ספר משנת חיים - עלה 8 - ממזבח הנביא

 

הקדמה

ממזבח הנביא

 

   השם המלא של עלה כותרת זה הוא "ממזבח אליהו הנביא, זכרו לברכה". על מזבח זה מוכרזות הנבואות החדשות המתייחסות לדור הרביעי הסופי הזה. אלו הן הנבואות השייכות כולן למסורת הנבואית של השליחות הגאולית המוזכרת בספר מלאכי (ג', 23): "הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא".

   המונח "הדור הרביעי" בסימנים השלמים מתייחס לתקופה ההיסטורית בת 65 השנים, מאפריל 1983 ועד לשנת 2047, המחולקת לשתי תקופות, של 35 ו-30 שנים בהתאמה. החלק הקשה שחל בין השנים 2018-2047 מכיל בתוכו את תקופת "יום ה' הגדול והנורא" (שם, 1). תקופה זו היא הקשה ביותר שההיסטוריה מאז תקופת אברהם אבינו ידעה, והיא תכלול מלחמות, רעידות אדמה, גלי ענק, מחסור במזון ובשתייה, חוסר יציבות נפשית, דיכאון, שיגעון, רשע, רוחות רעות, פלישה של חוצנים, חשכה ובלבול שכלי, הצפות, מים מורעלים, מוות ואנדרלמוסיה בכל עבר. כנראה שרק חמישית מן האנושות תישאר בעולם בסוף התקופה. לגבי העם היהודי יש הבדל גדול, כי מאחר שהוא כבר עבר את השואה, הגזרה לגביו תהיה קלה יותר. לאחר הדור הרביעי יחלו תקופות הגאולה השלמה.

   אליהו הנביא, זכרו לברכה, והגואל חיים, שהינו בחירת אל שדי לשבת בראש מלכות השמים החדשה השלמה לכל הדורות הבאים, מגיעים יחד כדי להביא את הגאולה השלמה לעולם. זהו המפתח. נבואות המסורת הנבואית של אליהו הנביא מתגלות לעולם דרך חלומות גאוליים וחזיונות, המוזכרים על ידי יואל הנביא: "וְהָיָה אַחֲרֵי-כֵן, אֶשְׁפּוֹךְ אֶת-רוּחִי עַל-כָּל-בָּשָׂר, וְנִבְּאוּ, בְּנֵיכֶם וּבְנוֹתֵיכֶם; זִקְנֵיכֶם, חֲלֹמוֹת יַחֲלֹמוּן--בַּחוּרֵיכֶם, חֶזְיֹנוֹת יִרְאוּ" (ג', 1). כאשר הצדיק חיים נבחר כגואל, כל החלומות הנבואיים-גאוליים נמצאים בידיו על מנת לשלחם אל תלמידיו שעל הארץ (החמורים האוכלים לחם). לפיכך אליהו הנביא והגואל האחרון חיים חייבים לבוא יחד, ככתוב בנבואת מלאכי (ג', 1): "וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל-הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר-אַתֶּם מְבַקְשִׁים (הגואל), וּמַלְאַךְ הַבְּרִית אֲשֶׁר-אַתֶּם חֲפֵצִים הִנֵּה-בָא (אליהו הנביא)". הגעתם יחד היא למען הגאולה השלמה.

   היינו ואנו עדים, תודה לאל שדי, לאלפי חלומות מאז פטירתו ותחייתו של הצדיק חיים ביוני 1982, המתייחסים ליום ה' הגדול והנורא. בעלה כותרת זה אנו מביאים כתבים וחלומות רבים הנוגעים לתקופה הייחודית הזו בהיסטוריה האנושית.

 

 

הקדמה ל"ממזבח הנביא"

בית הדין של מרדכי הצדיק

יומן עיר בן אתונות

ספר הגזרות

חלומות הדור הרביעי