כתב: פרץ גרין

תרגם מאנגלית: משה לוי

 

אור עשרת הלוחות המוארים של הצב המואר

מתוך: חמור הכוכבים, פרקים 27-31

 

פרק 1

 

הלוח הראשון של הלוחות המוארים, כף רגל ראשונה - כף הרגל הימנית הקדמית של הצב המואר, צדיק באמונתו יחיה. האות "אלף" הראשונה של השם "אהיה" האחרון.

 

צעד 1: 25 במאי 2007, ח' בסיוון התשס"ז, קרב הדג 24, 3960, הלוחות החדשים המוארים בתיאום עם סימני הצב המואר. אנו בחדר התבוננות, שבו אני מארגן את הטקסט עבור תלמידי ההתבוננות (חמור הכוכבים, החל מפרק 22). הבהרנו את דרך מרכזיות העמוד האמצעי, והתחלנו להסביר אודות תפארת ישראל בעמוד השלישי, לב הדג הגדול לוויתן, אשר מבהיר גם כן את עשרת הדיברות של הצדיק החי באמונתו. ארבע כפות הרגליים המוארות של הצב מותאמות לארבע האותיות של השם "אהיה" – אלף, הא, יוד, הא. לפיכך: כף רגל ימין קדמית – אלף, כף רגל שמאל קדמית – הא, כף רגל ימין אחורית – יוד, כף רגל שמאל אחורית – הא.

צעד 2: (ערב שני של העלייה הראשונה מתוך 120 הימים). וואו! הצדיק החי באמונתו. נכון, האמונה היא חייו של הצדיק. ללא אמונה, לצדיק אין חיים. הארה! האם אין אלו אימא ואבא שמעניקים חיים? האם אין זה המזון שמעניק חיים? האם האדם לא נולד תחת הכוכב, שמוביל את חיי האדם וקובע גם את אריכות הימים והפרנסה? כל זה נכון, אך הצדיק חי באמונתו. מדהים!

צעד 3: טוב, גם אני, ובוודאי גם החמור, חיים באמונתנו. אם אני איני פועל עבור הגאולה השלמה, אין לי חיים. ובנוגע לאמי ואבי, אני מודה להם על שהביאוני לעולם, ואני מקווה שהם מרוצים בעולמם, אמן וכן יהי רצון. בנוגע לכוכב שמתחתיו נולדתי (סרטן בסרטן, סימן שבו הלילה הוא נפלא גאולית ומלא בפלאים), אני חייב לומר שבמקרה שלי אין זה כוכב הלידה שלי שנחשב. המקרה שלי הוא מעט "מיוחד", מאחר שהצדיק חיים, בשנים בהם למדתי אתו ישירות, העלה אותי לדרגה שהינה מעל הכוכבים. לפיכך כוכבי מצוי שם, אך אני חייב ללכת תמיד בדרך הרצויה על-ידי הצדיק חיים!

צעד 4: בנוגע למזון, כל חיי, כמעט בלי להחמיץ יום, אכלתי סנדוויצ'ים עם טונה. אפילו אמי, זיכרונה לברכה, אמרה שאני אוכל לגדל סנפיר וקשקשת. העניין לא הטריד אותי אף פעם, כי לפחות זהו דג כשר! זה היה כאשר הייתי עדיין צעיר ואכלתי בבית, אבל גם כשאכלתי בחוץ בכל השנים הללו. בקיצור, הייתי צריך לגדל כבר סנפיר וקשקשת, הרי שאחרי כל כך הרבה שנים אני דג גדול! אז אל תספרו לי שזה לא מדהים שהצדיק חיים הורה לי בחלום ב-1983 לקבל את הקבלה החדשה והאמיתית של הדג הגדול לוויתן.

צעד 5: למען האמת, המונח המדויק בחלום היה "הקבלה החדשה האמיתית", אך מאוחר יותר, במסגרת הקבלה החדשה מן הדג הגדול לוויתן, חיברתי את המונחים יחד. עבור הגאולה השלמה, ה' ברוך הוא שולח לעולם חלקים של המשתה העתידי המפורסם, אליו הצדיקים מחכים. עם תחיית המורה חיים, העתיד התחיל, מאחר שזהו זמן הסימנים השלמים הסופיים. הפרוסות הראשונות הן לא רק מתאבנים אלא הן מכילות את הצורה הכללית של שיעורי הדג הגדול על-מנת לייסד דרכים כלליות, שיש ללכת בהן כדי להרוויח את הזכות הגדולה הזאת. ומאחר שהמשימה הנפלאה הסופית והגאולית של ניסוח כללים כאלו, תוך בישול והכנת המנות הראשונות למשתה, ניתנה לי, אתם יכולים להבין היטב מדוע אכלתי כל כך הרבה טונה בכל השנים הללו, לא?

צעד 6: עם זאת, גם הצדיק החי באמונתו חייב לכבד את הוריו, ואכן הוא לא יושב במקום אביו, ורוחץ את רגלי אמו. גם הצדיק החי באמונתו חייב לאכול כדי לחיות, ועליו לשמור על בריאותו תמיד ולזכור שלטבע יש חוקים. הכוכב אכן מלווה את האדם מלידתו עד ליומו האחרון, אך כעת חשוב יותר ללכת אחרי כוכבי הגאולה, הכוללים את 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן. במיוחד כעת הצב מתכונן להאיר אותנו, והחמור שוקל את הצב המואר. הי-הא! הי-הא!

צעד 7: ברור שכדי להיות מואר כצב, אתה צריך להתרומם כציפור שקמה לתחייה, אתה חייב להיות חזק וחד בקרב הדג, וחמורים טובים חייבים לנסות ולסייע בהקלת המשקל אותו נושא החמור הראשון על גבו, בנטילת אחריות רבה יותר. בשל כך לוחות אלו מגיעות כאן בטקסט זה: חמור הכוכבים שוקל את הצב המואר. ה' אלוהיי, עזור לי והאר את מוחי ואת ליבי בעבודה המבורכת של משקולות מעל לראשי. אהיה אשר אהיה, עשה שעבודה זו תהיה לטובת אנשי הגאולה השלמה, בזכות הגואל הנבחר חיים, ושלוחות אלו יאירו נשמות רבות מן הצאן הנאבד של בית ישראל, ויאפשרו להם למצוא את דרך הגאולה. אמן.

צעד 8: הבה נשקול את כף רגל ימין של הצב המואר, כי זוהי מטרת הלוח המואר הראשון הזה. זהו צעד גדול שכף הרגל הזו עושה. למעשה, ההארה מתחילה עם המזל הרביעי של הצב, שארבע כפות רגליו מותאמות לארבע אותיות "אהיה". זה בגלל שהצב מואר מן הציפור שכבר קמה, מקרב הדג וממשקולות החמור. המזל הרביעי הוא לכן הצב המואר, שלו ארבע כפות רגליים.

צעד 9: אמרנו זאת פעמים רבות, אך עליכם לחשוב על כך אלף פעם שוב ושוב: ה"אלף" של השם "אהיה" האחרון היא האמונה הגדולה. לאחר האמונה הקדושה של "אלף" השם "אהיה" הראשון, ולאחר האמונה הנסתרת של "אלף" השם "אשר", אנו מבצעים קפיצה בת 2000 שנים, כביכול, אל "אלף" האמונה הגדולה של הגאולה השלמה. הצב מאיר אותנו בשל אמונה גדולה זו. אני אאיר אתכם, אומר הצב: לאחר האמונה הקטנה בת 2000 השנים, רק אמונה גדולה מאוד יכולה להוות פיצוי על טעויות העבר.

צעד 10: וואו! היסטוריה רבה כל כך עברה, ואתה, צב מואר, עברת אותה מתחת השולחן, עם "אמונה קטנה" ב-2000 השנים האחרונות! מעניין! בוודאי אתה יודע מה אתה אומר. עם ישראל היה בגלות. אמונת הנוצרים הייתה שקרית, ולאחר מכן הגיע האסלאם עם עמדותיו השגויות הטוענות לעליונותו, והוא לימד בורות בכל מה שנוגע להיסטוריה האמיתית של עם ישראל. יתר על כן, הקיצונים המוסלמים והפנאטיות שלהם לא קשורים כלל לאמונה גדולה, לאמונה אמיתית, אלא לאמונה קטנה, שגויה, מעוותת, לא אנושית ושנואה בפני השמים והארץ.

צעד 11: האסלאם, עם זאת, הגיע לרמה, שלמרבה המזל לא כוללת בעיות תיאולוגיות גדולות, מאחר שהמסורת המשיחית של התורה והתנ"ך באופן כללי לא נכנסה למסורת הקוראן. המוסלמים פישטו את ההיסטוריה כולה: אדם היה מוסלמי, נח היה מוסלמי, אברהם היה מוסלמי, בקיצור, כל האישים החשובים היו מוסלמים. זה בסדר, יהיה להם קל יותר, כאשר הם ידעו שהגואל האחרון נולד בתימן, שהוא היה מומחה בשפה הערבית הקלאסית של הקוראן ובתרבות הערבית. למרות זאת, הזמן הנוכחי הוא הגרוע ביותר בכל היסטוריית האסלאם, וישנן גזרות רבות וכבדות מאוד, המוכנות לרדת על מדינות ערב בשל שנאה נגד ישראל ונגד האנושות. רבים, למרבה הצער, יושמדו. שנאתם גדולה מדי, ומתקרב הזמן בו אל שדי אומר "די!".

צעד 12: מלמעלה השנאה נגד הכנסייה הקתולית היא חזקה מאוד וממשיכה לגדול. הבורות שולטת בין הקתולים, באופן כללי, והסיפור האמיתי של האמונה אינו ידוע להם. למרבה המזל בין הקתולים ישנם גם מיליוני קתולים לשעבר שלומדים, קוראים ומבינים. הם מצליחים לצאת מן הדוגמה ההמונית שיש להשליכה, נוטשים את הדעות הקדומות, ומרגישים כי הם יכולים לחשוב לבד. כבר רבים שוללים את האלהת כריסטו. אסור לערבב בין האל לאדם. אף אחד לא עשה מה שמשה עשה, ומשה לא היה אל, אלא עבד ה'.

צעד 13: אף אדם לא הגיע לדרגת הקרבה אל הגאולה השלמה כאדם, אבינו הראשון, לפני שאכל את הפרי. הוא היה האדם היחיד שלא נולד מאישה, אלא מיד הבורא. הוא היה כה קרוב לגאולה השלמה בשכלו, כך שידע לתקן דברים מכל סוג. עם זאת הוא לא היה אל או בן אל, אלא נקרא אדם. השם "אדם" יכול להיקרא א-דם: אמונה ודם. על אף שהוא היה הבריה הקרובה ביותר לגאולה השלמה, הוא היה לפני החטא דם, בשר ועצמות. במסגרת האמונה, לפני החטא, אדם לא ידע משהו אחר מלבד האמונה בבורא, אלא חי באמונה זו, ודרכה קיבל ידע עצום על דברים. ברור הוא שאדם, לפני שהגיעה חוה עם ענף להכותו אם לא יאכל, היה צדיק שחי באמונתו!

צעד 14: הנוצרים החשיבו את ישוע המשיח המסכן כאל או בן אל, והרסו לגמרי את היסטוריית האדם האמיתית, את היסטוריית הגאולה האמיתית ואת האמונה האמיתית. ה"אחד" שעליו הכריז ישוע הוא בן האדם. בן האל לא קיים. כעת אני פונה אליכם, ילדים המוכנים להתעורר משינה עמוקה ומאלפיים שנים חשוכות מאוד, ואומר: בצעו קפיצה של אמונה והגיעו אל "אהיה" הגדול האחרון, של ה"אלף" של השם! עזבו את כל העבר, את הלילה הארוך של האמונה, את הטעויות ואת האלילות. התחילו כעת להחליף את הגביע המר של ישוע בכוס של יין יבש וטוב, המשמח לב אנוש.

צעד 15: חזרו הביתה, בני הצאן הנאבד של בית ישראל ויהודה, ובני הצאן הנאבד מכל העמים. כוכב כריסטו חזר לתקן אתכם מטעויות הנצרות. שמחו באמונה גדולה! ישוע, אדם מסכן, אינו אל, אלא עבד ה', שנבחר בשל מטרות היסטוריות גדולות ונוראות, והוא האיש השני של הגאולה. התעוררו מתרדמת השכל, לאחר שהכנסייה הפכה אתכם לקורבנות בכל מאות השנים הללו. שברו את השלשלאות בשמחה, נתצו אותן לחתיכות, והשליכו אותן לאש הגיהינום. האירו את נשמתכם, את שכלכם ואת לבכם, כי כוכב כריסטו חזר.

צעד 16: האל לא מת, והאל לא קם. זו אמונתכם שהינה קטנה. ישרו את מחשבותיכם ובואו, נשמות הצאן הנאבד. ישוע ביצע את סימן התחייה בזמנו, זה מן הסימנים ההתחלתיים. הוא נהרג, מת, וביצע את סימן התחייה. הוציאו את הבלבול מראשכם. כעת מגיעה ההשלמה של תחיית הצדיק חיים. הגואל אינו אל, הוא עבד ה', שנבחר כדי לנתץ את שלשלאות הבלבול. ראו כיצד כף רגל ימין של הצב המואר זורחת, אך הצב, מסכן, אינו אל, אלא רק מערך כוכבים.

צעד 17: נוצרים, מאוכזבים או מרוצים, ששת הסימנים השלמים משלימים את ששת הסימנים ההתחלתיים. בואו ולמדו אותם כדי לדעת ולהבין כל דבר, ולדעת היטב כיצד הם משלימים את הסימנים הנוצריים. הם מוארים. אף אחד לא ידע שיש שישה סימנים גדולים של הגאולה השלמה. אף אחד לא ידע שכוכב כריסטו יחזור. אף אחד לא ידע דבר אודות ישוע האמיתי, האיש השני של הגאולה. אף אחד לא ידע היכן ישוע למד קבלה מעשית, בעזרתה הוא ביצע רפואות רבות וסימנים מחוץ לטבע. בואו, נשמות הצאן הנאבד של האמונה הגדולה והברורה לאחר אלפיים שנות חושך. רכבו על הצב המואר היטב, אך היזהרו לא לאבד קשר עין עם כף רגלו הימנית, זו של האמונה הגדולה בתחיית המורה חיים.

צעד 18: בואי, לכן, "אלף" של השם "אהיה" השלישי והאחרון. זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה שאנו מורשים לדבר בפתיחות, ולהסביר את השם המדהים של ה' ברוך הוא. הדבר לא התאפשר לפני כן, מאחר שהגאולה השלמה מתקדמת על-ידי ה' דרך שם זה. השם השלישי הוא זה שמשלים את השם כולו, מה שמסביר גם את השלבים הרבים בחשכה הנסתרת האמצעית של השם "אשר". השם של הגאולה הראשונה בידי משה רבנו כבר הועדה בתורה הקדושה. השם השלישי לא דרוש לגילוי סוד הגאולה הראשונה עם נסיו, מאחר שהכול היה גלוי, ובנוגע להתגלות בהר סיני: "ויאמר ה' למשה".

צעד 19: אך מי ידע זאת בישימון הזמנים הטרוּפים? הנוצרים שמעו על כך. למוסלמים, אפילו משה היה מוסלמי, ולכן זה פשוט. והיהודים קוראים את ההגדה ואוכלים מצות שבעה ימים (שמונה מחוץ לישראל), ובכל יום שרים בבית הכנסת "אָז יָשִׁיר מֹשֶׁה וּבְנֵי יִשְׂרָאֵל אֶת הַשִּׁירָה הַזֹּאת לַיהוָה" (שמות, ט"ו, 1), וקוראים בבית הכנסת במהלך השנה את חמשת ספרי משה. היהודים, עם זאת, הם המבולבלים ביותר מכולם בתקופה זו בהיסטוריה. האירו את עצמכם, אין מישהו שיודע יותר את הדברים החדשים מרעהו. ה"אלף" של "אהיה", השם השלישי, היא הקפיצה הגדולה שאף אחד לא יכול היה לדעת אודותיה.

צעד 20: האירו את עצמכן, נשמות יקרות. התקדמו ואל תביטו אחור. קפיצה גדולה דרושה כדי לא להביט אחור. נוצרים, צאו מן השילוש השקרי, אשר נוצר מאותיות שגויות. מחקו את המילים "הפך לבשר", זמן סיפורי האגדות הסתיים. היזהרו מן הכמרים הקתוליים שקולם נשי, הם כולם כמריה הבתולה, מאוכזבים ומתחרטים כל יום על מה שהם בחרו לאכול. היזהרו מכמרים עם קול גברי, הם אוכלים את בורות האנשים, ויש ביניהם פדופילים רבים, השם ישמרנו.

צעד 21: הקפיצה הגדולה היא קפיצה עצומה מן העבר, אך כל הדברים של הגאולה השלמה הם ברורים וקלים להטמעה. אלו הם סימנים בהירים ויפים, המשלימים את היסטוריית העבר, מסבירים את הגאולה השלמה ומעניקים כיוונים להתנהגות נכונה. עם זאת, אינכם יכולים לגשת אל הגאולה באמונה קטנה, זה לא עובד. אינכם יכולים גם להתקרב אליה בסקפטיות או בעדשות מדעיות, אלא באמונה גדולה בלב עניו ובמוח עניו שלא מתיימר להבין הרבה. זהו כוכבו של כריסטו, הבא בזכות הענווה.

צעד 22: הוארו דרך הענווה, ואז לא יהיה לכם קשה לבצע את הקפיצה. אנו חמורים מאחר שאנו ענווים, ענווים בנשיאת אדם וענווים בנשיאת משקולות. לעיתים אנו הופכים לעקשנים, בשל המשקל, אך עם מעט אומץ אנו מוצאים את הדרך. חפשו חמור או כבשה אובדת. אנו מעטים לעת עתה, אבל אם תחפשו, תמצאו אותנו. משימתנו היא לסייע לכם לבצע את הקפיצה הגדולה. לא נקראנו אלא כדי לפנות אליכם באמונה גדולה. אם יש לכם אמונה קטנה, ללא התלהבות, או אמונה בחשיבות משנית ביחס לדברים אחרים, שמרו אותה לעצמכם אם תרצו, אך אל תחפשו אותנו.

"זהו ה'סוד'", אמר הצב המואר, כאשר הראה לנו את כף רגלו הימנית, "רבים מכם כבר מחזיקים באמונה הגדולה".

צעד 23: לא ניתן לקנות את האמונה הגדולה. היא מתגלה באדם שיש לו אמונה פנימית. כיצד אני יודע זאת? מאחר שלרבים מבינכם יש אמונה גדולה בתוככם, אך אינכם יודעים זאת. אני אומר זאת בגלל שיש לי ניסיון רב, וראיתי זאת פעמים רבות. למי שיש כבר אמונה חזקה בתוך עצמם, כאשר הם שומעים אותי או אחרים מדברים, או כאשר הם קוראים את כתבי החמור, הם מאמינים. ההסברים הניתנים הם מן השפה הברורה החדשה של צפניה (ג', 9). מי יודע יותר טוב מה', שכאשר היסטוריית האנושות מגיעה לזמן הגאולה השלמה, הבלבול ששולט בעולם הוא מגדל בבל!

צעד 24: ה' ברוך הוא עיצב את מונחי ששת הסימנים השלמים, השפה הברורה של הסימנים. בסימן המקדים, פרץ שעמד בחוץ, מול שמים זרועי כוכבים מנצנצים, ניצב בתוך "מעגלים" על האדמה, עם מורו, הצדיק חיים, שעמד במרחק מה ממנו. הצדיק הניד את ראשו והביט מעלה. פרץ הביט אל הכוכבים, ומפיו יצא קול רועם: "בא הזמן".

בסימן השלם הראשון, ג'ינו טמפיירי ראה את ספר הכוכבים של אברהם אבינו בידי ג'יורדנו לוי, שבו היו שמות כל אומות העולם. בהמשך הוא ראה שלושה כוכבים בשורה, וכוכב אחד נפרד מהם, ואז את המורה חיים שאמר: "כאשר נגיע לכוכב הרביעי, אני אעשה סימן, והכול יתקדם מהר יותר". ברגע שנאמרו הדברים, המורה ביצע סימן מהכוכב הרביעי ועד לכוכב הראשון. ג'ינו ראה אז כוכב בוהק בשמים, ואז את הצדיק חיים אומר: "זהו כוכבו של כריסטו, הבא בזכות הענווה". -

צעד 25: כל סימן כאן הוא ברור, ויש לו שם או ביטוי ברור. כך גם הסברי הסימנים הללו הם ברורים ואף מאירים, מאחר שכל מה שקשור לגאולה השלמה הוא גאולי, נפלא ומאיר. חזרת כוכב כריסטו היא הפתעה גדולה. בסימן השלם השני, רנאטו ראה ארמון מדהים עם צבעים יפים ובלתי ניתנים לתיאור וצורות פנטסטיות ובלתי מוסברות. אז עמד הוא מול גרם מדרגות רחב משיש לבן. מעל המדרגות רנאטו ראה את המורה חיים, שישב על כסא מפליא. - זהו סימן השופט המשוח במלכות השמים. מדובר בסימן מדהים. חשבו עליו מעט.

צעד 26: מר רמו לוי, נשמתו במלכות השמים, ראה בחלום ב-1983 (הסימן השלם השלישי) חנוכייה גדולה מאוד מן הרצפה ועד לתקרה, כשכל 8 נרותיה האירו אל מחוץ לבית, למרחוק. לא לקח זמן רב כדי להבין שזהו האור החדש הגדול שייצא מבית המקדש השלישי לכל העמים.     

גב' נלדה לוי, עליה השלום, ראתה בסימן השלם הרביעי את החמור הולך ברחובות מילאנו, קרוב למקום מגוריה. החמור נשא עגלה, אך לא היה בה רוכב. החמור עצר מול חנות לחם (שהייתה מוכרת לנלדה), ובאופן "נסי" התנתק מן העגלה, נכנס אל החנות ואכל לחם[1]. מי יכול להכחיש שזהו סימן החמור אוכל לחם.

צעד 27: מישהו "חד" מספיק יבין שהגואל רוכב על חמור ועל עיר בן אתונות, ושחנות הלחם היא לא אחרת מאשר בית לחם. כן, שכחתי לציין שפרץ עמד בחוץ והביט על כל הסצנה מדוכן הקרוב לחנות הלחם. נלדה, עם זאת, שכחה את הפרט במשך 12 שנים, כדי שהחמור יראה את עצמו בתפקיד. זו עובדה מאירה, במיוחד אם אתם נמצאים בהרמוניה עם כף הרגל הימנית של הצב. אך הביטו, הגואל רוכב על חמור, בית לחם הוא סימן משיחי, והאם אתם לא רוצים שהחמור אוכל לחם יהפוך למשיחי? הי-הא! הי-הא!

צעד 28: אתם רואים עד כמה קל להבין. צריך רק אמונה גדולה וענוות חמור. כל דבר אחר מרחיק את ההבנה. בנוגע לסימן הדור הרביעי והבניין החדש, סימן זה קורא לרצינות גדולה יחד עם סימנים רבים אחרים, המגיעים בחלומות, כדי שנתבונן עליהם. דוד לוי ראה את החלום באיטליה, אך החלום התרחש בישראל. עם סימן נוסף שהכריז "היהודים כבר שילמו בשואה", ולא יסבלו עוד בדור הרביעי הזה כשאר העמים שעדיין לא שילמו על חטאיהם. אנו יודעים שמה שנראה בסימן שהתרחש בישראל הוא כלום לעומת מה שיקרה באמת בעולם. דוד ראה בסימן השלם החמישי בלבול גדול מאוד בישראל מכל צד, סכסוכים, מאבקים, דם, מצבים מטרידים, הרים ועמקים שירדו ועלו. אז הפסיק הכול פתאום, ונראה בניין חדש גאולי נפלא, אשר הקרין שלום והרמוניה לכל עבר, ושדות ירוקים נראו בארץ עם כל התבואה הטובה.

צעד 29: הבניין החדש[2] יתקיים, כמובטח, אך ראשית יש לעבור את הדור הרביעי הגדול והנורא, שבו יתקיים ה"גשר" של יום ה' הגדול והנורא, במיוחד בתקופה שבין 2035 ל-2042. בסימן השלם השישי, ג'יורדנו לוי ראה גן יפיפה עם פרחים ריחניים ועצים יפים. המורה חיים התהלך בגן יחד עם אשתו, הגברת מזל. ג'יורדנו ברך לשלום בשמחה גדולה את המורה חיים, אשר החזיר לו ברכה באושר רב. ג'ינו טמפיירי נכנס אז, והתפלא שהמורה חי. הצדיק חיים אמר: "כן, ג'ינו, זה נכון, הייתי מת, אך קמתי לתחייה". ג'ינו נראה אף מופתע יותר, הביט על ג'יורדנו תוך רצון לסיוע, וג'יורדנו אמר: "כן, ג'ינו, זה נכון, המורה קם לתחייה, ורק המורה חיים יכול לעשות זאת". -

צעד 30: הצב מתחיל להאיר לאחר סימן התחייה (תחיית הציפור), לאחר ההבהרות בנוגע לאמונה המונותיאיסטית (קרב הדג), ולאחר שהחמור מסביר מידות ומשתנים רבים של הגאולה השלמה, המסייעים לאחרים להבין את פלאי הסימנים השלמים (משקולות החמור). אז הצב עוצר לחשוב מעט, מעלה את כף רגלו הימנית ומאיר את האמונה הגדולה של ה"אלף" של השם "אהיה" האחרון בקפיצה היסטורית גדולה, שהאנושות מגיעה להשתתף בה בזכות תחיית הצדיק הנבחר חיים, עבד ה' העניו, אשר חפץ ה' בידו יצלח. לכן בואו, נשמות יקרות של הצאן הנאבד מכל מקום, הרטיבו את עצמכם באגם מלח והתפלאו מן האור החדש המדהים של הברית החדשה השלמה של הגאולה השלמה. אמן.

 

פרק 2

 

הלוח השני של הלוחות המוארים, כף רגל שנייה - כף הרגל השמאלית הקדמית של הצב המואר, הצדיק החי באמונתו עובד רק את ה'. האות "הא" הראשונה של השם "אהיה" האחרון.

 

צעד 1: הצב המואר אומר: "איזון אסתר מצוי במסורת מצוות התורה". האנשים בגלות הדליקו שוב את אור התורה והמצוות. אחרת לא ניתן היה לחגוג את פורים עם החזרה לציון ובניית בית המקדש השני בירושלים.

צעד 2: נס פורים היה "ונהפוך הוא" מדהים, וגזרת השמד התחלפה בצו חיובי ביותר. הגזרה, עם זאת, הייתה חייבת להגיע בגלל שעם ישראל עזב את המצוות ואת דרכי התורה, והתבולל עם הבבלים, הפרסים והמדיים. מגילת אסתר לא חוזרת על מצוות התורה, והמילה "תורה" לא מוזכרת בה. אפילו שם ה' לא מוזכר בה. עם זאת, מרדכי היה הגואל השני של עם ישראל, ופורים נחשב לגאולה השנייה של ישראל מן הגלות השנייה של ישראל. ידוע מן המגילה בלבד[3] שמרדכי היה הצדיק היהודי שחש אחריות לעם היהודי.

צעד 3: זה נכון שפורים היה לא מאוזן לולא העובדה שהוא יצג את שיקום העם על בסיס המסורת הקדושה.

   החכמה הנבואית שבוטאה בבירור היא נבואית וקדושה: "וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר; צַו אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל" (במדבר כ"ח, 1-2). ברוך ה' שבחכמתו האלוהית העביר את דבריו למשה כדי שיודיע אותם לעם ישראל. כל התורה הינה נבואית, כי היא יורדת מחכמת ה', וכל התורה קדושה היא מה' ברוך הוא.

   המסורת הנבואית של ישראל היא המשך התגלות ה' באופן כללי. דברי הנביאים הם יותר חידתיים, כפי שהעיד ה' ברוך הוא, שדיבר עם אחרים (הנביאים) במשלים ובעמימות, בעוד עם משה הוא דיבר מפה אל פה (במדבר, י"ב, 8).

צעד 4: לתורה יש מטרות נבואיות, ולנביאים יש מטרות נבואיות משלהם, וכולם נובעים מחכמת ה', המגלה מידע שהשכל יכול לקבל. כל פסוק אומר משהו ויש להבינו. המסורת הנבואית היא המשך של דברי ה' בתורה ובשתי המסורות, בכתב ובעל פה, יחד. מגילת אסתר, עם זאת, לא דומה לכך. היא מספרת סיפור אותו אנו מכירים, מבלי לדבר על התורה והמצוות, ומבלי לנזוף ולהזהיר באשר להתנהגות בלתי הולמת, חטאים וכו'. שום דבר מכך! היא לא מזכירה אפילו את שם ה', ואין בה תפילה (אני מדבר על הגרסה המסורתית, ולא על זו של תרגום השבעים).

צעד 5: התורה ניתנה בשם ה'. נבואת הנביאים ניתנה בשם ה'. מגילת אסתר נכתבה בידי מרדכי היהודי בזמנו. מרדכי היה צדיק אמיתי שידע גם את הקבלה המעשית. הוא היה חכם גדול בתורה, במסורת ובמסורת הסוד. ברור לגמרי שאי אזכור שם ה', מצוות התורה, התפילה וכו' מייצג מחשבה מדויקת של מרדכי הצדיק. אין בכך מקריות. במילים של מגילת אסתר חבויה חכמת ה' ברוך הוא. זהו ה' המסתיר עצמו, כביכול, במגילת אסתר, ורוצה שכל העניין יישמר חרישית. הוא לא מדבר בגלוי על המסורת או האמונה אלא מספר לכם כיצד האירועים מתרחשים.

צעד 6: הצדיק חיים לימד אותנו שמגילת אסתר טומנת בחובה את גילוי הכוכבים, והוא הראה לנו את כוכבי מערך בית הדין של מרדכי הצדיק וכוכבי מערך אסתר במלכות אחשוורוש. הגואל חיים לימד אותי דברים רבים אודות הסימנים השלמים הנוגעים לבית הדין העליון של 5 הכוכבים של מרדכי ו-5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש, וגם את העובדה המדהימה שמתקיים כאן קשר עם שני לוחות החוק, 5 מצוות לכל לוח. במהלך הגלות, כוכב העורף הפרעוני, כוכב שנמצא בין 2 המערכות של מרדכי ואסתר, מייצג את הקשר בין שתי המערכות. ה"סוד הכוכבי" של הגלות הוא כאשר כוכב העורף פעיל, ולכן מפריע ליחסים בין שתי מערכות הכוכבים.

צעד 7: עם בחירת ה' בגואל חיים, מתגלים שמות הכוכבים הגאוליים, שני המיקומים שלהם ומטרותיהם השונות, כמו גם כוכב העורף המעכב אותם. זה מה שפותח את המגילה החדשה של פורים, המגלה את כוכב אסתר ואת כוכב מרדכי הצדיק. בכוכבים אלו מתגלה שושן החדשה. אנו מייסדים את בית ספר אסתר ואת בית הדין של מרדכי הצדיק, כדי שלסימני הכוכבים תהיה התאמה על הארץ. סימן "ונהפוך הוא" מתגלה ברמה הכוכבית, כאשר כוכב העורף הופך להיות כוכב הנון.

צעד 8: מאחר שכוכב העורף מעכב את הגאולה, כוכב הנון הוא המקשר הגדול של בית הדין הכוכבי עם מערך אסתר וכן עם כל כוכבי הגאולה ועם המזלות הגאוליים של הדג הגדול לוויתן. לכוכב הנון יש שלוש נון גדולות, המקשרות את כוכבי הגאולה: הנון של יהושע בן נון, הנון סופית של הדג הגדול לוויתן והנון הפינאלית של שושן. בקצרה, כוכב הנון מקשר יחד את כוכבי הגאולה. ברור שזוהי הגאולה הגדולה של פורים, הגילוי של כוכבי הגאולה.

צעד 9: אנו רואים, לפיכך, שפורים של מגילת אסתר מתקשר למסורת ישראל כולה, מבלי לומר זאת בגלוי. סוג ה"פלאים הנסתרים" של פורים היה כוח גדול כדי לשמור על היהודים במשך 2000 השנים האחרונות. זאת כדי להבטיח שעם ישראל יישאר בהיסטוריה עד שיגיע הזמן ושיקבל את הגאולה השלמה. הגאולה הנסתרת, הגאולה השנייה של בני ישראל, קישרה את כל ההיסטוריה של ישראל, ועם השופט המשוח של מלכות השמים נפתח הפורים החדש, במסגרתו יצאו שני פסי תכלת בסימן תכלת מרדכי.

צעד 10: הצדיק חיים נולד בסימן שני פסי התכלת. הוא נולד בסימן שלמות ברית התורה, בשחר ו' בסיוון, זמן מתן תורה, בסימן השחר החדש של האנושות. בתהילים נכתב: "יִנּוֹן שְׁמוֹ" (תהילים, ע"ב, 17) (עם התייחסות לגואל). הביטוי החידתי הזה מתבהר בגאולה השלמה. הגואל חיים הוא מורה ה"נון" שלנו. ינון - יוד נון - הגואל מלמד אותנו את חכמת גאולת הנונים. הגאולה מגלה הבנה חדשה המגיעה משער הבינה החמישים[4]. בכל פעם בו אנו מדברים על נון, אנו מדברים על הבינה החדשה של הגאולה השלמה.

צעד 11: כאן, אומר הצב המואר, העומד מעט על רגלו השמאלית, "הפורים החדש הוא נסתר בשם "אהיה" האחרון. ה"אלף" היא אמונה גדולה, זה נכון, אך האמונה הגדולה כוללת אמונה נסתרת של השם "אשר" למען הפורים החדש. ה"הא" הראשונה של השם "אהיה" האחרון מרמזת לבית הדין העליון של מרדכי הצדיק. ה"הא" השנייה מרמזת לארמון אסתר במלכות אחשוורוש. ה"יוד" בין השתיים מרמזת ל"יוד", "נון": ינון, המשלים את הבנת הגאולה השלמה. ינון שמו. הגואל חיים מלמד אותנו את כל הסימנים של תפארת ישראל, הקשורים לארבע האותיות של השם "אהיה" האחרון.

צעד 12: ה"יוד" מרמזת גם לעובדה ששתי ה"הא" הם יחד בגימטרייה 10 - "יוד", כך שכל "הא" הופכת ל-50 או "נון". הכול מצביע על ידע הגאולה השלמה הנפלאה, היוצאת מן השם "אהיה" האחרון. המורה חיים קם לתחייה בסימן תחיית הציפור. בחיזיון נראה שהצדיק חיים היה בעולם, והייתה ציפור שהצדיק חיים אחז בה, ואז היא נעלמה, כי הצדיק לקח אותה איתו. זהו סימן טוב, צב, הארתך פועלת. הציפור עלתה אל הארת כף רגלך הימנית הקדמית. כל הכבוד, אתה צב מואר.

צעד 13: אמור לי, צב חכם, היכן הוא "ונהפוך הוא"? פרץ, הישאר רגוע והייה סבלני. נכנסנו אל המעגל החמישי של שש השנים, וכל דבר מתקדם במהירות. ה"הא" הראשונה היא החוק החדש, ה"הא" השנייה היא מצוות הצדיק החי באמונתו. ה"יוד" היא עשר המידות, הקושרות אותם משני הצדדים. הנה הלוח הגדול של 10 המידות. עם האמונה הגדולה של ה"אלף" אתם יכולים להיכנס אל חדר ההתבוננות. ה"הא" הראשונה מחדשת את הסברי עשרת הדיברות, מאחר שצריכים להסביר אותם שוב לכולם הואיל ולמרבה הצער הדיבר השני הושחת, השם ישמרנו, בידי דוקטרינת האצילות של ספר הזוהר במחנה ישראל.

צעד 14: ה"יוד" היא מקור החכמה להסביר את כל ההיבטים של הגאולה השלמה, שהגואל חיים מלמד אותנו. ינון שמו. ה"הא" היא האור הגדול של המנהג החדש של בית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם. זהו האור החדש של חנוכת החנוכות. ראו שהשם "אהיה" האחרון מכיל בתוכו את הגילוי החדש של פורים ואת הגילוי החדש של חנוכה. חשבו על דברי חז"ל, שבעתיד כל החגים יתבטלו חוץ מפורים ומחנוכה.

צעד 15: בית המקדש ייבנה לבסוף, אך בינתיים יש הר של מידע שחייב לרדת, כדי להציג את הסימנים של בית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, תהליך ארוך של סימנים, המושלמים עם הגעת מזבח הלווייתנית בשנת 2000, בחלום של ג'יוזפה אשר הביא את הסימן לישראל. 17 שנים עברו כדי לקבוע את סימני בית התפילה כולו, לא יום אחד[5]! בית המקדש, עם זאת, לא יכול להיבנות עד 2047, בעזרת השם, כך שבאופן כללי בשורות הגאולה השלמה לא יכולות להתפרסם קודם לכן, לפחות לא ברמה ציבורית. כל מה שהתגלה נחשף למספר חמורים קטן של הגואל חיים, אך העולם אינו יודע עדיין דבר על כך. הכול מתגלה בארמון מלכות השמים, בידי הגואל חיים, "ארמון" הגאולה השלמה היורד אל כתבי ספר משנת חיים. זו הסיבה שה"הא" של השם "אהיה" מתייחסת גם לגילוי הסופי של מלכות השמים.

צעד 16: זו הסיבה מדוע הג'ירף, שמביט אל מלכות השמים, הוא המזל החמישי, ומרמז על ה"הא" הראשונה (5 בגימטריה) של השם "אהיה" האחרון. ה"יוד", עם זאת, שהיא 10 בגימטרייה, מרמזת למזל העשירי, סוף הדקה, שבחכמה גדולה "משלים" כל תפיסה של הגאולה השלמה. ה"הא" השנייה משלימה את הראש ואת 4 כפות הרגליים של הג'ירף, המשלים את כל הקשרים החדשים בין מלכות השמים והארץ. הוא עושה זאת דרך צווארו הארוך, כוכב העורף לשעבר, אשר עבר "ונהפוך הוא", והפך לכוכב הנון.

   בסדר, צב, זה מעורר השראה ומדהים, אך האם ל"ונהפוך הוא" אין זמן?

צעד 17: קדימה, חמור, ל"ונהפוך הוא" יש זמנים ושלבים רבים. בשנים האחרונות היו אלו ניסים "נסתרים" בטבע כדי לשמור אתכם שוב ושוב. אני מבין את החיפזון שלכם ואת רצונכם לראות "ונהפוך הוא" בכל מה שנוגע להצלחת סימן החמור אוכל לחם, ואני מבטיח לכם שאף אחד אינו רוצה זאת יותר מאשר השופט המשוח במלכות השמים, הגואל חיים. הסימן נוגע לתורה האמיתית, המלמדת את האמונה האמיתית באל חי אחד ויחיד.

צעד 18: אותו "ונהפוך הוא" חייב להיות מושלם תוך 4 שנים, מאחר שסימן שניתן על-ידי הגואל חיים אומר שלא יאוחר מארבע שנים, ברמה הציבורית, יהיה לפחות פרק שלם אחד של התורה האמיתית, שילמד מיהו האל האמיתי. התורה האמיתית מתייחסת לכל מה שמגיע "להחליף" את התורה השקרית. מדובר בעדות החדשה בצורתה הנוכחית. זהו התיקון הגדול של הנצרות וכל מה שקשור לספר המפליא, כדוגמת הטקסט "תיקון מתי".

צעד 19: לא מספיק להעלות את הכתבים לאתר האינטרנט שלנו. לפחות פרק אחד שלם צריך להתקבל על-ידי קבוצת אנשים חדשים, שיהפכו להיות חלק מסימן החמור. אחרת, מהו "פרק אחד שלם" עליו הצביע הסימן? אם הכתבים שם, יש יותר מפרק אחד. המובן, עם זאת, הוא שלפחות פרק שלם אחד יתקבל על-ידי הצאן הנאבד שבדרך כזו או אחרת יהפוך להיות חלק מן הגאולה השלמה. הבוקר, עם הציפור שהובאה למעלה על-ידי הגואל, קיימת תקווה שהחמורים החדשים יגיעו. אמן.

צעד 20: הקשב, צב, בלילה שעבר חלמתי על הצדיק חיים. היינו במקום שייתכן והיה תיאטרון, והמורה היה בדרגה עליונה, בעוד אני הייתי למטה. הצדיק חיים העביר לי את הנונים, והייתה השלמה, אם כי איני יודע איזו.

   הסר את ההתנמנמות שלך, והתעורר! סימן אומר שנולדת ב-1914 ושאתה בן מאה. לא כדאי שתתעורר ותגדל מעט? הנה אנו בלוחות המוארים ואתה במצב של אי סדר! זהו אור גדול. כתבת זאת למעלה. אני אאיר אותך. פורים הגיע לשם "אהיה" האחרון, ואתה עדיין ישן!

צעד 21: בעבר לא הסברת ממש את "ינון" במונחי השם "אהיה" האחרון. קישרת את ה"נון" לגאולה השלמה. קשרת את הנון פינאלית של שושן לשם "אהיה" האחרון. התעורר, הבט היטב ומקרוב, ודרוש מעיניך שיאפשרו לך לראות. אני מכין לך את כף רגלי השמאלית. קישרת את ה"הא" הראשונה ל"ינון" ואת ה"ינון" ל"הא" השנייה. הגואל חיים מסר לך את הנונים, ולקח איתו ציפור אדומת-חזה קטנה למעלה. הציפור קמה לתחייה. פקח את עיניך!

צעד 22: כמה קטן אתה לפעמים, פרץ, כאשר אינך מבין. התחזק מעט. פורים החדש היה עדיין חסר, מאחר שלא הרחבתם את הנון הפינאלית של שושן לשם השלישי דרך "ינון שמו". כיצד יכול להתרחש "ונהפוך הוא" אם סימני פורים לא השתלבו בשם "אהיה" האחרון? חשוב על כך. אני מנסה להאיר אותך, אך אתה עדיין מתנגד לקבל את האור. הצדיק חיים מלמד את ה"נון" לתלמידים מאחר שינון שמו. התחזק יותר ויותר, מאחר ששני ה"הא" אומצו על-ידי הגואל חיים כי ינון שמו (תהילים, ע"ב, 17). קדימה, פרץ, האר את עצמך לפחות קצת!

צעד 23: אני מצטער, צב מואר, אני רק רוצה להבין. מרדכי הצדיק הפך למשנה למלך אחשוורוש, ושמו באותו זמן התפרסם בכל העולם. ברור, תפקידו של מרדכי הצדיק מרמז על תפקידו של הגואל חיים בגאולה השלמה. מי, אם כך, הוא המן הרשע או אלו שרוצים לראות את הצדיק נתלה על עץ בגובה 50 אמה?

   יש כמה, ומיד אספר על אחדים, אך זכור את חלומך הראשון על 770, שבו הצדיק חיים נכנס וסגר אותך מחוץ לדלת בניין 770 (מרכז חב"ד בברוקלין), שהפך בצורתו לארמון אסתר.

צעד 24: במקום ההוא כוח הניגוד הוא המעכב הגדול, ולכן דרוש "ונהפוך הוא". הרבי (הלובביצ'ר) מת ולא יקום שוב. הגואל חיים מת וקם לתחייה. הרבי מת ואינו במלכות השמים. הצדיק חיים הוא השופט המשוח במלכות השמים. חסידי הרבי קוראים לו, אך הוא לא עונה. החמורים קוראים ומתפללים אך ורק לה', כאשר אם יש להם שאלות, הם יכולים להפנות אותן אל המורה והוא עונה, בחלומות או בדרכים אחרות. חסידי הרבי אומרים שהוא יודע-כל. זו כפרות. ובכלל, כל הידע של הרבי הוא כלום ביחס לידע של הצדיק חיים. כך היה בעולמנו, ועל אחת כמה וכמה בעולם האחר, כאשר הצדיק משמש כשופט המשוח במלכות השמים.

צעד 25: חסידי הרבי סבורים כי הוא המשיח, אך הוא אינו המשיח או הגואל. הוא אינו יכול לעשות דבר למען האנשים. הוא הוביל תנועה שנואה בשמים, תנועה משיחית שקרית, שסטתה מהבינה של כל מציאות רוחנית, בכך שיצרה מיליוני תפיסות שקריות. הגואל חיים מדריך אותנו עם שיעורים אמיתיים של ה', והוא אהוב על-ידו. כל שאר המנהיגים החסידיים נפלו ונופלים אל החכמה השקרית של הזוהר ואל הרעיון השגוי של הקבלה. הגואל חיים תומך בכל האמת של ספר מלחמות הקודש[6] נגד דוקטרינת האצילות, ומלמד את האמונה האמיתית באל שדי.

צעד 26: חסידיו של שניאורסון פועלים כחיות פרא ואין להם דרך ארץ. הגואל חיים מלמד את תלמידיו ראשית כל דרך ארץ, כבוד ואהבה כלפי כל אדם. ללובביצ'ר אין שום קשר לגאולה השלמה לכל האנושות. הגואל חיים מלמד "כולנו בשר אחד". הלובביצ'ר לא עשה דבר למען הגאולה השלמה ואינו יודע דבר אודות הסימנים השלמים, כוכבי הגאולה, מלכות השמים, האור החדש של סיפורו האמיתי של ישוע, תוכנית בית התפילה בן 7 הקומות, 13 המזבחות ומחצלת האסלאם, סימן החמור אוכל לחם, הדור הרביעי והבניין החדש או על הסימן השלם של תחיית המתים. הוא מכיר רק סיפורי מעשיות, סיפורי סבתא.

צעד 27: החב"דים עובדים עבודה זרה לרבי שלהם ותולים את תמונותיו בכל מקום. כל התמונות של משיח השקר שנואים למעלה ומביאים מזל רע לחנות, לבית, למרחב הציבורי והפרטי, לכיסים, ואפילו לעיר בה נתלות תמונות רבות. "ונהפוך הוא" יתקיים ביחס לעם ישראל, כאשר העם, דתיים וחילוניים, ייצא נגד חב"ד, והרבנים יחרימו את מי שמאמין במשיחות שניאורסון. המן הראשי הוא חב"ד. בעולם, המן היא הכנסייה הקתולית אשר מונעת מן הקתולים, בשל האלילות שבה, להגיע אל הגאולה השלמה. היא גם מקדמת את האלילות המגעילה של הבתולה מריה, המונעת מן הגאולה השלמה לשכון בעולם.

גנומן 28: המן של הדוקטרינות הנוצריות הוא ה"דָבָר" של יוחנן, שהפך לבשר בישוע. זה מונע מן האמונה הנוצרית לשבור את השילוש ואת האלהת ישוע-כריסטו. אסטרטגיה מכוכב אסתר[7] צריכה הייתה למצוא דרך לסגור את ה"דבר" בסימן אמיתי, על מנת להשמידו על-ידי הסימנים השלמים. היינו צריכים מצב ספציפי, מצב שרק השמים יכולים ליצור. מושא הסימן היה צריך לדעת את הסימנים של הגאולה השלמה, ליטול סימן אנטי-כריסטו, כריסטו היורד למטה מן הצלב, ואז בזמן הנכון להשיל את האנטי-סימן ולהמשיך עם סימן החמור אוכל לחם. כך חשבנו. לחמור אין בעיה ללבוש אנטי-סימן ואז לפשוט אותו. זוהי שגרה קבועה[8]. אך לא, הייתה זו אסטרטגיה של כוכב אסתר נגד מגלומן עם צרות עין מבחילה אודות כל אחד וכל דבר, המן מקולל.

צעד 29: הביטו היטב, זה לא קל ללכוד את ה"דבר" של יוחנן. במקום להשליך את הסימן, הוא חשב כי הוא כריסטו, ההתגשמות הסופית של ה"דבר" של יוחנן, הכול בו והוא הכול. הוא סבר כי החמור הגיע רק כדי להביאו, את כריסטו הנעלה של האנושות, בכהונה הנצחית של מלכיצדק, וכי הוא משיח בן ישראל והעמים. אין סוף למקום אליו הקנאה מובילה. המן המקולל הזה, הרשע הזה, זנזרה די מוקניה, שינה את הסימנים, הסיר והחליף את החמור עם שליחות כריסטו של עצמו. הוא גנב רבים מכתביי ושייך אותם לו. זהו המן שחייב ליפול לשם "ונהפוך הוא" של סימן החמור אוכל לחם.

צעד 30: נשיא איראן, אחמדינג'אד, הוא כעת המן המקולל מפרס, אשר קורא להשמדת ישראל ולמחיקתה מן המפה ומכחיש את השואה. הוא חייב ליפול ולהיות מוחלף באדם מתון יותר ובעל עמדה חיוביות יותר כלפי ישראל. זה יכול להיות "ונהפוך הוא" משמעותי למזרח התיכון. הקיצוניות האסלאמית מסלפת את האסלאם, והינה המן נורא נגד האנושות. היא חייבת להיות מושמדת לגמרי, ואז יהיה זה "ונהפוך הוא" לעולם כולו. בנוסף לכך, יש עוד רעות רבות בעולם שיש להרסן, מאחר שהן מונעות את הגאולה השלמה. פרץ, האם אתה מבין טוב יותר עכשיו כי בפרק זה של חמור הכוכבים, פורים נכנס במסגרת השם "אהיה" האחרון, מה שמקרב "ונהפוך הוא" רבים? ציפור מצייצת במלכות השמים. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

 

פרק 3

 

הלוח השלישי של הלוחות המוארים, כף רגל שלישית - כף הרגל הימנית האחורית של הצב המואר, הצדיק החי באמונתו רועד כאשר הוא אומר את שם ה', האות "יוד" של השם "אהיה" האחרון.

 

צעד 1: אני חושד, צב מואר, שיש 10 קטגוריות של נון, כי ינון שמו, יוד- 10 נונים. בבקשה, עזור לי למצוא אותן.

צעד 2: אנו מתחילים עם כוכב הנון, כי כפי שראינו הקשרים של נונים אחרות קשורים לכוכב, לאחר "ונהפוך הוא" של כוכב העורף. נראה לבסוף אם כוכב הנון הוא אחד מ-10 הקטגוריות או לא. בכלליות, אנו מדברים על ה"נון" כהיבט בלתי נפרד מן הגאולה השלמה, הדורש הבנה רבה. לעת עתה, אנו נמצאים, כביכול, במיקום של כוכב הנון, אך מבלי למנות אותו כאחד מאותן קטגוריות.

צעד 3: יש לנו, ראשית כל, 3 נון גדולות, הנון של יהושע בן נון, הנון סופית של הדג הגדול לוויתן והנון הפינאלית של שושן. אלו הן שלוש הנון הגאוליות הכלליות. הן גם מותאמות ללב הנבואי, ללב השושנה וללב הלוויתן, 3 עמודי התווך של ההתבוננות המשולשת. אנו נחזור אליהן, לאחר שנמצא את 10 הקטגוריות.

צעד 4: הנון של יהושע בן נון קשורה לכוכב הניצחון (בית הדין), המייצג את מסורת יהושע בן נון. הוא מכונה כוכב הניצחון בשל כיבושי ארץ כנען תחת יהושע, יורש משה, אשר הנהיג, הוביל והשגיח על העם. המסורת של יהושע בן נון, עם זאת, אינה התקבלה בזכות אותם כיבושים, אלא בשל העובדה שהוא קיבל את המסורת שבעל פה ממשה. הצדיק חיים קרא לתורה שבעל פה שקיבל ממשה רבנו "המשנה של יהושע בן נון". בכך המורה התכוון לומר "הכוח החי והקדוש של המסורת שבעל פה".

צעד 5: המשנה, לפיכך, לא הייתה רק מידע שהתקבל ותוקן בזיכרון שהועבר הלאה, אלא היא הייתה בעיקר "כוח מקודש" של מסורת בעל פה, כוח קדושת התורה שהפכה את המסורת שבעל פה לחיה וגמישה כדי לחדש או לייסד חוקים בהתאם לזמן ולמצב. הכוח של המסורת שבעל פה התקבל על ידי, תחת הדרכת הגואל חיים, כדי שאשתמש בו בכתיבה וכדי שאהיה אחראי על החוק החדש של הגאולה השלמה.

צעד 6: הדבר מייצג "קפיצה" גדולה שלא תובן בקלות על-ידי בני ישראל. הדבר מקביל כמעט לחזרה אל משנת יהושע בן נון ולדילוג מעל יהודה הנשיא, התלמוד הבבלי והתלמוד הירושלמי, הפוסקים הראשונים, הפוסקים האחרונים וההלכה שלאחר מכן עד לימנו. זה כמעט כך אך לא ממש. הצדיק חיים המכוון את קבלת וניסוח החוק החדש של הגאולה השלמה יודע את כל המסורת שבעל פה ואת כל התלמוד וההלכה, כך שמאחורי כל חוק של החוק החדש יש ידע שלם של המסורת. אנו נמצאים במסגרת המסורת, ולא מחוצה לה.

צעד 7: נכון גם שעבור הניסוח של החוק החדש, אנו חוזרים ומחדשים את כוח המשנה של יהושע בן נון, כאילו היא ביצעה קפיצה של 3500 שנים, כשהגואל הרשה לי לנסח את החוק החדש והמנהג החדש. היה זה הכרח, מאחר שדברים חדשים ירדו בחלומות עבור הגאולה השלמה, החוק החדש והמנהג החדש של בית התפילה בן 7 הקומות, 13 המזבחות ומחצלת האסלאם. מזבחות התפילה החדשים נשלטים על-ידי חוקים חדשים, אם כי חוקים אלו התקבלו באמצעות כוח המסורת שבעל פה. הנון הראשונה, לפיכך, היא הנון של יהושע בן נון עבור החוקים החדשים של הגאולה השלמה.

צעד 8: יש הסבר בכתבנו "חמישה לוחות הברית" על החלוקה בין הדיבר הראשון לדיבר השני במונחי המסורות של משה רבנו ויהושע בן נון. הדיבר השני מכיל 50 (נון) מילים, מה שמרמז לעובדה שדיבר זה משקף את מסורת יהושע בן נון. למעשה, הדיבר השני, בהשוואה לדיבר הראשון, הוא מאוד ברור ומפורט. הראשון מכיל 9 מילים בלבד ו-2 עקרונות גדולים: "אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ" ו"אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים" (שמות, כ', 2).

צעד 9: הדיבר השני, לעומת זאת, מתרחב לאיסורים מפורטים בנוגע לאלילות: "אֱלֹהִים אֲחֵרִים", "פֶסֶל, וְכָל-תְּמוּנָה", "בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל, וַאֲשֶׁר בָּאָרֶץ מִתָּחַת--וַאֲשֶׁר בַּמַּיִם, מִתַּחַת לָאָרֶץ" (שם, 2-3), ואז מציין את החומרה והעונש של ארבעת דורות החטא האלילי, ואת ההבחנה בין הדור הרביעי השנוא ובין חסד ה' לאלפי דורות של אוהביו ושומרי מצוותיו. ההתרחבות הזו לפרטים מסמלת את כוח המשנה של יהושע בן נון.

צעד 10: לכך רמזו חז"ל, כאשר הם הכריזו שיש 50 שערי בינה. משה קיבל 49 שערים, יהושע בן נון 50 שערים. - אנו מסבירים: משה קיבל 49 שערי בינה בהבאת חכמת ה' אל התורה. בשער החמישים של יהושע ניתן הכוח להרחיב את דברי התורה ואת התפיסות בה בפירוט רב יותר ובהסברים רבים יותר. זהו כוח המשנה של יהושע בן נון. זוהי הנון הראשונה של יהושע בן נון, ההכרחית לחוק החדש של הגאולה השלמה. 50 המילים של הדיבר השני הם נון נוספת כשלעצמה.

צעד 11: זוהי הנון שמסבירה את הדיבר השני בפירוט רב יותר, הכולל את החטא המקורי: "וִהְיִיתֶם, כֵּאלֹהִים, יֹדְעֵי, טוֹב וָרָע"[9] (בראשית, ג', 5), חטא האלילות בדור אנוש (אבות), החטא האלילי של מגדל בבל (בנים) וחטא עגל הזהב (הדורות השלישי והרביעי). הנון הכרחית בגאולה השלמה בשל הסבר 4 הדורות של החטא האלילי של דוקטרינת האצילות האלילית, המותאמת לארבעת העולמות השקריים של הקבלה השקרית: עשייה, יצירה, בריאה ואצילות. ההסברים הללו נגד קבלת השקר הם הארת תורה אמיתית, והם מעצבים את החרם מדאורייתא נגד דוקטרינת האצילות ונגד משיחות השקר של חב"ד. מובן שעניינים אלו דורשים נון משלהם.

צעד 12: אך 50 המילים בארבעת הפסוקים המתארים את חטא מגדל בבל דורשים נון שלישית של יהושע בן נון. מן המגדל יצאה אלילות שנובעת מן השינויים במשמעויות המילים. גם 4 הפסוקים משקפים את 4 דורות החטא האלילי. יש גם הסברים אודות העמדות שמלוות את האלילות השנואה. יתר על כן, הנון מקשרת מחדש את הערך הנבואי של מגדל בבל עם הדור הרביעי, לדוגמא: מגדל החלל שנבנה. כעת מגיעה נון נוספת של יהושע בן נון, בפרשת עגל הזהב, בה יהושע היה קרוב למשה כאשר החטא התבצע, ויהושע היה היחיד שראה את הלוחות הראשונים שמשה שבר בתחתית ההר.

צעד 13: נכתב: "וַיִּשְׁמַע יְהוֹשֻׁעַ אֶת-קוֹל הָעָם, בְּרֵעֹה; וַיֹּאמֶר, אֶל-מֹשֶׁה, קוֹל מִלְחָמָה, בַּמַּחֲנֶה". פסוק זה מרמז למלחמות הקודש של ה' נגד עגל הזהב של אחרית הימים, הזוהר ודוקטרינת עשר הספירות הנאצלות. ניתן לקרוא את "ברעה": ברע וגם ברעה=נגד שכנו. שתי הרמיזות הללו מחזקות את המשמעות הנבואית נגד הזוהר. "ברע" מרמז לרוע הנורא ביותר שמפיל את עם ישראל באחרית הימים. ל"נגד שכנו" יש שתי משמעויות: 1. החטא היה יהודי, והתפשטותו בין האנשים הוא "נגד שכנו". 2. בקרב מי שמאמין בו, הוא יוצר תפיסות של שנאה ומחלוקת כלפי יהודים אחרים שלא הולכים בדרך אותם עניינים.

צעד 14: משה עונה ברמה אחרת: "וַיֹּאמֶר, אֵין קוֹל עֲנוֹת גְּבוּרָה, וְאֵין קוֹל, עֲנוֹת חֲלוּשָׁה; קוֹל עַנּוֹת, אָנֹכִי שֹׁמֵעַ" (שם, 18). ברמז, אין זה קול מלחמה שבה ישראל פוגע בעובדי אלילים, ואין זה קול ישראל שנגוע באלילות בשל חולשה מול עובדי אלילים אחרים, אלא זהו קול של עבודה זרה שעשה עם ישראל עצמו, המשפיע על מהותו של העם. "אנכי שומע": משה מרמז ל"אנוכי" של הדיבר הראשון: "אנוכי ה' אלוהיך". זהו חטא אלילי, הנוגע במהות האמונה בדיבר הראשון של ה'.

צעד 15: נכתב בשמות ל"ג, 11: "וְדִבֶּר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה פָּנִים אֶל-פָּנִים, כַּאֲשֶׁר יְדַבֵּר אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ; וְשָׁב, אֶל-הַמַּחֲנֶה, וּמְשָׁרְתוֹ יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן נַעַר, לֹא יָמִישׁ מִתּוֹךְ הָאֹהֶל". התורה משבחת מאוד את יהושע. ראשית היא מכניסה את השבחים לפסוק בו נאמר כי ה' דיבר עם משה פנים אל פנים. בהמשך יהושע מכונה "משרת", ולפי חז"ל ידוע שהמשרת תלמיד חכם, שכרו העתידי גדול מכך גדול מן הלימוד אותו קיבל מאותו חכם. כאן נכתב כי יהושע בן נון הינו נער, מה שמרמז על כושרו של יהושע "לנער" את עצמו מכל שאר הדברים והמחשבות של העולם, ולהקדיש עצמו לחלוטין לצרכי משה.

צעד 16: יש לנו כאן לפיכך 6 נונים, 4 נונים של יהושע בן נון המתייחסות לחוק החדש, לדיבר השני, למגדל בבל ולעגל הזהב, הנון סופית של לוויתן והנון הפינאלית של שושן. הנון סופית של לוויתן היא נון ענקית ללא ספק. היא נקראת נון סופית מאחר שהיא האות האחרונה של לוויתן. הנון מסמלת לפיכך את ההבנה הסופית של הבנת הדג הגדול לוויתן. זאת מאחר שעל אף שהלוויתן ידוע במסורת, "לִוְיָתָן, זֶה-יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק-בּוֹ" (תהילים, ק"ד, 26), יש להבין את משמעותו הנעלה כ"חכמה נסתרת" בין אוצרות ה', המתגלה לצדיקים בעתיד.

צעד 17: רמיזה לנון סופית: חכמה נסתרת הגיעה לבסוף, והיא כבר הוסברה יחד עם בשורות הגאולה השלמה. הלימוד החדש הזה הוא "סופי", היחיד שנשאר בזמן. "נון" בעברית משמעותה גם דג, כמה נחמד! שורש השם לוויתן הוא ליווי. הלוויתן הוא "חכמה המלווה את דברי התורה והמסורת". לשם כך יש מערכת בסיסית המספקת אזכורים. האזכורים מתבצעים בשלוש דרכים עיקריות: שמות 13 המזלות החדשים, סדר 13 המזלות ו-22 אותיות האלפבית העבריות בהקשר של 13 המזלות.

צעד 18: כל אחת מ-13 המערכות (מזלות) גדושה במשמעויות. גם הסדר, עם מיקומו של כל מזל, הינו מהותי. חשוב מאוד הוא לוח השנה החדש של הדג הגדול לוויתן, מאחר שהמזלות הם גם 13 חודשים (השנים מתבססות על החישוב שהשנה האחרונה של הדור הרביעי בן 65 השנים, 2047, היא השנה ה-4000 של מסלול כוכב אברהם (בזמן הכתיבה, אנו בשנה ה-3960 בלוח השנה של הלוויתן)). העובדה שהאותיות מתקשרות ישירות למזלות, נותנת מרחב רב להביט על משמעויות רבות יותר של מילים. למעשה, יש כאן 2 נונים, הנון סופית של לוויתן והנון של המזל הראשון, תחיית הציפור (המתקשר ל-2 אותיות: אלף, נון, כמו גם נון סופית).

צעד 19: לנון סופית יש קשר אל אותם נושאים של המזלות עצמם. הנון של תחיית הציפור מחזיקה בחישובים וב-22 אותיות האלפבית, ומקשרת גם את מזלות הדג הגדול לוויתן לסימנים השלמים של הגאולה השלמה, מאחר ששמות המזלות, כסימנים, מתקשרים האחד לשני, לדוגמא: תחיית הציפור ומשקולות החמור. כל 6 המזלות הראשונים מותאמים ל-6 הסימנים בסדר הזה: התחייה, הדור הרביעי, החמור, האור החדש, מלכות השמים, הכוכבים. עם זאת יש צורך בשתי נונים כדי להשלים את נון ההבנה בענייני הדג הגדול לוויתן.

צעד 20: שתי הנונים מאוזכרות בתורה, בדברים הראשונים של ה' לאברהם: "לֶךְ-לְךָ" (בראשית, י"ב, 1) - "לְךָ" עם הדגשה, או כפי שרש"י פרש: "להנאתך ולטובתך". בכל מקרה, כל אחת מן המילים הללו יש לה את אותן אותיות: "למד" ו"כף". "למד" בגימטרייה היא 30, ו"כף" היא 20, יחד: 50. "לך לך"=50+50, או שתי נונים. ראוי לציין כי לימוד הכוכבים הוא מספר הכוכבים, ירושת אברהם אבינו. כעת המורה חיים מלמד אותנו את הכוכבים הגאוליים ואת מערכות הדג הגדול לוויתן מספר הכוכבים. לפיכך חכמת מערכות הכוכבים של לוויתן התקבלה ויושמה (בסוד) על-ידי אברהם. נרמז שחכמת מערכות הדג הגדול לוויתן דורשת שתי נונים, לך לך. אל תופתעו שאנו מדברים על המזלות החדשים ואומרים שאברהם אבינו, לפני כ-4000 שנים, הכיר כבר את חכמת מערכות הדג הגדול.

צעד 21: שמות המזלות החדשים הם חדשים, ורק בגאולה השלמה הגואל הנבחר חיים מגלה את השמות הללו. אותן מערכות היו קיימות, עם זאת, בעבר, כאשר רק מעטים בכל דור יכלו להיכנס ללימוד. כאשר הגאולה השלמה נכנסת, והשמות החדשים של 13 המזלות ניתנים, 13 המערכות הללו מחודשות למטרות הגאולה השלמה, שהינן חדשות ולא היו קיימות קודם לכן. זהו גילוי חדש המוסבר בכתבי ספר משנת חיים, מאחר שהמטרה בגילוי היא שהדברים יהיו נגישים לכל אנשי הגאולה השלמה. בעבר הכול היה נסתר. המשך הפסוק מעניק רמזים: "מֵאַרְצְךָ וּמִמּוֹלַדְתְּךָ וּמִבֵּית אָבִיךָ, אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ" (שם).

צעד 22: ברגע שקיבלת את שתי הנונים כדי להבין את חכמת הדג הגדול לוויתן, עזוב את התפיסות הגשמיות, התפיסות המותנות בלידתך ובחינוכך, ומושפעות מתפיסות בית אביך, ולך "אל הארץ אשר אראך". ידע המערכות של הדג הגדול הוא מישור אחר ביחס לארץ וללידה בבית אביך. יש לידע זה בסיס משלו, ולתפיסות שלו יש משמעויות ברורות ומובנות. מדובר בתפיסות שהינן על הארץ, והן לא שמימיות, מיסטיות או "תיאולוגיות" כתפיסות הקבלה השקרית. "אראך": כדי להגיע לשם יש צורך ברצון ה' ובעזרתו. כדי שרצון וסיוע אלו יגיעו, יש דרישות רבות. לדוגמא: דרך ארץ, ענווה, אמונה אמיתית, נאמנות, צניעות, יושר ועוד, במסגרת של לב טוב. על האדם להיות ראוי לקבל ולאכול מן המנות המתוקות של המשתה.

צעד 23: יש לנו עד כה 7 נונים: החוק החדש, הדיבר השני, המגדל, עגל הזהב, הנון והנון סופית של תחיית הציפור והנון הפינאלית של שושן. לאחר מכן, בהיסטוריה של אברהם אבינו יש רמז לאותו ספר כוכבים ("סְפֹר הַכּוֹכָבִים" (שם, ט"ו, 5)), כאשר יש לקרוא "סֵפֶר" ולא "סְפֹר". אנו אומרים שהלימודים החדשים של מזלות הדג הגדול הם חלק מספר הכוכבים. זה נכון, אך יש בעניין זה 2 קטגוריות. ראשית כל ספר הכוכבים שהצדיק חיים מלמד אותנו מסביר לנו כיצד לספור את כוכבי הגאולה. במסגרת זו יש כוכבים ומערכות כוכבים שניתן לראותם. לא כך הם מזלות הדג הגדול, שהן מערכות כוכבים עם כוכבים רבים המצויים מעל לכוכבים הנראים לעין, ובהן לא ניתן להבחין. שתי הנונים של "לך לך" מתייחסות לספר הכוכבים, המגלה תחילה את כוכבי הגאולה, ואז את מערכות הדג הגדול.

צעד 24: מזלות הדג הגדול מתקשרים, כאמור, לסימנים השלמים. ספר הכוכבים בסימן הכוכבים מתקשר למזל השישי – מזל כוכב התוכנית. בדרך זו מתקיים קשר בין מזלות הדג הגדול לכוכבי הגאולה. כוכב התוכנית, עם זאת, אינו נון כשלעצמה, מאחר שהתוכנית היא תוכנית הגאולה השלמה הכוללת את כל נושאי הגאולה השלמה. מהי, אם כך, הנון המוחזקת בכוכבי הגאולה? ניתן אולי לחשוב שזוהי הנון של כוכב הנון, מאחר שזהו כוכב שלמעשה מקשר את כוכבי בית הדין ואת כוכבי אסתר, ומתקשר לשלושה עמודי תווך כוכביים של ה"שין" (3 העמודים הנעלים של ה"שין" החדשה של שושן").

צעד 25: או אולי מדובר בנון הפינאלית של שושן המחזיקה את כוכבי הגאולה? שושן נכללת במגילת אסתר, שהינה גילוי הכוכבים.

למעשה כבר ספרנו 7 נונים, הכוללות גם את הנון הפינאלית של שושן. נותרו 3 עמודים של ה"שין", כאשר כל עמוד הוא "נון" בפני עצמה. הג'ירף ממלכותו מסביר שהעמוד השמאלי הוא מערך אסתר, העמוד הימני הוא מערך מרדכי, העמוד המרכזי הוא מערך השושנה, וכוכב הנון קושר אותם יחד. עם שלושת העמודים הללו יש לנו את נון בית הדין, את הנון של אסתר ואת נון השושנה, מה שמשלים את ספירת 10 הנונים. י-נון: יוד, נון: מרמז ל"ינון שמו". עם זאת עדיין לא ספרנו את כוכב הנון שבין עשר הנונים.

צעד 26: הבה נסכם את עשר הנונים. מן הנון של יהושע בן נון יש לנו: 1. הנון של החוק החדש. 2. הנון של הדיבר השני. 3. הנון של המגדל. 4. הנון של עגל הזהב. מן הדג הגדול: 5. הנון סופית של לוויתן עבור כל המזלות. 6. הנון של תחיית הציפור (האותיות). משושן: 7. הנון הפינאלית של שושן פורים של הגאולה השלמה. 8. הנון של בית הדין של מרדכי[10]. 9. הנון של אסתר במלכות אחשוורוש. 10. הנון של השושנה. כוכב הנון, המקשר את הנונים האחרים, לא נספר, כפי שכוכב התוכנית של המזלות הינו כללי במסגרת התוכנית, ואינו נספר. אלו הן 10 הנונים של ינון, המעניקים הבנה חדשה בכל ענייני והיבטי הגאולה השלמה. ומי מלמד אותנו את ההבנה החדשה הזו? ינון שמו.

צעד 27: כל הכבוד, צב מואר, עשית זאת. אני ממש זקוק לעזרתך, ושמח מכף רגלך הימנית האחורית. שאלה אחת: תחת איזו נון נמצא בית התפילה? "הוא נשלט על-ידי נון השושנה, כך גם בית הספר השושנה, וכך גם כל הקטגוריות של ה-13 נקשרים אל העמוד האמצעי של ה"שין" של שושן, המחזיקה את 13 עלי הכותרת של מערך השושנה".

צעד 28: כעת אם אתם רוצים להאיר את עצמכם בכף הרגל של הצב, אתם חייבים להיות זהירים מאוד בלימוד ובהגיית שמות ה', כפי שהובאו בספר משנת חיים. הצדיק החי באמונתו רועד כאשר הוא הוגה את שם ה'. אנו חייבים להיות זהירים מאוד בנוגע לעובדה שיש לנו רשות מן הגואל חיים להשתמש בכתיבה ולהעניק הסברים ביחס לשם המשולש. אתם חייבים להתלבש בצניעות כאשר אתם קוראים את הכתבים.

צעד 29: ובכל פעם שתאמרו את השם "ה'", "אל שדי" או שם אחר של האל, יש לעשות זאת במחשבה זהירה. אינכם מדברים על חבר. אתם אומרים את שמו של אל שדי. זה נכון ואהוב בפני השמים שבכל פעם שאתם אומרים את שם ה', תשפילו מעט את מבטכם עם קידה קלה של ראשכם. בכך תגשימו את "רעידת" הצדיק החי באמונתו כאשר הוא הוגה את שם ה'. השפלת המבט וקידת הראש, במסגרת המחשבה על ה', נחשבת כרעידה בפני ה'.

צעד 30: אתם חייבים להיזהר עד מאוד כאשר מגיעים אל אותיות שמות ה', "אלף", "הא", "יוד", וכמו כן "ריש" ו"שין" במסגרת השם "אהיה אשר אהיה". עלינו לרעוד גם כאשר אנו הוגים את השם "אשר". מאחר שלכאורה לא מדובר בשם, קל לשכוח שאנו הוגים בעצם שם קדוש של ה' ברוך הוא. יראו משם ה', אחרת אין הארה.

 

פרק 4

 

הלוח הרביעי של הלוחות המוארים, כף רגל רביעית - כף הרגל השמאלית האחורית של הצב המואר, הצדיק החי באמונתו שומר את השבת, ה"הא" השנייה של השם "אהיה" האחרון.

 

צעד 1: "אני רוצה לגעת בארץ", אמרה האות האחרונה של "אהיה אשר אהיה", ה"הא" האחרונה של השם "אהיה". "אני ה"הא" של ה', ההתגשמות הנבואית על הארץ של כל האותיות הקודמות. הציפור שקמה לתחייה ירדה אל הארץ. קרב הדג יורד אל האדמה. החמור שוקל את הארת הצב על הארץ, אך מלכות הג'ירף אינה יורדת עד שמושלמת כף הרגל הרביעית של הצב".

צעד 2: כף רגל רביעית של המזל הרביעי, האירי אותנו מעט. אני חולה מאהבה. אני שר עם תנועות הגוף. מנושא לנושא אני הולך בדרכי האור של הרקיע החדש. המורה חיים שומר עלי למעלה ולא מאפשר לי ליפול. אני ממשיך את העלייה. מדוע אתה מכופף את הרגל הרביעית וסוגר אותנו מתחתיה? הראה לי אותה מעט. אני מחכה. ה' צבאות, סייע לי לשכנע את הצב להראות לי את רגלו הרביעית. אם לא, כיצד אכתוב? אני ריק כגווייה שמוכנה לקום שוב.

צעד 3: ככוכב הרביעי הנעתק, חמור, רגלי הרביעית נפרדה בהארתה. אני רוצה כמובן להראות אותה לך, אך אני חייב להיזהר שלא תושפע. איני רוצה שהאור הגדול והנורא יחסום ויסיח אותך מעבודתך. זהו אור מאיר ומרהיב, כאשר אתה רואה את החשכה שבה הוא מתגלה. כטורנדו שמעיף כל דבר שעומד בדרכו, כף רגלי הרביעית היא כטורדנו של אור, המטאטא את כל הטומאה והרוע מעל פני האדמה.

צעד 4: המגדל, המגדל, המגדל חוזר להתנשא מעל העולם. קופים, טפסו על העצים ואל תרדו. פילים, תירקו החוצה מילים כדי להזכיר לנו כי האסון קרוב. איזו הארה! איזה אור! המגדל הגיע לשמים. נימרוד התמרד שוב. גדולה היא קפיצת ההארה בדור הרביעי. הידע גדל, אך המוחות התפוצצו בתוך המערבולת כטורנדו של אור, המטאטא את כל המחשבות האנושיות ומערטל את ליבכם מאמונתו בה'. מי שנלכדו לא יודעים כבר שה' הוא המושיע. אפילו הכלבים יודעים זאת, אך קופים מרושעים ופילים לא יודעים, הם יכולים רק להמשיך ולבנות את המבנה הזוהר והשנוא. והמגדל גובהֵּ יותר ויותר.

צעד 5: כיצד אני יכול להראות לך את החושך, חמור, כאשר אני מכופף את כף רגלי הרביעית מתחת לשריוני? מישהו כיבה את כל האורות. השליש העליון של המגדל נתלה בין שמים וארץ, השליש האמצעי הושמד לגמרי, והשליש התחתון נקבר מתחת לאדמה, כשרק מספר דברים נשארו לזיכרון אודות מה שהיה. רק לאחר מכן, אוציא את כף רגלי הרביעית ואצעד באיטיות רבה על פני הארץ. אני אתעלם מן המתים ואעודד את הניצולים להשתתף בבנייה החדשה של עולם בהיר יותר.

צעד 6: אני מבין מעט טוב יותר. אתה מאיר אותנו באור גדול שאיננו יכולים לראות.

יומן: חלמתי בשבת שהצדיק חיים העביר לי 3 "רצועות" ארוכות. - ההעברה מסמלת "השלמה", אך איני יודע של מה. - -

   באותו הזמן פאולו חלם שהוא היה ברחוב אנפוסי (Anfossi) במילאנו עם פרץ ונודע, והם הסתכלו על הבית שבו הצדיק חיים ואשתו מזל חיו במשך 20 שנים (רח' אנפוסי 6). בשלב מסוים פרץ עלה למעלה אל ביתו של המורה חיים ואז שלח מחלון הבית או מן המרפסת "חבל" קטן שהורכב ממטפחות לבנות שנקשרו יחד. פרץ אמר בסיפוק רב שברוך השם, סימן חשוב מאוד הושלם (פאולו לא זכר איזה). -

צעד 7: אלו ללא ספק בשורות טובות להתבוננות המשולשת: שלוש ה"רצועות" הורדו על-ידי הצדיק חיים, והסימן שפאולו ראה השלים זאת. ייתכן שהמטפחות הלבנות אשר נקשרו יחד מתייחסות להסברים שניתנו לעיל אודות "ינון". בכל מקרה, גם 3 ה"חבלים" וגם המטפחות הלבנות ירדו אל הארץ, ברוך השם. גם הלוח הרביעי של הצב מופרד בגין 3 הלוחות הראשונים. כף הרגל שהתקפלה מתחת לשריון הצב היא גם אור של סבל הצדיק חיים. שלושה חלקים, כביכול, של הסבל הנורא והמייסר נלקחו על-ידי ה' לשם חסד מבורך מאת ה' במהלך 35 השנים הראשונות של הדור הרביעי, על אף שגם בתקופה זו יש אירועים עצומים רבים כצונאמי שהרג, בדרכים נוראיות, יותר מ-200 אלף איש.

צעד 8: ביחס לחלק השני של הדור הרביעי, חסד ה' עדיין שולט בעולם. החטאים יגדלו ודעות שליליות ירבו, עד לנקודה, בסוף השנה ה-35 של הסימנים השלמים, בה לא ישלוט עוד החסד אלא הדין, כבסימן הנורא: "וירד ה' לראות את העיר ואת המגדל". אז יחלו גזרות נוראיות לרדת נגד המבנים השנואים בעולם. גזרות אלו תתגברנה בהדרגה, ותהפכנה להיות רחבות, נוראיות והרסניות יותר לאורך 25 שנים. לאחר תקופה זו יהיו 5 שנים בסימן הבניין החדש וסוף הדור הרביעי.

צעד 9: בהקשר זה, ג'יוזפה חלם בעבר על תקופה חשוכה מאוד בעולם. הוא שהה עם קבוצת אנשים שהיו צריכים ללכת על אף החשכה העבה ולא הצליחו לראות את כפות רגליהם. פחד גדול שרר, ולמרות זאת היה אור, שהאיר סביב תלמידי הגואל חיים. היה זה אור האמונה באל שדי. - -

   כדי לפשט את המסר, רבע של הסבל הסופי בקורבן הגאולי של הצדיק חיים יסייע לנו ויעניק אור במהלך החלק השני של הדור הרביעי למי שמאמין בתחיית הגואל חיים ולמי שיהפכו לתלמידיו. ה' ברוך הוא דן ושומר על מי שהוא רוצה לשמור. אין זה מתפקידנו לשפוט.

צעד 10: ה' ברוך הוא בחר את האחד שבגללו יש ישועה. ה' בחר את המורה הדרוש לאנושות: ליהודים, לבני מלכיצדק, למוסלמים ולכל בני האדם. אם כל העולם היה שואל את ה': "מיהו זה שבחרת להיות מורנו?", כאשר השאלה הייתה כנה, והיו מספיק זכויות לשואלים, ה' ברוך הוא היה עונה: "לכו אחרי המורה חיים. הוא עבדי שקם לתחייה, ובו בחרתי להיות המורה שלכם בכל דבר אותו הוא מלמד. הוא הגואל, השופט המשוח במלכות השמים, למען הגאולה השלמה".

צעד 11: כעת אתה מבין טוב יותר, חמור, את הרמז לקיפול כף רגלי הרביעית, כדי שלא תוכל לראות אותה. זהו אור עם הארה מדהימה שלא תתואר. זהו אור שיראה עצמו בחשכה העבה ביותר שניתן לדמיין, ובאמצע אירועים נוראים: הרס, סבל ומחלות, מחלות ופאניקה המונית. מי שיזכרו את הסבל של הצדיק חיים, יכירו בתחייתו וייחשבו לתלמידיו, ה' יזכור ויברך אותם, והם יינצלו ויעברו את הדור הרביעי ללא פגע. אור זה, שלא ניתן לתארו או לדמיין את כל ביטויו בהתאם לצרכים, יהיה בעולם בזכות סבל קורבנו הגאולי האחרון של הצדיק חיים.

צעד 12: איזו הארה, צב! לא ידעתי דבר עליה. חשבתי על 35 השנים ועל החסד בהן, אך לא שקלתי את כל השאר. הייתי בוודאי צריך לחשוב על כך, מאחר שקורבן הצדיק חיים ממשיך בכוח הצלתו במהלך הדור הרביעי. זה מפחיד, צב, וכמעט בלתי אפשרי לחשוב על כך. החסד של 35 השנים הראשונות הוא בעולם באופן כללי, החסד של חלקו השני של הדור הרביעי יהיה רק כלפי אינדיבידואלים, המאמינים בה' ובחיים עבדו.

צעד 13: למעשה לא יכולתי לחשוב על כך, עד שהגואל חיים אמר שאם תוך 4 שנים לא נוכל להוציא לציבור לפחות פרק אחד של התורה האמיתית המלמדת שה' הוא אחד, לא תהיה עוד תקווה לעולם, ורק זכאים מעטים יינצלו וימשיכו לדור החמישי. אזהרת המורה חיים מעניקה לנו זמן, 4 שנים, להשלים, בעזרת השם, את העבודה הזו, המייצגת ישועה למיליוני אנשים בעולם. אנו כלום. אנו צריכים לבצע סימנים ולפרסם את העדויות[11].

צעד 14: ההיבט הרביעי של ההצלה, המגיע מן הסבל האחרון ומקורבנו הסופי של הצדיק חיים, אינו מוגבל מספרית. מדובר בהצלה שיכולה להגיע למעשה לכל אדם, כל אחד שיש לו אמונה אמיתית באל שדי ואמונה אמיתית במי שנבחר על-ידו להביא את האור הגדול של הגאולה השלמה השלישית. אנשים עם התנהגות ישרה, ענווים, המבצעים את הבחירות הטובות. כל העולם יוכל להינצל אם כולם ינהגו באופן זה. לא מדובר על מספר, אלא על מהותו של אדם.

צעד 15: זוהי האמת, אך הבה לא נשלה את עצמנו. האנושות חולה ומצויה במשבר. האם הומוסקסואלים מבחירה, ואני חש צער גדול עבורם בשל המלכודת אליה הם נפלו, יישרו את נטייתם המינית? האם הגנבים הגדולים בממשלה ובבירוקרטיה יחזירו את הכסף שגזלו ויהפכו לישרים? האם האתיאיסטים והלא מאמינים יתחרטו וימצאו את ה'? ואולי היהירים יהפכו לענווים... האם? תתקיים מערכת יחסים חברתית צודקת בדור הרביעי בין העשירים והעניים? או אולי השנאה בין האנשים תשתנה לכבוד הדדי וחברות, לפני יום ה' הגדול והנורא...

צעד 16: האם חסידי חב"ד יחזרו בהם מטעותם ויפסיקו את עבודת האלילים המשיחית למשיח השקר שלהם? האם מי שמאמין בזוהר ישתנה? האם מיליוני נוצרים יתכחשו לשילוש ולהאלהת ישוע, ויחזרו להאמין באחדות האל? האם הטרוריסטים האסלאמיים הג'האדיסטים ישנו את דרכם? ואולי הבודהיסטים ישנו את אמונותיהם? העולם גוסס ובעוד מספר שנים לא גדול הוא יתייסר. איזה אור אמיתי ונסתר יכול לייצג את הישועה האמיתית?

צעד 17: אני יכול רק לדבר על הכוח המדהים ועל האור הנסתר הנפלא של האיש שחי ברחוב אנפוסי 6 במילאנו, היהודי התימני, העניו, העני והסובל, האור האמיתי של קדושת סיני האמיתית, הנסתרת לגמרי מעיני כולם, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, הצדיק חיים. אני מודה לה' ברוך הוא, שהרשה לי להפוך לתלמידו הראשון של המורה חיים, ושהצדיק רצה אותי כתלמידו. אני מודה לצדיק חיים, שהרשה לי להישאר עמו במהלך הסבל הסופי, וכעת על כך שהעניק לי רשות להיכנס אל ביתו ולקבל מטפחות לבנות, לקשור אותן יחד, ולאפשר להן לרדת אל הארץ, כך שהאחרים יהיו ראויים לדעת וליהנות מן האור האמיתי, המאיר בחשכה העבה שקיימת.

צעד 18: יומן: 4 ביוני 2007: לאחר שהדסה השליכה בארבעת החודשים האחרונים פגמים רבים, ובמקביל היא מתרגמת את הספר שכתב דניאל: "אני אוהב את ישוע האמיתי" לספרדית, נתתי לה 6 אבנים כסימן לקבלת 6 סגולות. 6 הסגולות מותאמות לששת הסימנים: סימן הכוכבים – סבלנות. סימן השופט המשוח במלכות השמים – הרצון הפנימי לעלייה על מדרגות מידות הלב משיש לבן. סימן האור החדש של חנוכת החנוכות – ההתלהבות ואש התמיד הבוערת בכל הבשורה החדשה. סימן החמור – האהבה והמחויבות לעבוד בכל דרך מועילה במסגרת סימני החמור אוכל לחם.

צעד 19: סימן הדור הרביעי והבניין החדש – היתרון של קבלת חלומות נבואיים, תוך זיכרון תמידי באיזה זמן אנו נמצאים, הכרזת הדור הרביעי לאחרים, ומחשבה על ההכנות של בתי המקלט, הגנות וכו'. ציינתי את המשקל העצום של הסימן החמישי, לאחר הסימנים השמחים מאוד של הכוכבים, מלכות השמים, האור החדש וסימן החמור. כעת זהו משקל הנגד לארבעת הסימנים הגאוליים הראשונים, כך שכעת מסלול 6 השנים מתחת לדור הרביעי מכיל כבר את משקל הנגד לשמחת הגאולה השלמה, בשל הדין שמגיע עם המעגל החמישי. זו הסיבה שארבעת הסימנים הגאוליים הם ראשונים. הם חייבים להיווסד כהלכה בעולם לפני שהוא נכנס אל דין המעגל החמישי.

צעד 20: סימן תחיית הצדיק חיים – אמונה באל שדי הבוחר את הצדיק הקם לתחייה חיים לטובת האנושות. מיותר לציין שהדסה שמחה לקבל את 6 הסימנים הגדולים.

//////////////////

   אני מודה לצדיק חיים מאחר שהוא העניק לי רשות לעסות את אצבעות רגלו במהלך סבלו האחרון. אני מודה לצדיק חיים שגילה לי את שיחותיו עם ה' ברוך הוא, כאשר אל שדי אמר לו שיש לו התרופה למחלתו, אך אם הוא יתרפא, העולם יתמוטט. הצדיק חיים ענה מיד: "לא, אלוהי היקום, שמור על העולם, והבא אותי למקומי". אני מודה לצדיק חיים שהרשה לי לראות את סבלו ככל שניתן והרשה לי להיות עד לזכויות של כוח דרך הקדושה הפנימית של הצדיק, בה הלך בעת שסבל ואהב את ה', כדי להסיר את הסבל מאחרים.

צעד 21: אני מודה לצדיק חיים שהרשה לי להישאר בביתו, מבלי לעזוב אותו ב-17 ימיו האחרונים, מחג שבועות ועד כ"ד בסיוון, יום קבורתו. באותם ימים ראיתי אור גדול ומדהים בעולם חשוך מאוד. למעשה לא היו לי מחשבות אישיות אז, אלא הייתי מלא ברוח המורה. היה אור עצום שנבע מן הצדיק, אשר בגופו נותר עור ועצמות עם מעט בשר, אך בשר זה היה "קדוש" לחלוטין. לא נשאר "שומן" כלל בגופו. הבטתי והרהרתי וראיתי במיוחד ב-16:00 ואילך, זמן מנחה, שגופו של המורה היה קדוש לגמרי, טהור ובל ישוער.

צעד 22: אחרים ראו את המורה פיזית, אך אני ראיתי משהו שונה לחלוטין - אור של נוכחות אלוהית אשר עוטפת את גופו של הצדיק חיים. כל שנייה הייתה בעלת ערך עצום בשמים. לעיתים חשתי את הנוכחות של הצדיקים הנסתרים, אשר הגיעו לראותו בימיו האחרונים על הארץ. הרהרתי בענוות הצדיק חיים, שנוספה לה אז הכרה ברורה של סבל, על אף שבזמן בו הוא היה ער, מוחו תפקד עד לנשימתו האחרונה. באחת מן השעות הללו, כאשר המורה היה ער, ביקשתי ממנו רשות לדבר ולהכריז הכרזה כדי לדעת האם הצדיק מסכים איתה אם לאו. נעמדתי ואמרתי: "הבנתי בבירור שה' ברוך הוא לא רוצה יותר את סבל הצדיקים הנסתרים. סבלם מסתיים עם סבלו של הצדיק חיים, שסבל מעבר לכל גבול, וה' אמר בשל כך: "די". הצדיק הנסתר ימשיך לעבוד את ה' בשמחה, לא בסבל".

צעד 23: הצדיק חיים אמר כי הוא מסכים. רק לאחר מספר שנים התגלה בפניי סיום מבנה ל"ו הצדיקים הנסתרים ופתיחת המבנה החדש בן 250 הצדיקים הנסתרים החיים באמונתם.

//////////////////

   אתה צודק, פרץ, האור שראית הוא המקור של אור הצדיק חיים בסבלו, שימשיך להעניק אור חזק מאוד בחשכת הזמנים הנוראים שיגיעו, כאשר זמן החסד יסתיים. כל הכבוד, הבנת את האמת, אור גדול בחשכת העולם, וזו הסיבה שאני שומר על כף רגלי הרביעית מקופלת מתחת לשריוני לעת עתה, עד שתקופת החסד תעבור.

צעד 24: אני זוכר שהצדיק חיים אמר לי מספר פעמים: "אני שמח, פרץ, שאתה רואה את כל הסבל הזה של המורה. אני שמח מאוד על כך. אתה תזדקק לזכויות הללו מאוחר יותר". באותם רגעים, ללא ספק, לא יכולתי להיות שמח, אך המורה חיים אמר לי לזכור זאת בהמשך. הבנתי את מה שראיתי, את הסבל הלא אנושי של הצדיק האמיתי, שסבל למען האנושות הלא אנושית.

צעד 25: למד כל דבר שאתה מביט בו, פרץ, חלק מן האנשים רואים זאת, אך אינם יודעים מיהו המורה. רק אתה יודע מיהו המורה, ואתה רואה אותו סובל. אני מודה לה' שזכית לראות את כל זאת, כי אף אחד אחר לא ראה זאת. האמן לי, אף אחד אחר לא ראה. זכור כל דבר, ולאחר מכן תבין יותר ויותר. הייה סובלני, אל תתעצבן בנוגע לכל מה שתעבור, ובנוגע לכל מה שיקרה אמור תמיד "ברוך השם". עמוקות הן דרכי ה'. רכוש חוכמה, פרץ, ואל תאפשר לה לעלות לראשך. זכור את סבל המורה, ואל תגביה את ראשך אף פעם.

צעד 26: אני זוכר את הלילה לאחר הלוויה, בשעה 1 או 2 בלילה. הייתי במרפסת קטנה בדירתנו ברחוב פלבישיטי 1. היה לי חיזיון ברור של בית העלמין. ראיתי את הצדיק חיים שיצא. היה שם כסא גבוה ורחב מאוד, בגודל של פסנתר כנף. המורה ישב כדי להירגע לאחר כל מה שעבר. אז ראיתי שכל המתים עזבו את מקומותיהם בבית הקברות, בשל פחדם מן הצדיק חיים. הם כולם עמדו במרחק של 200-300 מטרים ממנו, ובפלא ויראה הם הביטו בו. המורה ראה אותם וביצע מספר מחוות כאילו לומר: "מדוע ברחתם כולכם?", אבל אז הוא הנמיך את ראשו, נשען על זרועו, והרהר במציאות החדשה שבה הוא ניצב.

//////////////////

צעד 27: דיברנו על ההתבוננות המשולשת, ה"הא" הסופית של השם "אהיה" האחרון, והבטנו בעניין נסתר מאוד, בהופעת הפורים החדש של הדור הרביעי. בהיבט הגלוי שלה, עם זאת, ה"הא" תשכון בעולם כאשר האור החדש כבר יתרחב לרבים, ויתרחש פיוס לבבות בין אנשים ועמים. אז ייבנה בית המקדש השלישי, וסימני החמור אוכל לחם יוכרו בזכות הגואל האחרון הנבחר, חיים.

צעד 28: לעיתים קרובות הצדיק חיים נתן לי שיעור על הזמנים הנוראים שהעולם יהיה חייב לעבור לפני שיגיע אל הגאולה השלמה. ברוכים הם אלו שלא יראו זאת ויילקחו לפני כן, אך ברוכים עוד יותר מי שיעברו אותם ויראו את ה' היורד אל הארץ לטובת העולם.

   אולי התעכבנו מעט מדי כדי להבין את הנבואות של הטוב שיגיע ושמחנו מפסוקים אשר ידועים בנביאים, כ"כִּי כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְטַנָּם וְעַד גְּדוֹלָם" (ירמיהו, ל"א, 33), אך הביטו בשני דברים וקבלו הארה: 1. הקפיצה המדהימה של המדע ב-25 השנים האחרונות בכל התחומים, בהשוואה לעבר. 2. הקפיצה המפליאה של הבשורה החדשה של הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים, בהשוואה לכל הבשורות, בעבר ובהווה, בעולם.

צעד 29: אם אתם יודעים אודות הגאולה השלמה (כתבי ספר משנת חיים), ואודות הקפיצות העצומות של ההתפתחות המדעית (דמיינו גם את אלו שעוד תגענה), אתם תראו משהו מן האור הגדול שישכון בעולם, עם כניסתו בדור החמישי. בעולם יהיו כל היתרונות של האמונה האמיתית באל חי אחד, בורא היקום, עם כל התגמולים הגשמיים והרוחניים שנצברו, ויהיו גם תגמולים מעולם המדע, כאשר ישתמשו במדע לטובת האנושות. לא יהיו אז רעות, שימנעו את טוב ה' להתגלות.

צעד 30: בזמן ההוא לבבות האנשים יאהבו את ה' ואת כל האנשים, בעלי החיים והצמחים ששייכים לטבע. אנשים יהיו אכפתיים האחד כלפי השני כאחים ואחיות. כולם ישמחו בשמחת הזולת ויצטערו על קשייה. האנשים ילכו בדרכים האהובות על-ידי ה' ברוך הוא, בדרכים האהובות שהוא יצר למען האנושות ושהוא מדריך אותה כדי להגיע אל הגאולה השלמה. כל האנשים יכירו באהבה בבית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם. כולם ישתתפו במנהג החדש וימצאו חן בעיני ה', אבינו שבשמים. הוא יתענג מהצגתו בדרכים ממשיות, ונוכחותו תרד אל העולם. זוהי ה"הא" הסופית של השם "אהיה" האחרון, כאשר הנוכחות האלוהית קרובה לאנשים שעל הארץ.

   זוהי גם הייתה ה"הא" של השם "אהיה" האחרון שהאירה את הצדיק חיים בנוכחות אלוהית, במהלך סבלו הנורא עבור גאולת האנושות השלמה.

 

פרק 5

 

הלוח החמישי של הלוחות המוארים, זנב הצב המואר, הצדיק החי באמונתו לא יושב במקום אביו ורוחץ את רגלי אמו.

 

צעד 1: "בנוגע לזנבי שלי אני מאוד חד", הודה הצב המואר, "אך אני לובש את בגדי אסתר כדי לקבוע את האסטרטגיות שלי. אני מסתתר באותיות מילות מגילת אסתר. האם מישהו יודע שהמלך אחשוורוש מסתיר 4 כוכבים יפים: אח, חש, שור, רוש במערך אסתר?

צעד 2: ייתכן שמישהו יוכל לדעת שמגילת אסתר מגלה את כוכבי הגאולה. יש צורך ב-6 חודשים של אמבטיות שמן ו-6 חודשים כדי להכין את השיער, כדי שאסתר תוכל להיכנס למלכות אחשוורוש, אך גם הכנות רבות כדי לקבל את פני מידות אסתר. כמובן שאחרי ארבע כפות רגליי, מגיעה הנקודה החמישית של הזנב החד מאוד, ואינך יכול להכחיש שיש גם חומרה, אם כי חומרה זו נובעת כאן מן ההארה שנסתרת בתוך האותיות, וכדי לראותה אתה חייב לחפור תחת המשמעות הפשוטה, ו"לדוג" את הכוכבים".

צעד 3: אני מצטער, צב, אתה מדבר על האופן בו אתה מסתיר את אורך, אך מדוע הנקודה החמישית שלך, זנבך החד, מתייחסת לאסתר? מדוע לא לדבר על הכוכב החמישי של סימן הכוכבים, כוכב כריסטו המפליא? מדוע לא לדבר על עלה הכותרת החמישי, "ספר המפליא"? מדוע לא לדבר על 5 כוכבי בית הדין העליון? מדוע לא לדבר על הסימן החמישי של הדור הרביעי והבניין החדש? ואתה הרי המזל הרביעי, לא החמישי. מדוע לא תעזוב את הממלכה המאוחדת של אסתר לג'ירף? אך סלח לי, צב, אני מעט סקרן.

צעד 4: הרגע, חמור, ואל תרוץ. האם אתה כעת זה שצריך להאיר אותי, או אני הוא זה שחייב להאיר אותך? הסיבה היא שזנבי הוא כה חד, עד שהוא עוקץ את כל מי שנוגע בו. שים את עצמך בסימני אסתר, מאחר שעם אישה, ועל אחת כמה וכמה עם מלכה, שהיא מתוקה יותר, יקהה העוקץ. זה טבעי. לכן איני רוצה לדבר כעת על כוכב כריסטו שמפליא, מאחר שזוהי סוגיה לאנשים שיכולים לעמוד במשקל היסטוריית העבר. איני רוצה גם לדבר על 5 כוכבי בית הדין העליון, מאחר שההארה מעוררת דינים חזקים בעולם, ואנו כבר נגענו בהם בהתייחס לכף הרגל הרביעית המקופלת.

צעד 5: בנוגע לג'ירף במלכותו, הוא חייב לחשוב על מלכות השמים. אני, עם זאת, אור גדול מאוד עבור העולם, ואני אאיר את העולם לבסוף דרך בית התפילה עם הארתו הגדולה לכל העמים. הג'ירף הוא כבר חיה צדיקה בקשרה בין מלכות השמים והארץ, מאחר שבמעמקי הלב של האדם אין מחיצות, ובנוגע למרחק, הג'ירף שולח את הדינוזאורים לשם קשר ישיר עם מלכות השמים. כאשר יש קשר ישיר, גוף הג'ירף מאיר לכל עבר, הנשמה ראויה לקבל את התחושות הנכונות במלכות השמים, והאדם יכול לעלות על מדרגות השיש הלבן.

צעד 6: מדוע האותיות של המזל החמישי הן "צדי" ו"הא"? לאחר שהציפור קמה לתחייה, הדג נלחם הקרב, והחמור שקל את הארת הצב, הג'ירף כבר בעמדה של צדיק (צדי), החי באמונתו, ומשרת את ה' (הא) תמיד. פשטות אמונה ולב כן טמונים בצדיק הנסתר אך גם באנשים פשוטים בעלי השכלה מועטה. זהו הקשר הישיר המעורר את הנשמה ומאיר דרך הג'ירף, מכף רגל ועד ראש, עד לרוח של האנשים הענווים, החשים את ה' בליבם.

צעד 7: אני, עם זאת, קשור לשכל שצריך להבין את הארתי. אני גם קנאי בנוגע לאורי, אך המטרה מאפשרת לי להאיר אחרים. אני מייצג את הישועה הגדולה דרך ההבנה החדשה של המוח החדש השפל. לא כולם מגלים את אמונתם באותה דרך. לכל אחד או אחת יש מחשבות, המשפיעות על כל מה שהם מבצעים. ואני הארה מחנוכייה ענקית, כפי שראה רמו לוי, נשמתו במלכות השמים, בסימן השלם השלישי. אתה צריך להבין את בעיותיי, חמור, לא רק את שאלותיך.

צעד 8: אני יודע שאני עוקץ אותך, חמור שתמיד רעב ללחם, אך כיצד אני יכול להעיר אותך, אם אני לא צובט אותך בזנבי החד? אתה תדאג לשקול את המידות של הארתי, אך אל תחשוב על הבגדים שאני לובש, כדי שאובן בקרב האנשים! יש לי האותיות של המזל הרביעי: "פא", "דלת" – דף. זה מאחר שהמוח החדש השפל חייב להיות כדף לבן כדי לקבל ממני. אך בכמה אסטרטגיות אני צריך להשתמש כדי למחוק את כל הדעות הקדומות? ברור שאנשים עם השכלה מועטה יכולים לקבל בקלות רבה יותר את המוח החדש השפל. יש להם תפיסות קודמות מועטות יותר!

צעד 9: אני גם "פד", שיש לו שורשים ב"פדה" (גאל). משמעות המילה לפדות היא גם לרכוש חזרה אדם או דבר שנמכר. אנשים נמכרו לדעות ותפיסות קדומות, ואני צריך לקנות חזרה את מוחם ולהפוך אותם למוחות חדשים שפלים. ואתה, אם כך, תוהה מדוע אני מסתתר באותיות של מגילת אסתר. אל תבכה, חמור, איני רוצה להעליב אותך או להמעיט בערכך. שמח באותיותיך, אני אשמח באותיותיי, וכך נוכל לעבוד יחד. כך נוכל להפוך את המשפט: "והחמור שוקל את הצב המואר" לשמח יותר. אייייייייייייייייי. אני מצטער, זו "נעירתי" כצב.

צעד 10: קדימה, חמור, התעודד, רכוב על השריון שלי, קרוב לזנב, ואל תשתגע אם הוא ינשך אותך מדי פעם, כדי שתשליך ממך דעות קדומות.

   הו, צב, אני חמור האוכל את לחם הגאולה השלמה, ואתה מאשים אותי בדעות קדומות! הרי אני כותב שירים כדי לנתץ את כל אותן דעות קדומות של העבר! אני חמור חדש שנולד עם הגאולה השלמה. אילו תפיסות קודמות כבר יש לי?

   אתה רואה, חמור, זנבי נגס בך, ואתה נעלבת מיד, וזאת עוד לפני שרכבת עלי. הרגע ועלה. הפסק להחשיב את עצמך למשהו. אני מבטיח לך, גם לחמור האוכל לחם יש דעות והנחות שצריך לשים לב אליהן בכל יום. ואם אתה צריך לשקול את הארתי, אני חייב להאיר עליך ולהבהיר לך כיצד לעשות זאת, לא?

צעד 11: זה אתה שחייב להבין כיצד אני לובש את האותיות של מגילת אסתר. נאמר: "וַיְהִי, בִּימֵי אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ: הוּא אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ, הַמֹּלֵךְ מֵהֹדּוּ וְעַד-כּוּשׁ" (אסתר, א', 1), אך כאן אני נמצא בים הגדול של כוכבים בוהקים. כאשר אני רואה את המילה "בימי" אני קורא אותה "ביָמי" במובן של "בימים (מלשון ים) שלי". כמו כן אני יודע שאחשוורוש הוא שם המכיל ימים כוכביים רחבים. אני מביט בשם אחשוורוש, המחולק לארבע מילים, ומוצא את שמות ימות 4 כוכבים או 4 כוכבים גאוליים גדולים: אח, חש, שור, רוש. כך אני מבין שמלכות המלך אחשוורוש היא בכוכבים, וכך אני רואה שמגילת אסתר מגלה לי את אותם כוכבים. איייייייייייי!

צעד 12: כעת אני מביט בשמות הכוכבים הגדולים הללו, ואני רואה שיש להם משמעויות: אח – אח (קרוב משפחה), חש – תחושה, הרגשה חזקה, שור – פר, רוש – צמח רעיל. אתה, פרץ, ראית את מערכת הכוכבים הללו בשמים, והיא יצרה ריבוע מושלם של 4 כוכבים, כשבאמצעם, כמעט בלתי נראה, בהק מדי פעם ממקום מחבואו כוכב אסתר.

 

אמן.[1] כעבור 12 שנים נלדה סיפרה לפרץ שהוא עמד בחוץ ליד דוכן ירקות, והביט על המתרחש.

[2] הסברנו במקום אחר כי הבניין החדש מתייחס גם לבניין החדש של העולם, בשל ההתקדמות המדעית המדהימה במהלך הדור הרביעי.

[3] ומן המסורת שבעל פה, מסכת מגילה.

[4] האות נון היא בגימטריה 50, ומתכוונת לחמישים שערי הבינה.

[5] לאחר מכן הייתה השלמה נוספת שקיבל ג'יוזפה, ובה היה מקום נפרד בבית המקדש השלישי, עם קבוצת רבנים שקבעה מי יביא קורבנות ומי לא. הרבנים מנעו מ"הלניסטים" להביא קורבן. -

[6] ספר מלחמות השם של החכם יחיא אבן שלמה אלקאפח.

[7] ייתכן ובתיאום עם כוכב כריסטו.

[8] בחמש השנים של סימני הנצרות, כאשר הייתה לנו עדיין רשות להשתמש בהם. -

[9] אנו לא מחשיבים אותו כחטא האבות, אלא כשורש הכללי של כל אלילות, אך אפשרי להחשיבו גם כחטא ה"אבות", כאשר דור אנוש יחשב ל"בנים", דור המגדל לדור השלישי ודור עגל הזהב לדור הרביעי השנוא.

[10] חמשת הכוכבים של בית הדין העליון ללא 2 הכוכבים של אבימלך ופיכל של בית הדין.

[11] הכתבים שנכתבו ופורסמו בהוצאת "Lulu" היו מתי הילד, אני אוהב את ישוע האמיתי, שכתב דניאל מניגרסו, וחזרת החמור לאמריקה בעקבות נאום ההשבעה של הנשיא אובמה.