כתב: פרץ גרין

תרגם מאנגלית: משה לוי

 

 

הדג הגדול מתכונן לשינויים

(המשכו של הטקסט: הדג הגדול פוגש את החמור-גמל במדבר)

 

 

פרק 1

 

דג 1: ראש חודש ניסן - 17 במרץ 2018: חלמתי שהרשע מזנזרה נכח. אמרתי כי לנו, לי ולמי שהיו איתי, יש הסמכות לעשות את מה שאנו עושים. הרשע אמר: "גם לי!". עצרתי אותו ואמרתי: "לא, לי יש הסמכות של הגאולה השלמה, ולך אין שום סמכות! כמו כן בלתי אפשרי שסמכות אמיתית תינתן מלמעלה לשני אנשים שסותרים האחד את השני. רק אחד נכון, והשני משקר!".  - -

דג 2: 19 במרץ 2018: היה לי חלום קצר: אמרתי שאני אחראי על הקבלה החדשה והאמיתית של הגאולה השלמה ולא אף אחד אחר. - -

אני סבור כי החלום מתייחס לאותיות האלפבית העברי בהתאמתם ל-13 המזלות החדשים. המסקנה הייתה שעל אף שרק מעט מקרים הגיעו כדי לאשר זאת, אני אחראי על האמת. אני זוכר שפירוש באר שבע היה אמור לכלול טקסט נוסף בתוכו, ייתכן שבצורת הערות שוליים, המבוסס על הדג הגדול ועל הקבלה החדשה האמיתית (אני מניח שהטקסט היה אמור להתייחס להתאמה זו במיוחד), אך הוא לא נכתב עד כה.

דג 3: 20 במרץ 2018: בסצנה ארוכה בה הייתי עם אישה ששנאה את ג'יוזפה, הבטתי בעיניה ואמרתי מספר פעמים: "אני שורף את השנאה. אני שורף את השנאה". האישה החלה להצדיק את שנאתה בהתייחס לדברים שקרו לה בחייה, אך אני לא קיבלתי את דבריה והמשכתי להביט בעיניה ולומר: "אני שורף את השנאה". - -

האם זה אני, פרץ או החמור, ששורף את השנאה? אני סבור שלא, כי מי שעושה זאת חייב להיות אליהו הנביא בהגשמתו את פיוס הלבבות אבות ובנים, בידי הגואל חיים שמכריז: "אנו כולנו בשר אחד". אני יכול לומר זאת, מאחר שיש לי רישיון חמור ופריצות דרך של פרץ.

דג 4:

אל תתקרבו אלי עם ליבכם חסר המעצורים

והמלא בשנאה מסוגים שונים

אני אהרוס אותךְ, אני אהרוג אותךְ, אני אשרוף אותךְ, שנאה

כך שלא יהיה לךְ מקום בלב הנקי החדש.

ישוע ניסה לעשות זאת, אך במקום להרוג את השנאה

הוא נהרג בגלל שנאה

במסגרת אותם סימנים התחלתיים

אם מכים אתכם בלחי אחת, הטו את האחרת.

דג 5:

יצחק הוא גם לוח הלב

שניסה לשרוף את השנאה הפלשתית

עד שהגיע לבאר מים חיים

ולבאר לחי ראי

ולבאר רחובות

רצונו יהיה צחוק של הפתעה היסטורית גדולה,

כאשר הוא ישרוף את השנאה מן הלבבות הלא נקיים.

דג 6:

תפילה היא גם מידה נסתרת של יצחק

כי רק ה' יכול לשרוף שנאה

מאלפי מחשבות מתועבות בליבכם

לפיכך אל תהיו ללא סימני יצחק

וזאת כדי שתצחקו כשהזמן הסופי נכנס.

האמונה הטהורה הורסת את אויבי יצחק,

כי השנאה איננה יכולה לעמוד מול האל האוהב של ישראל,

הסולח לעוונות ולחטאים,

המרחיב את אהבתו עד האיים הרחוקים,

אל עליון, הגואל את הרחמנים

מצער יום ה' הגדול והנורא.

דג 7:

בוא אם כך, יעקב, כי אתה ישראל

נשאת את כאבי השנאה הקדומה בת 2000 השנים

בוא כעת בתפארת הגואל חיים,

שחייו הם של עץ החיים.

הוא מתפשט לעולם

הוא מביט בעיניים

של אישה מלאה בשנאה

ומבטל מליבה כל שמץ שנאה

פלא יועץ, אל גיבור

אבי עד, שר שלום.

דג 8:

שמחה היא גם אויבת הקרב

הקרב חייב להסתיים, והשמחה צריכה לשרור.

כך היא הגאולה השלמה,

בה נשרפת היסטורית השנאה מן הלבבות,

אמן וכן יהי רצון.

לפיכך התחדשו נגד האויב,

כאשר הגאולה עדיין לא שלמה,

הסירו את חשכת לבכם

ואפשרו ללב לזרוח באור חדש גדול

של הברית החדשה השלמה ההיסטורית.

האמת היא מבית הדין העליון,

חוסר השלמות תיראה ממה שאתם אומרים.

תקנו את מילותיכם ואת לבכם יחד

ותגיעו לשלמות

של עץ החיים.

////////////////////////////

דג 9: 21 במרץ 2018: אמרתי בחלום: "שתישרפנה כל התשוקות המיניות הלא רצויות, ואפשר לאמונה האמיתית להתבשר". - -

זאת מאחר שהעולם נמצא באנדרלמוסיה מינית, הפורנוגרפיה ניצחה את המוחות של מיליוני אנשים, והמין הלא טבעי משתולל והפך למגפה, במיוחד במדינות הדמוקרטיות. לפיכך, אנשים צעירים, תשוקותיכם מסירות אתכם מן החיים האמיתיים. אתם נלקחים על ידי תשוקות מיניות ששורצות בכם ואתם נעשים עבדים להן. אתם חונקים את קיומכם האמיתי לחלוטין. התעוררו מן השיגעון שמתחת לחגורה ופחדו מזעם הדור הרביעי. לבכם מלא בטומאה, שכלכם מזוהם בתמונות מיניות, ואתם מובלים אל אש הגיהינום בשל חוסר היכולת שלכם לשלוט בעצמכם. אמרו לפיכך, ברצינות גדולה, מספר פעמים ביום במשך לפחות חודש: "שתישרפנה כל התשוקות המיניות הלא רצויות, ואפשר לאמונה האמיתית להתבשר".

דג 10: שבת הגדול: הנהרות התת קרקעיים של הדג הגדול לוויתן:

תחיית הציפור

נהר הקן התת-קרקעי

קרב הדג

נהר התהום התת-קרקעי

משקולות החמור

נהר ה"הא" הכפולה התת-קרקעי

הצב המואר

נהר העץ התת-קרקעי

מלכות הג'ירף

נהר עמק שווה התת-קרקעי

כוכב התוכנית

נהר הרכבים התת-קרקעי

מקלט ארמדיל

נהר כוכב הים התת-קרקעי

אגם מלח

נהר הלווייתנית התת-קרקעי

עמק מרקורי

נהר התשובה התת-קרקעי

סוף הדקה

נהר בלי שם התת-קרקעי

הבושם השמימי

נהר המנורה התת-קרקעי

גוב האריה

נהר חידקל התת-קרקעי

יופי גן העדן

נהר פרת התת-קרקעי

////////////////////////////

דג 11: 13 תכונות השופט משלימות את סימני ה-13. הנהרות משלימים את 13 המידות של אסתר ואת כל קטגוריות ה-13. הם היו חסרים עד כה. לכן גם 13 מזלות הלוויתן מושלמים, ומסיבה זו 13 הנהרות התת קרקעיים התגלו רק כעת. רק שמות הנהרות הללו מאפשרים למזלות הדג הגדול לוויתן לשלוח מזל טוב לעולם.

דג 12: הייתי בביתו של דוד לוי בחולון במהלך כל הפסח. דוד ויצחק הגיעו במכוניתו של אורי (בעלה של רחל) לאסוף אותי מבאר שבע והחזירו אותי לאחר הפסח הביתה. ביחד עם ליאת, משה ויצחק היה סדר חדש ושמח. ביום השני של פסח נאמר לי בחלום שטעיתי בחישוב כלשהו. - -

דג 13: 13 באפריל 2018: הבנתי מהי טעות החישוב שביצעתי. אמרתי עד כה שבפסח תשע"ז אנו נכנסים לחלק השני של הדור הרביעי. זה נכון, אך לא התייחסתי באופן ראוי לְמה שהשנה הראשונה של החלק השני מייצגת. זוהי הרי השנה ה-36 של הסימנים השלמים, כשלכל סימן שלם יש ערך היסטורי של 36 שנים. השנה הראשונה משלימה לפיכך את המחזור הגדול של סימן הכוכבים, ולכן רק בשנה השנייה, מפסח תשע"ט (2019) מתחיל הסימן הגדול של מלכות השמים.

דג 14: עובדה זו היא חשובה מאוד, במיוחד בשל האופן בו אנו חייבים להביט על השנה המיוחדת הזו שנמצאת תחת סימן תחיית הצדיק חיים, מתחת לשש שנות סימן תחיית הצדיק חיים. אנו, כחמורים, חייבים להיות חלק מהשלמות הסימנים, שחייבים להיות מושלמים בשנה זו. לא בכדי למשה לוי, לג'יוזפה מניגרסו ולפאולו הייתה הזכות לראות את הגואל חיים בשבועות האחרונים בחלומות.

דג 15: בחלומו של משה לוי הגואל חיים דיבר איתו בדירה שהזכירה את הדירה של רמו ונלדה, זיכרונם לברכה, ואמר לו דברים שונים. לג'יוזפה ניתנה מתנה מן הצדיקים הנסתרים, והגואל חיים גילה את הסוד שלצדיקים הנסתרים אין זיכרונות, מאחר שאין להם זמן לחשוב על העבר אלא הם מתקדמים קדימה בעבודתם הקדושה. פאולו, לאחר שנים רבות, ראה שוב את המורה חיים. לאחר שפאולו התגבר על חומה גבוהה ועבה, הוא שהה עם הצדיק חיים ודיבר איתו.

בחלום נוסף נאמר למשה לוי שכתבי ספר משנת חיים התעלו כעת, ושאחרים יכולים להתעלות דרכם.

דג 16: סיימתי לקרוא את הדרשה של פסח תשע"ה. דוד, משה ואני קראנו את שני הפרקים הראשונים יחד בחולון, ואני השלמתי את הקריאה בימים האחרונים בבאר שבע. זהו טקסט עמוק המתייחס לעליה השנייה של משה רבנו, למקור הדרך האמצעית בסימני יצחק ובשליחות המשיחית של ישוע, למידות ולעץ החיים שמביא לעולם הגואל חיים. הוא גם מכיל סימני השלמה להרס הקבלה השקרית של ספר הזוהר, להרס משיחות חב"ד ולהרס האלהה הנוצרית המסורתית של ישוע, תוך הפרדת ישוע מכל זאת והארת אמת שליחותו המשיחית.

דג 17: הטקסט עצמו הוא התבוננות בסימני יצחק, שעליהם הגואל חיים אמר: "אל לתלמידים להישאר ללא סימני יצחק". קראו את שני הגנומנים הבאים מהספר "המידות המסוגלות של אסתר": גנומן 362: כבני יצחק, אנו חייבים להזין את ההתבוננות המשולשת בפשטות עיקשת, בין אם היא מביאה לנו את העלייה על המזבח החדש או בין אם אנו ניצלים בדם קורבן האיל. כבני יצחק, אנו חייבים ללכת לכיוון מזבחנו ללא פחד ולהיקרא בגאווה אל מטרה נעלה. אם אנו רצויים על מזבח ה', אנו רצויים כנראה גם להתהלך בעולם, אך אם איננו רצויים על מזבח ה', אנו חייבים לפחד שכיווננו בעולם הזה אינו רצוי.

דג 18: גנומן 363: לפיכך אנו חייבים לפנות פנימה אל סימני יצחק, תמיד, באופן עקבי, לעד, ולחפש את מידות אסתר הנמצאות מתחת לפני השטח, אפילו עמוק במים העמוקים של הלב. זאת הואיל וסימני אברהם ייסדו את שיעור הקומה המלא של רמ"ח האיברים, וסימני יעקב ילמדו אותנו את חכמת קשיינו ואת שמחת תחיית ישראל, אך סימני יצחק יקשרו אותנו אל קומתו הפנימית של כל אדם על מנת להשלים את הענווה הפנימית המקבלת את צלם ה' האמיתי שבו נוצרנו. -

דג 19: בסיום חמשת פרקי הדרשה נכתב שעדיין נותר למצוא פרטים נוספים הנוגעים לכוכבי הגאולה ובייחוד למזלות הלוויתן עבור כל ענפי עץ החיים, בעוד שגזע העץ הוא הקשר הנפלא של מלכות השמים עצמה אל הארץ.

אני מניח שכעת, עם שמות 13 הנהרות התת קרקעיים בהתאם ל-13 המזלות, נכתבים שירים חדשים של הדג הגדול. עלי לפתוח את פרק ו' של הדרשה (כעת כטקסט נפרד).

דג 20: 21 באפריל 2018: ראיתי את דניאל מניגרסו בחלום. היה לו זקן ארוך מאוד, לפחות באורך של כשני מטרים. הוא התקרב אלי, וזקנו נעתק ממנו וניתן לי (אולי אף הושם עלי). הדבר סימל הקלה לדניאל, בעוד שעבורי הייתה זו תוספת. - -

דג 21: 26 באפריל 2018: בחלום ראיתי את ספר משנת חיים באורך של לפחות חצי מטר. נאמר לי שכעת הספר נסגר, וכי אני יכול להתחיל ולעבור על הטקסטים מן ההתחלה. - -

דג 22: 9 במאי 2018: אריה חלם שהוא היה יחד עם משפחתו: שאול, רחל, גד ודוד. נכחו גם פאולו, נודע, אשר, נח חנה נוגה ודוד. לפתע הופיע פרץ שנראה לא מרוצה ואף חרד. כשראה זאת, אריה אחז בפרץ והניח את ראשו על ירכו תוך ליטופו. פרץ היה מרוצה מכך וחייך. - -

דג 23: אמרתי בטלפון לאריה שחרדתו של פרץ היא מן העובדה שעדיין כמעט ואף אחד אינו חלק מן הגאולה השלמה, ובייחוד בני הצאן הנאבד של בית ישראל. עם זאת, אריה מסמל את הדור החדש, שיש לו האמונה השלמה בכל הבשורות החדשות של הגאולה השלמה. כאשר אריה הניח את פרץ על ירכו וליטף אותו, הוא למעשה ניחם אותו בדרך ייחודית מאוד. אלו הן בשורות נפלאות שלפיהן יהיו אנשים בדורות הבאים אשר יאמינו בגאולה השלמה כאריה וכל משפחתו וכפאולו, נודע, אשר, נח חנה נוגה ודוד.

דג 24: זהו סימן השלמה חיוני של סימן החמור אוכל לחם, אישור שהדור הבא שיגיע יקבל את החמור אוכל לחם, יקרא וילמד את כתבי ספר משנת חיים ויהפוך לחלק מהגאולה השלמה. אלו הן הבשורות הטובות ביותר שהחמור יכול היה לקוות להן. אמרתי כעת שמדובר בסימן השלמה חיוני של סימן החמור אוכל לחם. כל סימני השנה ה-36 של הסימנים הם סימני השלמה חיוניים של מחזור 36 השנים של סימן הכוכבים (לשם הבנה: בשנה ה-72 יהיו סימני השלמה חיוניים של סימני השופט המשוח במלכות השמים). תקופה זו של סימני ההשלמה היא עד פסח תשע"ט (אפריל 2019).

דג 25: לפיכך "סימני ההשלמה" ימשיכו עד פסח. השנה ה-36 הזו היא לפיכך חותם סופי של סימן הכוכבים, של סימן הגואל חיים במלכות השמים, של סימן האור החדש של חנוכת החנוכות, של סימן החמור אוכל לחם, של סימן הדור הרביעי והבניין החדש ושל סימן תחיית הצדיק חיים בסימן השלם של תחיית המתים. לכל אלו יש סימני השלמה עד פסח, וכולם יחד מייצגים את החותם הסופי של הגאולה השלמה.

דג 26: עוד סימן-חותם משלים הגיע בשנה ה-36 הזו: ניסוח 13 הנהרות התת קרקעיים של הדג הגדול לוויתן, המייצגים השלמה גדולה עבור 13 מזלות הדג הגדול לוויתן. - ואתמול, רב מצרפת ורב מרומא הסמיכו את ג'יורדנו לפעול כקצב וכמייצר נקניקי סלאמי. החלטה זו הייתה נגד חב"דים שיצאו נגד ג'יורדנו. לפיכך זהו סימן היסטורי של הנפילה הגדולה של חב"ד. ג'יורדנו ניצח בקרב נגד חב"ד, תודה לאל שדי.

דג 27: 27 במאי 2018, באר שבע: נסעתי במונית למכון מאר, בו, בשבוע הבא, יהיה עלי לעבור בדיקה קולונוסקופית. במונית דיברתי עם הנהג. הוא היה כבן 50, במקור מחיפה, שמתגורר בבאר שבע כעשרים שנה. הוא אמר לי שלעיתים רחוקות הוא יוצא מבאר שבע כדי להיות בים (בכך שאמר "לא ביום שישי או בשבת" הוא רמז על דתיותו) או לבקר במקומות "קדושים" כצפת או כקבר של התנא הגדול רבי שמעון בר יוחאי. בדיוק כאשר הוא סיים לומר את שם התנא, הרכב הפסיק לפעול. הנהג נראה מעט מבולבל וניסה להתניע את הרכב מספר פעמים ללא הצלחה. "הרכב מת", אמר בתדהמה, ורק כעבור דקה וחצי הוא הצליח להתניע שוב.

דג 28: העניין ברור. היה זה סימן משמים שהביע את המוות של השְפּעת צפת ושל כל השקר שמייחסים לרב שמעון בן יוחאי באשר לכתיבת הזוהר. שימו לב איזה סימן שמימי הוא זה. אני, החמור, אמרתי לעצמי (ולאחר מכן הצטערתי מאוד שלא הבעתי את מחשבותיי במילים) ששמעון בן יוחאי לעולם לא כתב או ראה או חלם על ספר הזוהר, שנכתב בידי משה דה לאון בספרד לפני כ-12 מאות לאחר חיי התנא הגדול. גם פרט זה, עם זאת, הוא כלום ביחס לחטא האלילי והשקרי של דוקטרינת האצילות שעליה מבוסס ספר הזוהר כולו.

כולו שקר, החטא האחרון של עם ישראל לפני הגאולה השלמה. הזוהר הוא ספר המסמל את מות ישראל, הואיל והדוקטרינה מסמלת את מות האמונה האמיתית של אברהם ואת מות התורה והמסורת. הם אף קוראים למאציל של הדרגות הנאצלות "אל", כשכל דרגה היא אלוהות. רק ביחס לעולם הבריאה הם קוראים לאל בורא. כל זאת הוא שקר מוחלט. אין אלוהויות נאצלות, מלבד במוחות של אלו שנפלו במלכודת האלילית. 

דג 29: כוכב אברהם מתקרב לעולם בכל יום, ועקב כך האלילות תיהרס ברחבי העולם, אך כאן אנו מדברים על האמונה היהודית שהזדהמה. איננו יכולים להבין דרגות אלוהות לפני "בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ". אסור אפילו לחשוב על דברים כאלו. דרגה אלוהית נאצלת היא "אלוהים אחרים". הזוהר הוא פנתיאון של "אלוהים אחרים על פני". "פני" מתייחס גם לדוקטרינות תיאולוגיות מאוד עדינות ומתוחכמות, כאשר אף דוקטרינה אינה עדינה ומתוחכמת יותר מדוקטרינת האצילות של ספר הזוהר, אחרת הרבנים והחכמים לא היו מפותים על ידה.

דג 30: אסור לחלוטין לומר על האל כי הוא "צמצם את עצמו" כדי להשאיר מקום לעולמות. מי במוחו הישר ובאמונתו הטהורה יכול לומר דבר כזה? האם אפשרי לדעת מהו האל או להבין מה מהותו ומה הוא עושה? איננו יכולים להבין את הבריאה, בה אנו מאמינים, אך מה יכולים אנחנו להבין מהספירות הנאצלות השקריות ומהפרצופים הנאצלים השקריים (פרצופים אלוהיים כאבא, אמא ובנם זעיר אנפין) לפני הבריאה? זהו שיגעון לחשוב על כך. מוחנו הוא אנושי ואינו יכול לתפוס את מה שעליון לחלוטין ונמצא בקטגוריה אחרת. תודה לאל שדי על סימן זה שקיבלתי במונית, שהיא רכב. השורש ר.כ.ב בעברית מתייחס גם לקשירה. האדם יתלוש את שערותיו מראשו כשיבין את האמונה האלילית המתועבת, שאליה נפל עם ישראל, במיוחד מזמן צפת, לפני כ-400 שנים.

בשורות הסימן משמעותן שלמעלה, בכוכבים, "קשירה" קודמת של הדוקטרינות הללו מתה. קשירה גדולה נפרמה ומתה, מה שיסייע לאנשים להבין ולדחות את העניין הנורא. בשורות גדולות לבני ישראל, על אף שיש עוד צורך בזמן.

 

 

פרק 2

 

דג 31: 29 במאי 2018: משה לוי נמצא בארצות הברית למשך שבועיים וחצי.

הבנתי מילה בפרשת "האזינו", דברים ל"ב, 38: "יִשְׁתּוּ יֵין נְסִיכָם; יָקוּמוּ, וְיַעְזְרֻכֶם-- יְהִי עֲלֵיכֶם, סִתְרָה" (רש"י פירש את הפסוק: "היו אותן אלהות אוכלים שהיו מקריבים לפניהם ושותין יין נסיכם; אותו הצור יהיה לכם מחסה ומסתור").

דג 32: כמוסבר, נבואת "האזינו" מגנה את חטא הזוהר ומנבאת כי הסיבה הנסתרת לשואה הייתה דוקטרינת האצילות. הם זבחו לשדים באמונה כי הזוהר וכל ה"קבלה" הם, השם יצילנו, "קדושים". הם אינם קדושים אלא שקריים וככל שמאמינים בהם יותר, כך הם אוכלים יותר את שומני קורבנותיהם ושותים את יינם האלילי. יסודות הדוקטרינה הזו לא מאפשרים למאמינים בה להכיר בטעותם, שמכסה אותם בכיסוי מסתיר (סתרה).

דג 33: המילה "סתרה" מנבאת על ממלכת הקבלה השקרית כולה, אותה מכנים המאמינים בה "נסתרות". הנבואה כאן מלמדת אודות הדרגה בה אותם מאמינים כבר אינם יכולים לחלץ את עצמם מן הטעות. בנקודה זו הכובד העצום של חטא האצילות פוגש בזעם אל שדי, מה שיכול לגרום להשמדת כלל ישראל, חס ושלום. נקודת מפגש זו, עם זאת, יכולה לגרום גם למסקנות שגויות ולתוצאות שנואות בקרב אומות העולם שיראו בהשמדת ישראל, חס ושלום, הצדקה לאלילותם. הנבואה פונה בשל כך לפסוקים המתייחסים לישועת ישראל ולגאולתו.

עם התעוררות ישראל, ה' ברוך הוא מצהיר בפני כל אלי השקר של הפרצופים הנאצלים והספירות וקורא בקול רם וברור: "רְאוּ עַתָּה, כִּי אֲנִי אֲנִי הוּא, וְאֵין אֱלֹהִים, עִמָּדִי: אֲנִי אָמִית וַאֲחַיֶּה, מָחַצְתִּי וַאֲנִי אֶרְפָּא, וְאֵין מִיָּדִי, מַצִּיל" (שם, 39). כל דברי האל האחד האמיתי הורסות את האלים השקריים שנוצרו על ידי הזוהר.

דג 34: יש צורך בטהרה נעלה מן השמים והיא מגיעה דרך הפסוק שהורס ועוקר את כל דוקטרינת האצילות מן השורש: "כִּי-אֶשָּׂא אֶל-שָׁמַיִם, יָדִי; וְאָמַרְתִּי, חַי אָנֹכִי לְעֹלָם" (שם, 40). ה' ברוך הוא הוא בורא השמים והארץ. מה הכוונה בכך שהוא נושא את ידו אל השמים? האם הוא עומד מתחת לשמים כדי להגיע אליהם?

שימו לב, שה"אל" השקרי של ספר הזוהר הוא זעיר אנפין, האל שנמצא בין עולם הבריאה ובין האצילויות הגבוהות. לפיכך בפסוק נבואי זה ה' ברוך הוא מציב את עצמו, כביכול, בדרגה השקרית ומכריז לפני השמים האמיתיים נגד כל השמים השקריים, שנוצרו על ידי דוקטרינת האצילות השטנית. אני האל היחיד שנושא את ידו ופוקד על השמים לעשות כרצונו, לא האל השקרי זעיר אנפין!

דג 35: הנבואה ממשיכה עם העונשים בהווה, בדור הרביעי הסופי, ובנקמת ה' נגד אויבי ישראל, עד הקביעה כי מי שייוותר מבין אומות העולם יוכל לראות את נפילת שונאי ישראל, ישבח את ישראל ויכיר בבחירת ה' את ישראל. זהו עניין עיקרי בגאולה השלמה: "הַרְנִינוּ גוֹיִם עַמּוֹ, כִּי דַם-עֲבָדָיו יִקּוֹם; וְנָקָם יָשִׁיב לְצָרָיו, וְכִפֶּר אַדְמָתוֹ עַמּוֹ" (שם, 43).

דג 36: המונח "סתרה" מוזכר בקטע גם כרמז למונח "סטרא" (צד בארמית). בהקשר לעולם האצילות, המונח "סטרא" מתייחס הן לצד הקדוש (סטרא דקדושא) והן לצד האחר (סטרא אחרא), שורש הטומאה והאלילות. ה"קבליסטים" מאמינים כי הם נמצאים בסטרא דקדושא, אך ה"סתרה", המיסטיות השקרית שנוצרה על ידי הזוהר, נמצאת כולה בסטרא אחרא. מאמיניה, עם זאת, סבורים כי הם בצד הקדוש ואינם יכולים להעריך באופן אובייקטיבי את אלילות הדוקטרינה. לפיכך משה רבנו בנבואת "האזינו" הנעלה שלו קיבל את המונח "סתרה", כך שלבסוף התורה תְלמד כי הייתה זו ה"סטרא" של הקדושה האמיתית שהרסה את כל דוקטרינת האצילות.

דג 37: ה"סודות" הנעלים וקיומם של ה"סטרא דקדושא" ושל ה"סטרא אחרא" אכן קיימים, כפי שגילה לי הצדיק חיים, אך אין להם קשר כלל לעולמות האצילות, חס ושלום, אלא זהו נושא אחר שאותו יודעים רק הצדיקים הנסתרים. לפיכך המונח "סתרה" בפרשת "האזינו" מייצג תיקון שורשי גדול של דוקטרינת האצילות של הזוהר ושל כל שאר הקבלה השקרית שנבעה ממנו, במיוחד מתקופת צפת, לפני כ-400 שנה.

דג 38: המתעקשים שלא להכיר בכך שדוקטרינת האצילות גרמה לשואה רצוי שיכירו מספר נקודות בסיסיות בנושא זה. האצילות היא "דוקטרינה נסתרת" שבאופן שקרי טוענת כי היא מכילה "דברים נסתרים" ו"סודות נסתרים" של התורה. מאחר שהדוקטרינה הפכה לכיסוי נסתר המונע ממאמיניה לשפוט אותה כראוי, כיסוי זה מכסה את עיני העם כולו, ומאחר שהרבנים והחכמים מאמינים בו, כיצד יוכלו הם לשפוט אותו? גם השואה נמצאת מעל לכל נימוק אנושי. גילוי החטא שמאחורי השואה, דוקטרינת האצילות, בא בהתאמה לדרגות הנסתרות, כביכול, של האצילות, שבמסגרתן, התורה, השם ישמרנו, הזדהמה לחלוטין.

דג 39: יש להתבונן בהזדהמות זו כדי להבין את סילוף האמונה האמיתית של התורה הקדושה ולחפש אחר האמונה הקדושה של ישראל. אנו קיבלנו את הסימן בחלומי שבו הגואל חיים ירד מן ההר ובצער רב אמר לי, במהלך עלייתי על ההר כדי לפגשו: "נפצעה אחותנו הקטנה". משמעות המשפט היא שהאמונה האמיתית של התורה אותה אנו אוהבים כל כך, כפי שאוהבים אחות קטנה, נפצעה בידי דוקטרינת האצילות. עם הבנת אמת משפט זה יובהר, שפציעת אמונת התורה מסמלת את מות ישראל. אם התורה האמיתית מסולפת בהקשר של אמונה אלילית, התורה אינה יכולה להפוך למקור אור אלא למקור חושך שסוברים כי הוא אור. אם מצב זה יימשך, חס וחלילה, לא תהיה תורה אמיתית ולכן גם לא יתקיים ישראל אמיתי.

דג 40: בעתיד, עם זאת, הדורות יבינו, תוך יראה וחרדה אך גם תוך הארה, את שואת ששת מיליוני היהודים. זה היה הסימן ההיסטורי הנורא ביותר לאמונה השגויה ביותר, שיש להרסה לפני השתכנות הגאולה השלמה בעולם. ייוודע אז, במקביל לחטאו האחרון של עם ישראל באחרית הימים, גם תיקונו של העם וחזרתו לאמונה הפשוטה והטהורה באל שדי. תמים תהיה עם ה' אלוהיך.

דג 41: 29 במאי 2018: לווייתן כחול גדול נראה במפרץ אילת. הייתה זו הפעם הראשונה שלווייתן מסוג זה מגיע למפרץ. מדובר בסוג הלווייתן הגדול ביותר שקיים.

מדובר בסימן חיובי של הדג הגדול, כאשר כחול הוא סימן תכלת.

דג 42: 1 ביוני 2018: סולי כינס אזכרה לאמו, מלכה בהר-קמחג'י, עליה השלום, בבית הכנסת "ישראל הצעיר", וקנה כיבוד. הרב רפאל פרץ דיבר על הברכה המשולשת בפרשת "בהעלותך": "כד יְבָרֶכְךָ יְהוָה, וְיִשְׁמְרֶךָ. כה יָאֵר יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וִיחֻנֶּךָּ. כו יִשָּׂא יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם" (במדבר, ו', 24-26).

כאשר הרב רפאל פרץ הזכיר את המונח המסורתי "ברכה משולשת", נזכרתי מיד בשלוש הגאולות, בקישור שלא כתבתי אודותיו בעבר בטקסטים. הרב פרץ אפשר לי לדבר והדבר הראשון שאמרתי הוא: "הברכה המשולשת מרמזת גם על שלוש הגאולות: הגאולה הראשונה ממצרים, גאולת פורים והגאולה השלמה". לא הרחבתי בעניין והמשכתי לדבר על "השפה הברורה" המנובאת, שמתגלה לכל העמים בזמן הגאולה השלמה.

דג 43: ההסבר הבסיסי הוא "יברכך ה' וישמרך" בגאולה הראשונה. אל שדי עשה זאת והעניק ברכה ושמירה. "יאר ה' פניו אליך ויחנך" בגאולת פורים. המילה "ויחנך" מרמזת על חינה של המלכה אסתר, כאשר היא נכנסה לדבר עם אחשוורוש, וכן מרמזת היא על החן שהוענק למרדכי הצדיק בכל הממלכה. "ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום" מרמז על הגאולה השלמה, שבה מתגלה השלום האמיתי שנשאר בעולם.

דג 44: אלו הם סימנים טובים. נשארנו, ברוך השם, בנאמנותנו. זוהי המידה החשובה של החמורים האמיתיים, הם נאמנים לכל מה שקשור לגאולה השלמה.

דג 45: להיות חמור הוא עניין בררני. אם אחד מן החמורים מתחיל לעשות דברים בעיקר לטובת עצמו, כדוגמא: לשמש כמורה של הגאולה השלמה מתוך רצון להתעלות עצמית, הרי שזוהי סטייה מן הסימן האמיתי של החמור האוכל לחם ולכן מן הגאולה השלמה כולה. יש לפעול למען הגאולה השלמה, לא למען האדם עצמו, תוך שימוש בגאולה השלמה להכרה עצמית. זאת מאחר שהחמור הוא משיחי במטרתו להכריז על הגאולה השלמה לעולם. לפיכך אם "חמור" מעוניין לרומם את שמו, הוא מבצע, השם יצילנו, "טעות משיחית" וסוטה ממסלול הגאולה השלמה.

דג 46: מסר זה חשוב שיהיה שיעור לכל החמורים, בהווה ובעתיד. גם אם קיבלתם סימנים רבים בזמניהם הכוכביים, אל תנהגו כקורח ותאמרו: "כָל-הָעֵדָה כֻּלָּם קְדֹשִׁים, וּבְתוֹכָם יְהוָה; וּמַדּוּעַ תִּתְנַשְּׂאוּ, עַל-קְהַל יְהוָה" (במדבר, ט"ז, 3). אם חמור יעשה זאת, יוסרו ממנו כל סימני הגאולה השלמה, כך שכל מה שהוא יכתוב או יאמר יפריד אותו לגמרי מן הסימנים השלמים של הגאולה השלמה.

דג 47: חמור חייב לעשות את מה שהוא עושה למען הגאולה השלמה ברשות מן החמור הראשי. זוהי גדר של הפרדה בין מסלולנו החמורי, כחמורי הגואל חיים, ובין "משימות" שלא בסמכות.

דג 48: אם החמור הולך בדרכו האישית המוטעית, השם ישמרנו, ומשתמש בסימני הגאולה השלמה, גם אם הוא מציג עצמו כתלמיד של הגואל חיים וכתלמיד של פרץ גרין, הוא מחלל באופן זה, חס ושלום, את שם ה' ואת הגאולה השלמה. אני מציב גדר זו של הפרדה בינינו ובין אחרים, שירצו להשתמש בסימנים השלמים על מנת לרומם את עצמם. אם יעשו זאת הם יופרדו מן הגאולה השלמה.

דג 49: אין פשרות בענייני כוונות אישיות. הן צריכות להיות לשם שמים ולא למטרות אחרות, אחרת השמים יגלו את עוונם ויגרמו לאחרים לחשוש שלא לסטות מן הדרך שניתנה להם במסגרת הגאולה השלמה. אם תשמרו על עקרונות הגאולה השלמה תנצחו בקרבותיכם. כל מה שינבע מיסודות שקריים, עם זאת, יהיה שקרי.

דג 50: אסור להיות קל דעת בנוגע לסימן החמור אוכל לחם של הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים. החמורים חייבים להיות פשוטים באמונתם וחייבים להישאר נאמנים. כל אחד יכול לטעות, וטעויות יכולות להיות ברות תיקון, אך נאמנות חייבת להיות שלמה במאת האחוזים. אם אותה נאמנות מובילה לדרך שגויה, היא תיפול, בעוד שעמודי התווך של הגאולה השלמה יישארו היכן שהנאמנות קיימת.

דג 51: אנו חייבים להיות חמורים וסוסים לבנים נאמנים. ראינו מה קרה כאשר מחסור בנאמנות בקרב הבורים והלא מאוזנים ביותר העלה כריסטו שקרי גבוה עד לשמים. הם עזבו את האמת שהם ידעו וראו. הייתה זו מרידה ועבורי הייתה זו מציאות עצובה וקשה מאוד לעיכול. שום דבר אינו יכול להחליף נאמנות.

דג 52: אפילו אם ניתן להבין את הטעות, לחזור ולקבל מחילה, אנו חייבים להיות זהירים מאוד ולהחליף את פגם חוסר הנאמנות בנאמנות עליונה. נאמנות אמיתית לא יודעת עליות וירידות אלא היא קבועה.

דג 53: אנו שום דבר בעצמנו, חמורים. אנו רק ברי מזל להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לקבל את כל הבשורות החדשות שקיבלנו. איננו צדיקים נסתרים אמיתיים אלא אנו מנסים להיות חמורים צדיקים החיים באמונתם. אם מישהו רוצה "להזיז" דברים בעצמו, הוא יכול למעוד וליפול אל ה"סטרא אחרא".

הבה נהיה תמימים ולא נרים את ראשינו. מספיק לחמור לנעור, אם הוא נוער בכוונות נכונות. אנו מבשרים על ביאת הגואל חיים. איננו מבשרים על עצמנו אלא כאמצעים להפצת הבשורות. כעת כללי החמור אוכל לחם מושלמים עם איסורי המטרות לשם האדרה עצמית.

דג 54: היזהרו מ"המנים" בפורים החדש של הגאולה השלמה, אלו שמשתמשים במידות אסתר למטרות של האדרה עצמית. המידות מדברות על אחווה לכולם, והמן הציג עצמו כאילו הוא האח של כולם. המידות מדברות על תשוקה, והמן הכריז כי הוא מודאג מאוד מאלו שסובלים. המידות מדברות על הרצון לראות התעלות אצל אחרים, והמן דיבר על מטרות אלו כאילו הוא באמת חפץ בהן. כך ביחס לכל מידות אסתר, כאשר למעשה כל הכוונות של המן היו למען עצמו. זאת עד שאסתר הציגה את עצמה וגינתה את המן הרשע, כך שמידות אסתר חזרו אל אמיתותן, פורים. שמחת פורים היא, כאשר מידות אסתר חוזרות אל אמיתותן.

דג 55: 10 ביולי 2018: לפני כשלושה שבועות אנה גספרוטי חלמה שהיא הייתה במקום כלשהו יחד עם פרץ. בנקודה מסוימת הגיעה אישה ונתנה בגדים לפרץ. הבגדים היו כבדים עבורו, ואנה, שראתה זאת, התקרבה לפרץ וסייעה לו בנשיאת הבגדים. פרץ שמח מאוד מכך, והיה לו מוצץ בפיו. - -

דג 56: הייתי, כמובן, שמח מאוד לקבל מוצץ, סימן של חיים חדשים. בשבת שלפני שאנה סיפרה לי את החלום, חלמתי שמתתי, אך כעת הייתי תינוק חי שוב, ברוך השם. הבגדים מתייחסים למידות. מידות הן הבגדים הראויים, שבהם חייב אדם להתלבש. מאידך גיסא, אם מישהו הוא יהיר ואוהב תארים עצמיים, נאמר כי הוא כאילו גונב את מלבושו של ה' ברוך הוא. בכל מקרה מידות אמיתיות, בענווה, נקראות "מלבושים".

דג 57: התבוננתי וניסיתי להבין באיזו דרך אנה יכולה להקל עלי לשאת את משאי. הגעתי למסקנה כי יש יסוד בגאולה השלמה שהוזכר אך לא הורחב אודותיו בכתבים. הייתה זו אנה שחלמה את סימן גן האחווה בשנים הראשונות של הגאולה השלמה. היא ראתה גנים עם פרחים אקזוטיים ובהם אנשים מכל העולם. -  התקשרתי לאנה וביקשתי ממנה, ככוהנת מזבח העמים, לכתוב על 13 מידות אסתר ולהסביר לאנשים את המידות. היא הייתה מרוצה מבקשתי לבצע פרויקט זה.

דג 58: ג'יורדנו נמצא במאבק נגד רבנים מושחתים, שאינם מקבלים את ההכשר, אותו הוא קיבל מרב צרפתי ומרב רומאי. הרבנים הללו שנתנו את ההכשר לא נחשבים כשרים מספיק כדי לגרום לאחרים להפסיד בגללם כסף, וזאת על אף שהבשר שג'יורדנו מכין איתו סלאמי היה כשר במאת האחוזים. ג'יורדנו כתב פוסט חזק וקשה בפייסבוק, בו הוא סיפר על המקרה. מספר רבנים איטלקיים ענו לו מבלי לומר משהו קונקרטי, אם כי הם דיברו על התופעה הידועה של "מלכשר" (Malakasher - שחיתות בענייני כשרות (רע באיטלקיתMale=)) ועל טקטיקות של מאפיה בענייני הבשר והכשרות, לא רק בישראל אלא בכל העולם. תנועת חב"ד, כמובן, היא אחד מן הגורמים המתפקדים כמאפיה בתחום זה.

דג 59: היכן הם אם כך הרבנים שיתייצבו נגד התופעה הזו? הבה לא ניתמם, כולם מודעים לכך: הם חלשים, לא אכפתיים מספיק או מפחדים לצאת נגד הזרם, כי הם חושבים שזהו מהלך מסוכן. טקטיקות של מאפיה לא מאפשרות זאת. מצב העניינים עצוב. ירחם השם.

דג 60: ברוך השם, הושלם ספר התוכנית המורכבת (הכולל את החלק העוסק בשבע הקומות ואת החלק העוסק בחגים ובמועדים). בעברית מדובר בכ-260 עמודים ובאנגלית אף יותר. חלומי, שבו דרך פונתה עבורי, הוגשם. הצדיק חיים בתחילתו של החלום ביקש ממני להזיז סלע גדול בעבודה פיזית קשה, ואני עניתי לו כי המשימה קשה עבורי. הגואל חיים לקח אותי הצידה, ודרך ארוכה התיישרה עבורי. חלום זה התייחס לספר התוכנית המורכבת, ואכן מאותו חלום העבודה התקדמה היטב. לא הייתי מצליח לבצע את המשימה לולא עזרתו, תרגומיו והצעותיו של משה לוי.

 

 

פרק 3

 

דג 61:  9 ביולי 2018: משה לוי חלם שהסביר לדיאנה ידידתו, כי חשוב מאוד לא להתרגז בערב שבת. הוא הסביר איסור זה בדרכים רבות.

בסצנה נוספת הוא הביט על שדה רחב, שכעבור זמן מה היו בו חלוקי נחל ענקיים (בגודל של כלי רכב). אז הגיעה קבוצה גדולה של לפחות 20 פילים. - -

דג 62: חשוב לציין כי ביום שלפני החלום, דיברתי בבית הכנסת "יהודה הצעיר" לזכר אביו של סולי קמחג'י, קמל קמחג'י, והסברתי על השפה הברורה (צפניה, ג', 9), על חלומות וחזיונות (יואל, ג', 1) ועל הדברים החדשים מפרק מ"ד בספר ישעיה.

אנו יודעים מסימנים אחרים שפילים מייצגים את השפה הברורה. היו אנשים שאחרי הרס מגדל בבל הפכו לפילים, ולכן יש להם זיכרונות מן השפה הברורה, ובסימנים הם מסמלים השלמה של השפה הברורה של הגאולה השלמה. האבנים הם "מילים" או שפות קרובות המכילות מילים. השדה מכיל את השפה הברורה של המנהג החדש של הברית החדשה השלמה, ככתוב: "וַיֵּצֵא יִצְחָק לָשׂוּחַ בַּשָּׂדֶה, לִפְנוֹת עָרֶב" (בראשית, כ"ד, 63). כאשר משה סיפר לאביו את הסימנים הללו, דוד ציין שממש באותו היום הוא תרגם חלק בטקסט העוסק בשפה הברורה.

דג 63: תשעה באב, 22 ביולי 2018: הייתה לי הזכות לראות את הצדיק חיים בחלום. הוא ישב על מרפסת קטנה שנראתה כמרפסת הבית בו גרתי שנים רבות במילאנו (ברחוב פלבשיטיPlebisciti). דיברנו יחד על עניין הקשור לכוכבי הגאולה. הגואל חיים היה צריך להביט מעלה אל הכוכבים אך במקום זאת הוא אמר לי להביט אליהם דרך השתקפות מזכוכית של דלת או חלון שהייתה בינינו. הייתה שיחה בינינו, אך איני זוכר מה נאמר בה. - -

דג 64: בשבת תשעה באב, ג'יורדנו ביקר בקהילת "לב חדש". הם היו מאוד נחמדים אליו וביקשו ממנו לומר את כל תפילת השחרית. ג'יורדנו הסכים, מאחר ששם לב בעבר שהוא מודרך מלמעלה בעת התפילות. לאחר אמירת השחרית כל הנוכחים ישבו מסביב לשולחן, אכלו ושתו בקידוש צנוע, וכולם התעניינו כאשר ג'יורדנו החל להסביר בפירוט את מצבו הכלכלי וסיפר על אלו שמסרבים לקבל את תעודת הכשרות שלו, על אף שהוא כשר למהדרין במאת האחוזים.

דג 65: עם זאת הכסף מדבר ולא הכשרות. ג'יורדנו יצא בתקיפות נגד ההיבט השקרי של ההלכה השקרית, וכל מי שסביבו השתתפו בצערו והסכימו עם טיעוניו נגד חוסר היושר, חוסר הרגישות, טקטיקות המאפיה ורוע הלב חסר החרטה, כאשר מתרחשת פגיעה במישהו. זאת כאשר חב"ד היא המאפיה הגדולה מכולן. אחד מבין הנוכחים שהקשיב קשב רב שאל את ג'יורדנו אם הוא יכול לשאול שאלה. ג'יורדנו הסכים, ואותו אדם שאל: "לאיזה זרם אתה שייך ביהדות?". ג'יורדנו ענה: "זוהי שאלה גדולה, אך הרשה לי לומר לך: אני יהודי. יהודי כמו כל יהודי אחר, ואיני משתייך לאף זרם. לא חשוב לי זרם כזה או אחר. אני יהודי". כל הנוכחים היו שבעי רצון מתשובה זו.

דג 66: עם זאת ג'יורדנו, בתוך תוכו, לא היה שבע רצון עדיין, ולכן המשיך באמירת האמת: "איני מקבל את ספר הזוהר, כי מדובר בדוקטרינה אלילית של אצילות, השם ישמרנו. מי הם חושבים שהם כאשר הם מסבירים מיהו ה' ברוך הוא ומדברים על הפרצופים הנאצלים והספירות הנאצלות, ה' יצילנו. רק מוח מעוות, סוטה ומרושע יכול היה לכתוב את הזוהר. כיצד יהודי אמיתי מאמין בדוקטרינת האצילות האלילית?! השכל האנושי אינו יכול להבין את אל שדי. אצילות אינה עניין יהודי אמיתי אלא היא מחוץ ליהדות לגמרי. היא פגאנית ואלילית". כולם נדהמו מדבריו של ג'יורדנו והתייחסו אליו בכבוד ובאהבה. - -

דג 67: שמעתי את כל זאת מג'יורדנו ב"ווטסאפ" ואני בטוח שהוא יכול היה להאריך בפרטים ובהבהרות. חשוב שהוא זכה בפני ה' לבשר את האמת אודות הדוקטרינה האלילית של האצילות בפומבי. לקראת סוף השיחה ג'יורדנו אמר לי בקול מלא חיים: "ולא אפסיק כאן. מעתה ואילך אני אומר את האמת, ולא משנה מי קהל היעד. הדלת נפתחה ואני חייב ללכת בעקבות פתיחה זו. אני לא מפחד מדבר חוץ מאשר מה' ברוך הוא.

דג 68: בדיוק בסיום צום תשעה באב (שחל השנה בי' באב, יום ראשון) נפלה אבן ענקית מן הכותל המערבי. למרבה המזל היו במקום מעט אנשים ואף אחד לא נפצע. אם האבן הייתה נופלת במהלך הצום, כאשר אנשים רבים מאוד מתפללים במקום, היה יכול להיגרם אסון כבד. עם זאת עצם נפילת האבן גרמה לרבים לחשוב: איזה סימן הוא זה?

דג 69: אחד מן הרבנים אמר שאנו חייבים לעשות חשבון נפש מול ה'. רב אחר אמר כי האבן נפלה באשמת הרפורמים, שנאבקים על קיומה של רחבה עבורם במתחם הכותל. הוא טען כי הרבנים הרפורמים צריכים להביט על מעשיהם הפסולים ולהתחרט, והוכחה לכך היא שהאבן נפלה במתחם שמוקצה להם ברחבת הכותל (רחבה שדתיים וחרדים מנסים לבטלה ולאסור על קיומה).

דג 70: אנו אומרים שאותם רבנים צריכים להביט על מעשיהם הלא ראויים במקום להאשים אחרים. חטא הזוהר ומשיחות השקר של חב"ד גרועים בהרבה מן ההחלטה לאפשר ליהודים רפורמים לעמוד ברחבת הכותל! בכל מקרה נפילת אבן בסמוך לסיום הצום היא סימן. עבורנו, תלמידי הברית החדשה השלמה, נפילת האבן מסמלת סיום של תקופה היסטורית וכניסתה של תקופה חדשה. צום תשעה באב לא רצוי עוד. אין זה הזמן לבכות על הרס העבר אלא להתבונן על הזמנים הבאים. צום תשעה באב הפך למיושן. מלבד זאת, ישנם דתיים רבים שחולים ואף מתים בהתעקשותם לסיים את הצום. חובה לשנות את המצב.

דג 71: העובדה שאף אדם לא נכח במקום ואף אחד לא נפצע היא ניסית. הרשו לי לענות לרב שהאשים את הרפורמים, כי הנס קרה דווקא ברחבה שלהם, ולפיכך הם זכאים להיות עדים לנס זה. האבן שנפלה על הארץ משמעותה: היו חזקים כסלע במחאותיכם הצודקות והורידו את הצעותיכם אל הארץ נגד קיצוני ההלכה.

דג 72: 18 באוגוסט 2018: לאחר שתרגמתי לאנגלית קטע על הדור הרביעי בספר "עיקרי הגאולה השלמה", פתחתי את התנ"ך בספר ישעיה, פרק י"ג, פסוק 6: "הֵילִילוּ, כִּי קָרוֹב יוֹם יְהוָה; כְּשֹׁד, מִשַּׁדַּי יָבוֹא" ובפסוקים 9-11: "ט הִנֵּה יוֹם-יְהוָה בָּא, אַכְזָרִי וְעֶבְרָה וַחֲרוֹן אָף--לָשׂוּם הָאָרֶץ לְשַׁמָּה, וְחַטָּאֶיהָ יַשְׁמִיד מִמֶּנָּה. י כִּי-כוֹכְבֵי הַשָּׁמַיִם וּכְסִילֵיהֶם, לֹא יָהֵלּוּ אוֹרָם; חָשַׁךְ הַשֶּׁמֶשׁ בְּצֵאתוֹ, וְיָרֵחַ לֹא-יַגִּיהַּ אוֹרוֹ. יא וּפָקַדְתִּי עַל-תֵּבֵל רָעָה, וְעַל-רְשָׁעִים עֲונָם; וְהִשְׁבַּתִּי גְּאוֹן זֵדִים, וְגַאֲוַת עָרִיצִים אַשְׁפִּיל".

דג 73: בארצות הברית מתו בשנת 2017 כ-72000 איש ממנת יתר של סמים.

דג 74: 19 באוגוסט 2018: לאחר שכתבתי נגד חטאיו של הרשע מזנזרה חלמתי שהוא התקשר אלי טלפונית והתחיל לומר לי שהוא נמצא בבעיה גדולה וכי הוא טיפש גדול, מאחר שנפלו נגדו גזרות קשות (כקללה). עניתי: "נורא הוא החטא שביצעת, החטא הגדול ביותר שניתן לשער, וגם אם מה שעשית הוא ייחודי, כולו שקר, ואף אחד לא ביצע עוון כמוך".

דג 75: (המשך החלום): אז הגיעו פאולו ונודע לבאר שבע, וזו הייתה הפתעה משמחת מאוד עבורי, שהתקשיתי להאמין בקיומה. בנקודה מסוימת נראה אח בוער, וזנזרה ירד אליו מן הגג דרך ארובה, כשהוא מלא באפר. עם ירידתו כמעט נפל הוא על פאולו, שחימם את ידיו ליד האח והציל את אחד מספרינו משריפה בעקבות נפילתו של הרשע (ייתכן שזרה חשב את עצמו לסנטה קלאוס, הי-הא! בכל מקרה מעניינת העובדה שהרשע קרא לי שאסייע לו, אך אמרתי לו רק את האמת). - -

דג 76: 19 באוגוסט 2018: מונסונים חסרי רחמים הציפו את צפון הודו (מדינת קראלה), עקרו 800 אלף איש מבתיהם והותירו 10000 איש חסרי בית. יותר מ-350 איש נהרגו מן השיטפונות וממפולות הבוץ, כך דווח ברויטרס, אשר ציטטו דברים שאמר ראש המדינה ההודית הדרומית מערבית.

דג 77: בשבוע שעבר שוגרה חללית ראשונה שמיועדת להתקרב אל השמש, צעד שלפי המדענים יספק מידע חדש.

דג 78: 18 באוגוסט 2018: פצצה נגד הכנסייה הקתולית בעקבות החלטת חבר המושבעים של פנסילבניה: בשלושת העשורים האחרונים כ-300 כמרים ביצעו מעשים פדופילים נגד אלף קורבנות לפחות. נתונים אלו מתייחסים רק לפנסילבניה, ולכן סביר להניח שמקרים רבים נוספים התרחשו בארצות הברית ובעולם כולו. כמרים רמי דרג ידעו על המקרים אך לא חשפו אותם. משמים יגלו עוונם. ה' יציל את העולם מן הכנסייה הקתולית וכן את אלפי הקורבנות הצעירים, שחייהם נהרסו בשל הכמורה הקתולית.

דג 79: מספר חלומות של אריה קטוצ'י ופירושיהם:

20 בספטמבר 2017: בחלום נראה מאובן אדום וגדול של צב. לפתע הצב הפך חי, ואריה נתן לו חסה לאכול. תוכנית בטלוויזיה הסבירה שלסוג זה של צב יש אויבים רבים ושכדי להגן על עצמו, הצב חופר (כנראה בור) עד שהאויבים מסתלקים. אז אריה רצה לתת לצב חתיכת בשר גדולה, אך שאול אמר שהבשר יכול לפגוע בו, ועל כן הצב המשיך לאכול את החסה. - -

השכל (הצב המואר) הוא עדין ולא יכול "לעכל" תפיסות מסובכות ורחבות מדי אלא רעיונות קלים יותר, אחד בכל פעם. זו הסיבה מדוע חשוב ללמוד פרטים אחד אחרי השני לשם הבנה רחבה. האויבים הרבים של הצב הם רעיונות זרים ומחשבות שמגיעות כדי להפריע לשכל. בשל כך האדם חייב להתעקש להתרכז, עד שאותן מחשבות מסתלקות.

דג 80: 22 בספטמבר 2017, מילאנו: אריה חלם שחללית גדולה של חוצנים נחתה על פסגת גבעה. אריה ראה בתוכה חייזר ירוק עם ראש מעוות. החייזר עזב את החללית וחשב כי מאחר שאריה ראה אותו, הוא (אריה) יאבד את נשמתו, אך אריה ומשפחתו ידעו כי אין זה נכון. החייזר רצה להחדיר מחט גדולה של מזרק אל זרועו של אריה, אך אריה לא אפשר לו. היה זה בהמשך אותו מזרק שנראה על הארץ ואשר אריה נטלו והזריקו לזרועו של החייזר, שחזר בריצה לחלליתו ועזב את המקום. - -

חלום נבואי על חוסר ההבנה אל מול חוצנים, שיתקפו את הארץ אך יפסידו במלחמתם.

דג 81: 14 לאוקטובר 2017: אריה חלם שהרג חרקים גדולים באמצעות אור שיצא מידו.  שאול אמר שחלם, כי הכוכבים השתחוו לו, והצהיר שהוא יהיה החמור הבא. - -

חשוב מאוד. שאול מבין טוב יותר מאחרים את סימן החמור אוכל לחם, וחשוב שילדיו ילכו בדרך הגאולה השלמה. הסימן הוא במסגרת סימני יוסף (החלומות של יוסף). החרקים שנהרגו על ידי אריה הם מכשולים, עליהם ניתן יהיה לגבור באמצעות 'אור' הגאולה שבידי אריה.

דג 82: 17 באוקטובר 2017: אריה חלם על צרפת הנאצית בתקופת מלחמת העולם השנייה. - -

סימן של אנטישמיות חזקה שתהיה בצרפת, במיוחד בקרב האליטה העשירה, אך היהודים יתגברו על כך.

דג 83: 25 באוקטובר 2017: אריה חלם שהיה בניו יורק עם חברתו רחל והיה לו שיער ארוך מאוד. כה ארוך עד שהיה הוא צריך לגלגלו מתחת לזרועו. - -

השיער הארוך מרמז על חלומות של הגאולה השלמה. אלו יסייעו לבסוף לצאן הנאבד של בית ישראל (רחל).

דג 84: 18 בדצמבר 2017: אריה חלם שראה חללית של חוצנים בשמים ואז חללית נוספת. - -

29 בדצמבר 2017: אריה חלם ששהה עם פרץ בחדר ולבש טורבן כחול, חולצה קצרה לבנה ומכנסיים כחולים. פרץ ברך אותו בעברית. - -

כחול מתייחס למזבח יהודה. אריה נראה כאן לבוש בסימני החמור.

דג 85: בחדרו של אריה נראה ג'ירף שליפף את צווארו סביב הצוואר של אריה וליקק אותו. שאול אמר שהג'ירף רעב, ואריה נתן לו תפוח. גם כאשר הג'ירף סיים לאכול הוא לא ניתק את צווארו מזה של אריה. - -

סימן המזל החמישי, מלכות הג'ירף, קושר את עצמו לאריה. סימן של התבוננות על מלכות השמים.

דג 86: 22 באפריל 2018: אריה רכב על אופניים ביום שמשי. הוא חש שעליו לנעור ועל כן נער. - -

אריה הוא חמור טוב.

24 באפריל 2018: היה זה יום שמשי, כשבנים אחדים לבשו סוגים שונים של ג'קטים, אך על גב כולם נראה המספר 7. - -

סימן של הקדושה החדשה שתתקבל על ידי אנשים רבים.

(כחול מתייחס למזבח יהודה. אריה נראה כאן לבוש בסימני החמור).

דג 87: 8 במאי 2018: בחלומו, אריה היה יחד עם אביו ואמו, אחיו גד ודוד, פאולו, נודע, אשר, נוגה, דוד ופרץ בפארק בשעת לילה. פרץ נראה מוטרד. נודע ניסתה לשמח אותו אך הצליחה באופן חלקי. אז הניח אריה את ראשו של פרץ על רגלו וליטף אותו. פרץ הפסיק להיות מוטרד ושמח מאוד. - -

החלום, יחד עם חלומותיו האחרים של אריה, גורמים לי שמחה גדולה, כי חמור חדש התגלה. הי-הא!

דג 88: 22 ביוני 2018: אריה חלם שהיה בחדר מיון, והיו בו אנשים מוזרים שרצו להרגו. הוא הסתתר מתחת לשולחן ואמר פעמים רבות: אל שדי. אז נראתה אישה שהתקרבה אליו, אמרה לו שעליו להתפלל לישוע כדי שיגן עליו וחזרה למקומה. הוא הביט בה, תוך כדי שהיא מבצעת סימן של צלב, אך המשיך לומר אל שדי. אותם אנשים מוזרים התקרבו אליו בכוונות רעות, אך הוא המשיך לומר בקול חזק יותר אל שדי. לפתע נפלה פצצה והתפוצצה. היא הרסה כל דבר והרגה כל אחד מלבד את אריה, שחזר לביתו. - -

זהו סימן שהאמונה הנוצרית והביטויים הנוצריים לא ישפיעו עוד בדור הרביעי.

דג 89: אריה קטוצ'י חלם שהוא ודוד בחרו טקסט של פרץ על מנת לקרוא אותו במחשב – סיפור שמשון, והם הבינו דברים שקודם לכן לא הבינו. אז חזרו הם לעמוד הראשון, בו היה סיפור על עץ שאיבד את אמונתו באל. אדם כלשהו התקרב לעץ ושאל אותו מדוע איבד את אמונתו. העץ ענה שהוא לא חש יותר את השגחת האל. לפתע העץ חש בנוכחות האל וחזר לאמונתו. - -

דג 90: 2 בספטמבר 2018: היום פאולו נסע לבית החיים כדי לבקר בקבר של הצדיק חיים. השמים היו מכוסים בעננים, אך ברגע שפאולו הגיע לקבר המורה, הפציע אור שמש מבין העננים והאיר את הקבר. כאשר הוא חזר לאמבולנס בו הוא נוסע כנהג, ראה פאולו שאחוזי הסוללה שלו הם 68 (חיים בגימטריה).

 

פרק 4

 

דג 91: רנאטו לוי חלם יומיים או שלושה לפני יום הכיפורים שהוא היה בקצביה בה נכחו גם ג'יורדנו ופרץ, אשר היו לבושים יפה, בחליפה ובג'קט. פרץ עזב את המקום, ומיד פלשו למקום נחילי ארבה, ואף אחד לא יכול היה להתקרב. - -

גזרה זו היא נגד מצב השחיטה והכשרות בימינו, בישראל ומחוצה לה, הכול סובב סביב הכסף, כשהשיטות הן שיטות מאפיה של "כשרות לא אמיתית".

דג 92: ראיתי את מר רמו לוי בחלום. הוא היה גבוה, חזק ולבוש יפה. הוא ביקר אותי בחוזקה, הביט בי ואמר: "הפסק את המשחק הזה". - -

אני מאמין כי העניין מתייחס להתנהגות שלילית שאימצתי לאחרונה - לראות את עצמי כחלש. אסור לי לנהוג באופן כזה, שהוא כמשחק, כרעיון שגוי סביב עצמי, ועלי להיפטר מכך.

דג 93: שלושה ימים לפני כיפור, הייתה לי הזכות הגדולה להיות בחלום עם הגואל חיים. הנחתי את ראשי על חזהו ושאלתי את הצדיק האם הוא אוהב אותי למרות כל חסרונותיי וטעויותיי, והוא ענה: "כן, אני אוהב אותך". - -

דג 94: 5 בספטמבר 2018: חלמתי שהתפללתי בבית כנסת כלשהו. ייתכן שבראש השנה. כאשר סיימתי ויצאתי מהמקום, הצדיק חיים היה בדרכו הביתה מבית כנסת אחר בו שהה. הייתי מאושר לראות אותו, וגם הוא שמח מאוד באשר למפגשנו הלא מתוכנן. הצדיק אמר: "זהו סימן גדול". התחבקנו, ואני נישקתי את הצדיק על מצחו ולחיו. שנינו היינו מאוד שמחים על מפגש זה.

דג 95: 19 באוקטובר 2018: ג'יורדנו קיבל חלום חשוב: הוא ראה את אביו, רמו לוי, עליו השלום, שהיה ענק. הוא זעם מאוד, ושתי כפות ידיו היו קמוצות לאגרופים. ג'יורדנו הביט בו נדהם ואגרף גם הוא את כפות ידיו. - -

זהו סימן של גזרות שיירדו על האנטישמים בעולם. הם הכעיסו את השמים ועיכבו את סימן חנוכת החנוכות.

דג 96: 21 באוקטובר 2018: חלמתי שהחזקתי בידי טקסט שהתחלתי ולא סיימתי. ליד השולחן ישבו שני אנשים, שאחד מהם היה ה"בוס". אמרתי שלא סיימתי את הטקסט וביקשתי ממנו זמן נוסף. בהמשך אמרתי שבורכתי עוד מזמן שנותיי בתיכון במשפט "יברכך ה' וישמרך, יאיר ה' פניו אליך ויחונך, ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום". - -

דג 97: 27 באוקטובר 2018: ירי טראגי בבית הכנסת "עץ חיים" בפיטסבורג, פנסילבניה. 11 יהודים נהרגו, 4 שוטרים ועוד שני אזרחים נוספים נפצעו. היורה צעק: "כל היהודים חייבים למות!", ונלכד כשהוא חי. - - לפני שנים היה סימן בנוגע ליהודי פיטסבורג שהתעניינו יותר בלשחק בינגו מלהרחיק חב"די כחזן בראש השנה. -

דג 98: ראיתי ביוטיוב סרטון בו נראה ג'יי סמית', מטיף אוונגליסט הבקיא בקוראן (יודע אותו בעל פה) ובתנ"ך (הברית הישנה והברית החדשה) מכחיש את אמיתות הקוראן ומוקיע את היותו דבר האל בניגוד לתנ"ך. הוא הביא הוכחות שהשם מחמד והמונחים אסלאם ומוסלמים לא היו בנמצא עד שהועלו בתקופת  החליף עבד אל-מאלכ (מאות 6-7 לספירה). בנאום ארוך הוא טען, שרק ישוע הוא ה"אל" האמיתי, ושעל המוסלמים לעזוב את הקוראן ולקבל את התנ"ך.

דג 99: כל טענותיו שגויות, ובהתייחס לביקורת הטקסט שלו, אין הדבר משנה את העובדה שהקוראן הוא דבר האל אותו מקבלים המוסלמים (גם אם יש לבצע בו מספר תיקונים, שלבסוף יתבצעו). הסימנים השלמים מבהירים חד משמעית שהתורה וההלכה הן עבור היהודים, והקוראן והשריעה הם עבור המוסלמים. הקוראן מאשר את האמונה המונותיאיסטית, בעוד שהנצרות השחיתה את האמונה האמיתית. הנצרות היא השחתה של האמונה האמיתית. ג'יי סמית', כמו כל הנוצרים אינם מודעים לחלוטין לטעות של האלהת כריסטו כתוצאה מהלוגוס של יוחנן, שהינו אבי כל התיאולוגיה הנוצרית האלילית.

דג 100: המונותאיזם האמיתי של האסלאם נובע מברכת ה' לישמעאל שהתגשמה, דרך מחמד, לפני 1400 שנה. רמז לכך שלאסלאם יש מקום אמיתי ניתן למצוא ב"שְׁבוּ לָכֶם פֹּה עִם הַחֲמוֹר" (בראשית, כ"ב, 5), המתייחס לשני הצעירים. האחד מהם היה ישמעאל, המייצג את האסלאם, והשני היה מייצג הנצרות (שתי הדתות ההיסטוריות האחרות), אך רק ביחס לישמעאל אמרו חז"ל שיש לקרוא את הטקסט "עַם" ולא "עִם" (קידושין, ס"ח, א'), ועל כן האסלאם דומה לחמור.

דג 101: חז"ל לא דיברו על הנער השני, ואנו מניחים שהוא מתייחס לנצרות, אך חז"ל לא דיברו על הנצרות, הואיל והיא נמצאת מחוץ לאמונה המונותיאיסטית. חמור האסלאם משמעותו התפשטות בין עמים רבים בעולם, אך הוא רק "עד החצי", כפי שצוין בחלומו של ג'יוזפה הנוגע לתיקון עקידת יצחק. רק בגאולה השלמה החמור אוכל לחם מושלם. גם חמור הנצרות התפשט לעמים רבים, אך התיאולוגיה שלה היא סילוף האמת ועל כן היא אפילו לא "חצי חמור".

דג 102: האסלאם מחשיב את עצמו בטעות לחמור השלישי השלם, המגיע אחרי היהדות והנצרות, ולכן חלומו של ג'יוזפה משמעותי. מדובר רק ב"חצי חמור", מתחת לסימני יצחק, בעוד שהחמור השלם הוא של סימני יעקב של הגאולה השלמה. בנצרות, הסימנים ההתחלתיים עצמם הושחתו דרך האלהת ישוע, אך השליחות המשיחית של ישוע, עם הפרדתה מן הנצרות המסורתית, היא נכונה. ישוע הוא משיח בן יוסף, האיל שהוקרב במקום יצחק והאיש השני של הגאולה אחרי משה ולפני חיים.

דג 103: האסלאם אינו משיחי, ומחמד אינו יהודי, ועל כן ההפרדה של ישמעאל מבית אברהם היא נבואית באשר להפרדה בין היהדות ובין האסלאם ולזכות של הקוראן ושל השריעה להיות חלק מדת נפרדת במסגרת האמונה המונותיאיסטית האמיתית.

דג 104: ברוך השם, אני סבא רבא למאור יעל, בתה של תהילה, בתה של רחל בתי. ברכתי אותה דרך אליהו - שתהיה מבורכת בבריאות תקינה וביראת שמים.

דג 105: 8 בנובמבר 2018: דוד לוי חלם שהוזמן לבית פלסטיני, שהיה עוין אליו ואיים עליו בהתחלה עם פטיש מעץ באומרו: "אם אכה אותך בפטיש הזה, אני אערוף את ראשך". דוד ענה לו שהוא יערוף את ראשו ראשון. בהמשך ישבו הם ליד שולחן, ודוד שאל אותו אם הוא מאמין באל. "בוודאי", ענה הפלסטיני. דוד שאל: "אם אתה אדם של אמונה ואתה מאמין באללה, כמו כל המוסלמים, כיצד אתה מסביר שמדינת ישראל, שהיא מדינה כל כך קטנה, מצליחה להתמודד מול 280 מיליון מוסלמים (הערבי תיקן אותו כי מדובר בשני מיליארד) שרוצים להשמידה? האם אין זה רצון האל? כיצד אינך מבין שיד האל שמגנה על ישראל ועל כולם היא מאת אללה?". בנקודה זו אשת הפלסטיני שישבה גם היא ליד השולחן נעמדה ואמרה לדוד: "דבריך הם דברי האל, ואתה דובר אמת!". היא התרחקה מעט מן השולחן והשתחוותה בתפילה להודות לאללה. בתה הקטנה, בראותה את אמה, התפללה גם היא באופן זה. הבעת הבעל הראתה כי הוא לא משוכנע מהסברו של דוד ומדעת אשתו. - -

דג 106:  חלום זה מוכיח שהנשים המוסלמיות נוטות יותר מן הגברים להבין את האמת.

דג 107: 27 בנובמבר 2018: משה לוי חלם על קול שאומר: "בתקופה זו מתגבר הרוע".

מספר אירועים שהתרחשו בימים אלו: נחיתת גששית על מאדים על מנת לחפור באדמת הכוכב בפעם הראשונה; מדען סיני אמר כי הצליח לשכפל (לשבט) בני אדם בפעם הראשונה; הרעת היחסים בין רוסיה לאוקראינה; עניין שיירת המהגרים מדרום אמריקה לארצות הברית; בניו זילנד 145 לווייתנים נמצאו מתים על החוף.

דג 108: יום שישי, 30 בנובמבר: חלום מדהים, שקשה לי לזכור את כל פרטיו: היינו בסימן פרץ. אני זוכר שהיו איתי דוד לוי, נודע, סולי וחמורים נאמנים נוספים כפאולו, שאול, רחל, משה לוי ועוד. כולנו ביצענו את סימני פרץ, שברנו מחסומים, שרנו, הסרנו חלק מבגדינו וחגגנו, מאחר שכל פעולה גרמה להתעוררות עתידית. חזרתי והסברתי לתלמידים הנוכחים מספר פעמים שככל שמישהו עבד על סימן וביצע ככל שניתן סימני התעוררות של פרץ, תהיה לכך זכות עתידית, הואיל וזהו זמן מתאים, וכל תנועה קובעת. בנוסף אכלנו דברים. דוד לוי היה קרוב אלי כל הזמן.

דג 109: בשלב מסוים סולי או דוד היה צריך לעזוב, ועל כן חיכינו לו עד שיחזור, מאחר שהסימן השני היה צריך להיעשות. מי מהם שעזב חזר, ודוד שוב היה קרוב אלי מאוד. הבנתי שהסימן השני היה של זרח ועל כן הסימן לא היה של ניתוץ אלא סימן שקט של התרחבות שקטה. היה במקום משהו מתוק ומיוחד לאכול (עוגיות), דוד נטל אותו ראשון, ואנו אכלנו אותו אחריו. בשלב מסוים התחלתי להתפשט עד שהייתי עירום לחלוטין. חשבתי תחילה שרק דוד, נודע, סולי ואחרים צריכים להיות נוכחים (ללא הילדים), אך לבסוף הבנתי שגם על הילדים להיות במקום, כאשר כל בגד שהסרתי היה סימן. דוד משח את גופי וגם את אזור ברית המילה שלי. אז, כאשר אני עירום, ביצעתי תפילה כשאני עומד על המזבח ודיברתי בפני ה' בענווה וביראה. אמרתי: "ה', האם רצונך הוא שאתפלל אליך גם כשאני עירום? רחם על כולנו, בחסדך רחם על כולנו, על הצאן הנאבד ועל העולם". רוח עצומה ירדה. אמרתי דברים נוספים שאיני זוכר.

דג 110: השלמנו אז את סימן זרח תוך שהתלבשתי, בגד אחר בגד, כשכל פריט לבוש היה סימן עבור העתיד כסימנים הראשונים. לאחר מכן הגיע אדם כלשהו (היינו כולנו בחוץ במעין אסם שבחווה), מישהו שהכרתי בחלום כי הוא הופיע בו קודם לכן, סוחר עני. בתחילה חשבתי כי הגעתו מהווה הפרעה, אך אז הבנו שהוא נחוץ לשם השלמה, כי הוא הגיע מחוץ לענייננו, וקיבלנו אותו. עם זאת, מאחר שהיה הוא צריך להתרחץ, הכנסנו אותו לחדר האמבטיה. בהמשך אכלנו את אותן העוגיות המתוקות והמיוחדות, ואני זוכר שנודע אמרה שהיה צריך לשמור עליהן, אך הואיל ודוד לקח אותן והתחלנו לאכול אותן, אזי אכילתן מותרת. אני חושב שברגע זה התעוררתי. - -

דג 111: בשנה ה-36 הזו, השלמת הסימנים חוזרת ביחס לכל השנים שעברו, כדי שמסלול 36 שנות הסימנים יהיה חלק מן החלק השני של הדור הרביעי. - משמעות סימני זרח בחלום זה היא משמעותית ונועדה להוכיח שסימני זרח הם איתנו ולא עם הרשע מזנזרה, שמכנה את עצמו (כחלק מתארים רבים) זרח מסימני פרץ-זרח.

דג 112: בתקופה זו שאול וילדיו, נודע, פאולו וכעת גם דוד ומשה לוי נכנסו לאתר של זרה מזנזרה הרשע וראו עד כמה מגלומניים הם התארים שאותם הוא שייך לעצמו: משיח בן דוד, כוהן מלכיצדק הנצחי, כריסטו הנצחי, מורה הצדק, מורה בית הספר האיסיי, מורה הקבלה המעשית וכו'. הוא אינו יודע שובע מלהעניק לעצמו תארים. כתביו מבחילים, בלתי ניתנים לקריאה ומערבים מונחים בלתי ניתנים להבנה. כל מי שיש לו הבנה מינימאלית יכול להבחין מיד עד כמה הוא שרלטן וליצן.

דג 113: אמרתי לדוד, למשה ולשאול וילדיו: התבוננו היטב. זוהי התוצאה של הוצאת החמור מן הסימנים. זהו החמור שאוכל לחם בענווה ובצניעות, המסמל את האיזון האמיתי של הגאולה השלמה. החמורים מקטינים את עצמם וכאשר הם נושאים תארים, הדבר נעשה לשם נשיאתם בלבד ולא על מנת להפוך ולהיות התארים עצמם. החמורים גם מודים בטעויותיהם ומתקנים את עצמם. סימן החמור הוא מאל שדי עבור הגאולה השלמה, והסימנים יסולפו כולם ללא סימן זה.

דג 114: יש היבט נוסף ונסתר בהיותו של דוד קרוב אלי כל החלום. מאחר שהוא בסימן 666, מנתץ הוא את הכריסטוס השקריים.

דג 115: אני מעוניין להסביר מעט אודות סימן הבהמה: לפי טענת כל הזרמים הפרוטסטנטיים, הבהמה ה-666 בספרו של יוחנן נחשבת לאנטי-כריסטו, שיגיע על מנת לאחד עמים רבים ולהתכחש ל"אלוהות" של כריסטו. רק לאחר מכן יגיע כריסטו האמיתי, ישוע עצמו, על מנת להציל את הראויים להינצל בעולם מציפורניי הבהמה ולייסד את מלכותו בעולם כולו. זהו עיקר רעיון מחשבתם, כשלכל זרם יש הדרך משלו להביט על העניין. המשותף בין כולם, עם זאת, הוא האמונה בהגעתו השנייה של כריסטו. ללא אמונה זו, הבהמה תהרוס את העולם בשל הכחשת "אלוהות" כריסטו.

דג 116: כל הנושא כמובן שקרי. הגעתו השנייה של כריסטו, כפי שהם סבורים, היא רק חלק מן התיאולוגיה השקרית, הן של "אלוהות" כריסטו והן של הגעתו השנייה. "אלוהות" כריסטו היא שקר מוחלט, וישוע עצמו לא יחזור פיזית ויגלה עצמו לעולם (הבהרנו שהמונח הנוגע ל"בן האדם" הוא נבואי ומתייחס לגואל האחרון ולא לישוע עצמו. ישוע בעצמו התבלבל בעניין, כמוסבר בספר המפליא). עם זאת, יש לנו הסימן שדוד לוי הוא התלמיד ה-666 של הצדיק חיים על אף שהיה הוא בין תלמידיו הראשונים. אין ספק שמדובר בסימן בהמי!

דג 117: כתלמיד של הגואל חיים, דוד לוי מייצג את הבהמה (והחמור) הטובה המתכחש ל"אלוהות" כריסטו ומאמין רק באמונה המונותיאיסטית של התורה. ואכן, פחד כל הנצרות מן הבהמה המכחישה את ה"אלוהות" של כריסטו מסמלת את תוצאת השקר, הואיל ובאמת ה"אלוהות" חייבת להיות מוכחשת למען הגאולה השלמה האמיתית. רק הנצרות מתבוננת בעניין זה בשל הסימנים ההתחלתיים האמיתיים של הנצרות, שעל אף השחתתם, הם במהותם סימנים אמיתיים (כדוגמת כוכב כריסטו שנראה על ידי שלושת המאגים, קורבן ישוע, תחייתו וכו'). הכחשת האלהת כריסטו נסתרת בנצרות עצמה, ולכן יש לנו הסימן האמיתי של 666.

דג 118: בכל מה שנוגע להגעתו השנייה של כריסטו, העניין שונה לגמרי ממה שהנוצרים חושבים. עם הגילוי האמיתי של השליחות המשיחית של ישוע, ה"מציאות" ההיסטורית של תפקידו של ישוע מסמלת "הגעה" שנייה של כריסטו האמיתי. לבסוף כולם יראו את ישוע באור חדש: נוצרים, יהודים וכל אחד אחר, כפי שהעניין משתקף בשמו של חג ה-25 בדצמבר: "חג המשיח הראשון שמת לפני שנה". ההבנה החדשה מעניקה את המבט על שליחות ישוע, כאילו מותו התרחש לאחרונה. הוא ישוע חדש, שכאילו התגלה בפעם השנייה.

דג 119: קונגלומרט השקר של זרה מזנזרה יכול להיחשב "מדהים" לכל מי שאינו יודע להבדיל בין אמת ובין שקר או בין איזון לעיוות מוחלט, אך כל מי שהתוודע לאמת כתבי הגאולה השלמה יבין שכל מה שהוא כותב נועד רק לרומם את עצמו ולעשות לעצמו שם דרך שקרים משיחיים. העובדה היא שהוא גנב את מונחי הטרמינולוגיה מאיתנו וסילף אותם בהקשר טמא. כלומר: הוא נטל את טרמינולוגית האמת המקודשת של הסימנים השלמים ומסר אותה באופן טמא ואלילי.

דג 120: בקוהלת (ז', 14) נאמר: "אֶת-זֶה לְעֻמַּת-זֶה, עָשָׂה הָאֱלֹהִים". דהיינו: אל מול הצד של הטוב והאמת המקודשת קיים צד רע וטמא. הפסוק מסתיים במילים: "עַל-דִּבְרַת שֶׁלֹּא יִמְצָא הָאָדָם אַחֲרָיו, מְאוּמָה" (שם). זאת מאחר שכאשר יוצאים מן הצד האמיתי והמקודש, המעבר הוא אל הצד הנגדי של טומאה מוחלטת, כשכל המילים הופכות לבסוף לריקות וטמאות לחלוטין. הפסוק המלא (שם) הינו: "בְּיוֹם טוֹבָה הֱיֵה בְטוֹב, וּבְיוֹם רָעָה רְאֵה; גַּם אֶת-זֶה לְעֻמַּת-זֶה, עָשָׂה הָאֱלֹהִים, עַל-דִּבְרַת שֶׁלֹּא יִמְצָא הָאָדָם אַחֲרָיו, מְאוּמָה". זה יהיה הסוף של כל כתבי זרה מזנזרה די מוקניה.

 

 

פרק 5

 

דג 121: כן, מדהים כמה חומר הוא צריך היה להכניס אל קונגלומרט הגניבה שלו ואל תגבור המגלומניה שלו, אל אתרי האינטרנט ואל הספרים וכמה אנרגיה הוא השקיע כדי להגשים את ממלכת כריסטו שלו. כך זה כאשר אתה בסטרא אחרא, אין יצר הרע להילחם בו. הואיל וזרה ואנשיו נמצאים לחלוטין בתוך טומאה ואלילות גועלית המתייחסת אליו, מדוע היצר הרע צריך להפריע? לפיכך הוא כולו מלא באנרגיה, בפעלתנות ובעורמה כדי למצוא דרכים להצביע על גדלותו. ושימו לב, אין תיקון בכל כתביו, רק שלמות, הוא לא טועה טעויות שיש לתקנן, כי הדבר ייצא נגד "שלמותו המשיחית".

דג 122: מהיכן הוא השיג את כל האנרגיה, את האורות השקריים, את ההתפארות העצמית המגוחכת ואת העמדת הפנים כי הוא ניצח ניצחון נצחי על האנושות? כל זאת הוא שקר, אך הסצנות מלאות בצואה מוארת. כיצד הוא הגיע לכל זאת? יש להבין את העניין! אין להכחיש את העובדה שהוא שיבט את עצמו בטיפשות קיצונית והגחיך את עצמו ככריסטו שקרי היסטורי. גנב הסימנים והממציא המזעזע של משיחותו העצמית שאין לה חזרה הפך ל"מורה כל העולם לתמיד". מה עומד מאחורי העניין?

דג 123: מרבית התשובות מוסברות בספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש", אך אני מעוניין להדגיש מספר נקודות בנוגע לסיפורו במספר הפסקאות הבאות. סיפורו הוא למעשה אסטרטגיה מדהימה של כוכב כריסטו כדי לבנות אותו ואז להשליך אותו למען ההרס הסופי של לוגוס יוחנן. זהו הלוגוס של יוחנן שהינו מקור האלהת כריסטו שחייב להיהרס. הלוגוס שהפך לבשר בישוע הוא עמוד השדרה של העיוות הנורא של כל התיאולוגיה הנוצרית.

דג 124: אם זרה היה מבטל את סימן כריסטו כפי שראוי היה לעשות בתחילת השנה החמישית של הסימנים וממשיך ללכת בדרך הסימנים השלמים, כל עניין הרס הלוגוס היה מתבצע בדרך יותר נעימה, אך זרה הסתיר את כוונותיו האמיתיות, וכאשר הגיע הזמן לבטל את האנטי-סימן של כריסטו היורד מן הצלב בזנזרה די מוקניה, הוא סרב להסירו ממנו. הוא היה כל כך נרגש מהיותו כריסטו וסרב לאבד סימן נעלה כל כך, במיוחד כאשר בתוך תוכו הוא כבר העלה את עצמו לדרגה של כריסטו חבוי בדרך זו או אחרת, ואני, החמור הראשון האוכל לחם, תמים מטבעי, לא שיערתי שהוא מעריך באופן כזה את עצמו.

דג 125: אינך יכול להחשיב את עצמך לכריסטו, אם החמור שנמצא לידך אינו מאפשר בשום אופן התעלות עצמית כזו, ועל כן הצעד הבא היה להשליך את החמור מן הסימנים. העובדה היא שזרה לא היה ראוי להיות חלק מהרס הלוגוס, וכעת, כאשר הוא ניתק את עצמו מן הסימנים האמיתיים, הלוגוס מצא מקום נפלא להסתתר בו, הואיל וללוגוס לא היה קיום עם החמור אוכל לחם, שהורס את כל התיאולוגיה השקרית שקיימת. הלוגוס התרגש מאוד מכך שמצא אדם שמתנגד לחמור ומכריז על עצמו כריסטו, ועל כן במקום לאכול את לחם החמור, זרה התחיל לאכול את לחם הלוגוס ולקשור כל דבר אפשרי לאישיותו העצמית מבלי להבין שלמעשה הוא גורם להאלהת עצמו ולכך שכל הצהרותיו בנוגע לעצמו הן אליליות.

דג 126: הנקודה עם זאת היא שכוכב כריסטו, שמגיע בזכות הענווה ושהכריז עליו הגואל חיים, הגיע בהגעתו השנייה כדי להשפיע על התיקון הגדול של הנצרות. לפיכך כוכב כריסטו הוא זה שמשימתו היא להרוס את הלוגוס של יוחנן, הואיל וכוכב כריסטו אינו יכול לייסד את אמת שליחותו המשיחית של ישוע מלפני 2000 שנים מבלי להרוס את הלוגוס של יוחנן. האלהת ישוע שהתרחשה בשל לוגוס זה לא יכולה להיהרס, כאשר הלוגוס נשמר. אנו, כמובן, מדברים על מציאות כוכבית שחייבת להקדים למציאות ההיסטורית שתתקיים בהמשך הדור הרביעי הזה. עבודתנו היא לקבוע באופן נכון בכתבים את כוכבי הגאולה, כפי שאנו מקבלים אותם מן הגואל חיים, וסימניהם יימשכו בהיסטוריה.

דג 127: ברמה הכוכבית זהו כוכב כריסטו שחייב לפתור את בעיית ההאלהה הנוצרית שיצר הלוגוס. זהו נושא מפליא, ובגאולה השלמה אותו הכוכב הופך לכוכב המפליא. היה צורך אם כך במגלומן שקרן שהיה מעורב תחילה בסימנים השלמים של הגאולה השלמה ובהמשך התמרד נגד השיעורים האמיתים של הגואל האחרון חיים על מנת להפוך למקבל הלוגוס שיוצר האלהה בדרך כזו, שהלוגוס "ירד" לעולם אל אדם רשע וגנב סימנים על מנת לגרום למיליון אורות שקריים ולהעניק לאותו אדם את מלכות כריסטו שהוא כל כך מוקיר.

דג 128: כ"ו בכסלו תשע"ט, היום השני של חנוכת החנוכות, יום שלישי, 4 בדצמבר 2018: חלמתי שהייתי עורך דין שצריך להכין מסמך רשמי של האשמות עד יום שישי. זה לא היה קל, הואיל ולא הייתי רגיל לכתוב סוג כזה של מסמך, כדוד לוי שיודע את הנוהל בעניינים אלו, אך לקחתי את עצמי בידיים והתחלתי לכתוב. המסמך היה צריך להיות באורך של עמוד ולאחר מכן היה צריך לכתוב מסמך שני קצר יותר. - - אין ספק שאני חייב לכתוב האשמות נגד זרה מזנזרה די מוקניה.

דג 129: קרמינה דלה דונה (שמו האמיתי של זרה) הגיע אלינו, תלמידי הגאולה השלמה, דרך בן דודו דומניקו (מימי) למסטרה, כבר בשנת 1984 לערך, והוא טען בתחילה כי הוא מאמין בכל מה שקיבלנו ולימדנו. הוא רצה להתגייר במסגרת המנהג החדש שלנו ב-1987, ואני גיירתי אותו. לא היו לי ספקות באשר ליושרו ולרצינותו, אך למעשה הייתה זו טעות מצידי לבצע את הגיור, כי מאותו הרגע הוא החל להשתנות. כבר באותו יום שגיירתי אותו, הוא דיבר על רצון לשחוט שפן שהיה לו ולאכול אותו. כאשר הזכרתי לו כי מדובר במזון טרף, הוא אמר: "כן, אני יודע אבל זה שונה. אני יודע מה אני עושה". מיד עם גיורו, הוא החל לחוש בעצמאות ובזכותו לעשות כרצונו.

דג 130: עוד לפני כן צירפתי אותו לסימני הגאולה, כפי שמסופר בספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש". בארבע השנים הראשונות הוא היה מעורב ממש בתיקון הגדול של הנצרות, בהן הייתה לנו הרשות להשתמש באנטי-סימנים נגד הטעויות התיאולוגיות של הנצרות. נתתי לו אז את האנטי-סימן "כריסטו שירד מן הצלב בג'נזאנו די לוקניה". בתחילת השנה החמישית קיבלתי חלום, שבו הגואל חיים הורה לבטל את האנטי-סימנים, מאחר שאם הם היו ממשיכים, הם היו מביאים לאלילות. לאחר מכן, במהלך השנה החמישית, סירב קרמינה לבטל את האנטי-סימן, והדבר הפך לעמוד תווך באמונתו כי הוא כריסטו.

דג 131: בשנים הראשונות, הוא קיבל מאיתנו את כל הכתבים באיטלקית, וגם את תפילותינו עד אז ולמד אותם ברצינות. חשבתי שאיתו ועם חבריו מג'נזאנו, תוכל הגאולה השלמה להתרחב, במיוחד אל הצאן הנאבד של בית ישראל הנמצאים בנצרות. פאולו נסע מספר פעמים לג'נזאנו שבדרום איטליה על מנת להביא לו את הכתבים הדרושים. דבר נוסף שהוא הסתיר אך התגלה מאוחר יותר היה שנאתו לפאולו, הסוס הלבן ושותפו של החמור אוכל לחם. הוא קינא בו בשל העובדה שפאולו היה קרוב אלי תמיד. כתבינו באותה תקופה שימשו מאוחר יותר כעיקר "שליחותו המשיחית", והוא השתמש בהם ושייך אותם לעצמו, כאילו לא למד אותם ממני כלל.

דג 132: כל המושגים המרכזיים אותם הוא גנב היו באותם טקסטים, כהסבר שלי על הדיבר השני, על הגאולה השלמה, על סימני הגאולה, על האמת אודות זהות הצדיק חיים שנולד בצנעא, תימן, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, על כוכבי הגאולה, על שמות מזבחות בית התפילה עבור כל העמים שהיו בעת ההיא מזבח הנביא, מזבח הכנסייה האוניברסאלית, מזבח בית הכנסת האוניברסאלי, מזבח הכוהן המשוח ומזבח מלכיצדק. כמו כן היו מאות של מונחים חדשים באותם כתבים ומאות חלומות הנוגעים לגאולה השלמה ולדור הרביעי עם הסברים רבים ופרשנויות שלמות אודות הנבואות הגאוליות והמשיחיות, כְּזו של פרק ל"א בירמיה (ברית חדשה) של ישעיה נ"ג (עבד ה' הסובל), של צפניה ג', 9 (שפה ברורה), של זכריה ט', 9 (החמור), של חבקוק ב', 4 (צדיק באמונתו יחיה) ושל יואל ג' (חלומות וחזיונות של הגאולה השלמה).

דג 133: היו למעשה שפע של סימנים ועניינים גאוליים והסברים חדשים ונפלאים, ועל כן חשבתי, בשנה השישית, שעלי לנסח את הברית החדשה של הגאולה השלמה בשם ובזכות הגואל חיים. בהמשך חלמתי שעל ידי כך פתחתי את הדרך לכך שאקבר בעומק של כ-4 מטרים. הבנתי מן החלום הזה שהברית החדשה לא יכולה להיות מנוסחת עד לשנה ה-12. למעשה, 6 השנים הראשונות של הסימנים היו של תיקון הנצרות ואמת השליחות המשיחית של ישוע, ו-6 השנים שאחריהן היו של הרפורמה הגדולה ביהדות.

דג 134: הסימנים של 6 השנים הראשונות לא היו עדיין שלמים ועניין זה הוא מאוד משמעותי, הואיל ומה שקרמינה דלה דונה עשה הוא להקים סביב עצמו את הסימנים הלא שלמים של 6 השנים הראשונות ו"לקבור את עצמו" באותה אי-שלמות. כבר בסוף השנה החמישית נודע קיבלה חלום לפיו הכנסייה האוניברסאלית היא אות מתה ויש להוציאה מבית התפילה. ביצענו סימן של השלכתה לנהר. לא יכולה להיות "כנסייה" בבית התפילה, מאחר שאין נצרות בבית התפילה, בייחוד כנסייה אוניברסאלית שמתייחסת למעשה לכנסייה הקתולית. היה צורך בה בשנים הראשונות למען התיקון. קרמינה סרב לבטלה.

דג 135: לאחר שהכנסייה האוניברסאלית הוסרה מבית התפילה, היה ברור גם כי אין מקום לבית הכנסת האוניברסאלי. בית התפילה אינו בית כנסת. בתי הכנסת ימשיכו להתקיים, ובית התפילה יהפוך לבסוף להיות בית המקדש השלישי, לא בית כנסת. ביטול הכנסייה האוניברסאלית ובית הכנסת האוניברסאלי מעניק מקום למזבח אפרים ולמזבח יהודה, המהווים את איזון הסימנים השלמים של בית התפילה. מזבח אפרים הפך למזבח יהודי עבור הצאן הנאבד של עשרת השבטים, עם כניסתם לברית החדשה השלמה. מזבח יהודה מיועד עבור מי שנולד יהודי או התגייר ורוצה להתפלל ולהיות חלק מבית התפילה במקום מבית הכנסת המסורתי.

דג 136: עניין זה שינה לחלוטין את האיזון הקודם, מאחר שכעת היו שני מזבחות יהודיים ואף מזבח נוצרי. עבור בני אומות העולם שנכנסו אל הברית החדשה השלמה נוסד מזבח מלכיצדק, אך גם מזבח זה, עבור העמים, חייב היה להיבחן מחדש, בשל העובדה כי קיים מספר גדול מאוד של לא יהודים ביחס לעולים על מזבחות אחרים, מה שיכול להוביל לטעויות עתידיות.

דג 137: הבחינה מחדש הגיעה בחלומו של ג'יוזפה, שבו נקבע כי על מזבח מלכיצדק לצעוד אחורנית חמישה צעדים. היה חשוב להבין כי בדרגת הקדושה, מזבח זה נמוך יותר ממזבחות הכוהן המשוח, יהודה, אפרים, הנביא וישראל הגדול, המתייחסים לשליחות החמורים האוכלים לחם. יש ללמד את מי שעולה על מזבח מלכיצדק פרט חשוב זה כדי שלא יטעה ויאמין כי כהונת מלכיצדק נעלה על שאר הכהונות. קרמינה דלה דונה נפל גם הוא במלכודת זו, כשהחשיב את עצמו לכוהן נצחי של הכהונה האוניברסאלית של מלכיצדק, יומרה משיחית שגויה.

דג 138: כוכב מלכיצדק מייצג את המשיחות האוניברסאלית ממש, עליה נרמז בתורה בפסוק: "מַלְכִּי-צֶדֶק מֶלֶךְ שָׁלֵם ... כֹהֵן, לְאֵל עֶלְיוֹן" (בראשית, י"ד, 18) (שלם – שמה הקודם של ירושלים, שלם – גם מצביע על שלמותה של העיר. כהן לאל עליון – לפני היווצרות העם היהודי, ועל כן לכל העמים). לאחר אלף שנה, שלמה בן דוד היה תחת משיחות אוניברסאלית זו. לאחר אלפיים שנה הכוכב הפך לכוכב כריסטו, ועל כן המשיחות האוניברסאלית של ישוע נולדה תחת כוכב זה. קרמינה דלה דונה, שהאמין כי הוא נמצא תחת כוכב זה, חשב כי הוא קשור למשיחות הנצחית של מלכיצדק, ולא הבין שהוא נמצא עדיין תחת הסימנים הלא שלמים והלא מאוזנים של 6 השנים הראשונות.

דג 139: כוכב כריסטו הוא גם כוכב בית לחם המכיל את הלחם המשיחי ואת היין המשיחי של הגאולה (ולכן קשור הוא למיסה הנוצרית). לאחר 2000 שנים נמצא הכוכב שוב בעמדה גאולית (ובשל התיאום עם מסלול 4000 השנים של כוכב אברהם הוא מצוי בעמדה גאולית שלמה), אך כעת החמור של הגואל הוא האוכל את לחם הכוכב ולכן מדובר בסימן "החמור, משיח בן דוד".

דג 140: בתקופה זו החמורים הם אלו שמביאים את כל התפיסות המשיחיות לאיזונם הנכון (הגואל אינו המשיח, והמשיח נמצא בדרגה נמוכה מאוד ביחס לגואל), ואותו הכוכב הופך לכוכב המפליא. קרמינה דלה דונה, שסילק את החמור מהסימנים ונפל למלכודת המשיחות האוניברסאלית של כריסטו, שלמעשה כבר אינה קיימת, על אף שגינה את האלהת כריסטו, לא הבין כי הוא החליף אותה בהאלהתו העצמית, תוך שהוא רואה את כל העולם מסביב לעצמו.

דג 141: חלמתי לאחר התנתקותו המרדנית שההתלהבות הגדולה של קרמינה וקבוצתו לא אפשרה להם לראות את האלילות, שאליה הוא נפל. הייתה בחלום מכונת מזל שבה הופיע הביטוי החדש שמסמל את אחדות ה' (בדומה ל"שמע ישראל"): תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד. עם הופעת השם אל שדי הראשון הייתה התלהבות גדולה ושמחה אקסטטית ובהופעת השם אל שדי השני התרוממות הרוח וההתלהבות אפילו התחזקו, כך שהאנשים לא הבחינו שהאמירה השלישית הייתה שאל שדי הוא שלוש, חס וחלילה. החלום מסמל ללא צל של ספק שהם נפלו לצורה חדשה של האלהה אסורה, הפעם מסביב לקרמינה דלה דונה.

דג 142: לפיכך כל האלמנטים של חוסר האיזון היו שם: הכנסייה האוניברסאלית, המייסדת את הברית החדשה שלהם, המבוססת על 6 השנים הראשונות, מוציאה את סימן החמור של הסימנים השלמים החוצה ומשאירה אותם בתפיסה לא מאוזנת של מלכיצדק-כריסטו ללא יכולת לערוך בחינה מחודשת של המושגים. קרמינה גם החליף את סימן החמור אוכל לחם בסימן כריסטו, ולכן הכפיל אותו, מאחר שסימן כוכב כריסטו כבר הופיע בסימן הראשון של הכוכבים. זאת מעבר לעורמתו המרושעת בעצם גניבת הטקסטים שלנו והשימוש בהם על שמו, תוך גזירת מוות עלי במכתב ששלח אלי וכו'.

דג 143: הוא גם שקרן גדול אך הואיל והוא איבד כיוון באופן מוחלט, הוא גם מאמין לשקריו. הוא מכריז לדוגמא שהוא מורה בית ספר האיסיי. על מה הוא מדבר? בית הספר האיסיי לא קיים זה 2000 שנים! אני מביא כאן חלום שקרמינה שלח לי במכתב (בשנה השישית), שאם היה מפורש נכון, יכול היה הוא להוות תיקון לטעויותיו, אך מאחר שפורש באופן שגוי, הוא רק חיזק את תפיסתו השגויה. העובדה היא שרק החמור, בשל ניסיוני בחלומות גאוליים, יכול היה לפרש אותו נכון. באופן זה קרמינה יכול היה להתחרט על מעשיו ולחזור אל הסימנים השלמים האמיתיים, אך כמובן שהוא לא ביקש ממני לפרש את חלומו. להלן החלום:

דג 144: "בחלומי הייתי ברומא העתיקה, והשמש האירה אותי, כשצוויתי לומר את המשפט הבא: "מקולל היהודי בן אמו", אך למעשה ביראה גדולה לפני אבי שבשמים, אמרתי: "ברוכה העבודה הלבנה של היהודי בן אמו בפני בורא השמים והארץ וכל העולמות". אז ניתנה לי הרשות לפתוח ברז של מי טהרה כדי לטהר כל דבר לטובת האנושות. עברנו מתחת לסימן כוכב כריסטו, תיקנו וטיהרנו את סימני הגאולה, תוך הליכה בדרך שהשמים הורו לנו ללכת בה, בידי שלמה (שם אחר שקרמינה הוסיף לשמו): בא הזמן, סימן הכוכבים, סימן מלכות השמים, סימן האור הראשון האמיתי החדש, סימן כוכב כריסטו, סימן הדור הרביעי וסימן תחיית בית המקדש השלישי, סימן תחיית המתים". - -

דג 145: שימו לב למספר נקודות בהקשר האמיתי של החלום. קרמינה כבר הפריד עצמו מסימן החמור אוכל לחם וכבר הכריז על עצמו משיח תוך החלפת סימן החמור בסימן כריסטו, כשכל המרד הגיע לפני החלום. כמוזכר לעיל בחלומי, ההתלהבות הגדולה לא אפשרה לו לראות את האלילות שהגיעה בסוף.

דג 146: בפרשנות האמיתית של החלומות הגאוליים, כאשר משהו מנוגד למציאות העניין, החלום לא צריך להילקח כפשוטו אלא להיות מפורש (זאת בדומה לפרשנויות התורה, כאשר פסוק לא יכול להיות מפורש כפשוטו (פשט), יש לפרשו בדרך אחרת (דרש). כאן "מקולל הוא היהודי בן אימו" מנוגד לעובדה שאימו של קרמינה נוצריה. לפיכך הוא אינו יהודי מאימו. המשמעות האמיתית היא שקרמינה מקולל מן הסיבה שהוא מחשיב עצמו ליהודי מאימו, והדבר שגוי לחלוטין. אין המשמעות שקרמינה מקולל מאימו אלא שהוא מקולל בשל האמונה שהוא יהודי מאימו ובאמונה כי הוא משיח וכל השאר. הוא מקולל, ומקולל בסיס כל יומרותיו המשיחיות.

דג 147: עם זאת הוא מסרב להתכחש לשקר, ועל כן החלום ממשיך ומראה לו את התוצאות המקוללות של בחירתו. הוא נשאר לפיכך בשקר ואומר: "ברוכה העבודה הלבנה של היהודי מאימו בפני הבורא" וכו'. הוא מקולל בשקרו בפני הבורא. אז הוא מקבל רשות להמשיך עם שקר זה ולפתוח את מי הטהרה וכו', ונדרש לעבור מתחת לסימן כוכב כריסטו כדי לתקן ולטהר את סימני הגאולה. סימני הגאולה לא יכולים להיות מתוקנים על בסיס שקר. למעשה הסימנים השלמים של הגאולה לא צריכים להיות מתוקנים אלא רק להיות "מושלמים" דרך סימני התקופה השנייה של 6 השנים השניות, וזהו עניין שונה לגמרי. או אם אנו אומרים שחלק מהאנטי-סימנים של 4 השנים הראשונות חייבים היו להיות מתוקנים, אזי אותו תיקון נועד לבטלם, בדיוק מה שקרמינה סירב לבצע. התיקון של האנטי-סימן "כריסטו ירד מהצלב בג'נזאנו" נועד לבטל את הסימן לחלוטין. סירובו לביטול לא הביא לתיקונו אלא להשחתתו ולהמשך האלילות של הסימן ושל סביבתו.

דג 148: החמור ידע והבין זאת, אך קרמינה לא, והוא האמין שטהרת סימני הגאולה הייתה טהרתם מסימן החמור אוכל לחם. הוא רק הפר את האיזון של הסימנים השלמים והגיע לבסוף למצב של חוסר איזון, שקר ואלילות. זהו סימן החמור אוכל לחם שהוענק על ידי בורא השמים והארץ ושל כל העולמות. עבודת סימן החמור היא שמירת האיזון הדרוש עבור הגאולה השלמה. הסירו את סימן החמור, וכל השאר ייצא מאיזון.

דג 149: העובדה שקרמינה החליף את סימן החמור אוכל לחם בסימן כריסטו הוכיח מיד את חוסר האיזון, הואיל ומדובר בהכפלת סימן כוכב כריסטו שניתן בסימן הכוכבים על ידי הגואל חיים. כפילות סימן כריסטו מחזיר את כל "התגלותו" בחזרה אל הכנסייה הקתולית ולהאלהת כריסטו של כל הנצרות התיאולוגית שנוצרה בעיקר על ידי הלוגוס האלילי. קרמינה דלה דונה ביצע את העסקה הגרועה ביותר. ההוכחה לכך היא שהחלום עצמו מוכיח שהוא נמצא ברומא העתיקה, ממנה יצאו הסימנים הנוצריים ההתחלתיים שהשתרשו והתפשטו בהמשך לעולם כולו. ההקשר הבסיסי של חלום קרמינה הוא ברומא העתיקה, בה הסימנים ההתחלתיים הושחתו והופצו לעולם. קרמינה דלה דונה, במקום להתקדם בסימנים השלמים, חזר 2000 שנה אחורנית, אך השחתת הסימנים גרועה פי אלף, מאחר שמדובר בהשחתה גם של הסימנים ההתחלתיים וגם של הסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל האחרון והאמיתי חיים.

דג 150:  יש להזכיר גם שהאדם שאשמתו היא לא פחותה מזו של קרמינה הוא דומניקו למסטרה, שהיה איתי, פרץ גרין, במשך 12 שנים, והיה אף קרוב לצדיק חיים, אותו ביקר פעמים רבות. הוא ידע כי אני תלמיד של המורה חיים והשתתף בגילוי החדש לאחר פטירת הצדיק. היינו חברים קרובים 12 שנים והוא היה נדיב וסייע לצדיק חיים ולי פעמים רבות. הוא יכול היה לעצור את היומרות של קרמינה אך במקום זאת החליט "לדקור אותי בגבי" והלך אחרי קרובו, "כריסטו המשוגע".

 

תוספת לפרק 5 מאת משה לוי: בשבועות האחרונים ביקש פרץ מן התלמידים להיכנס ולקרוא את כתביו של הרשע מזנזרה די מוקניה, קרמינה דלה דונה, באתר האינטרנט שלו, על מנת שהתלמידים יהיו עדים לאופן בו הרשע גנב את סימני החמור ושייך אותם לעצמו. בכל השנים בהן אני מתרגם את כתביו של פרץ ומתעסק בענייני הגאולה השלמה נתקלתי באזכורים לא מעטים אודות הרשע, וכמובן קראתי אודות הסכיזמה שהתרחשה בשנים הראשונות (מהשנה החמישית) של הסימנים והבדילה את החמורים האמיתיים, תלמידי המורה חיים, מן התלמידים שסטו מן הדרך והלכו בעקבות הרשע. בכל אותם פעמים רצוני הפנימי היה לדעת בפרטים כלליים את מה שהתרחש באותן שנים אך לא להתעמק בפרטי הסכיזמה בשל הכעס והמיאוס שעורר בי המקרה וההבנה כי מדובר באדם שכוחו מועט ואמירותיו המגלומניות הן על סף השיגעון.

סיפורו של הרשע נועד עם זאת לשמש סימן לדורות הבאים - להבין עד כמה מנוגד תסביך הגדלות שלו לסימן החמור אוכל לחם ולסמל את אחד הפנים של הסטרא אחרא - הצד שכנגד - לאמת הגאולה השלמה במהלך הדור הרביעי (פן נוסף הוא תנועת חב"ד המושרשת בעוון האצילות של ספר הזוהר, שמגיעה לפסגתה בימים אלו, לפני נפילתה בע"ה במהרה בימינו).

הרשע מג'נזאנו התחבר לסימן החמור בשנים הראשונות דרך דומניקו (מימי) למסטרה, שהכיר היטב את המורה הצדיק חיים, עוד בהיותו בחיים. במהלך אותן שנים סירב הוא להתנתק מתארים זמניים שניתנו לו לשם ביצוע סימנים ובהמשך גם יצא לחלוטין מן הסימן האמיתי, במה שנודע כסכיזמה ומסופר בהרחבה בספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש" (ספר שנכתב באיטלקית, ושכרגע רק 100 גנומנים ראשונים מתוכו תורגמו לאנגלית ולעברית). התנתקות זו הביאה לכך שמימי ואדם נוסף בשם סלבטורה גאמו, שהיו חלק מסימן החמור, יצאו לדרך חדשה ושקרית, לפיה הרשע מג'נזאנו, שבכתבי ספר משנת חיים מכונה "זרה מזנזרה די מוקניה" (זנזרה = יתוש באיטלקית, מוקניה = התייחסות לעיר לוקניה שבדרום איטליה, ממנה הגיעו המורדים בצירוף המילה מוּקה = פרה באיטלקית), נחשב בעבורם "מורה", כזה שהדביק לעצמו תארים רבים שחלקם ידועים במסורת היהודית, חלקם נלקחו מן המסורת הנוצרית וחלקם נגנבו מכתביו של פרץ. לדוגמא: משיח בן דוד, כוהן מלכיצדק הנצחי, כריסטו הנצחי, מורה הצדק, מורה בית הספר האיסיי, מורה הקבלה המעשית ועוד ועוד. הרשע גם הוציא מספר ספרים, שחלקם מתייחס לבית המקדש השלישי וחלקם מתאר את קורותיו משנות ה-90 ועד היום. הוא מספר על מפגשים שלו עם אנשים שונים, על חלומות וסימנים, על היותו מורה של קהילה שמאמינה בו ובכוחותיו, כשמונחים רבים גנובים מכתביו של פרץ (למשל: מזבח מלכיצדק או בית התפילה). עיון בכתביו מעורר שאת נפש וגועל. המגלומניה ואהבתו העצמית אינם יודעים שובע, ומסכנים הפתיים שנשבו בקסמיו. באתר האינטרנט שלו, אליו נכנסנו אבא ואני ביום שישי האחרון, אין סוף לתיאורים המעצימים אותו ואת היותו ראש "בית אברהם" (כך הוא מכנה את קהילתו). לרשע יש גם עמוד פייסבוק שבו הוא מוצג כאדם מאמין עם טלית על ראשו, תוקע בשופר, נפגש עם אנשי קהילתו (שרובם נשים מבוגרות), ועם אנשים שונים מהקהילה היהודית ברומא (כנראה הוא מתגורר בה כיום) וכמו כן מתייחס לאירועים שונים שמתקיימים בקהילה היהודית של העיר.

לשם קיום הסימן קראתי שורות מספר באתר האינטרנט שלו, ראיתי מספר סרטונים שצילם (באיטליה ובארץ), בהם הוא מדבר בעיקר על עצמו, ועיינתי מעט באחד מספריו שהועלה במלואו באינטרנט.

משיחה עם פרץ הבנתי כי לא רק הניגודיות לסימן החמור מובעת בכתביו ובאמירותיו אלא סיפורו מבטא עניין נוסף וחשוב - התנהגותו מהווה את פסגת אמונת הלוגוס של יוחנן האוונגליסט, לפיה האל יורד ומתגלה בבשר (בסיס האמונה הנוצרית בנוגע לישוע, רק שבמקרה של הרשע, הוא רואה את העניין על עצמו ממש). אם נתייחס במקביל לתנועת חב"ד - הרי שהיא פסגת אמונת האצילות של ספר הזוהר - כאשר חסידי התנועה רואים את משיח השקר שלהם שמת כהתגלות אלוהית של ממש - הצטמצמות האל, חס ושלום, אל גופו של הרבי. שני שיאים אלו, שתי פסגות אלו מגיעות מעט לפני הכניסה האמיתית אל החלק השני של הדור הרביעי (לאחר שנת המעבר, היא השנה ה-36 לסימנים, שהייתה שנה ראשונה בחלק השני של הדור הרביעי, אך עדיין בחסד מסוים מאת ה' בשל קורבן הצדיק בעת פטירתו), ככתוב: "אִם תַּגְבִּיהַּ כַּנֶּשֶׁר וְאִם בֵּין כּוֹכָבִים שִׂים קִנֶּךָ מִשָּׁם אוֹרִידְךָ" (עובדיה, א', 4).

עיון בכתבי הרשע משמש לפיכך כעדות לסטרא אחרא שבה ניצב הרשע - הוא מרוכז כל כך בעצמו, בכתרים שהכתיר את עצמו ובתארים שהדביק לעצמו - עד שלא מבין כי הוא התרחק ב-180 מעלות מן האמונה האמיתית והנכונה ומסימן החמור האמיתי.

באתר האינטרנט שלו הוא מקשר את עצמו למורה חיים, מזכיר את שמו ואף מעלה תמונה שלו. אוי לעיניים הרואות. אני משוכנע שעל קישור זה ישלם גנב הסימנים מחיר כבד. בעוז ובחוצפה מקשר הרשע הגנב המגלומן את תורתו השקרית והמסולפת לגואל השלישי האחרון. הלוואי ונראה בע"ה את סופו של רשע זה ונראה אותו נמחה מעל פני האדמה.

למרבה המזל מספר האנשים בקהילתו מצומצם, ואני מניח כי מספרם לא יגדל. פאולו ונודע, לאחר שנכנסו לאתר האינטרנט שלו, צחקו ואמרו כי אדם עם מעט שכל בראשו יבין מיד כי מדובר בשרלטן ובליצן, וגם אבא החל לצחוק בקול גדול כשקרא מספר משפטים מן האתר. כך ההמון צריך להתייחס אליו - כאוויל גמור וכשוטה הכפר.

לסיום, אציין כי על אף שעד היום ראיתי ברשע דמות על גבול השיגעון שהשפעתה זניחה עד לא קיימת, אני מבין היום כי היה צורך שיקום אדם כזה, שאף צמח מתוך סימן החמור האמיתי ויצא ממנו לגמרי, כשיעור גדול לדורות הבאים - אל לאדם, ובמיוחד למי שרואה עצמו כחמורו של הגואל חיים, להרים את ראשו, להתגאות ולהחשיב את עצמו למשהו. תכונה זו תגרום לו לסטות מן הדרך הישרה של הסימן ולהיכנס לעולם של שקר וכזב - עולם שבו ייתכן שיראה הוא אורות, אך בדומה לאורות קבלת השקר של ספר הזוהר, גם כאן - יהיו אלו אורות זמניים שמקורם מרוחות טמאות וגורמים לאותו אדם להישאב לגמרי אל "הצד השני", אל הסטרא אחרא. לפיכך כל חמורי הגואל חיים חייבים לזכור יום יום כי מדובר בזכות גדולה בעטיה הם התוודעו לדברים האמיתיים של הגאולה השלמה, ואין הם צריכים להתגאות בכך או לראות עצמם נעלים בעקבות כך על אחרים. עליהם לשמור על שפלות רוח ויראת ה' גדולה. זכרו את המקרה של הרשע מג'נזאנו ותבינו לבד לאן סטייה מן הדרך הישרה יכולה להוביל את האדם.

 

פרק 6

 

דג 151: היום השמיני של חנוכת החנוכות תשע"ט, 10 בדצמבר 2018: ראיתי כעת סרטון על אחד מן הדרשנים הידועים, בילי גרהאם. גרהאם הוא תמצית דוקטרינת הלוגוס. הוא ציטט את ישוע כאומר "אני האל", תוך התייחסות ל"דבר", בנו היחידי של האל. הלוגוס הוא שקר פסול שהשתלט על ההמונים הנוצריים בכל המאות האחרונות. בראשית לא היה הדבר. אל שדי הוא מעל הדברים. דברי האל הן ביטוי לרצון האל למטרות המוכלות במילים אלו. איזו התפכחות עבר גרהאם בעולם השני כאשר הבין את שקריות הטפותיו...

דג 152: הלוגוס חייב להיהרס לעד. אף דבר אל לא הפך לבשר בישוע. דבר האל בבריאה ברא את אדם, אבינו הראשון. אדם היה יצור אנושי, לא אל. הלוגוס חייב ליפול ולהיות מוכחש על ידי כולם למען הצאן הנאבד של בית ישראל ולטובת האנושות שתישאר לאחר הדור הרביעי. בראשית לא היה הדבר עם האל, כי אם דבר האל הוא האל והאל הוא האל, יש בעצם שני אלים, כיפרות תיאולוגית שמרעילה את מוחות הנוצרים. בראשית לא היה "דבר", היה רק אל שדי תמיד, לנצח. זוהי האמונה האמיתית של אברהם: האל הוא אחד, אל חי אחד, לא "אחד" שאחריו באים שתיים ושלוש או כל מספר אחר.

דג 153: עם זאת הלוגוס העצמתי ייפול, יתנפץ למיליוני חתיכות ויבוטל לעד. ראו כיצד קרמינה דלה דונה, הכריסטו הטיפש, ירד בג'נצאנו די לוקניה, נשאב אל הלוגוס של כריסטו וכרך אותו סביב עצמו. קראו את דבריו ותמצאו את הלוגוס העצמי שלו כרוך מסביב לו. כוחו מגיע מן הסטרא אחרא הטמא והאלילי, הצד המנוגד לסימנים השלמים המקודשים של הגאולה השלישית השלמה בזכות הגואל חיים. קרמינה יצר האלהה לעצמו, כשבכל השמות אותם הוא הזכיר: אברהם, משה, אליהו הנביא והצדיק חיים, הוא השתמש רק להעצים את האלהתו העצמית. באופן זה גם הנצרות השתמשה בתורה כולה ובנביאים כדי להכתיר את הלוגוס שהפך לבשר בישוע-כריסטו ולגרום לאחרים שיחשבו כי הם כלום ביחס לאלוהותו של כריסטו.

דג 154: החמור האוכל את לחם כוכב המפליא מגיע בהתאם לשיעורי הגואל האחרון חיים, "בן האדם" שעליו ניבא ישוע, על מנת להביא לסוף חוסר האיזון שנוצר בידי הלוגוס. דבר החמור חייב להישמע, הואיל והוא מודרך על ידי הגואל חיים, הגואל האחרון הנבחר: הלוגוס סיים את ימיו, זמנו תם, האיזון החדש ואמיתי הגיע אל זמנו בכוכבי הגאולה ובספר שושנת משנת חיים. ישוע היה אדם, יצור אנושי, לא בן הדבר שהפך לבשר.

דג 155: ישוע היה חסר כוח הניגוד של כוכב רוש. כאשר כוח ניגוד זה קיים, הוא מנטרל את רעל הכוכב ונעשה לשכל המחפש להפריד את האמת ואת המידות האמיתיות מן השקר ומן המידות בהן משתמשים למטרות שקריות. הרעל בחלק מן המשפטים שהובאו על ידי יוחנן כ"אָנֹכִי בְאָבִי וְאָבִי בִּי" (יוחנן, י"ד, 11) ומשפטים נוספים (חלק מהם נכתבו בשל טעות ישוע עצמו, כפי שהוא הודה דרך הסימנים השלמים) הרעיל את המוחות הנוצריים באור שקרי נורא שנבע מן הלוגוס. אם ישוע היה חוזה את הדברים יותר בבירור, הוא היה אומר: "אני לא האל, אני בן אדם. אל תתפללו אלי, התפללו רק לאל שדי! אני כלום אלא אני רק מנסה להגשים את רצון האל!".

דג 156: אמירה כזו הייתה מנטרלת את הרעל המפריד בין האל האמיתי ובין כל האלהה אפשרית שלו (של ישוע). ישוע ידע זאת אך לא אמר זאת מפורשות אלא רק מספר משפטים שגרמו לא רק להרעלת התיאולוגיה הנוצרית אלא גם להרעלת לבבות שונאי היהודים במהלך השנים. חוסר האיזון של כוכב כריסטו באותה תקופה לא אפשר לרעל להיות מנוטרל, הואיל והנטרול של הרעל היה מנטרל את בסיס הגילוי הנוצרי. אם ישוע היה רק בן אדם, הוא היה נחשב לנחות יותר בדרגתו ממשה או מאליהו הנביא, מה שהיה גודע את רגלי הנצרות כבר בתחילת הדרך. על מנת שהנצרות תתקיים, על ישוע היה להיות בדרגה "אלוהית" הנעלה על כל אחד אחר. רק בדרך זו ההמונים היו יכולים לקבלה.

דג 157: אך זה היה רצון ה' – שההמונים בקרב אומות רבות יוכלו לקבל חלק מהאמיתות (האמונה בתורה ובנביאים), על אף שהן מעורבבות בשקר, כדי שלבסוף הרעל ינוטרל, ורבים יזכו לגאולה השלמה. כוכב כריסטו בהגעתו השנייה תוכנן לנטרול הלוגוס על ידי שליחתו אל ההמן-כריסטו מג'נצאנו, אשר בעתיד ייקרא הליצן מג'נצאנו, שחשב כי הוא היה הלוגוס בעצמו!

דג 158: נכון שקרמינה דלה דונה הוא ייחודי בתפיסתו את הלוגוס-כריסטו על עצמו. יש אמנם הרבה כריסטוס שקריים בעולם, אך אף אחד מהם לא יכול להתחרות בכריסטו מג'נצאנו! זאת מאחר שאף כריסטו שקרי אחר לא מודע לסימנים השלמים של הגאולה השלמה, שמסמלים את הגילוי הגדול החדש שהוכן על ידי אל שדי עבור העולם.

דג 159: עם זאת, כפי שישוע עצמו לא יכול היה לנטרל את הרעל של האלהת הלוגוס שלו, כך גם קרמינה דלה דונה לא יכול היה לקבל את אמת הסימנים השלמים, ובמקום לנטרל את הלוגוס השקרי, הוא ניסה לנטרל ולהרוס את סימן החמור אוכל לחם. זה ברור, סימן החמור נטרל את כל ההאלהה השקרית שנוצרה בידי הלוגוס, אז כיצד יכול היה קרמינה לקבל את החמור?!

דג 160: אך לא הייתה לו ברירה, הואיל והוא לא זכה לבחירה אמיתית בשל ליבו המלא בקנאה ובשנאה ובשל המגלומניה חסרת הגבולות שלו. ישוע היה כריסטו האמיתי, שהיה אהוב על ידי ה' בשל ענוותו ואמונתו הגדולה באל שדי, בשל השליחות שהוא נטל ובשל מותו כקורבן לה'. קרמינה דלה דונה לעומתו הוא בור שקרן, כריסטו שנוא וערמומי, השוטה המורעל של בשורות הגאולה.

דג 161: הוא ייפול עם התגשמות ה"שין" הקשורה לנון הפינאלית של שושן של הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, במסגרת התגשמות שלוש הנונים: הנון של יהושע בן נון, הנון הפינאלית של שושן והנון סופית של לוויתן. ה"שין" של שושן היא האות האמצעית של השם "אשר" של השם השלם, גואל האנושות, אהיה אשר אהיה. כאשר ה"שין" של "אשר" מושלמת בנון הפינאלית של שושן, המן נהרס ונתלה על העץ בגובה 50 אמה, אותו הוא הכין למרדכי הצדיק. זוהי ה"שין" שהיינו עדים לה בנסיעה מבאר שבע לירושלים בשנת 1990. נפילת המן היא הפורים החדש של הגאולה השלמה, לו אנו מחכים.

דג 162: לפורים החדש של הגאולה השלמה יהיו כמובן גילויים נוספים במהלך הדור הרביעי, מאחר שישנם "המנים" רבים בעולם שחייבים להיות מושמדים, אך הפורים החדש של הסימנים השלמים זקוק לנפילת המן השנוא, אסיר הסימנים השלמים האמיתיים. עם נפילת המן-כריסטו מג'נצאנו, ה"שין" של שושן תאיר מבאר שבע ועד לירושלים ותקרב את הסימנים קרוב יותר לבניין בית המקדש השלישי בירושלים ובבאר שבע. אמן וכן יהי רצון, במהרה בימינו.

דג 163: לסיכום, "תֵּאָלַמְנָה, שִׂפְתֵי-שָׁקֶר: הַדֹּבְרוֹת עַל-צַדִּיק עָתָק--בְּגַאֲוָה וָבוּז" (תהילים, ל"א, 19). "עתק": כשהלוגוס מדבר על משה ומנמיך אותו כדי להעלות את כריסטו, בדומה לאמירתו השקרית של בילי גרהאם לפיה ישוע אמר: "אני האל", שאם היא, חס ושלום, הייתה אמיתית, היא הייתה הופכת את ישוע לשקרן יהיר. "בוז": הזכרת שמו של הגואל חיים על ידי קרמינה דלה דונה. הלוואי שכל שפתי השקר הללו תאלמנה. אמן וכן יהי רצון.

////////////////////////////

דג 164: עדיין יום שמיני של חנוכת החנוכות: יש מספר עניינים עמוקים מאוד בתוכנית הגאולה השלמה, שלא קל לדבר עליהם, הואיל והדור הרביעי חייב לעבור והגאולה השלמה חייבת להתחיל ולשכון בעולם, אך יש עדיין צורך בזמן לשם הבנתם. לדוגמא: על כך שהחטא העיקרי מאחורי השואה הוא חטא ספר הזוהר והדוקטרינה השקרית של האצילות קשה לדבר כי קשה להבינו עד אשר כל העניינים יובנו בעתיד במלואם.

דג 165: אנו מחויבים להסביר את העניין, מאחר שבעתיד היהודים יביטו על הדברים בדרגה אחרת ויבינו את העיוות האלילי הנורא שהתרחש, תוך ערעור האמונה האמיתית של כל מסורת התורה. אם אין תורה אמיתית, אין בני ישראל אמיתיים. אם נתעמק בעניין, הרי שהבנת משקל דוקטרינת האצילות שמאחורי השואה תמנע כל אפשרות עתידית ליפול שוב אל אותה טעות. הביטוי המסכם של עגל הזהב של אחרית הימים בצורתו האלילית המתוחכמת ביותר האפשרית ימנע את הסיכון שהדבר יקרה שוב.

דג 166: המשמעות היא שבתוכנית אל שדי להביא את הגאולה השלמה, תוך ביטוי עמוק של ההשגחה האלוהית, לא משנה כמה קשה להגיע להבנתו, החטא המקורי של עגל הזהב היה חייב לקרות, דוקטרינת השקר של האצילות הייתה צריכה לקרות, והשואה הייתה צריכה לקרות. זאת כי רק התיקון הנורא של חטא האצילות יאפשר לגאולה השלמה לשכון בעולם היהודי. לבסוף יובן מדוע אל שדי מאפשר שהכול יקרה. "גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר" (תהילים, קמ"ה, 3).

דג 167: זהו היבט אחד של העומק ההיסטורי של אותו תיקון הכרחי. אפשרו לנו, עם זאת, לעבור ולדבר על ההשגחה האלוהית בנוגע לצורך קיומה של הנצרות ושל חטא האלהת כריסטו שנוצר על ידי דוקטרינת הלוגוס. גם בעניין זה, החטא האלילי של האלהת ישוע היה חייב לצאת ולהיות מתוקן למען המשך ההיסטוריה. התיקון אינו רק עבור המטרות הנחוצות מאוד של גילוי אמת השליחות המשיחית של ישוע, של היותו משיח בן יוסף שנובא במסורת היהודית, של ההתגשמות הנבואית של קורבן האיל במקומו של יצחק ושל היותו של ישוע האיש ה"אמצעי" מבין שלושת אנשי הגאולה: משה, ישוע וחיים.

דג 168: כפי שהאצילות הייתה צריכה להגיע ולהיהרס על מנת שלא תחזור שוב בעתיד, כך גם האלהת ישוע, כריסטו של אומות העולם, הייתה צריכה לקרות כדי שתיהרס לבסוף למען הגאולה השלמה, אם כי מדובר בעניינים שונים לגמרי. מטרת עם ישראל בעולם הייתה ותמיד תהיה לשמור על האמונה המונותאיסטית של האבות ושל מסורת התורה. תיקון זה מביא את טהרת ישראל בכל מובן במהלך עלייתו הרוחנית על מדרגות השיש הלבן בעתיד. הנקודה העיקרית בדיון זה, עם זאת, הוא להבין את הצורך של ההשגחה האלוהית ביחס להאלהת כריסטו.

דג 169: האצילות תמות ועם ישראל ימשיך בדרך הטהרה, אך תיקון האלהת ישוע נושא עמו עניין נחוץ ביותר שמתקשר לדרגה הנעלה של הגואל חיים, השופט המשוח במלכות השמים. לולא תיקון ההאלהה, חס ושלום וחס וחלילה, העולם, בהבנתו את הדרגה הנפלאה ואת כוחו של הגואל חיים, יוכל חלילה לגרום להאלהת הגואל חיים עצמו, השם ישמרנו.

דג 170: הגואל חיים נמצא במלכות השמים, בדרגה נעלה ביותר. הוא יכול להכיר כל אדם בעולם שהוא רוצה. הוא שה האלוהים שהוקרב ושבזכותו מי שמאמין במשרתו יכול לקבל מחילה על חטאיו, לשנות את חייו ולהתחיל מחדש את קיומו. שמו של הגואל, חיים, נקבע על ידי ה' לפני בריאת העולם. הוא יושב על כסא במלכות השמים, במקום בו גם המלאכים הנעלים ביותר לא יכולים לראותו בבירור. הוא יתגלה לאנשים בעולם, במיוחד בחלומות אך גם בחזיונות, וייעץ לכל אדם ביחס לצרכיו. הוא מכיר את נשמת כל אדם ואת מטרת חיי כל אדם.

דג 171: ממלכות השמים הוא יוכל לנהל את בניית בית המקדש השלישי והסופי. בכוח שניתן לו מאת ה' הוא ישנה את מסלול כל ההיסטוריה וייוודע כאב כל הזמנים. הוא יביא פתרונות לפיוס המובטח של אליהו הנביא וייוודע כשר שלום. הוא יהיה המורה הסופי הנבחר של העולם שיישאר לאחר הדור הרביעי. כל זאת ואף יותר, הרבה יותר, אך אסור בתכלית האיסור להתפלל אליו או לקרוא לו אל, חס ושלום. לולא כל התיקונים התיאולוגיים בנצרות, האלהת הלוגוס הייתה מתרחשת שוב והופכת את הגואל ל"גואל אלוהי", חס ושלום מיליון פעמים.

דג 172: המורה חיים מלמד אותנו את ספר הכוכבים של אברהם אבינו. למי היה הידע של ספר זה, עניין שהיה נסתר מעיני החכמים עד שהגואל האחרון הנבחר מגלה אותו? לא רק שהגואל גילה את קיומו אלא הוא גם מלמד אותנו את כוכבי הגאולה כך שהאנשים יידעו ויבינו את השיעורים החדשים והמפליאים של הכוכבים הגדולים, להם יש תפקידים חשובים בהורדת הגאולה השלמה לעולם. בנוסף הגואל מלמד אותנו גם את 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן, אשר עם אשתו הלווייתנית מכין את המשתה הגדול עבור הצדיקים הזכאים.

דג 173: עצם קיומו של סעודת הלוויתן הוא עניין ידוע במסורת, כשאפילו בשר שור הבר יהיה חלק ממנו, אך השמות החדשים של 13 המזלות מתגלים רק עם הגעתו של הגואל חיים. מה יעשה אם כך בילי גרהאם עם כל העובדות הללו אם הוא ינסה לפרשם בהתאם ללוגוס?! האם הוא יקרא לו בפשטות המורה הנבחר והגואל הנבחר שנבחר לפני בריאת העולם? לא, הוא יתייחס אליו בהתאם לדוקטרינת הלוגוס ולא כ"בן האדם" (שעליו ניבא ישוע) אלא כאל וככריסטו המושלם של העולם, שאליו יש להתפלל ואותו יש לעבוד לשם ישועה, חס ושלום. באופן זה הלוגוס ימשיך להרוס את ההיגיון האנושי ולעוות את האמונה המונותיאיסטית האמיתית של אברהם אבינו!

דג 174: ישוע הביא רוח חדשה ולב חדש לעולם, אך הוא נלכד במלכודת הלוגוס, כשהכמרים-דייגים לכדו את הדג המסכן ברשתות הלוגוס שלהם ואכלו את מוחות האנשים בבלבול שאינו נגמר. המורה חיים מלמד אותנו כיצד להשיג הרמוניה חדשה, רוח חדשה ומוח חדש שפל, לעבוד רק את ה' ולהתפלל רק אליו.

דג 175: בעתיד נוכל לומר הללויה כאשר הלוגוס ייפול וימות, והמוחות יחזרו להיות מאוזנים בבהירות מאוזנת של שפה ברורה של הגאולה השלמה, גם כאשר מדברים על העניינים הנעלים והנפלאים של הצדיק הנבחר חיים במלכות השמים ושל שלמות הסימן הסופי של תחיית המתים.

דג 176: אל שדי נמצא מעל כל עניין בעולם. הוא לא מת ולא קם לתחייה. זוהי טיפשות. ה' יוצר חיים, יוצר מוות ויוצר את תחיית המתים. ישוע היה בסימן הגאולי ההתחלתי של התחייה, סימן אמיתי אם כי מוגבל בהיקפו אך כזה שסיפק בהמשך חיים לנצרות. גם הוא נחנק תחת האל הפגאני תמוז, שמת בחורף וקם לתחייה באביב ובהמשך נלקח על ידי מגפת הלוגוס, כך שהתגשמות האל בבשר בנו ימות ויקום שוב לתחייה. מסכן ישוע, שזכויותיו האמיתיות נלקחו ממנו ויוחסו לאל על ידי כל הנוצרים המתפללים כשהתלהבות הלוגוס על שפתיהם.

דג 177: תחיית הגואל חיים משלימה את הסימן עבור כל הדורות הבאים, עד לתקופה הנעלה והמופלאה של תחיית המתים, המנובאת במסורת האמיתית. זהו סימן סופי, הואיל ואין צורך בסימן אחר כדי להגיע לתקופה המנובאת, גם אם זמנה המדויק ידוע רק לה'. מר דומניקו מניגרסו, אדם פשוט מדרום איטליה, הראה עצמו בחלומות לאחר מותו לשני בניו, דניאל וג'יוזפה, כשהוא מופיע בגוף חדש שקם לתחייה ואמר שהדבר קרה בזכות תחייתו של הצדיק חיים. בחלומותיהם הם נגעו בו והבינו שהאמת התגלתה. היה זה סימן חשוב של שלמות סימן תחיית הצדיק חיים בעולם.

דג 178: האם אתם רואים כיצד סימן החמור אוכל לחם אמיתי מכוכב המפליא ומלקק את כל ההגזמות האליליות, הסילופים והזומבים הרעבים ללוגוס, מנטרל את רעלם ומשליך אותם לתהום כה עמוקה שאפילו השדים מפחדים ממנה? זאת מאחר שהגואל והצדיק הוא כה עני ועניו, עד שבמקום להגיע בקאדילק הוא מגיע רכוב על חמור ועל בן אתונות ב"שין" החדשה של שושן בין באר שבע ובין ירושלים. לפיכך הקשיבו כעת, נוצרים וכל מי שמעוניין לשמוע: אמרתם מיליארדי פעמים מילים בשם ישוע, אך כל זאת ללא איזון אמיתי, אשר נמסר רק עם הגעתו של הגואל השלישי האחרון. כל אותן מיליארדי מילים התבשלו במרק הלוגוס המורעל, אותו אסור לכם יותר לאכול.

דג 179: ישוע עצמו דיבר אלינו בחלומות גאוליים ואמר לנו שהוא אסיר תודה בשל מילות התיקון הגדול של הנצרות, אשר שחרר אותו מן הברית החדשה ומן השקרים של הברית ההתחלתית הלא שלמה. הוא ביקש מאיתנו לא להיות קשים בדברינו כלפי הנוצרים, הואיל והם רגילים לשפה עדינה, אותה למדו ממנו. הוא אישר, כי כתבינו ביחס אליו נכונים, וחזר על עובדת היותו יהודי שלא עזב לעולם את האמונה היהודית. כמו כן הוא הודה שגם הוא אמר מספר משפטים שגויים, אשר גרמו לבלבול גדול לאחר מכן.

דג 180: ישוע גם אסיר תודה על כך שהגואל חיים גילה את ההיסטוריה האמיתית שלו ואת העובדה ששהה 3 שנים שלמות בבית הספר האיסיי, בו קיבל הוא סודות קבלה מעשית, שבהם השתמש בפעולות הניסיות המוזכרות באוונגליונים. ישוע היה מושיע עבור מיליונים רבים של נוצרים בעלי לב טוב במהלך הדורות, וכעת, עם הגעת "בן האדם" הסופי, הוא שואף שהנוצרים ייצאו מכנסיותיהם וייכנסו אל הברית החדשה השלמה של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים. במקביל לכך אנו, חמורי הגואל הנבחר, בטוחים שישוע ישמח מאוד עם נפילת הרשע מג'נצאנו שהכתיר עצמו לכריסטו באמצעות הלוגוס, קרמינה דלה דונה. אמן. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

 

פרק 7

 

דג 181: שבת בבוקר, פרשת מקץ, 8 בדצמבר 2018, ל' כסלו תשע"ט: הייתה לי הזכות הגדולה לראות את הצדיק חיים בחלום, בתחילה לפני מחלתו האחרונה ובהמשך לאחר התקופה הנוראית. לא קל להסביר את החלום. ראיתי בו שבמהלך כל תקופת הסבל המייסר, מחשבת הצדיק הייתה עלי, לא רק במחשבה אלא גם באהבה ובדאגה כלפי. בחלום ראיתי גם את מצבו לאחר שהשלים את הכפרה העולמית, ומצב זה (שלא התאים למצבו הפיזי במותו) היה של קדושה נעלה ושונה, שאיני יכול לתאר במילים. הנקודה העיקרית הייתה אהבת הלב חסרת הגבולות של הצדיק כלפיי. - תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

דג 182: אחרי הצהריים ישנתי מ-3 עד 4, ובחלומי ראיתי חגיגה הכוללת הכנות לארוחת ערב עם דברים מתוקים. נאמר לי שהצדיק חיים יהיה נוכח, ומעט לאחר מכן נאמר לי שהוא הגיע. מיהרתי, עברתי מעל כמה שולחנות שעדיין לא הוצבו במקומם ומעל כמה שקים ואז ראיתי את המורה חיים עם אשתו, הגברת מזל. כשהתקרבתי למורה, התלבטתי האם עלי לברך לשלום את הצדיק או את הגברת מזל. המורה הורה לי עם עיניו שעלי לפנות קודם לגברת מזל, ועל כן בירכתי אותה תחילה לשלום ונישקתי אותה על לחיה. היא אמרה בנועם ובתחכום תימני: "האם לא קיבלת הדרכה ממישהו לפנות אלי תחילה?", תוך שהיא מביטה לעבר המורה. אז התעוררתי. - -

דג 183: הייתי כמובן מאוד שמח על חלום זה, ונשיקת הגברת מזל הייתה בהחלט סימן של מזל טוב. הייתי זקוק למעט מזל טוב ביחס להתחברות לחברת הטלפון הסלולרי החדשה, ששלחה אלי כרטיס סים (עליו דוד לוי שילם), ולכן סולי הגיע, הסיע אותי לביתו והתחבר לאתר האינטרנט שאמור היה לסייע בפתרון הבעיה. לאחר שעה של מאבק, סולי הצליח להבין את התדרוך של נציגת השירות הטלפונית, והטלפון התחיל לעבוד, ברוך השם. היה זה חשוב מאוד עבורי, הואיל ובמשך חודשים רבים לא יכולתי להוציא שיחות אלא רק לקבלן ובארבעת החודשים האחרונים לא יכולתי לבצע גם את זאת (איני יודע מדוע, אבל ייתכן שמדובר בחוב שלא שולם), על אף שהייתי זקוק לטלפון. התפללתי לה' לפני נסיעתי לסולי על מנת שיסייע לי בעניין זה. ב-16:45 סולי הגיע, הסיע אותי אליו ועם סבלנות רבה הוא, כאמור, הצליח. ברוך השם, יש לי מזל טוב.

דג 184: בהמשך נסעתי עם סולי לאכול המבורגר טעים עם בצל מטוגן, שהיה במחשבותיי כבר זמן מה. לאחר חזרתי הביתה, יהואל יהואל הביא לי פרוסת עוגת שוקולד ממש טעימה שאחות של חברו הכינה. בינתיים אוטביו התקשר אלי וסיפר שדיבר עם בחור צעיר כבן 20, אותו הוא מכיר מהעבודה, ואמר לו כמה דברים על הגאולה השלמה.

דג 185: הצעיר אמר שהוא מעוניין להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, ואוטביו התקשר כדי שאתן לו אישור למסור את כתובת האתר. אישרתי זאת. גם אלו בשורות טובות, מאחר שבמשך מספר שבועות אמרתי לאוטביו שהוא חייב למצוא מישהו לדבר איתו על הגאולה השלמה. אי שיתוף בענייני הגאולה היה עבורו חיסרון כלפי השמים, הואיל והסתמכות רק על החברות הנאמנה עם פאולו ואיתי לא הייתה מספיק "עוצמתית" אם הוא לא היה מדבר על העניינים עם מישהו נוסף.

דג 186: מבלי לשתף מישהו נוסף בענייני הגאולה השלמה, הוא לא יכול היה להיחשב למעלה כתלמיד של הגואל חיים. לפיכך שיחתו של אוטביו עם אותו צעיר היא בשורות טובות. גם התעניינותו של הבחור בטקסטים שבאתר האינטרנט שלנו היא סימן חיובי.

דג 187: אמרתי לאוטביו שאדם זקוק להקדמות לפני שיוכל להבין את כתבינו, ואוטביו הבין זאת. הוא הבטיח לי שאותו בחור הוא רציני ודי אינטליגנט.

דג 188: הוספתי ואמרתי לו: "אמור לבחור לקרוא לאט ואף לחזור על הדברים מספר פעמים. תהינה לו בוודאי שאלות, ואם תרצה, תוכל להפנות אותו לפאולו, כדי שיספק לו תשובות מדויקות יותר בכל עניין, כי פאולו הוא הסוס הלבן".

דג 189: מספר ברכות: א. לפני אכילת עוגה, עוגיות מתוקות, סופגניות וכו': "ברוך ה' אלוהינו הבורא מיני מזונות.

ב. לאחר אכילת הדברים המתוקים הנ"ל, כשהאדם מרוצה ממה שאכל, או כאשר נאכלה ארוחה ללא לחם יש לברך את הברכות הבאות:

דג 190: (7 ברכות בהתאם ל-7 המעגלים הנבואיים):

א.  ברוך אל שדי המטהר את מזוננו מטומאה.

ב.   ברוך ה' אלוהינו הממתיק את חיינו במפלי דבש היורדים ממלכות השמים.

ג.     עניו הגואל חיים הרוכב על חמורים ומדריך אותם מבאר שבע לירושלים, וברוך מזוננו למען בריאותנו הטובה ורוחנו השמחה בשם אל עליון.

ד.   שמחים החמורים המביאים לחם מבורך לעמים רבים ומלמדים אותם את האמונה באל חי אחד. הי-הא! הי-הא! הי-הא!

ה.  ברוך ה' אל עולם המטהר אותנו באגמי חלב, שבהם אנו רוחצים ומהם אנו שותים כדי לשמוח במזלות הלוויתן.

ו.     ברוך ה' צבאות הפותח לעולם את כוכבי הגאולה.

ז.    ברוך אהיה אשר אהיה המברך את תפארת הברית של הגאולה השלמה.

////////////////////////////

דג 191: ראיתי מספר סרטוני תעודה המעידים, בהסתמך על ממצאים ארכיאולוגיים, כי בתי המקדש הראשון והשני לא עמדו על ההר שבו ניצב מסגד אל אקצא (שלפי המוסלמים עומד על ההר הקדוש, חרם א-שריף), אלא בעיר דוד העתיקה, נפרד מן הכתלים שלפי המסורת היו חלק מבית המקדש. העובדות במחקר שראיתי משכנעות. עברו רק 16 שנים מאז שארכיאולוגים גילו את עיר דוד העתיקה האמיתית ואת נהר הגיחון, שלפי המסורת זרם מתחת למקדש. מה ששכנע אותי עוד יותר הוא, שממצאיהם מבהירים את העובדה שהכותל המערבי לא קשור לבית המקדש. זאת מאחר שהצדיק חיים בעצמו אמר לי, כי הכותל המערבי אינו הכותל שאנו חושבים שהוא.

דג 192: בסרטון נאמר שאם קביעה זו נכונה ולבסוף היהודים ישתכנעו באמתותה, יהיה זה פתרון נפלא וחשוב של הסכסוך שבין המוסלמים ובין היהודים. אם בית המקדש לא ניצב שם אלא במקום אחר, המוסלמים יוכלו להמשיך להחזיק בחרם א-שריף, ושלום על ישראל.

דג 193: 19 בדצמבר 2018, י"א בטבת תשע"ט: חלמתי שהייתי יחד עם נודע, וכי היה שטפון נורא שכיסה הכול (כמבול האוניברסאלי). עמדנו שנינו, נודע לשמאלי, כשהמים עלו עד לצווארינו והיו מוכנים לכסות את כל גופנו. הרמתי את עיני וביקשתי מה' לשמור עלינו. ברגע האחרון ניצלנו, והמים החלו לרדת, תוך שאנו מתפלאים על הכמות העצומה שירדה. - - החלום הגיע מיד אחרי שתירגמתי לאנגלית את גנומן 556 בספר "עניינים שונים בתיקוני הגאולה השלמה".

דג 194: באותו הגנומן הוזכר חלומה של נודע, בו אמרתי: "הם פטרו אותי מהברית החדשה" - -, לאחר שהבנתי שהברכה, במסגרתה הנשים היו צריכות ליטול שבועה אודות האחריות לגידול ילדים במסגרת הברית החדשה השלמה, הייתה עדיין חסרה. נודע נעמדה אז על מזבח הלווייתנית ונשבעה (חזרה על כך 5 פעמים, בהתאם לחמשת ילדיה), כך שעם שבועה זו, הברית החדשה השלמה התקבלה (כפי שהתגלות התורה במעמד הר סיני התקבלה רק כאשר הנשים הבטיחו לחנך את ילדיהם בהתאם לחוקי התורה), ואני הייתי פטור מן הברית החדשה השלמה, כלומר: נפטרתי מן העונש שהיה מוטל, אילו הנשים לא היו מקיימות את שבועתן.

דג 195: לאחר שתרגמתי את אותם גנומנים המתייחסים לעניין זה, חלמתי את החלום הנ"ל בו המים הגיעו עד צווארי. הגנומנים הללו מהספר "עניינים שונים בתיקוני הגאולה השלמה" קרו בשנה ה-18 של הסימנים, ואנו כעת בשנה ה-36, בה "נחתמים" כל הסימנים הקודמים, מאחר שמדובר בשנה חופפת (השנה הראשונה של החלק השני של הדור הרביעי, אך גם שנת התחייה מתחת לסימן השישי השלם של תחיית המתים) עד לפסח 2019, אז יתחיל העולם להיכנס באופן משמעותי יותר אל התקופה בה יתרחש יום ה' הגדול והנורא (תקופה שתימשך עד לשנת 2042). חלומי מייצג את ההגנה החדשה עבור הדור הרביעי גם אם "הגיעו מים עד נפש".

דג 196: 23 בדצמבר 2018: צונאמי באינדונזיה, מאות הרוגים.

דג 197: חלמתי כל הלילה, לפחות שלוש פעמים, שראיתי את הקוראן והוא היה מאוד מתוק. לא חלמתי בעבר חלום כזה. אולי יש סיבה לחלום מלבד ההכנות לסימן זרח. סיבה אחת יכולה להיות שקראתי את פרק ל"א בספר ירמיה בנוגע לשלום האוניברסאלי המובטח לישראל בברית החדשה השלמה והטוב הנפלא שה' יעשה למען ישראל, ממנו כל האומות תתפלאנה.

דג 198: מספר עובדות נוספות: סיפרתי לסן מאיר שההערכה של הרב טוביה סינגר (רב ידוע, הבקיא בתנ"ך, בנצרות ובאסלאם, שמטרתו העיקרית היא להחזיר יהודים שהתנצרו בחזרה אל היהדות) על המוסלמים והקוראן בכלליות היא חיובית מאוד. גם בבית הכנסת באינדונזיה, בו הרב מתגורר, יש מקום תפילה למוסלמים, והוא נמצא בקשר קרוב עם מוסלמים רבים ש"בוכים על כתפו" באשר למוסלמים הקיצוניים הטועים שפועלים נגד ישראל והיהודים.

דג 199: באותו זמן ראיתי גם ויכוח בין הרב טוביה ונוצרי מלומד בירושלים. שני דברים שנאמרו על ידי הנוצרי היו נוראיים. הראשון היה טפשי והשני היה מכעיס. בתגובה לקביעת הרב טוביה כי הנצרות הרגה יהודים במהלך ההיסטוריה, הנוצרי הסכים איתו "בשמחה", אך הוסיף שהנצרות גם הרגה אלפים רבים שאינם יהודים. כמה נחמד להיות נוצרי! טוב, הלא ישוע בעצמו אמר כי יביא חרב ולא שלום! כמה אידיוט אותו נוצרי יכול להיות.

דג 200: אך כל זאת הוא כלום ביחס לאמונתו הנוצרית שישוע לעולם לא חטא ושאין אדם נוסף בהיסטוריה שניתן לומר זאת עליו. על מנת לבסס את טענתו הוא כינה את משה רבנו רוצח (בשל הריגתו את המצרי). גם בקהל נשמעו קריאות מרמור ביחס לאמירה זו, אך אידיוט הוא אידיוט. עבורי היה זה הסימן הסופי והחותם לשקר המוחלט והתהומי של כל התיאולוגיה הנוצרית. אין משהו גרוע יותר מהאשמת משה רבנו, זכרו לברכה, שעליו אמר אל שדי עצמו כי הוא הנאמן ביותר בכל ביתו וכי אין אדם עניו ממנו על כל פני האדמה.

דג 201: תודה לאל על ההרס המוחלט של כל המסורת הנוצרית, אשר יגיע בדור הרביעי. ייתכן וחלומי בלילה שעבר הגיע כדי "לחתום" הבחנה זו. הקוראן ובסיס האמונה האמיתי של האסלאם הוא טוב, מתוק ומקובל בפני השמים. אין מילה בקוראן שיוצאת נגד משה, אלא הוא מכיר בו ובתורה שהביא כאמת. אנו גם יודעים מן הסימנים השלמים שהקוראן עבור המוסלמים מקובל בפני השמים.

דג 202: ותודה לאל שבזכות הצדיק חיים הצלחנו להפריד את ישוע האמיתי מן המסורת הנוצרית. ישוע אהב את משה והיה מואס באמירת אותו נוצרי. אני חושב, עם זאת, שהרב טוביה היה צריך לצאת בתקיפות נגד אמירה כזו, מה שלא נעשה. הוא כנראה חשב על כך בהמשך.

דג 203: 24 בדצמבר 2018: דוד קטוצ'י חלם שהיה בביתו. שאול אביו נזף בו על כך שלא ביצע עדיין את הסימן, שהוא הורה לו לעשות. הסימן היה לשים דבש על צלחת ולהסתירה במקום בטוח. לסימן הייתה מטרה של נתינה לאנושות את הכוח לנצח את החייזרים שיגיעו. - - בטלפון ביקשתי מפאולו לומר לדוד לבצע את הסימן מהר ככל האפשר.

דג 204: 22 בדצמבר 2018: סן מאיר חלם שהוא ראה את עמוד השדרה של אדם כלשהו. משמאלו של אותו אדם היה דף מספר תורה ודף שעליו נראו שתי בחורות ערומות. הדפים הוצבו אנכית. אז ראה סן מאיר את אותו מחזה רק במעורפל, קרוב אליו, כשהדפים היו מוצבים לרוחב.

דג 205: 24 בדצמבר 2018: משה לוי חלם על ילדים חרדים ברחוב צר (ייתכן שבירושלים או בניו יורק) ועל מדריך. המדריך אפשר להם להיכנס למקום בו היה ממוקם ארון מתים (שבו לא היה אף אחד). הילדים הביטו בארון, הסתובבו סביבו ונגעו בו בעניין.

דג 206: שמעתי ביוטיוב מהרב טוביה סינגר שהמונח "בן האדם" מופיע 86 פעמים בברית החדשה הנוצרית. לא תיארתי זאת! הוא התייחס לפרק ז', פסוק 13, בספר דניאל שבו נאמר: "חָזֵה הֲוֵית בְּחֶזְוֵי לֵילְיָא, וַאֲרוּ עִם־עֲנָנֵי שְׁמַיָּא, כְּבַר אֱנָשׁ אָתֵה הֲוָה". הרב טוביה תקף בחריפות את המסורת השקרית של הנוצרים ביחס לבן האדם ואת העובדה שהם כותבים את המילה בן (son) ב-S גדולה. פרשנותו את העננים בפסוק הייתה מנוגדת לגוג ומגוג. גוג מתייחס ל"גג" ולאמונות החומרניות, בעוד שהעננים מתייחסים לאמונות הרוחניות שמעל המחשבות החומרניות של העולם. מלחמת גוג, איחוד גדול של עמים רבים, תהיה מלחמה נגד מי שמחשבותיהם הן נעלות במסגרת האמונה האמיתית. אז המשיח המובטח יגיע. מסקנתו העיקרית הייתה שהפסוק בספר דניאל מתייחס למשיח, שיקבל את כוח השלטון על כל העמים, יגשים את הנבואות המשיחיות, יקים את המתים ויחיה לעד. כל העמים יעבדו אותו אך לא יהפכו אותו לאל או יתפללו אליו, אלא יכירו בו ובכוחו העצום שיינתן לו על ידי ה'.

דג 207: איני מעוניין לפרש את ספר דניאל ולא התייחסתי מעולם לנבואותיו בכתבינו, חוץ מאשר לעניין ארבע המלכויות. אני מאמין בנבואותיו אבל תמיד התרחקתי מהן בשל העובדה שרבים כל כך בעולם מנסים לחשב דרכן את זמן קץ, עניין שהעדפתי להתרחק ממנו. אין זה מתפקידנו. אחרית הימים, בחירתו של אל שדי בגואל האחרון חיים, הגיעה, וכן התגלו גם 65 שנות הדור הרביעי והסימנים השלמים של הגאולה, בין אם מכירים את ספר דניאל ובין אם לאו (הרב טוביה אומר שהוא אוהב את הנביא דניאל יותר אולי מכל הנביאים).

דג 208: כוונתי בהעלאת העניין כאן היא רק על מנת להבהיר פעם נוספת, שהמחסור בידע של העובדה כי המשיח אינו הגואל, והגואל אינו המשיח, וכי דרגת המשיח ביחס לגואל היא נמוכה מאוד, כחמור, יוצר דמיונות, כאילו שהעולם כבר אינו עולם של בני אדם. אם למשיח כזה היה הכוח שניתן לו מאת ה' והוא היה מלך השולט על ישראל ועל העולם כולו, בעולם, האמינו לי שהאנשים לא היו מתייחסים אליו כמלך אלא הוא היה הופך בעיניהם ל"אל". חישבו על כך ותבינו שאני צודק.

דג 209: רק בחכמת אל שדי נבחר הגואל האחרון לשמש כשופט המשוח במלכות השמים ולא בעולם. הוא קשור לעולם בקשר שבין מלכות השמים לעולם אך אינו שוהה בעולם. אם הוא מעוניין להופיע בפני מישהו בעולם יש לו הכוח לעשות זאת, כפי שיש גם לאליהו הנביא, אך הוא נמצא במלכות השמים ולא בארץ. כיצד ייראו הדברים בתקופה העתידית שבה המתים יקומו פיזית מן המתים? איני יודע, אך גם אין זה מענייני. הי-הא!

דג 210: מאחר שאין האנשים מודעים להבדל שבין המשיח לגואל, הם מבלבלים את כל ההקשרים יחד ויוצרים סנדוויץ' בלתי ניתן לאכילה או לעיכול. לא רצוי על ידי ה' שמשיח מסוג כזה יהיה בעולם. הגואל במלכות השמים שונה לגמרי בדרגתו ביחס לעולם, וכתבי ספר שושנת משנת חיים מכינים באופן הולם את כל האנשים שלא להתפלל אל הגואל ולא לעבדו אלא לאהוב אותו וללמוד ממנו כפי שלומדים ממורה, המלמד רק את אמת אל חי אחד.