כתב: פרץ גרין

תרגם מאנגלית: משה לוי

 

הדג הגדול פוגש את החמור-גמל במדבר

(המשכו של הטקסט: מי הדג הגדול משקים את הארץ)

 

פרק 1

 

גמל 1: אני כעת חמור-גמל במדבר עם שתי דבשות גדולות על גבי. אני זקוק בוודאות למים בשטח הצחיח והחם הזה ועל כן מחכה אני לנהרות הדג הגדול לוויתן. סימני יצחק זקוקים לסיכום זה, מאחר שעל רבקה נאמר כי בעת שרכבה עם נערותיה על הגמלים, נשא יצחק את עיניו וראה אותה. כאשר רבקה שאלה מיהו האיש המתקרב אליהם ואליעזר ענה לה כי זהו אדונו, נפלה היא מן הגמל וכיסתה את פניה (בראשית, כ"ד, 61-65).

גמל 2: גם רחל הסתירה את טרפיו של לבן מתחת לכר הגמל, עליו היא רכבה, וגם לאה ואחרים רכבו על גמלים, אך היה זה דבר שבשגרה. במקרה של רבקה, עם זאת, העדות לגמלים מודגשת. על יצחק נאמר: "וַיִּשָּׂא עֵינָיו וַיַּרְא, וְהִנֵּה גְמַלִּים בָּאִים" (שם, 63). היה הרי מספיק לומר שיצחק ראה אותם באים. בנוסף נאמר על רבקה: "וַתֵּרֶא אֶת-יִצְחָק; וַתִּפֹּל, מֵעַל הַגָּמָל ... וַתִּקַּח הַצָּעִיף, וַתִּתְכָּס" (שם, 64-65). מובן שרבקה לא נפלה מהגמל, אחרת הייתה נפצעת, חס ושלום, ולכן אין כאן פציעה או נפילה של ממש.

דג 3: סביר להניח שהיא ירדה מהגמל מהר כל כך, כך שהצופה יכול היה לחשוב כי היא נפלה מן הגמל. אם כך, מדוע ירדה היא במהירות כה רבה? מתוך כבוד. יצחק עמד על הארץ, בעוד שהיא ישבה גבוה על הגמל. אין זה מכובד שהיא תישאר למעלה והוא יהיה מתחתיה. לפיכך ברגע ששמעה מאליעזר כי מדובר באדם שיהפוך להיות בעלה, היא ירדה מתוך כבוד אל הארץ וכיסתה את פניה בצניעות מזרחית. זהו הפשט, אך חייבות להיות בעניין זה גם רמיזות.

דג 4: יום חמישי, 20 באוקטובר 2016, י"ח בתשרי תשע"ז, באר שבע. חלמתי שהייתי במסעדה או במקום בו אוכלים. האדם שברך אותי לשלום כשעזבתי את המקום היה יהודי דתי מזוקן. הוא הושיט לי את ידו, אך אני לא לחצתי אותה אלא הנחתי את כף ידי על כף ידו ואמרתי: "איני יודע אם אתה חב"די או לא. אם כן, אסור לי ללחוץ את ידך. אם לא, אני יכול אפילו לחבק אותך". הוא חייך ואמר: "אני מבין, ואתה צודק. (אולי אתה לא זוכר) שראית אותי בעבר. הייתי חב"די נלהב, אך אתה דיברת איתי ואמרת: 'שה' ברוך הוא ירחם עליך ויסייע לך להינצל מן המלכודת', וכך היה. שבועיים לאחר מכן יצאתי לרחוב וראיתי את ג'יוזפה ועוד סימנים שגרמו לי להבין שאתה צודק". אותו אדם שמח מאוד על השינוי שעבר, וכך גם אני. התעוררתי.

דג 5: ברוך השם, סימן חיובי מאוד, במיוחד לאחר חלומי על היהודי שהתרגש מדבריי, אמר שצדקתי ונישק אותי על לחיי (מי הדג משקים את הארץ - דג 384). באותו חלום דובר על יהודי חרדי. בחלום זה מדובר על חב"די לשעבר (אף על פי שלא אמר במפורש בחלום שעזב את חב"ד אלא רק רמז לכך. עם זאת, עובדה זו הייתה ברורה מדבריו).

דג 6: יש התעוררות, ברוך השם. ישנה התקדמות. מאחר שבחלום הנ"ל החב"די לשעבר דיבר על ג'יוזפה, המסמל את האוניברסאליות של המסר החדש, ייתכן וזהו סימן שמישהו נכנס לאתר האינטרנט שלנו וקרא כתבים ועדויות ממנו. בשני החלומות נאמר: "אתה צודק", כאשר למעשה איני מכיר מישהו משני האנשים הללו. אלו הם סימנים של שמחה. שינויים מנטאליים במרחק ראייה. ואנו בסוכות, זמן שמחתנו, ברוך השם, ה' גדול, ה' אחד.

דג 7: חלום של משה לוי (20 לאוקטובר 2016): סימן שלילי מאוד על הילרי קלינטון: עינה השמאלית הייתה אדומה ודלקתית.

דג 8: סימן נפלא של סוכות: בחלומי, הצדיק חיים הרשה לי לרוקן את עצמי מעצמי כדי לקבל.

דג 9: שמיני עצרת תשע"ז, 24 באוקטובר 2016: בחלומי, הצדיק חיים דיבר אלי על חוקי התורה. היה לי קושי בהבנה, אבל המורה ששם לב לכך חזר על שיעורו. איני זוכר את תכני החוקים. אולי דובר על שחיטה, אבל איני בטוח בכך.

מדובר, כמובן, בסימן של שמחת תורה, ברוך השם.

דג 10: לאחר מכן חלמתי חלום נוסף. אני זוכר רק שני דברים ממנו. הייתי יחד עם הצדיק חיים והחלפנו מטות - בין המטה של המורה חיים לבין מטה החוכמה העתיקה והחדשה. המורה חיים הרשה לי לבחור באיזה מטה לאחוז. אני חושב שבחרתי לאחוז במטה של המורה.

לאחר מכן שכבנו במקום מקלט מאויבנו.

דג 11: נודע חלמה בשמיני עצרת שהיא הייתה בבית סבתה (אירֶנה, שמקורה ביוון). פרץ שטף את הרצפה. נודע חששה כי הוא יכול להתחלק מאחר שהיה יחף. בכל מקרה הרצפה הייתה נקייה לגמרי, אך נודע השלימה את הניקיון בעוברה על העקבות שהותיר פרץ. לאחר שיצאו מהבית, נודע נכנסה לבר והתיישבה ליד שולחן קטן. ידוען כלשהו, שהיה נוכח במקום יחד עם עוד מספר ידוענים, אמר לנודע: מה את עושה כאן? את כלל לא מכירה ידוענים, ונודע ענתה לו כי אין זה נכון, מאחר שהיא מכירה אישה חשובה מאוד ששמה נלדה לוי. נודע סיפרה כיצד הסתכנה בחייה בשל אהבתה לה' ולבעלה, רמו. אז נודע הציגה אלבום תמונות, כאילו היה הוא סרט על חייה של נלדה, והמשיכה לשבח אותה מאוד. לבסוף נלדה עצמה הגיעה והחזיקה בידה לחם מתוק אותו קנתה בסיינה. היא העניקה אותו לנודע באהבה ואמרה בניב שלה (של ונטו): תאכלי! (מאנייה). בכל הזמן הזה האווירה במקום הייתה שמחה וזוהרת.

דג 12: 27 בנובמבר 2016: ראיתי את הצדיק לאחר שחיפשתי אותו, ממרחק מה במסעדה כלשהי. הוא שאל אותי מה אני עושה, ועניתי לו כי אני חושב עליו, על הצדיק חיים. הוא עזב ולא נראה יותר. דיברתי אל נערה שעמדה בקופה ואשר הייתה באופן כלשהו מזכירתו של המורה, ושאלתי אותה מדוע הצדיק עזב. היא ענתה כי הוא נוהג כך כאשר הוא צריך להגיע למקום אחר, לדוגמא לפאדובה, והוא אינו רוצה להיראות.

דג 13: זהו מסר שייתכן שקשור לטקסט "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים" ולפיו יש להשלים את האיזון בכתיבה ולהזהיר בבירור, שאין להתייחס לגואל חיים כ"קדוש", חס ושלום, בדומה ליחס נוצרים אל אנטוניוס מפאדובה. לאחר האיזון בנוגע לתפקידו של ישוע ולהבדל הגדול בין ישוע לבין הצדיק הנבחר, חשוב לחזור ולהדגיש את המידה הנכונה בנושא זה. יש לחזק את מידת חז"ל, שלא הזכירו בהגדה של פסח את שמו של משה, אף על פי שכל מה שקרה בגאולה הראשונה היה בידיו.

דג 14: 28 בנובמבר 2016: בחלומי ישבתי שלישי בטור, כששני תלמידים של המורה חיים נמצאים לפניי, כך שלא יכולתי לראותו ועל כן עברתי לספסל סמוך. הצדיק ישב על הספסל שאליו עברתי וכאשר ביצעתי את המעבר, הוא נעמד ולא אפשר לי לשבת על אותו הספסל בו ישב. -

היה זה מסר: אני חייב לדבר על המורה חיים בריחוק מה ועלי להימנע (מעתה ואילך) לדבר על עצמי כתלמידו הראשון על מנת שלא אציב עצמי בקרבה שאינה רצויה.

דג 15: 29 בנובמבר 2016: חלמתי שדיברתי בטלפון עם הגברת מזל, על נשמתה היקרה השלום. השיחה התרחשה בלילה, ובמהלכה חשתי מרוחק ואשם על שלא ביקרתי אותה. שאלתי אותה מספר פעמים אם היא צריכה דבר כלשהו או אם אני יכול לעשות משהו עבורה, אך היא השיבה שהכול בסדר ושהיא אינה צריכה דבר. - -

המשמעות: למרות האווירה החשוכה מסביב, אני עדיין "מקושר" למזל הגאולה השלמה ולפיכך אני יכול להמשיך לעבוד, ברוך השם. תודה לאל שדי, אני עושה כמיטב יכולתי. סולי קנה לי בנדיבות מסך מחשב גדול (של חברת פיליפס) והביא לי אותו אתמול.

דג 16: 1 בדצמבר 2016: חלמתי שהתחלתי לבקר את רמו ואת נלדה לוי, עליהם השלום, אך לא המשכתי, מאחר שהייתה זו יום הולדתו של רמו ולא קניתי לו מתנה. לאחר מכן, ייתכן ובחלום שני, רמו שאל אותי אם אני מכיר את וילי טרפֶּס, ועניתי שלא. - -

ה"טרה-פס" הוא רמז לשלושת (טְרֶה=3 באיטלקית) הספרים: ספר הלחם, ספר האישה וספר האישה הנלאית בשביל לחמה (בהמשך לחלום שקיבלתי מרמו לוי לעסוק בשלושת הספרים הללו). לא עבדתי עליהם זמן רב מדי לאחר שסיימתי לעבור על שני הספרים של דניאל וג'יוזפה. התחלתי בזמן האחרון לעבור על ספר 900 החלומות הראשונים ולהוסיף בו תוספות. כעת החלטתי לא לחשוש מלהוסיף פרשנויות נוספות לחלומות ולהביאם במסגרת שלושת הספרים הנ"ל.

דג 17: 10 בדצמבר 2016: הייתה לי זכות גדולה בחלום בשבת. המורה חיים לחש באוזני הימנית: "אני מבטיח לך, אתה תשלים עבודה רבה".

תודה לאל שדי.

דג 18: מספר הערות: מסקנות אחדות מן השבועות האחרונים: בספר "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים" הושג איזון חדש בנוגע לישוע. בתוספת לטקסט דיברתי על היחס החדש בין המורה לבין תלמידי הגאולה השלמה שלא היה קיים קודם לכן. בספר הכוכבים יש מספר נקודות שהוספתי, הנוגעות לסימן שושן ולשלושת כוכבי הגאולה הנסתרת: כוכב אסתר, כוכב מרדכי וכוכב הגואל חיים. המסקנה היא כי הם מייצגים את מידת הצניעות, מידת החכמה שהיא שתיקה והמידה הנסתרת הנקראת "כבוד אלוהים הסתר דבר". ישנם שלושה עמודי תווך של מידות נסתרות המהוות מקור למידות אחרות האהובות על ידי ה' ואשר הליכה במסגרתן הינה עלייה על מדרגות השיש הלבן של מלכות השמים. בדרגה הכוכבית, מדרגות השיש הלבן נמצאות במערכת אסתר במלכות אחשוורוש. משה לוי סיים לעבור על פירוש באר שבע ועל ספר הכוכבים, כאשר אני עובד על הפרק האחרון בו, שנקרא סימן שושן.

דג 19: 13 בדצמבר 2016, י"ג בכסלו תשע"ז: חלמתי שהייתי בחוץ במקום כלשהו, בלילה, ועמדתי על רכס הרים. בידי היה מטה ארוך, וחלקו העליון היה סוג של לולב. מתחת, במעין עמק שהיה גם חוף ים, נראה הצדיק חיים שציווה עלי ישירות לנענע את הלולב לכיוון השמים שבע פעמים, כל פעם בדרגה גבוהה יותר. הדרגות היו אופקיות. כאשר הגעתי לדרגה החמישית, שהייתה כבר מעל ראשי, נודע, שהייתה לצידי אך לא נראתה, אמרה לי לעצור. עצרתי לרגע ואז המשכתי. שתי הדרגות האחרונות היו כבר מעבר לכתפיי. סיימתי את שבעת הנענועים והתעוררתי. - -

לאחר מכן חלמתי על שתי סצנות. האחת התייחסה ללאה אמנו והשנייה התייחסה לרחל אמנו, אך איני זוכר את תכניהן.

דג 20: אני נזכר בסימן בא הזמן. ראשית בגלל שהמורה חיים עמד גם בו במרחק מה ממני והביט לכיוון הכוכבים. שנית מאחר ששבע הדרגות מזכירות לי את שבעת המעגלים שהיו סביבי בסימן בא הזמן. - הסצנות שנוגעות ללאה ולרחל קשורות לספר הכוכבים.

(רק אתמול שלחתי למשה לוי את הפרק האחרון של ספר הכוכבים שנקרא "סימן שושן". משה סבר כי ייתכן והספר "מכסה" את מה שיש לכתוב בפרק 12, אך הזכרתי לו ש-13 הספרים הקטנים עדיין לא נכתבו. ייתכן וחלום זה שנוגע לרחל וללאה מגיע למטרה זו. ייתכן ולא נדרשים ספרים קטנים אלא "פרקים" בספר הכוכבים. המספר בחלום, עם זאת, הוא שבע ולא 13. ומדוע לולב? ייתכן ושבעת הפרקים נועדו להשלים את כוכבי שבעת האמהות).

דג 21: 13 בדצמבר 2016: חלמתי שהעברתי שיעור. היו לי מספר דפים כתובים, ואמרתי ליעל לקרוא אותם. אז אבי, עליו השלום, נכנס לחדר, לקח את הדפים מידיה של יעל ונזף בי בחוזקה. עיקר הנזיפה היה: 'בלבלת את המנטאליות של האנשים בכך שלקחת מהם את מה שהם היו רגילים לו'. חשבתי לעצמי בחלום שנורמאלי בנקודה זו שיש נגדי מקטרגים (במיוחד לאחר החלום הקודם של שבעת נענועי הלולב המייצגים "התחלה חדשה" של "בא הזמן"). התעוררתי. - -

אני די מוטרד מחלום זה. מה שהבנתי עד עכשיו הוא שכתבתי את החלום של נענועי הלולב בגוף שלישי, במחשבה להתאים את הכתיבה לחלום בו ישבתי שלישי (דג 14 לעיל), ואשר גרם לי לחשוב כי עלי לכתוב דברים בגוף שלישי. אבי הגיע לנזוף בי, הואיל ועניין זה יכול לבלבל אנשים בנוגע לעדויות, גם של העבר, ולגרום לטעות קשה. תיקנתי זאת ובבוקר שלמחרת חלמתי שרקדתי עם בחורה יהודית צעירה וצנועה ולאחר מכן קראתי קטע שירה אותו היא כתבה.

דג 22: 15 בדצמבר 2016: חלמתי שהחזקתי בדף מודפס בידי, איני יודע של מי. נכתב בו משהו שסברתי כי הוא חשוב, אך איני זוכר אם באופן חיובי או שלילי. בהמשך הצדיק חיים נכח וביקשתי ממנו לשבת כדי שיהיה לו נוח לשמוע אותי קורא מן הדף. ניסיתי לקרוא אבל הייתי מאוד איטי בקריאה וכמו כן לא הגעתי למסקנה, כאילו הטקסט מוביל אליה אך לא מגיע. המורה חיים החל לאבד את הסבלנות ורצה לקום וללכת, אך אני הפצרתי בו להישאר ולשבת כי כעת הקריאה תשתפר. התעוררתי. - -

אני מתקדם לאט מדי. אני חייב גם להבין מה אני כותב שלא מוביל למסקנה.

דג 23: 15 בדצמבר 2016: פאולו חלם חלום חשוב בו אמרתי לו לחפש שטח תת קרקעי שלא קשור לעבר. הוא חיפש את השטח וראה כי היו גם מספר "תלמידים" מן העבר. בהמשך עלה הוא למעלה וסיפר לי על כך. אני אמרתי: "כעת, הרוס זאת!". פאולו הרס את השטח באמצעות פיצוץ. בידו היה מטה ארוך, שהחזיקו בו גם מנהיגי מדינות רבים, וביניהם נשיא ארצות הברית אובמה. פאולו תקע את המטה ביחד עם כולם על גג של מכונית פיאט 500. המטה חדר את גג המכונית וקוּבּע בה, ולאחר מכן החלה המכונית לנוע בעצמה. אז הלכנו כולנו לאכול במסעדה נקייה מאוד בישראל, ופרץ אמר שצריך לאכול בשר ולא עופות. - -

דג 24: יום שישי, 16 בדצמבר 2016: קיבלתי מכתב מנכדתי, שני דפנה, אותו היא כתבה לפני חמישה חודשים. הבול לא היה חתום, ומישהו היה כנראה צריך להביא אותו אלי ישירות. תעלומה.

דג 25: חלמתי בשבת חלום לא ברור על אסתר בארמונה, והיו בו גם התרחשויות לא ברורות. התעוררתי בתחושה שניתן לי הפתרון למשהו שתהיתי ואף חששתי לגביו. בחלום עם אבי (דג 21 לעיל) היו משהו שהטריד אותי: מדוע היו דפים כתובים שנתתי ליעל לקרוא? דרך נזיפתו, רמז אבי על טעות ש"בלבלה" את המנטאליות של האנשים, גם בעבר, ואין ספק שמדובר בכתבי ספר משנת חיים. לפיכך הטעות חייבת להיות גדולה ובעלת תוצאות חמורות. העובדה שכתבתי בגוף שלישי היא אכן טעות, אך האם עניין זה עונה לסוגיה?

דג 26: כמו כן בחלומי שבדג 22 החזקתי דף בידי. מה שקראתי לא הניח את דעת המורה חיים. קראתי לאט מדי ואף חשוב מכך, מה שקראתי לא הביא לשום מסקנה.

חלום ההתרחשויות הלא ברורות בארמונה של אסתר העיר אותי. בזמן החלומות הללו כתבתי שני טקסטים: האחד הוא תוספת לספר "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים". השני הוא פרק 13 בספר הכוכבים, שנקרא בתחילה כתב שושן ובו ניסיתי להסביר על הגאולה הנסתרת של הגאולה השלמה, להבדיל בין הנגלות לבין הנסתרות ולהבהיר שמידות הלב מייצגות את שלמות הגאולה השלמה.

דג 27: אני סבור שפרק 13 הנ"ל גרם לבעיה. בחלום עם אבי, הדפים הכתובים רמזו על מגילת אסתר שלפי המסורת נכתבת ביד. הסיבה שאבי הוא זה שנזף בי באה להזהיר: "הַנִּסְתָּרֹת לַיהוָה אֱלֹהֵינוּ וְהַנִּגְלֹת לָנוּ וּלְבָנֵינוּ עַד עוֹלָם" (דברים, כ"ט, 28). אבינו ובנינו. טעיתי בכך שטענתי כי אני "מסביר נסתרות", מה שיכול ליצור בלבול במנטאליות האנשים ולגרום להם ליפול לטעות אשר תבלבל, חס ושלום, את כל העדוּת.

לפיכך גם הסבר נרחב שלי באותו הפרק לא הוביל לשום מקום. אנשים יכולים לנסות לקרוא את הפרק לאט מאוד כאילו כדי להיכנס לסוד, אך הדבר לא יוביל אותם לשום מקום. לכן יש לשנות בפרק 13 את המונח "כתב שושן" ל"סימן שושן".

העובדה שהנחתי את הדפים הכתובים בידיה של יעל היה חלק מן התיקון. כפי שיעל סילפה והכחישה את כל מה שהיא התוודעה לו, כך גם טעות זו תוכל לגרום לאנשים לסטות מן המסלול. דניאל מניגרסו הוּלך שולל על ידה ונשאר רחוק מאיתנו (גם מג'יוזפה אחיו ואפילו מאמו, קוסימה).

דג 28: על מנת לאמת את העניין, בבוקר אותו חלום של פאולו (ה-15 בדצמבר (דג 23 לעיל)) חלמה גם נודע חלום, בו היא הייתה תחילה עם שרון (שחיה כעת בבלגיה). היו לשרון שתי אמבטיות תת קרקעיות והיא הזמינה את נודע להתרחץ באחת מהן, כי היא גורמת לרגליים להיות חלקות ונאות. נודע סירבה. בהמשך היא ראתה את דניאל וניסתה לדבר איתו, אך הוא סרב בשל פחדו מיעל. נודע התעקשה ואמרה שיש לה מסר חשוב עבורו, אך הוא היה מפוחד מדי. נודע התעקשה שוב ואמרה שהעניין קשור ליעל. דניאל אמר: "ניכנס לחדר האמבטיה וכאילו אטיל את מימיי ובינתיים תוכלי לומר לי". נודע הוסיפה: "יעל חולה. היא כבר לא שפויה". אז נכנסה יעל אל החדר והתרגזה בראותה את נודע. דניאל אמר ליעל כי הוא נכנס רק להטיל את מימיו ובמקרה ראה את נודע. סוף החלום.

דג 29: אתם יכולים לראות אם כך, חברים יקרים, שנפלתי מן הגמל וכיסיתי את פניי. רכבתי בגובה על גב הגמל על מנת לפגוש את יצחק ולהסביר על הגאולה הנסתרת של השם "אשר". בינתיים יצחק הלך להתפלל בבאר של אל חי בקדושה גדולה. הוא ראה אותנו כה גבוהים על הגמל ובא לקראתנו. שאלתי במהירות מי הוא, ואליעזר אמר שזהו בעלי המיועד. הבחנתי אז בקדושה הנסתרת שעליו והבנתי שאין להסביר את הגאולה הנסתרת. ירדתי בחופזה מן הגמל כאילו נפלתי ממנו וכיסיתי את פניי בצניעות ומחשש לטעות. זאת מאחר שהנסתרות לה' אלוהינו, והנגלות לנו ולבנינו עד עולם.

דג 30: יש התחלה חדשה, זה נכון. חלומי על שבעת נענועי הלולב לכיוון הכוכבים הוא הסימן לכך. לפיכך חשוב מאוד כעת לרדת ברגל ימין על מנת שלא לגרום לטעות, חס ושלום, שיכולה לבטל, השם יצילנו, את כל מה שנעשה עד כה. ניתן ללמוד אודות כוכבי הגאולה כפי שהם התגלו לנו על ידי הגואל חיים, אך זאת מבלי לחצות גבולות. ייתכן שגם בחלומו של פאולו אמירתי להרוס את השטח התת-קרקעי מרמזת (כאחת ממספר רמיזות) לא לנסות להביא את הגאולה השלמה לדרגה נסתרת ותת קרקעית. העניין חשוב, מאחר שפאולו הוא הסוס הלבן הקושר את 4 פינות העולם לבית התפילה של הגאולה השלמה.

 

 

פרק 2

 

דג 31: 16 בדצמבר 2016: אנה גספרוטי חלמה שהיא הייתה באינדונזיה. למשפחה שם היו שתי בנות. האחת השתייכה למשפחה והשנייה הייתה מאומצת. למאומצת היו הרבה בעיות, פיזיות ופסיכולוגיות. עין אחת שלה לא הייתה תקינה, צבעה היה שונה מהעין האחרת, והאישון בה לא היה במקומו. אנה ריחמה על אותה ילדה וניסתה לסייע לה. היא הניחה את ידה על העין הפגועה, אך זה לא עזר. אז הניחה היא את ידה על העין הבריאה, ושתי העיניים הפכו לתקינות וזהות. ראייתה השתפרה וגם שאר בעיותיה נעלמו. - -

דג 32: יום ראשון, 25 בדצמבר 2016, היום הראשון של חנוכת החנוכות וחג המשיח הראשון שנולד לפני שנה.

הייתה לי הזכות לראות את הצדיק חיים בחלום. הוא נראה צעיר יותר, כבן 45, חזק מאוד ופעלתן מאוד. ראיתי כיצד הוא התעורר מוקדם כל בוקר כדי לעבוד, מה שהצריך אותו לנסוע במשאית (בגודל בינוני), בה הוא נהג ופרק סחורה במקומות שונים. בחלום חששתי מכך מעט ואמרתי לו כי ייתכן ונסיעות אלו הן מעמסה כבדה מדי עבורו, אך המורה לא קיבל את דאגתי והמשיך לעבוד. לבסוף ראיתי כמות גדולה של בגדים ישנים ומשומשים שנערמו יחד והגיעו לגובה של כ-4 מטרים.

אלו הם בוודאי שיעורים עבורי!

דג 33: הצדיק חיים עבד כל חייו. בעדן, תימן, הוא לימד תורה יום ולילה במשך 3 שנים. בקהיר, מצרים, הוא היה מקורב לרב חיים נחום וביצע משימות רבות כשוחט הראשי בעיר. הוא היה תמיד פעלתן ומוכן לעבוד, ולא משנה עד כמה קשה תהיה העבודה. כל זאת לצד היותו ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו. הצדיק חיים ישן לרוב כשעתיים בכל יממה.

מלבד השיעור הזה, המורה חיים הצביע על כך שעלי להיפטר ממאות בגדים (של מחשבה) ישנים ומשומשים שמפריעים לי להיות פעיל יותר.

דג 34: יום ראשון, 25 בדצמבר 2016: ראיתי פרק מאוד מהנה ומפתיע (פרק 8) בסדרה "והארץ הייתה תהו ובוהו" (בערוץ 1) על ישוע, אשר היחס אליו בו היה של כבוד והערכה, ואף של נביא בדרגה נעלה. האישה המרכזית שדיברה אודות ישוע הייתה הסופרת יוכי ברנדס, שסיפרה כי בתחילה התנגדה מאוד לישוע בדומה למרבית היהודים, בשל השנאה הנוצרית כלפיהם במהלך ההיסטוריה, אך לאחר שלמדה לעומק את הנושא וקראה את הברית החדשה הנוצרית היא החלה לראות את ישוע באור שונה לחלוטין, חיובי, תוך התנערות, כמובן, מן התיאולוגיה הנוצרית (היא אף סיפרה כי קודם לכן היא כינתה אותו ישו אך לאחר מכן קראה לו ישוע). בכל מקרה, היה זה סימן מאוד חשוב וחיובי המסמל לידה של מנטאליות יהודית חדשה המתפתחת בין היהודים. סימן יפה נוסף היה שהתוכנית שודרה בדיוק ביום החג שלנו: חג המשיח הראשון שמת לפני שנה. כל זאת בא בתקופה בה קיבלנו חלומות רבים של התחדשות (כחלום אודות האבן המחולקת לארבע כיוונים והופכת בידי לאחת, כהכרזה שכל הסימנים שנעשו באמצעות אבנים בשנים הקודמות נמצאים כעת בשורה אחת עם כוכבי הגאולה, כחלום אודות שבעת נענועי הלולב שציווה עליהם המורה חיים וכסימנים נוספים) המצביעים על הגעת שלב היסטורי חדש בדור הרביעי הזה, הדור שקודם לגאולה השלמה בזכות הגואל הסופי הנבחר חיים.

דג 35: 26 בדצמבר 2016: חלמתי שעמדתי, ומשה לוי עמד מולי. בינינו היה סדין הצבוע בצבעים רבים. למרות הסדין בינינו, שלא אפשר לנו לראות האחד את השני, משה נישק אותי על שפתיי ואני על שפתיו בנשיקה ארוכה ולבבית של כבוד. - -

דג 36: יום שלישי של חנוכת החנוכות, 27 בדצמבר 2016: משה לוי חלם כי נכנסה אליו לדירה אישה עם בחור צעיר, אותו משה לא הכיר, וציוותה על משה לארח את אותו צעיר כאורח בדירתו. משה לא רצה שיצוו עליו לעשות זאת, ומאחר שלא היו לו כוונות לארח את הצעיר, הוא סירב. לאחר מכן הגיע אחד משכניו של משה (ראש ועד הבית) וציווה עליו בכעס לארח את הצעיר. משה, שלא רצה ליצור מהומה, הסכים. - -

דג 37: חלום נחמד זה הוא משל עדין המתקשר לגמישות עליה אני מדבר עם משה בימים האחרונים, גמישות הנוגעת לניטראליות ושצריכה להיות לחמור. אירוח הצעיר כאן מתייחס לדרך המחשבה של האדם. את המילה אורח בעברית ניתן לקרוא כאורֵח (אדם שבא להתארח) וגם כאורַח (דרך, במקרה זה של מחשבה). השכן מרמז על סימן מלמעלה ומשמעותו: גם אם לאדם יש מחשבה או רעיון או דעה פוליטית שהוא טיפח במשך שנים, חמור אמיתי של הגאולה השלמה חייב לשמור על גמישות כדי להשתנות ב-180 מעלות, אם יש סימן המצדיק זאת.

דג 38: שינוי זה הוא מעל ההיגיון והסיבות שהביאו את האדם למסקנותיו. לעיתים זה קשה מאחר שהאדם, במיוחד אם הוא אינטליגנטי ופועל לפי היגיון מסוים, מתקשה לבטל את מסקנותיו המבוססות על הבנתו את המציאות. השינוי אף קשה יותר אם קיימת אמת מאחורי היגיון זה, בדומה לציווי בחלום לקבל את השכן גם מבלי לבקש את רשותו של משה. לא הייתה סיבה מצידו לקבל את השכן, והיה אף נכון מבחינתו לסרב, אך המשל החכם הזה בא להבהיר את חשיבות הניטראליות והגמישות של חמור אמיתי. החלום הוא עבור משה!

דג 39: אותו חוסר היגיון של האישה שהכריחה את משה לקבל את הצעיר נגד רצונו הוחלף בחוסר היגיון נוסף של השכן, שכעס על משה וציווה עליו. גם לראש ועד הבית אין סמכות לעשות זאת. החלום, עם זאת, לא מגיע כדי ללמד היגיון. הוא מגיע ללמד, במקום זאת, שחמור לא צריך להתקבע על דעה מסוימת (חוץ מאשר בענייני אמונה), שלא תשתנה גם אם סימן מלמעלה יצביע על כך. נדרשת לפיכך ניטראליות שתאפשר גמישות אמיתית, כזו אשר החמור חייב להחזיק בה. גם אם החזקתם בדעה מסוימת שנים רבות ואתם משוכנעים שהיא נכונה, ומגיע אז סימן המצביע על הניגוד לאותה דעה, עליכם להיות מוכנים לשנות "באופן מיידי" את מחשבתכם ארוכת השנים וללכת בעקבות הסימן, בין אם אתם מבינים אותו ובין אם לאו.

דג 40: זוהי הנקודה. קיבעון על היגיון מחשבתי עצמי הוא הגבלה שלא מאפשרת שינוי ולכן פוגעת בגמישות ואינה מתאימה לדרגת הענווה הנדרשת מחמור. לבני אנוש העניין קשה, אני יודע, מאחר שהם מקשרים את "אישיותם" העצמית (ולכן גם את עצם "קיומם") למה שהם מאמינים כי הוא הבנתם. לחמור, עם זאת, אין יומרות. מה שאתם חושבים (איני מדבר על ענייני אמונה) יכול להיות נכון או שגוי, יכול להיות אמיתי או שקרי, יכול להיות טוב או רע וכו'. לפיכך אל תקבעו את עצמכם בשום דעה אינטלקטואלית ואל תתקבעו דרך השתייכותכם לארגון או למוסד פוליטי כלשהו המקובע גם הוא בדרך מחשבתו.

דג 41: לאדם יכולות להיות דעות רבות, והוא יכול לחשוב כרצונו. גם חמורים. עם זאת, קיבעון בדעה מחשבתית אחת תפגע בקבלה החמורית הנדרשת. הסברתי למשה שאף על פי שאני מסכים עם הרפובליקנים בארצות הברית בשנים האחרונות איני רפובליקני, שמרני או ימני. אם אתקבע בהגדרה מסוימת, הדבר יגביל את הגמישות החמורית שלי (אם הייתי רוצה להצביע בבחירות (ולשם כך היה עלי להירשם), זה בסדר מאחר שמדובר במחויבותי כאזרח). בכל מקרה, משה הקשיב לראש ועד הבית וקיבל את האורח. ייתכן ובאופן בסיסי מדובר בעניין המנוגד לרצונו, אך זאת רק הואיל והוא לא ידע כי ראש ועד הבית הוא סימן של סימן הגאולה השלמה. הי-הא! הי-הא! הי-הא! חג חנוכת החנוכות שמח!

דג 42: 6 בינואר 2017, ח' בטבת התשע"ז, הבושם השמימי 3, 3968: ג'יורדנו שלח לנו לינק מהאתר "Israel Today", שבו נאמר כי רבנים אורתודוכסים "החזירו את ישוע הביתה" לחג המולד. מדובר על נקודת מבט חדשה של יהודים ביחס לישוע ולנצרות בהיבטים רבים של פרשנות אותם הזכרנו (לדוגמא שישוע לא סטה מדרך התורה). יש כאן דרגה של פיוס, אך אני מוציא את הסכין שלי על מנת לגדעה, וזאת גם אם אני דוקר את אצבעי בשל הלהב החד. מדובר ככל הנראה בשלב היסטורי שלא קשור לגילוי החדש: "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה". אין עדיין פיוס אמיתי.

דג 43: השקר יוצא ממסקנת אותם רבנים ש"קהילות" הנצרות ימשיכו היסטורית ויתבססו על ההיגיון שהיהדות והנצרות הן שתי דתות נפרדות ורצויות למרות מטרותיהן השונות. אנו הסברנו כי זו אולי הסיבה למה שקרה בעבר אך לא למה שיקרה בעתיד. אותם רבנים לא מוכנים להתייחס לאלילות הדוקטרינה הנוצרית בין אם מדובר בקתולים, פרוטסטנטים, נאו-פרוטסטנטים ועוד. השילוש וההאלהה של ישוע לא יכולים להמשיך היסטורית בזמן. בוודאות לא. אברהם אבינו אינו אב המון עמים עובדי אלילים המתייחסים לישוע כאל-בן אל, ומאחר שהשילוש והתיאולוגיה הנוצרית מיוצגים באופן כללי על ידי הכנסייה, הכנסייה לא מתקיימת ללא בסיסה השקרי. הסירו את הבסיס, והכנסייה תפסיק להתקיים.

דג 44: הפתרון האמיתי היחיד הוא מזבח מלכיצדק. הכנסייה לא יכולה להמשיך היסטורית, והשליחות המשיחית האמיתית של ישוע מוסברת בבשורה החדשה האמיתית והסופית של הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים. לא תהיה פשרה בעניין זה של האמונה המונותיאיסטית האמיתית. כן, אתם יכולים לטעון שאנו מדברים ברור, אך האם פיוס זה אינו רצוי לפחות לעת עתה על מנת לסייע ליהודים לשנות את דעתם הקודמת והשלילית בנוגע לישוע ולראות אותו באור של הארה? אני מניח שכן, כאבן דרך כלשהי, אך מה שמתקרב לאמת מתבצע פעמים רבות דרך טומאה רבה יותר מזו שקדמה לאותו צעד. הטומאה כאן היא כפולה: הן בצד היהודי והן בצד הנוצרי.

דג 45: הצד היהודי צריך לפתור את סוגיית האצילות והצד הנוצרי את סוגיית הלוגוס. הפיוס ביניהם לא דן בדיבר השני. הסובלנות כערך היא לרוב חיובית אך לא תמיד. הסובלנות מיועדת למעשה לאדם המבצע חטא, אך כאשר הסובלנות היא כלפי החטא עצמו היא הופכת לשותפה לאותו רע. הרבנים כאן הינם סובלניים כלפי הנוצרים ומדובר בעניין חיובי, אך הרחבת הסובלנות אל ה"קהילות" הנוצריות משמעה כי מתקיימת סבלנות כלפי התיאולוגיה הנוצרית, מה שהופך את הרבנים לשותפים. הם לא חשים עדיין בסכנה שבעניין, הואיל והם בעצמם לא היטהרו עדיין מדוקטרינת האצילות.

דג 46: אם נביט על הצד הנוצרי, הרי שנוצרים יכולים לטעון כעת: "הו, סוף כל סוף היהודים מכירים באמת של אמונתנו", מה שמחזק את אמונתם האלילית. ראיתי זאת בחלום הבוקר: דיברתי על זמן של פיוס, כך שאדם אחד לא ידבר נגד רעיונותיו השקריים של אדם אחר, מאחר שהזמן לא מרשה זאת וזאת כדי למנוע את היחלשות מעמדנו הכללי (לדוגמא: האיסור לדבר בפתיחות נגד התיאולוגיה השקרית של הזוהר, חב"ד, השילוש ועוד). הרשע מזנזרה נכח ושמח מאוד לשמוע זאת. הוא חש התרוממות רוח, חיזק את אמונתו העצמית והניח את זרועו מסביב לי תוך שהוא מחבק אותי ורוצה לנשקני. לא הסכמתי והמשכתי לחשוב מבלי להתייחס אליו.

דג 47: כשהתעוררתי הבנתי שדברי השבח שהרעפתי על הפיוס שנבע מאותו מאמר היה טעות. הרשע מזנזרה די מוקניה שבנה לעצמו ומסביב עצמו צורה חדשה של נצרות התחזק ממשפטי הפיוס הנ"ל. זו הסיבה שהתחלתי לכתוב כאן את הנאמר מדג 42. משה לוי התקשר אלי לפני מספר דקות וסיפר לי על החלום שלו מהבוקר, המאשר את מה שאני כותב כאן. הוא חלם שנשלח לחדר מלא באשפה מצחינה. בהמשך הוא ראה אותי קטוע רגל, חס ושלום. - - כל זאת מן הסיבה ששיבחתי את המאמר, שהינו למעשה מצחין. אמירתי כי מדובר בשלב לפיוס הינה שקרית ומשולה לקטיעה של מה שהסברנו עד כה אודות הפיוס האמיתי. חלמתי אז שהחזקתי בסכין ארוכה וחדה מאוד המוכנה להרוג כל אחד שמתנגד לי, אך כאשר נגעתי בלהב דקרתי את אצבעי, וטיפת דם יצאה ממנה.

דג 48: המשמעות לדעתי היא שיש לנו סכין חדה כדי להרוג את הפיוס השקרי, כמוסבר, אך אנו חייבים להיות זהירים מאוד ולא לחתוך את אצבענו. הדרגה החדשה של ההכרה היהודית בישוע היא צעד הכרחי בשינוי הגישה היהודית ביחס לעבר. לפיכך הבה נשתוק ולא נתרגש מן העניין, אחרת אנשים לא יבינו את העניין ויאמרו שאנו נגד פיוס. נציין רק כי מדובר במגמה היסטורית שתסייע להתגבר על מכשולים שנוצרו באלפיים השנים האחרונות. גם התוכנית שכתבתי עליה בדג 34 מסמלת את השלב החיובי החדש של מבט על ישוע באופן קונסטרוקטיבי ומואר. זהו מעבר היסטורי שחייב להקדים לבשורה החדשה האמיתית של הגאולה השלמה.

דג 49: שבת "ויגש" (7 בינואר 2017): חלמתי שני חלומות שבהם למדתי את ספר יהושע בן נון.- - זהו תיקון: במבט על ברכות חנוכת החנוכות, בברכה ה-32 של 13 בריתות הברית החדשה השלמה נכתב: "חידוש ברית התורה עם הגואל חיים בחידוש קבלת יהושע בן נון". הסרתי בטעות את החלק האחרון הנוגע לחידוש קבלת יהושע בן נון בחושבי כי אין הוא נחוץ. טעות גדולה. החידוש הוא עם התורה שבכתב והתורה שבעל פה, שהינה על שם יהושע בן נון.

דג 50: לאחר החלום נכנסתי לחדר האמבטיה וכשחזרתי ממנו אחזתי בבקבוק מים מזכוכית שהיה על שולחן הכתיבה שלי. אז נשמט הוא מידי והתנפץ על הרצפה למאות רסיסים. חלק מן הרסיסים חדרו לנעלי הבית שלי ואחרי שהוצאתי אותם מהם, הכנסתי את בוהן כף רגלי הימנית כדי לבחון האם משהו נותר. רסיס זכוכית פצע את בוהני, ודם נזל ממנה. הבנתי שזהו סימן כבד אודות משהו שגוי, מאחר שלראות דם בשבת הוא סימן שלילי מאוד.

דג 51: נזכרתי אז שבפסקה לאחר 32 הברכות, כאשר דובר על 123 הברכות של הברית החדשה השלמה (50 ברכות של שמיני עצרת, 41 ברכות של 12 במרץ ו-32 ברכות של חנוכת החנוכות), נכתב אחרי אזכור ה-12 במרץ: "ברית הדם עם פרץ". זה היה השם המקורי של המנהג החדש עבור חג ה-12 במרץ, שבו אכן גרמתי לטיפת דם לצאת מאזור ברית המילה שלי בסימן הברית החדשה השלמה של הסימנים השלמים. בקריאה הנוכחית של הטקסט הסרתי את המונח "ברית הדם עם פרץ".

דג 52: היה זה עדיין מוקדם, כ-3:30 לפנות בוקר, כאשר חזרתי לישון אחרי שהערתי את פאולו והוא טאטא את הרצפה. היה לי אז חלום עוצמתי. ניצבתי מחוץ לגן נאה. אדמת הגן הייתה מעוצבת יפה, ובמרכזו עמד כלי מים, שצבעים הקיפו אותו. מתוך רצון להגדיל את יופי הגן, אחזתי בכלי שהוציא צבעים נוזליים, אשר יכולים היו להתייבש ולהישאר על הארץ. כאשר עבדתי על עיצוב הגן בצבע, נראתה בו לפתע הגברת מזל, על נשמתה הנעלה השלום, והיא נזפה בי באומרה כי אינני יכול לבצע את ההוספות הללו, הואיל והדבר אסור". עניתי: "לא, הגברת מזל, אפשר להוסיף, אין שום דבר שגוי בהוספות". "לא", אמרה הגברת מזל, "אתה טועה. אסור להוסיף". המשכתי: "אבל לא, הגברת מזל, אולי את טועה. אין סיבה לאיסור ההוספה". "לא", התעקשה הגברת מזל, "העניין סגור ואסור לך להוסיף דבר!". לאחר שתיים או שלוש הסתייגויות, התחלתי להבין שהגברת מזל התייחסה לכתבים, ככתבי הקודש (התנ"ך) שהינם חתומים ואין אפשרות להוסיף או להחסיר מהם. אז אמרתי: "אין זה כך, אלא אם כן את מדברת על סגירת הכתבים" והתעוררתי.

דג 53: בשבוע שעבר עבדתי על ההוספה לפרק ג' של ספר הכוכבים (בעברית) על כוכב יצחק. טעיתי בכך שהוספתי ללא רשות תוספת לברית החדשה השלמה. מה שכתבתי באותה תוספת פותח נושאים שלא דיברתי עליהם קודם לכן. העקשנות בחלום היא בכך שהואשמתי בעבר בשל טעות זו מספר פעמים וסירבתי להבינה. אני משלים את מה שצריך להשלים ומסיר את מה שרצוי להסיר אך אל לי להוסיף תוספות על הנושאים הקיימים. התוספת לפרק ג' אודות כוכב יצחק עסקה בשאלת הבלבול שיצר סימן מלכות השמים ביחס לעקידת יצחק כמקור למלכות השמים.

דג 54: נפטרה קרולינה, אמה של אנה גספרוטי, אישה שאהבתי בשל חברותה ובשל הכבוד ההדדי שרחשנו זה לזו. אני תמיד זוכר את הזכות הגדולה שקיבלה מכך שהתרגזה על הכומר הראשי של הכנסייה בה ביקרה בעבר ושהבטיחה כי לא תפקוד שוב את אותה כנסייה (ולפי מיטב ידיעתי גם כל כנסייה אחרת). זה קרה כאשר ג'יורג'יו ואנה התארסו. מאחר שג'יורג'יו לא היה אדם שמבקר בכנסייה באופן קבוע והיו לו הדעות שלו על דברים, הכומר הראשי אמר כי לא יהיה מוכן לחתן אותם אלא אם ג'יורג'יו יכתוב מכתב, שבו הוא יביע כבוד לכנסייה. אף על פי שהנושא היה קשה מאוד עבור ג'יורג'יו בשל כנותו ורצינותו, הוא עשה מאמץ והצליח לכתוב מכתב המעניק לכנסייה כבוד, וזאת תוך כנות ויושר. עבור ג'יורג'יו הייתה זו פריצת דרך, אותה הוא לא היה מגשים לולא אהבתו לאנה, ולפיכך היה הכומר צריך לכבד מכתב זה.

דג 55: אותו כומר שקרא את המכתב הודה כי זהו מכתב מאוד מכבד ונחמד אך ציין כי אין זה מספיק וכי על ג'יורג'יו להוכיח עדיין את עמדתו ביחס לאמונה בכנסייה. קרולינה שנדהמה מכך, מאחר שהייתה עדה למאמצים הגדולים שהשקיע ג'יורג'יו בהבעת מחשבותיו באותו המכתב, הסבירה זאת לכומר, אך הוא התעקש שג'יורג'יו יכתוב מכתב נוסף. קרולינה שאלה אותו מדוע זה הכרחי, ותשובתו הייתה: "את יודעת הרי איך יש לנהוג עם אנשים צעירים, צריך ללחוץ אותם כדי להשיג משהו ראוי מהם".

דג 56: התשובה הקרה וחסרת הרגש שלא התחשבה כלל באדם שכתב את המכתב העירה את קרולינה אל תוך השקפה מרה אבל נכונה באשר לחוסר הרגישות של אותו כומר ושל מי שהוא מייצג. היא הביטה בו בפניו בחומרה ואמרה: "לא חשובה לי דעתך ולא דעת הכנסייה שלך, בתי לעולם לא תתחתן בכנסייתך וכף רגלי לא תדרוך בה! חוסר הרגישות שלך היא חרפה נוראית!". - וכך היה, קרולינה לא נכנסה יותר לכנסייה על אף ששילמה בשל כך מחיר כבד, מאחר שקוללה באותה עיר קנאית הררית הקרובה לברשיה, פילצונה, ונחשבה לחוטאת נוראית בשל מרדנותה. לא היה אכפת לה. היא ידעה כי מה שעשתה הינו נכון בפני האל, וזה מה שהיה חשוב מבחינתה.

דג 57: אנה וג'יורג'יו נישאו בנישואים אזרחיים. לעיתים קרובות אמרתי כי בזכות קרולינה ומרידתה העמוקה נגד הכומר היהיר של הכנסייה הקתולית, אנה הפכה לכוהנת המשוחה הראשונה על מזבח העמים בבית התפילה של הגאולה השלמה. אנה התוודעה אלינו בשל חברותי עם ג'יורג'יו, כאשר לימדתי אנגלית מנהלים-מהנדסים במילאנו. אנה וג'יורג'יו סייעו לנו כלכלית במהלך השנים, ואנה גם העניקה לנו שירות עצום בכך שקטלגה באיטלקית את כל חלומות הגאולה השלמה אשר התקבלו במהלך השנים, לאחר שקראה כתבים רבים שכתבתי.

דג 58: 19 בינואר 2017: חלמתי שקראתי את ספר משנת חיים בעברית. היה זה כאילו כל הטקסט השלם ניצב לפניי, לפחות בעברית. עם זאת היה עדיין אפשרי לשפרו.

זהו סימן חיובי מאוד עבור הטקסטים בעברית באתר האינטרנט.

דג 59: פרק 11 בסדרה "והארץ הייתה תוהו ובוהו" ביצע סינתזה מבריקה של שלוש הדתות, בייחוד בקשרם לאברהם אבינו. בבוקר שלפני התוכנית עברתי על שני פרקים מן הטקסט "בני מדומדו" המתייחסים לאברהם אבינו. ביום שלפני כן הסברתי את החלום של סולי שבו נאמר כי גורל האומות נקבע בכוכבים, בעוד גורל בני ישראל נקבע על ידי אל שדי, וזאת בזכות אברהם אבינו. הסברתי שהמבחנים שהועמד בהם אברהם, ככבשן האש של נמרוד, כלידת יצחק וכעקידת יצחק, הגיעו כולם למטרת העלאת אברהם מעל לדרגת הגורל הכוכבי, וזוהי ירושת עם ישראל.

דג 60: כל זאת הוא סימן במסגרת הסימן שביצע הגואל חיים מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב אברהם, שתוצאתו סימן המהירות. עניין זה בא גם בהתאמה למהירות העצומה של האירועים בעולם לאחר הבחירה של דונלד טראמפ כנשיא ארצות הברית. ברגע זה מהווה הוא "זרז" לשינויים עצומים, היוצרים בלבול גדול בעולם כולו.

 

 

פרק 3

 

דג 61: 21 בינואר 2017: הייתה לי הזכות לראות את הגואל חיים בחלום. הוא ישב על חומר לא מוגדר מעל הארץ. עמדתי לפניו והוא אמר לי לעמוד במצב של תפילה, להתבונן ולהתפלל. אמירה זו חזרה פעמיים במהלך החלום. - -

דג 62: 31 בינואר 2017: חלמתי שעמדתי והחזקתי מגילה של ספר משנת חיים באיטלקית. היא הייתה קטנה יותר מספר משנת חיים שקראתי בעברית (בחלום שאוזכר בפרק 2, דג 58), אף על פי שבו לא נראתה מגילה. אלו הם סימנים חיוביים בנוגע לספר השושנה שמועלה לאתר שלנו, תודה לאל שדי.

דג 63: 5 בפברואר 2017: חלמתי ששכבתי במיטה והתפללתי בלחש למען ג'יורג'יו. לאחר מכן בחור צעיר אחז בשופר ואמר: "אני אראה לך כעת מה פרץ לא הבין" (או היכן שפרץ טעה). הוא החל לתקוע תקיעה בודדת שלא הפסיקה. התקיעה נמשכה עוד ועוד עד שהתעוררתי.

דג 64: ג'יורג'יו מסמל את מי שמבולבלים בעניין האמונה, עד שייתכן ואינם מאמינים כלל, אך עם זאת הם ברי הצלה בדין, מאחר שהשקפותיהם טובות וכנות ויש להם טבע טוב.

דג 65: סימן זה של השופר משמעותו שהתקופה של השופר הארוך נכנסה.

דג 66: השופר הארוך מגיע על מנת לבשר את הסימן שביצע הצדיק חיים מן הכוכב הרביעי לכוכב הראשון בסימן המהירות וכן את הסימן המסכם של ההפרדה הגדולה שמפרידה בראש ובראשונה בין מי שבעד ישראל ובין מי שנגד ישראל. זהו הסימן המסכם הארוך של חלקו הראשון, הנוח יותר באופן יחסי, של הדור הרביעי. הוא ארוך מאחר שנשארו עוד שנה ושלושה חודשים עד לכניסת השנה ה-36 של הסימנים השלמים.

דג 67: השאלה כעת היא מדוע קיבלתי את הסימן של תקיעת השופר שאינה נעצרת יחד עם ההבטחה, שהסימן יבהיר לי במה טעיתי או מה לא הבנתי?

דג 68: אני מבין כעת את החלום טוב יותר. הבחור הצעיר שתקע בשופר היה הצדיק חיים כפי שראיתי אותו בתמונה משנת 1932 או 1933, כאשר הוא היה בן 18 או 19 בעדן, תימן. עניין זה משמעותי להבנת החלום. השופר הוא השופר הארוך של הדור הרביעי לפני הגאולה.

דג 69: הכרחי שהצדיק חיים יתקע בשופר, מאחר שהוא זה המבצע את הסימן מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב הראשון בסימן המהירות. הערך המקשר של הסימן הנוכחי מהווה גשר מן השנה ה-35 של הדור הרביעי למחצית השנייה של דור זה. הוא נושא עימו גם סימן חיובי מאוד שיאפשר להציל מיליוני אנשים ששייכים לקטגוריות השונות של הצאן הנאבד, כג'יורג'יו, שמצוי בסימן השגריר לאומות העולם. יש עדיין זמן, שנה ושלושה חודשים או ייתכן אף שנתיים ושלושה חודשים לפני שיחלו מלחמות ה'.

דג 70: טעותי או אי הבנתי הייתה בכך ששמתי את הדגש על מהירות המאורעות שגרם הנשיא האמריקני טראמפ ועל הבלבול שנוצר מהם. האמת, בניגוד לכך, היא שהכול נגרם לפי הסימן שנעשה על ידי הצדיק חיים מן הכוכב הרביעי לכוכב הראשון ושמכניס את האנושות אל מהירות הדור הרביעי. לפיכך הפסוק בספר ישעיה (כ"ז, 13) אינו קשור לעניין זה. השופר כאן נועד ליישר את התוכן עליו חשבתי בנוגע למצב של ימינו. זהו הסימן שביצע הגואל חיים, אשר תקע בשופר לפני מלחמות ה' של הדור הרביעי.

דג 71: 7 בפברואר 2017: חלמתי שהיה עלי לכתוב על השבת, למשל לכתוב בספר זה חלומות על השבת. אחרי שכתבתי על חלום אחד או שניים, הבנתי כי עלי לכתוב על השבת באופן קדוש יותר. היה לי ספק אם אין מדובר בעניין קדוש מדי, אך הובהר לי שעלי לכתוב זאת (היה המשך לחלום, אך איני זוכר אותו). - -

דג 72: 9 בפברואר 2017: חלמתי שהנשיא טראמפ התארח בביתנו. ישבנו מסביב לשולחן, ועליו הייתה קופסא של עוגיות. כאשר שלחתי אליה את ידי, החזיק טראמפ את זרועי ואמר: "הן מכילות בשר חזיר". אמרתי לו: "אבל אין איסור לגעת בהן". "נכון", הוא ענה, "לפי החוק היהודי, מותר לגעת בהן גם בשפתיים". בהמשך הנשיא נח על הכורסא בביתנו ונמנם. בירכתי אותו בדרך ארץ והלכתי לישון בעצמי. - -

דג 73: סכר גדול באורוויל (Oroville), צפון קרוליינה, עומד לקרוס. 200 אלף איש פונו ונסים על נפשם מחשש שיקרוס. מעניינת העובדה שגובה סכר זה, הגבוה בארצות הברית, הוא 770 רגל!

דג 74: בניו זילנד נסחפו לפחות 400 לווייתנים אל החוף כשהם מתים. הסיבה לכך אינה ידועה. הרמז, עם זאת, הוא ללווייתני השקר של פירושי הקבלה ב-400 השנים האחרונות מסִפרי ה"מקובלים". פירושיהם מבוססים כולם על דוקטרינת האצילות והם כולם שקריים. אנו מצטערים על הלווייתנים המסכנים, אך הסימן הוא גדול מאוד.

דג 75: 14 בפברואר 2017: כתבתי מכתב לדניאל מניגרסו לאחר שקיבלתי את מכתבו דרך שושנה, שבו סיפר על שני חלומות. בחלום הראשון הוא היה בביתנו בבאר שבע, למד תורה ועל הגאולה השלמה. בחלום השני הוא ראה את ארון הברית סגור במיכלית. הסוגיות בחלומות אלו היו התיקונים הנוגעים למהירות מחשבותיו, שלא מאפשרים לו להיות הוא עצמו, וכן ליחסו אל ג'יוזפה אחיו. עניתי לו במכתב בן ארבעה עמודים.

דג 76: 15 בפברואר 2017: הגעתי למסקנה מה יהיה שמה של האגודה, שם שאותו חיפשנו בתקופה האחרונה: "אגודת תחיית הגואל הנבחר חיים".

חלום ראשון, שלילי מאוד, אחרי שבחרנו בשם "אגודת תלמידי הגואל חיים": קיימתי שיעור עם התלמידים. גם הצדיק חיים נכח בו כשהוא יושב. דיברתי על ההחלטה לקבוע שם אך לא שאלתי את המורה בעניין. בשלב מסוים הבנתי שטעיתי בכך, אבל המורה כבר נעלם. - התעוררתי והבנתי שחטאתי בחוסר דרך ארץ וכן בכך ששמו של הגואל חיים הנכלל בשם האגודה חייב להיות ברשותו.

דג 77: לאחר מכן ביקשתי רשות מהגואל בנוגע לשם האגודה "אגודת תלמידי הגואל חיים" וכן בנוגע לשם: "אגודת תלמידי בית ספר אסתר בזכות הגואל חיים" (או הגואל הנבחר חיים). הוספתי את המונח "בית ספר אסתר" כי חשבתי שאזכור תלמידי הגואל חיים הוא ישיר מדי ועל כן ראוי לעדנו.

חלמתי שמדירתנו הבטתי על כביש מרוחק ועל הרכבים שנסעו בו. המכוניות, כמובן, נראו קטנות מאוד. הבחנתי בכך ואמרתי לנודע ולפאולו: "הביטו, הבטנו למטה על קטנוּת המכוניות מן הקומה ה-26, והמכוניות בכביש המרוחק אף קטנות יותר". - - לא הבנתי מיידית את משמעות החלום.

דג 78: חשבתי שאולי היה עלי לנסח את השאלה באופן נאות יותר, ועל כן ישבתי על הכסא המיוחד בחדרי כאשר אני משוח בשמן זית, אותו הביא לי משה לוי, ואשר התבשם בבושם ורדים, שהכניסה לתוכו נודע.

שבת "בשלח", 11 בפברואר 2017: חלמתי שהייתי בחדר שבו נכח הצדיק חיים יחד עם אנשים נוספים. הבנתי שהגואל חיים התכוון לעזוב את החדר ולרדת. ניסיתי לקבל רשות ולרדת איתו, אבל הוא לא העניק לי אותה. היה משהו מוזר בכובעו של הצדיק חיים וכן בכובעו ובלבושו של אדם נוסף אשר ירד יחד עמו. - התעוררתי.

דג 79: ראשית הצטערתי על כך שלא קיבלתי רשות אך לאחר זמן קצר הבנתי מי היה אותו אדם שירד עם הגואל, דהיינו: "ירד" לעולם שלנו בכל צורה שתידרש. לפיכך הייתי שמח מאוד, כל כך שמח עד שלא רציתי לספר על החלום לאף אחד, גם לא לנודע, לפאולו או למשה לוי. למעשה עד הערב (14 בפברואר) לא דיברתי עליו. עם זאת, דילמת מציאת השם לאגודה המשיכה, ורעיונות לשמות המשיכו לעלות. ב-13 בפברואר הציע פאולו, תוך התייחסות לדברים של נודע, את השם: "אגודת בני הגאולה השלמה". גם אני סברתי כי אולי זה השם המתאים וסיפרתי עליו למשה לוי, אשר אמר כי השם מתקבל על הדעת אך ראוי שנשמע גם את דעתו של אביו.

דג 80: אביו דוד שלל את השם מיידית ולא אהב אותו. לפיכך החלטתי לשוחח עם משה בנוגע לחלום של ירידת הגואל חיים עם האדם הנוסף, מבלי שציינתי מיהו אותו אדם. משה שאל אותי מהי אותה "ירידה", ועניתי לו: "ירידה לעולם". סיימנו את שיחתנו בכך שצריך עדיין להתבונן על החלום. באותו ערב וכן בבוקר ה-15 בפברואר התבוננתי בשני החלומות האחרונים (של המכוניות הקטנות ושל הירידה לעולם) והנה מסקנתי, בתקווה שתתקבל.

דג 81: המכונית הקטנה במרחק רומזת: הבט למרחק!. כעת היא מאוד קטנה בשל המרחק אך כאשר היא מתקרבת, היא הופכת גדולה יותר. דהיינו: אל תביט כעת על מה שנראה קטן בעיני האנשים, שעדיין מאוד רחוקים. חשוֹב כיצד העניין ייתפס כאשר בעתיד תתגלה האמת ותתרחב בהדרגה. לפיכך, אל תביט על ההווה, בו האנשים עדיין לא יודעים דבר, אלא על העתיד, בו האנשים כן יידעו. אם האגודה לא תציין בשמה את שם הגואל, יהיה בה מחסור בהמשך. טוב, אבל עדיין לא ברור אם על התלמידים להיות מוזכרים בשם או שיש להזכיר את בית ספר אסתר וכן באיזה אופן יש להזכיר את הגואל חיים.

דג 82: החלום השני בא על מנת להבהיר את השאלה. אין להזכיר את התלמידים ביחד עם האדון (הגואל חיים) ועם מלאך הברית (אליהו הנביא). אלו הם שני האנשים של הגאולה השלמה המסוגלים לרדת ממלכות השמים בכל צורה שהם חפצים. הם ולא אף אחד אחר. אין להזכיר את מלאך הברית כאן. הוא חלק מן המסורת. עם זאת, יש לציין מונח מגדיר כדי להבדיל את כוחו של הגואל, שהיה חלק מהותי מסמכותו להיות מסוגל לרדת ממלכות השמים לעולם בהתאם לצורה ולאופן הנדרשים. רק מונח אחד מתאים לכך: "תחיית הגואל הנבחר חיים".

דג 83: בשל כך על שם האגודה להיות: "אגודת תחיית הגואל הנבחר חיים" או "אגודת תחייתו של הגואל הנבחר חיים". אין צורך להזכיר את התלמידים, מאחר שלא הייתי רשאי להיות חלק מאותה ירידה. בנוסף, אין להזכיר את שם האתר, בית ספר אסתר. אין אזכור זה רלוונטי לשם האגודה. תחייתו של הצדיק חיים מכילה כל דבר בהקשר לגאולה השלמה גם בהקשר לזמנים העתידיים. מה שנראה כעת רחוק וקטן יתקרב ויגדל בהדרגה. כך גם דרגת עצמת תחייתו מן המתים תתקרב יותר ויותר אל לב האנושות. שם זה מתאים בדיוק לאגודה, המייצגת את הבית ואת הכתובת של ספר משנת חיים, כדי לשאת את עניין תחייתו של המורה.

דג 84: 16 בפברואר 2017: חלומות הנוגעים לקדושת השבת, חלומות עדינים ולא קלים להבנה. היה ביניהם חלום שורשי הנוגע לקדושת השבת וכן חלומות אחרים שאיני זוכר כעת בשל עדינותם. החלום השורשי היה מוזר, והוא הגיע בצורת שאלה: אם היית מעלה הצגה או סרט, שבהם קדושת השבת הייתה מועלית, האם אותה קדושה אכן הייתה מקודשת?

דג 85: הבה נאמר שהשחקן או השחקנית היה יהודי שנהג לשמור שבת, והיה לו רעיון כלשהו בנוגע לקדושת השבת ובנוגע ל"אור" השונה היורד כשהשבת נכנסת. בנוסף הוא או היא היו צריכים להסביר את תחושותיהם כאשר השבת נכנסת, בסרט או בהצגה. האם הייתה מתבצעת התקדשות? האם הייתה ממש התעלות באותה קדושה? האם הדבר היה תואם למצווה של קבלת קדושת השבת בדומה לאופן שבו היהודי מקבלה?

דג 86: אני מבין ששאלות אלו לא נשמעות הגיוניות במיוחד, כאשר מדובר כאן על שחקנים בהצגה או בסרט, אך אני מקשר את העניין לחלום שהוזכר בדג 71 לעיל, ובו נאמר כי עלי לכתוב על השבת ועל קדושתה. שם דובר על שבת קודש ועל שבת מקודשת אף יותר. חובה בהקשר זה לזכור כי הקדושה יורדת מלמעלה.

דג 87: המן ירד בכל יום בעוד שבשבת הוא לא ירד. ביום השישי ירדה כמות כפולה של מן, מה שהראה שהשבת הינה מחוץ לגבולות הטבעיים ולחוקי הטבע. אל שדי, ישתבח שמו, ציווה שהמן יירד. הוא ציווה על כך שביום שישי תרד מנה כפולה ושביום השביעי לא יירד מן כלל. זאת קרה על מנת ללמד את בני ישראל, כי השבת היא מעל ומחוץ לסדר הטבעי של הדברים וכי היא מקודשת ומובדלת מסדר זה.

דג 88: בימי השבוע האחרים, אם המן היה נשאר בלילה הוא היה מתקלקל. רק מה שנאכל ביום שישי ובשישי בערב וכן נשאר ליום שאחרי היה נשאר טרי לגמרי. זוהי דוגמא חיה לכוח השבת להגן ולשמור. זהו כוח הקדושה של השבת המקדש את יסודות הטבע, את המזון, את השתייה ואת ההנאות הטבעיות שבגבולות השבת. גם התיאבון מקודש בשבת, מאחר שטעם המזון עצמו משופר ביום השביעי.

דג 89: שבת היא יום ההפרדה. היא מופרדת מששת ימי השבוע, ופעולות היהודי ביום זה חייבות להיות מופרדות מן הדרכים הרגילות שהוא נוהג בהם במהלך השבוע. כל פעולה שמתבצעת ביום רגיל מתבצעת באופן שונה או לא מתבצעת כלל בשבת. כל הפרדה כזאת נושאת בחובה קדושה רבה יותר. קדושה נוספת מושגת מכך שפעולות שגרתיות לא מבוצעות בשבת וכך גם כל פרט ופרט בפעולות שלא נעשים בשבת מוסיף קדושה ונחשב כמצוות קדושת השבת ביום השביעי.

דג 90: זה מסביר ואף מצדיק את חז"ל, שבהתלהבותם הגדולה לקדש את השבת ציוו על איסורים שנדמה כי אין להם סוף. במקום אחר הסברנו, בשם הצדיק חיים, שהתלהבותם הביאה אותם לקיצוניות אשר הזיקה לבסוף לרגשות של יהודים רבים, אשר ראו באותם איסורים רבים שלשלאות כבדות על גופם וחפצו להשתחרר מהן. גם הרבנים ב-600 השנים האחרונות חשבו כי היהודים יישארו תמיד בגטו וציוו על חוקים בהתאם להשקפה זו מבלי להתייחס לשינויים המתקרבים. הם המשיכו להוסיף איסורים על איסורים בנוסף לאיסורים שכבר היו קיימים מימי חז"ל. עם זאת, הנושא מוסבר בהרחבה במקום אחר, בעוד שכאן אנו מסבירים על קדושת השבת.

 

 

פרק 4

 

דג 91: הבה לא נדבר אם כך על ההגזמות. כוונותיהם היו טובות, וזמנם לא היה זמן החוק החדש של הגאולה השלמה. הגאון הגדול מוילנה אמר שכל מלאכה אסורה מתוך 39 העבודות האסורות כוללת עוד 39 מלאכות אסורות. ייתכן וכך הוא. הוא אכן היה גאון הלכתי, אך האם פלא הוא שיהודים במזרח אירופה לא יכלו כבר למצוא בשל כך את השבת שלהם? עם זאת, אין זה לחמנו. אנו חמורים פשוטים והתקדשנו בפשטותנו. הי-הא!

דג 92: למרות זאת הזכרתי את העניין, מאחר שתפיסת ההפרדה המבדילה את השבת מששת ימי השבוע היא אכן בלתי מוגבלת. הייתה זו עבודתם של החכמים והרבנים להגדיר את אותה הפרדה במונחים של פעולות ומלאכות אסורות. קביעתו הנ"ל של הגאון מוילנה מוכיחה את אותה אי הגבלה. דרך הצדיק חיים היא הדרך האמצעית. לאחר ההפרדות הפיזיות הבסיסיות, ההפרדה העיקרית הייתה בהרגשת האדם ובמחשבתו, הפרדה רוחנית של השבת משאר ימי השבוע. קדושת השבת אינה מוגבלת אף יותר מ-39 פי 39.

דג 93: גם לפני 2000 שנה, ישוע הבהיר את העובדה שהעם היהודי לא נוצר עבור השבת, אלא השבת נוצרה עבור העם היהודי. תלמידיו לא אכלו בשבת ועל כן הם היו רעבים וקטפו שיבולים כדי לשכך את רעבונם (מתי, י"ב, 1-6). ישוע הצדיקם בכך שקשה לקיים את השבת על קיבות רעבות, הואיל והשבת ניתנה לטובתם. לפיכך כאשר קיים צורך כזה המונע את קיום השבת, האיסור נופל. הרבנים האשימו את אותם תלמידים בחילול שבת, ולכן הגיע ישוע על מנת להסביר שהשבת ניתנה למען האנשים ולא להפך!

דג 94: הצדיק חיים הסביר שמתאים יותר לשאת תפילות למען אחרים בשבת. אם, לדוגמא, אתם מבקשים מה' לרחם על הרעבים, החולים או העניים, השבת היא הזמן המתאים לבקש בקשות נעלות אלו. ההפרדה של השבת מאפשרת, כביכול, קרבה רבה יותר לה'. קרבה זו לאל שדי משמעותה קרבה רבה יותר לתכונות הרחמים שלו. השבת ניתנה לעם היהודי, כאשר לא היה להם מה לאכול. ה' הראה להם את רחמיו ואת אהבתו ושלח להם את המן דרך מידות השבת. לפיכך רחמי ה' ואהבתו לעמו בנתינת המן הגיעו לשיאם בשבת.

דג 95: השבת היא לפיכך יום האהבה והחסד ולא יום של איסורים קפדניים. האיסורים מגיעים רק כדי להעמיק את ההפרדה ועל כן להגדיל את קדושת השבת. ההימנעות מן העבודה בשבת דורשת הכנה לפני כניסתה. אל שדי הוריד ביום השישי כמות כפולה של מן על מנת לאפשר לאנשים להתכונן לשבת, בה המן לא ירד. ה' אלוהינו הראה לנו את הדיוק במעשיו האוהבים כלפינו על מנת להוכיח את אהבתו לשבת הנבחרת, כיום בו ניתנים אהבתו המיוחדת ורחמיו הגדולים לשומרים אותה.

דג 96: כמובן שה', ישתבח שמו, הוא תמיד אל אוהב ורחמן, לא רק בשבת ולא רק כלפי בני ישראל. אל שדי, עם זאת, הוא האל הקדוש. הוא האל האמיתי היחיד שמופרד מכל השאר, לא קשור לכל השאר, מעל כל השאר ומחוץ לכל מה שהשכל האנושי יכול לדמיין. לפיכך חז"ל קראו לו הקדוש ברוך הוא. עם זאת, לאהבתו ולחסדו כלפי בריאותיו יש כביכול דרגות רבות כמספר בני האדם בעולם. כפי שאין שני אנשים זהים, כך הבעת אהבתו ורחמיו הם בהתאם לצרכי כל אדם.

דג 97: שתי קטגוריות של אהבה וחסד ניתנות להגדרה, כדי שנבין מספר הבדלים במסגרת ההפרדה. ה' הוא האל היחיד אשר הפריד את ששת ימי השבוע מן היום השביעי וכן הפריד את העם היהודי מן העמים ונתן להם את השבת לשם התקדשותם ביחס לשאר אומות העולם. הוא גם הפריד את בני ישראל במצרים מן המכות וכן הפריד את נשמותיהם במעמד הר סיני. לאחר מכן הוא הפריד אותם בשבת דרך המן. בעקבות כל זאת הפכו בני ישראל למופרדים ולמקודשים יותר בהשוואה לעמים אחרים.

דג 98: הפרדת הקדושה, עם זאת, אין משמעותה שה' אוהב את בני ישראל ושונא את העמים. אין זה כך. אל שדי אוהב את כל האנשים. הם בריאותיו, בני אדם וחוה. עם זאת ישנם שני "מחנות" שכלפיהם הוא מביע את אהבתו ואת רחמיו. "סוד" זה התגלה למשה רבנו בעת בה קיבל את י"ג מידות הרחמים של ה' (שמות, ל"ד, 6-7). שתי המידות הראשונות הן: ה' ה' (אזכור של השם המרובע פעמיים).

דג 99: שתיים כ"בית" של בראשית, שתיים כהפרדה של ה' בין העמים לבין ישראל, שתיים כהפרדת ימי השבוע מן השבת. כל י"ג מידות הרחמים מוכפלות בדרך זו: "רַחוּם" (ברחמיו על ישראל וברחמיו על העמים) "וְחַנּוּן" (באהבתו את ישראל ובאהבתו את העמים), "אֶרֶךְ אַפַּיִם" (ב"סבלנותו" עם ישראל (לא להענישו מיד אלא "להמתין" על מנת להעניק לו זמן לחרטה) וב"סבלנותו" עם העמים) "וְרַב-חֶסֶד" (בטוב שהוא מפגין כלפי ישראל ובטוב שהוא מפגין כלפי העמים).

דג 100: "וֶאֱמֶת" (בגילויו את האמת לישראל ובגילויו את האמת לעמים), "נֹצֵר חֶסֶד לָאֲלָפִים" (זוכר מעשים טובים של עם ישראל למשך אלפי דורות וזוכר מעשים טובים של העמים למשך אלפי דורות), "נֹשֵׂא עָוֹן" (במחילה על עוונות של עם ישראל ובמחילה על עוונות של העמים), "וָפֶשַׁע" (במחילה על פשעים עם ישראל ובמחילה על פשעים של העמים), "וְחַטָּאָה" (במחילה על חטאי עם ישראל ובמחילה על חטאי העמים).

דג 101: "וְנַקֵּה" (בניקוי ישראל מחטאיו ובניקוי העמים מחטאיהם). גם שני שמותיו של ה' מוכפלים. השם הראשון מוכפל ביחס לעם ישראל: עבור הקרובים ועבור הרחוקים בו. השם השני מוכפל ביחס לעמים: עבור הקרובים ועבור הרחוקים בהם. בדרך זו י"ג המידות המוכפלות יוצרות 26, כגימטרייה של שמו המרובע של ה': יוד (10), הא (5), וו (6), הא (5). ה', ישתבח שמו, הוא אחד ולא שניים. כמו כן אין הוא אל בן י"ג מידות. משה קיבל מה' את מה שהוא יכול היה לקבל, י"ג מידות הרחמים.

דג 102: מאחר שה', ישתבח שמו, הוא לא מוגבל, כך גם המידות אינן מוגבלות. מה שמשה רבנו קיבל היה המקסימום שהאנושות יכולה הייתה לקבל. י"ג המידות עבור האנושות, עם זאת, משקפות את אחידות האל שניתן לקבלה. לפיכך מספר המידות הן 13=אחד (1+8+4) בגימטרייה. י"ג המידות גם משקפות את אהבת ה' שהאנושות יכולה לקבל, ועל כן גם המילה אהבה (1+5+2+5) היא 13 בגימטרייה. אף מספר השלמות של הגאולה השלמה הוא 13, ובו מושלמים 13 קטגוריות של 13, כפי שהוזכר בספר משנת חיים.

דג 103: כפולת המספר 13 של הגאולה השלמה משתקפת בחתונה הגדולה שבין 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן ובין 13 כוכבי השושנה. מה שכתבתי לעיל על כפולת 13 מידות הרחמים עבור ישראל והעמים נכלל במסגרת הקבלה החדשה והאמיתית של הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים. קיבלתי את הבסיס לעניין בחלומות ואני מרחיב אותו במסגרת קשרי עם הצדיק חיים. הנושא רחב פי אלף, אך אני מביא בפניכם את מה שאני יכול לקבל. כפילות מידות הרחמים היא משמעותית ביותר אשר לאוניברסאליות של הגאולה השלמה.

דג 104: כל התורה היא במסגרת ההפרדה. היא הייתה גם מקור לקנאה גדולה בין העמים: הכנסייה הנוצרית שנוסדה עם הטענה כי היא ישראל האמיתי, והאסלאם שטען כי הוא הדת השלישית והאמיתית, אשר אותה כולם צריכים לאמץ, ולכן לא הכיר במיקומו האמיתי של עם ישראל בתוכנית ההיסטורית האלוהית.

דג 105: 21 בפברואר 2017: רמת החמצן שלי מאוד נמוכה, איני יודע מדוע. בשורות רעות ממשרד הפנים הגיעו היום: כדי שנודע תשיג את הרשות לחיות כאן, פאולו והילדים יהיו חייבים לעזוב. אלו חדשות נוראיות וקשות עבור כולנו. נשאתי תפילה יחד עם נודע לאל שדי, על מנת שישנה את הגזרה משלילית לחיובית. דיברתי עם דוד ומשה לוי כדי שיתפללו גם עבורנו.

דג 106: אני נח. ביום ראשון (19 בפברואר) ביצעתי הקזת דם חודשית (או לעיתים דו חודשית). ביום שני קיבלתי זריקה בעיני, ועל כן היום, יום שלישי, אני די עייף. השעות חלפו. אני זוכר שלושה חלומות שחלמתי. בחלום הראשון ראיתי את הצדיק חיים מרחוק, עומד עם דוד לוי. חשבתי על דרגת הצדיק חיים ועד כמה הידע שלו גדול, עצום ועמוק. בחלום השני (אותו חלמתי בבוקר יום רביעי) הסברתי לשני אנשים, שעבדו במשרד, את האמת אודות ל"ו הצדיקים הנסתרים. כאשר דיברתי כתבתי אותיות בעברית בספרים שהיו לפניי עד אשר השלמתי את הסברי.

דג 107: גם בחלום השלישי הסברתי תוך כדי כתיבת אותיות בעברית את עניין ל"ו הצדיקים הנסתרים.

אני היחיד בעולם, חוץ מאשר ג'יורדנו ודוד לוי, אשר היה עד קרוב לזהותו האמיתית של הצדיק חיים. אני גם העד הישיר היחיד להכרזתו של הצדיק חיים כי הוא נטל על עצמו את הגזרה הנוראה. לאחר מכן אותה גזרה הפכה לקורבנו האחרון, קורבן שהיה דרוש לסגירת המעגל ההיסטורי של הסימנים השלמים בהיסטוריה היהודית ולפתיחת מעגלים היסטוריים גדולים חדשים של הגאולה השלמה.

דג 108: רק אדם אחד קבע את חוק ה' בעולם - משה רבנו. את דרגת הצדיק חיים ניתן להשוות רק לדרגתו של אליהו הנביא. לפיכך ה"אדון" אותו אתם מבקשים ומלאך הברית אשר בו אתם חפצים נמצאים באותו פסוק (מלאכי, ג', 1). שני ראשים גדולים של ל"ו הצדיקים בדורם היו מרדכי הצדיק והרמב"ם, עליו השלום. על היות אביו של הצדיק חיים, מוסא, ראש הצדיקים הנסתרים בדורו, ידע רק הצדיק חיים.

דג 109: אני זוכר שבחלומי אמרתי כי ל"ו הצדיקים הנסתרים ידעו את הגזרות של בית הדין של מעלה. זוהי דרגה מקודשת עד מאוד. הצדיקים האמיתיים הם בני עלייה. בקדושתם הם מסוגלים לעזוב את גופם בעולם בעוד שהם עצמם עולים לעולמות עליונים נסתרים ולבית הדין העליון, שעבורנו הוא רק מושג, אך עבורם הוא מציאות נעלה שאינה ידועה בעולם. הם מתהלכים בעולמנו, עם זאת, כמו כל אדם אחר. הם חיים את חייהם הסודיים 24 שעות ביממה.

דג 110: הם סבלו מאוד בשל הגזרות שיצאו מבית הדין של מעלה ושאותן הם קיבלו על עצמם כדי שלא יפלו על העולם. הם סבלו אך לעולם לא התלוננו הואיל וידעו את עבודתם: הצלת אחרים מן הגזרות. זוהי שמחתם אשר פיצתה על כאביהם. אני ראיתי את הקורבן האחרון של הצדיק חיים, 620 ימים של סבל פיזי. אני לבדי ידעתי שהוא נגרם בשל הגזרה שהמורה חיים גילה לי, אך משהו מכך גיליתי גם לג'יורדנו ולדוד, מאחר שהם האמינו במורה וקיבלו כל מילה שחשפתי בפניהם.

דג 111: למרות היכולת להתנתק מן העולם, לא הייתה זו התנתקות מן האכילה, ההנאה ממוזיקה או השהייה עם חברים או תלמידים. יותר מכך, לא היה זה ניתוק מלימודים עצומים של היסטוריה עתיקה, מלימוד ה"סודות" של בבל ומצרים. שכלו של הצדיק חיים היה פעיל מאוד כל ימי חייו, והוא התעמק בכל סוג של "עניין נסתר" שבו ההיסטוריה, במיוחד היסטוריה עתיקה, הייתה מעורבת. הוא ידע את סודות המתמטיקה הנסתרים של בבל, את סודות ההירוגליפים, את סודות חרטומי מצרים ואת סודות הכוכבים. הוא ידע סודות של ספרים רבים שלא ניתן למצאם.

דג 112: למורה חיים היה שכל פעיל מאוד וסקרן מאוד ברצונו לדעת את הבסיס לכל נושא שהיה נסתר לשאר העולם. זה כלל, כמובן, אלפי עניינים הקשורים לתורה עצמה ולהיסטוריה היהודית. הוא ידע את הספרים של מלכי יהודה ושל מלכי ישראל שלא התגלו לנו ולפיכך הידע שלו בנוגע לסיפורי המלכים היה גדול פי מאה מן המסופר בספרי המלכים ובספרי דברי הימים שבתנ"ך. כך היה ידעו גם ביחס לכל חלק במסורת. המורה חיים היה בתוך ומתחת לכל נושא.

דג 113: הצדיק חיים היה גם מומחה גדול בערבית קלאסית. הוא ידע את הטקסטים הפילוסופיים מתקופת תור הזהב בספרד ודיבר רבות על חכמת ספרים אלו. הוא גם ידע את הטקסט המקורי של "מורה נבוכים" שנכתב בערבית ואמר שיש נקודות רבות בו שלא ניתן לתרגמם לעברית בדיוק, אף על פי שהרב אבן תיבון עשה את המיטב שיכול היה. הצדיק גם ידע באופן מושלם את תרגום התורה לערבית שביצע הרב סעדיה גאון כמו גם ספרים רבניים רבים שנכתבו במקורם בערבית.

דג 114: המורה חיים יכול היה לדבר ב-14 ניבים ערביים, כי ידעו בשורשי הערבית הקלאסית היה, כאמור, עמוק מאוד. הוא ידע את הקוראן בעל פה ויכול היה לצטט מכל חלק בו. אני מציין את כל הפרטים הללו אף על פי שהזכרתי אותם בכתבים אחרים בספר משנת חיים הואיל ובחלומותיי הנ"ל עמדתי נפעם מגודל ומרוממות ידעו של הצדיק חיים. כמו כן, כתלמידו הראשון של הצדיק חיים, אני יודע שעדותי בנוגע לנושאים אלו תהיה מקור של הנאה גדולה לתלמידים ולחמורים העתידיים. אף אחד לא התעניין בחיפוש אחר אמת הדברים כמו המורה חיים.

דג 115: ועדיין, הוא היה תמים, כפי שיהודי תימן הם תמימים באמונתם ולעולם לא פונים לפילוסופיה לשם הבנה. הפילוסופיה הייתה עבור מי שאינו מודע למציאות ההתערבות של אל שדי בעולם, מי שלא מודע לכך שעצים, אבנים, עננים וכוכבים הם חיים. עבור הצדיק חיים לכל דבר הייתה חיוּת בפני ה'. כל דבר היה חלק חי בבריאת ה'. הצדיק הנסתר חיים ידע את שפות הציפורים, שאר בעלי החיים, העצים והכוכבים.

דג 116: תמימותו הייתה כמובן קדושה מאוד, ולא כזו של אחרים. למרות ידיעתו העצומה, סקרנותו ביחס לענייני העולם המודרני והחדש הייתה כשל נער צעיר הנהנה ממתנות חדשות שניתנו לו. עיניו נפקחו רחב, והוא נדהם מהמצאות העולם המודרני. כך היה בנוגע לקוצץ הציפורניים, שהמורה הרשה לי לקצוץ בעזרתו את ציפורניו כחודש לפני פטירתו. הוא לא ראה מכשיר כזה לפני כן ולכן שאל אותי שאלות רבות עליו: כמה זמן הוא קיים, האם הוא ידוע לאחרים ועוד. הוא נדהם מן הפרקטיות שלו ומדייקנות הקיצוץ. הצדיק חיים היה תמים. הוא נשאר בפשטותו מול החיים, פשטות שאיני יכול לתאר במילים.

דג 117: זו הייתה ההזדמנות שבה הצדיק חיים גילה לי שבלילה שעבר הוא עמד בפני אל שדי ואמר: "אל שדי, עמדתי לפניך בעבר במצב הזה ונשאתי את כל הסבל הזה. הבט בי כעת, בבקשה, וראה כי איני יכול עוד לשאת זאת. הפכתי עור ועצמות, ולא נשאר בי עוד כוח. עשה בי כרצונך, בבקשה". אל שדי ענה לצדיק חיים באומרו: "אם אתה רוצה, יש לי התרופה מתחת לכסא הכבוד שלי. אם אתה חפץ בכך, אני יכול לרפא אותך. אם ארפא אותך, הגזרה תיפול על העולם, אך רצונך להירפא יתקבל". הצדיק חיים ענה מיד: "לא, ה' אלוהיי, אל תאפשר לגזרה ליפול על העולם. קח אותי מתי שאהיה חייב להילקח אך אל תאפשר לגזרה ליפול על העולם".

דג 118: זכות עצומה הייתה לי לשמוע זאת ישירות מן הצדיק חיים לאחר שגזזתי את ציפורניו. כמובן שעברתי טלטלה פנימית עזה בעקבות שמיעת הדברים ובנוגע לתוצאה הקשה שיכולה הייתה להיגרם לעולם. עם זאת, ראיתי כל כך הרבה את הצדיק סובל ועל כן לא רציתי לראותו סובל יותר. הצדיק חיים לא היה יכול להמשיך: או שה' היה שולח לו רפואה או שזמנו היה מגיע. מכל מקום מדהים שהיה לצדיק הכוח באותו יום לשמוח מאותו קוצץ ציפורניים ובהמשך לשבת על הספה ולספר לי על בקשתו מאל שדי ועל התשובה שקיבל. מספר שעות לאחר מכן הוא חזר לספה ואפשר לי לעסות את בהונותיו ואת אצבעות רגליו. הוא היה חלש מאוד ולא יכול היה כבר לדבר מלבד מספר מילים בהפסקות.

דג 119: אני מודה לאל שדי על כל הזכויות שהעניק לי כדי להיות קרוב לצדיק חיים וכן את כל הזכויות שהצדיק נתן לי בכל הזמן עמו ובכל השנים כחמור הראשון האוכל את הלחם הנפלא של הגאולה השלמה. איני יודע מדוע החלומות הללו הגיעו אלי כעת. אני חושב על החלום שבו הצדיק חיים ציווה עלי לנענע את מטה הלולב 7 פעמים בפני השמים, בסימן שהינו בשלב החדש של "בא הזמן". האם מדובר במעין התחלה חדשה נוספת של הסימנים אבל בתקופה חדשה? איני יודע. איני יודע גם מדוע רמת החמצן שלי הייתה כה נמוכה בלילה שעבר, כאשר גם עכשיו הרמה היא יחסית נמוכה (80).

דג 120: לא הייתי יכול לשהות עם הצדיק חיים בשבת. באופן כללי, הוא היה מתפלל בבית הכנסת האיטלקי ברחוב גווסטאלה ואני בבית כנסת אשכנזי אחר במילאנו. המורה רצה בכך. בכל מקרה, כפי שציינתי במקום אחר, הצדיק חיים העניק לי את הזכות הגדולה לחוות את השבת הנעלה, כפי דרגתי אז. כמו דברים רבים, הייתי צריך לדעת לפחות במה מדובר. לאחר שהצדיק חיים חלה, לא התאפשר לי יותר לחוות זאת. מה שאני יכול לומר הוא שהמורה חיים רצה לראות שבת חדשה עבור היהודים, שבת שמעורבים בה פחות איסורים פרטניים ויותר תענוגות, תפילות נעלות ולב שמח. אנו חייבים לקוות שהחוק החדש של הגאולה השלמה יהיה הזרז לשבת החדשה הזו. אמן.

 

 

פרק 5

 

דג 121: הצדיק חיים היה מאוד עניו עם אנשים. דרך דיבורו אל אנשים פשוטים, כאיטלקים שישבו בבית הקפה בהם ישבנו הייתה נעימה מאוד להאזנה. הצדיק הקדוש בדרגתו הנעלה ובידעו העצום התנהג כאחד מהם, צחק מבדיחותיהם וטפח על שכמם. היה מדהים לראות זאת. הוא נהנה מחברותם כאילו היו הם האנשים החשובים בעולם. הוא הבחין בכל ניואנס שלהם, עקב אחרי מבטיהם בחיוך אוהב, ענה להם ודיבר איתם בדרך כל כך חברותית, אשר גרמה להם לאהוב אותו. מאחר שלרוב הם היו מבוסמים מיין ואף רצו לנשקו, הוא היה נעתר להם אם ניסו ומקבל את נשיקתם.

דג 122: סיפרתי את הסיפור הבא במקום אחר בכתבינו אבל הרשו לי לספר לכם אותו שוב על מנת שתבינו את ענוותו, את הדרך ארץ ואת אהבת הבריות שהייתה לצדיק חיים. מספר שבועות לאחר פטירתו של המורה, נכנסתי לבית הקפה ברחוב אנפוסי (Anfossi) במילאנו, בו ישבתי עמו מאות פעמים, שתיתי קפה והקשבתי לדבריו. אחד מן האנשים שישב שם תמיד והיה חברותי כלפי ה"פרופסור" (כך כינו יושבי בית הקפה את המורה מתוך כבוד) ברך אותי לשלום בקול מנחם. באחת מידיו הוא החזיק מגזין ורמז לי בחיוך חשאי להתלוות אליו אל החדר הפנימי. לאחר שהתיישבנו, הוא הביט סביב כדי לוודא שאף אדם לא מסתכל ואז פתח את המגזין והראה לי בשמחה מבוסמת תמונות של בחורות ערומות. כשראיתי זאת נרתעתי והבעתי את מורת רוחי. לא הייתי צריך לעשות כן. לאחר שהבחין בתגובתי הוא התבלבל ואמר במבוכה: "סליחה! חשבתי שתאהב זאת. הייתי נוהג להראות את התמונות הללו ל"פרופסור" והוא נהנה מכך. חשבתי שגם אתה תגיב באופן דומה". הבנתי את טעותי וניסיתי להתנצל בפניו, אך הנזק כבר נגרם. אמרתי לו: "לא, לא, זה בסדר, לא ידעתי זאת" במקביל לבקשת סליחה, והוא אכן קיבל אותה, אך היה זה, כאמור, מעט מאוחר מדי.

דג 123: טעיתי בחומרה מאחר שהבכתי את אותו אדם. מאותו מקרה הבנתי עד כמה עניו היה הצדיק חיים. כדי לא להביך את אותו אדם או להשבית את שמחתו בעשיית מעשה שגורם ל"פרופסור" הנאה, המורה הביע שמחה מאותן תמונות של בחורות ערומות. אותו אדם, שידע כי הלכתי אחרי המורה תמיד, היה בטוח שגם אני איהנה מכך, ולכן הייתי צריך לחייך ולצחוק איתו יחד על מנת שלא לגרום לו למבוכה בדרך כלשהי. למדתי את השיעור והפנמתי עמוקות את מידת הדרך ארץ ואת אהבתו של הצדיק חיים לאנשים הפשוטים אך לעולם לא אשכח את העובדה שהבכתי את אותו אדם טוב.

//////////////////////////////

דגים 124-125: 24 בפברואר 2017:

O now I've seen such a wonderful Sheen

In fact there were two Sheens in my dream

Have we perhaps reached Shushan Purim?

And it's the day of Nelda's passing?

So when Paolo wakes up,

I'll get into asking.

Or have things happened

And we've just missed 'em

Like the discovery of a solar system!

A nice discovery

And it's here to stay

While its only

Thirty-nine light-years away.

It's not a black hole

Or a star to explode

It's a sun in its own right

In Aquarius' abode

It has seven planets

About the size of the earth

Is this now real

Or only for mirth?

No, it's true, that's what they say

Only TAL light-years away.

Perhaps it's TAL OROT

With a brand new scope

But to see it, you need a

new sort of telescope.

Like three eyes of a Donkey

That encompass so much

For Jews, Christians and Muslims

Who are so out of touch.

Or seven floors of Heaven

That close up the breach

In one Great House of Prayer

In all humanity's reach.

The Goel Haim

Has given the Sign

Of the long-sounding Shofar

Of the quickness of time

And the 35th year

Is so very nigh

That amazing Star-Signs

Shine in the sky

Thirteen Mazalot,

Thirteen Stars of the Shoshana

And Thirteen Petals

Against the Yetzer ha-ra.

Not that he will die

For he must exist

39 light-years away

If you get the gist!

In the meantime

Seven universal Lulavim

Announced to the heavens

The chosen Goel Haim.

//////////////////////////////

דג 126: 28 בפברואר 2017: חלמתי שהייתי עם הצדיק חיים. במקום הייתה שמחה ואווירה חגיגית, והוא הזמין אותי לאכול משהו. -

זוהי תשובה חיובית לטקסט בעברית שנכתב יום קודם לכן: "העץ השלם של השין הגדולה".

דג 127: מספר שעות מאוחר יותר חלמתי על אדם כלשהו שעבד איתי עבודה פיזית. הוא אמר לי שיש עדיין עבודה לבצע הדורשת נשיאת משקל רב (כאבנים גדולות). אמרתי לו שעבורי קשה מדי לשאת משאות כבדים בשל מצב ריאותיי. בשלב מסוים ראיתי אותו בחוץ והבחנתי כי הוא החליט לבצע את העבודה בעצמו. ראיתי אז סלע ענק, שגם עשרה אנשים לא היו יכולים להזיז, בעוד שהוא הצליח לבצע את המלאכה ולגלגל אותו על דרך העפר. אותו אדם גם השתמש בסלע כדי לשטח את שאר הדרך לאורך כקילומטר. היה זה הישג מדהים. - -

דג 128: אני מניח שהאדם בחלומי היה מלאך אלא אם כן סימל את יעקב אבינו שהזיז את האבן הגדולה מן הבאר, אבן שבדרך כלל רק מספר רועים היו יכולים להניע (בראשית כ"ט). משה לוי סבור כי זהו סימן חיובי: יש התקדמות גדולה וחשובה מאוד בדרך אל הגאולה השלמה, אשר תושלם בידי מלאך ה', כאשר אותה התקדמות תסלול למעשה את אותה הדרך.

 דג 129: שבת זכור (11 בפברואר): חלמתי שלושה חלומות. בחלום הראשון זכיתי לראות את הצדיק חיים, שהיה שמח מאוד. הוא הרים אותי למעלה בדרגה ואמר לי: "עשית זאת. הצלחת. התגברת על המכשולים, ברוך השם. אתה יכול לשמוח מעתה ואילך!". - -

החלום השני עסק במוזיקה והצלחתי ליצור בו מוזיקה.

דג 130: בחלום השלישי הייתה לי הזכות לשבת ליד השולחן עם הצדיק חיים, ודיברנו יחד. היו מספר חרקים שהפריעו לי, הואיל ונראה לי שהם מתקרבים לעברינו. אמרתי זאת למורה, אך הוא אמר: "אל תיתן להם פתחון פה. כאשר הם יגיעו, הרחק אותם, והם לא יתקרבו אליך". - -

דג 131: לפני כשבועיים חלם ג'יורדנו על חבד"י שאיתו הוא צריך לייצר נקניקי סלמי. אותו חב"די הוא במציאות אדם די טוב וממשפחה אמידה. בחלום אותו אדם נתן לג'יורדנו מעטפה עם שטרות של 100 יורו, שהיו צמודים בחוזקה בעזרת סיכה. החב"די אמר לג'יורדנו כי הוא יכול לקחת את הכסף, שמיועד לו, אך ג'יורדנו סירב ואמר: "לא, שבת עכשיו, ואני לא לוקח כסף בשבת". החב"די אמר: "זה לא משנה, כך אותו בכל מקרה", אך ג'יורדנו עמד בסירובו והתעורר. - -

דג 132: חסידי חב"ד מקושרים חזק מאוד לממון, שחשוב להם יותר מן השבת. ג'יורדנו, לעומתם, הוא תלמיד אמיתי של המורה חיים, והשבת חשובה לו יותר מן הממון. כמה שנואה היא תנועת חב"ד הצבועה בפני השמים, תנועה משיחית שקרית בכל כוונותיה. עם ישראל ידע משיחי שקר רבים ותנועות משיחיות שקריות במהלך ההיסטוריה, אך חב"ד היא הגרועה ביותר, מאחר שהיא למדה יותר מקודמותיה כיצד להיות שקרית, כיצד להפיץ תעמולת שקר וכיצד לשכנע אנשים שחסידיה ישרים בעוד שלמעשה מחשבותיהם סובבות רק סביב ציד כמה שיותר קורבנות תמימים במלכודת הרבי שלהם.

דג 133: ממותו טוענים חסידי חב"ד כי יש בקרבם משיחיסטים ולא משיחיסטים אך מאחר שהתעמולה נמשכת כבעבר, אין זה משנה כיצד הם מכנים את עצמם - הם כולם משיחיסטים עם כוונות משיחיות! אם היו לא משיחיסטים באמת, הם היו יוצאים מן התנועה ומפסיקים להיות חלק ממנה, אך כשבתאים לאחר מות שבתאי צבי, הם מחכים לתחייתו! תנועת חב"ד חיה במערבולת של צואה מיסטית שצחנתה היא בושם עבור חסידיה, מאחר שהתרגלו אליה. הם מלכלכים את כל ישראל כאשר בכל מקום נראים תמונות של הרבי ה"משיחי" שלהם, תעמולה שקרית מזוהמת ומזהמת. אנשים שזוכים לחוש בלכלוך ובצחנה מריחים ריח רע, אך עבור החב"דים עצמם מדובר בריח ניחוח, משיחיסטים ולא משיחיסטים כאחד.

דג 134: מה קורה עם כל השאר? אין הכוונה לאלו שלא יכולים לסבול אותם, אלא לכל השאר. ישנם זרמים רבים של יהודים דתיים ומסורתיים, אשר רואים את התמונות המופצות בכל מקום עם המשפטים התעמולתיים שמעליהן או מתחתיהן. איפה הם כולם? מדוע הם אינם מדברים? מדוע הם לא תוהים לעצמם לאיזו דת פולחנית הפכנו? מי מאפשר להם לזהם את הדת היהודית בתעמולה משיחית שקרית? מדוע אף אחד לא שואל את עצמו מהו העניין ומחליט לצאת נגדו?! מדוע האנשים אינם מבינים את הסכנה המפילה קורבנות רבים אל מלכודת הרבי?!

דג 135: התקוממו, רבנים, הרי אתם רבנים! היו גאים בהיות עם ישראל עם נבחר! אל תאפשרו פגיעה בו בידי תנועה שמתקיימת על תעמולה משיחית שקרית. התעוררו והביטו סביב, פקחו את עיניכם והגיבו למה שהן רואות! אם תעשו זאת ולא תבחינו בדבר, הרי שאתם ישנים בתרדמה עמוקה, ונראה שכדי שתתעוררו יש לחכות עד שה' ייקח צלע מגופכם וייצור חוה חדשה. התעוררו, אנשי תורה, ואם לא, הרשו לנשים היהודיות לבכות ולשפוך רעל על התנועה המשיחית השקרית שמכשילה את עם ישראל מלהגיע לגאולתו.

//////////////////////////////

דג 136: פרשת "כי תשא": מתוך שמות ל"ב: "טו וַיִּפֶן וַיֵּרֶד מֹשֶׁה, מִן-הָהָר, וּשְׁנֵי לֻחֹת הָעֵדֻת, בְּיָדוֹ:  לֻחֹת, כְּתֻבִים מִשְּׁנֵי עֶבְרֵיהֶם--מִזֶּה וּמִזֶּה, הֵם כְּתֻבִים... יז וַיִּשְׁמַע יְהוֹשֻׁעַ אֶת-קוֹל הָעָם, בְּרֵעֹה; וַיֹּאמֶר, אֶל-מֹשֶׁה, קוֹל מִלְחָמָה, בַּמַּחֲנֶה. יח וַיֹּאמֶר, אֵין קוֹל עֲנוֹת גְּבוּרָה, וְאֵין קוֹל, עֲנוֹת חֲלוּשָׁה; קוֹל עַנּוֹת, אָנֹכִי שֹׁמֵעַ. יט וַיְהִי, כַּאֲשֶׁר קָרַב אֶל-הַמַּחֲנֶה, וַיַּרְא אֶת-הָעֵגֶל, וּמְחֹלֹת; וַיִּחַר-אַף מֹשֶׁה, וַיַּשְׁלֵךְ מִיָּדָו אֶת-הַלֻּחֹת, וַיְשַׁבֵּר אֹתָם, תַּחַת הָהָר... כה וַיַּרְא מֹשֶׁה אֶת-הָעָם, כִּי פָרֻעַ הוּא:  כִּי-פְרָעֹה אַהֲרֹן, לְשִׁמְצָה בְּקָמֵיהֶם".

דג 137: חלום מספר 50 (28 במרץ 1985, מילאנו): פרץ חלם כי ראה את הצדיק חיים מלווה בשני אנשים ויורד במהירות מהַר, כשהוא במצב רוח רציני מאוד. הוא הורה בקשיחות לפרץ, שעלה, לרדת מההר. פרץ נעלם לרגע, ואז חזר, וניסה להרגיע את המורה, שפניו היו עצובות. הצדיק חיים אמר: "אחותנו הקטנה נפצעה".

דג 138: (מתוך הערה בספר החלומות): ה"אחות הקטנה" היא התורה, והיא נפצעה בשל דוקטרינות "מיסטיות" שקריות של ספר הזוהר והמשיחיות השקרית של החב"דים, שסילפו את קבלת סיני. כפי שמשה נזקק לרדת מן ההר בשל עגל הזהב, בגאולה השלמה על הגואל חיים לרדת למען טיהור ישראל מן ההתגלמות הנוראה האחרונה של עגל הזהב. פרץ נעלם לרגע, מאחר שעדיין לא סיים לכתוב את התוספות לספר "מלחמות השם" של הרב אלקאפח. הצדיק חיים נזף בי על כך בחומרה (ביולי 1984), ואז התחלתי לכתוב את "חמישה לוחות הברית". הגואל חיים שלח לי כאן את המפתח אל הגישה הנכונה של קבלת המלחמה נגד דוקטרינת האצילות על עצמי, והבהיר לי כי עלי להתנהג אליה כאל פורץ שפצע את אחותו, תוך בוז מוחלט לחטא זה (לא לחוטאים עצמם, שנפלו אל המלכודת באמונה טובה, ומבלי להבין את עבודת האלילים המעורבת בה).

דג 139: ירידת הצדיק חיים מן ההר היא דוגמא מרכזית לאופן שבו התורה הקדושה "מתחדשת" ומוכיחה כי היא נבואית בדור רביעי זה לפני הגאולה השלמה.

שימו לב שיש שתי אותיות גדולות בפרשה זו:

"נֹצֵר חֶסֶד לָאֲלָפִים, נֹשֵׂא עָוֹן וָפֶשַׁע וְחַטָּאָה; וְנַקֵּה, לֹא יְנַקֶּה--פֹּקֵד עֲוֹן אָבוֹת עַל-בָּנִים וְעַל-בְּנֵי בָנִים, עַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים" (שמות ל"ד, 7).

"כִּי לֹא תִשְׁתַּחֲוֶה, לְאֵל אַחֵר: כִּי יְהוָה קַנָּא שְׁמוֹ, אֵל קַנָּא הוּא" (שם, 14).

דג 140: הרמזים כאן חשובים. בני ישראל ראו כי משה בושש=בו שש. הצדיק חיים יורד מההר (מלכות השמים) כאשר ששת הסימנים השלמים כבר נחשפו.

ה"ריש" הגדולה של "אחר" מרמזת על העובדה שהנצרות, שנבעה מה"ריש" של השם "אשר" (של השם המשולש), יצרה אל אחר מן השה המשיחי המסכן. הרמז מושלם דרך ה"נון" הגדולה של "נצר" ברמז לנצרות. זהו רמז "שאורכו" כביכול כאלפיים שנה, כימיה של הנצרות. מאחר שרוב הנוצרים היו בעברם פגאניים, הנצרות שימשה כר לחסד ה' ולסליחתו על עוונות, פשעים וחטאים. מאידך גיסא, אין הנצרות תשרוד לעד, הואיל והמרכיב האלילי בה נסבל רק עד לדור הרביעי.

דג 141: השלמת הרמז היא בכך שה"נון" הגדולה וה"ריש" הגדולה מרכיבות יחד נר=250 בגימטרייה. בזמן הבחירה בצדיק חיים המבנה הסודי של ל"ו הצדיקים הנסתרים מסתיים, ונפתח במקומו מבנה נסתר חדש שנקרא: "250 הצדיקים הנסתרים החיים באמונתם". אז מתחיל טיהור ה"ריש" של "אחר" וה"נון" של הנצרות. בדרך זו ה"ריש" ה"מתוקנת" של "אשר" מצטרפת לשם "אהיה" האחרון עבור הגאולה השלמה הסופית דרך התיקון הגדול של הנצרות. כל זאת ניתן על ידי הגואל חיים, השופט המשוח במלכות השמים שהכריז: "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה".

דג 142: דרך הטקסט "העץ השלם של השין הגדולה" מושלם ספר משנת חיים שמעתה ואילך נקרא: "ספר שושנת משנת חיים". זוהי השלמה חשובה ומשמעותית מאוד, תודה לאל שדי.

דג 143: אין ספק שהרמז הנ"ל מתייחס ראשית כל לבני ישראל. חטא דוקטרינת האצילות של "אחר" הגיע גם הוא מתחת ל"ריש" של "אשר", כאשר היהודים שלא יעברו תיקון בשל חטא זה לא יוכלו לקבל את הגאולה השלמה. תיקונם הוא חלק מן הרפורמה הגדולה ביהדות, כאשר ל"נון" של "נצר" בהקשר זה יש מספר משמעויות. העם היהודי, על אף השואה, היה "נצור" ושמור והתקיים בשל חסד ה', ולמרות 800 שנים של חטא האצילות , חזר העם לארץ הקודש וחווה כעת תקופה בת מאה שנים המכונה "ימות המשיח". לפיכך "נֹצר" מרמז ל"נֵצֶר", רמז משיחי, ככתוב: "וְיָצָא חֹטֶר, מִגֵּזַע יִשָׁי; וְנֵצֶר, מִשָּׁרָשָׁיו יִפְרֶה" (ישעיהו, י"א, 1). נבואה משיחית זו כוללת גם את שליחותו המשיחית של ישוע, אשר תובן לבסוף על ידי העם היהודי דרך התיקון ביהדות ותיקון הנצרות. אין זה עניין פעוט, הואיל וההכרה בשליחות ישוע מכילה את מפתח "מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו" (שם, נ"ג, 5), הדרוש לפיוס הלבבות המובא על ידי אליהו הנביא.

דג 144: ה"נון" הגדולה של "נצר" מרמזת גם על כוכב ה"נון", שכולל את ה"נון" של יהושע בן נון עבור החוק החדש של הגאולה השלמה, את ה"נון הפינאלית" של שושן בפורים הגדול והחדש של הגאולה השלמה ואת ה"נון סופית" של לוויתן עבור כל הקבלה האמיתית והחדשה של הגאולה השלמה, בזכות הגואל הנבחר חיים. לאמונה בכל היסודות החדשים הללו של הגאולה השלמה יש כוח עצום המוביל את האדם לכך שייסלחו לו חטאי העבר על מנת שהוא וצאצאיו יוכלו "ליטול חלק" בגאולה השלמה באלף הדורות הבאים.

למעשה זהו משיח בן יוסף שהיה משיח העמים הנוצריים במשך 2000 השנים האחרונות, ככתוב: "וְנָשָׂא נֵס לַגּוֹיִם, וְאָסַף נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל; וּנְפֻצוֹת יְהוּדָה יְקַבֵּץ, מֵאַרְבַּע כַּנְפוֹת הָאָרֶץ" (שם, 12): נבואה המתייחסת לישוע, דרך הנצרות, של הצאן הנאבד מבית ישראל.

דג 145: עם זאת בגאולה השלמה מי שמצפים לו באמת הוא הגואל ולא משיח בן דוד! משיח בן דוד הוא, ראשית כל, מדינת ישראל. שנית, הוא המפתח של החמור אוכל לחם, המודרך בידי הגואל חיים, שמסביר כי המשוחים שיגיעו, במסגרת בית התפילה המנובא לכל העמים, הם חמורי הגואל חיים. לא כך חשבו היהודים על העניין, הואיל ולמעשה אין זה משיח בן דוד שכולם חיכו לו אלא הגואל האחרון, השופט המשוח במלכות השמים, אשר בחייו היה ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו.

דג 146: הוא מגיע יחד עם אליהו הנביא, זכרו לברכה, אשר לא נספר במניין הל"ו בכל דור. אלו הם השניים: "הָאָדוֹן אֲשֶׁר-אַתֶּם מְבַקְשִׁים, וּמַלְאַךְ הַבְּרִית אֲשֶׁר-אַתֶּם חֲפֵצִים" (מלאכי, ג', 1), אשר למעשה כל ישראל, ודרכו כל העולם, מחכים להם, ותודה לאל שדי, הם הגיעו. הפסוק לעיל במלואו הינו: "הִנְנִי שֹׁלֵחַ מַלְאָכִי, וּפִנָּה-דֶרֶךְ לְפָנָי; וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל-הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר-אַתֶּם מְבַקְשִׁים, וּמַלְאַךְ הַבְּרִית אֲשֶׁר-אַתֶּם חֲפֵצִים הִנֵּה-בָא--אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת". - מיהו אם כך המלאך המפנה את הדרך?

דג 147: האם היסטורית מדובר בישוע? לאחר כל ההסברים האמיתיים אודות משרתו המשיחית של ישוע, ייתכן וכן. "ופנה דרך לפני": לא רק סולל את הדרך אלא מפנה אותה. דהיינו: הוא מסיר את המכשולים המפריעים ל"ופתאם יבוא אל היכלו" וכו' בגאולה השלמה. עמים רבים היו חייבים להתפתח על מנת לקבל לבסוף את הגאולה השלמה - עמים המאמינים באבות, בגאולת ישראל ממצרים ובתנ"ך באופן כללי, שבלעדיהם לא הייתה הגאולה השלמה יכולה להגיע. כמו כן גם האמונה בתחייתו של ישוע ובמלכות השמים, על אף התיאולוגיה האלילית של הנצרות, פינתה את הדרך לגאולה השלמה, שבה האמונה בשני עניינים אלו הינה הכרחית.

דג 148: העובדה שאותו פסוק מכיל קפיצה בת 2000 שנה אינה בעייתית, מאחר שהנבואות הגאוליות, כמו "ופנה דרך לפניי", היו יכולות להתגשם גם לפני 2000 שנה, אם הייתה אז זכות. התייחסות הפסוק ל"מלאכי" אינה בעייתית: כל עניין משיחותו של ישוע והנצרות עברו דרך "שליח" אל שדי למען הכנת העולם לגאולה השלמה. אליהו הנביא, זכרו לברכה, מכונה גם הוא "מלאך הברית", אך שליחות ישוע מתייחסת רק לנבואה האחרונה של ספר מלאכי, במסגרתה הפיוס נכשל ומתרחש: "פֶּן-אָבוֹא, וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (שם, 24).

טוב הדבר, אך בעייתי הוא שבחלום לעיל (דג 127) אני עומד לפני הדרך, שאותה מפנה ומחליק מלאך ה' על מנת שיהיה ניתן ללכת בה.

דג 149: סולי חלם לפני שבוע שעיצבתי שתי תוכניות (ארכיטקטוניות). בחלום הייתי מרוגז מעט על סולי, הואיל והוא היה זה שצריך לבצע את המלאכה אך לא עשה זאת.

החלום מתייחס ללא ספק למה שכונה בסימנים "התוכנית המורכבת", אשר כבר ב-1985 ניתנה לסולי על ידי הגואל. היא אכן לא בוצעה, אולי חוץ מאשר באמצעות פתיחת אתר האינטרנט Camillo על ידי סולי בעבר, אך נכון גם שאותה "תוכנית מורכבת" לא הוגדרה באופן מוחלט עד כה.

 דג 150: בהתייחסות אל כל שלושת החלומות יחדיו (חלומי אודות 7 נענועי הלולב לכיוון הכוכבים, חלומי אודות הדרך לפניי והחלום של סולי על התוכנית המורכבת), אני מסיק שהתוכנית המורכבת היא עבודה שיש לבצע, בעזרת השם, על הדרך שכבר יושרה עבורי. פתחתי את הטקסט "ספר משולם על שבע הקומות" וכעת אני משנה את שמו ל"ספר משולם על התוכנית המורכבת בת 7 הקומות". התוכנית המורכבת חייבת לקשר את שבע הקומות של בית התפילה לכוכבי הגאולה ולהתעכב מעט יותר בקומה החמישית, כי ההרמוניה הגדולה של הגאולה השלמה קשורה אליה. גם הלולב הוא סימן לשלום ולברכה. שבע המערכות החדשות הן המצקת, בית הדין, אסתר, השושנה, כוכב המפליא, פה הלוויתן וכוכב הנון (שאליו קשורים 13 המזלות של הדג הגדול לוויתן, סיבה לעוצמתו הרבה של כוכב זה). וואו! היה צריך להגיע לדג 150 (שלוש "נונים") כדי להבין סוף כל סוף מדוע לכוכב הנון יש כוח היסטורי עצום כל כך.

עובדה היא שה"נון" של "נצר" היא גדולה כ"נון" של שושן, מאחר שעיקר הרמז הוא של פורים הגדול החדש. זה מה שדרוש ל"ונהפוך הוא" גדול, במסגרתו בשורות הגאולה השלמה מתחילות להיוודע לאחרים על מנת שרבים יינצלו וייסלח להם. אמן וכן יהי רצון. סימן של "ונהפוך הוא" הגיע (ראו דג 151 בפרק 6).

 

 

פרק 6

 

דג 151: 25 במרץ: חלמתי ראשית (במספר סצנות) כי כל מה שהיה לי (לנו) נהרס, במיוחד על ידי הים, והכול אבד. בסצנה הבאה היה שינוי וישבתי בה מסביב לשולחן מלבני, כאשר פאולו ישב לפניי, נודע מימיני ומ. מצ'רנוסקו משמאלי. הייתי צריך כאילו להודות בכישלון אך במקום זאת בירכתי: "תודה אתה, ה' אלוהינו, המאפשר לנו כעת להתקדם בבנייה". - היה זה "ונהפוך הוא" מוחלט. - -

דג 152: היה המשך לחלום זה שבו ראיתי, בדרך כלשהי, כי מ. מצ'רנוסקו הופיע בטלוויזיה, ייתכן ובמהדורת חדשות וכנראה יחד עם אנשים נוספים מקבוצת זנזרה. לפיכך שאלתי אותו בחלום כיצד היה עבורו להופיע בטלוויזיה, האם הוא נהנה והאם אחרים דיברו איתו על כך, והוא ענה בקרירות: "כן", מבלי להביע התלהבות. -

דג 153: תגובתי הראשונית לחלום: הייתי מאוד מרוצה מן הברכה שקיבלתי אבל הוטרדתי מנוכחותו של מ. הבוגד, ובל נשכח כי הוא היה הגרוע מבין שלישיית בוגדי הסכיזמה, מאחר שהכיר אותי 12 שנה וידע יותר מכל אחד אחר שהייתי תלמידו של הצדיק חיים. הוא שהה עם המורה ואיתי לפחות 200 פעמים באותם שנים וידע כל דבר, אך עשה מה שעשה הואיל והתרגז שלא מצא אישה. מדובר בסיפור ארוך, אך בכל מקרה לא אהבתי את נוכחותו בחלום כך שלא רציתי להזכיר אפילו את שמו בטקסט זה. החלום, עם זאת, הוא חשוב ביותר וחיובי מאוד, ועל כן עלי להבינו במקום להצטער, כפי שקורה איתי פעמים רבות. לאחר תפילת השבת אכן התחלתי להבין את החלום טוב יותר.

דג 154: מאחר שהחלום מבטא ככל הנראה את הסימן הגדול ביותר של "ונהפוך הוא" שאי פעם קיבלתי, חשוב כי "המן" ייכלל בתוכו, אחרת אין הוא מושלם. אם מ. מצ'רנוסקו נראה בטלוויזיה, בהקשר ברור ל"בית התפילה" המזויף של בן דודו זרה מזנזרה די מוקניה, זהו סימן שה"בניין" המביש שלהם הגיע לשיא. מסיבה זו מ. היה צריך להיראות בחלום שבו מגיעה ברכת אל שדי עכשיו דווקא אודות בניית בית התפילה האמיתי של הגאולה השלמה, בזכות הצדיק חיים. המן כבר הקים את עמוד התלייה בגובה 50 אמה על מנת לתלות עליו את מרדכי, אך ה' ברוך הוא התערב על מנת לבצע "ונהפוך הוא". אמן וכן יהי רצון.

דג 155: חלמתי על יהודי השואה. ראיתי קבוצות של יהודים יחד, כמה מאות בכל קבוצה, צועדים אל מותם. קול אמר לי: "דמיין 160 קבוצות כאלו שנלקחים אל מותם הטרגי". - היה זה בלתי נתפס. - -

כתפיים רחבות נדרשות על מנת לשאת חלום כזה.

דג 156: 30 במרץ 2017, תחיית הציפור 2: משה לוי חלם שהמורה חיים היה בבית אביו, ישב על הספה ודיבר עם דוד. הצדיק היה כבן 20. לאחר מכן המורה נראה מבוגר יותר, כבן 40, וצורתו שונה מזו של המורה, אך משה הבין כי מדובר בו. הגואל שאל את משה כיצד מתקדמת העבודה על הטקסטים וביקש לבחון טקסט כלשהו. משה נתן לו את הטקסט "אור חדש לרמב"ם" והמורה חיים קרא אותו באיטיות ובשביעות רצון. לאחר מכן הגואל אמר שהוא רוצה לנוח ונשכב על הרצפה לנמנם. - -

סימן מקסים בנוגע לטקסטים של ספר שושנת משנת חיים ואתר האינטרנט שלנו. גם העובדה שהצדיק לא הראה עצמו בדיוק בצורתו האמיתית מצביעה על האופן בו האנשים קוראים את הטקסטים באתר, דהיינו: מבלי לדעת כיצד הוא נראה. מנוחתו על הרצפה מצביעה על הקרבה המתגברת של הגואל חיים לעולם. בשורות טובות מקיפות אותנו.

דג 157: באותו הבוקר הייתה לי הזכות להיות בחלום עם הצדיק חיים, שהיה מרוצה מאוד מהתייחסותי אליו בדגים 121 ו-122, אשר לענווה ולדרך שבה נהג על מנת שלא להביך אנשים או לגרום להם אי נוחות.

דג 158: 1 באפריל 2017: חלמתי שהייתי בחוץ והתחלתי ללמד בחור צעיר אודות האמונה וכיצד להתפלל. אמרתי בעברית "שמע ישראל" והוא חזר אחריי מילה במילה. אז הוספתי: "אללה הוא אכבר", אך אותו צעיר לא ענה. משמאלנו ניצבה חומה גבוהה, ומצידה השני ניצב סעיד. איני יודע אם הוא שמע את דבריי או לא אך בכל מקרה סעיד לא יכול היה לומר דבר.

דג 159: מדובר בסימן חזק שלפיו אמירת "אללה הוא אכבר" על ידי המוסלמים, גם על ידי המתונים כסעיד, המייצג את האסלאם המתון, לא מתקבלת למעלה. יש מיליונים רבים של מוסלמים האומרים אמירה זו בכל שעה בעולם, אך דבריהם לא עולים ולא מתקבלים בפני השמים. כל זאת בגלל מחשבותיהם הרעות נגד ישראל ונגד הלא מוסלמים (ראו את הסימן (דג 635 בטקסט "החיוך האוניברסאלי של הדג הגדול לוויתן"), בו הגואל חיים סירב שלוש פעמים לשתות יין ולברך את המוסלמים.

דג 160: 7 באפריל 2017: ג'יוזפה חלם שהוא ראה את דניאל, יעל ושני אנשים לא מוכרים. הם אמרו: "עוד שנה אחת והכול ישתנה. מתקופה של חסד העולם יצעד לשלב השני של הדור הרביעי - לחושך, רעד, פחד ועוד (דברים נוספים שאותם ג'יוזפה לא זכר). - -

דג 161: ערב שבת הגדול, 7 באפריל 2017, י"א בניסן התשע"ז, תחיית הציפור 6, 3969. חלמתי שעמדתי ליד שני אנשים (איטלקים פשוטים) והבטנו מהחלון. הסברתי להם שעל מנת שהרוע יתקיים בעולם, אל שדי יצר "בניין", גדול כמעט כמו הבריאה עצמה, וזאת כדי שיבוצע גם הרע על ידי האנושות. בניין זה נוצר לפני בריאת אדם וחוה, וההוכחה לכך היא שעץ הדעת טוב ורע עמד כבר בגן. שני האנשים הוקסמו מן הדברים, ואחד מהם אמר: "זה מדהים. על האדם לפחד לבקר את פעולות ה'".

דג 162: שבת הגדול מייצגת את ה"בריאה החדשה" של האנושות, מאחר שעד יציאת עם ישראל מעבדות לחירות, לא הייתה להם ממש אפשרות להפעיל את בחירתם החופשית. לפני יציאת מצרים רק פרטים בודדים, האבות, משה וכו' היו יכולים להשתמש בבחירה חופשית. עם השחרור מן העבדות וקבלת המצוות הנוגעות לפסח, העם כולו נכלל במסגרת שבה ניתן היה לבחור האם למלא את רצון ה' או לא. לפיכך פסח מסמל את הבריאה האמיתית של עם ישראל, הגשמת מטרת הבריאה, הבחירה החופשית.

דג 163: בשל כך בריאת הבניין הגדול של הרע הוא עניין עמוק מאוד ביחס לבריאה עצמה. בתורה הוא מוצג כעץ. לעץ יש שורשים, גזע, ענפים, עלים ופירות, ולכן עץ הרע הוא בריאה שלמה של שורשים, גזע, ענפים, עלים ופירות. אנו לא מוצאים, עם זאת, שיש שני עצים: עץ הדעת הטוב ועץ הדעת הרע. אנו יכולים להניח שאלו הן שתי בריאות נפרדות שאוחדו, כביכול, יחד אל אותו העץ. אם היו שני עצים, עץ הדעת הטוב ועץ הדעת הרע, לא ניתן היה ליפול למלכודת.

דג 164: אם העץ היה רק של ידיעת הטוב לא היה ניתן איסור לאכול ממנו! ואם הוא היה מותר, ועץ ידיעת הרע היה אסור, האכילה הייתה רק מעץ הדעת הטוב מבלי ליפול אל עץ הדעת הרע. רק כאשר שני העצים מעורבבים יחד כעץ אחד, ניתן האיסור כדי שלא ליפול אל הצד הרע. זו סיבה ראשונה. סיבה עמוקה יותר היא שכדי להגיע אל הידע האמיתי, הן הטוב והן הרע צריכים להתערבב יחד, במיוחד כשמדובר בשורשים ובפירות. זאת מאחר שזהו בדיוק תהליך עבודת המוח של הפרדת האמת מן השקר, הטהור מן הטמא, המידות הטובות מן המידות הרעות וכו'. באופן זה נרכש הידע האמיתי. כל התורה מגיעה למטרת הפרדה.

 דג 165: לכן יציאת מצרים היא חשובה כל כך ומוזכרת בדיבר הראשון, תפילות, בקידוש, בחגים ועוד. היא מייצגת את הלידה האמיתית של האנושות במעבר ממצב של עבדות למצב של בחירה חופשית. יציאת מצרים הסופית המיוצגת על ידי הגאולה השלמה היא יציאה מעבדות חטאים לחירות של הגשמת רצון ה' בעולם של שלום וטוב. זהו זמן המעבר משלבים היסטוריים שמתחת לעץ הדעת טוב ורע לשלבים חדשים שמתחת לעץ החיים, בזכות שה האלוהים, הצדיק חיים. מתעוררת בהקשר זה השאלה האם בדורות הגאולה השלמה תהיה פחות בחירה חופשית. בעניין זה ניתן סימן שבו נאמר כי אכן תהיה מעט פחות בחירה חופשית בדורות ההם.

דג 166: יהיה אז פחות רוע להתמודד איתו, וכוח הרוע יפחת. אנשים יהיו שוחרי שלום עם לבבות נדיבים וירצו לסייע לכל מי שזקוק לעזרה. בחירה חופשית תקבל ייחוס חדש בעקבות המעשים הטובים ושביעות הרצון של האדם מחייו. הרוע עצמו יקוצץ עד מאוד, ולכן תהיה פחות בחירה חופשית בין טוב ובין רע. אנו חייבים לדבר במונחים כלליים מאוד אחרת לא נוכל לדבר על העניין כלל. מהירות גדולה היא מהירות הדור הרביעי הזה, ולאחריו כל העניינים יימשכו בדרך טבעית יותר.

דג 167: לפיכך כשאנו מדברים במונחים כלליים על הדור הרביעי אנו יכולים להתקרב יותר לעתיד שיגיע, החל מעוד כ-30 שנים. עם סיום דור זה השלבים יהיו גאוליים ויימשכו כ-400 עד 500 שנים (לאחר מכן יהיו שלבים גאוליים חדשים של תחיית האנושות המובטחת על ידי אל שדי). אין זה אומר שבאותם הזמנים תתרחש תחיית המתים הפיזית המנובאת במסורת, מאחר שרק ה' לבדו יודע מתי יגיע זמנה של תחייה זו. בעוד כ-400 עד 500 שנים מהיום בני ישראל לא יניחו עוד תפילין הואיל כי יגיעו לדרגת קדושה במסגרתה התפילין לא יידרשו עוד.

דג 168: כך הכריז הגואל חיים בחלומי אודות החוזה של בית התפילה של הגאולה השלמה. תחיית המתים לא הוזכרה בחלום. אם היא הייתה מוזכרת בה, סביר להניח שעניין הנחת התפילין לא היה מוזכר כלל. תחיית המתים הפיזית היא הדרגה הנעלה ביותר בהתקדמות של עם ישראל ושל האנושות בהתקרבותם לנוכחותו של אל שדי. מה שזקוק לו העולם כעת הוא הסימן הסופי של תחיית הגואל חיים עבור הגאולה השלמה עצמה, שאליה תיכנס האנושות לאחר הדור הרביעי.

דג 169: על מנת להוכיח שהסימן השלם של תחיית הגואל חיים הוא הסימן השלם הסופי, הגיעו סימנים במסגרתם הראה דומניקו מניגרסו את עצמו (בחלומות של דניאל וג'יוזפה בניו) כמי שקם לתחייה בגוף חדש של התחייה והבהיר להם כי זאת קרה בזכות תחיית הצדיק והגואל חיים. זהו אישור של השלמת הסימן. העובדה היא שהדבר קורה בחלומות (אותם חלומות שעליהם ניבא הנביא יואל) לא ממעיט בשום אופן את היותם מציאותיים. כל מה שמגיע בחלומות גאוליים יכול להתממש, תלוי בזמן ובזכות. מר דומניקו מניגרסו לא היה יהודי או בקיא בענייני דת, וזו גם הסיבה מדוע תחייתו מתקשרת לעולם. אמן.

דג 170: הגאולה השלישית השלמה מכילה את המפתחות לשלמות ההיסטורית של סימני התורה הקדושה, ולא יכולה להתקיים שלמות מבלי השלמת סימן התחייה. אם יידרשו לעם ישראל כ-400 עד 500 שנים להגיע לקדושה שלא תצריך עוד הנחת תפילין, כמה שלבים היסטוריים עתידיים של התקדשות עוד יידרשו על מנת להגיע לדרגה של קרבה מספקת של אנשי העולם אל מלכות השמים, כך שהמתים יקומו בגופים חדשים של התחייה (באופן פיזי)? משפט ארוך זה לא משתווה לאריכות השלבים ההיסטוריים שעל עם ישראל לעבור עוד כדי שיגיע לשלב ההיסטורי של תחיית המתים. המחשבות של אל שדי אינן מחשבותינו. אלפי שנים שלנו הן כיום אחד עבורו!

דג 171: האנושות לא תתעצב מצמצום דרגת הבחירה החופשית. העולם כבר ראה מספיק מן העץ ההוא כדי לדעת על מה מדובר. האנושות תהיה מרוצה מן הידע שאליו היא תגיע בקצת פחות מאבק. הי-הא! אלו הם העניין החדש, הפסח החדש, החיים החדשים וחידוש הבריאה. הם לא נובעים מעץ הדעת טוב ורע אלא מעץ החיים שהובא לעולם בזכות הצדיק הנבחר ששמו חיים. אלו הן בשורות גדולות של חירות בפסח החדש, בו העולם ישתחרר מן העבדות, העבודה הזרה והרוע מכל דרגה. זוהי חירות הפסח החדש המאפשרת לעם ישראל ולאנושות לאכול מפרי עץ החיים.

דג 172: זה מה שניסיתי לומר לכם שנים רבות אך לא הבנתי אותו ברור מספיק כדי להסבירו. הי-הא! הי-הא! אנו יכולים לדבר כעת על ההגדה החדשה ועל הרמז בפסוק שבספר ירמיהו (ט"ז, 15) אודות העלייה הרוסית הגדולה, אך אף על פי שמדובר בסימן גדול וחשוב, הוא רק פותח את הדלת עבורנו לדעת מה אפשר היה שיתרחש ומה צפוי לקרות בעקבותיו. ההגדה החדשה חייבת לספר על הגילוי החדש של אל חי, ישתבח שמו, המציג בפנינו את כל היסטוריית העבר בהקשר להיסטוריה החדשה של דורות עץ החיים, בזכות הגואל הנבחר חיים.

דג 173: העולם מתחדש לחלוטין במסגרת הגאולה השלמה. כל ההיסטוריה התקשרה לקונפליקט של עץ הדעת טוב ורע. בגאולה השלמה קרב זה ייוותר קרב, אך מדובר בקרב של ניצחון, ועם ניצחון זה, מגיע זמן פרי עץ החיים, שאינו עץ של קרבות. זהו עץ של חיים מהנים, עץ של חיים אמיתיים, עץ של חיים נצחיים, עץ של התעלות ענווה, עץ של דרכים נעימות האהובות על ידי הבורא, ישתבח שמו. זהו עץ של מידות הלב, עץ של טוב ורחמים. הפסח של הגאולה השלמה משחרר את העולם מן הרעוֹת, כדי שהאנשים הזכאים שיישארו יוכלו להשיג את פרי עץ החיים.

דג 174: הנבואות הגאוליות הן מפתחות להבין משהו מן הדברים החדשים שיתרחשו בזמני עץ החיים. שם השופט המשוח במלכות השמים, חיים, כבר נוצר לפני בריאת העולם וזאת מאחר שמטרתו היא להביא את החיים החדשים של עץ החיים לעולם. באופן זה ישמש הגואל חיים כפלא יועץ, אל גיבור, אבי עד, שר שלום, הואיל, ואלו הן התכונות שדרכן מביא הגואל את עץ החיים לעולם. הידע מאל שדי יהיה כים גדול המכסה את העולם, ועל כן אנשים לא ישאלו עוד אודות ה', כי כולם כבר ידעו אותו, מקטנם ועד גדולם.

דג 175: כאשר אנשים יאכלו מפרי עץ החיים, כוכבי הגאולה ישמשו כלבוש. המשושה יכסה את ליבי, בית הדין יכסה את אוזניי, ואסתר במלכות אחשוורוש תכסה את זרועותיי ורגליי. אני אעמוד על המצקת הגדולה בנועם רגליי ואביט על השושנה על מנת להיות חלק מתפילות 13 המזבחות של בית התפילה. שלושת כוכבי פה הלווייתן יגרמו לשפתיי לחייך. 13 מזלות הלווייתן יהיו ככתרים של ידע חדש על ראשי, וכוכב המפליא יפליא אותי בהבנה חדשה ויקרה אודות 127 כוכבי הגאולה, תוך מעבר מכוכב לכוכב. כפי שהחמור אוכל לחם, כך האנושות תאכל בעתיד את פרי עץ החיים, וכמה גדולה תהיה הנאתה והבנתה.

דג 176: אל תטעו, אנשים יישארו אנשים. הם לא יהפכו להיות רובוטים רוחניים או חיילים רוחניים, אך הרוע יתפוגג. לב האנשים יבורך בטוב. הטבע יחזור למקומו הראוי. לכל אדם, עם זאת, יהיה את אופיו ואת דרכו בהסתכלות על דברים במסגרת האמונה האמיתית. אין גבול להרגשת האמונה העצמית ולעבודה העצמית על מנת להתקשר באופן אינטימי יותר לעבודת אל שדי. קיצוניות דתית לא תתקיים, ובדומה לכך גם לא קנאות מוגזמת או קבוצות של אנשים שרוצות להתגאות בדתיותן. כל הגישות הללו תחשבנה שטחיות באופן טיפשי, ולא יהיה להן מקום במנטאליות המאוזנת של האנשים בפני ה' ובפני הטבע.

דג 177: תהיה שירה, תהיה ספרות יפה, ייכתבו ספרים נהדרים ומוזיקה נפלאה תולחן ותושר. ספרי ידע מכל סוג יהיו רווחים אז, מאחר שכאשר אנשים הם ענווים, דלתות ושערים של הבנה חדשה נפתחים באלפי נושאים. השעמום יתבטל בדורות הגאולה השלמה. טבע העולם, כפי שנברא על ידי אל שדי, יחזור, אם כי פשטות החיים הטבעיים לא תחזור עוד. אנשים לא יחזרו לחיות כפי שחיו בשנים בהן לא היו חשמל, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, טלפונים חכמים ומיליון דברים חדשים. ההתקדמות המדעית תימשך, אך זאת ללא ה"ויתור" המדעי על הבורא היחיד של היקום.

דג 178: בדור הרביעי עוד יתרחשו הפתעות גדולות, אשר יביאו ידע מדעי לגבהים חדשים. חוצנים יגיעו על מנת להילחם בבני האדם, מאחר שיחושו כי הם מאוימים על ידי רצוננו להתפשט לחלל. בני האדם, עם זאת, יגברו עליהם ולבסוף ייווצרו יחסי ידידות בין השניים, מה שיוביל להבנה חדשה לגמרי בנוגע לחלל ולכוכבים. שינוי זה יביא לניתוח מדעי חדש, הואיל והיסודות שקיימים בכוכבים אחרים אינם זהים ליסודות שבעולמנו. הבחנה חדשה זו לא יכולה להגיע מכדור הארץ עצמו אלא רק מגילוי של יסודות חדשים שאין לנו עדיין ידע אודותם. כל זאת יקרה כשבמקביל הטבע יחזור לעצמו, מאחר שהאמת, הטוב והבריאות האיתנה מותאמים לטבע שיצר אל שדי עבור העולם.

דג 179: ננסה להבין זאת תוך השוואה לדורות מגדל בבל. העיר והמגדל נבנו בלהט המרד נגד הבורא, כאשר אנשי התקופה שיערו כי אם הם יגנבו את השפה, הם עצמם ונמרוד כאל שלהם יוכלו לשלוט על העולם לעד. שאיפה זו מקבילה לזו של המדענים בימינו אשר באמצעות התיאוריות שלהם שוללים את קיום האל. עונשם של אנשי דור המגדל סימל שינוי קטקליזמי בשמים, במסגרתו השפה האחת בה דיברו אותם אנשים התפצלה לשבעים שפות שונות. השפה המקורית מייצגת פשטות נעלה שלא תחזור עוד.

דג 180: בהשוואה לשפה המקורית, שבעים השפות השונות מייצגות סיבוך עצום אך גם יופי גדול של שוני שהבורא, ישתבח שמו, אוהב בעולם. כפי שהעולם לא יחזור לפשטות של השפה האחת, כך גם העולם המדעי על חידושיו הרבים, המסמלים יופי רב גוני עבור העולם, לא יחזור לתקופות היסטוריות קודמות. עם זאת, ההתפשטות המדעית הגדולה והחדשה לא תכיל רוע, והאנושות תשתמש במדע למטרות חיוביות. הטבע האמיתי של האנשים יתגלה מחדש, כך שהתהליכים הטבעיים בעולם יחזרו, והאמונה הפשוטה והאהובה באל שדי תשכון לעד בלב האנושות.

 

פרק 7

 

דג 181: 19 באפריל 2017, כ"ג בניסן התשע"ז: חלמתי שכתבתי מסר: "מהי האמונה אותה אנו מלמדים?". הוא הגיע על מנת להבהיר למי שרוצים להיכנס אל ענייני הגאולה השלמה במה אנחנו מאמינים. אני מניח שהמסר הזה מיועד לשמש כהקדמה כללית מאוד לספר שושנת משנת חיים. אני אכתוב אותו, בעזרת השם, כטקסט נפרד וייתכן שבהמשך אכיל אותו בספר התוכנית המורכבת.

דג 182: 20 באפריל 2017: חלמתי אחר הצהריים חלום שבו הייתה לי הזכות העצומה לעמוד עם הצדיק חיים. הוא היה גבוה מאוד, מספר מטרים מעליי. הבטתי בו וחשתי קטן מאוד. המורה חיים שראה זאת רכן לעברי והחל למשוך אותי מעלה. אני סבור כי עיניי היו עצומות, אך חשתי כי אני עולה מעלה כמעלית ושמחתי מאוד על ההתעלות ועל היותי קרוב למורה חיים. גם הוא חייך ושמח. - -

דג 183: בסצנה שנייה נאמר לי שנשלח לי ספר בדואר. בנקודה מסוימת הייתי בחוץ, בשטח פתוח, ונאמר לי לקבל את הספר. ראיתי אז לוח מודעות ירוק שאורכו כ-4 מטרים וגובהו כ-2 מטרים, כשהספר צמוד אליו באמצעו. חתמתי את שמי באנגלית, פול, והפרדתי את הספר מן הלוח. לא ראיתי את הכותרת שלו, אך לאחר שפתחתי אותו ראיתי כי הוא כתוב באנגלית, אם כי היו בו גם אותיות עבריות. גודל דפיו היה כזה של עמוד A4 והוא כלל כ-120 עמודים. שמחתי לקבל את הספר. - -

דג 184: בשורות נהדרות מדוד קטוצ'י (בנם של רחל ושאול). הוא סיפר לי ארבעה חלומות על נח והתיבה, שהייתה מלאה בסימנים רבים הנוגעים לתיבת ההצלה. בנקודה מסוימת דוד פנה לאל שדי וביקש ממנו ליטול על עצמו את כפרת חטאי האנושות, וזאת כדי שגשמי המבול לא יהרסו את העולם. ה' ברוך הוא ענה לדוד בישירות ואמר שהוא (דוד) אינו יכול ליטול על עצמו את הכפרה. - - נפלא שדוד הגיע לדרגה כזו של אמונה גדולה.

דג 185: 19 באפריל 2017: סן מאיר חלם שבתחנת רכבת תחתית כלשהי ניגש אליו אדם וקרא לו, אך סן מאיר לא ענה והסתלק ממנו מספר פעמים. קול אמר לו שמדובר באדם שלילי מאוד שמעוניין לפגוע בו. אותו אדם, עם זאת, המשיך לרדוף אחריו. סן מאיר ראה אז אור חזק שיצא פיזית מידו והוא כיוון אותו נגד אותו אדם, שתגובתו הייתה של פאניקה ופחד. בכוח אור זה הרים אותו סן מאיר למעלה באוויר, כך שלבסוף ירד אותו אדם מטה, וגישתו השתנתה. קול אמר לסן מאיר שכעת אותו אדם הפך לחיובי, ושכוונותיו הן טובות. -

דג 186: סן מאיר מאמין בברית החדשה השלמה, בחוק החדש ובמנהג החדש והוא קורא את חלומות הגאולה השלמה. הוא גם היחיד שמבצע באופן קבוע את מנהג הלחם, היין, החלב והדבש והוא נדיב. לפיכך הראה לו הגואל חיים בחלום משהו מכוח הקדושה החדשה. בעזרת כוח אור זה ניתן לשנות אדם רשע לאדם טוב, שינוי מדהים ופלאי. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

דג 187: בשנת 2010 כתבתי הערה על חלומו של סולי משנת 1988 ובשל חשיבותה במבט עכשווי של הגאולה השלמה, אני מביא אותו להלן:

חלום 369 (4 באוקטובר 1988): סולי חלם שפרץ, לאחר שקיבל סימן מפאולו מתוך הספר "המסע הארוך לירושלים", השתנה לחלוטין. הוא התפשט לגמרי ונראה שונה. סולי החזיק את אזור ברית המילה שלו, ותלמידים אחרים החזיקו את סולי בזרועותיו. פרץ לא דיבר, אך הוציא קולות חזקים ובשלב מסוים צעק בעברית: "עץ"[1]. -

דג 188: סימן: הדרך הארוכה לירושלים - (מאי 2017) - איננו יכולים לחשב עד כמה ארוכה היא הדרך לירושלים אך אנו יכולים לשער זאת בזכות חלום זה, הואיל והתקופה הארוכה של האור החדש של חנוכת החנוכות מתמשך משנת 2054 ועד לשנת 2091. ייתכן והבנייה הממשית והתחלת הפעילות של בית המקדש השלישי תתקיימנה בתקופה זו. 36 השנים הראשונות של הסימנים (1982/3-2018/9) בסימן כוכבי הגאולה הן בסימן סימני ההתבוננות של בית התפילה (ושל כל היבטי הגאולה השלמה) הכוללים את ה"בנייה" במונחי כתבי ספר שושנת משנת חיים. התקופה השנייה בת 36 השנים (2018/9-2054/5)  תהיה בסימן מלכות השמים ובסימן מהירות הדור הרביעי (עד 2048). סימן "הדרך הארוכה" הוא איטי יותר בוודאות מבחינת הזמן. ירושלים היא גם "יראה שלמה".

דג 189: נכון שבמהלך הדור הרביעי "יראת ה' שלמה" תרד לעולם למי שייוותר בו, דבר הדומה ליראת סיני, במסגרתה נראה ההר כאילו נפל על ראשי בני ישראל וגרם להם לרעוד, אך אולי אף יותר ממנה, בשל כל מה שיקרה בדור זה. עם זאת, לאחר הדור הרביעי יראת ה' השלמה תהיה מקור החיים בעולם החדש, שיהיו שלווים ואיטיים יותר, כך שבדרגה זו של יראה ניתן יהיה להקים את בית המקדש הסופי ואת כל המוסדות הקשורים אליו. אני סבור, לפיכך, שהדרך הארוכה לירושלים מתייחסת לתקופה השלישית בת 36 השנים - מ-2054/5 עד 2090/1.

דג 190: לפני הסבר זה דיברנו תמיד על האפשרות שבית המקדש ייבנה מיד אחרי 2048, גם בהתבסס על חלומה של אנה גספרוטי משנת 2000 לפיו כל הסימנים שהתקבלו יושלמו בשנת 2050. יש לשים לב, עם זאת, שהסימנים שהתייחסו לבית המקדש השלישי, אותם ראו נודע ודניאל, לא הראו בית מקדש בנוי ומתפקד.

באשר לסימן שביצעו פרץ והתלמידים: פרץ התפשט מאחר שסימן הדרך הארוכה לירושלים מייצגת נקודת מבט חדשה בהשוואה להסברים הקודמים. תנועותיו של פרץ מסמלות שינויים כוכביים, שמגיעים למען ההגשמה הנבואית. משמעות הדבר: התגשמויות נבואיות רבות בסימנים או בנבואות הידועות דורשות שינויים כוכביים לשם הגשמה.

דג 191: כך גם בנוגע להתגשמות עץ הדעת טוב ורע המתוקן ולירידת עץ החיים לעולם של דורות הגאולה השלמה. במסגרת התגשמות זו ישנה התאמה להקמת בית המקדש השלישי בערך בשנת 2084. העניינים משתלבים יחד. חובה לדעת את העובדה שהתגשמות עניינים אלו בשנת 2084 היא קצרת זמן ביחס לשינויים המנטאליים העצומים שיתרחשו ביחס לעבר.

דג 192: 28 במאי 2017: חלמתי שאמרתי לג'יורדנו: "אני חוזר לאיטליה". נראה היה כאילו היינו שנינו בישראל, והחלטתי לעדכן אותו בעניין, כדי שלא יופתע אם אעזוב לפתע. הוא לא התלהב מן המידע, שהצביע למעשה על כך שהיה לי מחסור בכסף. גם אני אמרתי שאין לי כסף. לאחר מכן חלמתי שמישהו אמר לי לענוד שרשרת (רביד) למשך 7 דקות. השרשרת הייתה שחורה ויפה עם שבעה קישוטים מצורפים, 3 מכל צד ואחד בחיבור בין שתי קצוות השרשרת. אז התעוררתי, התיישבתי וחיברתי את מכונת החמצן שלי למשך כ-7 דקות.

דג 193: שבת, פרשת "נשא" (3 ביוני 2017): נודע חלמה שהיא, פאולו ואני היינו בחדר. נוכח בו גם איש גבוה מאוד שהכריז כי הוא "מלאך הנבואות" שיעמוד לצידנו מעתה והלאה. הוא גם אמר שאנו יכולים לשאול אותו מה שאנו חפצים. אני שאלתי מה יהיה עם דניאל וג'יוזפה, והמלאך ענה כי הם כשני אפונים שאינם יכולים להיות יחד, וכי הכרחי יהיה לבחור אחד מהם. נודע, שהתרגזה מעט משאלתו של פרץ, הואיל והיו עניינים רבים אחרים לשאול אודותם, שאלה את המלאך על בית התפילה. המלאך הראה לה את בית המקדש השלישי בבאר שבע, באותה הצורה שאותה היא קיבלה לפני כ-20 שנה בהתייחס לבית המקדש בירושלים (מבנה רחב, עגול וגבוה שצבעו כצבע חול המדבר, מואר מאוד).

דג 194: בהמשך החלום היינו בסופרמרקט, ופאולו קנה 65 קילו בשר וחמישה ליטרים של מיץ ענבים טרי. -

החלום אודות בית המקדש בבאר שבע משלים את הבשורות לפיהן גם בבאר שבע יקום בית המקדש השלישי (מלבד בירושלים), כפי שהתקבל בעבר בחלומו של ג'יוזפה. זוהי, עם זאת, הפעם הראשונה שהבניין הבאר שבעי נראה בחלום. 65 קילו בשר מסמלים את המשכיות הנבואות אודות הדור הרביעי, שאורכו 65 שנים. מיץ הענבים הטרי מסמל נבואות חיוביות שתגענה בהקשר לדור הרביעי ולא רק נבואות כבדות.

דג 195: 5 ביוני 2017, י"א בסיוון התשע"ז: חלמתי שישבתי ליד שולחן עם הצדיק אבוחצירא, עליו השלום. הוא היה זקן מאוד (יותר מבן מאה שנה) ודי גבוה. היו ליד השולחן אנשים נוספים, שלא הכרתי. בנקודה מסוימת הצדיק אבוחצירא נעמד, ומתוך כבוד נעמדתי גם אני. הוא שמח מאוד על כך ואמר: "מעט מאוד בימינו יודעים מהי דרך ארץ אמיתית". שאלתי אותו אם הוא מכיר את הרב רפאל פרץ כדוגמא לרב בעל דרך ארץ אמיתית, והוא ענה בחיוב. - -

דג 196: 11 ביוני 2017: בעוד אני עובר מחדש על ההצהרה הרשמית של הגאולה השלמה, ראה דוד לוי הבוקר בחולון את הצדיק חיים בחלום ודיבר עימו. הצדיק הכריז כי בעוד יומיים כל העולם ידבר על טרוריסט כלשהו שייהרג.

דג 197: 14 ביוני 2017: הנה מה שקרה: באימוני משחק בייסבול מסורתי בוירג'יניה (משחק צדקה) בין חברי קונגרס רפובליקנים ודמוקרטים, אדם כבן 66, לאחר ששאל מישהו אם במתחם אימונים מסוים נמצאים רפובליקנים או דמוקרטים ונענה כי אלו רפובליקנים, פתח לעברם באש. הבכיר הרפובליקני, המצליף סטיב סקאליס, נפצע בירכו יחד עם שני אנשים נוספים. שני מאבטחיו של סקאליס ירו ביורה והרגוהו. כל העולם מדבר על מה שקרה. העובדה שהצדיק חיים אמר במילותיו לדוד כי יקום טרוריסט לא דווקא הצביעה על טרוריסט אסלאמי. בשל כל ההסתה הפרועה נגד הנשיא טראמפ, ירי זה נצבע בצבעים פוליטיים והוגדר כסוג נוסף של טרוריזם. ראש ה-FBI בוירג'יניה ענה לכתבי החדשות כי מוקדם מדי להצביע על המעשה כפעולת טרור, והוסיף כי אין מדובר בניסיון התנקשות. רודני דיוויס, חבר הקונגרס הרפובליקני מאילינוי, הגדיר את המעשה כפעולת טרור הנובעת מרטוריקה (Political Rhetorical Terrorism)[2].

דג 198: 18 ביוני 2017, כ"ד בסיוון התשע"ז: חלמתי שטיילתי יחד עם דוד לוי באוטובוס. ישבנו האחד מול השני, כשרגלי הימנית נגעה ברגלו הימנית עם התקדמות האוטובוס.

זהו סימן טוב מאוד של זיכרון והכרה בכך שהצדיק חיים, כיום לפני פטירתו, אמר לדוד ולי: "היו תמיד יחד!" וביצע סימן של אחדות.

דג 199: 19 ביוני 2017, כ"ה בסיוון התשע"ז: דוד לוי הבהיר כי יום פטירת הצדיק חיים הוא כ"ד בסיוון ולא כ"ג בסיוון, כפי שתמיד טענתי. מר רמו לוי, על נשמתו היקרה השלום, נפטר עשר שנים מאוחר יותר, בכ"ג בסיוון. קבורת שניהם הייתה בכ"ה בסיוון.

דג 200: 19 ביוני 2017, כ"ה בסיוון התשע"ז: חלמתי שני חלומות. בחלום הראשון ראיתי חפץ שנראה כחושן משפט, עם 12 תאים שיועדו לאבנים יקרות. כל התאים היו מלאים באבנים כאלו, אך שניים מהם היו צריכים להתמלא עוד לשם השלמת הנבואות אותן הם יצגו. ההשלמה התייחסה לחייזרים מכוכבים אחרים שיגיעו לעולם. אני עמדתי כשני מטרים מן החפץ, עם סימן המטה הנבואי, ונגעתי בשני התאים הללו כדי לגרום לחפץ להיות מושלם מבחינת כוחו הנבואי. -

דג 201: לאחר מכן נרדמתי שוב וחלמתי שישבתי במושב האחורי של מכונית בה נהג פאולו, ונודע ישבה לידו. גג הרכב היה פתוח, והיום היה בהיר (איני יודע איזו מכונית זו הייתה, אך בוודאות מדובר במכונית ישנה, מלפני כ-20 שנה). לפתע, ישר מולנו, נראתה באופק קשת צבעונית ויפה. התלהבתי מאוד על הופעתה והודיתי פעמים רבות לה': תודה לאל שדי, ברוך השם, בשמחה גדולה. הקשת הנפלאה המשיכה להתקדם לעברנו עד שהתמקמה בדיוק מעל ראשינו בשמים, כך שראיתי את צילו של ראשי על פני הקשת. אז ראיתי גם את צל ראשה של נודע משתקף על הקשת בדרך דומה ובהמשך גם את צל ראשו של פאולו. גם פאולו וגם נודע התלהבו מאוד מן הסימן מאל שדי. -

הקשת בענן היא בסימן הברית החדשה השלמה, ועלייתה מן הארץ עצמה, במאונך, היא סימן שהברית החדשה השלמה מוכנה לעלות מן הארץ. היא מגיעה ביום תחיית הצדיק חיים.

דג 202: חלמתי שהאפיפיור נרצח, ושהמספר 4 נקשר לכך. ייתכן ומדובר ב-4 חודשים או ב-4 שנים.

20 ביוני: 4 שנים מעתה, 2021, ייתכן והסימן התייחס לנפילת הוותיקן.

דג 203: 24 ביוני: משה לוי חלם ששהה באולם שמחות רחב, שבו חגגו יהודים רבים, ייתכן נישואים או אירוע אחר. שמחה גדולה נראתה. בנקודה מסוימת הכול השתנה, ועצב גדול ובכי השתלטו על האירוע. - -

25 ו-26 ביוני: בימים האחרונים עברה בועדת השרים הצעת חוק המותירה לרבנות בלבד לבצע גיורים. מפלגת ישראל ביתנו הייתה היחידה שהתנגדה לחוק בממשלה והגישה עליו ערר. הממשלה גם החליטה לעצור את תכנית בניית החלק ברחבת הכותל הדרומית, בו תוכלנה להתפלל גם נשים קונסרבטיביות ורפורמיות.

דג 204: סימן קשה של בכי. הוא מגיע על מנת להדגיש כי החלטות הממשלה מתקבלות בשמים בבוז, בעוד שהצעות נגדיות, אם היו מתקבלות ומיושמות, היו גורמות לשמחה עצומה.

דג 205: 27 ביוני 2017: משה לוי חלם שהוא היה בחוץ, לא בישראל, וטייל עם אביו דוד. במהלך הטיול הוא עלה על סולם שהוביל להיכל או רחבה עליונה. קשה להגדיר בבירור מה היה אותו היכל אך הוא היה שקוף (ייתכן מזכוכית). משה ראה את "רצפת" ההיכל וכן אנשים רבים ניצבים עליו ממרחק. מסיבה כלשהי הוא לא טיפס אליו. בהמשך החלום ניסה אביו דוד לטפס על סולם נפרד אך הוא מעד וכמעט נפל, לולא משה נחלץ לעזרתו. בחלקו השני של החלום נראה נהר רחב ממנו יצאו חיות, כלווייתנים מוזרים ודגים עם פרצופים של בעלי חיים אחרים כקרנפים. אותם יצורים ימיים החלו להלך על היבשה. - -

דג 206: 30 ביוני 2017: אני סבור כי הרחבה העליונה השקופה מתייחסת לרקיע השמיני החדש, כאשר החלום הגיע במהלך הימים שבהם עובר דוד על הטקסט באיטלקית שנקרא: "חמור הרקיע החדש" (Asino del Nuovo Firmamento). נראה לי מחלום זה שעניין הרקיע החדש לא הוסבר מספיק בספר הנושא את שמו. אי ההסבר המספק עלול היה לגרום לדוד לשאול שאלות כמו: מהו הרקיע החדש? מהו מקורו? מדוע הוא חייב להתקיים? ועוד. עניין זה מיוצג בחלום דרך מעידתו של דוד, מאחר ששאלות כאלו, גם אם הן לגיטימיות, אינן תמימות דין. איני מתכוון שלדוד היו מחשבות כאלו, אלא שהעניין עצמו לא הוסבר כראוי, עובדה שיכולה להוביל לשאלות מסוג זה.

דג 207: אם ההיכל מסמל את הרקיע החדש, הסולם הוא משמעותי מאוד. שיעור חדש ומדהים נולד ביחס לסולם יעקב. זאת מאחר שאנו נמצאים כעת תחת סימני יעקב, ומאחר שהמורה חיים אישר את המדרש לפיו רק כאשר יעקב אבינו ישן על הר המוריה, מלאכי השרת ראו את דמותו של הנבחר האחד על ידי ה', שנראתה מתחת לכסא הכבוד - דמותו של יעקב. הם עלו על מנת להביט על הדמות וירדו כדי להביט ביעקב, עלו וירדו שוב ושוב, תוך שהם נדהמים מן המראה. משנה חדשה זו הגיעה על מנת להאיר אותנו. ההיכל העליון המרומז בתורה ומפוענח ככסא ה' או כבסיס לכסא או כמצוי מתחתיו, מגיע בגאולה השלמה כרקיע השמיני החדש. הטיפוס על הסולם מגיע על מנת לראות את הצדיק חיים היושב על כסאו במלכות השמים.

דג 208: החלום הגיע גם על מנת לסייע לנו להבין את מטרת הרקיע החדש, גם אם הוא רחוק מכל הבנה. הרקיע השמיני הוא הגשר שבין מלכות השמים ובין הארץ. אנו מתייחסים כעת אף לחלומותיה של נודע (חלום 436 משנת 1988 וחלום 471 משנת 1989), שבהם נראה כי גם המלאכים אינם יכולים לראות את הכסא שעליו יושב הגואל חיים, וכי כוכבי הגאולה הם אמצעים בין מלכות השמים ובין העולם. העניין מורכב, אך הרקיע השמיני דרוש להשלמת מטרה זו. הרקיע השמיני הוא הרפלקטור הגדול של הגאולה השלמה. כל ענייני הגאולה השלמה משתקפים דרכו, ולפיכך הוא הופך למְשקף הגדול והחדש עבור העולם החל מן הדור החמישי. כוכבי הגאולה עצמם משתקפים בו. העניין כולו דורש הסבר רחב יותר, בעזרת השם.

דג 209: האם העניין קשור ליציאת בעלי חיים מוזרים מן הנהר? כן, מאחר שאם קיים רפלקטור, הרי שהוא ישקף את כל מה שהוא קולט, כולל את כל מה שתעשו, בכל צורה שתרצו שתיראה. אם לא היו אמצעים לבטל התנהגויות שגויות המבוססות על רעיונות או פרשנויות שקריים, רבים היו "מביטים" על הרפלקטור ורואים את עצמם כ"נעלים" או כ"מוצדקים" בכל פעולה שיעשו. מסיבה זו הרקיע החדש משוּל גם לנהר גדול שאינו מאפשר ליצורים מוזרים להישאר בו, לא ללווייתנים מוזרים ולא לדגים עם פרצופי בעלי חיים אחרים ככרישים עם פרצופי קרנפים. המטרה היא להרחיק כל סוג של משיחי שקר, קדושי שקר או דוקטרינות שקריות בדורות הגאולה.

דג 210: אני סבור כי אמרתי יותר מדי במילים מועטות מדי, ולכן נראה שנושא זה זקוק להרחבה נוספת. אני בעצמי די תמים. לא חשבתי אף פעם על העניין באופן זה עד לחלומו של משה לוי. אני חייב לנסות ולאמת כעת את הסבריי תוך ניסיון ולהבין האם אני חייב להרחיב אודות הנושא. מה שברור: דוד עבר על הטקסט, משה חלם, סולם עלה אל היכל שקוף, דוד חשב לעלות באופן אחר אך מעד, משה הציל אותו ממחשבות אחרות ואז ניתנו הסברים אודות האספקלריה הזו, הרקיע שדומה למראה וההגנה ההכרחית מרעיונות זרים. פרשנותי במקומה עד כמה שאני מצליח להבין כעת.

 

פרק 8

 

דג 211: חלמתי בשבת (1 ביולי 2017) שאמרתי את הקידוש שלנו בפני יהודים רוסים מבלי לומר אמן. הסצנה חזרה מספר פעמים. נודע הייתה לידי והזכירה לי שלא לומר אמן. לאחר מכן חלמתי חלום דומה: אמרתי את הקדיש שלנו, ייתכן ולא בפני יהודים רוסים אך בוודאות בפני יהודים אירופאים. בהמשך ראיתי את סן מאיר בביתנו. הוא התקלח אבל לאחר מכן לא נראה בבית מספר שעות עד שראיתי אותו ישן על כסא בחדר האמבטיה כשחזהו חשוף. - - הסצנה הבאה בחלום הייתה של קבוצות חסידים שחשו שמחה בשל ייחודם כיהודים. סוג מחשבה זה בא אל קיצו בדור הרביעי מאחר שהוא אינו רצוי. אז ראיתי את עצמי יושב ליד שולחן עם אוכל יחד עם האנשים שנוכחים בבית הכנסת שנמצא מתחת לביתנו המשותף, אך מישהו סימן לי כי עלי לעזוב כי חזי היה חשוף, ואכן יצאתי מן המקום. - -

דג 212: כל אלו הם סימנים לכך שהעבר מת, הסתיים, נגמר ולעולם לא ישוב. ההיסטוריה החדשה של היהדות תתחזק מעתה ואילך. שימו לב שהסצנות בחלום מגיעות בהתאמה לאירועי הימים האחרונים, שגם חלומו של משה לוי (דג 203) התייחס אליהם. דהיינו: שלא רק היהודים האורתודוכסים יוכלו להחליט על גיורים אלא גם יהודים קונסרבטיבים ורפורמים, וכן שיוקם מקום תפילה עבורם ברחבת הכותל. הצעות אלו מביאות שמחה, בעוד שהחלטות הממשלה המתנגדות להצעות אלו ומקבלות את הגישה האורתודוכסית מביאה צער ובכי.

דג 213: יש, למרבה המזל, יהודים רבים בכל העולם המתנגדים לעמדת הממשלה. עמדתם חשובה, כאשר בחלומי התשובות מבית הדין העליון מכריזות על סוף הבלבדיות וההגבלות. היהדות חייבת להתרחב בכל החלטותיה. דרכי המחשבה הישנות לא רצויות עוד והן מעכבות את הגאולה השלמה. חלומו של משה לוי חשוב, מאחר שקל לחשוב שייתכן והאורתודוכסים צודקים בשל רצונם להגן על הגיורים. הסימן, עם זאת, בא להבהיר: לא, העמדה הנגדית נכונה ורצויה, ולא ההשקפה האורתודוכסית.

דג 214: 3 ביולי 2017: חלמתי חלום שבו נראתה סכין שחיטה שלא הייתה כשרה. הייתי צריך לכתוב משהו בנוגע לחוקי השחיטה, שהיו קשים עבורי. אז ראיתי את הצדיק חיים שנוהג ברכב, ואמרתי לו: "אני בטוח שלבסוף המורה חיים יחדש את החוקים הנוגעים לשחיטה".

הצדיק חיים היה שוחט מומחה. בקהיר הוא כיהן כשוחט הראשי והסמיך 70 שוחטים. הוא דיבר אלי והראה לי את הדיוק שבו יש לבצע את השחיטה בעזרת הסכין. הוא אף הרשה לי לשחוט בהמשך תרנגולות וכבשים.

דג 215: 4 ביולי 2017: ברוך השם, חלמתי שהייתי יחד עם הצדיק חיים באוטובוס. בדרך כלשהי, רציתי לרדת ממנו אף על פי שהייתה מעורבת בכך סכנה. המורה חיים התעקש שלא ארד מן האוטובוס עד שאתפלל להגנת ה', ועל כן נעמדתי לצד ידו הימנית של המורה, הרמתי את ידיי בתפילה ואמרתי: "ה', ה', אני שמור ואני מתקדש בשמירתך". כשאמרתי מילים אלו, חשתי בקדושה העוטפת אותי. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

דג 216: 19 ביולי 2017: חלמתי שהייתי ביער עם פאולו ונודע, נשכבתי על סלע והתבוננתי מבלי לעזוב את היער. פאולו ונודע עזבו ואני נשארתי, אך לאחר זמן מה החלטתי לצאת גם אני מהיער. לאחר שיצאתי ממנו, הבחנתי שהשארתי בו את מטה המורה וחששתי כי הוא יאבד. הזעקתי את פאולו, והוא חזר ליער כדי לחפשו. בהמשך נכנסתי גם אני שוב ליער וכשראיתי את המטה של המורה יחד עם מטה פרץ שמחתי שמחה גדולה. אז ראיתי את יעל (אשתו של דניאל מניגרסו) שבדרך כלשהי הייתה אחראית לכך שהמטות לא אבדו. - -

דג 217: יעל הייתה האישה שבתחבולה ניפצה את ראשו של סיסרא והרגה אותו במלחמה בתקופת דבורה הנביאה. סיסרא היה ראש הצבא הכנעני (מלכים, ד', 5). משהו משמעותי שהפריע לפרץ לקבל מן הצדיק חיים נותץ, ברוך השם.

דג 218: 19 ביולי 2017: נודע חלמה כי היא התכוננה לפסח אך הבחינה כי אין ביצים בבית. בשל חששה מכך שלא ניתן יהיה לבשל ביצים, היא אמרה זאת לפאולו והוא הלך מיד לחנות לפני שתיסגר על מנת לקנותן. קול משמים אמר אז: לא, אין צורך לקנות השנה ביצים, מאחר שהשנה לא יהיה אבל. נודע הבחינה שהקיינדלעך (כדורי המצה) שהיא הכינה לא היו מקמח מצה ושלא היה מרור. נודע רצתה לפנות לפאולו ולפרץ כדי לקנות קמח מצה, אך שוב נשמע קול משמים שאמר: לא, אין צורך בקיינדלעך או במרור מאחר שלא תהיה מרירות. שולחן הפסח היה מלא בסירים מלאים בכבש ותפוחי אדמה. - המשמעות היא שההגדה החדשה של הגאולה השלמה חייבת להתחדש שוב, בעזרת השם.

דג 219: 28 ביולי 2017: נודע חלמה שהייתה פגישה בבית ספר השושנה, שבראשו עמדה אנה גספרוטי. היו נוכחים נוספים במקום, אך נודע לא הבחינה בפניהם. בצד השני של החדר, בו הם שהו, ניצב שולחן ועליו היה כיבוד קל. אדם כלשהו הגיע ודיבר אליה, באומרו כי השיעורים היו דומים לאסיפות דיירים וכי היו הם חסרי ערך, מאחר שלב האנשים היה מלוכלך. - -

דג 220: חלום זה הגיע כאשר אני, דוד ומשה לוי עוברים על הטקסט "המחלוקת בין אנה גספרוטי ובין החמור אוכל לחם". הטקסט מ-2001 מלא בתיקוני טעויות שנגרמו כאשר עזבנו את איטליה, ואנה קיבלה את האחריות על בית ספר השושנה. אנה נפלה אז לטעויות קשות, כפי ששיקפו מכתביה. המחלוקת הגיעה על מנת לפתור את הטעויות הללו ולחשוף עניינים נוספים. שלוש התוצאות העיקריות: 1. נשיאות בית הספר חייבת להיות בידיים יהודיות. 2. חשבונות הצדקה במהלך הגאולה השלמה וחלוקת הכסף חייבות לקבל אישור של החמור בשל אחריותו. 3. אין להשתמש במונח "יהודי(ה) מכובד(ת)" (Ebrea Onoraria), שהינו מחוץ לטרמינולוגית הגאולה השלמה.

דג 221: הנה ההסבר לנפילתי לטעות לפיה אנה נקראה "יהודייה מכובדת": אנה חלמה חלום שבו היא הייתה בבית הכנסת עם הרב אליהו טואף (רבה של רומא לשעבר), אשר הניח כיפה לבנה על ראשה מתוך כבוד. - אני סברתי בטעות שבכך היא קיבלה את התואר "יהודייה מכובדת". טעות גדולה. הדבר היה יכול לבלבל את האיזון של תפקידה ככוהנת על מזבח העמים ולהביא אותה לטעויות עתידיות, כלהבדיל בין יהודי מכובד לבין מי שאינו כזה, שהיו מסלפות הכול.

דג 222: רק כעת, לקראת סיום קריאת הטקסט אודות המחלוקת מחדש, הבנתי שהיה זה סימן לגישתה הנכונה של אנה ולאהבתה את העם היהודי, אך גם נקודה חשובה הנוגעת לחלום אותו פרט הרשע מזנזרה במכתב: הוא ניצב בכנסייה שהתקיימה בה תחרות הקובעת מי יהיה זכאי לקבל את הכיפה הלבנה. בסוף התחרות הכיפה נפלה על ראשו, והוא נתפס כמנצח המשיחי הגדול של הכיפה הלבנה. אין ספק שכל היהודים, כל הנוצרים ולמעשה כל העולם יראו כלפיו את כבודם האוניברסאלי לאחר שקיבל את הכיפה הלבנה! יש עם זאת נקודה אחת שצריך לקחת בחשבון: קבלת הכיפה הייתה בכנסייה, הוכחה שכל המבנה הגדול והחדש שהרשע יצר היה פשוט צורה חדשה של נצרות!

דג 223: כפי שהוסבר בהרחבה בספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש" אודות הסכיזמה, מבנהו נוצר לאחר שהוא סרב לבטל את סימני הכנסייה האוניברסאלית ובית הכנסת האוניברסאלי שהיו רק מונחים זמניים למשך 4 השנים הראשונות למטרת תיקון הנצרות. איני יודע כיצד פספסתי את הסימן בכל השנים שעברו, אך סימן הכיפה הלבנה שניתן לאנה בבית הכנסת על ידי הרב טואף היה בבירור סימן-נגד לכיפה הלבנה של זרה, אשר ניתנה לו בכנסייה. כל מה שנעשה על ידי זרה היה שקרי לחלוטין ואלילי בעוד שהסימן של אנה היה סימן נכון, שהכוהנת הראשית של מזבח העמים חייבת הייתה לקבל וללמד את העמים. הבה נקווה שאל שדי יבצע "ונהפוך הוא" גדול, אמן וכן יהי רצון.

דג 224: עלה בהקשר זה גם נושא התפתחות סימן גן האחווה, וגם כאן ביצעתי טעות גדולה של קישור גן האחווה למזבח מלכיצדק. הסקתי שגן האחווה היא ייחודית לאומות העולם, מאחר שרוב האנשים, שלבסוף יהפכו להיות חלק מן הברית החדשה השלמה, לא יהיו חלק מבית הספר שילמד את ספר שושנת משנת חיים. הייתה זו מסקנה שגויה ביותר. באופן זה העמים שיעלו בהמוניהם בעתיד על מזבחות יהודה ואפרים ירימו את ראשם, יחשיבו את עצמם לחשובים יותר ויוכלו לסלף, חס ושלום, כל דבר. בטקסטים המאוחרים יותר אכן טענתי כי גן האחווה קשור למזבח השושנה על הקומה החמישית ולכן גם למזבח אפרים שהינו מזבח יהודי.

דג 225: בזמן הוויכוח היה לי חלום חשוב שהציג את התנשאות העמים. בחלום זה התכוננתי לעמוד בפני קהל גדול כחמור אוכל לחם ולשאת נאום יפה ומלא התלהבות. כשנכנסתי לאולם, הביטו בי כולם כאילו אומרים: "מיהו זה שעומד שם? מה הוא רוצה?". הם לא הכירו אותי ולא רצו לשמוע אותי. - -

דג 226: חלום זה שיקף את מה שקורה כאשר נשיא בית הספר אינו יהודי המכיר את סימן החמור אוכל לחם או כאשר גן האחווה מתייחס למזבח מלכיצדק. גם המונח "יהודי מכובד" יכול להוביל לסילוף מסיבות רבות, הדומות לאלו שלפיהן הנצרות החשיבה עצמה כישראל האמיתי.

דג 227: מדוע גן האחווה קשור למזבח השושנה ולא למזבח ישראל הגדול, שהוא מזבח החמור אוכל לחם? הרי גם בראש מזבח זה עומד חמור יהודי, אם כי הוא מזבח שהינו אוניברסאלי ומיועד לכולם. הסיבה היא שמזבח ישראל הגדול הוא עבור מי שהינו חלק מן המשימות הרבות של החמורים להפיץ את כתבי הגאולה, לייסד בתי ספר של הגאולה, לקבל אנשים מכל קצוות תבל, להסביר להם את כל העניינים של הגאולה השלמה וכו'. לאחר מכן יהיו כאלו שבמסגרת גן האחווה ירצו לעבוד למען הגאולה השלמה ויהיו זכאים לעלות על מזבח ישראל הגדול.

דג 228: מזבח השושנה, מאידך גיסא, הוא ענף של בתי הספר של הגאולה השלמה כשעל הקומה החמישית הוא קשור למזבח היהודי של אפרים. ראשי הגן יהיו ממזבח אפרים וישמרו עליו מהשפעות לא רצויות. זהו ענף של מזבח השושנה, הואיל ולמעשה יש לו המטרה להתוודע לגאולה השלמה.

דג 229: 30 ביולי 2017: נודע חלמה שמשה לוי צריך לטוס לארצות הברית כדי להקל על גזרה דרך חידוש סימן בית ספר השושנה הצהובה (ילו-רוז). - -

דג 230: סיפרתי את החלום למשה בטלפון וביום שלאחר מכן (1 באוגוסט 2017) הוא התעורר עם החלום הבא: בחלומו הוא ראה דג בעל עין, לא במים, די ארוך ולא חיובי כל כך. לאחר מכן נמצא משה בבית הוריו בחדר שבו ישן אחיו. איתו הייתה בחורה תימנייה שהייתה זמן מה שותפתו בדירה (ללא קשר אישי ביניהם) והם שוחחו. שמה הוא ליטל מוזס (משה במקור). בנקודה מסוימת ליטל לא חשה בטוב והתעלפה, אך משה העניק לה שוקולד ושתייה, והיא התאוששה. היה אז פורים, וליטל הכינה משלוח מנות כדי להעניק לאחרים. היא רצתה להכניס לתוכו גם בובה בצורת בעל חיים כלשהו שעליו נראה לב, אך משה אמר כי הבובה מיועדת לה, כמתנה ממנו, והיא אכן נענתה לו ולא הכניסה אותו למשלוח המנות. - -

דג 231: לפני שננסה לפענח את החלום, אציין כי משה מודע היטב להיותו של הסימן סימן אמיתי וחשוב והוא אכן מעוניין לקיימו. עם זאת הוא מוטרד מכך שתקופה זו אינה מאפשרת לו לבצע את הסימן. ראשית, הוא מחויב לעבודתו הנוכחית עד ל-20 באוגוסט. שנית, מה-20 באוגוסט הוא מתחיל לעבוד בעבודה חדשה (אף על פי שתאריך זה עדיין אינו ודאי). שלישית, יש לו תור לרופאה בשל בעיה באוזנו שככל הנראה קשור ללסתו והוא אינו מעוניין לדחותו כי בעיה זו מטרידה אותו. רביעית, המורכבות להשגת ויזה, הכוללת מסירת מידע מדויק אודות מקום השהות בארצות הברית, מטרת הביקור וכו' (וזאת על אף שהעניין הכספי פחות מפריע לו), היא בעייתית. מסיבות אלו משה תוהה האם יהיה ניתן לקיים את הסימן באופן אחר.

דג 232: ברוך השם, ראיתי את הצדיק חיים בחלום. הייתי בחדר במקום כלשהו, והיה זה זמן קידוש של ערב שבת. גם ג'יורדנו הגיע, אם כי מעט מאוחר. אז ראיתי את הצדיק עומד ואומר בהתלהבות (באיטלקית): "ג'יורדנו, אני אוהב אותך!". ג'יורדנו התיישב והחל לאכול משהו. מאחר שג'יורדנו לא אמר את הקידוש, החלטתי לבקש מהמורה חיים לקבל היתר לכך. לאט ובכבוד, אם כי תוך תחושת בושה מסוימת, הואיל ולא הייתי לבוש כראוי (הייתי עם מכנסיים קצרים), התקרבתי לצדיק ותוך הרכנת ראשי אמרתי בכבוד: "אני מבקש לשאול את המורה אם ג'יורדנו רשאי לומר קידוש". המורה חיים אישר. ג'יורדנו נעמד וברך על הלחם אם כי ברכתו הייתה שונה ונראה שקשורה הייתה לפסח. איני זוכר אותה. לאחר מכן התיישב הוא מעט מאחורי המורה חיים, כשאני הייתי ישוב ליד ג'יורדנו. בשלב מסוים, מאחר שלא יכולתי להישאר, עזבתי את כיסאי ואמרתי: "אני לא מרגיש טוב".

דג 233: הסימן נפלא. ג'יורדנו אהוב על ידי הגואל חיים. אמונתו של ג'יורדנו בה' ברוך הוא ובגואל הנבחר היא גדולה, ותפילותיו נעשות באהבה ובהתלהבות. הבה נזכור שבסימנים השלמים ג'יורדנו החזיק בספר הכוכבים של אברהם אבינו, אותו מלמד אותנו המורה חיים, בסימן הכוכבים, וכן קיבל את הסימן השלם השישי של תחיית הצדיק חיים. לפיכך, חוץ מן הערך האישי של החלום הנוגע לג'יורדנו, מדובר גם בסימן חשוב המתייחס להתעלות סימני הגאולה השלמה לפני סיום השנה ה-35 בפסח. גם הברכה על הלחם של ג'יורדנו קשורה לפסח, על אף שאיני זוכר אותה.

דג 234: גם בחלום של נודע לעיל (דג 218) היא התכוננה לפסח, וחלומו של משה התייחס לפורים. אנו נמצאים בשנת הסגירה של החלק הראשון של 35 השנים הראשונות של הדור הרביעי. אני מניח שחידוש ההגדה החדשה הוא חשוב מאוד, ואני חייב להתחיל בכך כעת. ראשית אסיר את ברכות המרור והביצים כדי שלא יהיו אבל או מרירות בפסח החדש של הגאולה השלמה. ייתכן וגם הקיינדלעך לא יישארו בזמן, אך איני מבין עדיין עניין זה. בכל מקרה בברכה שברך ג'יורדנו היה משהו שקשור ל"לחם תפל" כך שהברכה הבדילה בין לחם רגיל וטעים ובין לחם תפל ויבש.

דג 235: 4 באוגוסט 2017: ברוך השם, נמצא הפיתרון בחלומה של נודע: שלושה אבנים שנמצאים בדירתנו יינתנו למשה כדי שיונחו בדירתו עד פורים, אז הוא יחזיר לנו אותן. פעולה זו תחליף את סימן הטיסה לארצות הברית. שלושת האבנים הם אבן עין הדג הגדול לוויתן, אבן הדיבר השני של ה"טית" ואבן השושנה (המורכבת מארבע אבנים). אבן השושנה מחליפה את בית ספר השושנה הצהובה (ילו-רוז) בארצות הברית. אבן ה"טית" משלימה את הדיבר השני עבור ארצות הברית. העין הגדולה והירוקה של הדג הגדול משלימה את הסימנים הגדולים והאוניברסאליים של הדג הגדול לוויתן עבור ארצות הברית. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

דג 236: גם בחלומו של משה נראו הדג והעין. משה אף ציין שצבעו של הדג בחלומו היה ירוק. חדרו של יצחק מסמל החלפה, כאשר האיל נלקח במקומו של יצחק. ליטל מסמלת את העובדה שהאבנים צריכים להיות מוחזקים בדירתו של משה. בובת בעל החיים שעליה נראה לב מסמלת את הכנות של משה לבצע את הסימן מאהבה. לפיכך ליטל, אסתר של הסימן, משלימה "ונהפוך הוא" של פורים דרך משלוח מנות, ומשה, אחשוורוש של הסימן, מציל אותה ומביע את אהבתו אליה, עד חצי המלכות, כדי לכלול את ארצות הברית של אמריקה.

דג 237: בחזרה ל-11 ביולי 2017: ג'יורדנו התקשר אלי כדי לספר חלום: הרב טואף, מן העולם האחר, ביקש מג'יורדנו לסייע לו לסדר את ניירותיו וכתביו, מאחר שהם היו מהודקים יחד וללא סדר. ג'יורדנו התחיל בעבודה על אף שהאי סדר היה גדול. בינתיים הוא ניצל את ההזדמנות להתחיל ולהסביר לרב טואף שהגואל האחרון נבחר ושהסימנים השלמים של הגאולה השלמה הגיעו. הרב טואף עצר אותו ואמר בעוצמה: "לא, לא, לא, אני לא רוצה לשמוע דברים כאלו, סימנים או מה שזה לא יהיה!". ג'יורדנו ניסה להמשיך ולסדר את כתביו של הרב, אך זה היה כבר בלתי אפשרי. - -

דג 238: גם דוד וגם משה לוי, אף על פי שהבינו את המשמעויות הברורות של חוסר היכולת של יהודים מסורתיים לקבל את הגאולה השלמה בזמן זה, הופתעו מעט מן החלום. כיצד ייתכן, הם שאלו, שאדם שכבר נמצא בעולם הבא (שהוא עולם האמת) לא מכיר את הגואל חיים. תמימותם גדולה אשר לדברים אלו, אך לנוצה יש משקל רק ברמת המיקרו. עניתי על שאלתם, תוך שסיפרתי זאת גם לסן מאיר: "יש מיליון מקומות בעולם האחר וחוץ מאשר בודדים, הם אינם יודעים עדיין אודות הגואל חיים ומלכות השמים. כאשר הדברים יתוודעו ויוערכו בעולם, התפתחות זו תתקשר גם לעולם הבא". "אה", הם ענו בתמימות, "חשבנו שבעולם הבא כולם כבר יודעים זאת".

דג 239: נזכרתי בחלום של אנה גספרוטי, וגם סן מאיר הזכיר לי היום, יום שישי, חלום זה (מספר 550). להלן החלום: אנה גספרוטי חלמה (ב- 6 במאי 1989) כי היא הייתה בחנות, שהחלל בה התמלא ללא אמת מידה ברורה, והיא דיברה על כך עם אישה שניהלה את החנות. ברגע מסוים נכנסה בחורה לחנות, והאישה התרחקה ממנה בפחד, מאחר שידעה כי היא מתה. אנה נתנה לבחורה יד, והבינה לאחר שנגעה בה כי היא הגיעה מעולם המתים, אך עם זאת המשיכה את השיחה בטבעיות. הבחורה הייתה במצב רוח גרוע בשל קולות כלשהם שהפריעו לה, והיא שאלה את אנה מדוע נשארה לדבר איתה. אנה ענתה בנשימה אחת: "רציתי שתגידי שלום למורה". הבחורה קרנה באחת, כשמהתנהגותה והבעותיה ניתן היה להבין כי מי שנמצא בעולם הבא לא רק מודע למורה חיים, אלא גם שמח מאוד על סימן בית התפילה של הגאולה השלמה. - -

דג 240: ראשית, לאישה שנפטרה הייתה הרשות לרדת ולדבר עם אנה ואף לבקש ממנה עזרה. היא הייתה בוודאות נוצרייה שהייתה אמנם בעלת זכויות אך נזקקה לעזרה. בוודאות היא לא הייתה במלכות השמים, אחרת לא הייתה היא בבעיה וזקוקה לעזרה. כמו כן לא הייתה לה רשות לדבר על הידע הנוגע לגואל חיים ולבית התפילה, אלא רק לבצע תנועות והבעות פנים על מנת להבהיר לאנה שבעולם האחר יש מי שכבר התוודע לגואל חיים ולבית התפילה. גם זהו מידע נפלא. - משמעות החלום היא שבקדם מלכות השמים יש נוצרים טובים רבים, שהגיעו לשם בזכות תפקידו של ישוע באותה קדם מלכות שמים ובזכות קורבנו של בנימינו נוסטר, ואשר זכו להתוודע לגואל חיים, אשר עליו ניבא ישוע בהזכירו את הגעת "בן האדם" הנבחר על ידי אל שדי להביא לעולם את בית התפילה הסופי עבור כל העמים. ישוע לימד אמת גאולית גדולה באומרו: "כֵּן יִהְיוּ הָאַחֲרוֹנִים רִאשׁוֹנִים וְהָרִאשׁוֹנִים יִהְיוּ אַחֲרוֹנִים" (מתי, כ', 16).

 

 

פרק 9

 

דג 241: פרשת "ואתחנן": שמע ישראל: ה"עין" של "שמע" היא גדולה, וה"דלת" של "אחד" היא גדולה. "עין" ו"דלת" יחד הן עד. פסוק זה של שמע ישראל הוא עדות לקיומו של ה'. לפיכך המצווה לומר שמע ישראל מטרתה לגרום לילדי ישראל להתוודע לקיומו האמיתי של ה'. הציווי הוא לישראל, הואיל ובני ישראל, צאצאי שבטי יעקב ושל האבות אברהם, יצחק ויעקב, שהיו עדים להתגלות בהר סיני ושמעו את קול ה' מתוך האש, הם אלו שראויים להיות עדים לקיומו האמיתי של אל שדי אחד. לפיכך אמרו את שמע ישראל כדי להיות עדים לקיומו האמיתי של אל חי אחד. שמעתי מן הרב רפאל פרץ דרך פאולו ונודע את ההסבר הבא: באיזו דרך אנו מקיימים את הדיבר הראשון? באמירת שמע ישראל.

דג 242: רש"י מסביר: "ה' אלהינו ה' אחד" – "ה' שהוא אלהינו עתה ולא אלהי האומות ע"א הוא עתיד להיות ה' אחד שנא (צפניה ג) כי אז אהפוך אל עמים שפה ברורה לקרוא כולם בשם ה' ונאמר (זכריה יד) ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד".

בגאולה השלמה אין רמיזות כמוסות. בגאולה השלישית השלמה שמו המשולש של ה' הופך אחד. עד הגאולה השלמה לא היה השם עדיין מאוחד, כביכול, ועל כן אנשי הגאולה השלמה הן עדויות למציאות החדשה של שלמות שמו של אל שדי: אהיה אשר אהיה. רק בזמן שלמות השם יכולה העדות ל"אחד" להיות מושלמת לשם השינוי ההיסטורי הגדול של העמים. אז מתחיל השם "אהיה" האחרון לרדת עם תחיית הגואל הנבחר חיים, ולכן יוצאים התיקונים ההיסטוריים הגדולים של האצילות ושל הלוגוס. זאת מאחר שהגאולה השלמה אינה יכולה לשכון בעולם של תיאולוגיה שקרית. השפה החדשה והברורה המנובאת יכולה להתקבל רק על ידי מי שהינם חופשיים או שהשתחררו מן הדוקטרינות האליליות השקריות.

דג 243: למעשה כל קיום הוא עדות לקיומו של האל האחד האמיתי, אך רק האנושות יכולה לבחור להעיד או לא להעיד על כך בשל הבחירה החופשית שניתנה לה. זוהי לפיכך זכות גדולה לומר שמע ישראל פעמיים ביום. עם זאת כעת, בבית התפילה לכל העמים בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, כל בני האדם יכולים לומר, במקום שמע ישראל: "תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד".

דג 244: 10 באוגוסט: חלמתי שהייתי די רעב ואכלתי סוגים שונים של דגים. הדג האחרון היה "דג קלברזי", דג גדול וכשר עם קשקשים זהובים וכסופים. - - איני יודע אם קיים דג כזה, אך אני יודע שהצדיק חיים תמיד אמר שהייתי קלברזי, דיבר על מקורותיי הקלברזיים ועל כך שחייתי בקלברייה לפני כ-600 שנים. לפיכך חלום זה הוא מעניין עבורי, הואיל ולא אכלתי בעבר דג קלברזי.

דג 245: ב-8 באוגוסט, כאשר משה היה כאן, ביצעתי את סימן נגיעת מטה הנביא בסימן החדש של 12 הסימנים (הקופסא הכוללת 12 חלקים, כשכל חלק מסמל סימן) במטרה לקבל נבואות הנוגעות לחייזרים. משה הציע שאציין בטקסט זה כי לפני כ-15 שנים או יותר, בעקבות חלום של ג'יוזפה, כתבתי (איני זוכר אם באיטלקית או באנגלית) טקסט המיועד לתושבי שלושה כוכבים, שרצו לדעת מדוע עולמנו הוא הנבחר ומהי התורה. חיפשתי טקסט זה, במיוחד אחרי שאשר התעניין בנושא, אך לא מצאתי אותו.

דג 246: כשמשה היה כאן (גם שרה מרקוס מקנדה הגיעה איתו) ביצעתי איתו גם את הסימן שראיתי בחלומי: בבית מדרש מלא ביהודים דתיים, אמרתי בשמחה שסוף סוף אני אוכל ללמוד דברים רבים. על כסא ביני לבין משה מתחתי את רגלי השמאלית ומשה החזיק את כף רגלי השמאלית. - משה גם לקח עמו לחולון את אבן העין הירוקה של הדג הגדול לוויתן, את אבן ה"טית" (עשרת הדיברות של הצדיק החי באמונתו) ואת אבן השושנה, כפי שראתה נודע בחלומה.

דג 247: יום ראשון, 13 באוגוסט 2017: חלמתי שהצדיק חיים דיבר איתי בטלפון ואמר בדחיפות: "פרץ, אין לי אוכל בביתי, שום דבר, עשה משהו, זה דחוף. אין שום דבר לאכול, כלום. עשה משהו מהר, אמור זאת גם לאשר". עניתי בכל פעם: "כן, מורה, אני אעשה זאת", מבלי לדעת מה ואיך. לא אמרתי שגם אנחנו בלי כסף כלל, עד כדי כך שאין לי מספיק שקלים לקניית תרופות.

דג 248: התעוררתי ומיד סיפרתי את החלום לנודע, לפאולו ולאשר וגם דוד נכח. התפללנו לאל שדי שישלח מזון לצדיק חיים, תוך שאני חוזר על חלומי מספר פעמים. סיפרתי את החלום גם לאנה, לג'יורדנו, לדוד, למשה ולסן מאיר. כולם סייעו לי בכסף. גם רחל, בתו של דוד וליאת, נתנה לנו 500 שקלים לאחר שמשה דיבר איתה.

דג 249: 21 באוגוסט 2017: הקומיקאי ג'רי לואיס מת בגיל 91. אני מצטער מאוד שלא כתבתי לו משהו במהלך חייו, מאחר שראיתי אותו מספר פעמים בחלומות. הייתי צריך להעניק לכך יותר תשומת לב. מאוחר מדי כעת, אך אכתוב בכל זאת מספר מילים, שייתכן ויסייעו לו בעולם הבא.

לג'רי לואיס: אני מצטער שלא כתבתי לך, כאשר עוד היית בחיים. אני מצטער, למרות שאין תירוצים. ראיתי אותך במספר חלומות, לפחות 4 פעמים, ואף בירכתי אותך באחד או שניים מהן, כשבחלום נוסף נתתי לך עצה. הייתי צריך לכתוב לך על הגאולה השלישית השלמה והאוניברסאלית שאל שדי החל לגלות בזכות הצדיק הנבחר, חיים, מצנעא, תימן. כעת, בעולם האמת, אתה יכול להבין יותר דברים, הואיל וזכית בכל חייך לגרום לאנשים לצחוק, מה שהינו מתנה חשובה לאנשים, ופעלת רבות להשגת תרומות למען אנשים החולים בניוון שרירים. למעשה נדיב זה יש בוודאות גמול בעולם הבא.

דג 250: כמוך, אני, פול (פרץ) גרין, נולדתי בניוארק, ניו ג'רזי (ב-11 ביולי 1945) ולכן הנני "ילד יהודי קטן וטוב מניוארק, ניו ג'רזי" (שמעתי אותך אומר משפט זה בתוכניתו של ג'ק פאר בעבר). למדתי בתיכון Weequahic ובהמשך בישיבה האוניברסיטאית למשך שנה, עד אשר נפלתי במלכודת תנועת חב"ד, בה שהיתי 5 שנים. בשל כך עברתי לאיטליה ובה פגשתי את הצדיק חיים, שנולד בצנעא, תימן, והוא בחר אותי להיות תלמידו הראשון. למדתי איתו 13 שנים עד מותו, ועם פטירתו החל סדר חדש של דברים, שעד כה לא היו ידועים, ואשר הובטחו על ידי אל שדי עבור הגאולה השלישית השלמה.

דג 251: הצדיק הנבחר חיים עלה אל מלכות השמים כגואל האחרון (לא המשיח) של ישראל ושל אומות העולם, האחד אשר לו חיכו כולם (יהודים, נוצרים, מוסלמים ועוד). עובדה זו לא הייתה ידועה עד הגעתו. אנו, תלמידיו, היינו יכולים לדעת זאת במיוחד דרך חלומות גאוליים נפלאים שהתגלו לנו (חלומות גאוליים הינם חלק בלתי נפרד מן הגאולה השלמה המנובאת, ככתוב בספר יואל, ג', 1) ומסרו את בסיסי עמודי התווך החדשים של הגאולה: ספר הכוכבים של אברהם אבינו, הגואל חיים - השופט המשוח במלכות השמים, האור החדש של בית המקדש השלישי והסופי, סימן החמור אוכל לחם, הסימן הגדול והנורא של הדור הרביעי והבניין החדש ותחיית הצדיק חיים, הכוללת בתוכה את הסימן הסופי של תחיית המתים, שהינו חלק אינטגראלי באמונה היהודית. אלו הם ששת הסימנים הגאוליים הגדולים והשלמותיהם המשיכו להתגלות לנו במשך 34 וחצי שנים.

דג 252: בזכות הצדיק הנבחר חיים, התגלתה בפנינו הברית החדשה השלמה של הנביא ירמיה עבור הגאולה השלמה. במסגרת הברית החדשה השלמה נחשף הסוד הגאולי של מלכות השמים השלמה, הסימנים הכוכביים של המערכות החדשות של העגלה הגדולה (המצקת הגדולה) של בשורות הגאולה השלמה, בית הדין של מרדכי, כוכב אסתר במלכות אחשוורוש, 13 כוכבי שושנת יעקב, כוכב כריסטו (כוכב המפליא), המשושה שכולל את 36 כוכבי היסודות הפנימיים של הברית החדשה השלמה, שלושת כוכבי פה הלוויתן, 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן, הרקיע השמיני החדש של הגאולה השלמה, בתי ספר הגאולה השלמה וגן האחווה. אנו התלמידים (החמורים האוכלים לחם) מקבלים את הגילויים הנפלאים והחדשים הללו במשך 34 שנים וחצי.

דג 253: הואיל ולמדתי יחד עם המורה חיים יותר מאשר תלמידים אחרים, ניתן לי להיות החמור הראשון האוכל לחם (לחם הגאולה השלמה) ולכתוב את העדויות וההסברים של הסימנים הגאוליים. אני בן 72 כעת, ברוך השם, ועדיין עובד על הכתבים הללו ומכין אותם לשם העלאתם לאתר האינטרנט שלנו. הסימנים מגלים את בית התפילה המנובא לכל העמים, בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, אשר ייבנה בירושלים ובבאר שבע (עיר האבות).

דג 254: אחד מן הגילויים המדהימים ביותר של הגאולה השלמה הוא הפתרון הנוגע לשליחות המשיחית של ישוע. יש לנו לפיכך התיקון הגדול של הנצרות, הכולל שני נושאים עיקריים: 1. ביטול האלהת ישוע ולכן גם כל התיאולוגיה הנוצרית. 2. ההבנה החדשה של שליחות ישוע המשיחית, לאחר ששהה 3 שנים מלאות בבית הספר האיסיי. מן ההתחלה, בגילוי סימן הכוכבים, הגואל חיים הכריז: "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה". ציינתי את הנקודות לעיל בתקווה שהם יסייעו לך בעולם הבא. תודה לאל שדי, קיבלנו אלפי חלומות עד כה, ונכתבו אלפי עמודים, הכוללים הסברים מלאים אודות הגאולה השלישית השלמה.

דג 255: הגאולה, עם זאת, התגלתה רק לנו, למספר תלמידים ומאמינים מועט במסגרת הגילוי החדש, ולכן אנו מכינים את האתר שלנו. הבשורות הינן מכוסות מתחת למסווה בדור זה, עד 2047. הגילוי הסופי אינו יכול לשכון עדיין בעולם בדרגה כללית אוניברסאלית, עד שרעות רבות בעולם יושמדו. לדור הרביעי הגדול והנורא יש מטרה מצערת אך הכרחית. גם האסונות המנובאים והעונשים מתגלים בחלומות שמתקבלים. החלק המשמעותי של הדור הרביעי הינו בין השנים 2018 ו-2042. לאחר מכן מי שייוותר בעולם יהיה מוכן לקבל את הרוח החדשה שאל שדי ישלח לאנושות, שתהיה בהרמוניה עם רצונו.

נישאתי לנודע פולנגי מאיטליה, ויש לנו שלושה ילדים: שני בנים ובת (שנשואה למאיר ויש להם ילדה). פאולו פיירו, המכונה בסימנים הסוס הלבן, הוא שותפי. לאחר שנולדו ילדיי, נקבע בסימנים כי עלי להתגרש מנודע ולאפשר לפאולו להינשא לה. לשניהם יש שלושה ילדים. אנו חיים יחד (לא בהתאם להלכה) למען הגאולה השלמה, ונמצאים בקשיים כלכליים גדולים כל השנים הללו. מרבית שנותינו עברו באיטליה, כאשר לפני כחמש שנים הגענו לישראל ואנו חיים כעת בבאר שבע.

דג 256: דרשה קטנה לזכר ג'רי לואיס: החכם הגדול הלל אמר: "אִם אֵין אֲנִי לִי, מִי לִי? וּכְשֶׁאֲנִי לְעַצְמִי, מָה אֲנִי?" (אבות, א', 14). המשמעות היא: אם אין "אני" בתוכי, מי יתפקד במקומי? העניין עמוק. אם אין לי "אני" בתוכי, אין מישהו חיצוני שיחליף את ה"אני" שלי. אני חייב להרגיש את עצמי, חייב להיות לי אגו, אחרת לא אוכל להיות אדם המשלים משהו. רק אדם שמרגיש את עצמו יכול לרצות להשלים כל דבר תקף. אף אחד אחר לא יכול לשנות את האגו העצמי, כי אותו רק האדם עצמו מכיר. מאידך גיסא, אם מישהו חש את האגו שלו וחושב רק על עצמו, הוא נחשב לאגואיסט, כך שכל מה שיעשה יהיה למעשה שלילי, כשהאגואיזם שלו יוביל אותו לטעויות קשות ולחטאים.

דג 257: הלל, עליו השלום, מעניק איזון נכון לנושא זה: אם לאדם אין אגו, הוא מזלזל ביכולת נפשו שניתנה לו, ולכן גם לא יצליח להגשים דברים (ואם כן אז מועטים בלבד), בעוד אם האדם מצליח להגשים דברים אך הוא עושה זאת רק למען עצמו, אזי הוא אינו אדם ראוי. רוב האנשים במהלך ההיסטוריה לא הצליחו להגשים את עצמם, מאחר שהם היו עבדים או משרתים של אחרים, והעצמי שלהם אבד. אלו, מאידך גיסא, אשר הגיעו לתפקידי שליטה הפכו לטיראנים והפגינו רוע כלפי אנשים. אם נביט על ההיסטוריה באופן כללי, ארצות הברית מייצגת את ההשתחררות מכבלי העבר, מדינה שכל אחד יכול לפעול בה לפי דרכו, או במילים אחרות: יכול למצוא את האגו שלו ולהשתמש בו כדי לשפר את מצבו. היא מייצגת שלב היסטורי של "אם אין אני לי, מי לי?".

דג 258: אם בעבר היו האנשים יכולים לפעול רק בהתאם למעמד אביהם בחברה, כעת יכולים הם לפעול לפי נטייתם ובחירתם החופשית כדי להשיג את דרכם הרצויה. ברור גם שעם גילוי האגו והתעוררותו, מגיעה לעיתים קרובות גם היהירות ואיתה מאות מידות רעות: 'וכשאני (רק) לעצמי, מה אני?'.

בהיסטוריה היהודית נאמר: "אני ה' אלוהיך אשר הוצאתיך מארץ מצרים", אל שדי עשה הכול כדי להקים לבני ישראל אגו יציב, אמיתי וקבוע, המנותק מן העבדות ומכל סוג של שעבוד. דרך האגו, עם זאת, רצופה גם בכל סכנות הסטייה לדרכים אגואיסטיות. לפיכך אל שדי יסד את החוק ואת לימוד התורה על מנת לכוון וללמד את האגו להישאר עניו ולא לעבור את הגבול אל האגואיזם השלילי.

דג 259: הצדיק חיים לימד: "כל התורה היא ענוות משה, וכל השאר הוא פרשנות". בסימנים השלמים של הגאולה השלמה המורה חיים מחבק את אנשי כל העולם, אנשים פשוטים ממדינות רבות. הוא מחבק כל אחד ואומר באהבה מכל הלב: "אנו כולנו בשר אחד". למרות מעמדו הרם כגואל האחרון, הוא יורד כדי לחבק את כל האנשים ולהחזיר להם את האגו האמיתי שלהם תוך הבעת ענווה, על מנת שישתמשו בו היטב - לשרת את ה' ולעשות טוב לאחרים. -

דג 260: יש מטרה משיחית חשובה לעובדה שישוע התייחס לעצמו בדרשותיו. המטרה המשיחית הייתה לרומם את הרוח של אנשים מדוכאים ומסוכסכים רבים כל כך ולאפשר להם לחוש את עצמיותם החיובית. אם מתייחסים לדרשותיו של ישוע כמשיחיות, הן מתייחסות לאנשים באופן כללי. ישוע אמר את דבריו בשמו, על מנת שמי שילך בדרך שיעוריו יוכל לממש אותם ביחס לעצמו, ובשל כך אמר למרים המגדלית מיד לאחר צליבתו: "אַל־תִּגְּעִי בִי כִּי עוֹד לֹא עָלִיתִי אֶל־אָבִי וּלְכִי־נָא אֶל־אַחַי וְהַגִּידִי לָהֶם אֲנִי עֹלֶה אֶל־אָבִי וַאֲבִיכֶם וְאֶל־אֱלֹהַי וֵאלֹהֵיכֶם" (יוחנן, כ', 17). מטרת ישוע הייתה לדבר על עצמו כבן האל, כך שכל האנשים יהיו מסוגלים להרים את נפשם (אגו) היקרה ולעמוד בפני ה' כבנים האוהבים את אביהם האוהב, כפי שאמר אל שדי לבני ישראל: "בָּנִים אַתֶּם לַיהוָה אֱלֹהֵיכֶם" (דברים, י"ד, 1).

דג 261: גם אתה, ג'רי לואיס, נולדת עם אגו חזק ואף עם רצון להראות זאת לאחרים, אך במבט כללי על חייך, אתה השתמשת באגו שלך לגרום לאנשים לצחוק וליהנות ואף תרמת רבות לצדקה. בשל כך שמך מבורך ואהוב בעולם. אנשים לא מודעים לכך שקומיקאים אמיתיים אהובים בשמים. הבט על בוב הופ וג'ורג' בארנס. קומיקאים עושים שירות גדול לאנושות בכך שהם מסייעים לאנשים לרומם את רוחם ולחיות באופן נעים יותר. אין זה דבר קטן, במיוחד בעולם לחוץ בו לאנשים יש בעיות רבות והם מדוכאים ועצובים. הומור טוב של קומיקאים אמיתיים מרומם אותם ומסייע להם לחזור לעצמם.

שלום וברכה לך ולנשמתך היקרה, ג'רי לואיס. פול גרין, באר שבע, 2017.

דג 262: משולש הקיץ הכוכבי: אלטאיר, דנב, וגה. אלו הם כוכבים בשלוש מערכות (נשר, ברבור, נבל (אקווילה, סייגנוס, ליירה) בהתאמה), המותאמות לפה הלוויתן, שנראה ממש מעלינו. וגה מלשון ואקי - נפילה בערבית, הידוע גם ככוכב הצפון. דנב הוא ברבור, אלטאיר הוא נשר.

דג 263: לאחר ליקוי החמה ב-21 באוגוסט 2017: הוריקן הארווי, הוריקן אירמה, שריפות ענק בקליפורניה, רעידת אדמה במקסיקו, התפרצויות של להבות מן השמש, האיום מצפון קוריאה: כל אלו הגיעו לפני ראש השנה של השנה ה-35. הכול מגיע כאזהרה להכין מקלטים לקראת הבאות.

דג 264: יום ראשון, 10 בספטמבר 2017: הייתה לי הזכות לראות את הגואל חיים בחלום. הוא חייך אלי בחיוך חם ורחב מתוך שמחה. - -

דג 265: לפני מספר ימים נתתי לסן מאיר משימה: לכתוב מזוזה חדשה של הגאולה השלמה, בנוסח המנהג החדש שניסחתי. החלטנו שהוא יכתוב אותה על דף 4A בעט רגילה. הוא הביא את המזוזה אלי ובדקנו אותה. הוא גם כתב את הטקסט כראוי. אז אמרתי: "נחכה לסימן כדי לראות אם הדבר התקבל", וסן מאיר הסכים. לאחר מכן הוא סיפר לי על חלום שאותו חלם באותו בוקר, תוך שהוא סבור כי אין לו משמעות מיוחדת. בחלום הוא היה במקום כלשהו וראה נערה בשם ספיר, בתה של בנה של סמדר, ידידתו ממוצא פרסי (אותה אני מכיר, מאחר שהיא הגיעה פעמיים לבקר אותי ולשאול כמה דברים), והם התחבקו כחברים שלא ראו האחד את השני זמן רב. בהמשך הם היו במקום אחר ורצו לאכול. בתחילה נראה כי אין אוכל כלל, אך לפתע נראה מזון בשפע, וצורת העוף הייתה מלבנית. הייתה שמחה במקום, ובכל פעם שסן מאיר נגע במזון, הוא רק התרבה. - -

דג 266: חייכתי ואף צחקתי. כדי להיות בטוח שאלתי שוב: "מהו שמה של הנערה?". סן מאיר ענה: "ספיר". חייכתי וצחקתי שוב ואז שאלתי: "אינך מבין את משמעות החלום? אל תקרא ספיר כי אם סופר. זהו סימן שהמזוזה שכתבת התקבלה ומעתה אתה נקרא 'סופר', הואיל ויש לך הרשות מן הגואל חיים לכתוב מזוזות של הגאולה השלמה. אתה הסופר הראשון ואלו בשורות גדולות! זהו גם סימן משלים לפסח החדש, כפי שהתקבל על ידי אנה פסלאקווה בחלומה (מ-1986) על הפסח החדש, שבו ביקש ממנה המורה חיים למרוח את דם השה, ששחטתי ביום שלפני כן, על משקוף הדלת. סימן זה היה של המזוזה החדשה והוא הושלם רק כעת. סימן נפלא ובשורות טובות. כעת אתה יכול לכתוב מזוזות חדשות גם לאחרים!".

דג 267: 11 בספטמבר 2017 (16 שנים לאסון התאומים). שמעתי את הסימן הבא ברשת פוקס: 'הקוטר של הסופה "אירמה" הוא 400 מיילים, הסופה הגדולה ביותר אי פעם'; הסימן הוא 400: סימן גאולי של 400. כפי שרק לאחר 400 שנים עוון האמורי מושלם, כאשר אנו מתקרבים לראש השנה של השנה ה-35, עוון הדור הרביעי מושלם. בשנים הללו היה עדיין חסד בזכות קורבן הצדיק חיים. חטא 400 השנים בעולם היהודי מתייחס לקבלת השקר שחדרה אליו בעיקר בהן, כפי שהסברנו פעמים רבות, אך 400 השנים של חטא העמים באופן כללי[3] מתקשרות לחטאים רבים: נגד יהודים, נגד הטבע, נגד כיבוד הזולת ונגד האמונה בה'. אירמה מרמזת על אירה+מם. אירה (IRA) - זעם ה' (באיטלקית) ו"מם" מסמלת את ירידת מלכות השמים (כ"מם" הסופית של "לםרבה הַמִּשְׂרָה" (ישעיהו, ט', 6), המתייחסת למלכות השמים).

דג 268: אירה באיטלקית משמעו כאמור זעם. העולם נברא בזעם: "זין" - 2000 שנות זנות, "עין" - 2000 שנות עבודה זרה ו"מם" - 2000 שנות ממון, שכולל הכול. אירמה הגיעה בתקופת ה-11 בספטמבר בסימן לפיו בימים אלו העולם נמצא במלחמה נגד האסלאם הקיצוני. - האם לא משתמע מכך שמאחר שסימן האמורי מושלם אחרי 400 שנים, זמן הגאולה היה צריך להתחיל כעת עבור העם היהודי והעמים? ראשית, כן הוא, אך הדבר עדיין נסתר בכוכבי הגאולה, במלכות השמים, ברקיע החדש ובעולם בספר שושנת משנת חיים.

דג 269: בנוסף, כפי שבדור יציאת מצרים, עם ישראל חטא והיה צריך להישאר במדבר 40 שנים, כך גם כעת ישראל והעמים זקוקים לדור כדי לקבל את הגאולה השלמה. לפיכך ישראל נשאר לעת עתה במדבר, על אף שחטא האמורי מושלם, והעולם נכנס אל הדין הסופי של ההיסטוריה, החלק השני של הדור הרביעי, הכולל את יום ה' הגדול והנורא. תקופה זו של ההוריקנים הארווי ואירמה, השרפות בקליפורניה ולהבות השמש הגיעה לפני ראש השנה ולפני פסח, הואיל ובתקופה זו יש עדיין חסד. ניתן לראות זאת בהצלת מיליוני אנשים למרות הסופות ובשל ההכנות הנבונות לפינוי, הקמת המקלטים והרצון הטוב לסייע מצד אלפי אנשים. באופן יחסי מעט מאוד אנשים קיפחו את חייהם, בעוד שמיליונים אחרים ניצלו.

דג 270: כל זאת נכלל בחיוך הרחב והמיוחד של הגואל חיים. קשה לתאר אותו, אך לא היה זה חיוך רגיל של הצדיק אלא חיוך רחב וגדול, חיוך קבוע שמסמל כניסה ל"תקופה". לא כזה שבא והולך, אלא כזה שטבוע לעד ויוצק, כביכול, את העולם החדש של הגאולה השלמה. גם עבורי, במסגרת קבלת הזכות העצומה לראותו בחלומי, היה זה חיוך בלתי נשכח.

 

 

פרק 10

 

מסר לראש השנה תשע"ח ולעשרת ימי התיקונים:

דג 271: 17 בספטמבר 2017: ברוך השם, הייתה לי הזכות לראות את הגואל חיים. הייתי במקום כלשהו, שהיו בו שתי קומות, והיו הכנות לחג. ראיתי אז את הצדיק חיים, שהופיע תוך שהוא עולה במדרגות, ועל כן בירכתי אותו לשלום, והוא חייך והודה לי על ברכתי. עמדתי כ-3-4 מטרים ממנו, ומרחק זה נשאר גם במהלך החלום. הצדיק חיים עלה (או ירד) על גרם מדרגות על מנת לצפות בהכנות לסעודה, כאשר במקום נראתה פעילות רבה של אנשים רבים, בעיקר צעירים, כל תלמידי הגואל חיים, שעבדו במרץ על ההכנות. היה במקום גם אדם צעיר שפיקח על השאר תוך מתן משימות, ועל אף שלא ראיתי את פניו בבירור, אני סבור שהיה זה משה לוי. המורה אז אמר: "הבה נתחיל!" והחל להתייחס לכל אחד. התעוררתי. - -

דג 272: ייתכן ושתי הקומות מרמזות על שני הימים של ראש השנה, ושההכנות לסעודה מרמזות על סעודת הדג הגדול לוויתן.

דג 273: לאחר שהקראתי לסן מאיר את תרגומו של משה לפרק 9 הנ"ל, הוא התייחס לחלום שהוזכר בדג 247, ובו הצדיק חיים דיבר אלי בטלפון ואמר שאין לו מה לאכול ושמצבו נואש. סן מאיר ציין שהגואל חיים נמצא במלכות השמים ושהוא אינו זקוק ללחם או לכסף. הסימן לדעתו הוא שלחם חסר בעניין כלשהו. הקשבתי ודבריו הצודקים היו ברורים. לאחר מספר דקות הסקתי כי אם כך הוא, הרי שהנושא שחייבים לדבר עליו הוא עוני הצדיק חיים. הזכרתי עובדה זו במקומות אחרים, אם כי לא מספיק, ובכל מקרה כעת יש להתמקד בסוגיה אף יותר.

דג 274: הצדיק חיים היה עני, וכל יום במהלך שנות חייו במילאנו היה מאבק הישרדותי. הוא התחיל לעבוד, אך תנועת חב"ד הביאה להפסקת עבודתו כשוחט, בתירוץ שאין לו זקן. הצדיק היה שוחט מומחה ואף שימש כראש השוחטים בקהיר במשך שנים רבות תחת הרב חיים נחום. לצדיק הקדוש חיים לא הייתה הכנסה. כל יום הוא היה מגיע לבית הכנסת האיטלקי בגוואסטלה, בו הוא התפלל בכל בוקר, כך שאחדים העניקו לו מספר מטבעות. בבית הכנסת הספרדי בקומה התחתונה היו יותר נדיבים אליו. זה אפשר לו לקנות משהו בכל יום עבור אשתו מזל ועבורו. חייו של הצדיק חיים במילאנו התנהלו תוך צורך מתמיד בצדקה על מנת לשלם שכר דירה והוצאות אוכל. כל יום!

דג 275: במשך 5 שנים עבדתי כמורה לאנגלית למהנדסים ראשיים של חברות תקשורת (סימנס ובהמשך אילטל). הענקתי לו מעשר, אך גם איתו הוא היה מצליח בקושי לכסות את ההוצאות, ובוודאי שלא את שכר הדירה והוצאות אחרות. לא יכולתי לעשות הרבה יותר, הואיל והייתה לי אישה וילדים, אך כנראה שאם הייתי יותר רגיש, הייתי מעניק יותר. לקח לי זמן להתבגר ולהבין טוב יותר את הקושי שבו היה נתון המורה חיים. מלבד המעשר המצומצם, לרוב פעם בחודש, הייתי פונה למספר יהודים אשכנזים במילאנו ומבקש צדקה. היה זה קשה עבורי, מאחר שהם לא ידעו מי הוא היה וחשבו כי הוא "סתם עני". ניסיתי להסביר בקצרה שהמורה היה תלמיד חכם, אך לרוב הם לא הקשיבו אלא רק הוציאו משהו מכיסם, מסרו לי ואף הפסיקו לדבר איתי.

דג 276: ברוכים היו כל בני משפחת לוי שסייעו לצדיק, על אף שגם הם בעצמם היו מאוד מוגבלים. ברוך מר רמו לוי ואשתו נלדה לוי, שאהבו את הצדיק חיים בכל ליבם. ברוכה איליאדה לוי ובעלה, ג'ינו טמפיירי, שסייעו למורה ככל שיכלו. ברוכים ג'יורדנו לוי ורנאטו לוי שנתנו בשר ועופות מן הקצביה של ג'יורדנו ואשר סייעו למורה ככל שיכלו. ג'יורדנו הגיע לעיתים קרובות ללמוד דברים מהצדיק. ברוך דוד לוי שלמד עם הצדיק חיים ושישב עמו, כאשר הוא עוד היה באיטליה. כל משפחת לוי אהבה את המורה חיים בכל ליבה.

דג 277: הצדיק חיים, כמובן, היה אסיר תודה לכל מה שקיבל, אך זה לא הספיק, ותמיד היה מחסור. אני לא ידעתי עד כמה, מאחר שהצדיק חיים לא רצה להכביד עלי עם יותר ממה שהייתי צריך להבין. העובדה היא שהצדיק הקדוש, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, סבל רבות ולא ידע אחר הצהריים מה יאכל בערב, ושלולא סיפר לי מעט מקשייו, אני בעצמי לא הייתי מבין את העניין, הואיל והוא לא הראה ולא היה מראה זאת. צדיק אמיתי ועני שכל יום היה עבורו קרב.

דג 278: הזכרתי במקום אחר את הגזרה שהייתה נגד עשירי מילאנו, ובמסגרתה ילדיהם החלו למות. הצדיק חיים צם בשל כך שלושה ימים. לצדיק, כאמור, לא היה מה לאכול, כי לא היה אוכל בבית. בכל יום משלושת הימים הללו הצדיק היה הולך לבית הכנסת ועם הכסף המועט שקיבל, הוא קנה משהו לאכול לאשתו מזל, כשבנוגע אליו הוא מסר לה שהוזמן לאכול אצל חברים. הייתה זו גזרה שהצדיק לקח על עצמו בפני בית הדין של מעלה, מאחר שילדים החלו למות, והדבר גרם לצער גדול בקהילה היהודית. עם זאת הצדיק הלך לבית הכנסת והתפלל כרגיל, בלי להראות שום סימן לכך שהוא רעב, אחרת לא היה ממלא אחר תנאי ביטול הגזרה. היו אז גזרות קשות נגד עשירי מילאנו בשל אי רגישותם כלפי עניים וחסרי כל.

דג 279: המורה חיים הסביר לי פעמים רבות כמה קשה היה עבורו הרעב באותם שלושה ימים ואודות הקושי העצום להיות בסביבת אנשים מבלי להראות להם דבר. "אין דבר נורא יותר מהרעב", שמעתי את הצדיק אומר פעמים רבות, תוך שתיאר בפניי תחושות, שלא אנסה להעלות על הכתב. הצדיק חיים גם בירך אותי על כך שלעולם לא אצטרך להרגיש תחושות דומות. בכל מקרה, היה זה מקרה ספציפי בעקבות גזרה ספציפית, אך למעשה הצדיק חיים סבל במשך 20 שנים במילאנו בשל מחסור בכסף ובעבודה. לא בכדי אמרתי לעיתים קרובות שבנושא חטאי הכסף, במיוחד של העשירים, קיבלתי ממנו יותר שיעורים בנושא זה מאשר בכל נושא אחר.

דג 280: "אֹהֵב כֶּסֶף לֹא-יִשְׂבַּע כֶּסֶף" (קהלת, ה', 9). העשירים חיים עם אלפי מחשבות על כסף, יום ולילה. הם ישנים עם המחשבות האלה ומתעוררים איתן. יש להם כסף, אך הם רוצים יותר, וככל שיש להם יותר, כך הם רוצים יותר. הם נאכלים על ידי אהבתם לכסף, כשחלקם סובלים מכיבים ובעיות קיבה נוספות והופכים למוגבלים בנוגע למה שהם אוכלים. מה שגרוע יותר הוא התקשרותם לאנשים אחרים: הם מביטים מלמעלה על מי שיש לו פחות כסף מהם ומרגישים עליונים עליו. הם שנואים בשל כך בשמים, שנואים בקרב אנשים ואין להם חברים אמיתיים. לעיתים קרובות הם מבחינים בכך שאותם "חברים" שהם אימצו התחברו איתם רק בגלל כספם ולא בשל רצון לחברות אמיתית.

דג 281: מסיבה זו אחדים מהם מתחילים לסבול סבל פנימי מבדידות, שהיא אחת מהתחושות הכואבות בעולם. זהו עונש לא בגלל שיש להם כסף, אלא בגלל שהכסף הופך אותם להיות חסרי רגישות כלפי אחרים. מי שיש לו כסף חייב להיות רגיש ביחס לעניים, לחולים ולחסרי מזל, לאלמנות וליתומים. אוהבי הכסף הופכים לחסרי רגישות ולכן נענשים בבדידות, אותה אין הם יכולים לשבור. אוהבי הכסף מתרוקנים מערכים אמיתיים, ועל כן מי ירצה להיות חברם? רבות הן הדרכים שבעטיין אהבת כסף הורסת את החיים האמיתיים של אנשים והופכת אותם לעבדים של אל השקר ממון.

דג 282: אנו כעת לא רק בדור ממון אלא בדור הסופי, ממון של ממון. לא רק אנשים עשירים נופלים. חלק גדול מן העולם נופל לצבתות ממון. ממון הוא הרוח השקרית הנוראית ביותר שקיימת, אשר יודעת כיצד להיות עדינה וכיצד לגרום לאנשים ליפול לאלפי מלכודות של כסף בדור הזה. הוא גם אומר אמיתות בנוגע לצורך בכסף כדי להתקיים ולעשות דברים אך גם יודע לשכנע בכוחו ובצורך בו ועל כן גם מדרדר בעדינות למחשבה לפיה המטרה היא לא סיפוק צרכי הקיום אלא הממון עצמו. דהיינו: לשרת אותו ולציית לפקודותיו, בעוד שהאדם הינו עיוור מן המציאות הגשמית ומן העובדה שנפל. ממון הוא הרבה יותר מתוחכם ממה שניתן לחשוב.

דג 283: הצדיק חיים היה צריך לשלם על רעות הממון במילאנו. רבים מן העשירים האשכנזים שכחו את עברם ואת שבועותיהם, עת ניצלו בניסי ה' מן השואה. הם אמנם הציגו את המספרים החקוקים על זרועותיהם, אך בשל הצלחתם בעסקיהם הם שכחו את קיומם הניסי. מה הם צריכים לעשות כעת ביחס לעניים או לבני מעמד הביניים שעובד? הם התחילו בתפילה לה' וסיימו בייחוס ערכים לעצמם וליכולותיהם. ראיתי אותם דרך שיעוריו של הצדיק חיים. הם היו טיפשים, יהירים שקועים מכף רגל ועד ראש בדם ממון והאמינו כי הם אינטליגנטים. האם לא בשל כך הם הרוויחו כסף רב כל כך?!

דג 284:  "צַדִּיק (הגואל חיים) וְנוֹשָׁע הוּא; עָנִי וְרֹכֵב עַל-חֲמוֹר, וְעַל-עַיִר בֶּן-אֲתֹנוֹת" (זכריה, ג', 9). סן מאיר צדק שהיה עלי לכתוב על עוני הצדיק חיים. יש להדגיש זאת על מנת שכל האנשים לאחר מכן יידעו זאת היטב. הצדיק הנסתר היה עני, מאחר שהוא היה האנטיתזה לדור ממון. יש להבין זאת היטב בדורות הבאים, כדי שתוערך עבודתו הקדושה של הצדיק חיים, וכעת כשאני כותב זאת, עניין נוסף עולה במחשבתי. מדוע הגיע חלומי ממש לפני ראש השנה? ראינו את סימן 400, לפיו נשלם עוון האמורי. תקופת קדם המשפט ההיסטורית הושלמה. העולם קרוב כעת אל הכניסה לחלק השני של הדור הרביעי. סימני ההשלמה של תקופת קדם המשפט באו לידי ביטוי על ידי הסופות "הארווי" ו"אירמה", השרפות בקליפורניה, רעידת האדמה במקסיקו, האיומים מצפון קוריאה, האיומים של האסלאם הקיצוני ועוד.

דג 285: דחיפות המורה חיים הגיעה, מאחר שיש עדיין משהו מאוד חיוני בנבואות הנוגעות לדור הרביעי שעדיין לא קיבלו את הדגש הראוי, ובמילה אחת: ממון. דיברנו בהרחבה על אלילות, על חטאים נגד הטבע, על כיפרות, על יהירות, על הגנום ועל מגדל בבל המתיימר ליצור גזע חדש במעבדות, נגד האסלאם הקיצוני ונגד האנטישמיות ושנאת היהודים. דיברנו נגד החטאים הללו והזכרנו את הסימנים שהתגלו בנוגע לעונשים רבים שבדרך, אך עדיין לא נתנו את המשקל הראוי לחטאי הכסף.

דג 286: קשה להוקיע את חטא הממון, מאחר שהוא מחולק למיליון קטגוריות. כיצד ניתן להגדירו בבירור? ועדיין, מלבד כל שאר ההכרזות הנוגעות לחטאי הדור הרביעי, יש עדיין קטגוריה אחת רחבה ועצומה שנקראת חטא הממון, והיא חשובה ביותר בדין הדור הרביעי. מיליוני אנשים שיש להם כסף והם אוהבים אותו יושמדו במהלך הדור הרביעי. דור זה הוא דור ממון, וליתר דיוק: דור האל השקרי ממון. השירות לממון, בין אם האדם מודע למעשהו או לא, הוא צורה של אלילות, כך שבין חטאי האלילות נכללת גם אהבת הכסף.

דג 287: העניין עדיין מעורפל אצל מרבית האנשים. האל השקרי ממון חייב להיות מוקע. הוא הכוח הבוגדני והמתעה ביותר בעולם. כיצד יש להילחם בו? הרי זה חסר תועלת. אנו, עם זאת, מדברים לאנשים, לא לממון. מיליונים נפלו למלכודת, ואנו חייבים לומר מספר מילים כדי לנסות ולהצילם כל עוד אפשר. נכון שהקטגוריות רבות כל כך, ועל כן קשה להזהיר אנשים ולהסביר להם כיצד להציל את עצמם, אך אני סבור שהחלום שניתן לי ולפיו הצדיק חיים היה במצוקה קשה ולא היה לו מה לאכול הגיע בדיוק למטרה זו - יש רק תרופה אחת: השתמשו בכסף כדי להעניק צדקה למי שרעבים וזקוקים לעזרה.

דג 288: מיליונים יושמדו בשל אהבתם לכסף. הדרך היחידה שיכולה להצילם היא לחפש אנשים שזקוקים לעזרה, שחסר להם מזון או שאין להם דבר, ולהעניק להם כסף ביד רחבה כצדקה. זוהי הדרך היחידה להינצל מן הממון. בחלום לעיל, אם האנשים יתורו אחרי מי שזקוק לעזרה ויעניקו לו צדקה, למורה חיים יהיה מה לאכול ויותר מזה. צדקה, לקיחת כסף מאדם אחד והענקתו לנזקק, היא כוח ישועה עצום הן עבור האדם המקבל ואף יותר עבור האדם שנותן. צדקה אהובה על ידי אל שדי, ואכן גם התורה מכונה לעיתים צדקה.

דג 289: צדקה מביאה שלום לעולם. הצדיק חיים נהג לספר שצדקה מביאה שלום בין האדם לבין ה'. כיצד? כאשר לאדם אין כלום, הוא נחשב כמת, ואדם גלמוד כזה יחוש עצמו נטוש על ידי ה' ויינזק באמונתו. לעומת זאת אם תינתן לו צדקה, והוא יוכל לאכול, לשתות ולחיות שוב, הוא יזכור את אל שדי ויודה לו מכל ליבו. לפיכך צדקה משכינה שלום בין עניים לבין ה'.

דג 290: כעת הביטו והתעוררו! ראינו חסד גדול מאל שדי עם ההוריקנים "הארווי" ו"אירמה". הביטו ראשית בחסד של אל שדי, שלמרות חוזקן של שתי הסופות, מיליונים רבים נשארו בחיים, גם בגלל אזהרות קודמות, וגם בשל אמצעי זהירות והקמת מקלטים. הביטו לפיכך בצדקה הגדולה שהעניקו אמריקנים רבים למי שאיבד את ביתו ואת כל חפציו ולמי שזקוק למזון וצרכי קיום אחרים. איני יודע אם קיימת מדינה אחרת בעולם שמוכנה כל כך להעניק צדקה ולסייע לאחרים כארצות הברית.

דג 291: הצדקה הגדולה לתושבי טקסס ופלורידה היא סימן שארצות הברית היא אומה גדולה. מובן הוא שעוונות הן הגורמים לעונשים כאלה, ואמנם הצדקה והסיוע של האנשים הן סימן לאהבת ה' את ארצות הברית, וזה טוב מאחר שארצות הברית היא אפרים וישראל היא יהודה, ושניהם חייבים להיות תמיד יחד. קיבלתי זאת מן הצדיק חיים – ישראל וארצות הברית הן יחד וחייבות להישאר תמיד יחד.

דג 292: הבה נסכם על מנת שנגיע, בעזרת השם, לסעודה בזמן. נקודה חשובה חייבת להיות מובהרת. הדיון אודות ישועת הצדקה אינו מיועד רק לעשירים, גם מבלי לקבוע בדיוק מיהו עשיר. לעשירים יש המון כסף ואם הם נוטים להעניק צדקה, הם בעצמם יחפשו היכן הם יכולים לסייע באופן המועיל ביותר. אם מאידך גיסא הם תלמידים של האל השקרי ממון, הם רק ילמדו כיצד להשתמש בכספם כדי להשיג יותר כסף, ואם במקרה הם יעניקו סכום קטן של כסף לצדקה, זה יהיה רק כדי לשכך את רגשות האשם שלהם. עם זאת, לא ניתן לשטות בשמיים.

דג 293: בהתייחס לאלו, ישוע הגדירם היטב: "נָקֵל לַגָּמָל לַעֲבֹר בְּנֶקֶב הַמַּחַט מִבֹּא עָשִׁיר אֶל־מַלְכוּת הָאֱלֹהִים" (מתי, י"ט, 24): זהו שיעור של ישוע בנוגע למלכות השמים. בדור זה העשירים שהינם קמצנים ומלאים באהבת כסף שנואים בפני בית הדין של מעלה וייענשו בחומרה. יש להם האמצעים לזכות בפני ה', אבל הם איבדו את הזדמנותם. במקום להביא שלום לעולם, הם מגבירים את הצער ואת הסבל ומהווים סיבה מרכזית להרס בדור הרביעי. הצדיק חיים אמר שהיה טוב יותר אילו הם לא היו כלל נולדים.

דג 294: לפיכך דיון זה אינו מיועד בייחוד לעשירים אלא לרוב האנשים העובדים והזקוקים לזכויות בפני ה'. דרכם לזכות היא על ידי הענקת צדקה למי שנזקק ולהפוך זאת למטרה העיקרית של חייהם. הם מחדשים את העולם בצדקתם ואהובים בפני אל שדי, ואם הם מעניקים צדקה בסתר, צדקה זו היא של זהב שלעולם לא מושחתת. אם ליבם מיועד להודות לה' בקביעות על כך שהעניק להם משאבים לסייע לאחרים דרך צדקתם והם לא מרוממים את שמם בעקבות מעשה זה, זוהי צדקה של יהלומים בפני האל הקדוש.

דג 295: פתחו את לבכם ובצעו קורבן שאתם מסוגלים לבצע. האדם עובד ומרוויח את מהות חייו ואת חיות משפחתו. ההבדל בין מטרות אלו למטרת הסיוע בכסף לזולת הוא היכולת להשיג זכויות דרך קורבן עבור מה שאהוב על ידי אל שדי. הגמול יהיה גדול בזמן חשבון הנפש, מאחר שהאדם מעניק מחיותו על מנת לעצב חיים של אחרים. כל מה שהאדם מעניק יוצר שמחה גדולה בעולם הזה כמו גם אופקים רחבים, הנאה וידע בעולם הבא, וגורם לאדם להיות בן או בת של מלכות השמים. אמן.

דג 296: זהו העולם של לב הצדקה המייצג את הגאולה השלמה. זוהי האהבה של לב הצדקה שמחזק את השלום המובטח בעולם. זהו טוב לב הצדקה, אשר דרכו יורדת נוכחות אל שדי לעולם. זהו הקורבן האישי של הצדקה, שיגרום לאנשים להבין את הקורבן הגדול והסופי של הגואל חיים, אשר יקדש את מחשבותיהם ואת הרגשות ליבם הן בעולם הזה והן בעולם הבא. הם יקבלו את המוח החדש השפל ואת טהרת הלב הפשוט והאוהב.

דג 297: אז נהיה זכאים לסעודת הלוויתן הגדולה והמעודנת בהשתתפות תלמידים רבים של הגואל חיים, העובדים בהכנות לקראתה. הלוואי שנהיה חמורים נאמנים לרצון אל שדי. זאת כי הצדיק הנסתר והאמיתי היה קורבן הצדקה של ה' עבור העולם, ומי שיעניקו צדקה באהבתם לאחרים ייטלו חלק בקורבן המורה חיים. קורבן הצדקה עבור העולם הוא זה אשר הופך לצדקה של הגואל למען העולם עבור הגאולה השלמה.

דג 298: זוהי הצדקה המנובאת של פלא יועץ, אל גיבור, אבי עד, שר שלום. הצדקה שאל שדי מעניק לעולם על ידי בחירתו בגואל האחרון היא שהגואל יהיה פלא יועץ למי שזקוקים לעזרתו, אותה יעניק דרך חלומות גאוליים נפלאים. באופן זה מוח ולב האנושות יתעלו כדי להתבונן בכוחות העצומים המוענקים על ידי ה' בידי הגואל חיים למען התעלות האנושות.

דג 299: מי שיזדקקו לקבלת ניחומים, מצבם ייגע ללב המורה העניו, והוא יעניק להם סימנים של תקווה וניחומים. באופן זה הם יראו אותו כאב אוהב, החש ברגשות הסבל האישיים של ילדיו. כל זאת נובע מן הצדקה והחסד שמוענקים על ידי ה' לאנושות, מאחר שה', ישתבח שמו לעד, ידע שהאנושות תזדקק למורה הסופי כדי להביא את העולם אל גאולתו, ועל כן בחר בעבד העניו למטרה זו. הגואל חיים הוא הצדקה שמעניק ה' למען העולם ולשם מתן יסודות השלום לאנושות הנגאלת.

דג 300: לפיכך בחלומי אודות הכנת הסעודה אמר הצדיק חיים: "הבה נתחיל!", והוא החל להקשיב ולדבר עם כל אחד. זהו סימן חשוב ביותר של המורה חיים, שהפך לפלא יועץ עבור כל מי שמשתתף בהכנת הסעודה הגדולה של הדג הגדול לוויתן, בה יוגש הבשר הממולח של הלווייתנית והבשר העוצמתי של שור הבר. ראש השנה תשע"ח שמח! הי-הא!

18 בספטמבר 2017, באר שבע, פרץ.

 

פרק 11

 

דג 301: רטוריקת המלחמה הגרעינית מצידו של דובר צפון קוריאה באו"ם לאחר נאומו של הנשיא האמריקני טראמפ ביום שישי הייתה עזה. זהו ראש השנה האחרון בתקופת 35 השנים הראשונות של הדור הרביעי והוא כולל בתוכו את פסח ה"מעבר" שיגיע. הסופות "הארווי" ו"אירמה", רעידות האדמה במקסיקו, ההרס העצום בפורטו ריקו בידי ההוריקן "מריה", איומי צפון קוריאה וסימנים נוספים מגיעים כולם להזהיר שבתי מקלט נדרשים כדי להינצל בזמנים שיבואו.

דג 302: חלמתי שנתתי נימוקים לסימני החמור אוכל לחם. היו רבים, אך אני זוכר רק אחד: בזמן גילוי הגאולה השלמה דרגת הבנת האנושות נמוכה באופן משמעותי מדרגת ההבנה הנדרשת של הגאולה השלמה. דרגת העולם היא לפיכך כזו של חמור ביחס לאדם. הואיל וההבנה או הדרגה של הגאולה השלמה חייבת לרדת ולשכון בעולם, ניתן סימן החמור אוכל לחם. זו הסיבה שרק דרך התלבשות עצמית בסימן החמור, ניתן לקבל את הבשורות הגדולות באופן ראוי.

דג 303: שיר באנגלית (ראו: הטקסט באנגלית).

דג 304: אני מנסה לפרש את ההסבר של החמור! מדוע הוא הגיע כעת עם סיום התקופה הראשונה של הדור הרביעי?

דג 305: יום חמישי בלילה (00:45), 28 בספטמבר 2017 (שבת הוא יום התיקונים): חלמתי שביצעתי חמישים טבילות. ל-40 הטבילות הראשונות היה את מספרן, ל-10 הטבילות האחרונות הצטרפו בקשות אישיות שבעזרת השם, ייענו על ידי אל שדי. - -

אני מניח ש-40 הטבילות מייצגות את 40 ימי העלייה השלישית של ההתבוננות הכוכבית המשולשת (120 כוכבים) שמסתיימת ביום כיפור. עם השלמתה, אני אוכל, בעזרת השם, לבקש 10 בקשות מאל שדי. עדיף שאכתוב להלן את 10 הבקשות, עם האופציה לשנותן, כאשר יום התיקונים יסתיים. באופן זה לא אתבלבל איתן בהמשך.

דג 306: נשכרה דירה עבורי ויהואל יהואל ברחוב מבצע עובדה 52, דירה 5, בעזרת השם. פאולו, נודע, אשר, נח חנה נוגה ודוד יעזבו את ישראל ב-8 באוקטובר. אני מבקש מאל שדי להגן ולשמור עליהם בבריאות טובה, באמונה טובה, על מנת שיסתדרו במהרה באיטליה בהגינות, עם עבודה וצרכי מחיה ועם רוח נעלה באור הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים.

שנבורך על ידי אל שדי בנון המשולשת של ההתבוננות המשולשת, בקרבה למורה חיים: הנון של יהושע בן נון, הנון הפינאלית של שושן והנון סופית של הדג הגדול לוויתן.

דג 307: שנבורך בחיוך רחב ואמיתי של הגואל חיים, בקרבתו, באהבתו, בענוותו ובליווי חכמתו מקרבה זו, אהבה זו וענווה זו.

שאל שדי יברך את ג'יורדנו לוי, רנאטו לוי, איליאדה לוי, ג'ינו טמפיירי, שרה, ביאג'יו, יאקופו, פינוצ'יה, אמיליאנו, ג'יוליה, דוד, לאה, דניאל, דבורה, מירקו, מאיה, אלינור, דניאל, שרה, גבריאל, איתן, אהרון, ג'יוזפה, שאול, רחל, גד, דוד, אריה, גילת חיים, מאיר, שרה, יהואל יהואל, חיים שמשון, אנה גספרוטי, אוטאביו, מרטי, טד, דברה, אליסה, שרה מקנדה ומשפחתה, מיכאיל, סולי, נתנאל, סן מאיר, דוד לוי, ליאת, משה לוי, יצחק לוי, רחל, אורי, שירה, איילה, אריאל, פאולו, נודע, אשר, נח חנה נוגה, דוד, הרב פרץ, דורון, מארק, טינה, נינו, אליהו, לאה, רחל, אסתר ומזל. שכל המוזכרים לעיל יבורכו בבריאות טובה, בפרנסה ובמעשים טובים.

דג 308: שכולנו נבורך בידי אהיה אשר אהיה ושנזכה בקדושה החדשה של ששת הסימנים השלמים של הגאולה השלמה ברשות השופט המשוח של מלכות השמים, הגואל חיים.

שכל כתבי, ספרי ומסמכי ספר שושנת משנת חיים יבורכו בידי ה' צבאות לשם השלמתם, הפצתם והערכתם בידי המון רב.

שמשה לוי יבורך בידי אל חי בכל עבודתו עבור הגאולה השלמה ושיבורך באישה אהובה ויקרה ובילדים, כדי שיקים משפחה משלו ויחיה באמונה ובאור הגאולה השלמה.

דג 309: שנבורך בידי אל עליון, בנון שמחת החיים, כי ינון שמו, עבור השלמת הסימנים של הגאולה השלמה לעמים.

שנבורך בידי ה' אל עולם בסגולות 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן, אותם לימד אותנו הגואל חיים באור ספר הכוכבים של אברהם אבינו.

שהריכוז שלנו יבורך בידי ה' אלוהינו ברוח החדשה של הגאולה השלמה בתפילותינו, בלימודינו ובכתיבתנו, בזכות הריכוז של המורה חיים.

דג 310: שכל אויבי האנושות יושמדו בידי אל קנא ויימחקו מעל פני האדמה. בינם נכללים: 1. המכחישים את קיום אל שדי. 2. עבדי אל השקר ממון. 3. מבצעי החטאים נגד אנשים אחרים. 4. מבצעי החטאים נגד הטבע. 5. שונאי יהודים ושונאי ישראל. 6. הדוקטרינות השקריות של הקבלה השקרית המבוססת על אצילויות ספר הזוהר. 7. הדוקטרינה השקרית של הלוגוס האלילי של יוחנן. 8. משיחות השקר של חב"ד. 9. הטרוריסטים האסלאמיים. 10. הכריסטו המזויף, זרה זנזרה ממוקניה. אמן וכן יהי רצון.

דג 311: 18 באוקטובר 2017: שלושה חלומות של אריה (בנם של שאול ורחל):

20.9.2017 (מילאנו): חלמתי שהייתי בביתנו במילאנו, על אף שהמסדרון בו היה רחב מאוד. במסדרון לפני הספרים של אבי ניצב שולחן שבו נראה מאובן של צב גדול ואדום. לפתע הצב התעורר לחיים, והבאתי אותו לסלון בו נכח אבי, פתחתי את המקרר ונתתי לו קצת חסה. כאשר עשיתי זאת, ראיתי בטלוויזיה תוכנית תעודה שסיפרה כי הצב הזה מאוים על ידי חיות טרף רבות, ומסיבה זו הוא התחפר והסתתר מתחת לארץ, עד שיסתלקו אויביו. לאחר תוכנית זו, פתחתי את המקרר ונטלתי חתיכת בשר גדולה, אך אבי עצר אותי, בעוד שהצב המשיך לאכול את החסה.

דג 312: 22.9.2017: חלמתי הבוקר שהייתי עם משפחתי בג'יפ על גבעה שטוחה. בנקודה מסוימת חללית של חייזרים נחתה. היא לא הייתה גדולה כל כך. כאשר היא נחתה, התקרבתי אליה ודרך חלון הייתי יכול להביט פנימה אך לא ראיתי תמונה ברורה, מה שגרם לי לראות את הדברים כגדולים ולא ברורים. התכופפתי והצלחתי לראות חייזר בצבע ירוק עם ראש מוארך ומעוות. כאשר הוא עזב את החללית, החייזר חשב שמאחר שראיתי דברים בבירור, איבדתי את נפשי, אך זה לא היה נכון. הוא מיד ניסה להחדיר לתוכי מחט ארוכה, אך לא אפשרתי לו. על הארץ ראיתי מחט דומה, הרמתי אותה והחדרתי אותה לתוכו. הוא רץ בחזרה לחללית והמריא משם.

דג 313: 14.10.2017: היום חלמתי שישנתי וחלמתי על חרקים גדולים ולבנים עם פסים שחורים עליהם. בידי היה נר, ובעזרתו הצתתי והרגתי את כל החרקים. בחלומי התעוררתי וכאשר קמתי (בחלום) ראיתי פסל גדול בצורת חרק לבן עם פסים שחורים עליו, כפי שראיתי קודם לכן. לפתע אבי הופיע ברכב ספורט אדום. הייתה לו הבעה רצינית, והוא נכנס לבית, בו שהו אימי ואחי השני דוד. לאבי היו פנים חמורות סבר והוא אמר כי חלם שכל הכוכבים נטו לכיוונו וכי הוא יהיה החמור הבא. - -

דג 314: פרשת "וישלח": חלומות לפיהם עלי לתת מספר הסברים על מלכות השמים. היססתי והיה לי ספק שאין זה אפשרי, אך הספק שלי לא התקבל, ושוב ושוב נאמר לי: הסבר!

דג 315: 22 בנובמבר 2017: בחלומי, הצדיק חיים ישב ליד שולחן רחב, ואני ועוד מישהו נכחנו לידו. הסיטואציה: תוכנן שהמורה חיים ואני נגיע יחד, בעוד מספר ימים, לווירג'יניה, ארצות הברית. פניו של המורה הפכו עצובות, והוא אמר לי בעדינות: "פרץ, איני מרגיש שאני יכול לצאת איתך לטיול לווירג'יניה". הקשבתי בתשומת לב, הבנתי והסכמתי. אמרתי: "אני מבין, מורה". הצדיק היה מרוצה מגישתי, הואיל ולא קיבלתי את ידיעתו בצער אלא הרגשתי שיהיה זה קשה עבורו לצאת לטיול איתי. פניו של המורה חיים הפכו מחייכות, כי הוא חשש שאצטער מהודעתו, אך אני הייתי רגיש לסיטואציה. הצדיק הוסיף שגם הגברת מזל אמרה לו: "קשה עבורך להסתובב אפילו יום, וכעת אתה רוצה לנסוע עם פרץ לווירג'יניה לשלושה ימים!". המורה חיים היה כה מרוצה שלא נשארתי עצוב ושחשתי את הרגשותיו שלוו בחיוך ובשביעות רצון בעיניו. - -

דג 316: 12 בדצמבר 2017: בטיוואן נראתה קשת בענן במשך 9 שעות – שיא עולמי מתועד.

 

דג 317: 30 בדצמבר 2017: מ-20 בדצמבר ועד ל-24 בדצמבר הייתי בבית החולים סורוקה, בבאר שבע. סבלתי יותר משבוע מכאבים בבטן ואיבדתי לחלוטין את התיאבון. ניסיתי ורציתי לישון, אך הכאבים לא אפשרו לי. גם המקרר התקלקל, ועל כן ללא משטר מזון מסודר, איבוד תיאבון וכאבי בטן שבאים והולכים הייתי במצב רע. היה לי גם קשה לצאת החוצה וללכת, מאחר שכל 5 צעדים הייתי צריך לעצור, כי הרגשתי שקיבתי מאוד נפוחה. ב-20 לדצמבר הלכתי לקופת חולים ועשיתי בדיקת דם. בבית, לאחר מספר שעות, הרופאה אנה התקשרה ואמרה לי שעלי לפנות לבית החולים, כי רמת ההמוגלובין שלי נמוכה מאוד. יהואל יהואל הסיע אותי לסורוקה.

דג 318: השהות בבית החולים הקלה עלי מאוד. נתנו לי שם אוכל שהחזיר לי את התיאבון וכן תרופות לאחר שהגסטרוסקופיה (הכנסת צינור לקיבה) הראתה כי יש לי אולקוס בקיבה, קרוב לשלפוחית השתן. ב-24 לדצמבר החזיר אותי יהואל יהואל הביתה. לא היה לי קל, כי המקרר היה עדיין מקולקל, והיה חסר אוכל בבית. דיברתי עם רחל ומרסל, הוריו של מישל חברי. הם חברים שלנו כבר 15 שנים, מאז היינו שכניהם. רחל הכינה לי אוכל מבושל, ומרסל הביא לי אותו הביתה. דני, חבר של מישל אותו פגשנו אז, הגיע לביתי עם שני שקי אוכל גדולים, אוכל שניתן היה לאכלו ללא קירור. ביום הבא, בשל קשריו, הוא הביא לנו מקרר יד שנייה, ברוך השם.

דג 319: 30 בדצמבר 2017: חלמתי על הצדיק חיים, שצעק עלי: "סע וגור בבוסטון 8 שנים!".

לפני כן, באותו החלום, פאולו, בשל רצונו העז לקבל סיוע, הגיע לכאן תוך שהתגבר על מכשולים פיזיים וביצע "קפיצת דרך" (כיעקב אבינו שברח מעשו והגיע לחרן, אך נזכר שלא עבר דרך בית אל, בה חלם את חלום הסולם וקיבל את ברכת ה'. הוא החל לחזור חזרה, אך אז קיבל דחיפה מן האדמה שנשאה אותו מיד לבית אל). ראיתי את המורה חיים, שאינו מרוצה מן המצב שלי ושל פאולו ונודע באיטליה (ללא עבודה, ללא דירה וללא כסף). הוא אמר בקול רם ובטון מיוסר: "סע וגור בבוסטון 8 שנים!". - -

דג 320: בחלום עצמו, עם זאת, חשתי שאין לקחת את דברי המורה חיים כפשוטם. כשהתעוררתי ראיתי את הנסיעה לבוסטון כנסיעה "לצפון", במסגרתה עלי להשתמש במוחי על מנת להתעלות מעל המצבים המייסרים שאנו נמצאים בם ולא ללכת שבי אחרי רגשותיי. מסיבות שונות אני גם חייב לשנות את שפת חשיבתי לאנגלית, כי לרוב אני חושב בעברית או באיטלקית, הואיל וכל הנפשות סביבי מדברות בעברית או באיטלקית או בשתי השפות. פעמים רבות מדי מחשבותיי עמוסות מדי בהסברים נפשיים לאחרים. זהו פגם גדול מסיבות רבות (שאינני מתכוון לפרטן), ולכן המורה חיים שולח אותי לבוסטון כדי לשחרר אותי ממחשבות אחרות.

דג 321: 30 בדצמבר 2017: מתוך הערה בטקסט "לוח ההתבוננות על ההתבוננות המשולשת ממבט של צרף, איש הלוחות":

"המזלות העיקריים של הזנב הכפול של הלוויתן הם קרב הדג והחוק החדש של האריה בגובו. המפתח הוא שקרב הדג וגוב האריה הם המזלות העיקריים של הזנב הכפול. זהו המפתח שמעניק ידע אודות איברי הדג הגדול. ישנם 6 מזלות ממקלט הארמדיל שמייצגים את פה הלוויתן. משקולות החמור (שיש לו אוזניים גדולות) והבושם השמימי (של התפילות הנשמעות) הם אוזני הלוויתן. הצב המואר (אין צורך להרחיב) וסוף הדקה (הסוגר את הזמנים הנחזים ולכן רואה את הסיום המתקרב) הם עיני הלוויתן. תחיית הציפור (חיים חדשים) ויופי גם העדן (חיים חדשים מעץ החיים) הם נחירי הלוויתן. מלכות הג'ירף ועמק מרקורי הם הלב (הלב החדש של מלכות השמים) והמוח (המוח החדש השפל) של הדג הגדול לוויתן. כוכב התוכנית (התוכנית המורכבת) ואגם מלח (התוכנית הנסתרת המכוסה במים המלוחים) הם הגוף המורכב של הדג הגדול לוויתן".

דג 322: לאחר שכתבתי את הדברים לעיל, חדשות מדע אינטרנטיות בישרו לי שלאחר סינדרום מסתורי שהרג מיליוני כוכבי ים, הכוכבים המחומשים בגודל כף יד חוזרים באופן מדהים. איזה סימן נפלא של השמירה החדשה של הדג הגדול לוויתן, שאחד המרכיבים העיקריים בתוכה הוא כוכב ים. הי-הא!

דג 323: סימן טוב נוסף: הפגנות גדולות באיראן נגד המשטר.

דגים 324-327: 1 בינואר 2018, סוף הדקה:

13 מידות השופט

א. שופט של הגנה: שופט חייב לרצות שהנשפט יקבל הגנה מדינו.

ב. שופט של שמחה: שופט מעניק שמחה בעזרת דין חיובי המוסבר היטב.

ג. שופט של ענווה: שופט חייב לשקול בענווה את בקשת הסליחה של אדם, וזאת כדי לקבל מלמעלה ולתת את הדין הנכון.

ד. שופט של חמלה: שופט חייב להיות בעל חמלה לנאשם, כדי שיהיה רחמן בחיפוש אחר האמת בדין כל אדם.

ה. שופט של התעלות: שופט חייב לרצות בחוזקה שאנשים יתעלו דרך דין אמיתי. גם האשמים, עם קבלת גזר הדין והבנתו, מתעלים דרך הקבלה וההבנה.

ו. שופט של יסודיות: שופט חייב לתור באופן יסודי אחר כל פרט בכל מקרה שבו הוא דן.

ז. שופט האוהב צדק: שופט חייב לאהוב את הצדק בכל יכולתו, על מנת שהרוע (כדוגמת שוחד) לא ימצא דרך כניסה.

ח. שופט ירא ה': שופט אמיתי חייב לירא מאל שדי, שהוא השופט האמיתי של כולם, וממנו יוצא דין אמיתי בעולם. לפיכך שופט חייב לקבל טוב יותר את הצדק האמיתי, כאשר הוא (השופט) נקשר למקור כל משפט.

ט. שופט של אמת ודיוק: שופט חייב לומר את האמת, להבחין באמת, להיות מדויק בדבריו, במחשבותיו ובמעשיו.

י. שופט של סבלנות והרמוניה: שופט חייב להיות בעל סבלנות רבה והרמוניה פנימית כדי לא לשגות במשפטיו.

י"א. שופט המוכן לתקן את עצמו: שופט אמיתי חייב להחזיק במחשבה לפיה למרות ידעו העצום, הוא נוטה תמיד לטעות ולכן עליו תמיד להיות מוכן לתקן את עצמו.

י"ב. שופט חסר פניות: השופט חייב לשפוט כל מקרה לגופו של אדם ואסור לו להיות מושפע בדין מחטאיו ומטעויותיו הקודמות של האדם. באופן זה לגזרי דינו יהיה תמיד כוח לגרום לאנשים להתעלות בהווה ובעתיד.

י"ג. שופט שונא כבוד שידיו נקיות: שופט חייב לשנוא כבוד על אף שבשל מעמדו חייב הוא להיות סמכותי. דרך שנאתו לכבוד, הוא יזכה להיות נקי מכל מחשבות לא ראויות ביחס לכסף.

דג 328: עם השלמת 13 מידות השופט, ניתן להתייחס כעת ל-3 ה"נון" ביתר דיוק:

כוכב הנון של יהושע בן נון: 36 כוכבי הברית החדשה שנסגרים בגליל, 3 כוכבי פה הלוויתן, 10 הדיברות של העמוד הראשון (לב הנביא) וכוכב העורף שהופך לכוכב הנון של יהושע בן נון.

כוכב הנון הפינאלית של שושן: 13 המידות המסוגלות של אסתר, 13 מידות השופט, 13 מידות הלב הטוב ו-10 המידות של העמוד האמצעי (לב השושנה) וכוכב העורף שהופך לכוכב הנון הפינאלית של שושן.

כוכב הנון סופית של לוויתן: 13 עלי הכותרת של ספר שושנת משנת חיים, 13 כוכבי המזבחות של בית התפילה החדש, 13 מזלות הדג הגדול לוויתן, 10 הדיברות של הצדיק החי באמונתו של העמוד השלישי (לב הדג הגדול לוויתן) וכוכב העורף שהופך לכוכב הנון סופית של הלוויתן.

דג 329: 1 בינואר 2018: ג'יורדנו חלם שהוא היה בחדר כלשהו. אחדים מבני משפחתו נכחו וכן אנשים אחרים, שהוא לא הכיר. האווירה הייתה של חגיגה. רמו לוי, אביו, ישב ליד השולחן אך במקום לשמוח מן האווירה החגיגית, פניו היו רציניות מאוד, והוא לא חייך כלל. ג'יורדנו עמד לפניו, בקרבת השולחן, וכששם לב לרצינותו שאל אותו מדוע הוא לא משתתף בשמחת האירוע. רמו הביט בג'יורדנו ברצינות רבה, כאילו אומר: 'אין סיבה לשמוח כעת'. - -

דג 330: 1 בינואר 2018: דוד לוי חלם באותו הבוקר שישב בחדר עם איליאדה, ג'יורדנו, רנאטו וג'ינו. הוא בכה ואמר בצער רב: "מדוע בכל שנתיים יש בישראל מלחמה?". -

שני החלומות הללו שהגיעו ביום הראשון של השנה האזרחית (המסמלת אמנם שנה כוכבית חדשה עם אינדיקציות לשנה החדשה עבור מי שיכול לקרוא את הכוכבים, אך אנו מקבלים סימנים מן הגואל חיים) הם קשים מאוד וחוזים, למרבה הצער, מלחמה נגד ישראל. אנו מקווים שאין זה כך, אך יש לקבל את החלומות הללו ברצינות רבה.

 

פרק 12

 

דג 331: היום, 2 בינואר 2018: ביקשתי מג'יורדנו לבקש מרנאטו יותר פרטים אודות מדרגות השיש הלבן שראה בחלומו (חלום מספר 3). רנאטו הסביר שגרם המדרגות היה ארוך מאוד, ומדרגות השיש הלבן הבהיקו באופן מפליא, כשאותו בוהק יצר את צבעי הקשת. כמו כן היו 4 גרמי מדרגות, שיצרו פירמידה, וכולן הובילו אל הגואל חיים, אשר ישב על כיסא יפה עד מאוד. הצדיק חיים סימן לרנאטו לעלות אליו, כאשר בכל צעד שביצע רנאטו הכול מסביבו נראה מופלא יותר.

דג 332: 4 בינואר 2018: לאחר הפרטים שהעניק רנאטו בנוגע לחלומו, ברור הוא שמספר המדרגות היה רב, ולא רק זאת, נראו בחלום 4 גרמי מדרגות בצורה פירמידלית שקודקודן הוא כסאו של הגואל חיים. העובדה אודות ארבעת גרמי המדרגות מביאה למסקנה חשובה מאוד: בשנים שעברו דיברנו על 36 מידות: 10 של העמוד האמצעי, 13 של אסתר במלכות אחשוורוש ו-13 המידות המסוגלות של הלב הטוב. כעת, עם 13 מידות השופט, המספר עולה ל-49 מידות, כאשר כסאו הנפלא של הגואל חיים הוא ה"נון" (50) הרביעית הגדולה של "ונהפוך הוא". הצדיק חיים, הראש האחרון של ל"ו הצדיקים הנסתרים, הוא "יִנּוֹן שְׁמוֹ" (תהילים, ע"ב, 17).

דג 333: 4 גרמי המדרגות מצביעים גם על האוניברסאליות של הגאולה השלמה מארבעה קצווי תבל. מרדכי הצדיק, הראש הראשון לל"ו הצדיקים הנסתרים, ניצל מעמוד התלייה בגובה 50 אמה שהכין לו המן, שנתלה עליו בעצמו, וכן הפך (מרדכי) לגדול במלכות אחשוורוש. בכל 35 השנים שעברו הסברנו את ענייני "ונהפוך הוא", אך עד כה לא ראינו למעשה "ונהפוך הוא" היסטורי גאולי כלשהו. מידות השופט היו חסרות כדי להשלים 49 מידות ולהגיע ל-50 (היה חלום שלי לפני מספר שנים שבו הגואל חיים עלה על קיר בגובה 50 אמה. חשבתי כי מגיע "ונהפוך הוא", אך 13 מידות השופט היו חסרות).

דג 334: שלוש ה"נון" הן חיוניות להתבוננות המשולשת והן נשארות כמו תמיד, אז כיצד עלינו להתייחס ל"נון" הרביעית? ראשית מדובר ב"נון" מרובעת ולכן - 200 (50*4)=ריש. זה מסמל את הצעד הסופי של תיקון ה"ריש" של השם "אשר". זוהי "נון" גדולה וכללית ש:

1. משלימה את ארבע הפינות של בית התפילה: האמונה התמימה של הפינה הראשונה, האמונה בתורה ובמסורת ישראל של הפינה השנייה, האמונה בגואל חיים ובסימנים השלמים של הגאולה השלמה והאמונה בדיבר השני.

דג 335: 2. משלימה את ארבעת המזבחות של הכהונה החדשה: מזבח הכוהן המשוח, מזבח יהודה, מזבח אפרים ומזבח מלכיצדק.

3. מזבחות אלו מושלמים על ידי המזבחות הנשיים של ארבעת המזבחות: מזבח הכוהנת המשוחה, מזבח בנות יעקב, מזבח בנות ישראל ומזבח העמים.

4. משלימה את החרם מדאורייתא: חטא האבות (עץ הדעת), חטא הבנים (דור אנוש), חטא הדור השלישי (מגדל בבל) וחטא הדור הרביעי (עגל הזהב).

5. משלימה את ארבעת התיקונים הגדולים: תיקון הנצרות, תיקון ורפורמה באסלאם, תיקון ורפורמה ביהדות והתיקון הכללי של העמים.

דג 336: 6. משלימה את ארבעת מזבחות השירות: מזבח ישראל הגדול (החמור), מזבח השושנה (בתי ספר), מזבח החתונות ומזבח הלווייתנית (שְבועות והתבוננות משולשת).

7. משלימה במלואו את מזבח הנביא, בשם אליהו הנביא, בארבעה היבטים עיקריים: הנביא שעלה השמיימה מבלי למות, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בכל דור, הנביא הנבחר לפתוח את הגאולה השלמה והנביא הנבחר לממש את הפיוס.

דג 337: אלו הן 7 "נון" שלמות ויחד עם 3 ה"נון" (ה"נון" של יהושע בן נון, ה"נון" הפינאלית של שושן וה"נון" סופית של לוויתן)  יש לנו 10 "נון", כמרומז ב"ינון שמו". ינון=10 נון. יוד+נון מצביע גם על מספר גדול של "נון", לא פחות מ-10. 7 ה"נון" הנ"ל מרובעות, ולכן: 7*200=1400 מדרגות, כאשר יחד עם 150 המדרגות של 3 ה"נון" יש לנו 1550 מדרגות. רנאטו צדק בכך שאמר שהיו מדרגות רבות מאוד, עד אין מספר.

דג 338: תהילים ע"ב, 17: "יְהִי שְׁמוֹ, לְעוֹלָם-- לִפְנֵי-שֶׁמֶשׁ, ינין (יִנּוֹן) שְׁמוֹ: וְיִתְבָּרְכוּ בוֹ; כָּל-גּוֹיִם יְאַשְּׁרוּהוּ".

דג 339: עבורנו "יאשרהו" עם השורש "אשר" מרמז על השלמת השם "אשר" בזכות הגואל הנבחר חיים. לפיכך "יהי שמו לעולם לפני שמש" - הוא ייוודע בעולם במהלך הדורות כפלא יועץ, אל גיבור, אבי עד, שר שלום. "ינון שמו - זהו סימן שיש להכירו עם הגעתו, ולפיו בכתבי הגאולה השלמה עשר ה"נון" ומדרגות רבות מאוד של מידות האהובות על ידי אל שדי יוסברו. "ויתברכו בו כל גוים" - מאחר שהוא הגואל הנבחר והמורה האהוב שכולם יתוודעו אליו באהבה גדולה. "ויאשרוהו" - רמז למסקנה המדהימה הנוגעת לתיקון הסופי של ה"ריש" של השם "אשר", כך שאותו שם נפלא ונסתר יוכל להיקשר בכל דרך לשם "אהיה" האחרון למען הגאולה השלמה. אמן וכן יהי רצון.

דג 340: היום, 8 בינואר: משה לוי, שרה מרקוס וסולי היו פה. שרה, לאחר מספר שנים רב, החזירה לי את הטבעת האדומה שנקראת טבעת פרץ.

9 בינואר: יום הולדתה של אימי, אן בקר גרין, עליה השלום.

דג 341: 20 בינואר 2018: פרשת בא: ברוך השם, ביצעתי בחלום נענועים של ארבעת המינים: לולב, אתרוג, הדסים וערבות, יחד עם הצדיק חיים. בתחילה ביצעתי נענועים בדרכי אך אז הבנתי, שהמורה רוצה שאבצע אותם בדיוק כמוהו, ועל כן הבטתי בתשומת לב רבה באופן שבו הוא ביצע אותם וחזרתי אחריו, תוך ביצוע נענוע אל לפחות 3 כיוונים. הנענועים של הצדיק התרחבו לעצי העולם. הסקתי זאת מן העובדה שברגעים מסוימים של הנענוע היה מיזוג של 2 כיוונים, למשל בין הצפון ובין המזרח, וכאשר זה קרה הדבר נראה כאילו שני ענפי עץ גדולים מלאים במאות עלים החלו לגעת האחד בשני. בנקודת חיבור זו, המורה חיים ביצע תנועת נגד כדי להפרידם. אני חושב שראיתי זאת קורה 3 פעמים. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד. - -

דג 342: אציין שלפני חלום זה קראתי את תרגומו של משה לוי לטקסט "מסר ליהודים המסורתיים - נקדימון". מסר זה הינו סימן חשוב ומתקשר לסימן נהדר שראה משה לאחר שסיים את תרגומו. הוא דיבר עם מישהי מעבודתו, והיא סיפרה על אדם בשם נקדימון, שם נדיר שמשה לא שמע מעולם בארץ. זהו סימן נפלא שמצביע על המטרה המוצלחת של מסר זה. למעשה השם מופיע באוונגליונים (יוחנן, ג', 1-21), בסיפור אודות פרושי חבר סנהדרין שהתעניין בשיעוריו של ישוע, לאחר שישוע ביצע רפואות בירושלים, ועל כן הגיע בלילה על מנת לשוחח עמו.

דג 343: באותו בוקר שבת של פרשת בא, דוד לוי חלם שהיה עם איליאדה וג'ינו. הם הביטו על כתבים של פרץ (בצבע צהוב) ודוד קרא מהם. אז נכנס ישראלי עם זקן (אך לא דתי) והסתקרן לדעת מהם אותם כתבים. ג'ינו, נבוך, אמר: "הם של עדי י'". דוד שלל בתוקף את תשובתו של ג'ינו באומרו: "על מה אתה מדבר?!", והחל להסביר לישראלי את בשורות הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים בשלוש נקודות עיקריות: 1. האחדות המוחלטת של אל שדי. 2. העובדה שהגאולה השלמה היא עבור העולם ולא רק עבור ישראל, כדברי הגואל חיים: "כולנו בשר אחד". בנקודה זו, נראתה בחוץ הפגנה של חסידי חב"ד, שצעקו סיסמאות שונות. דוד אמר: "כל אלו חושבים שהם טובים מהגויים, מאחר שיש להם התורה, אך מחשבה זו שגויה ואסורה, כי היא יוצרת אנטישמיות במקום אור לגויים, מה שמוביל לנקודה הבאה: 3. הגאולה השלמה היא אוניברסאלית, אור לאומות העולם. הישראלי השתכנע והיה שבע רצון מהסבריו של דוד. דוד שאל את איליאדה מה היא חושבת, והיא ענתה שאולי ההסבר היה ארוך מדי. דוד אמר לה שלא, אך היא התעקשה ואמרה שאנשים בימינו לא יכולים לשמוע מסרים ארוכים מדי. - -

דג 344: סן מאיר חלם (באותה השבת או ביום ראשון שאחריה) שהוא עמד לפני הר, לו היו מאפיינים של הר סיני. הוא היה קטן יחסית ולא גדלו עליו עצים או צמחים. בתחתית ההר נראתה מערה, שאור ירוק מילא אותה, וקול אמר, שהאור במערה קדוש. -

דג 345: זהו סימן של המשכיות הכרזת הגאולה השלמה של אליהו הנביא, זכרו לברכה. הסימן מגיע כדי להשלים דרגה חדשה של קדושה חדשה של הברית החדשה של הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים.

דג 346: 24 בינואר 2018: פניתי בבקשה לגואל חיים, שיורה לי מה לעשות בנוגע לטקסט המתאר את שהותנו ביוסטון, טקסס, ואת ביקורנו בבית הכנסת "עמנואל", טקסט שבהמשך מתייחס גם לרפורמה ביהדות של הגאולה השלמה ולשבועות שנשבעתי במסגרת הברית החדשה השלמה. בבוקר הבא חלמתי, שהיה זה "יום כיפור". שאלתי בחלום יהודי לא מוכר לי שאלה: "אשר ללא יהודים שלהם נתנו רשות לצום בכיפור, שאלתי היא: האם הם יכולים לבצע סימן במסגרתו הם יאכלו משהו כ-5 דקות לפני סוף הצום, על מנת להצביע על כך שהם, למעשה, כלא יהודים, לא מחויבים לצום בכיפור?". - -

דג 347: כשדיברתי עם משה לוי על שאלתי וחלומי הצלחתי להגיע למסקנה: הבסיס של כל הטקסט יכול להישאר, אך יש להסיר מספר חלקים, מאחר שהם יכולים לגרום לאי הבנה, במיוחד ללא יהודים. כך אעשה.

דג 348: 28 בינואר 2018: חלמתי שישבתי ליד שולחן, שעליו נראתה מושבה של נמלים קטנות. הבטתי עליהן מקרוב והבחנתי, שהן התייחסו האחת אל השנייה והיו להן רגשות האחת כלפי השנייה. כמו כן הן עשו דברים יחד לטובתם הכללית. לפיכך לא הרגתי אותן אלא רק הדפתי אותן לחלק אחר של השולחן. - -

זהו סימן שרק במבט קרוב על הדברים, ניתן להעריך את תוכנם.

דג 349: דוד קטוצ'י חלם שהוא ראה את אביו שאול רציני מאוד. שאול העביר בהמשך את רצינותו לדוד. - -

הסברתי לדוד בטלפון, שאין דבר יותר חשוב מרצינות. רק ברצינות ניתן להגיע לתוצאות חיוביות וראויות, ועל כן האדם צריך לכוון את חייו אל דברים רציניים ולהימנע מעולם שלם של עניינים קלי דעת ולא חשובים. אין הדבר אומר, שאסור לשחק במשחקים, ליהנות מבדיחה או להקדיש חלק מהזמן לעניינים פחות רציניים כדי להירגע, אלא שבמרבית הזמן חשוב להיות רציני.

דג 350: ירח גדול כחול ואדום - ב-31 בינואר הוא נראה בארצות הברית - שלוש תופעות יחד, מה שלא קרה כבר 150 שנה.

דג 351: לאחר שמשה לוי חלם שאנו חייבים לקצר את הטקסטים (ב-7 בפברואר 2018), חלמתי (בשבת של פרשת משפטים, 10 בפברואר), שמה שנכתב על התנועה הקונסרבטיבית היה שגוי, וככל שמתעמקים בטקסט יותר, כך מוצאים אותו מוטעה יותר. - לפיכך יש להסיר את הקטע הנ"ל מן הטקסט של יוסטון, טקסס, וגם זו דוגמא לקיצור טקסטים. אני זוכר שהתנועה הקונסרבטיבית לא רואה את הגאולה כאוניברסאלית אלא רק עבור עם ישראל.

דג 352: עוד סצנות בחלומות של אותה השבת בנוגע לקיצור הכתבים: ילדה בת 3 גילתה לי משהו שיצא נגדי, ואני רק הוספתי לאשמתי. זה קרה כאשר יריתי אישה מתוך תותח - סימן שיש למחוק דברים שליליים שאמרתי על עצמי, אולי של חלומות שליליים, וכן למחוק דברים חסרי תועלת שאין להם תוצאה אמיתית. -

דג 353: בסצנה נוספת ראיתי תינוקת בוכה והבנתי שהוריה נהרגו באסון. על אף שהתינוקת לא הבינה זאת, היא למעשה נשארה יתומה ובכתה למכביר. הרמתי אותה בזרועותיי ונישקתי אותה על לחיה מרחמים. - איני מבין עדיין מהי כוונתו של החלום. חלומות נוספים שחלמתי היו על הקהילה היהודית האיטלקית: על הרב לאראס, על הרב קופצ'יובסקי, והן מכוונים להמשך הדיון בנושא האורתודוכסים, הקונסרבטיבים והרפורמים בתוספת לטקסט של טקסס וכן להדגשת עובדה כי אנו חלק בלתי נפרד מן היהדות ההלכתית, אם כי עליה להיתקן, וכי הגאולה השלמה היא השלמת היהדות המסורתית, שאנו חלק ממנה.

דג 354: 10 בפברואר 2018: נודע חלמה שהיא, פאולו ואני ישבנו על מרפסת בבית באיטליה והבטנו מטה אל בית קברות (שהזכיר את בית הקברות אותו ראינו מדירתנו ברחוב הנרי קנדל בבאר שבע). היה במקום טרקטור שחפר וחיפש משהו. אמרתי שקברתי את הצדיק חיים כאן, ושהטרקטור מחפש אותו. פאולו ניסה לשבת לפניי כדי להסתיר לי, אך נודע דחפה אותו לצד שמאל שלי והתיישבה מימיני. ראיתי אז ילדים רבים (וגם את שרה, בתה של גילת חיים ואת דוד פיירו) במקום בו המורה קבור.

דג 355: חלום חיובי. זה הזמן לבשר על תחיית הגואל חיים, להתחיל שוב ללמד ילדים על הגאולה השלמה בזכות המורה חיים. הוא היה קבור, כביכול, בסתר, עד כה, אך בא הזמן ולא נשאר זמן, אנו בסוף השנה ה-35 לסימנים.

דג 356: כ"ט בשבט תשע"ז, 15 בפברואר 2018: היה לי המזל הטוב לראות את הגואל חיים בחלום. הוא לימד אותי אודות ההבדל בין השם אלוהים של הבריאה לבין השם ה', המבטא חסד בבריאת אדם. ברוך השם.

דג 357: פאולו, נודע והילדים נכנסו לבית חדש במילאנו. ברוך השם. שרה טמפיירי ילדה בן. ברוך השם.

דג 358: 18 בפברואר 2018: כתבתי 6 נקודות חשובות בנוגע לשליחות ישוע. בקצרה: 1. לא באתי להפר כי אם למלאת. 2. מלכות השמים יורדת לארץ. 3. תחיית ישוע. 4. מחלו, כדי שה' ימחל לכם. 5. בעשותך צדקה, ששמאלך לא תדע את אשר עושה ימינך. 6. קל יותר לגמל לעבור דרך חור המחט מאשר לעשיר להיכנס למלכות השמים.

דג 359: 21 בפברואר 2018: מת בילי גרהאם בגיל 99. השפעתו כאוונגליסט הייתה עצומה בכל העולם. הוא היה עניו ואהוב על כולם. האפיפיור יוחנן ה-23 ניתץ את הטאבו נגד היהודים והיהדות. אמא תרזה הגיעה לפסגת עשיית החסד הקתולית. האפיפיור יוחנן פאולוס השני ה-2 היה אדם של שלום ורחש כבוד גדול ליהודים. הוא גם מכר את הכנסייה למריה, מבלי להבין שהוא למעשה העניק כנסייה ריקה לריקנות מוחלטת. חסר לפיכך הסימן הפרוטסטנטי של בילי גרהאם, שעיקר אמונתו היה צליבתו של ישוע ותחייתו. עבורו ישוע היה בן אל בצורתו הפרוטסטנטית.

דג 360: המעגל נסגר. כעת בילי גרהאם יידע שישוע היה בן אדם. יש כאן פינה רביעית, ושימו לב למספר הדג, 360 (מעגל שלם). מדובר בהשלמת סימן ירידת ישוע מן הצלב והשלמת הסימן ההתחלתי של תחייתו.

כמו כן היום 22 בפברואר, ז' אדר - יום לידתו ופטירתו של משה רבנו. סימן החזרה לאמונה האמיתית, כדברי ישוע: "אַל תְּדַמּוּ כִּי בָאתִי לְהָפֵר אֶת הַתּוֹרָה אוֹ אֶת דִּבְרֵי הַנְּבִיאִים לֹא בָאתִי לְהָפֵר כִּי אִם לְמַלּאת" (מתי, ה', 17).

 

פרק 13

 

דג 361: 22 בפברואר 2018, ז' באדר: חלמתי על שני מספרי 360 מסתובבים בסיבוב של 360 מעלות, כשכל אחד הצביע על שתי "מסקנות חשובות". - - ייתכן ומדובר בתיקון הנצרות ובמסר אודות ישוע (ראו דג 360).

דג 362: סן מאיר חלם שראה שני בורות רחבים תת קרקעיים, האחד ריק ואחד מלא במים. אדם עירום עלה מאחד הבורות ונכנס לבור השני, שהיה מלא במים מטוהרים מאוד. המים היו כה נקיים ושקופים, עד שסן מאיר ממש נדהם, והבור הבהיל אותו. אז הסצנה השתנתה. סן מאיר רכב על ראש של שור, החזיק בקרניו אך ישב בכיוון הנגדי לרכיבה. שור שני הצמיד את ראשו לאחורי השור השני ויחד הגיעו שניהם להר, עלו באוויר עד לאמצע ההר ושינו כיוון. לבסוף השוורים ירדו מההר ומתו. במקום נראו אנשים רבים שדיברו ספרדית ונדהמו מן המחזה. - -

דג 363: הבה ניקח בחשבון מספר דברים: 1. אנחנו מספר ימים לפני פורים (אח, חש, שור, רוש). 2. יש סימן של "ונהפוך הוא", סן מאיר ישב נגד כיוון תנועת השוורים. 3. יש סימן של קרניים, הסבך אליו שליחות ישוע נקלעה בסימן האיל שנלקח במקום יצחק. 4. שליחות ישוע היא של משיח בן יוסף, ויוסף היה במזל שור. 5. סימן ההר הוא רמז לחזרה אל חוק סיני, ולכן שני השוורים מתו (הסבר בדג 366). 6. אנשים רבים יתפלאו מתיקון זה. -

דג 364: בילי גרהאם תמיד דיבר על קורבן ישוע על הצלב ועל תחיית ישוע. - יש כאן תיקון סופי של ירידת ישוע מן הצלב ושל תחייתו. כנותו של בילי גרהאם ומסירותו לא יכולות להסתיר את העובדה שישוע על הצלב היה "אל", חס ושלום, ועם תחייתו ישוע היה "אל", חס ושלום! גרהאם הטיף לעבודת אלילים כל חייו והשפיע על מיליונים באמונה זו. הוא תמיד היה גם חבר גדול של ישראל בדומה למרבית האוונגליסטים, ועובדה זו סייעה לכך שמותו יועיל לצאן הנאבד של בית ישראל. ישוע חייב לרדת מן הצלב כאדם, לא כ"אל" והוא חייב לקום בתחייה כעבדו הנבחר של ה', לא כ"אל".

דג 365: המים הטהורים מאוד הם של נהר הלוויתן, שיש לו נהרות תת קרקעיים בעולם. אלו הם המקורות לקשירת 13 מזלות הלוויתן לעולם. המים הטהורים הללו הורסים את כל צורות האלילות, ובהירותם נובעת מן המים העליונים של הדג הגדול, המשקפים אורות אמיתיים מלמעלה. לפיכך סן מאיר נדהם משקיפותם, בהירות של אמונה אמיתית וטהורה. האיש הערום מייצג את בני הצאן הנאבד של בית ישראל ואף את בני הצאן הנאבד של אומות העולם, שמוכנים כעת לטבול באמונה המונותיאיסטית של המסורת האמיתית. הוא עירום, מאחר שהפשיט את עצמו מכל הטעויות האליליות של העבר.

דג 366: השוורים המסולפים של משיח בן יוסף הנוצרי והקרניים התיאולוגיות המורכבות של הנצרות המסורתית מתוקנים, ובייחוד שתי הטעויות האליליות העיקריות שנוצרו על ידי הנצרות כדי לחזק את התיאולוגיה שלה: סבלו של ישוע על הצלב כ"אל" ותחייתו כ"אל". עם האמונה האמיתית של ההר, שני השוורים הללו מתים. כל הנוצרים שיהפכו לנוצרים לשעבר יתפלאו מאמת התיקונים.

דג 367: 10 במרץ 2018: חלמתי שאמרתי: "הזמן מכיר את האובייקט, והאובייקט הוא זה שמכיר בזמנו".

"בא הזמן" מותאם לאובייקטים היודעים שזהו זמנם. הזמן הגיע עבור מה? הזמן היה 8 ימים אחרי פטירת הצדיק חיים, אשר במותו השלים את הגזרה, עליה מסר הוא את חייו, והוא נבחר על ידי אל שדי להשלים את מלכות השמים למען הגאולה השלמה. לפיכך האובייקטים של הגאולה השלמה חייבים "לדעת" שזמנם הגיע, ואנו חייבים לדעת את הקטגוריות העיקריות אשר מרכיבים את הגאולה השלמה: ששת הסימנים השלמים. כל אחד מן הסימנים הוא צורך היסטורי להשכנת הגאולה השלמה בעולם.

דג 368: תחילה אתם צריכים את ההתאמה של זמן הכוכבים. אם הכוכבים אינם נמצאים במיקומם הנכון מבחינת מסלול הזמן הגאולי השלם שלהם, הרי שלא הגיע עדיין זמן הגאולה השלמה. כל אי התאמה בין זמן הגאולה וזמן (זמני) הכוכבים של הגאולה השלמה לא תאפשר את הגעת הגאולה השלמה. כדי להוכיח שמחזורי הכוכבים מותאמים לזמן הגאולה השלמה, הסימן מראה לנו את שמות "המון גויים", המיוחס רק לאברהם אבינו. הסימן שבוצע על ידי הצדיק חיים מקשר את מסלול 4000 שנות כוכב אברהם. מכך אנו יודעים ששלושת הכוכבים בשורה מתייחסים לאברהם, ליצחק וליעקב.

דג 369: קשר זה הכרחי, מאחר ש-4000 שנים הוא הזמן הדרוש לגאולה השלמה, ואיתו שאר המחזורים של הכוכבים הגאוליים נמצאים במסלולם. הסימן מעניק את המקור לידע זה של כוכבי הגאולה וקורא לו ספר הכוכבים (מהצדיק חיים נודע לי שאברהם אבינו קיבל את ספר הכוכבים (כמו גם את ספר היצירה) ושהוא היה מומחה גדול בידע הכוכבים).

דג 370: עם הידע שהמחזור בן 4000 השנים הושלם, חשוב להבין כוכבית מה קרה לפני 2000 שנים בשליחותו המשיחית של ישוע. המורה חיים הראה לג'ינו שכוכב כריסטו בא בזכות הענווה, וסימן זה מאפשר לנו לממש את תיקוני הנצרות ולקבוע בבירור כי השליחות המשיחית של ישוע משיח בן יוסף לא הייתה שלמה עד להגעת סימן משיח בן דוד.

דג 371: גם סימן משיח בן דוד לא יכול להיות חסר מן הגאולה השלמה. הדרישה הראשונה להגשמת הסימן היא הקמת מדינת ישראל, הואיל וזמן הגאולה השלמה דורש ש"ממלכת ישראל" הגיאוגרפית תשכון בעולם. הגאולה השלמה, על אף היותה אוניברסאלית, חייבת להיות בידי העם היהודי. אם היא תהיה בידי העמים, מספרם הגדול יבטל לבסוף את ישראל ויסלף כל דבר.

דג 372: לאחר 6 שנים של תיקון הנצרות והגעתנו לישראל, הסימן ההכרחי של משיח בן דוד נוסד עבור הסימנים השלמים בחלומו של סולי, בו הצדיק באבא סאלי (אבוחצירא) אמר לפרץ: "אה, אז אתה הוא החמור, משיח בן דוד". עניין זה משלים 2000 שנות סילוף ואי ידיעה ביחס להיותו של ישוע משיח בן יוסף, למען הסימנים המשיחיים השלמים.

דג 373: אנו לומדים גם את התכנים הבסיסיים של כוכב מלכיצדק, שלמעשה הינו "הכוכב המשיחי" של הגאולה השלמה, הכוכב שמוזכר בפסוק: "אֶרְאֶנּוּ וְלֹא עַתָּה אֲשׁוּרֶנּוּ וְלֹא קָרוֹב דָּרַךְ כּוֹכָב מִיַּעֲקֹב וְקָם שֵׁבֶט מִיִּשְׂרָאֵל וּמָחַץ פַּאֲתֵי מוֹאָב וְקַרְקַר כָּל בְּנֵי שֵׁת" (במדבר, כ"ד, 17). "וקם שבט מישראל" מרמז על הקמת מדינת ישראל. "ומחץ פאתי מואב" מרמז על ניצחונות עם ישראל במלחמותיו בדור הרביעי באופן כללי.

דג 374: הסימן השלם החמישי של הדור הרביעי משלים את ההכרח ההיסטורי שחייב להקדים לגאולה השלמה. כוכב כריסטו של הסימן השלם משלים את הסימן ההתחלתי של השליחות המשיחית של כריסטו מן האוונגליונים. בדרך זו אנו יודעים שזמן השליחות המשיחית של כריסטו אינה תואמת לבוא זמן הגאולה השלמה. הייתה זו תקופת ביניים עם צרכי הכנה לעמים, כאשר כוכבי הגאולה לא יכלו להיות בשורה עם הגאולה השלמה.

דג 375: העניין לא סותר את הסברינו אודות הסיכוי התיאורטי לפיו קבלת משרתו של ישוע על ידי עם ישראל הייתה מובילה אותו אל הגאולה השלמה, אז ה"ריש" של השם "אשר" הייתה יכולה להתחבר עם השם "אהיה" האחרון ולהביא לגאולה השלמה. אותו סיכוי תיאורטי הוא לשם הבנה מדוע לנצרות הייתה היכולת להתחבר אל הפסוקים המשיחיים והגאוליים של התורה ושל הנביאים בהקשר למשרתו של ישוע. הזמן עצמו, עם זאת, לא הגיע עדיין, אלא רק, באופן היפותטי, אם עם ישראל היה משנה את דרכיו ומקבל את הזכות לקבל את זמן הגאולה השלמה כבר אז. באופן זה היו שלבי ההגעה לשם "אהיה" האחרון מתקצרים באופן משמעותי.

דג 376: בכל מקרה אותו הזמן לא התאים לגילוי השלם של כוכבי הגאולה, והניסיון של אבות הכנסייה להתקשר מחדש לפסוקים המשיחיים והגאוליים בחושבם כי מדובר בשליחות גאולית שלמה הובילה לסילופים של כל התיאולוגיה הנוצרית. ביאתו השנייה של כוכב כריסטו היא המושלמת והמביאה איתה את כל תיקוני הנצרות ואת הסיפור האמיתי של שליחות ישוע.

דג 377: בוא הזמן של בחירת אל שדי בגואל האחרון כשופט המשוח במלכות השמים נמצא במסגרת ההתאמה החדשה והאמיתית בין מלכות השמים ובין אנשי העולם. אין למעשה גאולה שלמה ללא גילוי מלכות השמים, שמאפשר התאמה זו. אין גאולה ללא מערכת היחסים החדשה הזו. העובדה שהגואל "נמשח" על ידי אל שדי מצביעה על התפקיד החדש כמפיץ ה"משיחה" לכוהנים ולכוהנות בבית התפילה החדש של הגאולה השלמה.

דג 378: זה מוכיח שלא יהיה משיח בן דוד האחראי על ענייני הגאולה השלמה, מאחר שכל הכוהנים והכוהנות יהיו תחת וברשות השופט המשוח, הגואל חיים, אשר ישפוט בכל העניינים הנוגעים לגאולה השלמה. גם הכוהן המשוח, אשר בדרך מסוימת מייצג את תפקיד משיח בן דוד על מזבח הכוהן המשוח, יהיה חמור של הגואל חיים - סיבה לסימן החמור, משיח בן דוד. סימן זה מעניק את מדרגות השיש הלבן של מלכות השמים. אלו הן המידות האהובות על ידי אל שדי, והזכות המקשרת אנשים למלכות השמים בעולם הזה ובעולם הבא. כל זאת נמצא במסגרת הזמן החדש המותאם ל"בא הזמן".

דג 379: הגאולה השלמה אינה יכולה להיות חסרה את בית המקדש השלישי הסופי בירושלים שלעולם לא ייחרב, בית התפילה המנובא לכל העמים, שהינו האלמנט המאחד של הגאולה השלמה, הואיל והוא יהיה אהוב על ידי כל העמים שיזכו להיות חלק מהגאולה. לפיכך הסימנים השלמים גילו מכלול עניינים: 7 קומות בהתאמה ל-7 המעגלים הנבואיים, 13 מזבחות ומחצלת האסלאם. לאחר מכן התגלתה העובדה שאותו בית תפילה יוקם גם בבאר שבע, מה שמסמל השלמה לעמים ומאפשר הפצה של בתי תפילה מצומצמים יותר ברחבי העולם. גם זהו צורך של הגאולה השלמה, מאחר שכל העמים זקוקים למקומות תפילה.

דג 380: הגאולה השלמה זקוקה לסימן החמור אוכל לחם, ככתוב: "גִּילִי מְאֹד בַּת-צִיּוֹן, הָרִיעִי בַּת יְרוּשָׁלִַם, הִנֵּה מַלְכֵּךְ יָבוֹא לָךְ, צַדִּיק וְנוֹשָׁע הוּא; עָנִי וְרֹכֵב עַל-חֲמוֹר, וְעַל-עַיִר בֶּן-אֲתֹנוֹת" (זכריה, ט', 9). הגואל נמצא במלכות השמים והוא יהיה חייב להיוודע בעולם. בזמנים ההתחלתיים הוא עני מאוד, מאחר שהוא עדיין אינו ידוע ויש לו מספר מועט של תלמידים. בנוסף, ענייני הגאולה השלמה אינם ידועים עדיין לאנושות. לפיכך הוא רוכב על חמורים וגם על סוסים לבנים מעטים כדי שיקבלו, יסבירו ויכתבו את כל העניינים החדשים.

דג 381: העניינים הם רבים, עצומים ועמוקים, אך ראשית לכל הם אמיתיים. לכן סימן החמור מגיע לאכול לחם ולא להמציא דברים חדשים, והוא נושא על עצמו סימנים בעלי משקל גדול. מאחר שהסימנים הנישאים הם משיחיים וגאוליים, קיימת סכנה לפיה הם יעלו לראש של נושאם ובמקום שיראה את עצמו חמור, הוא יחשוב כי הוא "אדם משיחי" ויתחיל לחוש כי הוא "משהו". זוהי אחת הסיבות לתואר החמור. חמורים הם נושאי-סימנים ולא "משיחים"!

דג 382: הוא צדיק נושע ולא צדיק מושיע, אך יותר מכך: הוא עצמו מקור של ישועה. הוא צדיק, שניתן לו הכוח מאל שדי להושיע אחרים המאמינים במשרתו במלכות השמים. אם הפסוק היה עוצר כאן, הוא היה מפורש שלא כהלכה באופן מסוכן, ואנשים היו נוטים לפנות לגואל בתפילות, מה שאסור בהחלט. הגואל, עם זאת, רוכב על חמורים כדי להיוודע, והחמורים מכריזים ללא הרף שעל האדם להתפלל אך ורק לה'!

דג 383: הוסבר בכתבינו שהיבט אחד של הטעויות התיאולוגיות בנצרות מתקשר לתיקונה ההכרחי עם ביאתו השנייה של כוכב כריסטו. אם לא בשל התיקון העצום של 2000 שנות נצרות, שהינו חלק אינטגראלי מספר משנת חיים, טעות כזו הייתה יכולה להתרחש לבסוף. התיקון הוא שומר קבוע נגד סטייה תיאולוגית.

דג 384: כוונת המונח "נושע" (ולא "מושיע") היא, שהצדיק הנבחר מקבל את כוח הישועה המבטא את התעלותו. בשל כך להאמין בתפקידו כגואל ולנסות להיות תלמידו (חמורו) מביאה ישועה, התעלות, התקדשות וברכה. ניתן להקביל זאת לפסוק: "וַיַּאֲמִינוּ בַּיהוָה וּבְמֹשֶׁה עַבְדּוֹ" (שמות, י"ד, 31). אמונה זו לא נושאת בחובה תפילה אל משה, פעולה אסורה, אלא היא מייצגת את חיזוק האמונה בבחירת ה' במשה כגואל, המביאה ישועה, התעלות, התקדשות וברכה. היא מחזקת מאוד את החשיבות להיות תלמיד של משה.

דג 385: בדומה לכך אמונה בגואל חיים הולמת ומתגמלת את המאמין, ששואף ללכת בדרך שיעורי המורה חיים ותפקידו, וגורמת לו התעלות בכל המחשבות והפעולות והבנה אוניברסאלית שלמה, שהגואל חיים הוא "פֶּלֶא יוֹעֵץ אֵל גִּבּוֹר אֲבִי עַד שַׂר שָׁלוֹם" (ישעיהו, ט', 5).

דג 386: לפני הגאולה השלמה חייב להגיע הדור הרביעי, הכולל את "יום ה' הגדול והנורא" המשנה את המנטאליות של הזכאים ויוצר סטאטוס חדש של התנהגות עבור דורות הגאולה השלמה. יום ה' הוא נורא בגזרות השמד חסרות התקדים שלו אך הוא גם נורא בישועה הניסית מאל שדי לאלו שה' מחשיב כזכאים להיות חלק מן הזמנים הגאוליים. זהו זמן ל"טהרה" הגדולה של האנושות, זמן הדור הרביעי השנוא, שהורס את הרוע ואת כל מקורות הרשע בעולם. זמנו הוא לפני הגאולה השלמה, שאינה יכולה לשכון בעולם בלעדיו.

דג 387: סימן תחיית הצדיק חיים קשור ל"סוד" מלכות השמים השלמה. יחד הם מייצגים את "הכוח הסודי" הגדול של הגאולה השלמה. מלכות השמים היא ה"סוד" של הגאולה השלמה, ותחיית הצדיק הנבחר חיים היא הכוח של הגאולה השלמה. המשפט "רק המורה יכול לעשות זאת" (מן הסימן) מוכיח שזהו הסימן השלם והסופי של התחייה, בעוד שתחייתו של ישוע לא הייתה שלמה ולא יכלה להמשיך לאחר שנקבעה בנצרות.

דג 388: תחיית המורה חיים היא הסימן השלם שלא זקוק עוד לסימן נוסף, מאחר שהוא מביא לאנושות את הביטוי המדהים של תחיית המתים הפיזית, שתתרחש בזמן, שאותו רק ה' יודע. תחייתו של הצדיק חיים היא הכוח העצום של כל הסימנים, וכל שאר הסימנים לא היו יכולים להיות מושלמים ללא הסימן השלם המסיים של הגאולה השלמה. בא הזמן, לפיכך, לכל ששת סימני הגאולה השלמה. תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד.

דג 389: לפיכך "בא הזמן" יודע מהם האובייקטים הדרושים כדי לדעת איזה זמן הגיע, והאובייקטים יודעים שהם הגיעו אל זמנם ולכן מותאמים לבוא הזמן: בא הזמן לכוכבי הגאולה, בא הזמן לשופט המשוח במלכות השמים, בא הזמן לבית המקדש השלישי והסופי, בא הזמן לחמור אוכל לחם, בא הזמן לדור הרביעי ובא הזמן לתחיית הצדיק חיים בסימן השלם של תחיית המתים. בא הזמן. -

דג 390: 15 במרץ 2018: אריה קטוצ'י חלם (לפני מספר ימים) שג'ירף נצמד אל צווארו. מאחר ששאול אמר, שהג'ירף רוצה לאכול משהו, פתח אריה את המקרר ונתן לג'ירף מזון. הג'ירף אכל אבל עדיין נצמד לצווארו של אריה. - -

סימן של מלכות הג'ירף, שרוצה לקשור בין מלכות השמים לבין הארץ. בא הזמן. -

 

 [1] סימן עץ הדעת טוב ורע המתוקן שהוא תיקון הברית, שנכתב בספר משנת חיים, אשר הינו בעצמו ספר עץ החיים של הגואל האחרון, חיים.

[2] לאחר יום נמסרה בחדשות ידיעה אודות האפשרות כי מנהיג דאע"ש, אבו בכר אל בגדאדי, חוסל.

[3] החטאים מושלמים גם אם הם ימשיכו ויתחזקו. עם זאת, הם מושלמים לשם דין, ואין סיכוי לחזרה כללית מהם. לפיכך זמן זה הוא של הכניסה לחלק השני של הדור הרביעי, היוצא מרמת הסימנים ונכנס לרמת הדין, כדי לאפשר את ירידת מלכות השמים. -