה הן אלו שנבחרו לחזור הביתה, אל גבולות שורשיהם. נפשותיהם התקדשו בסיני והן היו בעולם גם בעת הפצת עשרת השבטים. בבית התפילה החדש מזבח אפרים מגשר על הפער בין יהודים על מזבח יהודה ובין יהודים חדשים, המגיעים מן הצאן הנאבד של בית ישראל. מי שלא יהיו חזקים מספיק לשאת את ההתעלות אל החוק החדש על מזבח אפרים, ישמחו להיות חלק ממזבח מלכיצדק או ממזבח העמים.

   פאולו פיירו, סוסנו הלבן הראשון, היה הראשון לבצע את ברית המילה החדשה עבור מזבח אפרים. ברית המילה שלו הייתה סימן לתיקון הברית של ברית המילה שאתה הפסקת, פאולוס, למען אומות העולם. לפאולו יש שורש בשבט יששכר ושורש בשבט יהודה.

 

אל תדאגו ילדים קטנים

אתכם לא אכזיב

אני פול, פרץ וחמור

הרבה ראיתי מסביב

==========

 

מכתב 109

 

אל תדאגו, ילדים קטנים
אני לא אאפשר לכם ליפול

אני פול, פרץ והחמור

הייתי מגוון

 

   פאולוס, שים לב שאמרת שכשהמוות מגיע לעולם דרך אדם אחד, גם הניצחון על המוות דרך תחיית המתים יגיע לעולם דרך אדם אחד. נימוק זה היה נכון אם ישוע, כאדם, אבינו הראשון, היה נחשב "אדם" בנצרות. ישוע היה אדם והוא קם לתחייה בסימן ההתחלתי של תחיית המתים. תחיית הגואל חיים היא הסימן הסופי, המושלם והשלם של תחיית המתים.

   כל סימני הגאולה חייבים להיות מושלמים בהיסטוריה דרך הגואל השלישי והאחרון, חיים, כולל, כמובן, אותם סימנים המיועדים לתקופות העתידיות בהיסטוריה. דומה הדבר למספר האבות, שגם הוא שלוש. אם אנו חושבים על האבות גם במונחי סימני ההיסטוריה העתידית של ישראל והעולם, אנו יודעים שעד סימני ניצחונות יעקב וסימני תפארת ישראל, הסימנים הקודמים לא הושלמו עדיין. יעקב, האב הקדוש, חותם את כל הסימנים, מאחר שבו השלמות מושגת.

   כך גם בגאולה השלמה. במבט גלובלי של הגאולה ההיסטורית, הסימנים של הגאולה הראשונה והסימנים של הגאולה השנייה לא מושלמים עד להשגת הסימנים השלמים של הגאולה השלישית השלמה. ששת הסימנים השלמים פותחים לפיכך את התקופה החדשה של לימוד התורה ואת ההבנה באור תורת הסימנים (פירוש התורה במונחי הסימנים הגאוליים והמשיחיים שמוסתרים בה). הם מסבירים את שליחותו המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים, המכילים את הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים. בזכות הגואל הנבחר חיים, ששת הסימנים השלמים משלימים את כל הסימנים ההתחלתיים שהובאו על-ידי ישוע, והתרחבו לנצרות האוניברסאלית עבור כל האנשים, על-ידי פאולוס מתרסוס.

   השכל מתחזק על-ידי הגאולה השלמה. לבלבול העבר אין משמעות, רק סימני שאלה. המשיח יגיע ויעורר את המתים, והצדיקים מכל רחבי העולם יתגלגלו מקבריהם עד לארץ ישראל? או אולי בנקודה מסוימת כריסטו יתגלה לעולם כולו, יחיה את המתים ויביא את מלכות השמים לארץ?

   ואז מה? בסדר דברים כזה, משיח הנוצרים יהיה האל של בית המקדש השלישי ומשיח בן דוד של היהודים יקבל את הנצרות ואנשים יגיעו מכל העולם כדי להשתחוות לו...

   השאלה מה הקשר בין המשיח לתחיית המתים מבולבלת לגמרי ולא מובנת במקורות היהודיים. לנצרות היו הסימנים ההתחלתיים, ושם הייתה רמת הבנה אודות הסימן ההתחלתי של תחיית ישוע, אך היא הפכה את ישוע המסכן לאל שמת ולאל שקם לתחייה. לאל שדי אין גוף, הוא לא מת ואין לו צורך לקום לתחייה.

   אך הקשיבו, ילדים יקרים, שאמונתכם בה' נלהבת. לפני התקופה המנובאת של תחיית המתים יעברו עוד מספר תקופות גאוליות של מאות שנים, ואיני מעז לחשוב מתי האירוע יקרה. הצדיק חיים אמר תמיד: "ה' יודע את זמן תחיית המתים. כולם טועים בעניין זה".

   400 עד 500 שנים הוא הזמן המייצג את דורות הגאולה השלישית השלמה. מזמן סוף הדור הרביעי, ולאחר השנים הנוראיות של יום ה' הגדול והנורא, יחלו שלבי היסטוריית הגאולה השלמה והתחדשות העולם, באור השלום האמיתי. שורשי הרוע ייהרסו, ולכן שיעורים אמיתיים לא ייפגעו מהפצתם, אך העולם גדול ומגוון, ויש בו עדיין "איים רחוקים", שבהם האנשים עוד כה פגאניים וכה רחוקים מן הגילוי האמיתי של התורה בסיני, עד שיש צורך בדורות רבים כדי להרימם אל ההיסטוריה האמיתית, שעוצבה על-ידי אל שדי למען הגאולה האוניברסאלית.

   למרבה הצער, תקופת יום ה' הגדול והנורא היא המפתח ההיסטורי לפחד האמיתי של האנושות מאל חי אחד, בורא היקום. שליש[6] מן האנושות שתינצל ותיוותר לאחר תקופת יום ה' הגדול והנורא תראה את אמת דין ה' המובטח ואת זעמו על העולם, כפי שהם יראו את ברכת ה' ואת רחמיו על בריאתו האהובה בבניין העולם החדש של השלום והאהבה לאחר יום ה' הגדול והנורא.

   אך העולם ימשיך כטבעו. לא יהיה אל שיתהלך בארץ בגוף שאליו יסגדו, ובית המקדש האחרון לא ייפול מהשמים לירושלים הבנויה במלכות השמים על הארץ, אחרת הוא ישמש לאובייקט של פולחנים אליליים!

   חשבו על ה"מידה" של החלום שחזה את בית התפילה החדש. הצדיק חיים, כגואל האחרון, החתים אותי על חוזה אחריות בנוגע לבית התפילה החדש של הגאולה השלמה. לאחר שחתמתי עליו, הצדיק חיים אמר: "בעוד 400-500 שנים, יהודים בבית הכנסת לא יניחו עוד תפילין".

   עובדה זו מייצגת שינוי מדהים בנוגע ליהדות המסורתית. מי שהולך בדרך היהדות ההלכתית, יתקשה להאמין בהצהרה הנבואית הזו של הגואל חיים. מדובר בניגוד מוחלט להלכה. תפילין הם מדאורייתא, ונכללים בתרי"ג מצוות של התורה הקדושה.

   אז אני עונה לו: "אל תפחד! נותרו עוד 400-500 שנים כדי שתבין מדוע המורה חיים הצהיר על כך".

   האם אתם מבינים למה אני מתכוון? אותו יהודי שאמר שמחר המשיח יגיע ויביא לתחיית המתים שייצאו מקבריהם, לא יכול לתמוך ברעיון שינוי הנחת התפילין, גם אם מדובר בעוד 400-500 שנים מעתה... הלו, האם יש מישהו בבית?

   מה שזקוק לו העולם הוא הסימן והאמונה בתחיית המתים. סימן זה הוא חלק בלתי נפרד מן המסורת היהודית ואמונה בו מוזכרת בתפילת ה"עמידה" 3 פעמים ביום בבית הכנסת המסורתי. ישוע חווה את משקל סימן התחייה, מאחר שעל הסימנים המשיחיים והגאוליים לשאת את ההמשך ההיסטורי של סימן זה למען העתיד. הנצרות הרחיבה את האמונה בסימן תחיית המתים דרך תחיית ישוע להמון עמים בעולם. גם האסלאם אימץ בהמשך את האמונה ביום הדין ובתחיית המתים.

   הסימנים ההתחלתיים היו גם אלו של מלכות השמים, וללא מלכות השמים לא היה סימן משיחי של תחיית המתים. הסימנים השלמים של הגאולה השלמה מאשרים עובדה זו.

   במסורת היהודית הסימן נשאר במתכונתו הגלובלית, תחיית המתים באחרית הימים. כיוון הסימן והתפתחותו ההיסטורית לא נחזתה ביהדות המסורתית. הצבת היבטי שתי הגאולות של הישועה המשיחית ותחיית המתים זה לצד זה, הביאה את המסורתיים לחשוב שהגעת המשיח תביא לתחיית המתים, ולא לכך שהמשיח מת וקם לתחייה במלכות השמים שהינה בשמים ולא על הארץ.

   היה צורך היסטורי בגילוי הסימנים ההתחלתיים למען התחלת הפצת הידע של מלכות השמים ושל תחיית המתים. זו הייתה מטרה גדולה והכרחית של צורך הנצרות, לא פחות מהמטרה הגדולה של הפצת ידע התנ"ך, האבות, מצרים, מעמד הר סיני והנביאים לאומות רבות. הגאולה הייתה כולה אודות ישועה שהביא הגואל בתחיית המתים שלו אל מלכות השמים, ולכן יסדה קשר חזק בין מלכות השמים לבין האנשים שעל הארץ.

   זו הסיבה הגדולה לשליחות ישוע, אשר בסימן מלכות השמים ותחייתו הפך לסנגור, באהבה, של הצדקת האמונה הנוצרית. ברמה זו, האמונה הנוצרית בתחייתו של ישוע ובמלכות השמים המוקדמת שנוהלה על-ידו, סייעה לנוצרים טובים בכל התקופות לפחד מה' ולאהוב את עבודתו, אף על פי שאמונתם התקשרה לישוע באופן שגוי. האינדיבידואליות של הסימנים ההתחלתיים חייבת הייתה להיות בעולם, אחרת הסימן השלם של תחיית המתים בתחיית הגואל חיים לא היה מובן אף פעם. 

   המונחים מלכות השמים, תחייתו של כריסטו וכו' היו אמיתיים, אך לא סופיים ולא שלמים. ישוע, כריסטו של העמים, עלה אל מקומו במלכות השמים הלא מושלמת. דבריו הנבואיים, הנוגעים לבן האדם שיגיע, מוצדקים עם הגעת בן האדם, הגואל הנבחר, חיים, בגאולה השלישית השלמה. הגואל עצמו מסביר אז לעולם דרך הסימנים השלמים את הגעתו השנייה של כוכב כריסטו ואת כל הפרשנות האמיתית אודות שליחותו המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים והאיש השני של הגאולה בין משה לבין חיים.

   ללא הסימנים ההתחלתיים הללו של מלכות השמים ושל תחיית המתים, לגאולה השלמה לא היו עמודי תווך היסטוריים לשם יסודה בעולם. 

==========

   אך אתה, פאולוס, התבלבלת כל כך עם התורה, עד שקראת לה ישמעאל. צאצאי אברהם שקיבלו את התורה בהר סיני היו בני השפחה הגר, בעוד הנוצרים החדשים, המשוחררים מן התורה היו בני אברהם משרה, האישה החופשייה. צחנת מסקנותיך היא כצחנת גללי חזיר! התקשיתי להאמין שאכן כתבת זאת. אפילו חזירים לא היו רואים צורך לנחור זאת! זהו שיא הטיפשות שנוצרה על-ידי הניתוק מן היהדות. זוהי השמצת מעמד הר סיני, משה, התורה וכל בני ישראל והעם היהודי. טוב שהאסלאם הגיע, כדי שקביעתך הבלתי הולמת תסולק מן ההיסטוריה. סליחה, בחור, אך ביצעת שגיאה עצומה. אני לא מאמין שהיא אכן שלך, עם כל הדברים שסולפו בכתביך, אך אני חייב, בכל מקרה, לפרש זאת כדברים שנאמרו על ידך.

   זה מה שקרה, אני מניח, כאשר לא ידעת היכן אתה ממוקם בהיסטוריה! חשבת כי תפקיד התורה הסתיים, אך היא הסתיימה רק בפרשנותך עבור הנצרות. ישוע המסכן היה האיל שהוקרב במקומו של יצחק, הוא לא היה יצחק. העם היהודי, שאותו הקורבן שירת תחילה, הוא עם יצחק. בתקופת החסר ההיסטורית ההיא של יושר ואהבה, ועם שפע השחיתות, המרמה, הצביעות, השנאה והאדישות כלפי יראת ה' האמיתית, עַם יצחק היה על המזבח לשם כליה מוחלטת, חס ושלום. הקורבן של האיל המשיחי שינה את הגזרה לגזרת הרס המקדש וגלות ארוכה בין האומות.

   הסימנים הראשוניים היו תחת סימני ה"ריש" של השם "אשר", המייצג את סימני יצחק אבינו. בסימנים התחלתיים אלו, שלא יכלו לאחות את הקרע בין העם היהודי לאומות העולם, נכלל סימן הסוס הלבן, ששינה את הכיוון מחוסר הבנת העם היהודי לביצוע חלקי בין אומות העולם דרך הנצרות. הלצתך השגויה והמגוחכת בנוגע לדימוי חוק התורה למוות והחוק החדש של כריסטו לחיים, הפריד אותך ממקור עץ החיים. המלכודת האלילית של בן האל עשתה את השאר.

   לא פלא שהתורה הקדושה הזכירה את שני הנערים שנשארו לחכות מאחור עם החמור, בעוד אברהם אבינו הביא את בנו יצחק למזבח על הר המוריה. המסורת מסבירה שישמעאל והנער האחר לא ראו את סימן הענן הקדוש שעלה מן ההר, סימן שאישר כי נער אחד היה ישמעאל, שסימל את האסלאם המאוחר שיופץ בין העמים. אנו מפרשים שהנער השני סימל את הנצרות, שתתפשט גם היא בין אומות העולם. ישמעאל יצג אם כך את מחמד בהיסטוריה העתידית, בעוד הנער השני יצג אותך, פאולוס, שליח כריסטו של העמים.

   שניכם לא ראיתם את עקידת יצחק, אלא רק שמעתם אודות קורבן האיל שהועלה במקומו של יצחק. לכן התבלבלתם. מחמד רצה כי ישמעאל יהיה על המזבח, אך לא היה בכך היגיון. ועבורך, הנצרות היא יצחק והיהודים הם ישמעאל. אולי בשל כך חלמתי על ג'רי לואיס כשהתחלתי לכתוב את תיקון פאולוס. זאת מאחר שגם אני קשור לחמור, שאיתו חיכית לחזרת אברהם ויצחק.

   הנער השני לצד ישמעאל לא יכול היה לייצג את ישוע, מאחר שישוע היה קורבן האיל עצמו. לכן זה היית אתה, פאולוס, ללא כל ספק. אתה ייצגת את כריסטו של העמים. שבו לכם שניכם עם החמור עד חזרת אברהם ויצחק יחד עם הסימנים של קורבן האיל. הורידו פרופיל עד אשר החמור, שעליו ירכב יצחק באור האמיתי של אברהם, יגיע בזמן הגאולה השלמה. הוא נקרא החמור בשל רמיזתו לחמור הנפלא האוכל את לחם הסימנים השלמים בזכות הגואל הנבחר חיים.

   נכון שהחמור מתחיל להופיע תחת סימני יצחק, אך החמור הסופי האוכל את לחם הסימנים השלמים של הגאולה השלמה הוא תחת סימני יעקב אבינו. שניכם חשבתם שאתם נכללים בצורה הסופית של הגאולה השלמה, אך החמור הנוצרי לא יכול היה לדבר והסוס הלבן גרם לבלבול של דברים בתחומים שונים.

   ועדיין המסורת אומרת ישירות לאסלאם: "שְׁבוּ-לָכֶם פֹּה עִם-הַחֲמוֹר" (בראשית, כ"ב, 5) או "עַם החמור". זו הסיבה שהאסלאם החשיב עצמו לחמור היסטורי בעל 3 עיניים – אחד עבור היהדות, אחד עבור הנצרות ואחר עבור האסלאם, אך למעשה אלו היו 3 עיניים מופרדות, כשהאחת ניסתה לגרום לשתיים האחרות לאבד את ראייתן ולאמץ את עין האסלאם. רק לחמור אוכל לחם של הגאולה השלמה יש 3 עיניים: עבור היהודים, הנוצרים והמוסלמים, כדי שיתאחדו בתיאום לכדי אמונה אחת דרך הברית השלמה, שהובאה על-ידי הגואל חיים.

   לפיכך האם אנו בזמן של מה נשאר? מה נשאר? מה נשאר? יום ה' הגדול והנורא יחליט מה נשאר. הגענו עם הנבואות של אליהו הנביא, בזכות הגואל חיים, להזהיר את העולם ממה שמגיע. אך ברגע זה מי יקשיב לנו? כמעט שום דבר לא נשאר... האם בני האסלאם האמיתיים, האוהבים את בני דודיהם מיצחק, בן אברהם? האם ישנם נוצרים המחפשים את האמונה המונותיאיסטית האמיתית? האם ישנו טבע שנשאר טבעי? העולם חולה כעת בראשו, מעוות בליבו ונמצא מחוץ לגבולות פשטות ליבו, הדרושה לכל היבט של הגאולה השלמה.

   אם שליש מן העולם[7] ייוותר, ואכן הערכה נבואית זו קרובה למציאות, אנו יכולים להניח שלפחות שליש מן העולם מורכב מאנשים בעלי איכויות טובות, הם אהובים על-ידי ה' ועל כן יינצלו.

   היהירות של כל היהירים תתנפץ לעד. ומי שיהיה בעל לב פשוט יוכל לדבר לבסוף, החמורים יוכלו לנעור והמסרים יישמעו ויובנו. גם ממשלת ישראל תצטרך להודות: "הגואל האחרון של הגאולה השלמה, חיים, כפי שנובא בתורה הקדושה ובנביאים, כמו גם בדברי ישוע ובשאיפות בני האסלאם, התגלה".

   חשובה לה' הגאולה השלמה של ישראל ושל העמים, שאותה הוא תכנן. היא לא תימנע על-ידי מחשבות אנושיות טיפשיות, מאחר שתוכניתו היא שאירועי זמן גילויה יהרסו את כל המחשבות הללו.

   ואם שרי ישראל יכריזו על כך, גם הרבנים יצטרכו להקשיב וינסו להבין על מה מדובר. אז מספר מצומצם של חמורים יגיעו להסביר ללומדי החוק והמסורת מספר עקרונות בסיסיים של הגאולה השלמה. הי-הא!

   התורה נשארת. המסורת נשארת. בית הכנסת נשאר. ההלכה נשארת בעבור מי שהולך בדרך ההלכה, כשבמקביל קיים חוק חדש ומנהג חדש עבור יהודים שירצו לעמוד על מזבח יהודה בבית התפילה החדש. רבבות נוצרים שנפשותיהם הינן למעשה חלק מהצאן הנאבד של בית ישראל, נכחו במעמד הר סיני, והיו חלק מעשרת שבטי ישראל שהתפזרו, יכנסו אל הברית החדשה השלמה. לכן, כשהם יוכלו, יהיו בשלים לכך וירצו זאת, הם יעברו ברית מילה[8] במסגרת ברית אברהם, יוטבלו ויועלו על מזבח אפרים.

   כל המוסלמים שישתתפו בבית התפילה החדש יהיו חלק ממחצלת האסלאם בקומה הראשונה של בית התפילה החדש, וכל מי ששורשיו באומות העולם, בעשו, ביפת וגם בחם, שמגיעים רובם מן הנצרות, יהיו חלק ממזבח בני מלכיצדק. כולם יהיו בחוק החדש, בהתאם למזבח שהם שייכים אליו, כולל בני מדינות העולם השלישי שכיום הינם רחוקים מאוד מן ההיסטוריה האמיתית של הגאולה ומאמונת אברהם, יכנסו אל הברית החדשה, כאשר הם יהיו מוכנים על מזבח בני מלכיצדק, אלא אם יעדיפו להיות חלק ממחצלת האסלאם.

   כל מי שיאמין בברית החדשה השלמה בזכות הצדיק חיים, שנבחר על-ידי אל שדי כשופט המשוח במלכות השמים וכמורה האהוב של הגאולה השלמה, יראה את האמת בהרמוניה, ברכה, רוח ושלום שיביא עמו בית המקדש החדש והסופי.

   תוכנית אל שדי עבור הדור הרביעי היא עצומה, נפלאה, עזה, מהירה, מהממת, מפחידה ונוראית, וכוללת את כל המקרים שלכאורה עטופים יחד בתקופה קצרה ומדהימה של 65 שנים, שמתוכן נותרו עוד 45 שנים. הגואל חיים מסביר בסימן הכוכבים שסימן הדור הרביעי הסופי הוא מהיר באופן שאין דומה לו, וכך הוא מתקדם. אף דור קודם ואף דור שיבוא אחריו לא ישווה לו במהירות, והאירועים בו ייזכרו בתדהמה גדולה על-ידי כל הדורות העתידיים.

   זאת בגלל שהתורה חוזרת להיסטוריה באור חדש ואמיתי, כשכוח האבות, גאולת מצרים הראשונה וקדושת מעמד הר סיני חוזרים באופן גלוי לעולם, ביחס למה שכל אדם יכול לקבל. נודע חלמה שבגאולה הראשונה ה' גאל את ישראל מעבדות מצרים, ובגאולה השלמה ה' גואל את האנושות מהאלילות שעדיין שופעת בעולם.

   כשהנוצרים יתוודעו להגעתו השנייה של כוכב כריסטו ויסירו מעצמם את כל התיאולוגיה האלילית, הם בשמחה ימצאו עצמם באמונת התורה הקדושה, יקבלו כבוד גדול מאמיתותה, יחושו עצמם נגאלים במסגרת התורה, ויהפכו לתלמידים אמיתיים של משה, ישוע וחיים.

   מה היה יותר קשה, פאולוס: ההפרדה ההיסטורית שהיה עליך לבצע למען הנצרות או האיחוד מחדש של סימני הגאולה השלמים של הגאולה השלמה, שהתקבלו והוסברו על-ידי החמורים האוכלים לחם והסוסים הלבנים? ללא ספק, פעולתך הייתה יותר כואבת, מאחר שההפרדה עצמה לא הייתה רצויה, אף על פי שהיה עליה להתקיים, בעוד שהאיחוד מחדש, שגם עליו להתקיים, הוא אהוב ורצוי.

   לכן רקוד עמי בשמחה בוויגוואם (Wigwam, בקתת אינדיאנים) שלי. אני שמח להיות לשירותך, על מנת להסדיר את העבר. אני מודה לאל שדי שיצר אותי מן הרחם כדי לשאת את סימני פול, פרץ והחמור ושבעזרת אדיבותו הגדולה כלפיי, מסר אותי לצדיק חיים, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו ומי שנבחר כגואל האחרון, לאחר סבלו, פטירתו ותחייתו. אני פחות מתולעת יעקב, אך ה' השתמש בחולשותינו כדי להצדיק את טוב הלב בעולם, ובחוזקנו כדי לקשור את כוכבי הגאולה ומלכות השמים לעולם בברית השלמה של הגאולה השלמה, בזכות הגואל הנבחר, חיים.

   נסלח לך, פאולוס, מאחר שבכל מקרה שליחות ישוע הייתה תחת סימני יצחק. לא יכולת אלא להתבלבל, ומבחינתך היה זה בלתי אפשרי לראות את הנצרות כסימן דרך אמצעי לגאולה השלמה. בנוסף, חשבת גם כן כי לא נשאר די זמן, וכי תוך דור הכל יגיע לסיום רוחני מדהים. שב על הכיסא לזמן מה, פאולוס, על מנת שדומניקו מניגרסו יירד ממלכות השמים ויניח את ידו על ראשך כסימן למחילתך, ושפאולו, אביו של בנימינו פריקו, יעמוד ליד כדי לומר אמן. אנטונייטה, בנימינו, רמו לוי, דומניקו מניגרסו, קמל קמחג'י ווינצ'נזו יגיעו כדי להשפיע על התיקון מלמעלה. סימן מבורך וחשוב זה הוא ברשות הגואל חיים. אני חגור, אך רגליי וכפות רגליי חשופות.

   הסימן נעשה, החטאים שולמו, ובוצעו תיקון ונשיקה. 

==========

כ"ד בסיוון התשס"ג – יום הצדיק חיים

 

   יעקב אבינו נקרא הקדוש או הקדוש ביותר מבין 3 האבות. הדבר לא אומר שיעקב אבינו היה נעלה או טוב מאברהם או יצחק. יעקב אבינו הגיע לרמת קדושה בזכות אברהם סבו ובזכות יצחק אביו. ואכן, אברהם הוא השורש, יצחק הוא הגזע והענפים ויעקב הוא פרי העץ.

   כאשר יש שלום והרמוניה וכולם אוכלים מן הפרי הטעים והבשל, סימני יעקב הופכים לתפארת ישראל של הגאולה השלישית השלמה, תחת השם המלא אהיה אשר אהיה. הגואל האחרון חיים נמצא תחת סימני יעקב, שהופכים לסימני תפארת ישראל. נורא היה סבלו האחרון של הצדיק חיים, האהוב על-ידי ה' בענוותו, תפארת ישראל במלכות השמים, הגואל הקם לתחייה של הגאולה השלמה. אף אחד מן הצדיקים הנסתרים בדורות הקודמים, החל ממרדכי הצדיק ואילך, לא הגיע לרמת הקדושה הנעלה והנסתרת כצדיק חיים בן משה, מצנעא, תימן.

   הקדושה הנעלה הנסתרת היא סוד גדול ונסתר שניתן על-ידי אל שדי במיוחד לל"ו הצדיקים הנסתרים בכל דור. לא ידוע על כך בעולם. המילה "קדושה" נאמרה כל כך הרבה בכל מקום וזמן בהיסטוריה, עד שהפכה למושג שלכל אחד יש לגביו פירוש. הצדיקים הנסתרים הם אנשים קדושים, יהודים כולם מיום היוולדם שנימולו בברית אברהם, והיו זכאים לקבל את המסורת הסודית של הקדושה העליונה ממוריהם. הכל נשמר בסוד, מאחר שהרמה עצמה היא סודית ונסתרת מעיני האחרים, גם אלו שחייהם הועברו בלימוד התורה הקדושה, ואשר הלכו בדרך המסורת הקדושה של ישראל, בכתב ובעל-פה. ל"ו הצדיקים הנסתרים כולם יודעים את סוד העלייה לעולמות העליונים.

   הצדיקים הנסתרים הם כולם ענווים מאוד בפני כל האנשים. אם נגיד כפתגם חכם שכל אדם הוא עולם ומלואו, הרי שהצדיק הנסתר רואה באמת את העולם כולו בכל אדם, ואוהב כל עולם שאל שדי יצר. הצדיקים הנסתרים עולים בעלייתם הקדושה בכל יום, בדרך כלל שלוש פעמים ביום. בגופם הם מתפרסים לכל מיני ערים גדולות ומגוונות בעולם, בדרך כלל אל מקומות שיש בהם קהילות יהודיות. הם סבלו כולם מאוד בשל גזרות, שאותן קיבלו מרצונם, כאשר ידעו הם עליהן מבית הדין העליון.

   ל"ו הצדיקים הנסתרים והסובלים, בעלייתם היומיומית, מוצאים את עצמם לעיתים יחד בבית הדין העליון, ושם הם שומעים על הגזרות שאמורות לרדת על ערים ומדינות. אם הם רוצים, הם מתקשרים אל הגזרה שניתנה בשל חטאי אחרים, והיא נופלת עליהם פיזית, תוך שהם נושאים את משקלה. בעליותיהם הם מוצאים את עצמם לעיתים יחד לשם תפילה. התלמוד רמז לעובדה ש"לא פחות עלמא מתלתין ושיתא צדיקי דמקבלי אפי שכינה בכל דרא" (סנהדרין, צ"ז, ב') (אין בעולם פחות משלושים וששה צדיקים, המקבלים פני השכינה בכל דור).

   קדושת הצדיקים הנסתרים לא יכולה להיות מובנת במונחים של הבנה טבעית אנושית. לדוגמא, האם האינטליגנציה יכולה להבין את האש האלוהית, שיורדת לכלות את הקורבן אשר הביא אליהו הנביא, זכרו לברכה? אתם יכולים לדמיין זאת, אך אינכם יכולים להבין בדיוק כי אש הקדושה באותו הרגע דומה לאש היורדת לכלות את שני בני אהרון, שהקריבו אש זרה באוהל מועד.

   ל"ו הצדיקים הנסתרים כלולים באש הקדושה, כמעט בקביעות, אך הם אינם נאכלים. הם יוצאים מגופם ועולים אל הקדושה להיכן שהם צריכים להיות בו למעלה. בעולם עצמו הם סובלים, בגופם, כאשר הם משנים גזרות בשל סבלם. רבים מהם סבלו גם מעוני, מהשפלות ומכל סוג של קושי, מאחר שמשקל ההימנעות מעלה אותם תמידית כדי לקבל רמות עליונות נוספות. הם ישנו מעט מאוד והלכו "מחיל אל חיל" בכח הקדושה הנסתרת שעליהם. מזמן הצדיק הראשון של הצדיקים הנסתרים, מרדכי, העולם היה נחרב, חס ושלום, לולא השירות הקדוש של אל שדי ושל ל"ו הצדיקים הנסתרים בכל דור.

   שים לב, פאולוס, שלכל האמת הנוגעת לל"ו הצדיקים הנסתרים אין קשר לקורבן האיל המשיחי ההיסטורי. ה"משיחות" היא עבור האנשים בעולם. הבנתה מגיעה דרך שיעורים ברורים. אנו מזהירים כי יש להיות זהירים אודות מה שהתורה אומרת בבירור: "הַנִּסְתָּרֹת--לַיהוָה, אֱלֹהֵינוּ; וְהַנִּגְלֹת לָנוּ וּלְבָנֵינוּ, עַד-עוֹלָם" (דברים, כ"ט, 28). למרבה הצער, רבים במהלך ההיסטוריה שינו זאת ל"הנסתרות לנו עם ה', והנגלות הם ליצורים הגשמים שאינם יכולים להגיע אל מעבר למשמעות הפשוטה". הדוקטרינות המיסטיות זורעות הרס כאשר הן מכסות את האמונה האמיתית והפשוטה, שצוותה עלינו על-ידי התורה הקדושה.

   לצדיקים הנסתרים האמיתיים אין דוקטרינות מיסטיות. יש להם אמת וסודות עוצמתים, הם מתעלים לרמות אמיתיות של עולמות נסתרים, והידע שלהם עצום בדרכים הנסתרות של האל הקדוש של ישראל.

==========

מכתב 110

 

   מה שכונו מסתוריות אמונת הנצרות, מסתוריות השילוש ה"קדוש" או מסתוריות הלוגוס וכו' הן לא מסתוריות, אלא דוקטרינות תיאולוגיות שקריות.

   ישוע לא היה צדיק נסתר ולא הגיע לרמת הידע, העלייה, הקדושה וכו' של הצדיקים הנסתרים. לא היה זה תפקידו. הסימנים המשיחיים הגיעו למען האנשים במובן שהם יתקבלו ויובנו על-ידם. הצדיקים הנעלים הם נסתרים, והידע שלהם נמצא ברמה עליונה ונסתרת, ולכן הוא תמיד מופרד משאר האנשים בעולם – מהעבד הנרצע ביותר ועד לחכם הגדול ביותר. אם הידע נפרד מן היהודים המצווים בתורה, קרוב לוודאי שהוא נפרד גם ממי שלא מצווה בה ובקדושתה.

   המשיח לא מגיע כדי למסור סודות עליונים של הצדיקים הנסתרים. אם המשיח הראשון היה שאול או דוד, המשיחות שנמסרה על-ידי שמואל הנביא היא מלכות משיחית, מלך שנמשח בשמן מקודש, בשם עבודת ה' דרך מלוכה. המשיחות הראשונה הייתה צריכה לייסד את "הממלכה המשיחית", כדי שבית המקדש יוכל להיבנות, וממלכת ישראל על אדמתה תיווסד לעד. באופן זה כל מה שיקרה לאחר מכן בהיסטוריית עם ישראל לא יבטל את הבטחות ה' המשיחית, שנעשו לבית דוד.

   אלו היו האירועים ההיסטוריים שהיו נחוצים ולא היו יכולים להיגרע מן ה"אירועים המשיחיים" בהיסטוריה. כשאנו רואים כיצד הנצרות מחשיבה עצמה לישראל החדשה והאמיתית, ורואה ביהודים שריד קבוע מן העבר, שמטרתו היחידה היא לחשוף את הבושה והעקשנות שלו על כך שבז ל"בן האל" והרגו, אנו יכולים לתהות מה היה קורה אם ההבטחות המשיחיות וה"משיחוּת" ההיסטורית של בית דוד, הכוללת את מלכות המלך שלמה ובית המקדש הראשון, לא היו מתרחשות לעולם!

   הנצרות יכולה לטעון מה שהיא רוצה לאחר מכן, אך ההבטחות המשיחיות הקודמות לא יבוטלו לעולם, ואף משיחוּת "מושלמת" לא תגיע ללא העם היהודי. כאשר שליחות ישוע נדחתה בידי בני ישראל, הנצרות לא יכלה להיות "דת מושלמת", אלא רק דת מעוותת עם תיאולוגיה אלילית שגויה. הנצרות לא הייתה יכולה להתעלות על היהדות, מאחר שההבטחות המשיחיות לבני ישראל לא היו מניחות לכך לקרות.

   הנוצרים התענגו תמיד על ההשוואה בין המשיחות הגשמית וה"בשרית" של מלכות דוד לבין המלכות האוניברסאלית והרוחנית הגדולה של כריסטו. למען האמת, המשיחות ההיסטורית של בית דוד, מלכות המלך שלמה ובית המקדש הראשון לא היו חלק מן הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים של הפיוס בתוכנית הכללית של הגאולה. סימני הפיוס נמסרו על-ידי ה' לאליהו הנביא, זכרו לברכה, לאחר חלוקת ישראל לשתי ממלכות. נכנס כאן להיסטוריה השם הנסתר "אשר".

   מה שקדם לכך היו האירועים ההיסטוריים שהשלימו את "מטרות" השם "אהיה" הראשון. עם אליהו הנביא התחילה תקופה גאולית חדשה לגמרי, אך זאת ברמה הנסתרת מאוד, שאותה מייצג אליהו הנביא עצמו. דיכוטומיית "ברמה נסתרת מאוד" של הנביאים והרמות הנמוכות מאוד של עם ישראל, ניתנת בעדות בשליחות הנבואית של אליהו, המובאת בספר מלכים, ולאחר מכן בדברי נביאי ישראל. הנבואה האחרונה של מלאכי חותמת את הקשר בין סימני הפיוס של לב האבות לבניהם והבנים לאבותיהם אל השליחות הגאולית של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

   ברית השלום לפנחס ניתנה בירושה נשמתית לאליהו הנביא, זכרו לברכה, במהלך חייו, והוא הגיע לרמת "מעבר ומעל למוות". זהו מקור סימן הפיוס, כשעליית אליהו הנביא ללא מוות היא מקור סימן מלכות השמים. מאחר שעלייתו לעולם העליון הייתה היישר מן הארץ, להיכן הוא עלה אם לא למלכות השמים הנסתרת?

   אך אתה, פאולוס, האם לא ראית כי אותה הנבואה התחילה ב"זִכְרוּ, תּוֹרַת מֹשֶׁה עַבְדִּי, אֲשֶׁר צִוִּיתִי אוֹתוֹ בְחֹרֵב עַל-כָּל-יִשְׂרָאֵל, חֻקִּים וּמִשְׁפָּטִים" (מלאכי, ג', 22)? מאז שאליהו הנביא, זכרו לברכה, מביא את הגאולה, דברי ה' מזהירים בבירור: אל תחשבו שהגעת אליהו הנביא מבטלת את חוק התורה שניתן על-ידי ה' בידי משה, ראש הנביאים! גם כאשר זמן הגאולה השלמה מגיע, חוקי התורה חייבים להתקיים, אחרת הגאולה לא תהיה ברת תוקף. ברור הוא שדברי ה' אינם: כאשר אליהו הנביא מביא את הגאולה בסימן הפיוס והשלום, באור החדש ובנבואות החדשות, חוק התורה, שיגזור מוות למי שילך בדרכו, יוחלף בתורה החדשה שהביא המשיח...

   האזהרה ניתנה בדיוק כדי למנוע מצב בו בזמן הגעת אליהו הנביא והפיוס שהוא מביא, יהיו סיבות לחשוב שחוק התורה יאבד את תוקפו אל מול דברים חדשים. דעו, לפיכך, כי יש להתייחס כראוי ל"זכרו תורת משה עבדי", וגם ישוע היה מודע לתוצאות של נבואת מלאכי כאשר אמר: "אַל תְּדַמּוּ כִּי בָאתִי לְהָפֵר אֶת הַתּוֹרָה אוֹ אֶת דִּבְרֵי הַנְּבִיאִים" (מתי, ה', 17).

   התורה היא כתר העם היהודי וראש העולם בכל הזמנים. העולם עצמו מתקיים בזכות התורה. התורה היא החיים האמיתיים עבור מי שדבק בה ומקיים את מצוותיה, כאשר מי שסוטה ממנה דינו מוות: "הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים" (דברים, ל', 19). המוות הטרגי בשריפה שחווית, פאולוס, כפי שהצדיק חיים גילה לי, היה בגלל ה"מוות" שיחסת לתורה. זאת מאחר שהתורה היא חוק האש, ככתוב: "אֵשׁ דָּת לָמוֹ" (שם, ל"ג, 2): אש חיה קדושה שלא מכלה את מי שהולך בדרכיה, אך מכלה את מי שכופר בה ומסרב ללכת בדרכיה האמיתיות.

   זו הייתה הכפרה שהיית זקוק לה כדי להמשיך במשימתך בעולם הבא.

   כעסת, כמובן, ונגעלת מן המוות הרוחני המשמעותי בתקופתך. אני יכול לחוש בסבלך הפנימי, בשל המדינה המושחתת באותו זמן. הרבנים הצליפו בך שוב ושוב, מאחר שהכרזת על סיבות המרתך לאמונה במשיח, ישוע, אך לא היו אלו המכות ששנאת, אלא הקשיחות והאטימות של הרבנים היהודים הרשמים בתקופתך. לא ראית תורת חיים אלא תורת מוות, וקיבלת רוח חיים מאמונתך בישוע. כאשר קיבלת את תפקיד הפצת הבשורה החדשה לאומות העולם לא הייתה לך ברירה, אלא להפריד את כל הנוצרים החדשים מן היהדות עצמה.

   אני יכול להביט כעת ביהדות נוכח כל הבשורות המדהימות של הגאולה השלמה, ואף יותר מכך, בשל אור השיעורים האמיתיים שקיבלתי במשך 13 שנים כתלמיד של הצדיק חיים. סביבנו מתקיימת עדיין המשיחות האלילית של חב"ד, תנועת דור רביעי שנואה, שמסלפת לחלוטין את היהדות בשם היהדות. במילאנו ראינו את שפלותם ורשעותם, את לב האבן שלהם, כמו גם את יהירותם ושיטותיהם השקריות כדי לצוד "קרבנות".

   הם מייצגים את החושך שמכסה את היהדות האמיתית, אך יש לצערנו גם חשכה גדולה בין הרבנים כיום והם לא מבינים עדיין את הסכנה. ישנם 2000 ארגונים של חב"ד המלמדים דוקטרינות שקריות ואליליות לילדים. הם הורסים את מוחותיהם, השם ישמור, של כל הילדים הללו. זעקה הגיעה מן המעמקים, בפני אל שדי, להרוס את המפלצת של הגלות היהודית המאוחרת. הלוואי והספר החשוב מאוד של דוד ברגר "The Rebbe, The Messia and the Indifference of Orthodox Judaism" יפורסם, יתורגם לעברית ויופץ בישראל[9].

   אך הכיסוי על היהדות היום לא נובע רק מחב"ד. שורשי חטא האצילות האלילי הם בתיאולוגיה השקרית של ספר הזוהר. קיימת צרות אופקים כללית של היהדות האורתודוכסית, בשל הנוקשות הלא הכרחית של ההלכה. קיימים זרמים חסידיים מחוץ לחב"ד שחונקים את אנשיהם ביהדות שגויה. קיים בית ספר נורא של הקבלה בירושלים, וקיצונים שאינם מכירים בבריות אחרות של אל שדי, מאמינים כי הם "טובים יותר" מיהודים אחרים, שונאים את כל מי שאינו יהודי, ואליו הם מתייחסים כזבל שיש להיפטר ממנו, חס ושלום. האורות השקריים של הזוהר סגרו אותם מחוץ למציאות.

   העיוותים בתוך היהדות בימנו בולטים בכל יום. הייתה לי הזכות הגדולה לראות את הרמב"ם, עליו השלום, בחלום לפני מספר חודשים, ובחלום זה נראה קיר עבה, שהפריד בין היהדות ההלכתית האמיתית של "הנשר הגדול" ובין ההלכה השקרית של החרדים כביכול בימנו.

   היהדות היום חולה. עליה להתנקות מכל הצורות השקריות של היהדות הגלותית שדבקו בה במשך 400 השנים האחרונות, ואותן היא לקחה הלאה. אין צורה אמיתית של יהדות אמיתית ברגע זה. היהדות כעת נמצאת במצב של מוות רוחני, תוך צורך בתחייה. עליה, תחילה, להתנקות מן הדוקטרינות האליליות של האצילות, להסיר את כל בגדי הגלות ולהיטהר באהבת ה' לכל האנשים.

   כך היא תקופת ימות המשיח, שמתחילה עם יסוד מדינת ישראל.

   זהו גם זמן בחירת ה' בגואל השלישי והאחרון, חיים, זמן גילוי הסימנים השלמים של השם "אהיה" האחרון, זמן ההכרזה הנבואית "בא הזמן" והכניסה אל הדור הרביעי הנורא, וזמן הברית החדשה השלמה של הגאולה השלישית השלמה. אני עד, פאולוס, יחד עם משפחת לוי וחברים נוספים, להגשמת הבטחת ה' של הגאולה השלמה עבור ישראל ואומות העולם.

   החשכה שמכסה את היהדות ואת היהודים היום נחזתה בתורה ובנביאים. יעקב אבינו היה צריך לארגן את ניקיון האלילים הזרים לפני שהמשיך לבית אל. ומנבואת הברית החדשה הידועה של ירמיהו ל"א, 31, סבלו הגדול של הנביא שחזה את הרס בית המקדש הראשון, בעוונות, היה הכרחי לנתינת הברית החדשה ככתוב: "אֲשֶׁר-הֵמָּה הֵפֵרוּ אֶת-בְּרִיתִי, וְאָנֹכִי בָּעַלְתִּי בָם--נְאֻם-יְהוָה".

   לכן אין זה מוזר כל כך, פאולוס, שבזמנך ראית את היהדות במצב של הפרת ברית התורה ואנו, כעת, בזמננו, עדים ליהדות במצב דומה, מאחר שאותה ברית המנובאת בירמיהו ל"א מגיעה פעמיים בהיסטוריה, עם השליחות המשיחית של ישוע ועם הגעת הגואל האחרון, חיים. הכפלת הברית ההיסטורית טבועה בפיוס המותנה של מלאכי: "פֶּן-אָבוֹא, וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (מלאכי, ג', 24), אז שליחות הפיוס של אליהו הנביא תיתקל בסירוב וה"פן" יתקיים. שליחות הפיוס תתקיים לפיכך בזמנים עתידיים, כאשר אפשרות ה"פן" תתבטל על-ידי האירועים ההיסטוריים של אותו דור ועל-ידי יום ה' הגדול והנורא.

   לולא האירועים של הדור הרביעי, הכל היה קורה שוב, והיה תלוי ביהדות האורתודוכסית הרשמית של היום או של כל צורת יהדות אחרת, אך אנו עומדים כעת בשנה ה-21 מתוך 65 השנים של הדור הרביעי. אין לגאולה השלמה עדיין קול, מאחר שלעולם אין אוזניים לשמוע עליה. עם זאת, העולם הוא שונה מהעולם בתקופתך. הכל שונה. קיבלנו את הסימנים השלמים של פיוס אליהו הנביא, זכרו לברכה, בזכות הגואל חיים. הם מיוסדים בעולם בכתיבה ונסגרים בברית החדשה השלמה הנכללת בספר משנת חיים.

   הסימנים השלמים מיוסדים בעולם כפי שהם נכתבים בכוכבי הגאולה עבור העתיד, וזו הסיבה שהם נקראים הסימנים השלמים. ההיסטוריה אמנם נמשכת ומתקדמת לשלבים הבאים, אך אלו הם הסימנים הסופיים השלמים של הגאולה האוניברסאלית הגדולה, שהובטחה על-ידי אל שדי, ואין הזדקקות לגילוי נוסף של סימנים חדשים שיחליפו אותם. ניתן להשוות זאת לאב השלישי, יעקב אבינו, שלאחריו לא היה צורך באב נוסף. האבות היו 3, לא 2 ולא 4. כל ההיסטוריה והעתיד של בני ישראל סגורים כביכול בהקשר אהבת ה' והבטחותיו לאברהם, יצחק ויעקב.

   אנו נמצאים, ברוך השם, לאחר גזרת השואה הקשה – הכפרה הגדולה של ישראל על כל חטאי העבר. מדינת ישראל היא מציאות, וקיבוץ יהודי הגלויות מכל מדינה הוא מציאות. התהליכים של גאולת ישראל הם בדרך, ביודעין או בדרך אחרת. מרבית היהודים הם ישרים, כנים ובעלי רחמים כלפי הזולת. ילדיהם יוכלו לקבל את הגאולה השלמה, והגילוי הגדול של ה' לעולם יהיה של הצדיק הנבחר, השופט המשוח במלכות השמים, המורה חיים, ככתוב: "וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל-הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר-אַתֶּם מְבַקְשִׁים, וּמַלְאַךְ הַבְּרִית אֲשֶׁר-אַתֶּם חֲפֵצִים" (מלאכי, ג', 1).

   וכאשר הוא נבחר, אין משיח שיגרום לסערה, אלא רק חמורים שיגרמו לאבק כוכבים גאולי רב. נבחרתי כחמור הראשון האוכל לחם, מאחר שאני החמור שיש לתקנו לגמרי. אני בדרגה נמוכה מבן אנוש, ואפילו הילד הקטן ביותר חכם ממני. עלי לקוות שאקבל גמול כמו שמקבל בן אנוש, אך עורי כה עבה, אני הולך על 4, ואנשים צוחקים על אוזניי הגדולות. מאילו גבהים השליך אותי הגואל חיים מטה כדי להחיות אותי כחיה גאולית?

   וכך נכשלתי בכל ניסיון שקיבלתי, בדומה לבן אדם, עד אשר נערתי נעירות של רחמים כדי לעלות ילד מן האנושות הנבחרת. זהו הדור שמוכיח את בורותנו עד שבאופן מביש אנו מנסים להסתיר את עצמנו בנקיקי הסלעים במטרה להסיר את כל המבטים מחסרונות קיומנו. איננו יכולים לברוח מעצמנו או מנוכחות ה', זאת מאחר שהוזהרנו במעמד הר סיני לא לנסות ולעבור את גבולות ההר, פן נישרף באש ה'.

   זהו הדור המואר המפורסם המגיע להוכיח את בורות האנושות כולה, כי כל חלק מן האנושות שיחשוב עצמו ליותר נאור, תוצג בורותו באופן בולט יותר. מבורכים יהיו הענווים והבורים, מאחר שלהם יהיה מה ללמוד בדור הרביעי הזה. למדו מהחמור, חיה בורה, או למדו מפרץ, מבשר בור של הסימנים השלמים, או למדו מפול, שהינו רק בור פשוט, ילד יהודי טוב מניוארק, ניו ג'רזי.

   אני יושב בטיפשותי כדי לדמיין ספינות חלל הטסות בחלל ועוצרות בחנות מק'דונלדס על הירח, כדי לתפוס חללית המבורגרים. למעשה ראיתי חוצנים ובמיוחד איש מכוכב צדק שגובהו כ-90 מטרים, בפירמידה בצפון איטליה, ב-1994. מה היה המלך שלמה עושה, אם האינטרנט היה קיים בתקופתו? מה היה קורה אם חז"ל היו כותבים את דעותיהם בתוכנת מיקרוסופט וורד? כמה נחמד היה העולם כשנשים היו עדיין צנועות בלבושן.

   אך כיצד כל הדורות הללו עברו בפשטות כזו ללא היכולת להשוות את החיים בהם לדור המואר, המורכב והקיצוני שלנו? שאלו את הרובוטים ואולי הם יסבירו לכם. המדע משגשג והמידע נכתב במיליוני ספרים, אך מוחות האנשים כה מלאים במילים ובחצאי משמעויות שרק הבלבול שולט. דור מגדל בבל חזר והבניין שראשו הגיע לשמים בדרך. המרד של נמרוד עובד האלילים החזק נמסר למומחי ה-DNA. בורות האנושות לא הייתה לעולם כה גדולה, כרמת הבורות שמאפיינת את הדור הרביעי המואר.

   האם אתה רואה את מה שראינו? בתוך מגדל הבלבול והקפיצות המדעיות אל מחקרים בין כוכביים, בתוך עולם נוצרי גדול שעדיין נצמד לאלוהות של האיל המשיחי, בתוך אסלאם שמחצית מאנשיו מפתחים שנאה כלפי העם היהודי, בתוך יהדות חשוכה בשל שגיאה אלילית ומשיחות שקרית, פגמים וסגירות מחשבתית, בתוך איים רחוקים ואומות שלא שמעו עדיין על אברהם, יצחק ויעקב, או על ההתגלות בהר סיני, בתוך כל זאת אני נמצא, ילד יהודי טוב ששמו פול מניוארק, ניו ג'רזי. אני מגיע לספר לכם שאל שדי, אלוהי אברהם, יצחק ויעקב בחר את הגואל השלישי האחרון, חיים, שנולד ב-1914 בצנעא, תימן. הוא היה הקדוש מבין הצדיקים הנסתרים, העניו ביותר, האוהב ביותר את הזולת, הבקי ביותר בחכמת הסודות האמיתיים של היקום, החזק ביותר בקדושה שניתנה לו על-ידי אל שדי.

   האם אתה רואה, פאולוס, כי העומק שאותו תפסת בדורך היה עדיין רדוד, ביחס למורכבות הדור הרביעי הנוכחי? ועדיין, בתוך כל זאת ראה ג'ינו בחלום את ספר הכוכבים של אברהם אבינו בידי ג'יורדנו לוי, שבו נכתבו שמות כל האומות. בהמשך החלום ראה הוא 4 כוכבים, שלושה בשורה ואחד נפרד, כחלק מידית המצקת הגדולה, והמורה הנבחר חיים הסביר לו כי הוא יבצע סימן מהכוכב הרביעי לכוכב הראשון, ואז הכל יתקדם במהירות. כוכב חמישי נראה אז בחלק אחר של השמים, והיה זה כוכב גדול וזוהר, שהפתיע את ג'ינו בשל בהירותו. הגואל האחרון חיים הסביר לו: "זהו כוכב כריסטו הבא בזכות הענווה".

   אנו נמצאים בדור המהיר ביותר שאי פעם נוצר. אולי חשבת שדורך היה המהיר ביותר, אך משך תקופתו היה 2000 שנים. עברתי דרך סימני החמור וסימני פרץ, כשעשרים שנות סימנים עברו במהירות עצומה. כעת עלי להשלים את סימני פול שלי דרך תיקון פאולוס. איני מבין מדוע הפכתי בור, אך כך היה. עם כל צעד של כתיבה והסבר ההארה הגדולה של הסימנים השלמים של הגאולה השלמה במשך 20 השנים האחרונות, בזכות השופט המשוח במלכות השמים, התוודעתי לרמות מתקדמות של בורותי, ובמקום להפוך ליותר אינטליגנט, עברתי את התהליך ההפוך ואני יודע פחות.

   אולי תסביר לי, פאולוס, מדוע זה כך? אני שופע טעויות. חטאיי רבים. אני מושח את בהונותיי בסימן הכהונה האוניברסאלית של מלכיצדק, כהן לאל עליון. אני מושח את ראשי בסימן הכוהן המשוח על מזבח הכוהן המשוח, ברשות השופט המשוח במלכות השמים, חיים. זרמי כוכבי הגאולה יורדים עלי. ועדיין אני חש מרוקן בתוכי, בור, לא שווה, וללא רוח אמיתית שרצויה עבורי על-ידי הצדיק חיים.

   איני יכול להבין זאת. להיכן נדדתי עד כה? האם נפלתי אל הבורות הטיפשית של פול, אותו יהודי לא בוגר מניוארק, ניו ג'רזי?

   מדוע אני כה רחוק מצניעות? מדוע אני כה רחוק מלימוד, מהנאה מן התורה ומחוכמת חז"ל? מדוע איני יכול לחנך את ילדיי באופן הראוי? מדוע הרוח החדשה של הגאולה השלמה לא ירדה אלינו עדיין כדי להישאר? אמור את מה שברצונך לומר, פאולוס היקר, ואני אבין. זאת מאחר שכשזעקתי אל השמים והתחננתי לה', הוא שמע אותי בכל פעם באהבה וחשתי בקבלתו את תפילתי. אני עדיין מוטרד מסוג של עיוורון מנטאלי שמונע ממני התעלות אמיתית. האם אין לך תרופה לרוחי השבורה?

   (פאולוס): "שמעתי שהחמור ליקק את גזע עץ החיים בגן. אני יודע שהכרזת: "בא הזמן". שמעתי על חלקך במלחמות נגד הדוקטרינות האליליות. שמעתי את הדברים אודות 12 השנים בסימני החמור המשיחיים של משיח בן יוסף ומשיח בן דוד. אני יודע על עבודתך בנוגע לתיקון הנצרות. אני יודע כי היית תלמיד של הצדיק חיים במשך 13 שנים בעולם ושהיית נאמן לו, למרות החסרונות והטעויות שדיברת עליהם. אני יודע על כתבים רבים שהוכנו עבור ספר משנת חיים, אף על פי שיש עדיין כתבים רבים להשלמה. עברת במטחנה המסתובבת אבל המתקדמת. אני לא יודע מדוע הפכת מרוקן מידע והושלכת אל בורות מתקדמת, ומדוע אתה מרגיש כי אתה רחוק כל כך מהמציאות של הרוח החדשה, שאותה אתה רוצה לחוש בתוכך.

   "אף על פי כן, מאז שביקשת את עצתי, התחננת לה' וחיפשת סיוע מהמורה חיים, אני בטוח שבקשתך אלי מטרתה לנתץ את כל הפולחנים והקדושים. אני משתנה מפאולוס הקדוש לפאולוס, כל הקדושים הנוצריים יסירו את קדושתם הלא רצויה, וכל העמים יצאו מבורותם, כשהפסלים, מקומות הפולחן והמדונות ייהרסו עם עלות השחר. אני גם מודה לאל שדי, שבזכות הצדיק הנסתר שלח את הברית החדשה השלמה, כי רק כך אני יכול למצוא את דרכי חזרה אל המורשת היהודית".

   (פול): משהו מצליח כעת. סימן המורה הנבחר הוא מהכוכב הרביעי לכוכב הראשון, כוכב אברהם, לא מכוכב אברהם לכוכב הרביעי הנעתק. אף על פי שזהו כוכב אברהם החוזר להשלים את מסלול 4000 השנים בדור הרביעי, זהו בעצם הדור הרביעי שחייב "לחזור" לפשטות הלב של האמונה המונותיאיסטית הטהורה של אברהם אבינו. זאת מאחר שהגאולה השלמה היא לא רק התקדמות בזמן, אלא גם חזרה לאמת ולאיכויות האמיתיות של העבר, כתמימות האמונה של האבות באל שדי. 

==========

מכתב 111

 

  ב' בתמוז התשס"ג, 1 ביולי 2003, הצב המואר, באר שבע.

   ג'יורדנו חלם באוקראינה כי הוא נמצא עם האפיפיור יוחנן פאולוס ה-2. הוא (האפיפיור) נראה כפי שהוא כעת, רועד ממחלת הפרקינסון. עובדה זאת הזכירה לג'יורדנו את אביו, רמו לוי, שסבל מן המחלה הנוראית במשך שנים רבות ונפטר ממנה. האפיפיור וויטילה ביקש מג'יורדנו ללוות אותו לחדר האמבטיה, וג'יורדנו השיב בשמחה: "בוודאי", תוך שהוא מסייע לאפיפיור להגיע אל החדר, שהיה תפוס על-ידי אחיו, רנאטו לוי. ג'יורדנו הציע לאפיפיור באדיבות כי ימתינו על ספסל שהיה בסמוך, והוא הסכים. במהלך ישיבתם, אמר ג'יורדנו לאפיפיור: "חשבתי על העניין והגעתי למסקנה (ג'יורדנו חשב על הגואל חיים, ועל המשפט שאמר: "כולנו בשר אחד"), כי מה שחשוב הוא השלום בין האומות. ללא שלום, הברכה של ה' לא תרד. האפיפיור אמר אז: "מהרגע שנולדתי, חשבתי בדיוק כך".

==========

   הסימן מייצג סגירה חשובה של הפינה הרביעית בסימן גן האחווה והשלום עבור כל אומות העולם. רק כעת כתבתי את השם במלואו. הסימן מייצג את הרחבת ספר הכוכבים[10], שבו כתובים שמות כל האומות. מה שספר אברהם הביא הוא לא רק שמות, אלא גם שלום והרמוניה בין האומות. עבור אברהם אבינו, להיות אב משמעותו להיות אב המון גויים, וכאשר יהיה שלום ואהבה ביניהם "וְנִבְרְכוּ בְךָ, כֹּל מִשְׁפְּחֹת הָאֲדָמָה" (בראשית, י"ב, 3). ומתי זה יקרה? כאשר כל האומות תחלוקנה את אמונת אברהם אבינו. זוהי מטרת הברית החדשה השלמה, ולכן היא מביאה את המפתחות לפיתרון כל שאלות האמונה.

   ג'יורדנו הוא יהודי, ולכן מייצג את העם היהודי, בעוד האפיפיור מייצג את הנצרות, וכאן לא חשובות ההבחנות בין הכנסייה האורתודוכסית לכנסיות הפרוטסטנטיות. ג'יורדנו מסמל את היהדות החדשה של הגאולה השלמה, אשר מודעת לטעות האלילית הנוראית של דוקטרינת האצילות של ספר הזוהר ולכל המסורת השקרית שנבעה ממנה. כמו-כן הוא מאמין בשליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים, ומודע לאלילות התיאולוגית הנוראית של השילוש הנוצרי וההאלהה השקרית של ישוע. האפיפיור יוחנן, מאידך, אשר משועבד כמובן לתיאולוגיה המוטעית של הנצרות, הוא איש שלום ובעל איכויות אנושיות אמיתיות. שגיאות אליליות יכולות להיות מתוקנות עבור הדורות הבאים. המהות היא טוב לב ואהבת הזולת.

==========

   חלמתי הבוקר שהמשכתי לראות את המספר 75 בסימן כוכב אברהם[11].

   זהו אישור נוסף לכך שהעולם נכנס לשלב חדש בהיסטוריה הגאולית. כוכב אברהם קשור למסורת אברהם אבינו, ולכן יש לו הכוח להרים את אמונת האנושות, את מי שראוי להיחשב כצאצאי אברהם. כל הסימנים והאירועים של הדור הרביעי הם כפולים, כמובן, וכל הבשורות הטובות עבור הראויים מנוגדות לאלו שלא ראויים לקבל את אמונת אברהם.

   כוכב אברהם הוא ברכה גדולה לעולם, ברכת אב המון גויים הנבחר. וכפי שציינת בצדק, פאולוס, הברכה ניתנה לאברהם לפני ברית המילה, כך שתינתן ממנו ברכה גם למי שלא נימול.

   ראה כיצד המידה הנכונה של סוגיית ברית המילה נפתרת בהיסטוריה על-ידי הברית החדשה השלמה. מלבד ברית המילה החדשה (המתכונת זהה – מקווה, מילה ופריעה) עבור מזבח אפרים והיהודים החדשים המגיעים מן הנצרות, קיימת כעת ברית מילה נוספת עבור בני מלכיצדק, על מזבח מלכיצדק עבור כל האומות הנוצריות בעיקר. מהלך זה הוא היסטורי עבור בני מלכיצדק, שאם ירצו יוכלו לבצע את ברית המילה בשם ברית אברהם, מבלי שיהיו מחויבים למצוות התורה כמי שנולד יהודי או כמי שהתגייר.

   זו אינה חובה. יהיו מי שירצו בכך אבל יפחדו, ואחרים לא ירצו. קיבלנו בחלום של נודע בשורה חשובה מאוד ש"למעלה", בבית הדין העליון, התקיים דיון כדי להחליט האם ג'ינו טמפיירי, בעלה של איליאדה לוי, שקיבל את הסימן השלם של הכוכבים, נחשב "נימול" אף על פי שאינו יהודי ולא עבר ברית מילה. הוחלט כי בזכות אמונתו באל חי אחד וליבו הטוב והנדיב, הוא ייחשב כנימול.

==========

   אתה רואה, פאולוס היקר, שהשילוב בין פול, פרץ וחמור עבד, ברוך השם, ושסימניך, שהוסברו על ידיך באיגרותיך, טוהרו כעת, דרך תיקון פאולוס, מן השגיאות התיאולוגיות, קיבלו פרספקטיבה אחרת, וחוזקוּ בהקשר האיזון האמיתי של הסימנים השלמים, ביחס להיסטוריה הלא מאוזנת של הסימנים המשיחיים והגאוליים הראשונים. אף אחד לא הבין שום דבר באופן נכון ביחס לשליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים.

   אך כעת הסימנים של "המון גויים" חוזקו למען הברית החדשה השלמה. ג'יורדנו ראה את סימן השבעים, ואז את האפיפיור, ויחד הם דיברו על האהבה בין האנשים. שרון ראתה כי הוספנו לסימן החמור את "סימן הסוס הלבן". אתה רואה, פאולוס? סימניך, אשר ניתנו לנו כבר מתחילת תקופת הסימנים השלמים, נכנסו כעת לשלב השלמתם דרך כוכבי הגאולה השלמה.

   "כִּי-יֶלֶד יֻלַּד-לָנוּ, בֵּן נִתַּן-לָנוּ, וַתְּהִי הַמִּשְׂרָה, עַל-שִׁכְמוֹ" (ישעיהו, ט', 5). רעיון בן האל בישוע מוכנס כעת לפרופורציות, מאוזן מחדש, ומספק את ההבנה אודות בן האדם הנבחר, הגואל השלישי והאחרון, חיים. מאחר ששליחות מלכות השמים הייתה זו של כריסטו של העמים עבור 2000 השנים האחרונות, המשיח היהודי המסכן היה על צלב ההאלהה השגויה, כשרק קורבן הצדיק חיים ועלייתו כשופט המשוח במלכות השמים אפשרה לו, לישוע, תיקון הניתן על-ידי כוכב כריסטו, על-מנת שירד מן הצלב ההיסטורי שלו ויהיה מובן לבסוף על-ידי כולם.

   בוא, אם כך, ישוע, והשלם את סימן תיקון פאולוס, מוח, רוח, דיוק, לב, למען יסוד גן האחווה והאהבה בין כל האנשים של בית התפילה החדש בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם. ישוע, אתה אכן הכרזת על כך בנבואה, וכעת תוכל לחזות בהתגשמותה. בוא כעת לכאן לשם המשך הסימן, ושחרר את פאולוס משגיאות ההיסטוריה.

   מאחר שה"ריש[12]" של השם "אשר" הגיעה למקומה דרך תיקון הנצרות, כל ההיסטוריה משתנה. כאשר הגואל האחרון נבחר, מתחילה התגלות של השם "אהיה" האחרון, ובאותו הזמן, דרך גילוי הסימנים המשיחיים והגאוליים, מתחיל התיקון הגדול של ה"ריש". כל ההיסטוריה יצאה מאיזון נכון מאז שה"ריש" הפכה לראש של עצמה.

   הכוונה היא שכל האותיות הקודמות: "אלף", "הא", "יוד", "הא", "אלף" ו"שין" לא היו יכולות להיקשר ל"ריש", בעוד ה"אלף", "הא", "יוד", "הא" של השם האחרון לא היו יכולות עדיין להתגלות. הנצרות הייתה "ריש" משוחררת עם ישוע שנתפס כאל, בן האל, שלא מתיישב עם: "אֲנִי יְהוָה, הוּא שְׁמִי; וּכְבוֹדִי לְאַחֵר לֹא-אֶתֵּן" (שם, מ"ב, 8), "וּמִבַּלְעָדַי אֵין אֱלֹהִים" (שם, מ"ד, 6), ו"לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים, עַל-פָּנָי" (שמות, כ', 2), ולכן גם לא מתיישב עם כל מסורת ישראל, מסורת הנביאים, מסורת התורה, ומסורת אברהם, יצחק ויעקב – שמע ישראל, ה' אלוהינו, ה' אחד.

   מה קורה כשה"ריש" של השם "אשר" מתוקנת? הכל קורה. הרשו לנו להודות לה', ישתבח שמו לעד. עברו 20 שנים כדי להשלים את התיקון, אך 20 שנים הם כלום ביחס להיסטוריה שבאה לאחר מכן, מאחר שכשה"ריש" נכנסת לפרופורציות מחדש באור הדיבר השני ובאור החדש של הסימנים השלמים, שם אל שדי הגדול והקדוש כגואל הקדוש של האנושות מושלם בזכות הצדיק חיים, וכל האותיות יכולות להיקרא כעת יחד ללא סתירות ועיוותים: "אלף", "הא", "יוד", "הא", "אלף", "שין", "ריש", "אלף", "הא", "יוד", "הא". ישתבח אל עליון שתכנן את היסטוריית הגאולה. אמן.

   לכן האמונה האמיתית של אברהם, יצחק ויעקב חוזרת, ואיתן חוזרות האמונה האמיתית בגאולה של בני ישראל ממצרים, האמונה האמיתית בהתגלות התורה, האמונה האמיתית במסורת בעל-פה מסיני, האמונה האמיתית בסימנים המשיחיים של בית דוד ובסימני בית המקדש הראשון בירושלים, האמונה האמיתית בשליחות ובמסורת אליהו הנביא, האמונה האמיתית בנבואת מלאכי ובכל הנבואות המשיחיות והגאוליות, האמונה האמיתית בגאולת פורים דרך מרדכי ואסתר. כמו כן מתגלות האמונה בהיסטוריה האמיתית של הסימנים המשיחיים והגאוליים הראשונים המעורבים בשליחות ישוע והאמונה בסימנים השלמים בזכות הגואל הנבחר חיים. האמונה בל"ו הצדיקים הנסתרים מתגלה ומובהרת, שגיאות ההיסטוריה היהודית מוסברות, החלומות הגאוליים כפי שניבא יואל, יורדים, וכתבי ספר משנת חיים מנוסחים וכוללים את החוק החדש, המנהג החדש, בית התפילה החדש בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, סימן החמור אוכל לחם והסוס הלבן, הנבואות החדשות של הדור הרביעי וסימני מלכות השמים הסופית, סימן תחיית הצדיק חיים וסימני הקבלה החדשה של הדג הגדול לוויתן.

   כל אלו הם עמודי התווך הגדולים של האמונה בשם הקדוש של אל שדי, אהיה אשר אהיה, ישתבח שמו לעד.

   האם יכולה להיות לנו אינטליגנציה אנושית להבין את הפרופורציות החדשות של ה"ריש" של השם "אשר" בזכות עבד ה' האהוב והעניו, הצדיק חיים, שנולד בשנת 1914 בצנעא, תימן, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו? אנו אפס, כלום, אבק הארץ, מודים כי יש לנו קיום בכלל על-ידי רצון אל שדי.

==========

   ביום שלישי בבוקר, 9 ביולי, פאולו הסיע אותי לבית החולים "איכילוב" בתל אביב, לבדיקת סימפונות ולביופסיית ריאות, שביצע ד"ר גריף. הם הרדימו אותי ולאחר שעתיים התעוררתי על מיטת בית החולים כשפאולו עמד לידי (ראו את דיווחו של פאולו). ד"ר גריף עבר ליד, ושאלתי אותו מהו המצב. הוא ענה: "המצב טוב. לא הייתי צריך לבצע ביופסיה כלל. ישנה דלקת שיש לרפא, אך חוץ מכך הכל תקין". ברוך השם, אלו בשורות טובות.

==========

   אני מודה לך, פאולוס, על ההזדמנות של התיקון ההיסטורי. לתוספות של אנשים אחרים באיגרותיך איני מתייחס, מאחר שאיני יודע להבדיל בין דבריך שלך לדבריהם, ולכן אני מסתפק באיגרת לרומים, לקורינתים 1 ו-2 ולגלטים, שהינן מספיקות להשפיע על התיקון. עליך מוטלת משימת ההשלמה, מהיכן שאתה נמצא, מאחר שהשפעת התיקון למעלה מאפשרת לך לעשות כרצונך, בחומרה או בנועם, עם אלו ששילבו את דעותיהם בכתביך.

   אני, כפול, שמח לבסוף שהוריי האהובים, מוריס גרין ואן בקר, עליהם השלום, החליטו לקרוא לי פול. מעניין הוא שרק לאחר שהגעתי לישראל התחלתי להשתמש רשמית בשם פול בכתבים, PAUL באותיות לטיניות. רק בתקופה האחרונה הבנתי שמאז שהגענו הנה, אנו חלק מן התיקון ההיסטורי של פאולוס. לפיכך היה עלי להיות פול המגיע מאיטליה, בה חייתי שלושים שנים, לישראל, כדי להיות סימן חמורי חי לחזרתך, פאולוס, לאחר כמעט 2000 שנים, אל מולדתך, שאותה אהבת ושאליה רצית לשוב.

   ברור שלא יכולת לחזור לישראל לפני הגעת המורה חיים, ירידת הסימנים השלמים וסימן הגואל חיים, "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה", שמסר לחמור ולסוס הלבן את סימן התיקון הגדול של תיקון הנצרות. גם פאולו פיירו, לאחר שהשתמש בשמות שונים במהלך הסימנים, כ"שלמה", חזר להיות פאולו מהרגע שהגיע לישראל.

   איני ממוצא פרושי. הייתי ילד אמריקאי רגיל מניוארק, ניו ג'רזי, שתמיד סיפר הלצות חכמות, לא פחות מג'רי לואיס. לא למדתי תורה עד גיל 18, אז נכחתי בישיבה האוניברסיטאית כשנה. לאחר מכן הפכתי לחסיד לובביצ'ר, ועברתי 5 שנים בישיבה שלהם, שנתיים בקראון הייטס, ברוקלין, ושלוש שנים בברונוי, צרפת.

   נפלתי למלכודת לא בקושי רב. חיפשתי אחר עץ היהדות הכולל. ליטבק והיהדות הגרמנית-אמריקנית נראו לי "מדוללות", וחיפשתי משהו שלם, מלא, מעורב לחלוטין, מקום בו אוכל לשרת את ה' יום ולילה, להתפלל ולהרהר. מאחר שאל שדי מכיר אותנו, רואה אותנו ונמצא איתנו בעקביות, הוא חושף את החכמה בפני מי שפוחדים מפניו. רציתי להיכנס למסתוריות החיים.

   פעם, כשהייתי בן 17 (לפני הישיבה האוניברסיטאית) יצאתי אל מדשאת תיכון וויקאויק בסופו של יום לימודים, ונלקחתי על-ידי רוח עליונה. עצרתי בדרך, הבטתי לשמים, וחשתי בהכנעת כל הקיום בפני נצחיות אל שדי, בורא היקום. ההבנה באותו רגע יקר התקבעה בזיכרוני, אף על פי שבלתי אפשרי להסביר את ההתעלות המדהימה של המחשבה, שראתה את המציאות שמעל לעולם הפיזי הנורמלי. נוכחתי לדעת שכל מה שקיים, מלבד אל שדי, קיים בזמן, אך הזמן עצמו הוא רק בריאה. כלומר: הוא אינו קיים לשם עצמו, אלא הינו יצירה קבועה של אל שדי.

   עבורי זה היה חיזיון של אוקיאנוס חדש של מחשבות. הבנתי גם שלמען האמת לא הייתי ילד יהודי רגיל מניוארק, ניו ג'רזי. היה לי ברור שמחשבה עמוקה כזו הינה רחוקה מאוד מכל האנשים שהכרתי.

   הצדיק חיים הסביר לי שנים מאוחר יותר שמהות האדם היא הנשמה (הנבדלת מהרוח ומהנפש), יותר מן ההורים, מן הכוכב שתחתיו האדם נולד ואף מן החינוך. הנשמה היא ברמה מרוחקת ועליונה, הקרובה לבורא. ברגעים מסוימים, לעיתים מסיבה של שמחה גדולה או שביעות רצון ממחשבות עמוקות, הנשמה יורדת ממקומה הנשגב, כדי לגלות משהו מה' לאדם המחזיק בה. לפעמים החיזיון, ההרגשה וההבנה של אותו הרגע מביאים לכדי דמעות שמחה בקרב אותו אדם.

   הכל תלוי בנשמה, הסביר הצדיק חיים, אך גם ברמת הנשמה עצמה. הנשמות של הצדיקים הנסתרים הן לא נשמות אינדיבידואליות אלא "כלליות". הן מרמה עליונה מאוד וכבר התרוממו בחיים אחרים בזכות לפני ה'. בשל כך כל מה שהצדיקים הנסתרים עושים הוא למען אחרים בעולם. בשל הרמה הנעלה של נשמותיהם, הם מולכים על-ידי ההשגחה האלוהית כדי להיות תלמידים של אחד מל"ו הצדיקים הנסתרים. אז הם נחשפים אל הסודות עליונים של הקדושה הנסתרת.

   בסודם, ל"ו הצדיקים הנסתרים חיים ברמת הנשמה ולא רק ברמת הרוח או הנפש. הם חיים בשלוש הרמות, אך גם בסוד הנשמה הנעלית הכללית שלהם. הם חיים, כמובן, גם ברמת הנפש כי עליהם להיות גם בעולם, וכאשר הם סובלים, הם חייבים לסבול בנפשם, אחרת הסבל לא יורגש ולא יהיה תקף עבור כפרת העוונות של הגזרה אותה עליהם לבטל. עצומה הקדושה והרמה הסודית של ל"ו הצדיקים הנסתרים ועצומה ענוותם. הם חברים לאל חי ומשרתים נאמנים לרצונו.

   כפול, לא ידעתי דבר על כך. הייתי נרגש והוטרדתי מן הרצון הפרטי החשאי שלי למצוא את הדרך האמיתית למהות העליונה הקרובה לה', שהיא קבועה ובעלת משמעות אמיתית. לא הבנתי את העולם שחייתי בו, ולמעשה לא קיבלתי אותו. ראיתי רק טיפשות וריקנות בכל מקום. היה לי קשה להיות בעולם הפיזי. נשמתי חפצה לחיות מעל במהות עליונה, תוך כדי החיים בעולם הגשמי, מבלי לחוש בו. מעין נירוונה יהודית אוניברסאלית אמיתית, אני מניח. הבעיה הגדולה הייתה שלא רכשתי עדיין את החכמה שתאזן בין "המהות הרוחנית" לבין המהות הפיזית של הגוף.

   ואף גרוע מכך, אין לי גם היום החכמה הזו עבורי, גם לאחר כל השנים בהן קיבלתי את האיזון ואת החכמה מהמורה חיים. פול היה טיפש ביחס לעניין זה ורבים הפגמים, לצד מיליון הניסיונות, שגרמו להיחלשותי ולפגיעה בבריאותי, בהתנהגותי, ביכולותיי, במוחי ובליבי. חוסר האיזון שלי יצר עצלות, שגרמה לפגמים בתנועה, שמנעו סדר, מה שפגע בכל דבר בחיי.  

   הצדיק חיים בכה עבורי, מאחר שידע על הנשמה שמשויכת אלי. הוא לימד אותי בסבלנות אין קץ, התפלל עבורי, ברך אותי ועודד אותי. זאת מאחר שהיה לי קשה מדי לחוש את עצמי מתעלה, עקב נפילה כל פעם לעצלות ואי תפקוד, לחוסר מעש ולאי השגיות. "המורה בונה ואתה הורס, המורה בונה ואתה הורס", הצדיק חיים אמר לי תוך יסור פנימי ועצב עמוק.

   הצדיק חיים ניקה אותי אלפי פעמים, הרים אותי שוב והעניק לי אומץ לעמוד על ידע הנשמה הייחודית שנשלחה לעולם עם הגעתי. היו דברים חשובים מאוד שנשלחתי בגללם שוב לעולם, ובנשמתי הייתי גם גלגול לשם תיקון. רמת קיומי היא ייחודית מאוד, אך גם הפגמים הכלליים הם נוראים, ועצם מסירתי לצדיק היחיד ברמתו, הצדיק חיים, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, הייתה לשם ביצוע תיקון.

   "עקבתי אחריך מהרגע שנולדת", הצדיק ידע אותי. "אפילו הבאתי אותך הנה לפני הזמן, כדי להציל אותך בזמן, כי עומק הטומאה שאליה נפלת והרמה המסוכנת של חב"ד שאליה צללת, לא היו מעניקות לך יותר סיכוי לתיקון. הבאתי אותך הנה למען התעלות נשמתך, דרך סודי, לפני הזמן. זכור זאת תמיד, פרץ, הבאתי אותך הנה לפני הזמן ואפשרתי לך להיכנס לקדושה לפני הזמן. ללא התערבותי, הכל היה קורה יותר מאוחר, אך אני עקבתי אחריך ואחרי כל מעשיך מן ההתחלה, וכאשר ראיתי לאילו עומקים נפלת בחב"ד, ידעתי כי אם לא אפעל, לא תינצל. פעלתי כדי להציל את נשמתך ואת המטרות שלשמן נשלחת בזכות עצומה כתלמיד של המורה חיים. אל תשכח זאת אף פעם!".

   אף פעם לא חשבתי על האפשרות בה הייתי מגיע להיות תלמידו של הצדיק חיים מאוחר יותר. לאחר מספר שנים של לימוד עם הצדיק חיים, הוא קידש עבורי את החדר הקדוש, בקדושת הצדיקים הנסתרים, והרשה לי באיטיות אך בוודאות ללמוד את העלייה הקדושה. הדבר סימל את השלב השני של "הבאתי אותך הנה לפני הזמן", מאחר שהצדיק חיים חזר בפניי פעמים רבות, רבות מאוד, על כך שעליי לזכור שהוא הרשה לי, מרצונו, להיכנס אל ההתבוננות, בקדושת החדר המקודש, לפני הזמן.

   מה שקרה לבסוף, פאולוס היקר, הוא שעבד ה' העניו הנבחר לקח על עצמו את הגזרה האוניברסאלית הקשה ביותר שנוצרה, מתקופת אברהם אבינו ואילך, על-ידי בית הדין העליון. הצדיק חיים ידע אותי על כך לפני שהגזרה נפלה עליו. במשך 620 ימים הוא סבל ממחלת הסרטן ועבר שני ניתוחים קשים בבטנו. הוא סבל נורא ולא יכול היה לאכול. בשל כך הפך כה חלש ורזה, עד שרק עצמות נשארו לו. הוא הודה לה' והיה שמח שזכיתי להיות קרוב אליו בסבלו. הוא גם הזהיר אותי תמיד לזכור את כל מה שראיתי.

   הצדיק חיים מת מן המחלה הארורה. כה קשה הייתה הגזרה, עד שמותו היה הכרחי. עם זאת, לבסוף הוא קיבל את הבחירה לחיות ולאפשר לשארית הגזרה ליפול לעולם, אך בחר בפני אל שדי בהשלמת הכפרה למען ביטול הגזרה האוניברסאלית. עם עזיבתו התחדשו השמים והארץ, וקרבנו עלה בפני אל שדי כקרבן ההיסטורי של הגאולה השלמה, והוא עלה לשמש כראש מלכות השמים החדשה של הגאולה השלמה. משם הוא שלח הוא לג'ינו טמפיירי את הסימן השלם הראשון, הוא סימן ספר הכוכבים של אברהם אבינו, אב המון גויים, סימן שלם שביצע הצדיק בעצמו מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב הראשון, וסימן מדהים ונפלא אודות כוכב כריסטו הבא בזכות הענווה.

   הצדיק חיים נלקח מן העולם שנים רבות לפני הזמן המקורי שיועד לפטירתו. הכול היה למען הגאולה השלמה, והעולם היה זקוק לכך: למלכות השמים החדשה עם חידוש השמים והארץ, אשר הייתה צריכה להגיע שנים רבות לפני ירידת הגזרות הקשות, שלאף צדיק לא ניתנה הרשות להיכנס ולבטלן, של הדור הרביעי ושל התקופה המכונה יום ה' הגדול והנורא. כך גם נבואת מלאכי התגשמה, ככתוב: "הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא" (מלאכי, ג', 23). הזמן חייב להינתן, מספר שנים, כדי להכין את הבשורות וכדי להרחיב את הנבואות החדשות של הדור הרביעי הזה.

   הגאולה כולה חייבת להיכתב בצורה איתנה בכוכבי הגאולה השלמה לפני תקופה זו. התרופה המשמעותית לעולם חייבת להיות כתובה בעולם, גם אם בארמון נסתר, ולהיות מוסברת בכתיבה, כדי שהכול יישאר בעולם לאחר יום ה' הגדול והנורא, שיגיע ויעבור. לאחר פטירת הצדיק חיים, למדתי מרוחו הקדושה עלי שהסבל המייסר שאותו הוא עבר נרשם למעלה, כאילו סבל הוא במשך 35 שנים. התגלות המורה אליי אושרה לאחר מכן בסימנים הללו, שהצהירו שמשך הדור הרביעי הוא 65 שנים[13], והוא מחולק לשני חלקים של 35 ו-30 שנים בהתאמה. התקופה הראשונה בת 35 השנים היא תקופת הכנה לקראת תקופת יום ה' הגדול והנורא שיגיע במהלך התקופה השנייה.

   בזכות קורבן הסבל של הצדיק חיים, העולם החל לרשת, גם מבלי לדעת זאת, את הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, 35 שנים לפני הזמן שבמסגרתו יתרחש יום ה' הגדול והנורא. הגזרה האוניברסאלית הנוראית התבטלה, והיא מאפשרת לעולם עוד 35 שנים של נוחות יחסית, שבו יוענק לאנשים זמן להכות על חטאים, להשתנות לטובה ולחזור לאמונה באל שדי.

   ואז יורד החמור הנפלא האוכל לחם, אשר קיומו הוא סימן לכל השינוי של עולם העבר לעולם הגעת הגאולה השלמה, בזכות השופט המשוח במלכות השמים, הגואל חיים. האם אתה רואה, פאולוס, כיצד פול הפך לפרץ וכיצד פרץ הפך לחמור הראשון האוכל לחם ביחד עם חברו הנאמן, פאולו, הסוס הלבן? זאת מאחר שאנו ארבעה שהם שלושה - החמור, זנב החמור, הסוס הלבן והרעמה של הסוס הלבן - והיננו בעין הסערה שנוצרה על-ידי הירידה הנפלאה של הסימנים השלמים בזכות הגואל חיים.

   אתה, פאולוס, יכול להבין זאת כעת יותר טוב מכל אחד אחר, מאחר שגם אתה, שאול, הפכת לפאולוס, עם המרתך לנצרות, איגרותיך מכילות סימנים רבים של חמור כריסטו, וגם אתה, כפרץ ההיסטורי, הפלת את גדרות ההיסטוריה מחד, ובנית בניין חדש מאידך, וכסוס הלבן של כריסטו, עברת ממחנה היהדות לעולם האומות. גם אני הייתי עד לחילופי משמרות היסטוריים להם היית עד, באותה תקופה מורכבת נוראית ומייסרת בזמן האמצעי של ההיסטוריה.

   כאשר הצדיק חיים גאל אותי מן היהדות הפרושית של חב"ד, הוא הראה לי את עולם האומות. זהו משגה גדול של היהודים, ובמיוחד של היהודים הדתיים, לחשוב שלה' אכפת, כביכול, רק מן היהודים. זו טעות. כולם הינם בריותיו, והוא אוהב את כל הבריות שיצר. אין הבדל בין יהודים ללא יהודים מלבד שיהודים מצווים בתורה. חוץ מכך אין שום הבדל. כפי שאנו אוכלים, הם אוכלים. כפי שאנו אוהבים, הם אוהבים. כפי שאנו סובלים, הם סובלים. כיצורים אנושיים כולנו זהים, כשבכל קבוצה ישנם אנשים טובים ורעים. אסור שאדם יחשיב את עצמו יותר נעלה מאדם אחר. אין הבדל בין אדון ועבד לפניו, ברוך הוא וברוך שמו לעד.

==========

 

מכתב 112

 

  בזמנך, הרוח החדשה והאור החדש של כוכב כריסטו ירדו אליך בכוח עצום ובאהבה גדולה לכל מאמין חדש בברית החדשה הנוצרית. היה זה הזמן שבו חסד ה' אפשר פתח להתעלות האומות. ישוע, בן מרים ויוסף, היה כלי של חסד זה.

   בחטאיו, העם היהודי, בתקופת בית המקדש השני, לא השלים את מטרת הפיכת בית מקדש ה' בירושלים לבית תפילה לכל העמים. הנער מנצרת היה האובייקט, שסביבו וממנו יצא אור חדש גדול של אמונה לעולם הרחב. המיוחד ביותר באותה התקופה היה כוכב מלכיצדק, שהפך לכוכב כריסטו לאחר ישוע, ונמצא בנקודה הקרובה ביותר לארץ, תוך שהוא משלים מסלול של 2000 שנים, וניצב בנקודה הרחוקה ביותר מכוכב אברהם.

   הסימן הכוכבי הנסתר גילה לנו על-ידי הצדיק חיים שמסלול כוכב מלכיצדק הוא 2000 שנים, בעוד מסלול כוכב אברהם הוא 4000 שנים. האיזון המושלם בין שני הכוכבים מרומז בסיפור מלכיצדק, מלך שלם, כהן לאל עליון, שנפגש עם אברהם אבינו, בקרבת ים המלח, כפי שהוסבר בכתבינו. 2000 שנים מאוחר יותר, בתקופת ישוע, כוכב אברהם היה בנקודה המרוחקת ביותר מן הארץ, בעוד הכוכב המשיחי-מלכותי של מלכיצדק היה בנקודה הקרובה ביותר.

   גם העם היהודי, ככלל, באותו הזמן, היה רחוק ביותר מאהבת ה' הפשוטה, הישרה והכנה של אברהם, הירושה יקרת הערך ביותר של צאצאי אברהם אבינו.

   לכן פאולוס, האם אתה מבין את זוהרו המוגזם והלא מאוזן של כוכב כריסטו באותה התקופה? היה זה אותו בוהק חזק שכיסה את אמונת אחדות הבורא הפשוטה והפך את הדיבר השני לבלתי מוכר אל הנוצרים-יהודים החדשים, אבות הכנסייה, שהפכו את האמונה המונותיאיסטית הטהורה לתיאולוגיה משולשת, היוצאת ממהות האמונה המונותיאיסטית עצמה. באותו הזמן כוכב אברהם היה בנקודה הרחוקה ביותר מן הארץ, וכוכב כריסטו בנקודה הקרובה ביותר, כך שחוסן האמונה האמיתית לא יכול היה להתערב, להשפיע על הפרמטרים של כוכב מלכיצדק ולשמור על האיזון ההכרחי, הדרוש למניעת יציאת בוהק הכוכב מגבולות האמונה המונותיאיסטית.

   מצב כוכבי זה לא יחזור עוד. הגאולה השלמה מגיעה במהלך התקופה המסיימת את מסלול 4000 שנות כוכב אברהם, שהינו גם כוכב סיום 2000 השנים של כוכב מלכיצדק. לכן רק לאחר 4000 שנים הם חוזרים, יחד, למיקום המקורי שלהם לפני כ-4000 שנים, פרט שנרמז בתורה הקדושה.

   לפיכך, פאולוס, אל תתפלא מן המחסור ברוח על החמורים והסוסים הראשונים, הזנבות והרעמות. איננו פונים אל כוכב המפליא המדהים, ללא החוסן המאוזן של כוכב אברהם. בזמנך, כוכב כריסטו הטיל עליך את כל עוצמתו כדי להביא את הנצרות לעולם, מה שנחשב כהישג עצום. שאר כוכבי הגאולה היו מוסתרים ולא זרחו על העולם. בתקופה זו בהיסטוריה, הכוכב הגדול של כריסטו ניצב לבדו. לכן נושא המלך המשיחי עלה כתמרור פלאי לאומות העולם, ונושאי הסימן המשיחי, כמוך, היו באור הישיר של כוכב כריסטו כדי לייסד קהילות וכנסיות ולהמיר את דת האנשים דרך רוח הנצרות החדשה.

   בגאולה השלמה הכל שונה. כוכבי הגאולה פועלים כולם יחד באיזון מושלם. אתה ראית רק את כריסטו, חיית רק את כריסטו, חשבת רק על כריסטו ונשמת רק את כריסטו.

   אנו מספר חמורים וסוסים עניים, אשר בזכות הגואל חיים קיבלנו ומקבלים את הסימנים השלמים של כוכב אברהם, כוכב יצחק, המכונה גם כוכב הבניין הנשאר בזמן וכוכב יעקב, שהינו גם כוכב הגאולה, ואת כל הסימנים הנבואיים של הכוכב הרביעי הנעתק, כוכב כריסטו, ההופך לכוכב המפליא, כוכב בית הדין של מרדכי הצדיק, כוכב אסתר במלכות אחשוורוש וכוכב הגואל חיים, הקשור גם ל-13 עלי הכותרת הכוכביים של השושנה הכוכבית, ל-3 כוכבי פה הלוויתן ול-13 המערכים החדשים של הדג הגדול.

   איננו יכולים להיות מובלים על-ידי רוח אחת, עד שאנו נוטלים חלק בעצמנו באיזון הגדול החדש של התוכנית המורכבת של הגאולה השלמה בזכות המורה הנבחר, חיים.

   כאשר אנו עובדים למען הגאולה השלמה, הבזקים של הרוח יכולים להגיע, אך אנו עדיין רחוקים מאוד מלצעוד ברמת הגאולה השלמה. אנו עדיין חמורים לא בשלים, שלא יכולים עדיין להבין מה המשמעות האמיתית של הליכה באור וברוח הגאולה השלמה. אנו אסירי תודה על הסימנים והחלומות שהתקבלו, ואנו כותבים אותם כעדות וכלימוד לדורות הבאים. זו הייתה העבודה העיקרית של החמורים בעשרים השנים האחרונות. אין לנו עדיין קהילה להתפלל יחד בשמחה, ולשיר בהרמוניה החדשה של הרוח החדשה של הגאולה השלמה.

   הגואל חיים יהיה מורה האנושות עבור כל מי שירגישו כי הם תלמידיו. מי שייכנסו לברית החדשה השלמה יודרכו על-ידי חלומות וחזיונות אמיתיים, וכאשר יצטרכו לקבל החלטות ולקבל פתרונות לבעיות, הם יקבלו עצה מהמורה חיים במלכות השמים, פלא יועץ.

==========

   11 ביולי 2003 (יום הולדתי ה-58), י"א בתמוז התשס"ג, הצב המואר 3956, באר שבע: נודע חלמה שהיא החזיקה תינוק, שאותו היא הביאה ל"כנסייה" להטבלה (בפטיזם). בכנסייה נכח פאולוס מתרסוס. נודע נתנה לו את התינוק, כשהיא מחוץ לדלת ולא נכנסה, והוא ביצע את ההטבלה. ב"כנסייה" לא היו תמונות או צלבים. פאולוס לא היה לבוש ככומר, וההטבלה הייתה בשם ה' מבלי אזכור השילוש או כל נוסח "נוצרי" אחר.

==========

   תודה לאל שדי, תיקון פאולוס התקבל למעלה. פאולוס חזר לאמונה המונותיאיסטית האמיתית דרך הברית החדשה השלמה בזכות הגואל הנבחר, חיים. זהו סימן היסטורי חשוב של "ההמרה הגדולה" שתתרחש בעולם הנוצרי מן הברית החדשה הנוצרית לברית החדשה השלמה של הגאולה השלישית השלמה.

==========

   כמוך פאולוס, גם אני יהודי, אך הכל שונה בגאולה השלמה. אני לא רוצה רק אור אוניברסאלי, ובכלל, איני מעוניין בשום רוח אוניברסאלית שפוגעת בירושה הייחודית של התורה הקדושה. אתה היית בסימן הפרדת הסוס הלבן, אנו בסימן איחוד החמור והסוס הלבן. החזרנו את הסימנים האוניברסאלים של הנצרות, לאחר שטוהרו מאלילות. כעת הם קשורים לסימני התורה הקדושה, למסורת היהודית ולאמונה המונותיאיסטית הטהורה של אברהם אבינו.

   עם הגעת הסימנים השלמים, לסימנים ההתחלתיים אין יותר זכות קיום עצמאית, והם נשארים רק לשם ידע והתבוננות. הם היו, עם זאת, הסימנים ההתחלתיים של הסימנים השלמים, ומטרותיהם הושלמו, כאשר הסימנים השלמים הגיעו. הידע אודותם הוא חלק מן הברית החדשה, הן למען הבנת הנצרות והן למען ההבנה כיצד הסימנים השלמים משלימים את הסימנים ההתחלתיים. סימני האסלאם, לעומתם, הם מסדר אחר. הם גאוליים, אך לא משיחיים, והם מופרדים ומוחזקים במסורת האסלאם, כאשר מה שיש לתקן יתוקן בתוך גבולות האסלאם, לאחר שיכירו ויאהבו את הצדיק הנבחר חיים, מצנעא, תימן.

   לכנסייה, או למעשה לכל הכנסיות, אין קיום בעתיד. הכנסייה היא הבכי המר ביותר של עשו, שהתחנן לאביו יצחק לברכו גם כן. אך הברכה ניתנה כבר ליעקב, דרך תחבולת רבקה אמנו, ולכן אף על פי שיצחק אבינו נחרד וכעס כל כך עד שכמעט קילל את יעקב, הוא ראה את בור הגיהינום פתוח לפניו וזכר את מילות הברכה, שהוא עצמו אמר זמן קצר לפני כן: "אֹרְרֶיךָ אָרוּר, וּמְבָרְכֶיךָ בָּרוּךְ" (בראשית, כ"ז, 29), ולכן סיכם: "בָּא אָחִיךָ בְּמִרְמָה; וַיִּקַּח, בִּרְכָתֶךָ" (שם, 35).

   עשו המשיך וטען, תוך כדי בכי, כי יעקב שיטה בו במרמה פעמיים, גם כאשר גרם לו למכור את בכורתו, וגם כאשר נטל את ברכתו. יצחק אבינו שתק כמובן לאור דברי עשו, והבין כי זהו סימן משמים שיעקב קיבל את ברכת הבכור.

   למעשה, עשו ויעקב מייצגים את הקונפליקט בין הסימנים האוניברסאלים עבור אומות העולם לבין הסימנים הייחודיים של ישראל. יעקב חייב היה לקבל את הברכה. אם היא הייתה ניתנת לעשו, דהיינו: לאומות העולם, לעם ישראל לא היה קיום ביניהן. יעקב, עם זאת, בשל קבלת ברכת יצחק, קיבל גם את ברכת אברהם, שהינו גם האב הנבחר של המון גויים. לפיכך ברכת יעקב תאפשר התרחבות, תוך כדי שמירה על מסורת בני ישראל במהלך ההיסטוריה. העובדה שהכנסייה האוניברסאלית קיבלה את "שְׁמַנֵּי הָאָרֶץ" (שם, 29) היא היסטוריה.

   יצחק אבינו, שאהב את עשו, ראה בו איש שדה אמיץ, האוהב את טבע העולם, אדם פעיל שמסתובב בין אנשים, איש עובד המכיר את העצים, הצמחים, החיות והציפורים, וצייד שהכין לו ארוחות טעימות. כאשר עשו היה חוזר הביתה מן השדות או מן הציד, יצחק אבינו קרא לו להתקרב אליו, כי אהב את ניחוח הטבע, שבישם את בגדיו. יצחק אבינו האמין גם כי ברכת הבכור שייכת לעשו, מאחר שהוא יצא ראשון מרחם רבקה.

   כל זאת הוא סימן לכך שנשמתו של יצחק אהבה את הסימנים האוניברסאליים, שהיו ברי תוקף לכל העמים, לפי הבטחת ה' לאברהם אביו. בהבטחה נאמר כי כל משפחות האדמה יתברכו דרכו. יצחק לא ידע שיעקב הוא היורש הנבחר, שמיועד להביא את 12 שבטי ישראל. הוא גם לא ידע שעשו נטה לכל סוג של פולחן אלילי, וכי הוא צד לא רק חיות, אלא גם נשים נשואות מאחורי הגב של בעליהן, או שהוא היה שחצן ואוהב כבוד. רבקה אמנו ידעה על כך מאחר שראתה והבינה הכל.

   הנקודה החשובה היא שיעקב לא יכול היה לקבל את הברכה של יצחק אם לא היה עוטה על עצמו את בגדי עשו, שדבק בהם ריחו. יצחק ברך את יעקב בזכות בושם הבגדים האוניברסאליים של עשו. לולא הסימנים ההתחלתיים, יעקב עצמו היה מקבל את הברכה למען כל ישראל.

   למען האמת, יצחק אבינו חי שנים רבות לאחר שברך את יעקב, והוא חי 20 שנים לאחר שיעקב חזר מבית לבן עם משפחתו. העובדה עצמה שיצחק אבינו לא יכול היה לראות היא לכשעצמה מדהימה, מאחר שיצחק בורך ונאהב על-ידי ה', כאב השני הנבחר בהיסטוריה. לכן במשך 20 שנים בהן שהה יעקב אצל לבן, הרמאי הגדול בהיסטוריה, יצחק אבינו לא יכול היה לראות בעיניו.

   הסברנו בעבר כי 20 השנים הללו בגלות מן הארץ המובטחת סימלו את 2000 שנות הגלות בין אומות העולם, ולכן חזרתו של יעקב אבינו לארץ המובטחת, מסמלת את זמן הגאולה השלמה. ישנם כאן שני גורמים: היות יעקב בגלות מן הארץ והמשפחה ועיוורונו של יצחק. התורה הקדושה לא מספרת שיצחק היה עיוור בשל פגם בעיניו. עיניו כוסו בענן קדוש של ה', אשר לא אפשר לו לראות. זאת מאחר שיצחק אבינו היה קדוש וקיבל הגנה מה' מראש ועד כף רגל.

   הייתה זו פעולה נסתרת של השמים, כדי שיעקב יקבל את ברכת יצחק ולא עשו. אי ראייתו במשך 20 שנים הייתה סימן להסתר פנים שייפול על ישראל במהלך התקופה הארוכה בגלות. במצב זה ה' לא חשף עצמו באופן גלוי, אלא בדרכים נסתרות, בזמנים של הצלה נסתרת מגזרות וממאבק. ישנן דרכים רבות שבהן "הסתר הפנים" מתקשר אל העם היהודי, ולכן נגרמו דברים שליליים רבים בשל כך. 

   אנו לומדים יותר לעומק את "הסתר הפנים" דרך דוגמת עיוורונו של יצחק. הנוצרים, לדוגמא, ראו את העם היהודי כעיוורים, ולא הבינו את עדות משיחוּת ישוע, ובמקביל, אותם נוצרים ידענים וחכמים, לא הטילו ספק בחכמת היהודים ובידע הגדול והקרוב לכתבי הקודש.

   במסורת ידוע כי ירושת ארץ ישראל המובטחת נשמרה שלמה בזכות יצחק אבינו, שנשאר כל חייו בארץ כנען, ואכן לא ניתנה לו רשות מאל שדי לצאת ממנה. 20 השנים בין עזיבת יעקב את באר שבע כדי להגיע לחרן ועד חזרתו, בהן יצחק שהה בארץ בעוד יעקב חי מחוצה לה, העניקו ליעקב אבינו את הרצון התמידי ואת הכמיהה לחזור לבית יצחק ורבקה.

   זו הסיבה שסימני יצחק היו צריכים לפעול במהלך ההיסטוריה, מן החורבן והגלות ועד להגעת סימני יעקב. סימני יצחק קשורים לשם הנסתר "אשר", וקשרי השם להיסטוריה הם בשלוש רמות עיקריות כשלוש אותיות השם: ה"אלף": מסורת אליהו הנביא, זכרו לברכה, ה"שין": מסורת פורים של מרדכי ואסתר וה"ריש": מסורת הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים.

==========

   אתה, פאולוס, קורא לכריסטו הגוף והרוח של הכנסייה. התיקון הנוצרי הורס אכן כל דבר הקשור לגוף השקרי של כריסטו, לו סוגדים, ולא חשובה הרמה עליה אנו מדברים. נכון הוא, עם זאת, שישוע, בצורתו הקמה לתחייה, הדומה לצורתו בעולם, ניהל את מלכות השמים המוקדמת עבור הנוצרים, אך אין לכך שום קשר לגוף התיאולוגיה של כריסטו בנצרות המסורתית.

   גם הצדיק הנסתר והגואל הנבחר, חיים, הינו בעל "צורה" דומה לזו שהייתה לו בעולם. אך אסור בתכלית האיסור לדבר על גוף קוסמולוגי או תיאולוגי של הגואל חיים, ואם מישהו ינסה "ליצור" דוקטרינה "חדשה" ושקרית כזו, הוא ייענש מן השמים. חשוב לדעת כעת ובדורות הבאים: אין גואל חיים אלוהי. אין גואל חיים קוסמולוגי. הגואל חיים אינו בן האל או האל או אדון או אצילות אלוהית. הגואל חיים הוא עבד ה', הגואל האחרון הנבחר, המנהל את מלכות השמים. ה' אלוהינו נתן לנו, לכל האנושות, את המורה האהוב חיים. זו עבודתנו להיות תלמידיו, ללמוד את בשורותיו וללכת בחוק החדש, באור החדש וברוח החדשה של הגאולה השלישית השלמה.

   במדרש סופר כיצד חושים, בן דן, ערף את ראש עשו בהלוויית יעקב סבו, כאשר עשו בא למנוע את הקבורה במערת המכפלה. ראש עשו נכנס למערה. עשו הוא אדום, מקור רומא באדום, ולכן עשו מייצג את הקתוליות הרומאית, שנוסדה על-ידך, פאולוס, כדי שתופץ בין אומות העולם, שמקורן בעיקר בעשו וביפת. גוף עשו שנהרג, ושלא הייתה לו זכות להיקבר במערת המכפלה עם האבות, הוא גוף כריסטו של הנצרות המסורתית המתקשרת לכנסייה. לכן הכנסייה הנוצרית בכל רמותיה תיפול עם הזמן עד שתחדל להתקיים. הכנסייה היא אלילית, ואין לה קיום לאחר גילוי הגאולה השלמה.

==========

   כל מה שקשור לתיאולוגיה הנוצרית הוא לא "הסתר פנים" של הגלות, מאחר שהמונח מתייחס בראש ובראשונה לעם היהודי. בין הנוצרים של עשו-יפת יש אנשים האהובים על-ידי ה', בשל הטוב והיושר של ליבם ובשל מעשיהם הטובים. הם מייצגים את "ראש" עשו, שכן ראוי להיקבר במערת המכפלה, אך גם מספר גדול של בני הצאן הנאבד של בית ישראל שנמצאים בשדות הנצרות. מאחר שנשמותיהם היו נוכחות במעמד הר סיני, ולאחר מכן הם היו חלק מעשרת שבטי בני ישראל, ניתן לדבר על "הסתר פנים" של הגלות גם ביחס אליהם.

   "הסתר הפנים" כלפי העם היהודי מסתיר ראשית את הסיבות שמאחורי הגלות. היהודים, לדוגמא, לא יודעים דבר עד כה בנוגע לחשיבות ההיסטורית של בית הספר האיסיי, או מדוע הוא נוסד על-ידי מורה הצדק, או אודות הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים בבית הספר, אותם קיבל ישוע.

   עם סימנים אלו שלמעשה מכילים את סימני פיוס הלבבות שניתנו לאליהו הנביא, ישוע קיבל את השליחות המשיחית. ברגע ההוא החלה נבואת מלאכי להתגשם: סימני הפיוס בין אבות לבנים ובנים לאבותיהם, נדחו. לא הייתה זכות בישראל באותה התקופה, לפחות לא בקרב אנשי השלטון והכוהנים, להבין על מה ישוע מדבר, ולמרבה הצער העם נכנס אל הנבואה העוצמתית: "פֶּן-אָבוֹא, וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (מלאכי, ג', 24). כל עם ישראל יצא לגלות, אך ללא הבנה כיצד הנבואה התגשמה דרך כשלון השליחות של ישוע.

   בכך יש מרכיב מדהים של הסתר פנים, גזרת "הסתר פנים" – לא הבנתם מה קרה בכל זמן הגלות בין העמים. מצוקי ההרים הם יהרסו את מוחותיכם עם כריסטו, בן האל, וידברו על השליחות, אך לא חשבתם לעולם כי מתחת לאותו בלבול תיאולוגי תימצא גם אמת שיהיה צורך להבינה. לא ידעתם דבר על כך, ולא היו לכם האמצעים להגיע לכך, עד להגעת הגואל האחרון אשר יסביר לכם זאת. למעשה היבט "הסתר פנים" הוא נס מדהים ועל טבעי, צו עליון של אל שדי.

   ההיסטוריה, כמובן, לא נראתה באופן זה. התיאולוגיה הנוצרית הייתה אלילית ואסורה לחלוטין עבור כל יהודי. הנצרות, מאידך, גרמה ליהודים להיצמד לדתם ולא לשכוח לעולם את זהותם.

   הברכה האמיתית לעולם, השומרת אותו מחורבן וגואלת אותו מן הגזרות הבלתי נסבלות במשך 2000 השנים האחרונות, לא הייתה בידי רבנים או בזכות שליחות ישוע, אלא באופן בלעדי בידי ל"ו הצדיקים הנסתרים הסובלים של הדורות הקודמים. גם הם היו קשורים ל"הסתר הפנים" הקדוש, בתוך הענן הקדוש של הנוכחות האלוהית. אין מרכיב של עיוורון בהם, אלא הם מכוסים בענן קדוש, שלא מאפשר לאחרים לראות אותם בצורתם האמיתית. זאת מאחר שהם שונאים כבוד מכל סוג עבורם, ומאחר שאל שדי מכסה אותם, כדי שזהותם האמיתית לא תיראה או תורגש על-ידי אחרים.

==========

מכתב 113

 

   ואכן כל מה שנבע היסטורית מן השם "אשר", השם הנסתר של ה', גואל ישראל והאנושות, קשור להיבטים שונים של "הסתר פנים". הדמות, החיים, השליחות והעלייה של הנביא הגדול אליהו היה ב"הסתר פנים", מבט קטן של התעלות מדהימה שאין למודדה. כך גם גאולת פורים המדהימה נסתרת בצורה נסתרת במגילת אסתר, מגילה המגלה את הכוכבים. אלו הן ה"אלף" וה"שין", אך ה"ריש" של השם "אשר" נלכדה בסבך ההיסטוריה הגאולית, וכל מה שיצא ממנה היה מבולבל ולא מדויק, בשגיאה ובחטא, בחושך וביללות הרוח. "הסתר פנים" בהתגלמויותיו הסבוכות, קשור לעונש ולסכסוך בעולם הזקוק לטהרה, כאשר הבורות בו שולטת וכך גם הרעות הכוחניות והצמא לכסף.

   ב"הסתר פנים" הכבד, החשוך והאכזרי, ה' אלוהי ישראל הציל וגאל, נתן תקווה וגאולה אישית, ולא נטש לעולם את עמו ישראל. באותו הזמן, אומות רבות אחזו בכריסטו לשם ישועתם, והתעלו מוסרית, תוך הבנה גדולה של ההיסטוריה הגאולית, על-מנת להכינם לתקופת הגאולה השלמה. עצומות ומדהימות דרכי ההצלה בזמני החשכה והסבל.

==========

   גם זכות ישמעאל, בן אברהם והגר, מגיעה להיסטוריה לשם הגשמת ברכת ה' לישמעאל, להרים אומות רבות מן הפגאניוּת והדתות האליליות אל האמונה באל חי אחד, שהתגלה לאברהם אבינו, למען כל צאצאיו. גם האסלאם הגיע תחת ה"ריש" כ-600 שנים לאחר הנצרות.

==========

   היום ה-40 של המעגל הראשון של סימן ה-120: 17 ביולי 2003, י"ז בתמוז התשס"ג, מלכות הג'ירף 2, 3956, באר שבע:

   בלילה שעבר בחצות (1:00 שעון ישראל) עמדתי במסגרת היום ה-40, ופאולו נכנס אל חדרי. נשאתי תפילה איתו יחד, בבקשה מאל שדי להציל אותנו ממצבנו, הכולל חוב של 30 אלף שקל, חודשיים של דמי שכר דירה לא משולמים, אי המעמד של פאולוס, נודע, אשר ונח חנה נוגה, ובעיות רבות אחרות. ביקשנו מאל שדי לתמוך, לסייע לנו, לשלוח לנו אמצעים לחיות כרגיל ולהעניק פתרונות לבעיותינו. מאחר שלא הגענו לישראל עבור טובתנו האישית, אלא למען הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים. ואתה, אל שדי, שלא עזבת אותנו ותמיד הצלת אותנו, יום יום, שעה שעה, הגע כעת, בבקשה, עמוד לצידנו, ובצע את הנס שדרוש כדי להצילנו מהחסר הכלכלי. הענק לנו בריאות טובה ושלח לנו משאבים, כדי שנחיה ללא חובות. אמן וכן יהי רצון.

==========

   בבוקר פאולו קיבל חלום מוזר. הוא ראה בן אדם עני מאוד ששוטט סביב במכוניתו, תוך חיפוש חפצים. לפתע נתן לו מישהו גליל גדול, מרופט ומשומש. האדם העני לקח אותו והיה שמח בו מאוד. אז ירדו אבקת זהב ואבקת כסף מן השמים לתוך הגליל. היה זה עבור פאולו. דולרים נמצאו בכל מקום. פאולו, יחד איתנו, אסף את הדולרים ברצינות. גילת חיים, בבית, הייתה צריכה שקלים אחדים, ולקחה אותם מארנקו של פאולו, שאמר לה כי אין צורך לחפש כסף באופן זה, מאחר שכעת יש לנו כסף.

==========

   הגליל בצורתו הזכיר לפאולו את הגליל הצבעוני המורכב מצבעי הקשת בסימן השלום בין הכוכבים ובסימן ברית הקשת בענן, שנחתמה בגליל של הברית החדשה השלמה.

   הרשו לי לומר, לעת עתה, כי האיש העני הוא אנו, תלמידינו וחברינו יחד. אף על פי שהאדם היה עני, הוא היה מאושר כשקיבל את הגליל, שמח בחלקו. הגליל, שהוא החלק החיצוני ביותר של הברית החדשה השלמה, נראה לכאורה בלוּי, שחוק וכזה שיש להשליכו, אך למעשה אבקת זהב ואבקת כסף ירדו מהשמים כדי למלאו, ואכן היו דולרים מסביבו. האבקות מרמזות על שני מערכות בית הדין הגדול של מרדכי הצדיק ושל אסתר במלכות אחשוורוש, כאן בסימן הגאולה החדשה והנסתרת של פורים. זהב הוא צדק וכסף הוא כמיהת הלב המתעלה, במידות האהובות על-ידי ה'.

   כלי הקיבול של הגאולה החדשה והנסתרת הוא ענווה ומעבר דרך קשיים רבים, כדי שנבין שאין אנו נמצאים בידינו אלא באופן מוחלט בידי אל שדי. עם אבקת הזהב ואבקת הכסף, אשר ירדו אל הגליל, אולי גם זמן הדולרים יגיע. זאת מאחר שקיימת נקודה בה העליבות והמוגבלות יהיו חסרי משמעות ביחס לבתי המחסה שנקים, ולצורך זה, אני מעריך, דולרים יימצאו.

   גילת חיים היא בסימן שמחת חיים.

   על האדם לשמוח מהצלת ה' בלבד, ללא קשר לכסף עצמו. זאת מאחר שכסף הוא רק אמצעי, כלבוש שאדם לובש ומשליך אותו כאשר אין לו כבר שימוש. כסף בא והולך, אך האדם, לעומת זאת, נשאר.

   הזכרתי בכל מקום כי במשך 13 שנות הלימוד עם הצדיק חיים, הנושא שבנוגע אליו ניתנו השיעורים הרבים ביותר היה הכסף - המלכודות השטניות שהוא טומן בחובו ועד כמה רבים האנשים שמאבדים את חלקם בעולם הבא בגללו.

==========

   עם זאת החלום הוא חיובי לגמרי, והרצינות באיסוף הדולרים היא הסיבה לבשורות הטובות שניתנו לגילת החיים.

==========

   עלי לסכם כעת את תיקון פאולוס. השעה 3 בבוקר יום שישי, ה-1 לאוגוסט 2003, ג' במנחם אב התשס"ג, היום ה-17 של מלכות הג'ירף 3956, באר שבע. עליך לחזור עתה למקומך, פאולוס, מאחר שיש לך עבודה רבה לבצע. יש לך רשות להתחיל להסביר למי שזכאים לשמוע שתוקנת באור כוכב כריסטו, במסגרת הגעתו השנייה, בזכות הגואל השלישי והאחרון, חיים, אשר נולד נימול בצנעא, תימן, והיה צדיק מלידתו.

   אמור להם להתפלא, כאשר כוכב כריסטו בהגעתו השנייה נקרא כוכב המפליא, מאחר שההיסטוריה של השליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים, היא באמת יותר מפליאה ומדהימה, יותר נהדרת ומפתיעה ויותר נעלה ומיוחדת, הן עבור נוצרים והן עבור יהודים, מכל דבר שהיה ידוע אודות ישוע בעבר.

==========

יומן החמור: עלי לסכם כעת, כשג'יורדנו, ולנטינה, דניאל, ג'ינו ואיליאדה בדרך לאוקראינה (פינה רביעית בסימנים). במכתב 114, באיטלקית, שיועד לראשונה לאוסקר ולפינה, הגיע הסיכום, החתום בסוד במוות של רוזלי אנאה (Enea), אימה של פינה, אשתו של אוסקר, שניים המשתתפים זה 4 שנים בבית הספר של השושנה במילאנו. מותה הלא צפוי מעקיצת יתוש, הגיעה כאשר התחלתי בכתיבת המכתב ב-18 ביולי. כשג'יוזפה אמר לי את שמה בשיחת טלפון ממילאנו, השתחררו קפיץ מתכת גדול ומסמר מן הכסא הנייד של משרדי ו"השתוללו" בכל החדר.

   נימקתי במכתב 114 שרוזלי אנאה הייתה נשמה יהודית מן הצאן הנאבד של בית ישראל, אשר נלכדה בסבך העבה של הקתוליות הסיציליאנית. מותה שחרר זמן חדש, כאשר קפיץ וציפורן של העבר נשברו, והיא "השתחררה" לפתע בהפתעה שמחה לעבר שורשיה האמיתיים מסיני.

   ביום הבא ג'יוזפה ידע אותי שאוסקר ופינה היו בדרכם לבקר בסיני, בשארם א-שייח' ובעוד מקומות במצרים. פינה התקשרה אלי משארם ביום הולדתי, שחל לפי הלוח העברי בראש חודש מנחם אב.

   התקשרותה איתי ועם פאולו השלימה את סימן תיקון פאולוס, כאשר הנשמה היקרה של רוזלי אנאה תשלים את חזרתה לשורשיה בסיני, דרך הזכות של בתה פינה ובעלה אוסקר, שהגיע לגאולה השלמה דרך ג'יוזפה מניגרסו, בזכות הגואל חיים, דרך הברית החדשה השלמה של גאולת האנושות השלמה. חזרתה היא ניצחון גדול עבור כוכב אברהם, שכפי שהסברתי בחודשים האחרונים, הגיע לשלב חדש של קרבה אל הארץ, ולכן מעורר ברבים את האמונה המונותיאיסטית האמיתית, כמו גם את המלחמות נגד האלילות המגיעות בדור הרביעי הזה. היא הייתה קורבן של הנצרות הפאולינית, אשר החזירה את שורשי הנצרות בחזרה לסיני. הסימן הנסתר הזה מתקשר לאבקת הכסף, שירדה מן השמים בחלומו של פאולו.

==========

   (גם בוב הופ (בדרן אמריקני) עלה השמיימה כשהוא בן 100 בסימן צחוק יצחק. אמנם קומיקאים לא מתאימים בדיוק לסימן צחוק יצחק, אך יש צורך בשניים מהם כדי להשלים את שני סימני המאה בהיסטוריית יצחק, כלומר: להשלים 200 של ה"ריש" בשם "אשר", אחד עבור הולדת יצחק כאשר אברהם היה בן 100, ואחד עבור ברכת ה', כאשר יצחק חי בארץ גרר: "וַיִּזְרַע יִצְחָק בָּאָרֶץ הַהִוא, וַיִּמְצָא בַּשָּׁנָה הַהִוא מֵאָה שְׁעָרִים" (בראשית, כ"ו, 12). לכן הקומיקאי היהודי ג'ורג' ברנס הגיע לגיל 100 לפני שנים אחדות. ואם אתם חושבים כי מדובר בצירוף מקרים, אינכם "כשרים". שניים מן הקומיקאים המפורסמים ביותר בעולם, אחד יהודי ואחד נוצרי הגיעו שניהם לגיל 100, מאחר שהצחיקו אנשים במשך עשורים וסייעו להם להתנתק מכבדות בעיותיהם. בוב הופ העלה את המורל של חיילי ארצות הברית במשך 5 שנות מלחמת העולם השנייה. שניהם היו אהובים, ואל שדי החליט להפוך אותם לסמלים גאוליים של צחוק יצחק).

==========

   השלמת תיקון ה"ריש" תוריד צחוק ושמחה מלמעלה. היום הוא היום ה-15 (יום 55 מ-120) של עמוד התווך השני בסימן לב השושנה.

==========

   סטיב ריבס מתל אביב, בתכניתו של לארי קינג, אמר דברים נפלאים על ישראל. הוא התייחס למדענים ולרופאים בה, ודיבר על מטרותיהם המשותפות בפיתוח המדעי. דבריו מסייעים לישראל להתעלות בעיני אומות המערב.

==========

   בינתיים פאולו ונודע נסעו לדבר עם הקונסול האיטלקי בתל אביב. הוא קיבל אותם יפה מאוד ובדרך ארץ, וסיפורם נגע לליבו. הוא יציג את המקרה שלהם ישירות לקונסול הישראלי כדי לנסות ולאפשר לפאולו ולנודע להישאר באופן חוקי בישראל. הלוואי וה' יאפשר זאת, אם זהו רצונו. אמן.

==========

   ראה, פאולוס, שתיקון פאולוס משלים את תיקון ה"ריש" של השם "אשר", ובהשלמתו יורד צחוק יצחק, גם אם הוא נסתר בארמון הגאולה השלמה, ושום דבר ממנו עדיין לא ידוע לעולם.

   לך, פאולוס, ודבר על האיש הצדיק החי באמונתו, האיל המכפר מפרק נ"ג בספר ישעיהו, הקורבן המשיחי שלא ביקש זאת, אף על פי שבשל חטאי עמו ישראל, הכרחי היה כי יהיה כזה. התמהמה רק עד שתקבל את המילים שאתה זקוק להם, מאחר שבסמכות שהוענקה לי על-ידי הגואל חיים, עלי להחזיר אותך כשאתה מלא במילות תיקון אמיתיות, בסימן פול. זאת מאחר שגם אני, פול, מניוארק, ניו ג'רזי, הושלמתי על-ידי תיקונך, תוך שבירת שגיאות העבר, כדי שהוריי ישמחו על השם שהעניקו לי.

   אף אחד לא חוזר לצעד האמצעי לאחר שביצע את הצעד השלישי והאחרון, אך אנו כן חוזרים כדי להשלים את שוויו ומידותיו, את שיעוריו המוסריים, ויותר מכל את חכמת אל שדי שתכנן אותו. אנו חוזרים לאמת לאחר ההיפטרות מן השגיאות. אנו חוזרים לעצמנו כאשר אנו מבינים את אחינו הלא מובן, שנולד לפני הנישואין. ישוע גם ניבא אודות הגעת בן האדם, אף על פי שבזמנו בלבול ה"ריש" מנע את הצחוק האמיתי של יצחק, עד שהנבחר, האהוב על-ידי ה' התגלה בתפארת העננים.

   פיצוץ גדול של אמת הוא רצון אל שדי כאשר הוא בוחר את הגואל האחרון, הקושר את כל ההיסטוריה מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב הגדול של אברהם אבינו. כל השגיאות מפחדות, מאחר שהן יודעות שימיהן ספורים, והזמן אוזל. השגיאות לא יכולות לברוח מאחר שמדובר למעשה בביטולן העצמי. לפיכך הן נשארות בפנים ועולות מעלה כדי לשמר את חילות המצב שלהן ולהרעיל את הגוף עם שנאה בלתי מוצדקת כנגד אור האמת, כפי שאדם שנידון למוות לא מוותר על סיכוי כלשהו להציל את עורו.

   כשבן האדם יגיע, הסביר ישוע, יהיה זה בדור בו יתנפצו השגיאות והגעת בן האדם תביא עמה הבהרה של כל הבלבול אשר שלט קודם לכן. ספר להם את האמת כי אין אל אחר, מאחר שלאל חי האחד והכל יכול, בורא היקום, אין בן. אין לו צורך בבן, כי הוא כל יכול ומעצב את כל הבריות בעצמו. רק למען גאולת ה' את האנושות, הוא בחר את משרתיו. הם אהובים בזכות גדולה, כדי שיוכלו להפיצה לאחרים. הם אינם אלים, אלא האנשים והנשים הנבחרים, המודרכים על-ידי רוח ה' או ישירות על ידו או על-ידי נבואות שהם מקבלים. הוא בחר באברהם, ביצחק וביעקב, והוא אהב אותם בשל טהרת אמונתם, יושר מחשבותיהם, אהבת ליבותיהם ומעשיהם היקרים בזכות שהם קיבלו למען האנושות.

   בהם הוא קבע את התוכנית הגדולה של גאולת האנושות ובשל היותם שלושה, הוא עיצב את ההיסטוריה העתידית עבור קבלת שלושה אנשים נבחרים, שלושה עבדי ה', שיוכרו על-ידי האנושות לבסוף כשלושת אנשי הגאולה. הוא בחר במשה בשל ענוותו, אורך הרוח שלו וסבלו. הוא בחר בישוע מנצרת בשל ענוותו, אורך הרוח שלו וסבלו. הוא בחר בגואל חיים בשל ענוותו, אורך הרוח שלו וסבלו.

   הצעד האמצעי שלח 2000 שנים של היסטוריה אל מהומה גדולה ובלבול עצום. זאת מאחר שהנער נלכד בסבך אי הזכויות במהלך חרטת ה' לאחר חטאי ישראל, והצער האלוהי של אבינו שבשמים, שבניו ובנותיו התרחקו ממנו והכעיסו אותו עם מעשים לא ראויים של זעם ושנאה. השהייה על מזבח הבלבול ההיסטורי תימשך עד אשר תקראו לי שוב אב, ותהיו בנים לה' אלוהיכם. גדולה סבלנותי, אמר ה', מאחר שכל הזמנים לפניי, ואני אראה את רצוני מתממש בשל אהבתי את אברהם, יצחק ויעקב.

   בני ישראל, האם עלי לספר מדוע? האם לא הענקתי לכם אינטליגנציה לבחון את אמת הגילוי? לא הייתם שם, לפני שבראתי את העולם, אך גם אז ידעתי על עקשנותכם. איני צריך לספר לכם זאת, מאחר שאני בעצמי עיצבתי את העקשנות הזו. אני יודע שהיו צריכים לעבור 4000 שנים עד אשר תישבר עקשנותכם. אך כיצד תישבר לבסוף העקשנות הזו, אם לא תישרפנה דעות קדומות שהיו קיימות במהלך 4000 השנים על-ידי פיצוץ גדול של אמת, שלא הייתה גלויה לפני כן?

   זאת מאחר שאני אלוהי הצדק ואלוהי הוראת המוסר, האל האוהב ענווה והעונה לתפילות העולות מן הלב הישר. נתתי לכם את חוּקי ואת האמצעים להרחיב את ישומו ביחס לכל דור. סיפרתי לכם על ענוותו של משה, וגאלתי אותו מארץ פרעה למען גאולת צאצאי יעקב בן יצחק בן אברהם.

   אם האומות הנוצריות הן עדיין עובדות אלילים, הדבר נובע מאחר שאתה, עם ישראל, לא זכית וסירבת ללמד אותן את האמונה האמיתית. בשל חטאי העם, אתה, פאולוס, באופן מהיר ונמרץ התנתקת מכסא היהדות ושברת את המסמר המקשר את האמונה האמיתית לדיבר השני. הנצרות היא שיעור מר לכך שאנו כלום בקיומנו, אלא אם אנו מכירים בבחירות ה'. ישוע הוא השיעור המשיחי המנתץ את עקשנותנו ומחזיר אותנו בחזרה לעצמנו במסגרת צחוק יצחק. הגענו אל כסא הצחוק, בו הגואל הנבחר השלים את סבלו בקורבן המשלים הגדול של יצחק, ולו ניתן סימן השופט המשוח במלכות השמים עבור כל ההיסטוריה העתידית.

   כעת אנו יודעים שישוע היה גם הוא עבד עניו של ה', שהוצדק על ידו, בשל זעם ה' נגד עמו הנבחר, בני ישראל. הנצרות נולדה בלידה בתולית, אך ישוע נוצר לפני הנישואין. הבתולין שיצרו את הנצרות הם בעיקר שלך, פאולוס, ולכן לא התחתנת. הפכת לילד טהור שנולד מן האבנים, והתחתנת עם כריסטו.

   ישוע, עם זאת, היה ילד אנושי שנולד מזרע יוסף ומרים, ונוצר לפני הנישואין. לפיכך כל הדעות הקדומות יסולקו בהגעתו השנייה של כוכב כריסטו. לבתולין הנוצריים אין קיום בזמן, מאחר שאין זו לידה טבעית של ילד מזרע אמיתי מאב ואם. טהרתו הגיעה מן האבנים שאינם אנושיים. ה' ביקר את משה, כאשר הוא לא קיבל את משימת גאולת ישראל ממצרים. אמנם הוא היה הוא עניו כל כך, עד שסרב לראות את עצמו ראוי, אך עדיין הייתה זו שגיאה מצד אלוהי האבות, שציווה עליו לבצע את המשימה. משה, עבד ה' האהוב בכל הזמנים, שמשמים הוריד את חוק ה' אל הארץ, גם נענש מאחר שהכה את הסלע במטהו, במקום לדבר אליו.

   גם אליהו הנביא, זכרו לברכה, אמר לה' בענווה מתייסרת: "קַח נַפְשִׁי, כִּי-לֹא-טוֹב אָנֹכִי מֵאֲבֹתָי" (מלכים א', י"ט, 4). גם הוא, שירש את נפשו המקודשת של פנחס, ושהיה האדם היחיד שלא מת ועלה לשמים ישירות, היה אדם אנושי שנולד לאב ולאם.

   אך מטריצת הנצרות ירדה לזנות, והלגיטימיות שלה הולידה ילד לא לגיטימי, "בן אל" תיאולוגי לא לגיטימי שנטען כי אין בו דופי. יצור אנושי נוטה לטעויות ולחולשות, בעוד אל איננו יכול לשגות, גם אם הוא מחליט יום אחד לרדת לאדמה בצורת בן אנוש, לפי דעתם. ילדים טיפשים שנולדו מאבנים! ה' הוא בורא היקום והאנושות כולה. הוא לא יורד לשחק בתפקיד אנושי. עצומות הן פעולותיו וגדולה סבלנותו, סלחנותו ורחמנותו האוהבת לנפשות האנושות שנוצרו על ידו. נפלאות דרכי גאולתו, כך שהאנושות תגיע לענווה ולהבנת דרכיו.

   האמת היא שישוע הורד מן הצלב על-ידי יהודים תחת שלטון רומי, אך הנוצרים מיקמו אל שקרי, כריסטו, על הצלב של הסתירה הגדולה במשך 2000 שנים. זאת כי "אֲנִי רִאשׁוֹן וַאֲנִי אַחֲרוֹן, וּמִבַּלְעָדַי אֵין אֱלֹהִים" (ישעיהו, מ"ד, 6) ו"וּכְבוֹדִי לְאַחֵר לֹא-אֶתֵּן" (שם, מ"ב, 8). כפי שהמצאה דמיונית באה והולכת ואין לה יכולת להתממש בזמן אמת, כך גם הטהרה הבתולית של התיאולוגיה הנוצרית כולה אין לה ממשות אמיתית לשמירת קיומה, כאשר אמת הגואל השלישי והאחרון בהיסטוריה התגלתה לעולם.

   האם אני יכול לעבור על 2000 שנות נצרות ולכנותן "המצאה דמיונית"? כן, כי עבור בני אנוש המצאה באה והולכת בזמן, והיא "מציאות" עבור המדמיין עד לביטולה. אלפי ספרים התבססו על המצאות או על ידע שגוי, לבשו צורה והפכו למציאות במהלך קריאתם. ייתכן ותטענו כעת כי נכון הוא הדבר ברמה האנושית ואין הוא נכון ברמה האלוהית, אך ביחס לאל שדי אין המצאות דמיוניות.

   זוהי האמת. מחשבות שאינן אמיתיות לא יכולות להיות מיוחסות לה', בורא היקום והגואל הקדוש של ישראל. ה' אלוהינו ביטא זאת בבירור לנביא ישעיהו: "כִּי לֹא מַחְשְׁבוֹתַי מַחְשְׁבוֹתֵיכֶם, וְלֹא דַרְכֵיכֶם דְּרָכָי" (שם, נ"ה, 8). הנצרות הפכה למציאות בשל צו ה' שהופץ לאומות רבות. הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים הוסתרו בתוכו, כך שהאמת, הכלולה בתוכם, תיחשף בזמן גילוי הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. אז יחליפו הם את הסימנים הקודמים ויביאו אור בהיר אל חשכת העבר.

   אין המצאות דמיוניות במחשבות ה', אלא אסטרטגיות אלוהיות ונסתרות, המיושמות על-ידי אל מסתתר, המסתיר עצמו בטבע העולם, כדי להגיע למטרות גאולתו המובטחת לישראל ולאנושות. הנצרות הייתה אסטרטגיה אלוהית, אבן דרך להעלות את האומות מבורותן אודות ההתגלות, המשמשת כגשר הכנה שיאפשר להן להגיע אל הגאולה השלמה. השליחות המשיחית של ישוע, כריסטו של העמים הנוצריים, הייתה פעולה נסתרת ביותר של ה', אסטרטגיה אלוהית מדהימה בעיצומה של תוכנית גאולית, שתשמש כפוקחת עיניים היסטורית של עם ישראל בזמן הגאולה השלמה.

   הנצרות, שגרמה להאלהת כריסטו על הצלב, הפכה אותו לסמל של שנאה, שנאת הרבנים והכוהנים כלפי ישוע בימי חייו. בנוסף לכך היו גם שנאת ה', שבוטאה על-ידי ישוע, בשל צביעות מנהיגי ישראל אז, שנאת יהודים כלפי נוצרים, שנאת נוצרים כלפי יהודים, ויותר מכל שנאת הכנסייה של עשו את אחיו יעקב. 

   אך צחוק יצחק מגיע עם הנפילה הגדולה של חמש רמות השנאה הללו. ספר להם, פאולוס, שישוע היה האיל שהוקרב במקומו של יצחק, ולכן הוא זכה להיות הגורם והדמות המרכזית של צחוק יצחק ההיסטורי, כאשר סימני יעקב אבינו וסימני תפארת ישראל נחשפים לעולם, בזכות הצדיק הנבחר חיים.

   כל מה שסבב סביב ישוע היה רווי שנאה, אך ישוע עצמו היה מלא באהבה כנה את ה' ואת ישראל. כוכב כריסטו מגיע בסימן האהבה, בסימן הפיוס ובזכות הענווה. הוא מגיע גם בסימן הרוח החדשה של הלב האמיתי החדש, ובסימן המוח החדש השפל.

==========

יומן: 4 באוגוסט 2003, ו' במנחם אב התשס"ג, מלכות הג'ירף 20, 3954, באר שבע.

   חלמתי הלילה שאמרתי מספר פעמים: "יא גוטוב" (אני מוכן ברוסית).

   הדבר מאשר את סימן הפינה הרביעית מאוקראינה. בכל מקרה, אני מוכן! איני יודע עדיין לְמה אני מוכן, אך אני מוכן. החלום מזכיר לי שני דברים: את סימן בא הזמן (כי גם בו הצהרתי "בא הזמן", אך לא ידעתי בבירור איזה זמן הגיע), ואת החלום מלפני שנתיים וחצי, ברחוב יריחו 36, בו קיבלתי מרוסיה ירושה של ספרייה מלאה בספרים, שרובם כתובים ברוסית ובגרמנית.

==========

   כמו שאמרתי, איני יודע מה יקרה, אך אני מוכן.

==========

מכתב 115

 

4 באוגוסט 2003, ו' באב התשס"ג, מלכות הג'ירף 20, 3954, באר שבע.

 

   ספר להם, פאולוס, כי ישוע היה בבית הספר האיסיי. שם הוא שמע על מורה הצדק, ושם הוא למד במשך 3 שנים מלאות לפני שיצא לשליחותו. אז, דרך המסדר המשיחי של בית הספר, הוא הפך ליורש סודות מלכות השמים, וגם קיבל מספר סודות של הקבלה המעשית, אשר אפשרו לו לבצע רפואות ניסיות ו"סימנים משיחיים". מורה הצדק היה ראש ל"ו הצדיקים בדורו, ולכן היה תחת אליהו הנביא, זכרו לברכה. דרך מורה הצדק, הסימנים המשיחיים ההתחלתיים והגאוליים נכנסו לבית הספר, שנוסד על-ידו. הכל היה למען ה"הצלה" בתקופות הנוראות הללו.

   מאז שהסימנים המשיחיים והגאוליים היו בבית הספר האיסיי, המסדר המשיחי נקשר לברית החדשה של פרק ל"א בספר ירמיהו. הברית, עם זאת, לא יכולה הייתה להיות מושלמת עבור אחרים, אלא אם היא הייתה נחשפת בפתיחות אל היהודים, מאחר שהיא הייתה מיועדת עבור גאולת היהודים ולבסוף עבור כל האנשים. זה היה מקור הסתירה בבית הספר. מי שנכח בו חיכה לרשות ברורה משמים ולהוראות ישירות ממורה הצדק שבמלכות השמים, אך במקביל לא הייתה זכות לעם ישראל בין המלומדים, החכמים, הרבנים והכוהנים של בית המקדש ולא הייתה רשות מלמעלה.

   הסתירה הייתה נעוצה בעובדה שהברית החדשה שבמסגרתה נכללו הסימנים ההתחלתיים ונוסדה בבית הספר, הייתה חייבת לצאת החוצה, אך למרות זאת נאסר על מורה הצדק הקדוש לחשוף אותה, מאחר שבבית הספר נשבעו בשם ה' לשמור על הסוד. זו הייתה סתירה היסטורית שלא הייתה יכולה להיפתר בפשטות. לא הייתה זכות ברורה באותו הזמן, כך שאל שדי הורה למישהו, בפתיחות או בסודיות, לבצע שליחות משיחית, כפי שהוסבר בספר המפליא.

   "שליחות משיחית" כזו הייתה יכולה להתקבל על-ידי מישהו שייקח אותה מרצונו, ללא רשות, גם כנגד השבועות שנאמרו. מי מוכן יהיה לקחת את השליחות הזו ויהיה מוכן למות עבורה, אם השיעורים החדשים של הברית החדשה ייתקלו בסירוב של בני ישראל? היה זה מוות וודאי, מאחר שרמת המנהיגים היהודיים באותה התקופה הייתה כה נמוכה. העדות הראשונה שישוע היה מוכן למות למען ביצוע השליחות הזו הייתה עזיבת בית הספר נגד השבועה להישאר בתוכו כל החיים ולוותר על ענייני העולם שבחוץ. השבועה החמורה של אי שימוש בקבלה המעשית בחוץ בפני אחרים הייתה שבועה מוחלטת שנאמרה בשם ה', ולפיה מפר השבועה ייענש במוות בפני השמים.

   הזמן דחק, מאחר שגם בזמן מורה הצדק, כמאה שנים לפני כן, נטל הוא את אחריות גילוי הסודות על עצמו בתוך בית הספר שיסד. לא הייתה לו רשות לעשות זאת, אך הוא קיבל את כל התוצאות הנובעות ממעשהו. בנבואה שנבעה מחכמתו, הוא חזה גזרת שמד נוראית, אשר יועדה לכל ישראל, ופעל לבדו על בסיס "עֵת, לַעֲשׂוֹת לַיהוָה- הֵפֵרוּ, תּוֹרָתֶךָ" (תהילים, קי"ט, 226)

   מורה הצדק נלכד לפיכך בסתירת נבואתו האמיתית ופעל באופן אסור. כך גם ההצלה שנבעה מבית הספר נקשרה לבסיס "עת לעשות לה', הפרו תורתך". הנצרות עצמה נולדה בשל כך בסימן הסתירה.

   בתורה הקדושה, סימן הסתירה נרכש על-ידי ה' עצמו כדי להורות לאברהם לשחוט את יצחק בנו, כהצעת קורבן מקודשת לה'. זו הייתה סתירה במבט של הבטחת ה' לאברהם כי הצאצא הנבחר של אברהם יהיה מזרע יצחק. היה זה מבחן של ה', והאמונה הנעלה והמוחלטת של אברהם ושל יצחק התעלתה עבור כל ההיסטוריה. ועדיין, קורבן נדרש כדי שההקרבה שציווה עליה ה' תתמלא. זו הסיבה שההשגחה האלוהית סיפקה את האיל שנלקח לעולה במקום יצחק.

 

   מרדכי הצדיק היה הגשמה היסטורית של יצחק, אשר ניצל ממזבח השחיטה. ישוע מנצרת היה ההגשמה ההיסטורית של האיל שעלה קורבן במקום יצחק. שימו לב כי לא היה זה האיל שהציל את יצחק אבינו, אלא ה' אלוהינו, אשר ציווה לאברהם להימנע מן השחיטה. אל שדי התערב ישירות והמלאך אמר את דבריו, בעוד שמלאך אחר החזיק בסכין השחיטה של אברהם, שעשתה דרכה אל צווארו של יצחק. רק לאחר שקרני האיל נלכדו בסבך על-ידי ההשגחה האלוהית, הוא הועלה עולה לה' על-ידי אברהם. מדובר אכן בשני עניינים ברורים בסיפור, ולכן לא מוזר ש-500 שנים עברו בין גאולת פורים לקורבן המשיחי של ישוע, בניסיון הכושל לחדש את אור החנוכה בבית המקדש.

   שני הסימנים היו של יצחק אבינו, אך פורים היה תחת ה"שין" של השם "אשר", והשליחות המשיחית של ישוע הייתה תחת ה"ריש" של השם "אשר".

   גם לידת ישוע הייתה בסימן הסתירה, מאחר שהוא נולד תחת הכוכב המשיחי האוניברסאלי של מלכיצדק, אך נוצר לפני נישואי יוסף ומרים. האמת שגם הם נלכדו בצו הסתירה, מאחר ששניהם היו יראי ה' ופחדו מחטא. הדבר קרה כי צו אלוהי נסתר מאוד היה צריך להתרחש. אל שדי חזה שישוע יטול לבסוף את השליחות המשיחית, שהוא ייפול בישראל, ויצא לאומות העולם בדרכים מסולפות. עובדה זו הפכה את כל מה שקשור לישוע לסימן משיחי וגאולי.

   אם יוסף ומרים היו נשואים באופן לגיטימי, נישואין חוקיים שהיו מולידים משיח נבחר, היה זה בסימן נישואין מושלמים ולכן גם של הגאולה השלמה. אך שליחות ישוע לא הייתה שלמה.  השליחות המשיחית נולדה לפני זמן הגאולה השלמה. נורא עלילה על בני אדם.

   ישוע לא נולד לבתולה, אלא מאיחוד פיזי בין יוסף ומרים. עובדה זו הייתה מקור ל"הסתר פנים" שיקרה בהמשך, עבור יהודים מחד ועבור נוצרים מאידך. מאחר שהנישואין לא היו שלמים, גם האמת הייתה צריכה להיות מכוסה, אחרת הנצרות לא הייתה נולדת. זה מסביר באופן מעמיק יותר מדוע טהרת הנצרות היא ילד שנולד לאבנים ללא יסודות של היסטוריה אנושית אמיתית.

==========

יומן החמור: בסרט צרפתי קבוצת מפיקים הלכו ללמוד אודות הפיגמים (גמדים) באפריקה, כאשר הגיבור הראשי החל לספר לפיגמים סיפור על העם היהודי, על בני אברהם, יצחק ויעקב, שהסביר גם שיצחק בעברית משמעו "הוא יצחק". לאחר מכן דיבר הוא על ה"שטעטל" (עיירה ביידיש) של האשכנזים והספרדים וכו'.

==========

   עלי לסגור את המכתב לפאולוס, להשלים את התיעוד, כדי שאתה, פאולוס, תחזור למקומך ותעדכן את תיקון שמחת האמת. כדי לבצע זאת, עלי לכתוב משהו המכיל תיקון של עצמי כפוֹל. מאחר שהדבר קרה רק לפני 6 חודשים, כה טיפשית וחמורה הייתה טעותי, עד שאיני יכול לייחסה לפרץ וכמובן שלא לחמור אוכל לחם. רק בור כפול גרין יכול להיות כה לא מודע.

   היה גם משהו גרוע יותר בסיפור, משמעות של משהו שגרוע יותר מן הפעולה או אי עשייתה. יותר מבייש מן הבושה הם הייסורים בהבנה הכואבת שאני, פול-פרץ-חמור גרין, לא נפטרתי עדיין ממאית של חסידות חב"ד. איני יכול לחשוב על משהו בנוגע לעצמי שיותר מבייש מכך! עובדה כזו הורסת אותי בתוך תוכי, חס ושלום, אם איני מנמק אותה או לא שומר על עצמי מנפילה אל משהו שאינו ניתן לתיקון. הרגע הגיע, ולכן התפללתי כדי להינצל מלעשות כך ולא אחרת.

   עלי לספר זאת, אחרת כיצד תדעו זאת? גם פאולו, שנכח איתי בבית הכנסת באותה שבת בין תפילת מנחה למעריב לא הבין מה קרה. הליכה לבית הכנסת לתפילת מנחה היא לא משהו שאנו נוהגים לעשות בשבת או במהלך השבוע, אלא אנו נשארים בבית ונוהגים לפי המנהג החדש.

   אך בשבת בצהריים ישנתי וחלמתי שפאולו ואני נכנסנו לחדר במקום מסוים, ולאחר מספר סצנות שאיני זוכר, היה שולחן שהסבו לידו יהודים דתיים אוכלים, כמנהג בין מנחה ומעריב של שבת, אליו הוזמנּו אנחנו, ואני זוכר שעמדתי שם ליד השולחן.

   אף על פי שלא היה זה חלום ברור, החלטתי שאלך לבית כנסת כלשהו, וכשאמרתי זאת לפאולו, הוא החליט לבוא איתי. לרוע המזל, בשבת, במיוחד בשלוש השנים האחרונות כאן בבאר שבע, במקום שתהיה לי "תוספת לנשמה", המצב הפוך: יש לי פחות נשמה מאשר בימים אחרים. איני רוצה גם לדבר על כך כעת, ואפילו לא לספר את הסיפור, אבל מאחר שהתחלתי אותו, איני יכול לעזוב אותו.

   בית הכנסת הראשון שהתקרבנו אליו סיים בדיוק את תפילת המנחה, ופגשנו מספר אנשים שעזבו אותו כדי לאכול סעודה שלישית, הארוחה השלישית והעיקרית בשבת, ולחזור מאוחר יותר אליו לתפילת מעריב. כשעמדנו לא רחוק מן הכניסה ראינו כי שם בית הכנסת הוא "אורות הזוהר". היה זה בוודאות בית כנסת חסידי, שניסה להכתיר את ספר הזוהר. באותו זמן ראינו חב"די עם יהירות מטופשת על פניו ובתנועותיו, ואמרתי לפאולו: "בוא נחפש בית כנסת אחר".

   זכרתי כי ראיתי מכונית, שעל הלוחית שלה היה המספר 770 (מספר בית מרכז חב"ד העולמי ובית מדרשו של הרבי בניו יורק).

   בפינה אחרת היה בית כנסת נוסף עם מדרגות כדי לרדת אליו. הוא נראה לי פחות או יותר ספרדי, אך בפנים היה גם מיעוט חסידי, שחלקו היה חב"די. נכנסנו בדיוק בעת המנחה ועמדנו עם הקהל להתפלל. לאחר מכן חצי מן הנוכחים עזב כדי לחזור מאוחר יותר לתפילת מעריב, והחצי האחר, כחמישים אנשים, נשאר לאכול סעודה שלישית. הובלנו לחדר סמוך כדי לאכול איתם, ואז התיישבנו והציעו לנו את מה שהיה על השולחן.

   אדם אחד, וכאן התחיל חטאי, מזג לכוסי סודה בעזרת ידו השמאלית. כמה נורא המצב כאשר הזכות חסרה, ויצר הרע ניצב, גם בשבת. איני מבין מדוע הייתי כה טיפש באותו רגע ומה נחת עלי כשביצעתי את החטא המבייש. אמרתי לו: "לא בשמאל בבקשה, ככה אומרים, צריך לתת בימין". האדם המסכן הובך, העביר את הבקבוק לידו הימנית ומזג את הסודה ביד ימין, אך החזיק את הבקבוק בחלקו התחתון. אמרתי לו: "לא, בבקשה, מזוג כשידך הימנית מחזיקה את חלקו העליון של הבקבוק".

   השתגעתי כשאמרתי זאת! לא היה לי מוח או זיכרון כלל. אסור לי לעשות זאת. לא רק שאיסור הוא מן התורה להביך מישהו בציבור, חס ושלום, אך היה זה גם, השם ישמור, הוכחה לאמת האינטימית והכואבת ששיעורי הצדיק לא חדרו אלי. היה זה טבעי לדעת אחרי שנים של לימוד והתעמקות, כי עלי לקבל את הצעת מזיגת המשקה בתודה וללא אף מילה, וכי עלי היה לשתות אותו בשמחה.

   זה היה החטא שלא אפשר לי לזכות במצווה שנקלעה בפניי. היו, להערכתי, חמישה שולחנות ארוכים בחדר. ישבנו בשולחן הרביעי, כאשר בשולחן האחרון מאחורינו ישבו חרדים מזוקנים בלבוש חסידי. אחד מהם החל לומר דרשה על פרשת השבוע, "בהעלותך", ודיבר על אור המנורה בבית המקדש, פרשנות שאותה יחס לרבי הלובביצ'ר.

   הדבר הכעיס אותי מיד, אך לא מספיק כדי לגרום לי לעשות את מה שהייתי צריך לעשות, לעמוד ולזעוק את האמת בפני כולם, ולהכריז כי חב"ד היא תנועה משיחית פסולה שנלכדה בחרם התורה הקדושה. במקום זאת ביצעתי תנועות של ייסורים וגועל, כשראשי מורכן וידיי מונפות, ככל שהדרשה התקדמה. היה קשה לשמוע אותו. החב"די שדיבר לא עמד אלא נשאר לשבת, וקולו היה חסר טעם ולא נעים, כזה שלא העניק הבנה או שיקף את קדושת התורה.

   התרגזתי יותר ויותר והתחלתי לדבר בקול נמוך כיצד עלי לקום ולצעוק בקול רם. לפחות אדם אחד, מימיני, בראש השולחן, נעץ בי מבט, הופתע, ומעט נבהל מפעולותיי. פאולו אמר לי מאוחר יותר כי פניו היו המומות. אף על פי שהבין מספר דברים ממה שאמרתי, לא היה זה מספיק להשלמת המצווה. היצר השליך אותי מטה, ומאחר שהעלבתי מישהו בציבור, השם ישמרני, לא הייתי זכאי לבצע את קידוש השם בציבור, על-ידי הכרזה כי תנועת חב"ד היא חיצונית ליהדות האמיתית, הורסת מוחות אלפי ילדים ביותר מ-2000 בתי ספר ומוסדות חב"דיים ומנחילה להם אמונות שקריות, תוך שהיא רואה ברב הלובביצ'ר אל כל יכול, חס ושלום.

   הייתי צריך לזעוק נגד תמונות הרבי הלובביצ'ר, מנחם מנדל שניאורסון, שאליהן מתייחסים החב"דים באופן אלילי. הם מלכלכים ומזהמים בטומאה אלילית את כל המקומות והערים, שבהם נתלות תמונות. הייתי צריך לספר על חלומו של דוד לוי שבוע לפני נפילת מגדלי התאומים. הוא ראה את העיר ניו יורק חשוכה ואפורה ובאווירה מבשרת רעות, כאשר מכל עבר נראו חב"דים ותמונות של שניאורסון.

   כל פעולותיהם הינן שנואות בפני השמים ומייצרות רוע לערים שבהן הם נמצאים. כיעורם גדול כלפי ה', כאשר מכריזים הם על משיח שאינו משיח, ללא כל רשות או סמכות כלשהי. בגלל הילדים התמימים, הנופלים למלכודות התעמולה שלהם, וראשיהם נאכלים על-ידי אמונות שקריות, תנועה זו שנואה בפני אל קנא, אל הצדק.

   בשל כך הם נכללים בחרם מדאורייתא (חרם מן התורה), דרך הדיבר השני: "כִּי אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֵל קַנָּא--פֹּקֵד עֲוֹן אָבֹת עַל-בָּנִים עַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים, לְשֹׂנְאָי" (שמות, כ', 4).

   אם הם כוח של חשכה ורוע עבור ניו יורק, כמה גדולה היא טומאת חטאם בארץ הקודש! רק שבישראל קיומם לא מורגש כל כך כפי שהוא מורגש במדינות אחרות, מאחר שישראל מלאה בקבוצות דתיות וחסידיות רבות עם דעות מוזרות, ולכן אף קבוצה לא נחשבת כמסוכנת כל כך.

   הייתי צריך להזכיר את הספר של דוד ברגר, שיצא בארצות הברית: " The Rebbe , The Messiah, and the Scandal of Orthodox Indifference". הספר מסביר את העובדות הנוראות של יציאת חב"ד מן הדת היהודית, ומוקיע, בהסתמך על ההלכה, את הנחת התפילין הכתובים על ידי חב"די המאמין ברבי המשיח, או את המזוזות ואת ספר התורה שנכתבים בידי חב"די. הדבר הוצהר באופן רשמי על-ידי כ-250 רבנים אורתודוכסים, לאחר שהתוודעו לספרו של דוד ברגר.

   לא היו לי חסרות מילים לומר, אך לא נעמדתי. נלכדתי בחטא שמנע ממני זכות גדולה לקדש את שם ה' בפומבי.  

   אך כיצד הייתי יכול לנהוג כך? כיצד לא הבנתי, לאחר החלום ולאחר שראיתי את בית הכנסת הראשון ואת המספר 770 כי נקרתה בדרכי הזדמנות חד פעמית? אך יותר מכל, כיצד יכולתי להעליב את אותו אדם בפומבי מבלי להבין מה עשיתי? כיצד נפלתי כה נמוך? ייתכן ועדיין יש משהו חב"די בתוכי שלא טוהר, אך מהו? נגאלתי מחב"ד על-ידי הצדיק חיים, ואני ב"מלחמה" נגדם במשך 30 שנים, אז מדוע כה הוטרדתי בגלל ידו השמאלית של האיש ואופן המזיגה שלו? אולי הוא משתמש בידו השמאלית כיד ימין. בכל מקרה היה זה חטא חמור.

   הייתה אדיקות מזויפת באופן העדין והלא מודע בו נפלתי, ואשר הושרש אצלי במהלך 5 השנים בהם חייתי כחב"די, שנתיים בברוקלין, ברחוב 770 איסטרן פארקווי, ועוד 3 שנים בברונוי, צרפת, סמוך לפריז. לא רק לחב"ד יש אדיקות מזויפת כזו, שנקראת בלשון חז"ל: "מדקדקים באיכה ומזלזלים בקריאת שמע". הרבנים כוננו את קריאת מגילת איכה, שנכתבה על-ידי ירמיהו הנביא. "שמע ישראל", לעומת זאת, נכתב בתורה, והוא ביטוי האמונה האמיתית באל חי אחד.

   אך כיצד נפלתי אל מה שאני נלחם בו? מדוע שורש רוע כזה לא נעקר ממני עדיין? היהדות האורתודוכסית והחרדית מוכתמת בצביעות. בישראל הצביעות נמצאת לצערנו בשיא וזורמת בורידי הרבנים. אך כיצד היא אחזה בי? האם עדיין לא טוהרתי מספיק כדי לעמוד לצד הרפורמה ביהדות, שהובאה על-ידי הברית החדשה השלמה?

   או אולי הצורה הנוכחית ומעוטת הזכויות של היהדות בישראל לא אפשרה לי לקבל את הזכות? ייתכן ושתי האפשרויות נכונות: חומרת החטא, שמנע ממני לקדש את שם ה' בעבור ישראל, כמו גם חומרת הטעויות של האורתודוכסים והחרדים בימנו. חטאם הוא המחסור ברגישות אמיתית לאחרים, אשר מונע דרך ארץ אמיתי, ובהמשך את התורה האמיתית.

   האם חזרנו לימיך, פאולוס, חס ושלום? האם אנו, כשייכים לברית החדשה השלמה מופרדים מן היהדות בשל צורות לא רצויות שהושרשו בה? שום דבר מכך! היהדות היא אמיתית כפי שהתורה אמיתית לעד. ישראל היא תולעת, אך הזמן הגיע. אלמנטים שליליים שהתגנבו אליה מן הגלות הארוכה ייעלמו. זמנך היה במסגרת גזרת הפרדה, זמננו הוא במסגרת הפיוס האמיתי והסופי.

   גם טעותי, עד כמה שהייתה גדולה, הייתה צריכה להתקיים. אחרת הייתי מסתכן בכישלון נוסף, מאחר שזמן נוסף צריך לעבור עד שיהיה ניתן להכריז אודות הברית החדשה השלמה בפומבי. רק לאחרונה קיבלנו סימן שהצהיר בקולי כי אין זה אפשרי להכריז על הגאולה בציבור, מאחר שהמושגים המסורתיים הם כה מסולפים ושגויים, עד שאף אחד לא יבין אותה. לפיכך אנו בסימן אסתר, בתוך גבולות הארמון הנסתר, עד שהזמן בדור הרביעי הזה יגיע ונס פורים יתגלה בחוץ.

   צביעות ישראל היא בחלק קטן של העם היהודי, שריד ל"הסתר פנים" של הגלות. יהודים רבים, למעשה רוב הישראלים, הם אנשים בעלי לב טוב, הרוצים לחיות ולתת לחיות. אל שדי לא עזב לעולם את עמו הנבחר, והוא לא יעזוב אותו לעד. רק במהלך תקופת השואה, הוא, כביכול, עזב אותו לרגע, כדי שיוכל העם לרשת את ההיסטוריה הנצחית שלו. מה שיש להסיר יוסר, ורמות חדשות של הבנה ומעשים טובים יאפיינו את ישראל. מוח חדש שפל יורד ויתקבל. זהו הצו של אלוהי ישראל.

   חזור כעת, פאולוס, איני יכול להחזיק אותך כאן יותר. אמור למי שלמעלה כי כעת אתה יודע על כל מה שקרה בזכות הגואל הנבחר חיים, אשר הכריז והסביר אודות ההגעה השנייה של כוכב כריסטו, ואשר הצהיר: "כולנו בשר אחד". גדול, רחב, עמוק ומדהים הוא גילוי הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. אמן.

==========

   הלוואי וה' אלוהינו יסלח לנו על חטאינו. סלח, ה' אלוהינו, על חטאי עמך הנבחר כפי שהבטחת: "כִּי אֶסְלַח לַעֲוֹנָם, וּלְחַטָּאתָם לֹא אֶזְכָּר-עוֹד" (ירמיהו, ל"א, 33). עורר את ליבנו כדי להשתוקק לאמת שלך ולקרבה אליך לעד, אמן.

==========

   ובכן, בדרך כלשהי, עד ה-27 באוגוסט, אני יודע כי אתה עדיין כאן, פאולוס. ההוכחה היא שראיתי שוב בחלום את ג'רי לואיס הצעיר, והוא נישק אותי על לחיי השמאלית והפגין כלפיי חברות. היו גם סצנות נוספות בחלום, אך איני זוכר אותן. בכל מקרה, ג'רי לואיס הגיע בתחילת תיקון פאולוס וכעת, אני מעריך, הוא הגיע לסיכום משמח.

 [1] כתבתי את הדברים תחילה באיטלקית ואז תרגמתי אותם לאנגלית. החלטתי לעבור לאנגלית כי רק לפני מספר ימים חלמתי על הקומיקאי ג'רי לואיס. הוא היה צעיר, שם כיפה וישב ליד השולחן. הוא ביקש ממני לברך אותו, ולכן נעמדתי ובירכתי אותו בשם אל שדי שימצא אישה טובה. לאחר מכן הזהרתי אותו מאנשים אחרים, פן הם יצרכו את כל מה שיש לו.

   החלום הזכיר לי בדיחה ששמעתי ממנו לפני 40 שנים ב"ג'ק פאר שואו (Jack Paar Show)". עם קולו החלוש הוא אמר: "מה אתם רוצים ממני? אני רק אדם טוב, ילד יהודי קטן מניוארק, ניו ג'רזי".

   אהבתי זאת! גם אני רק ילד יהודי קטן וטוב מניוארק, ניו ג'רזי. רק ששמי הוא פול, ולכן עלי לבצע את תיקון פאולוס בשפת אימי. מחצית מבדיחותיו של ג'רי לואיס לא מצחיקות בשפות אחרות. בהמשך יהיה ניתן לתרגם את הכתב לאיטלקית בשל הכבוד לדרכונך האיטלקי, פאולוס, ולאחר מכן לעברית, כדי לחזור למקורותינו.

[2] מאי 2003, אייר התשס"ג, משקולות החמור 3956, באר שבע. תודה לאל-שדי, נודע חלמה לפני שני לילות כי ישבתי ליד השולחן בחוץ, בשדה כפרי. האווירה הייתה רצינית, ומסביב היו עלי גפן ירוקים. נודע הייתה צריכה לחתום על מסמך, שבו הובטח לה שלפרץ יינתנו עוד שנות חיים, והיא חתמה עליו. - -

   אני מודה לאל שדי על הבשורות הנפלאות הללו, כי כבר הכנתי את עצמי לסוף. הייתה לי פוליסטמיה (המוגלובין גבוה בדם) ומעט חמצן בדם. הייתי גם במצב של תשישות, שהקשתה עלי לתפקד. הורדתי אמנם את תדירות העישון, אך עליתי במשקל. קשיים מכל סוג היו מבחנים קשים עבורי, כמו גם עבור נודע ופאולו, מאז שהגענו לישראל לפני שנתיים וחצי. אני מדבר כאן מטעם עצמי. השנה הראשונה ברחוב יריחו 36 הייתה נוראית. נזרקתי למערבולת של בעיות – כספיות, סיבוכי אזרחות, אכזבות חברתיות, לחץ ועצבנות, חולשה פיזית, אי הבנה כמעט מוחלטת של תלמידים אחרים, המצב הביטחוני המעורער בין ישראל והפלסטינים, השפל במצב האמת הדתית בתקופה זו, מצב בית הספר עבור הילדים ועוד.

   למען האמת, הייתה זו גזרה שנאלצנו להתמודד איתה, והיא נמשכה שנה. בסופה אני ושלושת הילדים קיבלנו אזרחות, עברנו דירה לרחוב דניס גיבור 13, וביחס לשנה שעברה הייתה נחמה, אם כי הבעיות הכלכליות נשארו. לפני שנה חליתי ונלקחתי לבית החולים בגלל בעיות בכליות. הכליות, ברוך השם, חזרו למצב נורמלי, אך אני עדיין בטיפול. מלבד זאת, הבעיה המרכזית הייתה זו שנודע, פאולו, אשר ונח חנה נוגה לא קיבלו אזרחות, מאחר שהם אינם מוכרים כיהודים. כתבנו שוב לשר הפנים פורז, לאחר שהמשרד עבר מש"ס למפלגת שינוי, ואנו עדיין מחכים לתשובה.

[3] ואפילו רק חמישית. -

[4] 29 שנים, בזמן הבדיקה מחדש של הכתב.

[5] אמונתנו בצדיק ובגואל חיים מבוטאת כאשר אנו אומרים את ששת הסימנים. בנוסף מוזכר שמו בחלק מן התפילות, אך אף תפילה לא מכוונת אליו.

[6] כמובא לעיל, יכול להיות שרק חמישית תיוותר, בר מינן.

[7] הגזרה הוחמרה לחמישית, השם ישמרנו.

[8] אפשרי כעת במסגרת הברית החדשה השלמה לעבור ברית מילה גם על מזבח מלכיצדק, מבלי להיות מחויבים למצוות היהודים.

[9] הספר אכן תורגם ויצא לאור ב-2005 בשם: ""הרבי מלך המשיח": שערוריית האדישות והאיום על אמונת ישראל" (הוצאת אורים).

[10] הסימן השלם הראשון מתוך ששת הסימנים השלמים, שקיבל ג'ינו טמפיירי, בעלה של איליאדה לוי.

[11] אברהם אבינו היה בן 75 כשאל שדי דיבר איתו ואמר: "לֶךְ-לְךָ מֵאַרְצְךָ וּמִמּוֹלַדְתְּךָ וּמִבֵּית אָבִיךָ, אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ" (בראשית, י"ב, 1).

[12] האות השלישית של השם האמצעי של השם המשולש אהיה אשר אהיה התגלתה למשה בסנה הבוער. האות "ריש", כאשר היא מצטרפת לשם האחרון, מייצגת היא את הגאולה השלמה, אך בגלל ששליחות ישוע הייתה תחת אות זו, הכל השתבש, והקשר נמנע במשך 2000 שנים.

[13] מאפריל 1983 עד לאפריל 2047.