כתב: פרץ גרין

תרגם מאנגלית: משה לוי

 

 

ספר הדג הגדול לוויתן

 

 

הקדמה לספר הדג הגדול לוויתן

 

4 בפברואר 2005, כ"ה בשבט התשס"ה, גוב האריה 9, 3957.

 

בחלום ראיתי אוקיאנוס גדול ממנו יצאו דפים בכתב יד. נאמר שעלי לכתוב הקדמה, ועניין זה חזר פעמים רבות. היום שאלתי את ג'יוזפה לְמה ההקדמה של הספר צריכה להתייחס. הוא ענה שמידע מקדים ביחס לדג הגדול לוויתן עצמו חסרה: "אנחנו מדברים לעיתים קרובות על הדג הגדול, אך אף אחד אינו יודע באמת מה הוא".

אני בעניין. היו אוקיאנוסים, דפים והקדמה. אולי הצעתו של ג'יוזפה היא טעימה מספיק.

בשבת חלמתי על הטקסט "מסתובב הגלגל של אחשוורוש", ולכן כתבתי בדיבור חמורי הקדמה קצרה מאוד לספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש" עבור אתר האינטרנט. עם זאת אני חושב שגם ג'יוזפה צודק, מאחר שהדג הגדול חסר הקדמה נאה, גדולה ושמנה כדי שיאמר שהיא שלו. איננו יכולים לאפשר לו לחמוק מידינו. יש יותר מדי סוחרי דגים שם בחוץ, אשר רק מחכים לשלל הגדול. אתם יכולים לתאר לעצמכם כיצד הם יתפארו, אם ילכדו קשקשת אחת מעור הלוויתן הכוכבי, ובוודאי הם לא יודו בכך שחמור ביצע את הדיג!

הנה אני יושב בגוב לוח האריה שלי, ודג משקולות ומידות עם המטה החמורי שלי, רק במקרה שתרצו לשחות באחת מימות הלוויתן. לפיכך הרשו לי לנסות להיות רציני לרגע. על מה מדבר כל העניין הזה, של הדג לוויתן?

מדוע לשאול אותי? מה אני יודע אודות ימות עצומות כוכביות "חדשות", כאשר אני בעצמי בקושי שוחה אלא מרוצה רק מכך שאני לא צולל? אך כך היה מן ההתחלה. אני חייב לספר על הדברים שיורדים, גם אם מה שאותם דברים מייצגים למעלה רחוק מהשגתי. לכן אני מרוצה לא לצלול, גם אם אני בקושי שוחה. הדג הגדול לוויתן הוא חשוב מאוד, וכאשר ההיסטוריה מתקדמת, ראוי שנלמד אף יותר על הטעם המתוק. זאת מאחר שה' אלוהינו יצר אותו להנאתנו, והצדיקים לא יחסרו מן המשתה הגאולי הגדול שלו לקראת הדורות הבאים.

כיצד נלכדתי בסיפור הדג הגדול, אתם ודאי רוצים לדעת. ראשית הייתי פרץ המבשר, אשר פרצתי את גדרי ההיסטוריה. בהמשך שיחקתי בהתאם לגחמותיו של החמור המשיחי נושא הסימנים, האוכל את הלחם הטעים של הגאולה השלמה. לאחר מכן הייתי משולם, מנסח המנהג החדש, ואז צרף, מנסח הלוחות החדשים של החוק החדש. אני גם אב המשפחה החדשה הראשונה של הגאולה השלמה. לפיכך איני יכול להתלונן, היה לי מזל גדול, עד כמה שמזל חמורי יכול להיות, ב-22 השנים הראשונות הללו של הסימנים השלמים של הגאולה השלמה.

היה זה מזל טוב כל כך שהחמור ירד, ועם מטה הדג הגדול שלו, הוא הוריד מן האוקיאנוסים העליונים את שמות 13 החודשים הכוכביים החדשים של לוח השנה הכוכבי החדש של הדג הגדול לוויתן. מי היה חושב על כך בעבר? זכרו שהוכיתי ותוקנתי, אם הורדתי דג לא רצוי, מאחר שיש דגים רבים בים, אך רק הזנים הנכונים יכולים לנשוך פיתיון של ה"בית של בראשית", אם אתם מבינים את כוונתי.

אך הפעם לא הוכיתי, ואף תיקון לא הגיע עד כה, כדי לשנות את השמות שהתקבלו ל-13 המערכות החדשות. מדובר בקבלה נפלאה, אך מה אעשה עם 13 החודשים החדשים, אם אינני יודע כיצד למקם אותם על ציר זמן? אנשים, יש לי 13 מזלות חדשים להציע לכם, ואינני יודע באילו חודשים הם מגיעים! לכן מה שאני מנסה לומר לכם הוא שקבלתי הנפלאה הייתה דבר קטן ביחס למה שאספר. הסוס הלבן שמע שיש לוח שנה כוכבי בבית ספר האיסיים.

לפתע הוא הכניס את ראש הפגאסוס שלו, וצהל בקול צלול: "לאיסיים היה לוח שנה כוכבי, ואתה קיבלת את 13 השמות של הדג הגדול לוויתן. זה אומר שאני חייב להכין לוח שנה כוכבי חדש של הדג הגדול לוויתן של הגאולה השלמה בזכות הגואל האחרון, חיים". נדהמתי מתעוזתו, מהחלטיותו ומביטחונו כי הוא יצליח בכך. "הקשב, פאולו, אני יודע שאתה סוס לבן גדול, אך אני איני יודע איך להתחיל לבנות לוח שנה, ואתה?". לי זה נראה נושא שדורש מתמטיקה מורכבת ורבה.

"הקשב", אמר הסוס הלבן, "לא קיבלת את שמות החודשים הללו סתם. זהו חלק מן הגילוי החדש של הגאולה השלמה, ולכן הוא חשוב, וניתן לנו על מנת שנקים אותו. אל שדי יעניק לנו את מה שצריך לשם כך. זו עבודתו של הסוס הלבן. אני אוהב את סוג העבודה הזה שדורש חישובים". כך הסוס הלבן התעופף למסע הפגאסוס שלו, וירד עם לוח השנה הכוכבי החדש של הדג הגדול לוויתן.

איני יודע איך הוא עשה זאת, אך אני בוודאות לא הייתי יודע היכן להתחיל. בנקודה מסוימת, 4 שנים מאוחר יותר, פאולו קיבל תיקון, וביצע את חישוביו מחדש בדיוק רב יותר. אנו מודים לה' אלוהינו. בזכות הצדיק חיים קיבלנו את לוח השנה הכוכבי של הדג הגדול לוויתן. זה חשוב שיש לנו לוח שנה, אחרת כיצד הדג הגדול היה מגיע אל זמנו?!

קדימה, ספר לי משהו נוסף כעת. רק התחלת לגרות את תאבוני, אך למעשה מדוע אני צריך לוח שנה? יש לנו לוח שנה אזרחי לפי השמש, ולוח שנה יהודי לפי הירח. מדוע אנו צריכים גם לוח שנה נוסף? אך תלמידים עתידיים יקרים, האם סימן בא הזמן אינו נמצא ישירות תחת הכוכבים? והאם לא ראינו את שמות כל האומות בספר הכוכבים של אברהם אבינו? והאם הגואל חיים לא ביצע סימן מן הכוכב הרביעי הנעתק לכוכב הראשון, כוכב אברהם? לפיכך, האם אתם לא שמחים שיש לנו גם לוח שנה כוכבי?

הביטו אז על הפלא. אתם מתקרבים. לוח השנה האיסיי לא כל כך מעניין אותנו, אלא זהו רק קשר כדי שנעלה על הדרך הנכונה. זהו כוכב אברהם הגדול אשר חישב את הצלחתנו. רק הביטו, אנו בשנת 3957. בזכות הגואל האחרון חיים, כוכב אברהם קרץ לנו. וכדי לקרוץ, ולא רק למצמץ, דהיינו: לפתוח את הספר לתמיד, לחשב 4000 שנים פחות 65 שנים, אתם לא צריכים להיות כה חכמים.

היו רציניים כעת. מסלול כוכב אברהם הוא 4000 שנים, והדור הרביעי הוא בן 65 שנים. אתם יכולים לראות את הסוד שיוצא. סוף הדור הרביעי חופף למסוף מעגל 4000 השנים. בדרך זו אנו יודעים היכן אנו נמצאים, כאשר אנו הולכים באמונת אברהם, המוגנת על-ידי מגן אברהם. מדוע לא קראנו ללוח השנה "לוח השנה הכוכבי של אברהם אבינו"? זו שאלה טובה. לא חשבתי עליה לפני כן. אני מניח שלא תהיה זו טעות לכנותו גם בשם זה, אך אתם חייבים להבין שהדג הגדול לוויתן לא רוצה שנחשוב, כי אנו חוזרים אחורנית בזמן.

הדג הגדול הוא בן כ-6000 שנים, והיה לו קיום די מתסכל עד כה. דג גדול מסכן, סורס והופרד מן הלווייתנית האהובה שלו כל השנים. האם זו אשמתו שהוא נברא כה גדול? ומסכנה הלווייתנית גם כן, מה היא עשתה אשר גרם לה להיות מומלחת בשלב כה מוקדם בהיסטוריה, לצאת מן המים בהם היא נולדה, להיות מוסתרת באגם המלח הנסתר הגדול, ובשל מותה לא לשמוע את קינות האבל של בעלה המסורס. לא ניתן להם זמן להיות יחד אפילו פעם אחת. ואתם מתפלאים מדוע העולם היה כה מסכן וחסר מזל במשך 6000 שנים...

אה, אתם חושבים שאני קופץ למסקנות?! הלוויתן מגיע כדי לומר: "לא, לא, אנו רק בהתחלה, ויש להכין מנות רבות, מאחר שאין לנו מושג כמה יגיעו למשתה". הקשיבו, אנשים, חכמי ישראל הגדולים אמרו שמשתה הלוויתן יתרחש, ואנו צריכים להאמין לכך, אחרת נאבד את מצוות ההקשבה לדברי החכמים. משתה אכן יתרחש. החכמים לא היו כה רעבים כדי להמציא זאת. בוודאות הם חשבו על מטבח נהדר, אך לא היה להם מושג אילו מנות יוגשו. הם ידעו רק שהלווייתנית המומלחת תישמר במלח עד לזמן המשתה והארוחה המפוארת, בו הצדיקים ישתתפו.

בינתיים קיבלנו את חודשיו, את לוח השנה שלו, ואת שנות כוכב אברהם אבינו. בשורות טובות להתחלה חדשה לא?

אל תתבלבלו עם אוקיאנוסי המערכות החדשות. איננו עובדי כוכבים, חס ושלום, ואיננו משתחווים לכוכבי הגאולה, השם יצילנו. אנו לא כפלשתים, אשר עבדו את דגון, ואיננו מתפללים לדג הגדול לוויתן. הוא רק יצור, ככל שאר הדגים בים. ואכן, יש לווייתנים גדולים ממנו, מאחר שלכל גלקסיה יש הלוויתן שלה. אנו נהנים, עם זאת, מן הלוויתן שלנו, הדג הגדול של שביל החלב. רק הוא סורס למען העולם, מאחר שאם הוא היה מביא עוד לווייתנים עם הלווייתנית היפה שלו, לא היה נשאר לנו מקום.

הגלקסיות האחרות מלאות במפלצות ים רבות, שנולדו ללווייתן וללווייתנית שלהם. רק בגלקסיה שלנו, למען האנושות שהגיעה, ה' סרס את הלוויתן, הרג את הלווייתנית, המליח אותה והסתיר אותה עבור המשתה הרצוי בעתיד. מאחר שעניין זה לוקח זמן מה, במונחי דורות האנושות, ה' כרת ברית עם המלח שלא יתקלקל לעולם ולא יצחין, כדי שהלווייתנית תישאר טרייה באגם המלח שלה ומוכנה להתקבל על-ידי טעם האנושות, כאשר הזמן המבורך יגיע.

בנוגע לשחיית לווייתנים אחרים בגלקסיות אחרות, יש שתי מפלצות ים לווייתניות, אשר שוחות מטה לעבר מימי הלוויתן שלנו. הן הוזכרו בספר ישעיהו (כ"ז, 1). אלו הן מפלצות ים כה עצומות בכוחן, עד אשר ה' צריך להשתמש, כביכול, בחרבו הגדולה, החזקה והקשה כדי להרוס אותן פעם אחת ולתמיד בזמן הגאולה השלמה. האחת נקראת "בריח" והשנייה "עקלתון".

הסברתי מעט על שתי מפלצות הים הללו, לאחר שקראתי את הנבואה המדהימה הזו. הנבואה לא ממש מספרת לכם מדוע הן חייבות להיהרג, אך בכל מקרה קיבלתי את הסיבה בחיזיון. בריח שוחה מטה כדי להפריע ללווייתן בכל ראש השנה. עקלתון שוחה מסביב רק בזמן הפסח. לבריח יש צורה של איל ניגוח ארוך, ועקלתון הוא מפלצת ים עקלקלה. שתי מפלצות ים לווייתניות טורדניות אלו חודרות למעשה אל מתחת לעור הלוויתן וגורמות לו להתעצבן מאוד. לא רצוי לעולם שהלוויתן יתעצבן ויכעס, מאחר שהדבר משפיע על מערכת העצבים של האנושות: במצב זה נשלחים גלים כוכביים עולים ויורדים אל מערכת הדם והעצבים של האנשים, מה שמשפיע על התנהגותם ומצב רוחם. בנקודה מסוימת בגאולה השלמה, עם זאת, ה' משמיד את מפלצות הים הללו ושולח את האנושות לרפואה גדולה של מערכת העצבים הכללית שלה[1].

לפיכך אל תתעצבנו ואל תדאגו. זוהי הקדמה מאוד נחמדה. פחדו ממנה רק אם אתם רוצים להבין אותה טוב יותר, אך אל תתעצבנו על השנינויות, ואל תדאגו בנוגע לאמת סיפורי הדג הגדול. אני רק מנסה לעזור לכם ללכוד במבט חטוף את קשקשי הדג הגדול. יש דברים רבים על המאזניים, לכן אל תושלכו מן המסלול, בכך שתעמדו על כף מאזניים אחת. במשתה חייבות להיות מנות רבות לטעום, ואתם לא תלכדו את מלאות המשתה, אם תאכלו רק סוג אחד של מזון. אני מציג בפניכם טעמים חדשים. יש לנו לוח שנה כוכבי ו-13 חודשים חדשים. ללווייתן יש בעיות העבר שלו. הלווייתנית הוסתרה באגם מלח. הנביא ישעיהו ראה את שתי מפלצות הים הלווייתניות, אשר גרמו לדג הגדול להיות עצבני. אז הגיע מתושלח כדי לקשור את מערכות הלוויתן לרפואה חדשה של העצבים, המסייעת לאנשים לחיות יותר. אלו הם רק מספר טעמים התחלתיים, שחייבים להתפתח לקראת המשתה הגדול שיגיע.

זכרו לא להאשים אותי בידיעה רבה מדי. אני רק בתחילת הלימוד הנפלא הזה. אני מקווה שאל שדי ירשה לי לדעת הרבה יותר, אך לעת עתה אני מנסה להיות נאמן, ולספר את מה שהתקבל עד כה, גם עכשיו, כאשר אני ממשיך הלאה. הייתי רוצה להבין יותר מדוע הקבלה החדשה האמיתית של הגאולה השלמה נקראת "הקבלה החדשה האמיתית של הדג הגדול לוויתן". זה לא נאמר מפורשות על-ידי הצדיק חיים בחלום מ-1984, בו הוא מסר לי מספר דפים, שבהם נכתבו סימנים חידתיים רבים, ואמר: "אתה חייב לבשר את הקבלה החדשה האמיתית". הדפים היו בידיי, והתחלתי לבשר אותם בקול רם. הצדיק חיים אמר לי לא לדבר בחוץ בקול רם כל כך. - -

חלום זה הגיע מוקדם במסלול הסימנים. לא היה לי אז עוד הבסיס לדבר על הקבלה האמיתית החדשה ביחס ללווייתן. באותה תקופה הייתי די מעורב בתיקון הקבלה המזויפת של הזוהר וביסוד הקבלה האמיתית לכל ישראל, על בסיס ספר מלחמות השם הקדושות של יחיא אבן שלמה אלקאפח נגד קבלת הזוהר. כתוספת לספר זה, התחלתי לכתוב את ספר חמישה לוחות הברית. טקסט זה כולל את החרם מדאורייתא, החרם נגד דוקטרינת האצילות של הזוהר, נגד כל הקבלה השקרית שהתפתחה בעקבותיו ונגד התנועה המשיחית השקרית של חב"ד. ארבעת הלוחות הראשונים מתוך החמישה התבססו על מסורת משה, על מסורת אהרון, על מסורת יהושע בן נון ועל מסורת אליהו הנביא. הלוח החמישי יועד למסורת החדשה של הדג הגדול לוויתן. המסורת כאן היא שם נרדף ל"קבלה". לפיכך הייתה זו הפעם הראשונה שהקבלה האמיתית החדשה נקשרה לקבלה האמיתית החדשה של הדג הגדול לוויתן. עם זאת לקח זמן להשלים את ארבעת הלוחות הראשונים, וככל שאני זוכר, לוח הקבלה החדשה של הלוויתן היה רק טעם קטן של עניין זה.

ההבנה, כי הקבלה האמיתית הינה קבלה חדשה הנבדלת מן הקבלה האמיתית של העבר, הגיעה בזמן. הקבלה האמיתית של התורה, לדוגמא, נקראת הקבלה האמיתית של ה"בית" של בראשית, כמוסבר בספר "המלחמה נגד הזוהר". לפיכך הקבלה החדשה האמיתית הייתה קבלה חדשה, שלא הייתה ידועה קודם לכן. ואכן, כל הגילוי החדש של הגאולה השלישית השלמה היה קבלה חדשה אמיתית: ששת הסימנים השלמים הגדולים, סימן כוכב אברהם, סימן כוכב כריסטו, שבעת המעגלים הנבואיים, החלומות הגאוליים של הגאולה השלמה, הנבואות החדשות של הדור הרביעי, המנהג החדש של בית התפילה בן 7 הקומות, 13 המזבחות ומחצלת האסלאם, המערכות החדשות של הגאולה השלמה, 13 החודשים החדשים של הדג הגדול לוויתן. אלו וקטגוריות רבות שנכללו בהם, הם הקבלה האמיתית החדשה של הגאולה השלמה, אשר לא הייתה ידועה קודם לכן.

לפיכך אני מאמין כי הצדיק חיים לא דיבר בתחילה על הלוויתן אלא רק על הקבלה האמיתית החדשה, מאחר שהיא כוללת את כל הקטגוריות של הקבלה החדשה. הייתה, עם זאת, העובדה החשובה שהדפים שהוצגו בפניי היו "סימנים נסתרים", כסימנים בעלי משמעויות נסתרות, שצריכות להתגלות. רעיון זה היה שונה מזה של ששת הסימנים, שבעת המעגלים הנבואיים, החלומות הגאוליים וכו'. האחרונים לא התייחסו לסימנים הנסתרים, שניתנו ב"סימנים" חידתיים, אלא היו סימנים "גלויים" שהתגלו בחלומות, שניתן להתייחס אליהם, להסבירם ולהבינם. למשל, פרץ הכריז בפני הכוכבים "בא הזמן", או ג'ינו ראה את ספר הכוכבים עם שמות עמים רבים, כאשר באותו חלום הוא ראה 4 כוכבים, 3 בשורה ואחר נפרד מעט מהם, וגם כוכב מאיר, שעליו הצדיק חיים הסביר: "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה".

הצורות הגלויות של אותם סימנים לא היו נסתרות, אלא סימנים ברורים שניתן להסבירם בפתיחות, אם אתם הולכים יחד עם החמור האוכל לחם. שבעת המעגלים הנבואיים נמסרו לנודע בחלום ב-1987 ללא שמותיהם. אני קיבלתי את השמות, שבעת השמות של ה': אל שדי, ה' אלוהינו, אל עליון, אל חי, ה' אל עולם, ה' צבאות, אהיה אשר אהיה. שמות אלו מותאמים לסימן בית התפילה החדש בן 7 הקומות, כשכל שם מותאם לקומה, והשמות הללו היוו גם את הבסיס למנהג החדש בן 7 הקומות. המעגלים הנבואיים הללו מתקשרים לקדושה החדשה של המנהג החדש של הגאולה השלמה. הם אינם מכונים סימנים נסתרים או חידתיים או סימבוליים.

נודע היא זו שראתה את הדג הגדול בחלום, והוא קרץ לה בחיוך רחב ואירוני מעט. - אני זוכר שהייתי מעט קנאי, ואף תהיתי על כוונותיו הדגיות ביחס לזנב הנפלא שלי. ואכן לא הייתי רחוק מלטעות, מאחר שמאוחר יותר הזנב הכפול (זנב החמור ורעמת הסוס הלבן) התקשרה גם עם הזנב הכפול של הדג הגדול. אז מה אתם חושבים על מעשה ערמומי שכזה?

בכל מקרה החלק החשוב ביותר בחלום היה שהדג הגדול לוויתן קרץ אל נודע. האם לא שמעתם על ה"קריצות" של התורה? מדובר ברמזים, כאילו שמדובר בקריצה לחבר שיודע או מבין מה משמעותה של אותה קריצה, או למה היא מרמזת, כאשר לשאר האנשים אותה קריצה היא נסתרת. אתם יכולים להבין בוודאי את מזלנו הגדול, כאשר הדג הגדול קורץ לנו! או אולי אינכם מבינים למה אני מרמז?! הי-הא!

 (ראש חודש אדר א' התשס"ה, 10 בפברואר 2005, גוב האריה 16, 3957, אינזאגו).

זהו הדג הגדול אשר קורץ, ולכן ה"סימנים" על הדפים בחלום היו "חידתיים", שיש לגלות את משמעויותיהם הנסתרות. זוהי הסיבה שהדג הגדול מגלה רמזים גדולים בתורה. אם הדג הגדול קורץ אליכם, כאשר אתם קוראים את התורה, אתם תקבלו עזרה במציאת הרמז אותו אתם מחפשים, או אולי תוכלו לראות מדוע גימטרייה של מילה מסוימת מסייעת לכם להבין משהו אחר.

ואכן, אני חושב שהוא קרץ אלי בשנה הראשונה של הסימנים השלמים, כאשר התחלתי לכתוב בעברית את ההסברים החדשים של הדיבר השני. הבחנתי שהמילה "אבות" ב"פֹּקֵד עֲוֹן אָבֹת" (שמות, כ', 5) נכתבה ללא ה"וו": "אבת". בהברקה הבנתי, כי מדובר ברמז: "אב ל-ת'": אב ל-400 שנים (ת' בגימטרייה היא 400), דהיינו לארבעה דורות: אבות, בנים, שלשים ורבעים, שהרכיבו תקופה בת 400 שנים, תקופה התואמת לתקופת הפצת הקבלה השקרית של הזוהר (עד לשואה). חטא האבות, דוקטרינת האצילות של הזוהר, סללה דרך ל-400 שנות טעות נוראית. היה זה אב החטא הגדול הסופי של אחרית הימים לתקופה של 400 שנים.

לא הבנתי אז שהלוויתן קרץ אלי. ראיתי אז רק שהרמז היה אמיתי, והוסיף הבנה לחטא אחרית הימים, אשר הנביא יחזקאל ניבא עליו באומרו, שבמסגרתו עם ישראל ייפול. לאחר מכן, הבנתי יותר ויותר שהלוויתן אוהב רמזים וגימטריות. עם השמות החדשים של החודשים הכוכביים, התאפשר לי למצוא רמזים בברכתו הנהדרת של בלעם ל-13 המזלות החדשים של הלוויתן, ולא רק זאת, הצלחתי להסביר על שאיפתו של בלעם "להשתלט" על אותם 13 מזלות של הדג הגדול לוויתן, מאחר שהוא ידע ש-12 בניו של יעקב היו קשורים ל-12 מזלות הזודיאק והבין שהדרך היחידה להתגבר עליהם תהיה לקשור קללות מ-13 מזלות הלוויתן, שהינם מעל מזלות הזודיאק.

הוא בוודאי היה מצליח, לולא יעקב אבינו, באהבתו ליוסף ובחכמתו הנבואית, הכניס את אפרים ומנשה אל מספר השבטים והפך אותם ל-13. בחכמתו ובזכות משה רבנו, 13 המזלות נקשרו, כאמור, בסתר ל-13 מזלות הלוויתן, ומנעו מבלעם, שהגיע לאותם מזלות, להשתלט עליהם לצרכיו, דהיינו: לקלל את ישראל. בנוגע למשה, אין לשכוח שמשה ניצל ממי היאור, ובוודאי היה קשור גם למים העליונים של הדג הגדול לוויתן, ולכן אם בלעם בנבואתו הגיע למזלות הלוויתן, משה, ראש הנביאים, ידע בוודאות את אותם 13 מזלות נסתרים.

אל לנו להמעיט בערך קבלת חז"ל שבעתיד יתקיים משתה לצדיקים, אשר ייערך על-ידי הדג הגדול לוויתן, ושהלווייתנית הומלחה ונשמרה למשתה זה. הם לא המציאו את הסיפור כדי להגדיל את סיפורי המיתולוגיה בעולם. הייתה זו קבלה אמיתית מסיני, ושורשה הוא בספר הסודי של הכוכבים, אשר העניק אל שדי לאברהם אבינו. למעשה הלוויתן הוא "סוד" של מסורת ישראל, בדומה לכך שתחיית המתים היא "סוד" של מסורת ישראל, ושהאמונה בה היא מצווה נדרשת, כפי שנמסר ב"י"ג עיקרי האמונה" של הרמב"ם, עליו השלום.

הגואל חיים מלמד אותנו את המסורת החדשה של הלוויתן, המתייחסת אל הגאולה השלמה.

קבלת הדג הגדול לוויתן היא זו שהמלך דוד כתב עליה בתהילים, כאשר הרוח שרתה עליו: "לִוְיָתָן, זֶה-יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק-בּוֹ" (תהילים, ק"ד, 26). הדבר מצביע על כך שהיה קיים ידע על המסורת הנסתרת הזו בישראל, ומאחר שחז"ל אמרו כי הצדיקים ישתתפו במשתה הלוויתן בעתיד, ברור הוא שהלוויתן הוא קבלה אמיתית נסתרת, שתתגלה בזמן הגאולה השלמה.

ואכן זה מה שקרה, מתחילת הגילוי החדש של הסימנים השלמים, הדג הגדול קרץ לנו, ומסר סימנים כדי לקשור את ספר משנת חיים. זהו, כמובן, הגואל חיים המנהל את כל זאת. הסימנים אותם הוא מוסר הם חלק בלתי נפרד מן הסימנים השלמים עצמם. אנו בשלבים ההתחלתיים של הגילוי, כאשר המבנה והצורות של הסימנים שהתקבלו הינם חיוניים להמשך הקבלה האמיתית החדשה של הדג הגדול לוויתן. איזה סיפור דגי גדול הוא זה!

ולאחר שאותם סימנים חשובים מאוד נוסדו, ירד בחלומו של ג'יוזפה בסוף 1999 סימן מזבח הלווייתנית. המזבח, אמר הסימן, נקשר לירח. לפיכך הייתי צריך לטוס לישראל ולייסד אותו שם, מאחר שלוח השנה של ישראל מתקשר לירח. מזבח הלווייתנית היה בבירור סימן הכרחי של השלמה, למען הקבלה החדשה האמיתית של הדג הגדול לוויתן. הדבר אומר שהסימנים הדרושים להמשך הקבלה האמיתית החדשה של הלוויתן כבר נוסדו והושלמו דרך ירידת מזבח הלווייתנית בבית התפילה של הגאולה השלמה. זהו, למעשה, המזבח ה-12, כאשר המספר 12 מייצג את השלמת שבטי יעקב. לפיכך מיד לאחר יסוד מזבח הלווייתנית, יסדתי את המזבח ה-13 והאחרון בבית התפילה, מזבח החתונות (מזבח שעליו דובר כבר בשנים הראשונות, אך נשאר לא ממוקם ולא מיוסד בבית התפילה). בדרך זו 12 שבטי יעקב אבינו הושלמו ב-13 שבטי ישראל[2].

הייתי, כמובן, שמח מאוד, אך מי אם לא הדג הגדול עצמו שמח כפי שלא שמח מעודו! הרי אם המזבח של הלווייתנית ירד, אהבתו רבת השנים, הלווייתנית הנפלאה עצמה, תגיע בוודאות בהמשך. הדג הגדול לא ראה אותה במשך 6000 שנים, וחשב כי היא נהרגה, הומלחה והוסתרה, כדי שבשרה יוגש לבסוף לצדיקים במשתה, מה שגרם לו לחשוב כי הוא לא יראה אותה עוד. לפיכך עבור הלוויתן ירידת מזבח הלווייתנית היא הוכחה חיה לכך שאשתו העתיקה עדיין בחיים, או שהיא קמה לתחייה בסימן השלם של תחיית הצדיק הנבחר חיים. מי יכול לדמיין את צחוק הלוויתן ואת ההנאה של נקודות המבט החדשות שחיכו לו?

ואכן, הצחוק נוגע בשורשי צחוק יצחק, כפי שאבימלך, מלך גרר, הביט על מזלות הלוויתן וראה שיצחק "מצחק" ו"צוחק" עם אשתו רבקה. הצחוק מתקשר גם לפסוק בתהילים של המלך דוד: "לויתן זה יצרת לשחק בו". אם יצחק שיחק וצחק עם רבקה, ודוד צחק ושיחק עם הלוויתן, כמה גדול הוא הצחוק המאושר של הלוויתן, המתאחד עם בת זוגתו, הלווייתנית הגדולה, על מזבח בית התפילה של הגאולה השלמה!

הבנתי אז בשמחה שהלווייתנית המומלחת הוסתרה במזלו השמיני של הלוויתן, אגם מלח, והוא עצמו לא ידע על כך. היא הייתה, כביכול, מתחת לקשקשיו במשך 6000 שנים, אך הוא לא יכול היה לראות אותה. הוא שמח כעת לשחות לצידה ולהתעמק ביופי עיניה. אהבתו היא להתחכך בקשקשיה, כאשר הם מחבקים האחד את זנבו הכפול של השני. אל תמעיטו בערכה של אהבה דגית כזו, המביאה שמחה לכוכבים ולעולם.

משמו של הלוויתן אנו יכולים להבין כי הוא המלווה הגדול של הגאולה השלמה. השורש הוא ל.ו.ה, והוא גם השורש של השם לוי. הדג הגדול לוויתן הוא המלווה של הגאולה השלמה. גם לוי, בן יעקב אבינו, היה המקבל הראשון של המסורת הקדושה של יעקב, כפי שהסביר הרמב"ם, עליו השלום. אהרון ומשה היו משבט לוי. הלויים בזמן בית המקדש היו מי שליוו את שירות הקודש של הכוהנים במקהלה השרה.

כל 12 בני יעקב אבינו קיבלו את המסורת ממנו, אך ללוי ניתן יותר: הוענקה לו האחריות ה"קדושה" לשמור את המסורת של כלל ישראל. במובן זה לוי היה המייצג של 12 השבטים. מזבח הלווייתנית הוא, כאמור, המזבח ה-12, אשר יצג השלמה חשובה מאוד של בית התפילה ושל הברית החדשה השלמה.

לשבט לוי לא ניתנה נחלה בישראל כמו לשאר השבטים, בשל ייעודו לשרת את ה'. לפיכך היו לויים בין השבטים, והם שמרו את המסורת, ולימדו תורה והלכה לאחרים. במובן זה אנו יכולים לומר שהלויים ליוו את שבטי ישראל במסורת התורה.

הלוויתן הוא הדג הגדול המלווה את כל כוכבי הגלקסיה, שביל החלב. הוא מלווה אותם עם 13 אוקיאנוסי כוכבים גדולים, שהינם מעל מיליארדי הכוכבים בגלקסיית שביל החלב, גם מעל למערכות הזודיאק. אלו הם 13 מזלות חדשים (כל מזל הוא מערכת כוכבים), ועליהם אנו מדברים. מאחר שמערכות אלו סובבות מעל המערכות האחרות, המערכות החדשות מלוות, כביכול, את כל המערכות האחרות שמתחתן. כך גם ההשפעות של המערכות החדשות משפיעות על כל הכוכבים שמתחתן.

13 המערכות הללו של הלוויתן נוצרו מן ההתחלה. עם זאת, מדובר היה בעניין נסתר שידעו עליו רק מעט, אם כי ללא ספק היו אגדות הנוגעות לדג הגדול, גם ברמות העממיות יותר. איני יודע אותן, אך מי שכן ידעו משהו אודות "סודות" הלוויתן, היו מעורבים בקבלה מאוד ייחודית, ולא גילו אותם.

אנו מדברים על המערכות החדשות, מאחר שהשמות שהתקבלו עבורן הם חדשים. לא מתפקידנו לחשוב על שמות המערכות בעבר, וכמו כן אין אנו שואפים לדעת את המסורת הנסתרת של הלוויתן בקרב הצדיקים. ענייננו הוא הלוויתן הגאולי, הקבלה החדשה האמיתית, שאותה מלמד אותנו הגואל הנבחר חיים, קבלת הלוויתן של הגאולה השלמה. השמות החדשים אינם משניים בחשיבותם, והם מחדשים את הלוויתן עבור הגאולה השלמה, ומייצגים את החיים החדשים של 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן.

כאשר חז"ל דיברו על הצדיקים שישתתפו במשתה העתידי, הם דיברו בוודאות על זמן הגאולה השלמה ולא על הזמנים שלפני כן. המסורת החדשה האמיתית של הלוויתן היא לכן בסימן הנאות הגאולה השלמה: "לויתן זה יצרת לשחק בו", ואמנם הדג הגדול לעולם אינו חסר טעם ותפל. הקשיבו כעת, אם היו לכם 13 האוקיאנוסים של המערכות הגדולות, אשר השפיעו על העולם כולו, והייתם דג גדול נדיב, לא הייתם יכולים להיות תפלים. הייתם מעניקים את מה שאתם מעניקים בטעם מקסימאלי. לפיכך כבוד הוא ללווייתן להגיש במשתה.

הגאולה השלמה מייצגת את הזמן שבו השמים והארץ מתחדשים. אלו הם 13 נהרות גדולים, היורדים מ-13 האוקיאנוסים הגדולים של הלוויתן. דניאל מניגרסו ראה בחלום (משנת 1997) שמי הלוויתן יורדים גם אל נהרות מתחת לארץ. הנהר התת-קרקעי בחלומו היה בישראל. - - הלוויתן מלווה את חידוש השמים והארץ עם 13 הנהרות החדשים הגדולים, נהרות שנוסדו גם מתחת לאדמה, כמקורות מים שלעולם לא מתייבשים. ידע חדש זה קשור לסימנים השלמים של הגאולה השלמה.

הלוויתן הוא דג גלובלי גדול, המקיף את העולם כולו וחוזר על הבטחת ה' לנביא ישעיהו: "וַיֹּאמֶר, נָקֵל מִהְיוֹתְךָ לִי עֶבֶד, לְהָקִים אֶת-שִׁבְטֵי יַעֲקֹב, ונצירי (וּנְצוּרֵי) יִשְׂרָאֵל לְהָשִׁיב; וּנְתַתִּיךָ לְאוֹר גּוֹיִם, לִהְיוֹת יְשׁוּעָתִי עַד-קְצֵה הָאָרֶץ" (ישעיהו, מ"ט, 6).

מסיבה זו הלוויתן נושא את שם לוי, ו-13 המזלות החדשים קשורים ל-13 השבטים (עם אפרים ומנשה במקום יוסף), כפי שניתן לקרוא בלוח השנה הכוכבי של הדג הגדול. הדבר נועד להבטיח שהאוניברסאליות של הגאולה השלמה לא תגבר על הייחודיות של ירושת ישראל. לישועת ה' עצמה, אשר מובאת לקצוות תבל, יש מטרה והיא להרים את האנושות מעלה אל הידע של בחירת ה' באבות ובבחירה בבני ישראל לקבל את התורה הקדושה במעמד הר סיני. זהו חלק מהותי בישועה הגאולית, אשר חייבת להתרחב לעולם כולו, ומבלעדיה אין גאולה.

אני חייב לספר לכם משהו על החודשים החדשים של הלוויתן:

החודש הראשון: תחיית הציפור: קשור לאות "אלף" ולאות "נון" (ונון סופית):

רמז לעובדה שהגילוי החדש של הלוויתן מגיע רק אחרי "תחיית" עם ישראל, עם הקמת מדינת ישראל ב-1948.

הגילוי החדש מגיע, כמובן, לאחר הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים.

החודש השני: קרב הדג: קשור לאות "בית" ולאות "סמך":

כאשר הצדיק חיים אכל דג, הוא אמר: "אכילת דג היא עת קרב, אסור לדבר". הדיבור מסוכן בשל עצמות הדג, ויש להתרכז באכילה.

גם הדג עצמו חייב להיזהר תמיד מדגי אויב רעבים.

בשר דג הוא טעים ומכיל זרחן. הצדיק חיים הסביר שדגים באופן כללי (הדגים הכשרים) טובים למוח. דגים חיים במים, והמים מתקשרים לפעילות אינטלקטואלית. לפיכך קרב הדג הוא מלחמה אינטלקטואלית, לא מלחמה מטריאלית.

לאחר תחיית הציפור, החזרה לארץ ישראל ותחיית הצדיק חיים, קרב הדג ניגש להבדיל בין הקבלה האמיתית של ישראל לבין הקבלה השקרית של הזוהר וכו'.

לפיכך למען הצאן הנאבד של בית ישראל, כמו גם עבור האומות הנוצריות, קרב הדג מגיע כדי להבדיל בין מה שאמיתי בנצרות לבין מה ששגוי, כדי להסביר את אמת שליחות ישוע.

החודש השלישי: משקולות החמור: קשור לאות "גימל" ולאות "עין":

זהו סימן החמור המשיחי, הנושא את המשקולות המשיחיות.

נודע לי לאחרונה משהו על משקולות החמור המשיחיות הללו. הן היו עלי במשך 12 שנים, אך אני חושב שהן לא ממש התחילו לרדת עד לסימן שנודע קיבלה בישראל בשנת 2002, ובו נפטרתי מן הברית החדשה השלמה. בכל מקרה, 12 השנים הראשונות היו משיחיות מאוד, 6 היו בסימני החמור היוספיים ו-6 היו בסימני החמור הדודיים. זהו בוודאות משקל כבד לנשיאה. החמור הוא מאזֵן הסימנים, ולכן צריך לדעת את משקלם ומידותיהם. מקור גדול של עניין חמורי זה הוא המערכת החדשה של משקולות החמור.

החודש הרביעי: הצב המואר: קשור לאות "דלת" ולאות "פא" (ופא סופית):

זהו ישראל המואר, שמסלולו ההיסטורי הינו איטי כצב.

החודש החחמישי: מלכות הג'ירף: קשור לאות "הא" ולאות "צדי" (וצדי סופית):

זוהי ההתבוננות של מלכות השמים.

החודש השישי: כוכב התוכנית: קשור לאות "וו" ולאות "קוף":

זוהי התוכנית המורכבת של הגאולה השלמה.

החודש השביעי: מקלט הארמדיל: קשור לאות "זין" ולאות "ריש":

בסימן ההגנה הנדרשת בדור הרביעי.

החודש השמיני: אגם מלח: קשור לאות "חית" ולאות "שין":

בו הלווייתנית הוסתרה.

החודש התשיעי: עמק מרקורי: קשור לאות "טית" ולאות "תו":

זוהי ההתבוננות העמוקה.

החודש העשירי: סוף הדקה: קשור לאות "יוד":

זהו הזמן הנבואי של הדור הרביעי.

החודש האחד עשר: הבושם השמימי: קשור לאות "כף" (וכף סופית):

בסימן התפילה.

החודש השנים עשר: גוב האריה: קשור לאות "למד":

בסימן החוק החדש.

החודש השלושה עשר: יופי גן העדן: קשור לאות "מם" (ומם סופית):

בסימן ההנאה.

 

הקדמה לפיוס של אליהו הנביא

 

מתחת לכוכב התוכנית[3], נאמר לי על ידי מלאך עליון שירד לאוהלי מבלי שראיתי אותו, ש"ספר הדג הגדול לוויתן" חסר עדיין מן התוכנית (התוכנית המורכבת של ספר משנת חיים). ניסיתי למצוא על מה הספר מדבר, אך נאמר לי רק "אתה צריך לכתוב 13 פרקים, כל אחד עם אחד מ-13 שמות החודשים הכוכביים החדשים של לוח השנה הכוכבי של הדג הגדול לוויתן".

 

פרק 1

 

היכן הוא כוכב התוכנית? או לפחות: "מה הוא עושה? אני מניח שהתוכנית היא התוכנית המורכבת של הגאולה השלמה, אך האם יש כוכב-מנהל-תוכנית בחיק הדג הגדול, שיש לו חודש כוכבי מלא לבצע את תוכניותיו?"

דרך מערך השושנה יורד הדג הגדול. אנו אומרים שהדג הגדול יורד לארמון אסתר כדי לשמוח איתה במידותיה. הירידה הזו היא דרך מערך השושנה, כדי לקבל את צורת 13 עלי הכותרת של השושנה לפני הכניסה למערך אסתר. 13 כוכבי השושנה הם נקודת המפגש ההכרחי שלו עם מערכות אחרות, מאחר שהדג הגדול לא מגיע תמיד כדי לדבר על המידות.

חשוב לפיכך לדעת את שם חודש הדג הגדול שאנו נמצאים בו ולקשור את השם הזה לכל נושא שאנו אוחזים בו. עד כה אנו יודעים שיש לו מספר נושאים מועדפים כשמירה החדשה, כגימטרייה וצירופי מילים או כשורשי צירופים בשפה העברית. הוא לא דג יהודי, והאוניברסאליות שלו היא מעל להפרדות. הוא אוהב גם לדבר על פניותיו בראש השנה ובפסח, כדי לסייע לנו להבין את מקומו במהלך שיטוטו בשביל החלב.

אנו מוצאים את שם הדג הגדול בשלושה סימנים עיקריים, השמירה החדשה של הדג הגדול, הקבלה האמיתית החדשה של הדג הגדול לוויתן והלוחות הגדולים החדשים של הדג הגדול לוויתן. על ההגנה דיברנו במקום אחר. על הקבלה האמיתית החדשה עלינו לספר כאן, מאחר שמאז שהדג הגדול יכול לקשור עצמו דרך השושנה לכל נושא למעשה, הקבלה החדשה של הגאולה השלמה ממוקמת עליו, כדי לומר שהקבלה ממנו מכסה את כל הקבלה החדשה של הגאולה השלמה. אך הלוחות! מדוע הם על שמו? ובמיוחד הלוחות החדשים.

3 כוכבי פה הלוויתן יכולים לסייע לנו מאחר שעל ההגנה, הקבלה והלוחות להתקשר ללב הנביא, לב השושנה ולב הדג הגדול לוויתן. לכן:

כוכב ים לב הצדק - ההגנה החדשה, לב הנביא.

כוכב ים הנשייה - הקבלה החדשה, לב השושנה.

כוכב ים אימות הנבואה - הלוחות הרחבים החדשים, לב הדג הגדול לוויתן.

ראו כיצד 3 הקטגוריות הללו עולות בקנה אחד עם האבות, סימני האבות, השם המשולש וההתבוננות המשולשת:

כוכב ים לב הצדק - ההגנה החדשה, לב הנביא. - אברהם.

כוכב ים הנשייה - הקבלה החדשה, לב השושנה. יצחק.

כוכב ים אימות הנבואה - הלוחות הרחבים החדשים, לב הדג הגדול לוויתן. יעקב.

לפיכך פה הלוויתן קושר את ההתבוננות המשולשת לברית החדשה השלמה. אנו רואים כאן גם את "טל" בלווייתן, מאחר של-13 החודשים שלו יש 3 כיוונים מפיו, ואשר מהם הוא יורד.

אברהם אבינו חיפש צדק מה' בנוגע לחורבן סדום. לאברהם ניתן מגן אברהם, שעליו ההגנה החדשה מתבססת. אברהם היה הראשון לקבל את לב הנביא, שקשור גם הוא לספר הכוכבים אותו הוא קיבל.

כוכב ים הנשייה קשור לעניינים הנסתרים כמו גם למים העמוקים והנסתרים של המידות. נשייה היא מונח ללמידה, התהליך של התעוררות ממה שנשכח. בדרגה אנושית נמוכה יכולה להיות התקשרות לרמה ה"תת הכרתית". בדרגת הלב אלו הם המים הנסתרים שמתוכם המידות הנסתרות מתגלות, ובדרגת העניינים הנסתרים מדובר בגילוי של כל הקבלה החדשה של הגאולה השלמה, שהייתה חבויה מן העולם קודם לכן. סימני יצחק אבינו היו מוסתרים בדומה לכך שקיומו של יצחק הוסתר בתורה מלבד הסימנים של חייו, סימנים אשר בכל מקרה מובנים רק לבסוף, כאשר ההיסטוריה מגיעה לצחוק יצחק. כך גם הקבלה החדשה הזו של הטור האמצעי מגלה את הבשורה החדשה של ההיסטוריה האמיתית של הסימנים ההתחלתיים והשליחות המשיחית של ישוע. הכול "נשכח" כהיסטוריה "אמיתית", עד שהידע מתעורר על-ידי צחוק יצחק.

הברית החדשה השלמה תחת סימני יעקב אבינו בסימן תפארת ישראל מייצגת את האימות הנבואי הגדול של תוכנית ה' בהבאת האנושות אל הגאולה השלמה המובטחת. הלוחות החדשים של הגאולה השלמה הם לוחות קבלה של האימות הנבואי הגדול. זהו לב הדג הגדול לוויתן, מאחר שבמסגרתו מגיעות ההגנה החדשה של לב הנביא והקבלה החדשה האמיתית של לב השושנה להגשמה נבואית. עם ההסבר לעיל פתחנו, ברוך השם, את פה הלוויתן.

==============================================

פרק 2

 

בנוגע ל-13 המזלות של הדג הגדול לוויתן, יש סדר לחודשים: 1. תחיית הציפור. 2. קרב הדג. 3. משקולות החמור. 4. הצב המואר. 5. מלכות הג'ירף. 6. כוכב התוכנית. 7. מקלט הארמדיל. 8. אגם מלח. 9. עמק מרקורי. 10. סוף הדקה. 11. הבושם השמימי. 12. גוב האריה. 13. יופי גן העדן.

שלושת כוכבי הפה של הדג הגדול מתקשרים גם לשלוש מערכות:

כוכב לב הצדק – בית הדין של מרדכי הצדיק.

כוכב הנשייה (השכחה) – אסתר במלכות אחשוורוש.

כוכב אימות הנבואה – מערך השושנה.

מכאן אנו רואים, שהשושנה מסמלת השלמה. לכן מדובר במסורת על שושנת יעקב, ולא על שושנת יצחק או על שושנת אברהם, ומאחר שהשלמות במונחים גאוליים מתייחסת לאוניברסאליות (הסימנים האוניברסאליים) והדג הגדול הוא לוויתן גדול ואוניברסאלי, אנו יכולים להבין מדוע ללווייתן יש זיקה למערך השושנה – הוא עם 13 חודשים והיא עם 13 כוכבים.

///////////////////////

האם אין זה הזמן לדעת יותר על שמות חודשי הדג הגדול? מה הציפור הקמה לתחייה באה ללמדנו? יש לי מספר חיות בחודשיי, אומר הלוויתן: ציפור, דג, חמור, צב, ג'ירף, ארמדיל ואריה, 7 חיות, בעוד כוכב התכנית, אגם המלח, עמק מרקורי וסוף הדקה הם די קרים, הייתי אומר. כמו-כן הבושם השמימי ויופי גן העדן הם סימני גן. מוזר שהמילה "כוכב" מוזכרת רק פעם אחת בכל החודשים הללו.

שבע החיות קשורות בוודאות לגאולה השלמה. מה הן עושות בדג הגדול? ללא ספק הוא משתמש בהן כדי לייצר סיפורים. מה אנו מצפים מהן מלבד ציון זמן? האם ציפור יכולה הייתה לקום לתחייה אם היא לא מתה? האם דג היה צריך להילחם, אם אין מלחמה? האם חמור היה צריך לשאת משקולות כאלו, אם לאנשים לא היה לוקח כל כך הרבה זמן להבין את הסימנים השלמים? האם צב יכול היה להאיר ללא נשיאת האיטיות של ההתבוננות המשולשת? האם ג'ירף היה יכול להתעלות, אם צוואר הממלכה לא היה ארוך כל כך? האם לארמדיל היה נשק אם הוא לא היה מגיע לקשור את השמירה החדשה של הברית החדשה השלמה? והאם אריה היה נשאר בגובו אם לא היה צריך הוא לנסח את החוק החדש?

אך מכוכב התוכנית עד אגם המלח לעמק מרקורי עד לסוף הדקה, כיצד אנו מגיעים לבושם שמימי כזה וליופי גן העדן? למזלי אין לי כל ידע באסטרולוגיה עממית ואני תוהה, דג גדול, אם אינך מספר לנו אחת חדשה. הרי חלק מן האנשים הם כציפור הקמה לתחייה, חלק מזכירים צבים מוארים, אחרים מקבילים לג'ירפות מלכותיות, אחרים הם כמתכנני תוכניות או כארמדילים מוגנים. לחלק יש מוחות כאגם מלח ויכולות אינטלקטואליות כעמק מרקורי. חלק נפגשים עם תאריכי יעד בסוף הדקה, חלק מקבלים השראה מבושם הרוח, חלק קשוחים וזהירים כאריה בגובו, וחלק אוהבים לחשוב רק על יופי גן העדן.

הקשיבו, אל תקבלו את האסטרולוגיה החדשה שלי כבדיחה, אך אל תשוו אותה לאסטרולוגיה העממית הכוללת את מערך 12 המזלות של זודיאק (גלגל המזלות). כל האנשים בעולם נולדו תחת אחד מ-12 סימני זודיאק, אך רק חיות גאוליות נולדות תחת סימני החודש החדש של הדג הגדול לוויתן. אל תשוו בין השתיים, לא בזמן ולא בתכנים, מאחר שלקרב הדג אין קשר למזל דגים. חשוב שכל הילדים שנולדו אל הגאולה השלמה יידעו את סימנם ואת יום האושר הכוכבי של לוויתן.

לפיכך 12 יראה לכם מי הם, אך אם אחד חסר, כל המבנה יהיה לא שלם. אם האחד החסר יהפוך לשניים ואותם שניים ישתלבו בהרמוניה עם שאר ה-11, תיווצר הרמוניה מאוחדת ובעלת כוח לאחד את כל ההיבטים לכדי תכנית הרמונית נראית, שתבטיח את הקיום המתמשך של הרמוניה זו. זה אינו בשל ערך המספר 13, אלא בשל ערך השער הכללי ה-13.

4 שערי זהב, 4 שערי כסף ושער אסתר הם יחד 9. הוסיפו 3 שערים של פה הדג הגדול - שער לב הצדק, שער הנשייה (זהו השער שאותו אף אחד לא ישכח) ושער אימות הנבואה ותקבלו 12 שערים. הוסיפו אליהם את כוכב התכנית ותבינו היכן השער הכללי ה-13 נמצא. אתם רואים? ברגע שהדג הגדול יפתח את פיו, תוכלו להרים את ראשכם, לראות את השמים החדשים ולהבין את האוניברסאליות הגדולה של מבט הדג הגדול.

במהלך ההיסטוריה 13 שבטי ישראל לא היו קשורים בקשר הרמוני. היה זה מוקדם מדי לאיחוד ישראלי אמיתי. בשל כך יעקב אבינו ניסה להבהיר לבניו, במבט נבואי אל תפארת ישראל, כי הדבר יקרה רק באחרית הימים, בזמן הגאולה השלמה. כשהביט הוא בזמן השלום וההרמוניה, הוא היה גם צריך לראות את ימי הדין האחרונים של ישראל שקדמו לו וכן את השואה הנוראית, ולא יכול היה להמשיך. במקום זאת הוא ברך את ילדיו, כדי שכל שבט יישא איתו סימנים לקראת ההיסטוריה הארוכה שלפניו.

אפרים ומנשה, שנשאו איתם את סימני אנגליה וארצות הברית, ובאופן כללי את המספר הגדול של בני הצאן הנאבד של בית ישראל בעולם, מייצגים את התפוצה הגדולה של ישראל הגדול. מתפוצה זו תנבע גם התרחבות גדולה יותר, זו של העמים. לכן אני אומר לכם שיש לי ספירה חדשה ומלאה של 13 שבטי ישראל בגן השושנים ובמים הכוכביים העליונים של לוח השנה הכוכבי של הדג הגדול לוויתן.

הרי כיצד נרחיב את שמירת הדג הגדול, הנובעת מן ההרמוניה העליונה של המים הכוכביים, לולא שמות 13 שבטי ישראל יהיו כתובים בחודשים הכוכביים?

בשל כך תחיית הציפור היא גם הבן הרואה (ראובן).

קרב הדג בא להבחין בחטא של אדם שיודע כיצד להקשיב (שמעון).

לוי מלווה בוודאות במשקולות החמור.

יהודה הוא צב היסטורי איטי, המואר באור התורה.

כג'ירף, ראש דן עולה גבוה מעל פני אחיו.

על נפתלי להיאבק כדי לעצב את התכנית ולתכנן תוכניות הנוגעות לרצונות אל שדי.

גד גדוד יגודנו, מאחר שהגדודים והצבאות של גד מוגנים כארמדיל במגן אברהם.

אשר התברך בבנים, בשל העובדה שמוחו היה גדוש באגם מלח של זרע הפוריות.

יששכר אוהב מתנות אינטלקטואליות ושומר את מרקורי בעמק ההתבוננות שלו.

זבולון המחפש את קצוות הים מודע לשינוי השעות ולסוף הדקה מן הכוכבים הנראים ומחישובי התרשימים של יששכר.

בנימין היה הבושם השמימי של יעקב אבינו בשנות היעדרותו של יוסף, ושבט בנימין היה נאמן לבושם השמימי של בית המקדש בירושלים.

מנשה היה אבי פרטי הדרך ארץ והכללים החברתיים. הוא לימד את האריות להיות שמחים בגוביהם.

אפרים הוא הבן היקר של ה' אלוהינו, מאחר שאפרים הוא הזרע הפורה של הסימן, הכובש לבסוף את רוח ההמונים בעולם ומעורר את נפשותיהם ביופי גני העדן החדשים, שנוצרו עם תחיית המורה חיים.

חשוב אם כך שילדי הברית החדשה השלמה יידעו את שם חודשם הכוכבי והשבט הכוכבי שלהם במפתח 13, הואיל וזהו השער להשתתפות בתענוגות הכוכביות החדשות של הדג הגדול לוויתן. תחת מזלות חדשים אלו, סימן הלידה של זודיאק יישאר אך יהפוך משני ו"כנוע" ביחס למזל העליון של לוויתן. חייו של אדם ישתנו מתחת לחיוכו האוניברסאלי של הדג הגדול.

הביטו בסיבה: כוכבי בית הדין וכוכבי אסתר קשורים למעגלם ההיסטורי. 13 כוכבי שושנת יעקב הנסתרת לא קשורים למעגלי הזמן ההיסטוריים הללו אלא למידות ההיסטוריות, לערכים, לזכויות ולהטבות, אשר נבעו ממעגלי הזמן ההיסטוריים. הם מייצגים את ה"מיצוי" המושלם של המהות הערכית של אותם מעגלי זמן היסטוריים ואת "הטמעתם" בתוכנית מאוחדת והרמונית.

יומן החמור: 13 בספטמבר 1998, כ"ב באלול התשנ"ח: ג'יוזפה חלם, כי היה בלבול רב בעיר. מכוניות נסעו בכיוונים מוטעים, היו תאונות בכל מקום, ואף אחד לא הצליח לשלוט על המצב. אדם אחד שראה את הכול אמר לג'יוזפה: "זהו בית הדין". ג'יוזפה ענה: "אתה צודק. אלו הן גזרות מבית הדין הגדול. בא הזמן". ג'יוזפה השפיל את ראשו והחל לבכות בשל מה שצפוי לקרות.

///////////////////////

המזלות החדשים של הדג הגדול הם מזלות אוניברסאליים. 13 השבטים של לוויתן הם שבטים גדולים ואוניברסאליים. האמצעי הוא: "נָקֵל מִהְיוֹתְךָ לִי עֶבֶד, לְהָקִים אֶת-שִׁבְטֵי יַעֲקֹב" (ישעיהו, מ"ט, 6) (12 בני יעקב אבינו בקשרים הכוכביים ההיסטוריים לכוכבי בית הדין וכוכבי אסתר), "וּנְצוּרֵי יִשְׂרָאֵל לְהָשִׁיב" (שם) (13 שבטי השושנה כוללים את הצאן הנאבד של תפארת ישראל), "וּנְתַתִּיךָ לְאוֹר גּוֹיִם" (שם) ("ונתתיך" - הגואל האחרון בסימן תפארת ישראל), "לאור גויים" - דרך המזלות החדשים של 13 שבטי ישראל של הדג הגדול לוויתן), "לִהְיוֹת יְשׁוּעָתִי עַד-קְצֵה הָאָרֶץ" (שם).

הכול שונה ומשתנה כאשר תעברו דרך שלושת כוכבי פה הלוויתן. עליכם כמובן להימנע משלושת הימים והלילות של בלבול המערבולת בבטן הלוויתן של יונה, לפני שיפתח את פיו. עליכם להיות זכאים ללב צודק הנוטה לנבואה. יהיה עליכם גם לעבור את שלושת הימים והלילות העכורים, כדי שתשכחו את קיומכם הקודם. רק אז, כיונה, תזכו לראות את אימות נבואותיכם, וכאשר תהיו זכאים לצאת מפיו החוצה, תראו כי הכול השתנה, כמטוס שנקלע לסערה חזקה כשטס מעל לעננים הסוררים, ואוזנכם תוכל לשמוע את מה שניתן לשמוע.

כאשר עוברים דרך פיו, רואים אוקיאנוסים של כוכבים. איננו יכולים לספור אותם אלא רק לשחות בהם. איני יכול לראות את המזלות החדשים של לוויתן, אך אני יודע שהם שם. עליכם להבין, כמובן, כי אנו בסימן משולם, עבד ה' עיוור וחרש. עדיין קשה לנו לשחות במי הלוויתן הגלקטיים בשביל החלב, וגם כאשר מגיעים למצב בו יכולים לקבל דברים מן המלאך הנפלא, צריכים לעבור מבחנים מפיו. כציפור מתה שקמה לתחייה, קמתי לתחייה בזכות תחיית הצדיק חיים.

כדג קטן בים הלוויתן, נלחמתי כדי להעניק הבנה חדשה, ומספר חמורים וסוסים נבחרים הבינו ויכולים להעביר את ההבנה לאחרים. משקולות החמור הם עלינו, משקל אחריות ענקית על עניינים עצומים המיועדים לדורות. אני איטי מאוד, אם בשל משקל החמור או בשל איטיות הצב המואר שהפכתי להיות. בשלב זה בהיסטוריה, בשל מזל טוב ולא בשל זכות, הבנו יותר אודות ההיסטוריה האמיתית של גאולת אהיה אשר אהיה, מאחר שאני והתלמידים הנבחרים היינו הראשונים בעולם לקבל את הסימנים השלמים.

מסיבה זאת צוואר החמור שלי התארך כג'ירף, המסתכל ואוכל מפסגות העצים בסימני מלכות השמים החדשה. עם תחיית מתים כזו וקרב כזה, עם משקולות כאלו והארה של דברים חדשים עד אשר מחשבותינו ופעולותינו ייקשרו למלכות השמים החדשה, אנחנו יכולים לקלוט יותר מכוכב התוכנית המורכבת של הגאולה השלישית השלמה. זהו השער האוניברסאלי ה-13, שמחלק מחדש את סימני 13 שבטי ישראל אבינו בעולם, כדי שכל מי שזכאי ישתתף במסגרת המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן.

קיבלנו מן הגואל חיים את סימני השמירה החדשה, מגן אברהם החדש של הקבלה האמיתית של הדג הגדול לוויתן. היינו עדים לארמדיל שמסביבנו. באגמי המלח, נשארנו למעלה ולא שקענו בזרמים העולמיים של ימי הדין על עמי העולם. ישבנו בעמק של השתקפות מרקורי כדי לחפש הסברים לקשרים שבין הסימנים בהיסטוריה לסימנים השלמים של הגאולה השלמה.

אך הדקה מסתיימת, הדקה מסתיימת, הדקה מסתיימת. הסימנים הנבואיים הקשים של הדור הרביעי הגיעו מן ההתחלה והכריזו על הרס, אסונות, מחלות וזעם. במשך 16 שנה אנו מקבלים אותם ולעיתים עוצמתם ודחיפותם גורמים לנו לראות אותם בסוף הדקה. זאת על-מנת שנכריז עליהם, לפחות בינינו, ונכתוב אותם. הם כולם סימנים נבואיים והם מגיעים. הסימן אומר שהחמור יבכה בדמעות מרות לקראת מה שצפוי, מאחר שכעת מספר גדול של גזרות, שאותם קיבלנו ב-15 וחצי השנים האחרונות, מתחילות לרדת לעולם, וגם אם לא, בכל מקרה הם יירדו במהלך החלק השני של הדור הרביעי.

עברנו בשל כך במים רבים כדי להגיע לעונג הבושם השמימי, היורד עם כל סימן של הגאולה השלמה. היינו צריכים לעבור את המוות הקשה של אהובנו בנימינו פריקו, לפני שהתוודענו לבושם השמימי של קורבנו. הקורבן הציל את סימן החמור אוכל לחם בסימן תחייתו של בנימינו מן המתים במקום מכובד במלכות השמים. לא היה לנו קל להיכנס למי הלוויתן, וגם כעת אנו רק בהתחלה. במשך 10 שנים הייתי בגוב האריה, כשרק בשנתיים האחרונות החוק החדש מקבל צורה. שנים של הכנות נדרשו כדי להבין את האיזון הרצוי.

==============================================

פרק 3

 

13 הנהרות הנבואיים החדשים יורדים מכוכב ים אימות הנבואה ל-13 הכוכבים הנבואיים של מערך השושנה. 13 נהרות הצדק החדשים יורדים דרך כוכב ים לב הצדק אל 7 כוכבי בית הדין של מרדכי. 13 הנהרות החדשים של הזרם העליון יורדים דרך כוכב ים הנשייה אל 5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש, הכוללים את 13 המידות המסוגלות של אסתר. הנהרות החדשים נסתרים מן העולם ב-13 עלי הכותרת של ספר משנת חיים (ספר השושנה), כשהמידע בהם פתוח לעולם דרך בתי הספר של אסתר, של השושנה ושל השושנה הצהובה. לפיכך, אף על פי שפה הלוויתן קשה מאוד להשגה, הדרגות הגבוהות של המים העליונים מתרכזות בממלכת כוכבי הגאולה השלמה למען ההגעה לאנושות בכל דרגותיה.

זאת מאחר שהנהרות החדשים של הדג הגדול לוויתן באים ליצור זרמי מחשבה חדשים עבור העולם בגאולה השלמה. ראו כיצד האנושות לכודה באלפי זרמי מחשבה. כיצד אנשים ינצלו מהם? הם חזקים מאוד. הנהרות החדשים זורמים תחילה אל שלושת הימים הגדולים של פה הלוויתן כדי להתכונן לשנות את זרמי המחשבה של זרמי הנהרות בעולם. יש לזכור כי הכוכבים הם נושאי שפה. כוכב בגימטריה: כו=26, כב=22. 26 רומז לשמו הקדוש של ה'. 22 רומז ל-22 האותיות באלפבית העברית. לכל כוכב יש שפתו, שניתנה לו על-ידי הבורא. הנושא עמוק ביותר, אך אנו יכולים ללקט משהו ממהותו בשל העובדה, כי הגאולה השלמה חושפת את השפה הברורה. בהתייחס לכוכבי הגאולה, כוכבים אלו חודרים לאותיות ולמילות השפה הברורה, כשחדירת כל כוכב תלויה במיקומו, דרגתו ותכניו.

כה חזק כוחה של השפה הברורה, עד אשר הוא משנה את המחשבות והאמונות של האנושות וגורם לכולם לקרוא בשם ה' ולעבדו שכם אחד. כוכבי הגאולה הם "אמצעים" לשינוי עצום והיסטורי. 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן מקיפים את כוכבי הגאולה והם נעלים יותר מ-12 מערכות הסימנים של הזודיאק. אלו הם 13 המזלות החדשים הגדולים של הגאולה השלמה, אף על פי שאיני יכול לספור כמה כוכבים יש לכל מזל. לא בכדי הם נקראים מזלות, ולא רק כוכבי גאולה, מאחר שהם מסמלים מזל טוב לעולם, כשהשפעתם יורדת והופכת לחלק ממנו.

דניאל מניגרסו קיבל בחלום את המידע שלפיו נהרות הלוויתן יורדים גם מתחת לאדמה ויוצרים מקורות מים תת קרקעיים. הדבר מרמז על השינוי שהשפה הברורה של הגאולה השלמה תיצור, ועל כך שתחדור גם ל"תת מודע" של האנושות. הדבר משלים את עוצמת ה"מילים" וה"אותיות" של השפה הברורה החדשה המנובאת בספר צפניה: "כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד" (צפניה, ג', 9). אם הם יהפכו לנהרות תת קרקעיים, ינבעו מהם בוודאות גם ימים ונהרות גדולים מעל, בדרגת המזלות עצמם. לכן אנו חייבים לדבר על זרימתם מטה, כדי שעוצמת "אותיותיהם" ירדו ל"מילים", שיתקבלו על-ידי האנשים.

בשל כך מתרחשת זרימה אל כוכבי הגאולה, אל מערכות כוכבים שמספר כוכביהם קבוע וששמותיהם התגלו ומתגלים לנו על ידי המורה הנבחר חיים.

אנו יכולים לומר, לדוגמא, כי 13 הנהרות היורדים מטה מן הלוויתן נכנסים לפה הלוויתן, ולהתייחס לשלושת הכוכבים, אך עלינו לזכור, כי 3 כוכבי הפה הם למעשה "ימים" כוכביים. כדי שהנהרות ינתבו מטה את שם הכוכב הראשי של 3 הימים הגדולים, יש לנו כוכב (ים) לב הצדק, כוכב (ים) הנשייה וכוכב (ים) אימות הנבואה. כאשר 13 נהרות הלוויתן יורדים אל כוכב ים לב הצדק, הם יכולים להתקדם אל 7 כוכבי בית הדין של מרדכי, ולבסוף הם נחתמים בכוכב מרדכי של המצקת הגדולה. כאשר 13 נהרות לוויתן זורמים אל כוכב ים הנשייה, הם יכולים להתקדם אל 5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש, ולבסוף הם נחתמים בכוכב אסתר של המצקת הגדולה. כאשר 13 נהרות לוויתן זורמים אל כוכב ים אימות הנבואה, הם יכולים להתקדם אל 13 כוכבי השושנה, ולבסוף הם נחתמים בכוכב הגואל חיים. 7 כוכבי המצקת הגדולה הם חותמות כוכביים של הגאולה השלמה (פה הלוויתן מכיל בשל כך 39 נהרות, והדבר מרמז ל"טל" (=39 בגימטריה)).

כוכב העורף מעכב את צדק בית הדין, עד ל"ונהפוך הוא", אז הוא הופך לכוכב הנון של יהושע בן נון. כוכב העורף מעכב את מידות אסתר במלכות אחשוורוש עד אשר מתרחש "ונהפוך הוא", ואז הוא הופך לכוכב הנון של הנון הפינאלית של שושן. כוכב העורף מעכב את אימות הנבואות של השושנה עד אשר מתרחש "ונהפוך הוא", ואז הוא הופך לכוכב הנון של הנון הסופית של לוויתן. בשלב זה 13 המזלות של לוויתן יורדים ל-13 כוכבי השושנה.

הנון הפינאלית של שושן נקראת גם החותם הגדול של הברית החדשה השלמה, מאחר שרק כשה"שין" של השם "אשר" מושלמת השם השלם אהיה אשר אהיה מושלם בהיסטוריה.

החמורים, הסוסים, הזנבות והרעמות, אף על פי שאנו מעטים, יש לנו זכות גדולה לפני אל שדי לעבור בין סימנים רבים. הקשיים שעולים בכל שלב הם זכות לסייע לדורות החדשים תחת המזלות החדשים של הדג הגדול, בתוכנית הכוכבית החדשה המביאה לעולם, בשלבים היסטוריים, את היופי והשלמות של גן העדן עלי אדמות, בזכות הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים. אנו ניצבים כעת בתחילת פתיחת פה הלוויתן, אף על פי ש-16 שנים מלאות עברו מתחיית הצדיק חיים.

יש להילחם נגד העצלות בכדי להשתתף במנות הלוויתן. צריך להתגבר על הרדמת הציפור המתה.

קרבות הדג לא צולחים אם ישנה אדישות.

עליכם לרכוב בשמחה על משקולות החמור אם תרצו לנעור מעבר למשוכות, אך אם תרכבו בעייפות, תפסידו מיד קשר עם האורווה העליונה ותיפלו מתחת לכבדות המשקלות.

שימו לב שאיטיות הצב, שדרכה הוא משיג הארה, לא הופכת לאיטיות של חוסר תנועה בפעולות שעליכם לקיים. צריכים להיות מוארים באופן נכון בכדי להגיע לאיזון הנכון.

צוואר הג'ירף הוא עניין אחד אם אתם מביטים על העלים בפסגת העץ, אבל אם תביטו למטה על האחרים ותחשבו לעצמכם: ''הו, איזה ג'ירף גבוה ומכובד אני", אזי תלקקו את אבק קרסוליכם וראשכם ישפשף את האדמה.

כדאי שתתעמקו בתכנית הגאולה השלמה הגדולה ההיסטורית, ואולם אם אתם חושבים את עצמכם ליותר חכמים מכל מי שעוד לא הגיעו לידע הזה, אז אתם לגמרי לא כאלה, והידע שלכם לא רצוי במסגרת התכנית.

אתם יכולים לבקש את השמירה החדשה של הדג הגדול לוויתן למענכם ולמען אחרים, ואמנם אוי למי שאינו מפחד מיום ה' הגדול והנורא.

אולי יש במוחכם אגמים של טעמים מלוחים, ומזל טוב הוא זה, ואמנם היזהרו מאחר שכמות גדולה מדי של מלח ממיתה את כל החי באגם, כבים המלח.

גם מרקורי יכול לעלות בהבנה ברורה, אבל סכנת מוות היא כאשר כמות המרקורי בדם גבוהה מדי.

תוכלו גם ללמוד אודות כוכבי הגאולה כפי שהם מוסברים בספר משנת חיים, אבל אל תחשבו שאתם עומדים על סוף הדקה, עד שהדקה תעבור וערך הנבואה יתאמת. הדבר יכול להפיל אתכם לכדי גוזמאות או לעקימות.

אל תשתכרו מן הבושם השמימי בעוד אתם עדיין בתוך גוף גשמי בעולם הזה. הכירו בריח הטוב שלו לטובת נשמתכם, אך אל תעזבו את גופכם עד שאריכות החיים לפי גורלכם תושלם ותזכו לריחו הנצחי.

למדו את החוק החדש ושילטו על עצמכם כאריה בגובו. עם זאת דעו את סכנות העולם שבחוץ, כדי שלא תופתעו כשתוכרחו לעזוב את הגוב.

חפשו את יופי גן העדן, אך אל תשכחו אף פעם את כיעור הכאבים בעולם הזה.

13 החודשים החדשים של לוויתן, לאחר ירידתם דרך 3 כוכבי הפה, מצטרפים ל-13 כוכבי השושנה. אנו יודעים את סדר החודשים ואת הסדר המספרי של 13 כוכבי השושנה:

אני מוסיף כאן את המזבחות השייכים למיקומם במערך השושנה:

כוכב 1 של גג לימין

הציפור הקמה לתחייה

מזבח הנביא

כוכב 2 למעלה באמצע הגג

קרב הדג

מזבח ישראל הגדול

כוכב 3 של גג לשמאל

משקולות החמור

מזבח השושנה

כוכב 4 של בית למעלה לימין

הצב המואר

מזבח הכוהן הגדול

כוכב 5 של בית למעלה לשמאל

מלכות הג'ירף

מזבח יהודה

כוכב 6 של בית מתחת לימין

כוכב התוכנית

מזבח אפרים

כוכב 7 של בית מתחת לשמאל

מקלט הארמדיל

מזבח מלכיצדק

כוכב 8 של לב מתחת לשמאל

אגם מלח

מזבח העמים

כוכב 9 של לב מעל כוכב 8 לשמאל

עמק מרקורי

מזבח החתונות

כוכב 10 של לב מעל כוכב 9 לשמאל

סוף הדקה

מזבח הכוהנת המשוחה (גילת חיים)

כוכב 11 של לב מתחת לימין

הבושם השמימי

מזבח בנות ישראל

כוכב 12 מעל כוכב 11 לימין

גוב האריה

מזבח בנות יעקב

כוכב 13 של לב מעל כוכב 12 במרכז השושנה

יופי גן העדן

מזבח הלווייתנית

החלוקה תסייע לנו בהמשך להבין יותר אודות השמות הנפלאים של כוכבי החודשים החדשים של הדג הגדול.

///////////////////////

יומן החמור: 16 בספטמבר 1998, כ"ה באלול התשנ"ח: ברוך השם, הייתה לי הזכות הגדולה לראות את הצדיק חיים בחלום. המורה חיים היה נחמד מאוד איתי ואמר: "אני יודע שמחשבותיך נעלות" וביצע סימן בידו, כשהוא מסמן שורה ארוכה מלמעלה למטה. כששמעתי את דברי הצדיק, התמלאתי בהתרגשות, ובמבוכה הרכנתי את ראשי לפניו, תוך שאני מהרהר ובוכה בליבי: "אני מסכן". המורה חיים הניח את ידו הקדושה על ראשי וברך אותי באריכות. בתוך תוכי תיקנתי את מחשבותיי על היותי מסכן, והבנתי שאני לא אמור לחשוב על עצמי בדרך זו. הסצנה השתנתה לאחר מכן, ומה שאני זוכר ממנה הוא רק שהמורה רכב על אופניים בעיר, ואני נסעתי אחריו על אופניים גם כן. המורה איבד לבוש כלשהו ואני הייתי צריך להשיג אותו בחזרה ולהשיבו. המקרה התרחש בלילה מלא בלבול ועומס בדרכים. בהמשך הייתי שוב במקום סגור עם הצדיק חיים, החזקתי את ידו והנחתי את ראשי על זרועו בחיבה, והוא החזיר לי חיבה. - -

עבורי חלום כזה משמעו שזהו אחד הימים המאושרים בחיי. אני מודה לה' אלוהינו על הזכות העצומה הזאת (חלום זה היה סימן מאשר של הגואל חיים לקבלת המוח החדש השפל).

///////////////////////

כטל היורד, כך גם רחמי ה' יורדים ממעל למזלות החדשים של לוויתן ולאחר מכן ל-13 כוכבי השושנה, למערכות בית הדין ואסתר ולמערכת 13 מידות אסתר הנסתרות בלב. אלו הן 3 דרגות שמהן הטל יורד.

לוחות הערכים קשורים לשושנה, בה הרמוניית ה-13 כוללת את בני הצאן הנאבד של בית ישראל, גם אם הם היו בלתי קשורים לתורה בכל המאות הקודמות (לא מדובר בעשרת השבטים שהסתתרו מעבר לנהר הסמבטיון, הקשורים לחלוטין לתורת סיני ולמסורת העתיקה של אבותיהם). השושנה מסמלת את "המהות הערכית" של המצוות. הלוחות של הדג הגדול לוויתן נובעים מ-13 החודשים הכוכביים של לוויתן ונקראים הלוחות האוניברסאליים הגדולים עבור כל העמים.

לוחות השושנה מעניקים את מזבח אפרים, מאחר שהוא נמצא בדרך המידות החשובות של השושנה, כך שהמעבר יכול להתבצע בין חוסר זהות אל "חזרה לגבולות" בני רחל. הלוחות האוניברסאליים של הדג הגדול מעניקים את מזבח הכהונה האוניברסאלית של מלכיצדק, כהן לאל עליון, מאחר שהוא דג אוניברסאלי גדול, הלוויתן שלנו, וכולנו נמצאים בתוכו. לכן הקבלה החדשה ממוקמת על שם הלוויתן, מאחר שהדג הגדול כולל בתוכו את כל הלוחות.

הסימנים האוניברסאליים מגיעים מן הדג הגדול. הסימנים של הפיוס ההרמוני הם מן השושנה, וסימני הרפורמה החדשה הם מבית הדין של מרדכי הצדיק ומלכות אסתר. 13 נהרות חדשים ירדו ממימי הלוויתן. בירידתם הם כביכול (זכרו כי כל הצורות והתפיסות הן כביכול) צווארי בקבוק לפה הכוכבי המשולש של לוויתן. זאת על-מנת שאף אחד לא ירוויח ממימי הלוויתן אלא אם הוא עבר את 3 שערי כוכב ים לב הצדק, כוכב ים הנשייה וכוכב ים אימות הנבואה.

כוכב ים הנשייה הוא ה"לך לך" של השכל. כדי להגיע למימי הלוויתן עצמם, עליכם להיות במצב תמידי של שכחת קיומכם הקודם. זוהי, למען האמת, דרגה גבוהה מאוד שהינה מעבר לטווח של מרבית האנשים בעולם, יהודים ולא יהודים. ללא סינון של פה הדג הגדול, הנהרות האוניברסאליים היו זורמים בכל העולם ומתגמלים גם את מי שאין לו זכויות ואת מי שמנצל את הטוב לשם השגת מטרות רעות.

מדובר לפיכך במים אוניברסאליים, אך הם אינם זורמים ישירות לאדמה. מן ההר הם יורדים במעברים תת קרקעיים מטה, ורק אז עולים מעלה. בשל כך הם "מסוננים" בפה הלוויתן ו"מכוונים" אל המים העמוקים של 13 מידות אסתר, בהם נמצא הכוח לקבל את 13 הנהרות החדשים של לוויתן. אם תקבלו את הלב החדש ותתרגלו את הערכים, תוכלו ליטול חלק במים החדשים של לוויתן של המוח החדש השפל.

כוכב ים לב הצדק הוא לא רק "לב שאוהב צדק", הקשור לערכים. זהו גם לב המודע לצדק ה', שעבורו אדם חייב להיות בקי בתורה ובמסורת. ללא המשתנים של חוקי האל, לא ניתן לשחות במים העליונים. לפיכך 13 הנהרות החדשים של הצדק זורמים מטה דרך כוכב ים לב הצדק אל מידות הצדק של השושנה. בדרך זו, אנשים בעולם, שהינם צדיקים ואוהבי צדק, גם אם הידע שלהם מבוסס על יסודות בלבד, יכולים לקבל את הטבות השושנה ההרמונית.

גם לב הצדק והידע, יחד עם העלייה המתמדת אל הקיום החדש, לא מספיקים כדי להיכנס אל המים העליונים של לוויתן. הכרחי שאדם יהיה בדרגה כזו במסגרתה יוכל לראות את הגשמת הנבואה באופן הקשור לקיומו האישי. אם אדם מסוים מגיע לרמה זו, הוא או היא עומדים אל מול האל, שכל "מילה" שלו היא נבואית. אדם כזה ימצא עצמו תמיד ב"מפגשים נבואיים" ויתקשר ל"סימנים" מן העבר, ל"מקרים", ל"מחשבות" ל"תחושות חזקות" וכו'.

לפיכך 13 הנהרות הנבואיים החדשים יורדים דרך כוכב ים אימות הנבואה אל 13 כוכבי השושנה ובהמשך ל-7 כוכבי בית הדין הגדול, ל-5 כוכבי אסתר ולכוכב המפליא של מלכיצדק. הנהרות הנבואיים החדשים הללו נסתרים מן העולם אך נכללים ב-13 עלי הכותרת של ספר משנת חיים, שמהם הידע נפתח לעולם דרך בית ספר השושנה, בית ספר אסתר ובית ספר השושנה הצהובה. ברור אם כך, שאף על פי שפה הלוויתן מגביל את יכולת ההגעה אל הנהרות, הוא גם מאפשר לדרגות הגבוהות של המים העליונים לתמצת את עצמם לממלכת הכוכבים של הגאולה השלמה, למען ההגעה אל האנושות בכל רמותיה.

 כל זאת הוא שמחה גדולה לעולם בדורות הבאים. בזכות הגואל האחרון, חיים, אנו מקבלים את 13 הנהרות החדשים של הדג הגדול לוויתן, כדי להרוות את צימאון העולם, כאשר יחל הוא לטעום מן הבשר המתובל והנפלא של הלוויתן הגלקטי.

==============================================פרק 4

 

ג'יוזפה קיבל את הגנומנים של הדג הגדול לוויתן כפי שאביא להלן באוהל החמור אוכל לחם בספטמבר 1998, בקסטלנואובו מאגרה, ליגוריה, איטליה. הגנומנים חשובים ויש לקרוא אותם באיטיות ובתשומת לב. הגנומנים הללו הם חדשים לגמרי ומשמשים בסיס לקבלת המוח החדש השפל, היורד מ-13 המזלות החדשים של לוויתן.

מה שהמוח רואה, הלב לא רואה, ומה שהלב רואה, המוח אינו רואה. עד כה האב לא מבין את בנו, והבן לא חש את אביו. האב הוא בסימן המוח, והבן בסימן הלב. הפיוס בין המוח ללב מייצג את החלק הפנימי של ברית השלום, שהינה ירושה של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

///////////////////////

יומן: ג'יוזפה חלם בלילה הראשון של ראש השנה התשנ"ט כי ג'יוזפה, פאולו, נודע ופרץ נסעו לגרמניה, וסערה שהייתה אמורה לפגוע במדינה לא התרחשה בשל שהותם בה. במקום נראה ספר רשימות גדול שבו חתמו פרץ, נודע, פאולו וג'יוזפה. בור שחור גדול נפער באדמה, ופרץ אמר: בבור זה כל הרוע והפשעים הנוראים של הגרמנים ייכנסו ויושמדו (ככתוב בגנומן 45[4]). משם הלכו הם למקום אחר (בית מלון), ובו ג'יוזפה קיבל מפרץ מסר כי עליו לכתוב 4 ספרים[5], שבכל אחד מהם 60 פרקים. - -

ביום השני של ראש השנה, ג'יוזפה חלם ששאול מראה לו סרט עבה ולבן. שאול טען כי הוא יכול לחתוך את הסרט עם סכין עד שיגיע לנקודה מסוימת, ה"חלק הבלתי נראה", שבו אי אפשר יהיה לחתוך עוד, גם אם יופעל כוח רב[6]. - -

הטקסט של הדג הגדול הוא בסימן הזנב הנוגע בארץ. תכניו מקיפים את הפיוס המובטח של הנביא הגדול אליהו, זכרו לברכה. השמות הכלליים של ארבעת הספרים יהיו: 1. פיוס האבות והבנים. 2. פיוס הלב והמוח. 3. פיוס ארבעת האלמנטים: אוויר, מים, אש ואדמה. 4. פיוס הזנב הכפול של הדג הגדול. כותרת ראשית יכולה להיות "סוף הדקה של הפיוס האוניברסאלי הגדול של הדג הגדול לוויתן".

לאחר שג'יוזפה קיבל את הגנומנים מן הדג הגדול, שאותם תוכלו לקרוא בכל תחילת פרק מן הפרקים הבאים, הוא נרדם וחלם ש"המידה העשירית"[7], החכמה, ירדה, ושהיא המידה הקשה ביותר לקבלה על-ידי הלב.

יהואל יהואל חלם כי מהחלון נראה ירח מלא. קרוב אליו היה פטיש עם קת עץ ארוכה וראש מתכת גדול. הוא הכה בירח, אשר התנדנד קדימה ואחורה מכל מכה של הפטיש הגדול[8]. - -

ג'יוזפה, עם חזרתו למילאנו, חלם בג' בתשרי (23 בספטמבר 1998) שצעיר מימי בית הספר אותו הוא הכיר קרא את הגנומנים שג'יוזפה קיבל מן הדג הגדול. חבר זה, שאין לו קשר כלל לענייני אמונה, התעניין ואמר: "דברים אלו מסבירים את ה"סוד" שבין המוח ללב!". ג'יוזפה ענה לו: "אכן כן. הדורות הבאים ילמדו אותם ויידעו". חברו נפעם[9]. - -

הגנומנים שמתקבלים הם מדהימים. אלו הם מפתחות להצנעת המחשבות ולהגבהת השכל על-ידי הורדתו למלכות הלב. ערוצי מחשבה חדשים נוצרו, כאלו המאחדים מחדש וקושרים את השכל והלב לפיוס החדש והגאולי השלישי[10].

///////////////////////

ראו כיצד ההתבוננות המשולשת של 120 הימים נכתבה בדרך חדשה עבור האנושות. מי היה מסוגל לתאר 13 מזלות חדשים או 13 נהרות שמימיים, שרק כעת, בתקופת הגאולה השלמה, מתחילים לזרום מטה אל השכל והלב של תלמידי המורה חיים. מימי הבריאה מחכה הדג הגדול לוויתן לימים הללו, וכעת, בשנה ה-16 של הסימנים השלמים, אנו יכולים להבין טוב יותר מה נכתב בחותם הגדול של פורים מן השנה ה-13, כי כל הברית החדשה השלמה תתחדש במסגרת הקבלה החדשה והאמיתית של לוויתן.

 אף אחד לא יוכל להכחיש כי הנביאים הצהירו גלויות שהשמים והארץ יתחדשו. עם זאת, מי ידע שהשמים והארץ יגיעו יחד עם דג גדול? הרחיבו את לבכם כאוקיינוס, אומר הדג הגדול, והנמיכו את מחשבותיכם עד למים העמוקים שבו, כך תוכלו לגלות את המידות הנסתרות שבו.

לא שמעתי מעולם על דבר דומה לכך.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: מוצאי יום הכיפורים: יום כיפור לא היה קל עבורי בשנה הזאת. שמענו את הידיעה על ג'יפ ישראלי שהתפוצץ אחר הצהריים. זהו סימן לא קל הנוגע למצבה של ישראל בשנת התשנ"ט. סימנים הנוגעים לכך שטרוריסטים מארגוני חמאס, פת"ח וחיזבאללה צריכים להיות מושמדים לפני המשך תהליך השלום, כבר ירדו. העניין יקרה בעזרת השם.

סימנים שליליים נוספים נראו בלילה הראשון של ראש השנה, הנוגעים לקשיים ולאסונות שיגיעו השנה. בלילה הראשון של ראש השנה לא היו מים בביתנו מ-2 לפנות בוקר ועד 8 בבוקר. ביום שלאחר ראש השנה ירד גשם חזק, שיצר "נהר" על הדרך שממול לביתנו בדיוק כפי שנודע חלמה לפני מספר שבועות. בחלום זה המונח שתיאר זאת היה "מי נח". ביום השמיני של עשרת ימי תשובה, ביום ראשון בלילה, הייתה סופה חזקה מלווה בברקים ורעמים, אשר הפילה את זרם החשמל מ-1 וחצי בלילה ועד 9 וחצי בבוקר.

///////////////////////

דנו בנבואה האחרונה של מלאכי בהרחבה בכתבי ספר משנת חיים. הנבואה קושרת את כל הנבואות הקודמות ואת כל התורה והמסורת לגאולה השלמה. יש להבין מדוע נבואה זו הסתבכה בסיפור שליחות ישוע, זו המייצגת את ההבנה המוטעית של סימן הפיוס לב אבות לבנים ובנים אל אבותם. אפשרות הכישלון מנובאת בפסוק: "פֶּן-אָבוֹא, וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (מלאכי, ג', 24). ה"אפשרות הנבואית" הזו הפכה למציאות היסטורית, כאשר הנצרות נולדה לתוכה באופן שגוי.

העובדה שהשגיאה התגלתה חושפת באופן ברור שלאדם שלו ניתנה השליחות היו המפתחות אל הגשמת השליחות כמו גם לכישלונה. הפסוק הבא במלאכי מאשר זאת: "הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא" (שם, 23).

העניין מעורר את הדילמה: כיצד ישוע מנצרת קיבל את מפתחות הפיוס, אשר הוחזקו על-ידי אליהו הנביא, זכרו לברכה? ההסבר לכך עומד במרכז הספר "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים". ההסבר בקצרה הוא: המפתחות הוסתרו בבית הספר האיסיי, בו שכנו ה"סודות" המשיחיים והגאוליים אשר הובאו על-ידי מורה הצדק, ראש ל"ו הצדיקים בדורו, ונשמרו על-ידי תלמידיו גם אחרי מותו. ישוע, לאחר 3 שנים מלאות בבית הספר, קיבל גישה למפתחות הללו, שהכילו "סימנים משיחיים התחלתיים", סימנים אשר נבעו מן השליחות המלווה את המסירה ההיסטורית של מפתחות הפיוס של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

מרכיב הזמן של אותה הנבואה קיבל דגש בזמן הקריטי שבין חנוכה ההיסטורית ובין שליחות ישוע. אור החנוכה, אור בית המקדש הקדוש שעמד על תילו, אמור היה להוות מגדלור של אור לעולם ולעם ישראל בפרט, כשהעם לא יאבד את זכותו על המקדש ועל הארץ הקדושה.

ענייני זמן הם החלטות אלוהיות, אשר אינן ניתנות לתפיסה אנושית. מי יכול לעמוד על מאפייני השיפוט של ה' אלוהינו ביחס לציוני זמן היסטוריים? רק ה' יודע למה ומתי. אנו יודעים רק את המתי ורק לאחר התרחשותו. כאשר נביאים מזהירים, אנשים בזים לכך.

הסימן השלם של הכוכבים מאפשר לנו לקשור את סימני הגאולה ההיסטוריים אל מסגרת של 4000 שנות מסלול כוכב אברהם, המעניק לנו פרספקטיבה "מושלמת" של מסלולים היסטוריים גאוליים אחרים. כמאה שנים לפני הרס בית המקדש השני, כוכב אברהם היה בנקודה המרוחקת ביותר מן הארץ, בעוד כוכב מלכיצדק היה בנקודה הקרובה ביותר אליה.

אם השליחות של ישוע הייתה מצליחה באותה עת, כוכב מלכיצדק לא היה מכונה כוכב כריסטו אלא כוכב המפליא. מדוע? מאחר שאם כוכב מלכיצדק היה קושר את עם ישראל לדרך הגאולית, והעם היה הופך לדוגמא הנכונה כיצד יש לעבוד את ה' אלוהינו באהבת הלב הנכונה, כל בני ישראל היו עדים לגאולה האמיתית של אל שדי, אשר היה מעניק להם את האור והברכה להפיץ את הידע של אל עליון, האב האוהב את כל ברואיו.

זהו ידע כוכבי מן הצדיק חיים, המלמד אותנו כיצד לקרוא את סימן הכוכבים מספר כוכבי אברהם, שהינו עוצמתי פי 10 מכוכב מלכיצדק. אם כוכב מלכיצדק היה יכול בזמנו להעלות את קרנו של עם ישראל ולקשרו לאהבה אלוהית עם כוכב אברהם, הדבר היה מעניק לעם את הכוח להעלות גם את קרנן של אומות העולם ולקשור אותן לאמונה המונותיאיסטית של אברהם אבינו.

עם זאת, לפי מסלולי הזמן של כוכבי הגאולה, אפשרות זאת הייתה למעשה תיאורטית בלבד, דהיינו: בלתי אפשרית, מאחר שמרחק גדול כזה שבין כוכב אברהם לכוכב מלכיצדק התקיים רק באותה עת. מאז עברו 2000 שנים בהן הכוכבים הלכו והתקרבו, עד למצב בו הם נמצאים במקומות הגאוליים המדויקים בעבור הגאולה השלמה.

קשה לדמיין את התקרבות שני הכוכבים הללו, בהקשר ליחסים בין היהדות לנצרות במשך 2000 שנה. קירבה זו יש לחפש במסגרת היבטים נסתרים יותר, כתהליך האוניברסאליות של העם היהודי, גם בהקשר הגלות בין העמים. מעגלי שני הכוכבים נקשרו יחד, וכדוגמא לכך ניתן לציין את הצורך של עם ישראל לשמור על זהותו בכל ארץ נוצרית שבה הוא שכן.

לאחר כשלון שליחות ישוע, לשני הכוכבים לא היה קשר פתוח, הואיל ותיאולוגית ההאלהה והשילוש ביטלה כל אפשרות לפיוס. תארו לעצמכם מה היה קורה אילו עם ישראל היה מכיר בכך שישוע דיבר במסגרת מפתחות הפיוס הנבואי של אליהו הנביא, היה משנה את דרכיו השגויות ונולד מחדש באותו הזמן, וכמו-כן גורם לכך שעבודת המקדש שלו והישיבה על אדמתו היו מתקבלות באהבה על-ידי ה'. שני הכוכבים היו מתחילים אז את מסלול התקרבותם, ועובדים על גישור הפערים בין אמונת ישראל ועבודת האלילים של אומות העולם, תוך תיקונה, והעברתן של האומות אל חיק האמונה האמיתית. כל ההיסטוריה הייתה משתנה.

עם זאת, עלינו לא להתעמק בהשערות היפותטיות, מאחר שהאמונה האמיתית המתגלה לבסוף היא בסימן המסלול הגאולי בן 4000 השנים, שבו האנושות נכנסת אל הדור הרביעי, שיקבל את דין ה', ואל הגאולה הסופית המובטחת שתתגשם בוודאות. שליחות ישוע לפני 2000 שנה יכולה הייתה להיכשל, אך לא כך הוא גורלה של הגאולה השלמה.

במונחי הנבואה, כאשר שליחות אפשרית נכשלת, הנבואה במובנה המלא "נדחית" עד למיקום הסופי של כוכבי הגאולה, שבו יתקיים גם חלקה החיובי.

אנו יכולים לומר כעת, לאחר בחירת הגואל האחרון על-ידי אל שדי וגילוי הסימנים השלמים הפותרים שאלות נסתרות רבות, כי הדרך שבה ההיסטוריה מתרחשת זהה בדיוק לתוכנית האלוהית הגאולית הגדולה.

ההבנה ההיפותטית של "מה היה קורה אילו" עוזרת לנו להבין את האלמנטים המעורבים באותה התקופה ומסבירה לנו טוב יותר את דברי הנבואה. בדרך זאת, יבין הקורא כי אותה אפשרות מתקשרת גם ליצחק, שנעקד על-ידי אברהם על המזבח, וגם להתגלות השופט המשוח במלכות השמים.

לאחר שמלאך ה' ירד להחזיק במאכלת של אברהם ומנע ממנו לשחוט את יצחק, ולאחר שקרני האיל נאחזו בסבך, אנו בטוחים כי מבחן ה' לאברהם היה לשם ברכה כלפיו בעקבות מוכנותו לבצע את ציווי ה', גם אם מדובר בהוראה חמורה וגם אם כוונתו של ה' לא הייתה להעלות את יצחק לעולה.

תכנית ה' בגאולה ההיסטורית לא נגעה בשני אבות אלא בשלושה, ובדומה לכך גם הגאולה לא קשורה לשני אנשי גאולה אלא לשלושה, כשהגאולה השלישית נקראת שלמה. ההתבוננות המשולשת של הגאולה השלמה משלימה תפיסה זו על-ידי הסבר הסימנים של שלושת האבות, ההופכים לסימנים גאוליים ומשיחיים ה"מעוצבים" בשמו המלא של אל שדי גואל ישראל והאנושות, אהיה אשר אהיה.

מנבואות משה בספר דברים משתקף, כי גלות ישראל הארוכה בקרב העמים נמשכת הרבה מעבר לגלות בבל. הכול נחזה בזמנו. מי מסוגל לתפוס את עומק התוכנית ההיסטורית האלוהית? הכול צריך להתרחש. הכול צריך לקרות כך, שלבסוף נבין את שגיאותינו שיש לתקנן, והרשע יושמד.

ה' אלוהינו חזה כי לאחר כישלון שליחות הפיוס, יעברו כ-2000 שנים עד לביאת הגואל האחרון והגאולה השלמה של ישראל ואומות העולם.

לימדו את ההיסטוריה, את ההתפתחויות, המלחמות, ההתקדמות החברתית, המאבקים, הקרבות, הממלכות, השחצנות והשחיתות, הכנסייה והחושך. מי יכול להאמין שלא ילמדו בעתיד עוד מלחמה? ועדיין, ישנם אנשים שהאמינו בדברי נביאי ישראל, ומדובר גם בנוצרים ובמוסלמים בדרכם שלהם.

כל הרעיונות צריכים לצאת לאור, וכל הפילוסופיה צריכה לעבור במסלולה. על האנושות לסלול את דרכיה. ידע צריך להתפרס. על רעיון החירות והחופש לפרוץ את המחסומים, שגרמו לאנושות להתקיים בצורות רבות של עבדות והתרפסות. על האנשים להתעורר כדי להבין שהם ראויים לחיים בכבוד ולזכויות אדם. במהלך ההיסטוריה אנשים נהיו מודעים יותר לעוולות שנעשו להם. אינדיבידואלים התייצבו מולן וגיבורים אמיתיים מתו על האידיאלים הללו.

המצאת החשמל על-ידי אדיסון והאור שבקע ממנה היוו סימן לכניסת העולם אל שלב חדש לגמרי. המבצר הגדול של הקתוליות הרומאית הותקפה זה מכבר על-ידי הרפורמה הפרוטסטנטית על-מנת לאפשר את המהפכה המדעית, והעולם כולו נכנס לעידן מדעי, שהתאפיין בהמצאות רבות כחשמל, טלגרף, טלפון, רדיו, טלוויזיה, מכוניות, רכבות, מטוסים, מכשירים אלקטרוניים, ולאחרונה גם מחשבים ואינטרנט. העולם התקדם. אנשים כבר לא ירכבו על סוסים כל היום כדי להפיץ בשורות מירושלים לכרמל.

מה שנאמר על אדם, אבינו הראשון, כי הוא נוצר אחרון בבריאה על-מנת שכל העולם יהיה מוכן עבורו, מקביל להגעת הגואל האחרון, חיים, בסימן בן אדם וחוה הנבחר. מדובר בצדיק האהוב על-ידי אל שדי עבור כל ישראל וכלל האנושות, כפי שהצהיר: "כולנו בשר אחד". בזמן הגעת הגואל חיים, ששמו נכתב לפני בריאת העולם, העולם מצוי בעידן מתקדם ביותר ביחס לעבר. בעולם זה של טכנולוגיה מתקדמת ודרכי התקשרות מתקדמים תגיע הגאולה השלישית השלמה והאוניברסאלית.

דרכי תקשורת מתקדמים יסייעו בהפצת המסרים. אנשים יכולים לראות כעת אנשים אחרים בטלוויזיה, וגם עניין זה יתגלה כפרימיטיבי ככל שהזמן יתקדם.

זוהי התקופה שבה המפתחות הגאוליים הגדולים של פיוס לבבות אבות לבנים, אשר נמסרו לאליהו הנביא, זכרו לברכה, מתגלים לעולם בזכות הגואל האחרון, חיים.

==============================================

פרק 5

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): המזלות החדשים של לוויתן מוסרים את הקשר החדש שבין הלב והמוח, קשר נכון ומאוזן שיוצר הרמוניה בין השניים. ג'יוזפה ראה בחלומו מקום בו נמצא הזנב הכפול של לוויתן, ובו שורה הרמוניה מוחלטת, יראת ה' וחוקי צדק.

==============================================

יומן הדג הקטן נתיול: רביעי, 30 בדצמבר 1998, י"א בטבת התשנ"ט, היום הראשון של חודש הבושם השמימי (ובנימין 1). זהו התאריך הראשון בו הסוס הלבן השלים את הבדיקה מחדש של לוח השנה הכוכבי החדש של לוויתן. לקחו לו חודשיים כדי להגיע הלילה בדיוק לפתיחת חודש הבושם השמימי. מעתה יש לנו 3 תאריכים לציין בכתבים. אלו הן בשורות מבושמות מן השמים, אף על פי שאנו עדיין רחוקים מלחוש את החשיבות שיהיו לפעולותינו בדורות הבאים.

///////////////////////

המזלות החדשים אינם יכולים היו להיחשף עד לבוא הזמן, כשהדג הגדול לוויתן לא יכול היה להציג את סנפיריו העצומים לפני שהמורה של מזלותיו החדשים נבחר. מי אחרת היה יכול להבינם?

כמובן שעבר זמן עד אשר היה ניתן להיקשר אליהם ולהוריד אותם מטה, אך לו, לדג הגדול, יש אתר אינטרנט. המזלות החדשים יורדים על תלמידי המורה חיים, ומתחילים לגעת באדמה. עוד השנה נדע, בעזרת השם, את ברכת מאה השערים של יצחק. החודשים הכוכביים של לוויתן יורדים לארץ.

הגיעי כעת, ציפור, וקומי לתחייה עבור ברכת המזלות החדשים של הדג הגדול, השרים את נבואות בלעם וגורמים לעם ישראל להתחיל את מסעו לעבר היעד הנעלה. סייעת לי לשיר, הו ציפור חיים חדשה, על הרמוניה, גם אם אין עדיין מוזיקה לגרום למלודיות שלי להישמע הרמוניות. הו לוויתן, אני דג חמור קטן, משתכשך במימי האוקיינוסים שלך כדי לראות את מפתח הדג הגדול הנבואי של הפיוס האוניברסאלי הגדול. אני מסתמך על סנפיריך, הו לוויתן גדול, הצג בפניי נושאים הרמוניים.

יופי והרמוניית גן העדן כמו גם הבושם השמימי הם מוזיקה שמימית.

גוב האריה מכיל כלובים של דיוק, וסוף הדקה הוא ללא ספק העונג המתמטי.

עמק מרקורי הוא עומק הרוח החכמה, ואגם מלח הוא גם שלב של ארבעת האלמנטים: אוויר, מים, אש ואדמה.

מקלט הארמדיל הוא המגן החדש של הדג הגדול לוויתן, וחמשת האלמנטים של ההגנה החדשה "נשמרים".

כוכב התוכנית המורכבת הוא השער השלושה עשר, אך למעשה שער זה הוא כפול, מאחר שהרמוניית גן העדן של 13 המזלות היא גם השער הכללי ה-13.

כוכב התוכנית המורכבת הוא השער הכללי ה-13 של מזלות לוויתן, כאשר השער הכללי ה-13 של יופי גן העדן הוא של ההרמוניה הכוכבית של כל כוכבי הגאולה. למעשה, כשהגואל חיים נבחר גם התוכנית המורכבת וגם גן העדן של ההרמוניה הכוכבית התחילו לרדת לעולם והתגלו בסימנים השלמים של הגאולה השלמה. שני שערי ה-13 הללו משלימים 26, הדרושים ל"איחוד" 4 אותיות השם הקדוש. האחד מייצג את התוכנית המורכבת של הגאולה השלמה מעמדת המוח החדש השפל, בעוד האחר מייצג את הגן ההרמוני של מידות הלב החדש, המרחיב את ההרמוניה ל-13 כוכבי השושנה ואז לכל כוכבי הגאולה.

לפיכך פיוס הלב והמוח שוכן באיחוד המזל השישי והמזל ה-13 של הדג הגדול. העניין מתייחס לשילוב, לתיאום ולהרמוניה בין כוכב התוכנית ויופי גן העדן.

מלכות הג'ירף היא גם ממלכה מובטחת לישראל בארץ הקדושה, ממלכה פיזית חדשה, שבנביאים נקראת מלכות בית דוד ובמסורת מכונה המלכות המשיחית של בן דוד. יש לזכור היטב שמלך ישראל הראשון היה שאול משבט בנימין, והוא היה גבוה כג'ירף.

לקראת כינון מלכות בית דוד המשיחית העתידית יש לזכור ששבט בנימין אחז במלכות לפני שבט יהודה, ולכן מאחר שהגואל האחרון, חיים, הוא משבט בנימין, ניתן להבין את הרמז שהעמדה הנעלה של השופט המשוח במלכות השמים מושווית לעמדה המשיחית על הארץ.

הואיל והמחשבות על מלכות השמים עולות מעל למחשבות על המלכות המשיחית הפיזית של ישראל על האדמה, רק איחוד מושלם ביניהם מביא את הגאולה השלמה לישראל וכתוצאה מכך לעולם. נקודת המפגש של איחוד זה תהיה בבית התפילה האחרון של הגאולה השלישית והשלמה בירושלים, בזכות הגואל האחרון חיים.

(1.1.1999): כל אחד מ-13 המזלות מייצג "נקודת משען" לכל 13 המזלות. המספר 13 מייצג את השלמות והמושלמות של האחדות. ניתן לראות זאת במספר "אחד", שבגימטרייה ערכו 13. העניין רומז כי הצורה הנעלה ביותר של האחדות, לאחר 1, מבוטאת במספר 13. גם 12 שבטי יעקב עמו היו 13, והם נדרשו להגיע ל-13 ולא יותר. ההתגלות הנעלה של אחדות ה', הנתפסת על-ידי אדם, התגלתה למשה רבנו בקבלת 13 מידות הרחמים.

במונחי ההתגלות הכוכבית של הדג הגדול, 13 המזלות של לוויתן מייצגים את הדרגה הגבוהה ביותר של האחדות הכוכבית, המיועדת להתגלות לאנושות ככל שדורות הגאולה מתקדמים. 13 המזלות החדשים הם לפיכך מקור כוכבי לירושה גאולית של הברית החדשה השלמה של הפיוס הגדול, אשר הובא על-ידי אליהו הנביא, זכרו לברכה.

הגאולה השלמה נפתחת עם סימני הדג הגדול, ולאחר מכן ישנם שלבים שבהם סיפורי הדג הגדול נחשפים. בחותם פורים של השנה ה-13, אנו למדים כי הברית החדשה השלמה כולה מתחדשת בקבלה האמיתית והחדשה של הדג הגדול לוויתן. זוהי הקבלה האמיתית החדשה שנמסרה על-ידי הצדיק הנסתר, המורה חיים, לתלמידו הראשון פרץ, כפי שהתקבל בסימן. בשנה ה-16 של הסימנים השלמים, לאחר זמן לא קצר עד שהתקבל המבנה הסופי של 45 האלמנטים של הלב החדש, התוודענו ל-55 האלמנטים של המוח החדש השפל, היורד מ-13 המזלות החדשים של לוויתן.

כעת קיבל ג'יוזפה-הילד-הנביא מהדג הגדול את מפתחות הפיוס של הלב העניו החדש והמוח השפל החדש, מפתחות הפותחים את הדרכים החדשות שהובטחו על-ידי אל שדי לחלק הראוי באנושות לקראת התקופות הבאות, שבהן יתוודע העולם לידע חדש, עצום ואוניברסאלי של אלוהי אברהם, יצחק ויעקב. האנושות זקוקה למפתחות הללו על-מנת לקחת חלק בתקופות השלום הגדול המובטח אשר ממתין בינתיים.

מפתחות הפיוס הגדול, שהובאו על-ידי אליהו הנביא, זכרו לברכה, "פותחים" את 13 המזלות של לוויתן ומאפשרים למסורת המופלאה והנסתרת עד כה להתגלות לעולם בפני מי שהופכים להיות תלמידים נאמנים של המורה חיים. 13 המזלות החדשים כוללים את מפתחות הבנת הפיוס החדש של "הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא" (מלאכי, ג', 23), ו"וְהֵשִׁיב לֵב-אָבוֹת עַל-בָּנִים, וְלֵב בָּנִים עַל-אֲבוֹתָם" (שם, 24).

כבכל נבואה, אנו לא מקבלים מידע אודות מתי ואיך. פיוס אבות ובנים יגיע על-ידי אליהו הנביא ומפתחות אלו, וההבטחות הגאוליות תתגשמנה. מנבואות קודמות למלאכי אנו יודעים כי הגאולה השלמה של ישראל מיועדת להגיע לכל קצוות תבל, ששפה חדשה וברורה תתלווה לכך ותופץ בין כל האנשים, ושבית תפילה חדש בירושלים[11] ישמש כמקום מפגש לתפילה לאל חי אחד לכל העמים.

כל הנבואות הגאוליות והמשיחיות עד לנבואה המפורסמת של מלאכי נכללות בפיוס שאליהו הנביא הביא. כאשר הגואל האחרון נבחר, מפתחות הפיוס הגדול החלו לפתוח את האוצרות הנבואיים של הגאולה השלישית השלמה. אליהו הנביא, זכרו לברכה, נבחר להכריז אודות המפתחות ולהביאם, מה ש"מסמיך" את "ירידת" 13 המזלות של הדג הגדול לוויתן.

כמה אני זקוק לצב שלי על-מנת שאוכל להאט ולשחות בשמחה במים השקטים של האוקיינוסים הנסתרים... רק בנקודת המשען של ההארה המאומתת, אני יכול להתקדם צעד אחר צעד ולהבין את המזל הגדול בראיית הבית הגדול שנבנה מסביבנו. היוונים סברו כי צבּי נושא את העולם על שריונו, מאחר שהם הוטו על-ידי השפעות מנקודת המשען של איזון החמור במיקום הרביעי מתוך 13 החודשים הכוכביים. גם פיתגורס לא יכול היה להבין מדוע הצב המאוזן לא עומד בדיוק באמצע. אך אנו גם מעגל ו-13 הנהרות הכוכביים שלנו יזרמו יחד עבור כוכב התוכנית המורכבת של הארמדיל ואגם ארבעת האלמנטים. עניין זה תוחם את הבתים ומסביר כיצד הם יתוכננו ויתגוננו בהרמוניה מושלמת עם הטבע.

הצב נמצא, כאמור, במיקומו הרביעי, מאזן נגדית את המהירות הגדולה של הדור הרביעי כששמירת איטיותו נובעת מהארה שיורדת ממלכות השמים אל שריונו הגדול. הרם את המפתחות באיטיות כצב, אחד אחד, וצעד לא יותר מהר מצב על חול. ראו כיצד הצב מחזיק מעמד במהלך הדור הרביעי בכוח של דינוזאור ענקי וחדש, שכווץ לגודל מוח אנושי.

נערתי וירדתי אל ביצי הדינוזאור, אל הדינוזאור השלישי[12] של הסְפרה הירוקה, אל הדינוזאור השני של מדרגות השיש הלבנות ואל הדינוזאור הראשון ששר, כי הדינוזאור הרביעי המועתק נולד.

אם אתם חפצים בפנים מוארות ועדינות

צריכים לשים את הדינוזאורים במקומותיהם

וכאשר אלה השלושה עומדים בעמקי מים בלבכם

נולד הרביעי לעורר את המוח משנתו.

עורר אותנו, לוויתן

עורר אותנו, לוויתן

ואפשר למימיך לזרום אל ליבנו

עורר אותנו, לוויתן

עורר אותנו, לוויתן

ושמזלותיך יאירו בתוך ליבנו.

האם חשבתם שאליהו הנביא, זכרו לברכה, מגלה דברים קטנים, כשהוא בא להכריז על המפתחות הנבואיים והגאוליים של הגאולה האוניברסאלית הגדולה? הובטח מזמן שהשמים והארץ יחודשו עם הגעתו של הגואל האחרון והגאולה השלמה. בעבר הרחוק היו 4 ענקים בקרית ארבע. עניין זה לא חדש. אך כעת 4 דינוזאורים ענקיים וחדשים נולדו לנו. שלושה ניצבים בין מלכות השמים ולב האנושות על הארץ, והרביעי ניצב בין 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן ומוח האנושות. בהונות רגליו נוגעות במים העמוקים ומשלימות את סימן ה-100 על-ידי צחוקו של יצחק ואת ההתבוננות המשולשת לסימן 120. צחוק יצחק שבסימן 100 חייב להיות שמור בתוך הקשר סימני אברהם, חוק ההתגלות בהר סיני והחוק החדש של "צדיק באמונתו יחיה".

העניין משלים את הנבואה הגאולית, הנבואית והמשיחית של מלאכי: "כב זִכְרוּ, תּוֹרַת מֹשֶׁה עַבְדִּי, אֲשֶׁר צִוִּיתִי אוֹתוֹ בְחֹרֵב עַל-כָּל-יִשְׂרָאֵל, חֻקִּים וּמִשְׁפָּטִים. כג הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא" (שם, 23-24).

==============================================

פרק 6

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): על המוח להקטין את עצמו ביחס ללב על-מנת לחוש את תפיסת הלב, ולעלות ברגשותיו[13].

==============================================

י"ד בתשרי התשנ"ט, 4 באוקטובר 1998, מקלט הארמדיל, גד.

יומן הדג הקטן נתיול: השמן של מלכיצדק פגע בטעות בבקבוק השמן של זנב החמור, כאשר לקחתי את שמן מלכיצדק כדי למשוח את עשר אצבעות רגליי. הוא נפל על שטיח הקש, נשבר וכל השמן נשפך.

המקרה המריץ את המערכת החמורית שלי, והחלטתי שעם הולדת הדינוזאור הרביעי והבשורות הנפלאות של ההטבות הגאוליות האוניברסאליות היורדות מ-13 המזלות של הדג הגדול לוויתן, הבקבוק נשבר בשל שגיאותינו, והשמן נשפך בשל המחסור ברוח בקרבנו, אך ניצלנו על-ידי אל שדי, כשהרשה לנו לקבל את הברכה הגדולה של 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן, בזכות הגואל האחרון, חיים, ככתוב: "הַפַּח נִשְׁבָּר, וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ" (תהילים קכ"ד, 7).

דברים נראו גדולים. הדינוזאור היה גדול. הסרט "טיטניק" שפאולו, נודע ושלושת הילדים ראו היה סרט גדול על אירוע נורא ועצום בספינה גדולה. הבוקר נודע סיפרה על חלום שחלמה בו התרחשה רעידת אדמה ונפלו ארבע קירות האוהל. חלום גדול! במיוחד אם הוא הגיע יום לפני חג סוכות בסימן הסוכה החדשה של הגאולה השלמה, סוכת דוד המנובא כי "תיפול". הכול היה בוודאות סימן לכך שעלי לבצע שינויים דינוזאוריים באוהל על-מנת להכינו לשמש כסוכה חדשה לדוד הנופלת ממלכות השמים.

גם השמן שנשפך היה חלק מסימנים משיחיים וגאוליים, ואין לראות בו פרט שולי כי אם כזה הנושא השלכות שליליות, אלא אם משמעותו מתהפכת בסימנים השלמים של הגאולה השלמה לכדי שמחה. אין לי מושג, עם זאת, אילו שינויים יש לבצע באוהל, והחלטתי בשל כך לפתוח את התנ"ך. הצבעתי על פסוקים 8,9 וחלק מפסוק 10 בירמיהו מ"ג: "ח וַיְהִי דְבַר-יְהוָה אֶל-יִרְמְיָהוּ, בְּתַחְפַּנְחֵס לֵאמֹר. ט קַח בְּיָדְךָ אֲבָנִים גְּדֹלוֹת, וּטְמַנְתָּם בַּמֶּלֶט בַּמַּלְבֵּן, אֲשֶׁר בְּפֶתַח בֵּית-פַּרְעֹה, בְּתַחְפַּנְחֵס--לְעֵינֵי, אֲנָשִׁים יְהוּדִים. י וְאָמַרְתָּ אֲלֵיהֶם כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, הִנְנִי שֹׁלֵחַ".

שאר פסוק 10 לא עניין אותי באותו זמן, חוץ מן העובדה שהוא מסתיר אסטרטגיה נבואית של הרס הקבלה השקרית של ספר הזוהר.

(ברגע זה, 9:10 בבוקר, פאולו קרא לי לצאת ולראות קשת שהופיעה בשמים. אמרתי: "ברוך השם, אני מחדש את הברית החדשה השלמה של הגאולה השלישית השלמה, בזכות הגואל האחרון, חיים, במסגרת הקבלה החדשה והאמיתית של 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן. זהו הסימן שהתקבל. מי אנו? רק דגים קטנים באוקיאנוס ענק, הרואים ישירות את סימני אל שדי).

העובדה שהמילה "מלבן" שורשה ב"לבן", מרמזת על שתי אבני השיש הלבנות, המלבן שעליו ניצב הארון המקודש החדש של בית התפילה והעיגול שיוסד זה כבר במסגרת הסימנים השלמים כמזבח החדש של ישראל הגדולה, בקומה הרביעית של בית התפילה.

הפסוק התייחס להחבאתם במלבן חמר, המקביל למזבח החמר המנובא כאן באוהל. וכך פעלתי, צעד אחר צעד: מיקמתי את מלבן השיש הלבן על המזבח ואז את מעגל השיש הלבן על מזבח ישראל הגדול וכיסיתי כל אחד מהם בחתיכות עור שנתנה לי אמו של פאולו, פרנצ'סקה.

לאחר מכן, ראיתי כי גם על ארון הקודש החדש להיות מוסתר באוהל הפנימי, מאחר שכעת כל האוהל יתעלה בסוכת דוד החדשה הנופלת. עם זאת, להשאיר את ארון הקודש חשוף ירומם את האוהל יתר על המידה ויגרום לכך שאחרים לא יוכלו להיכנס אליו. לפיכך לקחתי 10 אבנים הקשורות לבית הדין העליון של מרדכי ואסתר במלכות אחשוורוש, הוצאתי אותן החוצה ומיקמתי אותן על המזבח המשולש של הנביא, של השופט המשוח ושל ישראל הגדול, מחוץ לתחום המעגלים הנבואיים, מלבד אבן מורה הצדק ואבן כוכב אסתר שאותן הצבתי במרכז.

בהמשך הצבתי ארון קודש חדש על שולחן קטן בפנים האוהל. הלבשתי בבגדי עור את החמור הנבואי והכנתי את עצמי לעלות על המזבח בסימן חידוש כל הברית החדשה השלמה, במסגרת 13 המזלות החדשים של הקבלה החדשה והאמיתית של הדג הגדול לוויתן. זהו נוסח הדברים שאמרתי על המזבח:

"ברשות אהיה אשר אהיה וברשות השופט המשוח במלכות השמים, הגואל האחרון חיים, הריני מחדש בכם את סימן בא הזמן, את סימן הכוכבים, את סימן השופט המשוח במלכות השמים, המורה חיים, את סימן האור החדש של חנוכת החנוכות, את סימן החמור אוכל לחם, את סימן הדור הרביעי הנעתק וסימן הבניין החדש ואת סימן תחיית המורה חיים, בכדי שיתחדשו בי"ג המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן. יתחדשו בהם הסימנים השלמים ביחד עם שבעת המעגלים הנבואיים, אשר שמות הקודש המקושרים בהם הם אהיה אשר אהיה, ה' צבאות, ה' אל עולם, אל חי, אל עליון, ה' אלוהינו, אל שדי, ויתקשרו בי"ג המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן כשמות המקובלים שלהם וככל ענייניהם, והם תחיית הציפור, קרב הדג, משקולות החמור, הצב המואר, מלכות הג'ירף, כוכב התוכנית, מקלט ארמדיל, אגם מלח, עמק מרקורי, סוף הדקה, הבושם השמימי, גוב האריה והיופי של גן העדן.

מסומן הוא ברמז בפסוק הנפתח שתחפנחס מרמז על פנחס, "והנני שולח" מרמז על אליהו הנביא, שנאמר בו "הנה אנוכי שולח את אליהו הנביא", ותשרה מאורך עלינו בחסדך הגדול, ותפיל עלינו את סוכת דוד הנופלת, ויבואו י"ג המזלות החדשים הנפלאים וירדו כי"ג נהרות גדולים דרך שלושת הכוכבים: כוכב ים לב הצדק, כוכב ים הנשייה וכוכב ים אימות הנבואה: ויהיו לטל אורות היורדים על י"ג עלי השושנה, על י"ג כוכביה ועל י"ג המידות הטובות של הלב החדש של הברית החדשה השלמה.

הקם על כל התלמידים והתלמידות של הגואל האחרון חיים את בניין הלב החדש ועורר בהם את הדינוזאור הראשון באהבה, בשמחת הלב, ברצינות ובצניעות הפנימית, כדי שיקבלו את מידות הסגולה בלב: 1. אמונה 2. ברכה 3. סגולה 4. תפילה 5. השראה (דרך ארץ) 6. תיקון 7. התקדשות 8. התחדשות 9. טעם 10. שתיקה. ושיתעוררו בדינוזאור השני במידות האהבה והחמלה וכוח האופי וכוח הניגוד וכל י"ג סגולות הלב של אסתר ושחר כוכב אסתר בצניעותה.

הם הלב החדש. וי"ג המידות הטובות של הלב הטוב הפורחות מי"ג כוכבי השושנה לרדת אל ליבות בני האדם הם: 1. לב אמיתי 2. לב אהבת השם באמת 3. לב יראת השם באמת 4. לב אוהב צדק 5. לב פועלי 6. לב נדיב כלפי האנושות 7. לב רחב וסביל 8. לב רגשי הנוגע ללב הזולת 9. לב טוב 10. לב נאמן בו שורה סוד מלכות השמים 11. לב חכם 12. לב חיובי של תקווה ושל אמונה 13. לב נקי כניקיון לב התינוקות.

זהו הלב העניו של מ"ה וכמאמר משה: "וְנַחְנוּ מָה" (שמות, ט"ז, 7), שהוא דווקא הלב השפל המסוגל לקבל את המוח החדש השפל של חכמת הדג הגדול וטעמי מזלותיו.

י"ג מידות הסגולה של אסתר עם י"ג עלי השושנה ועם י"ג המידות הטובות של הלב החדש הם טל אורות שכבר מוכנים לרדת אל לב האדם בעולם.

י"ג המזלות החדשים המפליאים של לוויתן הנשלמים לטל אורות בפיו של לוויתן, על-ידי שלושת הכוכבים - לב הצדק, הנשייה ואימות הנבואה הם המקבלים את י"ג מידות הרחמים, שהם הרחמים השורשיים למעלה עד אין שיעור ממזלות הלוויתן של המים העליונים של הדג הגדול.

ברך את כל התלמידים והתלמידות שיקבלו את שמחת הלב לעבוד למען הגאולה השלמה, ויתקיים בהם איחוד המוח והלב, הלב והמוח דרך המזלות החדשים המפליאים של הדג הגדול לוויתן, ויתפתחו בהם ויתברכו כדי לזכות בבניין בית ספר השושנה, בהפצת דברי הגאולה השלמה ובברכת הזנב הכפול של חמור אוכל לחם הנוגע כעת בארץ, וימלאו ברוח החדשה לזכות את נשמתם, לזכות את משפחותיהם ולזכות את בני עולם בסימנים השלמים.

והשרה על כל התלמידים והתלמידות חשק ללכת בחוקי ומשפטי האלוהים.

אמרתי להם תכתבו את עשרת הדברות לפי מידת "צדיק באמונתו יחיה" על אצבעות ידיכם להשלים את נבואת מלאכי: "זכרו את תורת משה עבדי, והנה אנכי שולח את אליה הנביא".

ונשלם האדם החדש ההולך בצדק ובמשפט ובכל המידות הטובות של הלב ובדרכי המוח החדש השפל, היורד מהמזלות החדשים של לוויתן, ויחיו צדיקים החיים באמונתם ויושלמו במספר מאה ועשרים להיות שלמים בכל שורתם.

הנני קטן וחמור. אין בי כלום מהשגות נשגבות של בני אנוש, ובפשטות אנו מתהלכים בתמימות לבנו, ובכן השם אלוהיי ואלוהי אבותיי אברהם, יצחק ויעקב, שמע תפילתי ובקשתי, כי אין בליבי רע ואינני חפץ ברע לאף אחד, ולפי אמיתות הדברים מוכרח אני לבשר ולברר, כי זהו תפקידי כחמור האמיתי והנבואי שעשיתני, ואהיה אשר אהיה עמדי בזכות בחירת הגואל חיים בי להיות לחמורו הראשון. ובכן, השם אלוהינו, השרה את שכינתך בסוכה החדשה, תבוא אהבתך, ושמע את כל דברינו, עבודת ליבנו והמידות האהובות לפניך, כי אין בנו דברי שקר או פילוסופיה שקרית או כיפרות או משיחות מזויפת. לכן השרה נא את שכינתך בסוכתנו ובכל דברינו וחיינו למען הצלת כל ישראל באור הגאולה השלמה, בכל כלליך ובכל פרטיך.

 השרה עלינו, השם אלוהינו, את שכינתך, ברך את סוכתנו, ונשב לפניך בענווה ובפשטות האמונה ובתמימות. אמן כן יהי רצון".

==============================================

פרק 7

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): כאשר הלב מנמיך את עצמו על-מנת לשמוע את רגשותיו, הדבר מקביל למבט מחשבות המוח אל מלכות השמים, אשר נחבאת בלב כל אחד. הקטנת המוח ביחס ללב גורמת למוח וללב להתעלות יחד. באופן כזה המוח יכול גם לאהוב והלב גם להבין, כשכל אחד מהם מסוגלים לראות ולחוש את המחסור של האחר ברחמים וחמלה.

==============================================

הצב משפיע על העולם באיטיות הארתו ובהתנגדות שריונו החזק, מה שמסייע מצד המזלות לעבור דרך הדור הרביעי באמונה חזקה באל חי אחד, בורא היקום. הצב הוא, כמובן, מאוזן, חכם, זקן ומצוי בחברות עם תוכניות המקלט הזהירות והפרגמטיות של הארמדיל.

עם זאת, איננו יכולים לשהות על גב הצב לעד, הלא כן? רצוי גם שהחמור יסייע בנשיאת הנטל, ואכן, ארבע הפינות נקשרו לפרסותיו, גם אם הסוסים דוהרים מפינה אחת לשנייה. הוא לא זז במהירות רבה מאחר שהוא מרים משאות כלפי מעלה, אך גם שם פגסוס מכונף עושה סיבובים בשמים.

///////////////////////

יומן הדג-חמור הקטן נתיול: השעה 16:00 ביום שלפני סוכות.

בסימנים השלמים, יום התיקונים מתקשר לתיקון האנושות באופן כללי. שימו לב שסימן תיקון האנושות קשור ישירות לתיקון לב האנושות ומפתחות התיקון קשורים לפיוס הגדול של לבבות האבות לבנים ובנים אל אבותיהם, שהובא על-ידי אליהו הנביא, זכרו לברכה).

לפיכך יום התיקונים מייצג, כפי שיום כיפור מייצג, את יום הפיוס הגדול של אהבת ה' לישראל ואהבת ישראל את אביו שבשמים, האל הקדוש.

יום התיקונים הוא היום הגדול שבו התיקונים שנעשים על-ידי כל תלמיד בעקבות מעשיו במהלך השנה, נותנים על-ידי התקדשות, תפילות וצום יום התיקונים, את הכוח לאשר, לשמור ולקדם את התיקונים העצמיים הללו.

וכעת, תודה לך, אל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד, אנו יכולים לומר בבירור, דרך המנות היורדות מ-13 המזלות של הדג הגדול לוויתן, כי יום התיקונים הוא גם יום הנישואים החדשים והפיוס הגדול של הלב הנבואי החדש והמוח החדש השפל של הגאולה השלמה, וכי הפיוס הפנימי של ברית השלום הפנימי כלולה בברית השלום הגאולי שהתקבלה על-ידי אליהו הנביא – ברית שנובעת בעצמה מברית השלום הפנימית, שקיבל פנחס בן אלעזר בן אהרון הכוהן הגדול במדבר סיני.

==============================================

פרק 8

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): הלב "מתקשח" כאשר לא מקשיבים לו. יש אנשים החיים בשני עולמות מנותקים בתוך עצמם בשל הקונפליקט בין הלב והמוח.

שורש התשוקות האסורות של הלב הוא במוח יהיר וטיפש. המוח, עם עיניו, גורם לעיניים לראות ולחוש את הדברים הלא נכונים.

==============================================

לזכר אבי האהוב, מוריס גרין, 8 לאוקטובר

==============================================

כאשר נוסדה מדינת ישראל ב-1948, הייתה זו ההתחלה של תחיית הציפור. הציפור היא היונה שנשארה שלמה ולא בותרה לשני חצאים, כבעלי חיים אחרים בברית בין הבתרים – הברית המייצגת את ברית הגאולה בין אלוהי אברהם אבינו וצאצאיו.

רש"י, זכרו לברכה, הסביר כי היונה מסמלת את ישראל, והסיבה שהיא לא בותרה הייתה שעם ישראל יישאר במהלך ההיסטוריה, בעוד אומות אחרות יעלו לגבהים ואז יפלו.

ישנם, עם זאת, שני שמות בפסוק: תור וגוזל, כאשר בסוף הפסוק נאמר: "וְאֶת-הַצִּפֹּר, לֹא בָתָר" (בראשית י"ט, 10). כולם מסכימים שגוזל הוא "בן יונה", יונה צעירה, אך לא הכול תמימי דעים בנוגע ל"תור". יש הטוענים כי מדובר במילה ארמית שמשמעותה "שור". בכל מקרה, המובן הפשוט הוא שמדובר ביונים שמוקמו האחת ליד השנייה ולא בותרו.

שתי היונים נשמרו שלמות ונלקחו יחדיו, ככתוב: "תור וגוזל", מה שמרמז לשבטי יהודה, בנימין ולוי מצד אחד, ומצד שני לעשרת שבטי ישראל שהתפזרו בין הגויים ויחזרו לבסוף להיות "אֶחָד, בְּיָדִי" (יחזקאל, ל"ז, 19). סיום הפסוק ("ואת הציפור לא בתר") מתייחס לשתי הציפורים, כלומר לשני חלקי ישראל: ליהודה ולאפרים. לפיכך הובטח לאברהם אבינו שגם אם צאצאי יעקב יתחלקו לשני "עולמות" של יהודים, הזהות האמיתית של נפשותיהם תישמר ותישאר גם בקרב הגויים במהלך ההיסטוריה. לבסוף, בזמן הגאולה האוניברסאלית השלמה, הם ייקשרו שוב יחדיו באיחוד אמיתי.

ברור כי באור הגאולה השלמה, איחוד הזהות של יהודה עם זהות אפרים יתבצע בסימן השלם של תחיית המורה חיים, שרק לו הכוח להגשים זאת. ההתגשמות הנבואית של איחוד שתי הציפורים היא הציפור הקמה לתחייה, שמגיעה לאחר תחיית הגואל חיים. בשל כך נשמות אפרים, השייכות לעשרת שבטי ישראל, נשמרות במסגרת הנצרות וחיות באמונתן במהלך הדורות בסימן תחייתו של כריסטו. דרך אמונה זו, המתוקנת משגיאות תיאולוגיות, הן מסוגלות לקבל את הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים.

ההתחלה ההיסטורית של תחיית העם היהודי היא הקמת מדינת ישראל בשנת 1948.

היהודים משבטי יהודה, בנימין ולוי יקומו לתחייה ברוח החדשה של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים.

הציפור הראשונה שקמה לתחייה, שהינה המזל הראשון מבין 13 המזלות של הדג הגדול לוויתן, הגיעה ב-1948.

לא מפתיע אם כך שבלעם, לפי בקשת בלק בן ציפור לקלל את עם ישראל, היה יכול רק לברכם. המזל האמיתי של ישראל, שיתגלה בעתיד, ייחתם בברכת ישראל לכל הזמנים. ה' אלוהינו נתן לבלעם לנבא, עד אשר הוא הגיע אל השלב הנבואי של 13 מזלות לוויתן ונתקל בציפור הקמה לתחייה. אותה ציפור הציגה בפניו את נבואות הציפור השלמה שנבעו מהברית בין הבתרים של אברהם אבינו.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: פאולו חלם שאנחנו ובנימינו פריקו חזרנו מחופשה. בנימינו היה עם קבוצת אנשים. פאולו ליווה אותם ומצא להם מקום לישון בבית מריה וג'יורג'יו (אחותו וגיסו). היה ברור כי בנימינו והאנשים שאיתו היו עייפים ושמחו מאוד למצוא מקום למנוחה.

זהו סימן נסתר הנוגע ל"שליחות" הנסתרת של בנימינו פריקו במלכות השמים ולעבודתו למען סימן החמור אוכל לחם על הארץ. אנו רואים חלומות בדרגות חדשות של קרבה לעולם.

אנו נמצאים ביום הרביעי של סוכות, מחכים בהתרגשות להרגיש דבר כלשהו הנוגע לירידת סוכת דוד. הערב כל ציורי ושמות 13 החודשים של לוויתן ירדו על קיר הסוכה, בדיוק כאשר נודע קראה קטע מיומן ג'יוזפה הילד על ה"סימנים" שביצעו התלמידים. על כך אנו אומרים: אל תשפטו את הסימן, מאחר שהוא סימן ממלכות השמים. אף אחד לא יכול לדעת מה עומד מאחורי הסימן, אך אם אתם מבצעים אותו באמונה, תוכלו לראות נפלאות ממלכות השמים.

כאשר נודע ביטאה את המילים האחרונות, כל הקישוטים נפלו כולם מן הקיר של הסוכה החדשה (בתוך הבית). אנו חמורים. אין לנו ספק. סוכת דוד החדשה יורדת מטה עלינו ממלכות השמים.

==============================================

פרק 9

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): ככל שהמוח מנמיך את עצמו, כך הוא יעלה יותר וינפק אינטליגנציה אמיתית, והאדם יוכל "לדון" בכל היבט הנוגע אליו.

==============================================

הגאולה השלמה כולה, בזכות הגואל השלישי האחרון, חיים, היא התגשמות הפיוס הגדול המובטח של לב אבות לבנים ובנים לאבותיהם לאליהו הנביא הגדול והייחודי, זכרו לברכה. כל היבטי הגאולה השלמה קשורים ליעדי השלום הגדולים: הבנה, אהבה ורחמים בין אנשים לבין עצמם.

הרצועות החשוכות בהיסטוריה בלבלו את האנושות כולה. אור גדול אחד באמצע המדבר הגיע לנקודת המשען של כל ההיסטוריה שבאה לאחר מכן. היה זה אור גדול, שנצחיותו מקבעת אותו. לכן בני ישראל, באופן כללי, היו פחות מבולבלים במהלך ההיסטוריה משאר בני האדם.

זכות ישמעאל לא מתחילה אלא רק 2000 שנה לאחר ההתגלות במעמד הר סיני. למעשה עד המאה השישית לספירה העם הערבי נפל כולו לתרבויות ופולחנים אליליים. עם זאת, לקוראן אין קיום ללא ההתגלות בסיני וחוק ה' שהתקבל על-ידי מוסא (משה). אך המוסלמים מבולבלים: הם חושבים באופן שגוי ששלושת האבות הם אברהם, ישמעאל ויעקב, גם אם הם יודעים שיצחק הוא אחד האבות. לפיכך הם המציאו את "עקידת ישמעאל" בהר המוריה.

הם אפילו יותר מבולבלים ביחס להיסטוריה היהודית, והרבה יותר לאחר הקמת מדינת ישראל והתהוות הבעיה הפלסטינית. הסימנים השלמים סיפקו לנו גם את סימני הפיוס (ראו: החוק החדש, מסר למוסלמים ומסר לערבים).

קיים סימן של הרס היחס הנוקשה בין הפלסטינים והישראלים. יש סימנים המצביעים על כך שהשלום יגיע, אך הם גם מזכירים שהאויבים הקיצוניים של ישראל, כחמאס, חיזבאללה וכו' יטרפדו כל ניסיון לשלום והכרחית השמדתם לפני בואו.

ישנה אם כך בעיה גלובלית, שמחייבת את פתרון הגאולה השלמה. על-מנת להמשיך הלאה, יש להסביר את הבעיה במספר משפטים כדי לחדד את ההבנה. בגאולה השלמה ישוע נגאל הן עבור הנוצרים והן עבור היהודים. העניין חשוב כדי להתיר את הקשר ההיסטורי הגדול של: משיח בן יוסף ומשיח בן דוד דרך תפיסה חדשה של סימנים משיחיים וגאוליים התחלתיים וסימנים משיחיים וגאוליים שלמים ומושלמים, מפתחות לסימנים אוניברסאליים וייחודיים לישראל, ידע חדש על בחירת הצדיק הנסתר, ראש ל"ו הצדיקים, השופט המשוח במלכות השמים לאחר מותו, הגואל השלישי והאחרון, חיים (בן האדם הנבחר שאותו ישוע חזה והזכירו (גם אם באופן מבולבל) באוונגליונים), וידע חדש הנוגע להבדל העצום שבין הגואל במלכות השמים ומשיח בן דוד על האדמה.

כל זאת עונה לצרכים הגאוליים החשובים עבור העם היהודי ועבור מיליונים רבים של נוצרים לשעבר אשר ייכנסו לברית החדשה של הגאולה השלמה. השאלה המשיחית וצרכי הגואל האחרון אינם רלוונטיים בבסיסם לאסלאם. מה יהיה יחסם של המוסלמים לגואל הנבחר של הגאולה השלמה? מאמינים מוסלמים ילמדו מחכמי האסלאם אודות הסוגיה, אך כעת הם מושפעים מעמדות פוליטיות שמונחלות להמונים. קיים אלמנט חשוב באמונה הרווחת במדינות מוסלמיות רבות המייצג את נקודת המשען, שלפיו אמונת המוסלמים תתרצה ותרווה את צימאונה.

מדובר באמונה נפוצה בקרב המוסלמים כי החכם הגדול שייבחר על-ידי אללה יישלח על-ידו לדבר אל היהודים, הנוצרים והמוסלמים ויסביר להם את אמת האל שיש לדעת על-מנת להינצל מיום הדין הנורא של אללה. קיים קושי, לדעתי, להסיק מסקנות גאוליות על סמך אמונה רווחת. עם זאת, בחלומו של ג'יוזפה, נאמר כי אמונה רווחת זו היא מקובלת. סעיד (אחיו החורג של פאולו), מוסלמי מצרי, אישר בחלומו את פופולריות האמונה וקיבל את תכניה. החלום היה משמעותי.

למעשה מדובר בצורך הגאולי של הגעת נבחר האל היחיד, בסמכות ה', לכל העולם. צעד זה יסביר לעולם את האמת שהוסתרה מכולם ויצרה הבדלים שעד להגעתו היו בלתי ניתנים לפתרון. חכמי האסלאם ילמדו את העדות המדהימה של הגאולה השלמה ויכירו בגואל הנבחר חיים, שהוסמך על-ידי ה' ללמד את כל האנשים את האמת שעליהם לדעת.

מדובר בצורך נבואי שהגואל יהיה יהודי. לא מדובר בבעיה עבור היהודים או עבור בני מלכיצדק המגיעים מן העולם הנוצרי. גם המוסלמים, כאשר יתוודעו לאמת הגאולה השלמה, יצטרכו לאמץ גישה של אהבה והערכה כלפי הגואל האחרון. ללא גישה זו, אמת הקשר האמיתי תחסר, והם לא יוכלו להשתתף באיחוד הרגשי ובהבנה המאוחדת של הגאולה השלמה. ממבט קדימה אנו יודעים כי סירוב כזה לא ייתכן, מאחר שבעתיד לא יהיו הבדלים בין האנשים בנוגע לאהבה ולהערכה הטמונים בלב כל אחד ואחד, הואיל וכל בני האדם שווים, ורק ה' הוא היודע מה טמון בלב כל אחד. הבעיה ופתרונה נכללים שתיהן בתוכנית האלוהית של הגאולה השלמה.

במסגרת ההשגחה האלוהית הגאולית של אהיה אשר אהיה, ישתבח שמו, הגואל הנבחר נולד בתימן, ארץ מוסלמית. שפות אמו של המורה היו ערבית ועברית. הצדיק חיים לא בז לתרבות הערבית, לשפתה ולטעמיה, אלא אהב אותה. לצד עניינים קונפליקטואלים, המורה חיים ראה עצמו אח לערבים ולמוסלמים ושיבח את העושר והרגש העמוק של הערבית בקוראן ושל הערבית הקלאסית, שמבוטאת בספרים בנושאים רבים, בעיקר מן המאות ה-7 וה-8. הצדיק חיים דיבר על חכמים גדולים בתחומי הפילוסופיה, התיאולוגיה, האסטרולוגיה, המתמטיקה וכו', למד לדבר ב-14 ניבים ערביים שונים, וכן למד ערבית קלאסית וקוראן באוניברסיטת "אל-אזהר" בקהיר.

הצדיק חיים לימד אותי לאהוב את העם הערבי ולהבין שהם מחזיקים במידות ובתכונות רבות שחסרות בעולם המערבי. הוא דיבר על כך רבות, עד שהעניין חדר לדמי. היה זה חשוב להבין שהצדיק בעצמו, כפי שאמר פעמים רבות, היה תימני, מזרחי ולא מערבי.

כאשר הידע אודות הגאולה השלמה יתרחב, חכמי האסלאם יבינו שלמורה הנבחר של הגאולה השלמה יש כל הצרכים הגאוליים, מאחר שהוא גם יהודי, גם עונה על המסורת הנוצרית בכך שהוא חושף את ההיסטוריה האמיתית של שליחות ישוע המשיחית, וגם עונה ללב המוסלמי, הואיל והוא נולד וחי בקרבם, מכיר ואוהב את תרבותם. נקודת המשען של שינוי הלב בקרב מוסלמים המאפשר את פיוס הלבבות, מושרש עמוק בלידתו של הצדיק חיים בצנעא, בירת תימן, ובעובדה שבמשך 45 שנים בחייו חי הוא בין ערבים ובמדינותיהם.

העם הערבי הינו חלק משמעותי ומהותי בעולם. האסלאם העלה עמים מעבודת אלילים לאמונה האמיתית באל אחד. ליהודים ולערבים יש אותה האמונה באל אחד שברא את כולנו, ואין מכשולים כלשהם שיש להתגבר עליהם כדי להגיע לפיוס הרצוי.

הקושי טמון בפיוס הלבבות, ויש לומר את האמת. קיים אלמנט של שנאה בעולם הערבי, כמו גם חוסר סובלנות וקיצוניות, שמופנים נגד כל מאמצי השלום ונגד כל פיוס. הסימנים השלמים הצהירו בבירור שאלמנטים מסוג זה, כקבוצות טרור (חמאס, חיזבאללה וכו') חייבים להישמד על-מנת שהשלום יגיע.

///////////////////////

יומן: 19 בספטמבר 2002, י"ג בתשרי התשס"ג, מקלט הארמדיל 9, 3955: אני כותב מחדש את הנוסח האנגלי במחשב. היום בוצע פיגוע התאבדות על-ידי מחבל פלסטיני. 5 ישראלים נהרגו ו-68 נפצעו. חמאס נטל אחריות ואמר כי זו רק ההתחלה.

///////////////////////

כאשר האלמנטים הללו לא יתקיימו יותר, לא יהיה קושי בפיוס לבבות יהודים כלפי ערבים, ולבבות ערבים כלפי יהודים וישראלים. השלום מנובא והוא יגיע.

הבלבול הגדול בהיסטוריה העולמית במשך 2000 השנים האחרונות הוא לא בין יהודים וערבים אלא בין נוצרים ויהודים. הנצרות עצמה היא תמצית בלבול ההאנשה, ואכן אין פיוס בין היהדות לנצרות. תיקון הנצרות הוא לא למען שמירת הנצרות, אלא שמירת הנוצרים מן הדוקטרינות השקריות והאליליות של הנצרות המסורתית, לשחרר אותם מבלבול הסבך הנורא והאלילי ולאפשר להם להיכנס מחדש אל האמונה האמיתית של אברהם, יצחק ויעקב.

הפיוס בדרך הברית החדשה השלמה בין ישראל לבין עמי האסלאם נוגע בהשלמה הגלובלית של הגאולה האוניברסאלית הגדולה. אין לו קשר בשום דרך ישירה לקונפליקט המשיחי בין ישראל ובין הנצרות. הקונפליקט בין ישמעאל לבין יצחק נפתר בתורה בדרך ההפרדה. סימן ההפרדה הופך היסטורית להפרדה בין מסורת התורה לבין (2000 שנים לאחר מכן) מסורת הקוראן, אך גם במסגרת ההפרדה המקורית הזו, אברהם אבינו המשיך לאהוב את ישמעאל בנו ואת הגר, כפי שמסופר במסורת: לאחר מות שרה, החזיר אברהם את אשתו, שנקראה בתורה קטורה (מלשון קטורת, על שום מעשיה שהיו כקטורת בעיני ה'). אף על פי כן, ההפרדה בין בית אברהם לאוהלי ישמעאל תישאר גם בעתיד.

סימן הפיוס הגדול בתורה, עם זאת, הוא הנשיקה והחיבוק בין עשו ויעקב. סימן הפיוס הגדול הנוסף בתורה הוא בין יוסף ואחיו, באיחוד נפלא עם יעקב אביהם במצרים.

///////////////////////

יומן: בשמיני עצרת ביצעתי סימן של חידוש הברית החדשה השלמה בסימן הקבלה החדשה והאמיתית של הדג הגדול לוויתן. בסימן קשרתי 7 המעגלים הנבואיים ו-6 הסימנים הגדולים אל 13 המזלות המתאימים, באופן הבא:

אהיה אשר אהיה

תחיית הציפור

ה' צבאות

קרב הדג

ה' אל עולם

מקלט הארמדיל

אל חי

אגם מלח

אל עליון

הבושם השמימי

ה' אלוהינו

גוב האריה

אל שדי

עמק מרקורי

סימן הכוכבים

כוכב התוכנית

סימן מלכות השמים

מלכות הג'ירף

סימן האור החדש

הצב המואר

סימן החמור אוכל לחם

משקולות החמור

סימן הדור הרביעי והבניין החדש

סוף הדקה

סימן תחיית המורה

יופי גן העדן

///////////////////////

יומן: חיים שמשון חלם שדינוזאור מעופף נחת בחדר. כאשר הוא לא ראה יותר את פאולו ונודע, הוא רץ לאוהל. הקיר האחורי היה עשוי מבמבוק קשיח (ממנו הקמנו את הסוכה השנה), הקיר המערבי היה אוהל לבן שהסתיר את המחשב והשידה, ביצת הדינוזאור הייתה מוסתרת ושקופה ופרץ עטה טוניקה לבנה ולאחר מכן ירוקה.

///////////////////////

אין, אם כך, שום פיוס בין הדת הנוצרית לבין יהדות אלא הפיוס יתרחש בין היהודים לנוצרים לשעבר. הפיוס נולד מקשר ההפרדה, שהפך להיות קשר הפיוס המשיחי. הגורם להפרדה הבלתי ניתנת לגישור היא הנצרות עצמה, עם התיאולוגיה שלה, מנהגיה ופולחניה. אם הייתה קיימת נקודה משותפת, היא נגעה לבלבול של בני שתי הדתות אודות שליחות ישוע. הקשר עצמו היה משיחי והפך לקשר של הפרדה בשל זעם ה'.

אך הנצרות לא יצרה את התיאולוגיה כדי לבטל את הדיבר השני. מאבות הכנסייה ואילך, כל הנוצרים האמינו כי הם נמצאים בהתאמה לדיבר השני ולא בניגוד אליו. הם האמינו וחשבו שהשילוש הוא סוד רוחני נעלה של ה', המגשים את צורך האמונה המונותיאיסטית הטהורה.

זהו המפתח לפיוס הקשר המשיחי: האיל לא היה מגיע, אם יצחק לא היה זקוק לקורבן חלופי. האיל, שנוצר לפני שבת בראשית, הכרחי להשלמת ההיסטוריה, כאשר שאר הדברים המוזכרים באותו המאמר, נוצרו לפני כניסת השבת. לא היה זה מספיק שמלאך ה' החזיק בידו של אברהם ומנע ממנו לעקוד את יצחק. היה צורך בקורבן במקום יצחק. היסטורית, הצורך הזה היה משיחי. מספר טיפות של דם זלגו אמנם מצווארו של יצחק, מאחר שסכין השחיטה רק נגעה בו (קיבלתי את המידע הזה כקבלה אמיתית מן הצדיק חיים), אך גם זאת לא הספיק להשגת ה"ישועה המשיחית", ולפיכך היה צורך בקורבן האיל.

מדוע על האיל היה להיווצר לפני השבת? האם בלעדיו ההיסטוריה לא תהיה שלמה? מבחינת ה' אין בעיה ליצור איל באותו רגע ובאותו מקום, אך אותו איל שימש כשירות ייחודי "אוניברסאלי" בתוכנית הגאולית. אנו יודעים כי קרני האיל נאחזו בסבך, וזה הקל על אברהם להביאו לשחיטה. מדוע התורה ציינה זאת? האם בשביל לבלבל אותנו בסיבוכי הסבך? היא יכולה הייתה לספר על שחיטת האיל על-ידי אברהם ותו לא. וודאי שיש משמעות למידע זה.

ה"סבך" הוא המפתח, ושורשו הוא ס.ב.ך, מה שמרמז על סיבוך ובלבול. קרני האיל נאחזו בבלבול ההיסטורי הגדול. מאחר שהתורה היא נבואית, משה רבנו היה ראש הנביאים כולם ומה שקרה לאבות הוא סימנים היסטוריים נבואיים למה שצפוי לקרות לעם ישראל בהיסטוריה. "סבך" ניתן כסימן לבלבול הגדול שיקרה בהיסטוריה כתוצאה מקורבן האיל הספציפי הזה. לכן מן המשנה אנו למדים אודות הישועה המשיחית של האיל ומן התורה אנו למדים, שישועה זו הסתבכה עם קרניה בבלבול המשיחי ההיסטורי הגדול.

פרק נ"ג בספר ישעיהו מנבא כי הבלבול המשיחי הנורא יביא ל"קורבן משיחי". במסגרת הבלבול הגדול השמועה המשיחית לא תתקבל באמון. הקורבן היה "משיחי" בשלושה דרכים. באותו הזמן, הקורבן כיפר על החטאים של בני ישראל. קורבן של בן אדם אחד שמכפר על חטאי כולם נקרא "משיחי", ישועה שיוצאת אל האחרים, אך רק במקרה שהקורבן ידוע ומזוהה. במקרה בו הקורבן אינו ידוע, כקורבן של הצדיקים הנסתרים, אזי הוא לא נקרא "משיחי".

הנבואה מדברת בבירור על חרטת בני ישראל הנוגעת לאי הבנת הקורבן, שקיבל על עצמו את המשימה לכפר על חטאי העם באמצעות הקרבתו. הנבואה מדברת לפיכך על קורבן ידוע של אדם ידוע, בתחילה של אדם שלא יוכר על-ידי עם ישראל, ורק לאחר מכן יכירו בו ובקורבנו המשיחי כאיל ההיסטורי של יצחק שהחליף את יצחק, כדי שהיסטוריית יצחק תושלם על-ידי הסימנים השלמים של יעקב.

הנבואה גם מתרחבת לדורות הבאים בשל הגינוי הטרגי והצליבה הלא מוצדקת של הקורבן, כשלמעשה הוא היה זכאי, וכל ההאשמות כלפיו היו שגויות. גם עניין זה נקרא "משיחי" ומייצג ישועה של אנשים רבים, שיכירו בעליית "הקורבן המשיחי" ויחיו בהשראת ענוותו ואהבתו, אף על פי שהתקבל בשנאה על דברי אמונתו, חוכמתו ותולדות חייו. הוא העניק להם אור ישועה, מקור התבוננות לתוכנית האלוהית של הגאולה ההיסטורית הגדולה, שהובטחה לישראל ולאנושות.

הנבואה היא לכן משיחית כפליים: ביחס לישועת ישראל אשר יכיר בקורבן המשיחי רק לבסוף, וביחס להמון גויים, המכירים בו זה כבר. למעשה, מדובר בשלוש משיחויות, מאחר שההכרה הסופית מצד ישראל משלימה את המשיחות של שליחות ישוע עצמה. הנבואה מעצבת באופן ברור את החרטה על "הקורבן המשיחי" החשוב. זמן ההבנה יהיה זמן הפיוס של אליהו הנביא, זכרו לברכה, שהתגלה בזכות הגואל חיים. לפיכך קשר ההפרדה יהפוך לקשר הפיוס, ורק אז פרק נ"ג בספר ישעיהו ייכנס היסטורית לשלב הכרה מאוחרת.

מן המשנה איננו יודעים שהאיל ההיסטורי היה ישוע. גם המסורת לא השיגה את הסימן הנבואי ההיסטורי. לעומת זאת, פרק נ"ג בישעיהו גורם לנו להבין, כי הפיוס בין ישראל ל"קורבן המשיחי" מתכוון לישוע. הסיבה היא כי אף מציאות היסטורית אחרת לא מעניקה לנו את המפתח. חשוב לציין כי לא מדובר על הנצרות בפרק נ"ג. קיימת עקידה בלתי מוצדקת של אדם שנבחר על-ידי ה' לשמש קורבן כפרה עבור עם ישראל, כזה שכיום לא מוכר בישראל אך כן ידוע בעולם ורק לבסוף יוערך מחדש באופן הנכון ויובן במבט לאחור. אף מציאות היסטורית אחרת לא מאפשרת פיוס כזה מלבד שליחותו של כריסטו.

מפרק נ"ג איננו יכולים לקשר בקלות את הקורבן של ישוע לקורבן האיל של יצחק. מלבד העובדה שהעם היהודי לא חיפש אחר קורבן איל היסטורי, הנבואה לא גילתה מצב בו יצחק, המייצג את בני ישראל, היה על המזבח לעקידה. עם זאת, ניתן להסיק כי קורבן המוות מנבא בבירור כפרה של חטאי ישראל ורומז, כי עם ישראל בעצמו היה תחת גזרת שמד בשל חטאיו. לפיכך, רק קורבן מוות לשם כפרה היה מסוגל להסיר את הגזרה, השם ישמרנו. מדובר באותה נבואה גם על רמז לעובדה שהדורות שלאחר הקורבן ידברו על הדור בו הקורבן התבצע. כלומר: רמז נבואי למסורת הברית החדשה הנוצרית, המתקשרת לעדויות הרבות של שליחות ישוע ושל אותו הקורבן.

המפתח לא שלם ללא המקור הנבואי של פיוס אליהו הנביא, זכרו לברכה, בסוף ספר מלאכי. מן הנבואה הזו אנו מסיקים את ה"כפילות", כלומר את ההגשמה החלקית של נבואות רבות ואת ההגשמה הסופית של מספר נבואות בתקופת הגאולה השלמה. הרשו לי לתת לכם דוגמא מנבואה אחרת המדברת על הבנייה המחודשת של בית המקדש: "גָּדוֹל יִהְיֶה כְּבוֹד הַבַּיִת הַזֶּה הָאַחֲרוֹן, מִן-הָרִאשׁוֹן--אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת; וּבַמָּקוֹם הַזֶּה אֶתֵּן שָׁלוֹם, נְאֻם יְהוָה צְבָאוֹת" (חגי, ב', 9). נבואה זו נאמרה לפני בניית בית המקדש השני. תיאורטית היה בית מקדש זה יכול להיות האחרון שיביא את אור האמת לעמי ולאנשי העולם ואת שלום זמני הגאולה השלמה, וכך הנבואה הייתה מתגשמת ביחס אליו.

עם זאת, בית המקדש השני לא מייצג מבחינה היסטורית את הגאולה השלמה אלא בית המקדש השלישי והאחרון, שיגשים את הנבואה. לאחר 2000 שנות גלות העם היהודי מתקיימת קפיצה עצומה בזמן, שלמעשה מהווה את דחיית הנבואה עד להגשמתה העתידית.

מה שנראה כסתירות בנוגע לנבואות אינן בהכרח כאלו. לא ניתן להבין את הנבואות בבירור עד להגשמתן. לפיכך, אם בנבואה אחת קיימת קפיצה של 2000 שנים מהגשמה תיאורטית או חלקית עד להגשמה המלאה, העניין הופך כולו לאמיתי בעבור כל הנבואות הנוגעות להגשמה המשיחית והגאולית. הנבואה האחרונה של מלאכי, שהינה נבואה של פיוס גאולי בעצמה, הובאה על-ידי אליהו הנביא והעניקה גם את המפתח לדחיית הנבואה הגאולית לעתיד.

"וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (מלאכי, ג', 24): אם הפיוס הנבואי של אליהו הנביא לא התקבל על-ידי האנשים, במקום פיוס תרד קללה על הארץ. אין ספק בכלל שהחרם הנבואי קרה לפני 2000 שנה עם הרס בית המקדש וגלות העם היהודי. ברור גם כי הגשמת הפיוס הנבואי תקרה רק אם בית המקדש ייבנה והעם היהודי ישהה בארצו. כאשר העניין לא התרחש, ה"פיוס המתוכנן" של אליהו הנביא התקבל ב"סירוב", ועל הארץ הוטל חרם במקום פיוס. אנו בטוחים, עם זאת, באמת המסורת הנבואית עצמה, שהגשמת הפיוס הנבואית של אליהו הנביא חייבת לקרות בעתיד.

אם הדבר לא יקרה, הרי שלנבואת אחרון נביאי ישראל, מלאכי, לא יהיה, חס ושלום, סוף או פתרון. לא הגיוני שאליהו הנביא הגיע, הכריז, נתקל בסירוב, בית המקדש חרב, הגלות התרחשה ובכך הסתיים התהליך. מטרת הנבואה הייתה לאמת את ההבטחה האלוהית כי "כג הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא. כד וְהֵשִׁיב לֵב-אָבוֹת עַל-בָּנִים, וְלֵב בָּנִים עַל-אֲבוֹתָם" (שם, 23-24). העובדה כי הפנייה סורבה והחרם הוטל לא ביטלה את הצורך הגאולי של הפיוס האחרון אשר הובטח לאליהו הנביא, זכרו לברכה, אחרת לא תתקיים גאולה שלמה, לא יתרחש פיוס ולא יגיע השלום!

אחדים יגידו: "טוב, אבל לא ראינו את הגעת אליהו הנביא אלא רק את שליחות ישוע". כדי להקל על מתן התשובה, אנו מתייחסים לרמב"ם, עליו השלום, שציין כי ייתכן ש"הנביא" שיעמוד לשם מטרות הפיוס לא יהיה אליהו הנביא בעצמו אלא מישהו אחר שאליו תינתן שליחות הפיוס. קיים גם היגיון בכך, בהנחה שהעולם היהודי לא יגיע לדרגה של קבלת אליהו הנביא בעצמו, מאחר שאם הנביא עצמו היה מגיע והעם היה לא מקבל את דבריו, החרם שהיה מכה את הארץ היה קץ ההיסטוריה האנושית. לפיכך בגאולה השלמה, שליחות הפיוס הנבואית של אליהו הנביא כמו גם המסורת הנבואית (החדשה) של יום ה' הגדול והנורא, נמסרות על-ידי הגואל חיים, תחילה לתלמיד הראשון, פרץ, ולאחר מכן לסימן החמור האוכל לחם.

אם מישהו לא משוכנע שהשליחות הלא שלמה של הפיוס הייתה זו של ישוע, הוא לא משלב נכונה את הנבואה וההיסטוריה. נשאלת גם שאלה חשובה: כיצד ישוע הגיע לקבל את מפתחות הפיוס המיוחסות לאליהו הנביא, זכרו לברכה? לא מדובר בשאלה פשוטה, ויש צורך במפתחות החדשים שניתנו מהגואל חיים בסימנים השלמים להשלמת ההבנה והידע החדש הנוגעים למורה הצדק, לייסוד בית הספר האיסיי, לשהות ישוע במשך 3 שנים בבית הספר ולהגעת הידע החדש של הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים. כל זאת מוסבר בהרחבה בספר "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים".

במסגרת הגאולה השלמה, איננו מחפשים את אמת הסימנים ההתחלתיים של שליחות ישוע. הסימן הגדול הראשון של הכוכבים הגיע עם הצהרתו ההיסטורית של הצדיק חיים: "זהו כוכבו של כריסטו, הבא בזכות הענווה". לכן כוכבו של כריסטו הוא אמיתי, אף על פי שיש להסביר אודותיו, וכך גם שליחותו של ישוע, כריסטו של העמים, על אף שהשגיאות הנוראיות בתיאולוגיה הנוצרית חייבות להתגלות ולהיהרס. מהות הסימנים ההתחלתיים תובהר ותובן מדברים רבים שאמר ישוע באוונגליונים כדוגמת "אַל תַּחְשְׁבוּ כִּי בָאתִי לְהָטִיל שָׁלוֹם בָּאָרֶץ" (מתי, י', 34), "וַיַּעַן וַיֹּאמַר לֹא שֻׁלַּחְתִּי בִּלְתִּי אֶל הַצֹּאן הָאֹבְדוֹת אֲשֶׁר לְבֵית יִשְׂרָאֵל" (שם, ט"ו, 24), "כִּי אָמֵן אֹמֵר אֲנִי לָכֶם עַד כִּי יַעַבְרוּ הַשָׁמַיִם וְהָאָרֶץ לֹא תַּעֲבֹר יוֹד אַחַת אוֹ קוֹץ אֶחָד מִן הַתּוֹרָה עַד אֲשֶׁר יְקֻיַּם הַכֹּל" (שם, ה', 18) ועוד.

מריכוז הדברים כולם, ניתן לקבל את מפתחות הקשר ההיסטורי-משיחי של שליחות ישוע, שלבסוף, עם גילוי הסימנים השלמים בזכות הגואל חיים, הופכים לקשר הקושר את פיוס אליהו הנביא, זכרו לברכה. האיל של המשנה, פרק נ"ג בישעיהו, הנבואה האחרונה של מלאכי, הידע אודות ההיסטוריה האמיתית של ישוע וידע הסימנים השלמים ביחס לסימנים ההתחלתיים מוסרים את ההבנה החדשה בנוגע למה שהתרחש אז, כאשר בני יצחק היו על מזבח הכפרה בשל חטאיהם, וכיצד הקורבן המשיחי של האיל במקום יצחק שינה את גזרת השמד המוחלטת לעונש קל יותר של הרס המקדש וגלות ארוכה מאוד בקרב העמים. ברוך אלוהי ישראל שגם בזמן זעמו מצווה על ההיסטוריה לזכור את הבטחותיו לאברהם, יצחק ויעקב.

==============================================

פרק 10

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): העצלות של המוח, ברמות רבות, מעצימה את חסרונות הלב, זאת כאשר הלב מפסיד להיגיון (עצלות המוח גורמת ללב לאבד מן ההיגיון).

תפיסת חוק ה' מגיעה כאשר המוח מקשיב ללב. כאשר אדם לומד את חוק ה' עם תחושה ואהבה, המוח מקשיב ללב ומקבל את הבנת החוקים.

==============================================

שיגון וצער ינחתו על כל מי שמאשים אותי ביצירת מבנה קבלי חדש של עולמות זוהר ומבנים קבליים חדשים של מזלות במקום הספירות. איננו מדברים על מזלות מואצלים שנכללים ב"ראש אלוהי" או באצילויות קוסמיות מכל סוג שהוא. כפי שמותר לכל אחד ללמוד ולדבר על 12 המזלות של זודיאק ועל השלכותיהם, מותר גם לחשוף את הקבלה האמיתית החדשה של הדג הגדול לוויתן ושל 13 המזלות החדשים והאוניברסאליים. אני רק חמור וצוויתי על-ידי הצדיק חיים לקבל ולנסח את הקבלה האמיתית החדשה של הגאולה השלישית השלמה. אני גם לעיתים רק הדג הקטן נתיול.

גנומני הדג הגדול של ג'יוזפה הם טהורים כליבו. עליכם להצניע את מוחכם אם ברצונכם לקבל את המוח החדש השפל. המזלות של לוויתן הם רחבים ומצויים בעולם של אושר עילאי כוכבי והרמוניה. מדוע עליהם לרדת לאגואיזם אנושי מרגיז, אם הם מוצאים מקומות אהובים של לב עניו באמצעותו הם חולקים את אוצרותיהם?

הגנומנים של ג'יוזפה נוגעים בלב כוכב התוכנית, מאחר שמדובר בתוכנית הגדולה של הגאולה השלמה להביא את האנושות לענווה אמיתית. על אנשים להיות ענווים בפני ה' ובפני הזולת. האנושות חטאה בשל שחצנות מן ההתחלה. ידע הפך ליהיר בידי המחזיקים בו. ידע שימש ככוח נגד בורות האנשים, ובמקביל, אנשים רבים הורחקו מידע על-ידי מי שהחזיקו בו.

למעשה, כל הידע האמיתי הוא מתנה יקרת ערך מה' אלוהינו, מתנה שאת ערכה לא ניתן להשוות לכל הכסף בעולם.

במסורת התורה מסיני צוו בני ישראל ללמוד את התורה הקדושה ואת המסורת לשמה. רכישת הידע עצמו למען עבודת ה' היא מצווה נעלה ביותר כפי שנכתב בכל דרך ומקום על-ידי חז"ל. הציווי היה יתרון וברכה לבני העם היהודי במשך 2000 שנות גלות בשל הכשרתם לאהבה גדולה של ידע אשר נלמד כדי לקיים את דברי ה' ולרכוש ידע אמיתי ללא הפרעות של כוונות אחרות, שמטרתן הטבות אישיות.

הסוגיה אמיתית, אך לצערנו יש לה צד אחר. יש רבים שאין להם מטרות אמיתיות. הידע שלהם נשאר שטחי והם לא מגיעים בהבנתם לענווה הדרושה להשגת הידע האמיתי. השטחיות נראית למי שהתעלה מעליה ומסוגל להרהר בדרכי ההתנהגות והדיבור של האדם. מחשבות שטחיות הם לדוגמא: "להיות מישהו בעל שם" או "לאהוב להראות שאני יותר חכם מאחרים", כשתוצאתם תהיה יהירות פנימית וחיצונית. לעומת זאת, מי שחונך לדרך ארץ ולענווה, הן ייראו בכל מעשה שלו.

מדובר בקושי היסטורי במהלך ההיסטוריה היהודית ובשתי המאות לפני הרס בית המקדש השני, כאשר העם סטה מאוד מן התורה לשמה. רבני המשנה ביטאו בשל כך עקרונות הנוגעים למשמעויות ידע התורה: "כַּךָ הִיא דַּרְכָּהּ שֶׁל תוֹרָה, פַּת בַּמֶּלַח תֹּאכֵל וּמַיִם בַּמְּשׂוּרָה תִּשְׁתֶּה וְעַל הָאָרֶץ תִּישָׁן וְחַיֵּי צַעַר תִּחְיֶה וּבַתּוֹרָה אַתָּה עָמֵל אִם אַתָּה עֹשֶׂה כֵּן אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ אַשְׁרֶיךָ בָּעוֹלָם הַזֶּה וְטוֹב לָךְ לָעוֹלָם הַבָּא:" (מסכת אבות, פרק ו', משנה ד')

המשנה מנוסחת בכוונה בהגזמה בשל אמת חשובה שמובהרת בה: אינכם יכולים לקבל ידע אמיתי מן התורה הקדושה אם אתם מתמכרים להנאות ארציות. קדושת התורה היא אמיתית, וכל מה שחסר ערך ולא חשוב יגיע בניגוד לשמירת האמת. תנו לנו לראות את התנאים האחרים כדי להגיע אל ידע התורה.

ה' אלוהינו ראה שחצנות רבה במהלך ההיסטוריה, ולכן כאשר הזמן מתקתק בשעון הדור הרביעי, הוא בוחר מספר חמורים פשוטים חסרי יומרות, תמימים, כנים וששכלם הינו כדף חלק שדבר לא נכתב עליו. אל שדי, בורא היקום, בוחר מספר חמורים ענווים שיקבלו וייסדו בעולם את הגאולה השלישית השלמה, בזכות הגואל האחרון, חיים, כדי שאף אחד לא יחשיב את עצמו לטוב יותר מן האחר בשל הידע שברשותו. כאשר ה' אלוהינו רוצה, הוא פותח את פי החמור ומאפשר לו לנעור בשורות נפלאות.

בשל כך, אף ידע אינו שלם, אלא אם הוא נקשר ללב, האהוב על-ידי ה'. ללא איחוד של הלב והשכל, הידע הנרכש נפגע ומתקשר לידע שטחי שאינו נחשב להבנה אמיתית. הלב חייב להבין זאת כי על ההבנה להיות אמיתית, והדבר דורש זמן, התבוננות, אימון, שקדנות, יציבות, ובאופן כללי שנים רבות של עבודה עצמית.

==============================================

פרק 11

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): בלב אנושי אין פיתוי ללא "עיני" המוח. לכן אם אדם מקשיב לליבו, והכוונה לאדם שיש לו שכל ישר, הוא מסלק את יצר הרע.

המזלות החדשים קושרים את עצמם ללב ומייסדים אופי חדש. אם מישהו "מקטין" את מוחו, הוא יהיה מסוגל להבין את אופיו: הן את תכונותיו החיוביות והן את השליליות. אופי האדם מצוי בליבו. המוח קיים כדי להצדיק את הלב.

המזל החדש הוא המוח המנמיך עצמו על-מנת להיכנס אל הלב. המזל החדש מייצג את המוח ש"נוגע" בלב האחר.

==============================================

אמת החיים היא ציווי נבואי, ככתוב: "אַרְיֵה שָׁאָג, מִי לֹא יִירָא; אֲדֹנָי יְהוִה דִּבֶּר, מִי לֹא יִנָּבֵא" (עמוס, ג', 8).

התורה שהינה אמת החיים היא למעשה ציווי נבואי. משה רבנו היה ראש הנביאים והתורה עצמה הינה נבואית כולה. משה אמר ליהושע בן נון: "וַיֹּאמֶר לוֹ מֹשֶׁה, הַמְקַנֵּא אַתָּה לִי; וּמִי יִתֵּן כָּל-עַם יְהוָה, נְבִיאִים" (במדבר, י"א, 29).

ספר נביאי ישראל מייצג את המשך המסורת הנבואית של התורה. משה רבנו היה ראש הנביאים. אליהו הנביא, זכרו לברכה, היה ראש המסורת הנבואית הנסתרת וכיהן כראש חוג הנביאים בתקופתו. המסורת הנבואית הייתה מקור למסורת הנבואית המאוחרת יותר, שאנו מכירים מספרי הנביאים בתנ"ך. המסורת הנבואית הנסתרת עברה לצדיקים הנסתרים הסובלים, כשבזמן פורים מרדכי היהודי שימש כראש ל"ו הצדיקים הנסתרים הסובלים. המספר 36 (ל"ו) נקבע בתקופתו. אליהו הנביא, שלא מת אלא עלה בגופו השמיימה, משמש כאחראי על ל"ו הצדיקים בכל דור ודור, גם אם לא נכלל בספירת ה-36.

יש לפיכך שתי מסורות נבואיות גדולות: 1. המסורת הנבואית של משה רבנו, שבזכותו התורה בכתב ובעל-פה קיימות. 2. המסורת הנבואית הנסתרת של אליהו הנביא, העוברת בעל-פה מדור לדור על-ידי הצדיקים הנסתרים.

מסיבה זו בנבואה האחרונה של מלאכי, אחרון נביאי ישראל, נאמר: "זִכְרוּ, תּוֹרַת מֹשֶׁה עַבְדִּי" (מלאכי, ג', 22) ו"הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא" (שם, 23). שתי המסורות הללו מגיעות יחד כאשר אליהו הנביא, זכרו לברכה, מגיע כדי להכריז על הגאולה השלמה בתחילת הדור הרביעי לפני בוא יום ה' הגדול והנורא. הגואל האחרון, חיים, היה ראש הצדיקים הסובלים בדורו, כשהסימנים השלמים של הגאולה השלמה משלימים את הסימנים הנבואיים של מסורת התורה ומוסרים גם את החוק החדש של הגאולה השלמה, המשלים בעצמו את חוקי ומשפטי התורה עבור דורות הגאולה השלמה.

שתי המסורות הגדולות מתואמות עם ברית התורה שכוננה עם כל ישראל ועם ברית השלום שניתנה לפנחס, ושאותה ירש אליהו הנביא. שתי הבריתות הללו הן בסיס הברית השלמה הכפולה של הגאולה השלמה, חידוש ברית התורה לישראל והברית האוניברסאלית עבור כל אוכלוסיית העולם, כפי שנאמר בסימן שמסר הגואל חיים: "אנו כולנו בשר אחד". הכפילות מאושרת בסימן חוזה בית התפילה של הגאולה השלמה, שבו הגואל חיים ציין שבעוד כ- 400 שנים, בין 400 עד 500 שנים, לא ישתמשו כבר בתפילין בבית הכנסת המסורתי.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: שרה, בתה של ג'ינו ואיליאדה, חלמה שהיא ראתה "יסודות בנייה" (על שטח). - אלו הם יסודות בית הספר השושנה והם חזקים.

///////////////////////

ברוך השם, בשורות טובות מגיעות בשנה ה-16 לסימנים השלמים, אף על פי שעד כה לבית הספר אין עדיין מיקום, וישנם יותר עלי כותרת מתלמידים. תודה גדולה לאנה גספרוטי על כל העבודה שהיא עשתה ועושה עבור בית הספר של השושנה. הטקסט הראשון שלה עבור בית הספר הטה את האיזון של סולם זכויות הסימנים והציב רשמית את יסודות בית הספר של השושנה על הארץ. מעט בושם שמימי ירד בוודאות מהמערכות החדשות של הדג הגדול ויצב את היסודות הללו.

///////////////////////

ג'יורדנו חלם (בבוקר יום ראשון, אוקטובר 1998, במילאנו) כי ראה את הצדיק חיים ולידו נכח פרץ. לפני שלושתם ניצב קיר עבה מאוד ועליו ציורים רבים, דמויות וצורות. ג'יורדנו הופרע מכל הציורים והדמויות הללו וסבל בתוכו בגללם. הוא שאל את הגואל האחרון, חיים, אם אפשר להסיר אותם. הגואל חיים הפך לרציני ומיוסר וסימן כי אין זה אפשרי. הם המשיכו לעמוד שם, כשכאבו הפנימי של ג'יורדנו המשיך להתחזק, עד אשר לא יכול היה לסבול יותר ואמר: "מורה, בבקשה עשה משהו!, בבקשה עשה משהו!". פניו של הצדיק חיים שוב הפכו לרציניות. הוא הרכין את ראשו כשעיניו מביטות מטה. גם ג'יורדנו עשה כמוהו. הסיטואציה הייתה מייסרת מאוד, אך בנקודה מסוימת כל הציורים, הצורות והדמויות נעלמו מן הקיר, שהפך לבן כשלג והייתה שמחה גדולה. ג'יורדנו ראה לאחר מכן את הצדיק חיים יושב ליד שולחן, חסון אך מלא. לידו ישבה אישה צעירה, חזקה מאוד. המורה חיים אמר: "מישהו חייב לאכול טוב וליהנות מהחיים".

///////////////////////

לצד השלכות רבות של החלום, הוא גם הגיע על-מנת לענות על המשפט הנ"ל מפרקי אבות: "כַּךָ הִיא דַּרְכָּהּ שֶׁל תוֹרָה, פַּת בַּמֶּלַח תֹּאכֵל וּמַיִם בַּמְּשׂוּרָה תִּשְׁתֶּה וְעַל הָאָרֶץ תִּישָׁן" (אבות, ו', ד').

הצדיק חיים מלמד אותנו לאכול טוב וליהנות מטעם האוכל ומכל מה שניתן ליהנות בו בחיים ואינו אסור.

כיצד אם כך אנו יכולים ליישב בין המשנה ובין השיעור של המורה חיים?

תחילה חשוב לציין כי חז"ל לא חששו אף פעם להגזים בדבריהם על-מנת לבארם. הגזמות אלו היו חלק מחכמת מסירת המידע, כאשר "פרטים קטנים" בפסקאות החוזה הורחבו לכדי פרטים המשנים את כל מערכת התנאים של החוזה, אך גם נשארים כמעט בלתי נראים, אלא אם מומחה מבחין בהם.

בחוזה התורה הקדושה יש ציווי למידה. מצוות לימוד התורה היא כה גדולה וכה מרכזית להתפתחות האישית של המשך המסורת היהודית, ובמקביל הינה גם היעד המרכזי של יצר הרע. זאת מאחר שהתורה מבדילה בין טוב ורע, העץ שבו שוכן הנחש הזקן, שיותר מאיתנו יודע מהו הגמול הניתן למי שמקיים את הציוויים. המשנה מלאה בגמולים עצומים, הן רוחניים בעולם הזה והן נצחיים בעולם הבא, וברור כי השמחה הגדולה של הרוח והנפש הנרכשת בלימוד מופרעת ככל שניתן על-ידי הנחש הידוע.

המשנה הנ"ל הנוגעת לשינה על הארץ ולשתיית מים במשורה היא לא תכלית לימוד התורה, אלא אישור לסוג האמצעים שהמלאך הגדול יהיה מוכן להשתמש בהם כדי למנוע מן האדם ללמוד תורה וכן לאמצעים להתגבר על המכשולים כדי שיגיע האדם לרמת הלימוד הגבוהה.

אין ציווי בתורה לאכול רק לחם ומלח ולישון על הארץ כדי ללמוד תורה. משה רבנו לימד כי: "וְנָתַתָּה הַכֶּסֶף בְּכֹל אֲשֶׁר-תְּאַוֶּה נַפְשְׁךָ בַּבָּקָר וּבַצֹּאן, וּבַיַּיִן וּבַשֵּׁכָר, וּבְכֹל אֲשֶׁר תִּשְׁאָלְךָ, נַפְשֶׁךָ; וְאָכַלְתָּ שָּׁם, לִפְנֵי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, וְשָׂמַחְתָּ, אַתָּה וּבֵיתֶךָ" (דברים, י"ד, 26). ברכות רבות נוגעות לגשם בעיתו, לבריאות, לשפע יבול, לשמחת אכילה, שתייה ולחיים מבורכים, גופנית ורוחנית, בעולם הטבעי ובתענוגות שהטבע מציע כשברכת ה' נוכחת.

מטרת הברכה היא לשם הנאה אמיתית. ידע התורה יושג רק דרך שמחת הלב, כאשר השכינה עצמה לא שוכנת אלא רק במקום של שמחה. האם חז"ל לא היו יכולים להיות מעט יותר חיוביים בהוראת תלמידיהם בחדרי התורה מאשר לקבוע להם את התפיסה העגומה של אכילת לחם ומלח ושינה על הארץ?!

יש כמובן זמנים של ברכה גדולה וזמנים של מחסור בברכה, זמנים של שלום ושל מלחמה, של מקדש ושל גלות. בכל הזמנים, עם זאת, הנחש נמצא במקומו הנסתר הקרוב לעץ הדעת טוב ורע, וככל שאחד מעוניין ליטול חלק כמה שיותר גדול בידע העץ, כך הנחש החכם כורה את הבורות שבהם יכול האדם ליפול.

 "אומות העולם אינן מוכנות להבין זאת", הצדיק חיים היה אומר, "מאחר שהן אינן מעריכות את הכוח העצום של "הקרב הישיר" בין יצר הרע ליהודים שחויבו במצוות התורה ובמיוחד ללומדי התורה. רבים מתוכם הם חכמים אמיתיים מן ההיסטוריה היהודית שסבלו רבות בשל תורתם".

אין זו תכלית התורה לגרום סבל ולהערים קשיים, אלא להעניק ברכה, ידע וחיים טובים בכל מובן, הסביר לי הצדיק חיים בדרכים רבות. הפסוק הנ"ל "וְנָתַתָּה הַכֶּסֶף בְּכֹל אֲשֶׁר-תְּאַוֶּה נַפְשְׁךָ בַּבָּקָר וּבַצֹּאן, וּבַיַּיִן וּבַשֵּׁכָר" ניתן בזכות ענוותו של משה רבנו ואהבתו לעמו ישראל, אך הינו גם ציון דרך בתורה להבנת תכלית התורה והמצוות לפי דרך משה. משה לא הטיף לסגפנות או לשלילה עצמית, ולא נראה שהיה מוציא מפיו משפט כמו: "פַּת בַּמֶּלַח תֹּאכֵל וּמַיִם בַּמְּשׂוּרָה תִּשְׁתֶּה וְעַל הָאָרֶץ תִּישָׁן", וזאת אף על פי ש"לא דיברה תורה אלא כנגד יצר הרע" (בבלי, קידושין, כ"א, ע"ב).

לכל דבר יש הזמן שלו. כך לדוגמא, הייתה הסגפנות והנוקשות הקשוחה של בית הספר האיסיי, שהוצדקה באותו הזמן, ביחס לחוסר הכנות הגורלי של מנהיגי הדור.

"אך בעבור מי כל זאת? בעבור מי?" הצדיק חיים היה שואל: "בעבור מספר קטן מאוד של אנשים. וכל השאר?"

המורה חיים התנגד לחברה האליטיסטית ושנא את יהירות המלומדים כלפי מי שמלומד פחות. על אנשים להיות בעלי אמונה, לעבוד, לאכול טוב וליהנות מהחיים. כל אדם ביחס לתחביביו, טעמיו, העדפותיו וכישוריו. אינדיבידואליות אמיתית לכל אדם, כשכל האנושות מאוחדת באמונה האמיתית. זה מה שהצדיק חיים אהב לראות.

הצדיק הנסתר, ראש ל"ו הצדיקים, לא היה תומך אדוק במלומדי התורה. הרי מרבית היהודים בעולם בכל הזמנים לא היו מלומדים ואף לא תלמידי תורה. העבודה המקודשת של הצדיקים הנסתרים היא ברמה אוניברסאלית, לא רק עבור בני ישראל, אלא עבור הטוב של כלל האנושות.

==============================================

יומן הדג הקטן נתיול: דוד לוי התקשר ממילאנו לספר על חלום של רנאטו: רנאטו ראה את אביו, רמו לוי, נשמתו עדן במלכות השמים. רמו נראה טוב וחזק. הוא היה על חוף הים, קפץ פתאום לים במקום בו היו גלים גבוהים וחזר כעבור זמן מה בצורת לוויתן. - -

אינכם צריכים להיות דגים כדי להבין מסיפורו של רמו לוי כי הוא שמח כעת להציג לנו סימנים אחדים של המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן. רנאטו לוי אינו יודע דבר על הדג הגדול ועל המזלות החדשים. אם הוא היה יודע, הוא גם היה קופץ לים הלוויתן והופך בעצמו לכזה.

"מי יאמין לשמועתנו?" אני שואל בחיוך. אין טעם בתוכחות נבואיות. החמורים מאמינים, ובניהם יאמינו.

מישהו חייב לתרגם את קנאת ה' לפליאה. כאשר אנו מבינים את הבשורות המדהימות של הסימנים השלמים, אנו המומים מכוחה של קנאת ה', וממה שעבר העולם לפני שהגיע אל הגאולה השלמה. אנו מרותקים מבחירת אל שדי בגואל חיים ומופתעים מן התוצאות המדהימות שנגרמות. אנו מתקלחים במי הסימנים הנפלאים והחלומות הנבואיים ומתפלאים מסימן מלכות השמים החדשה ומסימן תחיית הצדיק חיים.

אנו מקבלים חלומות, כותבים אותם, והכתבים מביאים חלומות שבהמשך מאשרים את הסימנים. כתוצאה מכך גדלה בהדרגה הבנתנו אודות הסימנים והיחסים בין מלכות השמים והארץ. מדובר במקביל במעגל ובקו ליניארי, כהיסטוריה עצמה. אנו עדים להתקדמות מובטחת להולכים בדרך הסימנים ומבצעים אותם.

הקנאה האלוהית לפני כ-2000 שנה התבטאה בתוצאות שליליות, באי הבנה, בשנאה, בקונפליקט, בהרס המקדש, בגלות, במצוקה, ולאחר מעגלים רבים של התפתלות בין הגויים – בשואה נוראית. הייתה זו קנאת ה' ש"ביצעה" את שליחות ישוע כולה.

קנאת ה' הפרידה את הנצרות מן היהדות. בעוד הדת החדשה מצאה את רוחה בהתלהבות גדולה בשל הגילוי המשיחי, היא הפכה שלילית בקרב ראשי ונכבדי העם באותה עת. היא הוזנה דרך מסתוריות התחייה, בן האדם, מלכות השמים, הריפוי המשיחי של הגוף והנפש, גילוי הרוח החדשה ושיעוריו של ישוע.

הסימנים ההתחלתיים היו לפיכך מדהימים, אך הם סולפו, כך שנראו אף יותר מופלאים בעיני רוב הציבור. עם זאת, היו הם בסימן הקונפליקט שבין עשו ליעקב. הסימנים השלמים, מאידך גיסא, מעלים שוב את כל נקודות הקונפליקט וקובעים את יסודות פיוס הלבבות האמיתי, המבוסס על אמת ולא על פשרה.

פיוס הלבבות בין יהודים ונוצרים (צאצאי מלכיצדק) מגיעים דרך ביאתו השנייה של כוכב כריסטו. ביאה שהצהיר עליה הגואל חיים בעצמו בסימן הכוכבים. למען האמת, אף אחד לא הבין בעבר את שליחות ישוע תחת ביאתו הראשונה של כוכב כריסטו (הביאה הראשונה מבשרת על סיום מסלול בן 2000 שנה של כוכב מלכיצדק. הביאה השנייה היא סגירת מסלול נוסף בן 2000 שנה, המגיע "יחד" עם כוכב אברהם, המשלים מסלול בן 4000 שנה). בביאה השנייה של כוכב מלכיצדק תחת השם "כוכב כריסטו", אותו נשא במשך 2000 שנה, כל מה שנוגע לשליחות ישוע, כריסטו של העמים, יוסבר מחדש. אין ההסבר מקביל לאמונת הנוצרים ולחלוטין לא מקביל לתפיסת היהודים את ישוע במהלך אלפיים השנה האחרונות. כאשר התיקון מושלם, הכוכב יהפוך לכוכב המפליא.

קנאת ה' חושפת את אמת האמונה המונותיאיסטית הטהורה בבירור, כשהשם אל קנא קשור למידות אמת ה'. אלמנט נוסף של קנאת ה' מגלה אמיתות מדהימות, המאחדות את כל סימני העבר, שיש להפרידם בשל זעם ה' עקב חטאי עמו הנבחר ישראל. גם מלומד בתורה במשך 80 שנה, לא מבין דבר בנקודה זו של ההיסטוריה אודות מה שאנו מקבלים או מדברים עליו בשנים האחרונות, אלא אם כן מוכן הוא להניח לזמן מה בצד את שלמד ולנסות להיות פתוח להקשיב ולהבין דברים חדשים.

אני לא מדבר כאן על חרון אף, השם ישמרנו, המגיע לטהר את הארץ מחטאי הדור הרביעי, אלא של קנאת אל קנא, המגיעה בעצמה רבה ומשפיעה באופן עמוק על גילוי המטרות הנסתרות שהיו מאחורי הקנאה האלוהית שיצרה את הנצרות והתבססה על שליחות ישוע ועל ההפרדה המוחלטת בין היהדות לנצרות. רק לבסוף, בזכות הגואל חיים, קנאת העבר הופכת לרחמים, והמטרות האמיתיות של הקונפליקט ההיסטורי מתגלות.

אנו מספר חמורים השמחים בסימנים החדשים הגדולים של הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים, כאשר אחרים החושבים את עצמם לאינטליגנטים מדי כדי להאמין בסימנים השלמים של הגאולה השלמה, ייוותרו בצד. זו קנאת אל שדי המקדמת את התהליך, מאחר שבדור הרביעי לא מתקיים לימוד אחר המשביע את רצון ה' כלימוד הסימנים השלמים וכתבי ספר משנת חיים של הברית השלמה של הגאולה השלישית השלמה. עם הגעת הגואל חיים, כל התורה הקדושה בעצמה נכנסת לברית הסופית של הגאולה השלישית השלמה, כדי להתקיים לעד במסגרת סימני הפיוס הגדולים של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

מדוע כה קשה לבעלי לימוד קודם לקבל את הבשורות, כאשר לעומתם ילדי מלכות השמים מקבלים ומבינים אותן בקלות רבה? זוהי קנאת ה' המאפשרת זאת. בדור הרביעי יהירות האנשים, הנובעת מכך שהם מחשיבים עצמם ל"בקיאים", נמצאת תחת משפט. הדור הרביעי הוא זמן התיקון של חטא עץ הדעת טוב ורע. הוא מתוקן עבור מי שזכאי לאכול את פריו בענווה ובאמונה, בכבוד ובפליאה לדרכי הרחמים והאהבה, בהם ה' אלוהינו מגלה את אוצרות הסימנים לעולם. מקבלי האוצרות הללו הם אנשים נקיי לב, הנוערים בשמחה כדי לקשור את מלכות השמים לארץ.

אנו חמורים מעטים, שלא מבינים את מידות החמור אוכל לחם כפי שהם במלכות השמים, אך אולי זנב החמור לוכדת אחדות מהן כאשר היא מכשכשת בזנבה כלפי מעלה.

מה אנו יכולים לעשות או לומר, חמורים קטנים ומסכנים של העולם, על כך שנבחרנו למען המבנה החדש של האנושות? אישית איני מאשים אתכם כלל על כך שאינכם מאמינים בדבריי, בדומה לבני האדם בתקופת נח. אנו מאמינים בהם מאחר שאנו חמורים פשוטים ומקווים כי בעתיד כל העולם ידע ויאמין בברית החדשה השלמה של הסימנים השלמים. עם זאת, כעת אנו היחידים על התיבה. אה, כעת אני מבין מדוע הננו חמורים, סוסים, שוורים, כבשים ואף כלבים!

בעזרת עשרת הדברות שנכתבו על אצבעות רגלינו ועשרת הדיברות של הצדיק החי באמונתו שנכתבו על אצבעות ידינו, ביחד עם 45 המרכיבים של הלב החדש המנובא ועם 55 המרכיבים של המוח החדש השפל, הננו מערך חמורי קטן עבור האנושות.

הביטו בג'יוזפה. הוא לא למד לעולם תלמוד ואפילו אינו יהודי, אך ראו כיצד הוא מקבל בשורות מהדג הגדול לוויתן. מדוע? כבר הבנתם - מאחר שהוא רק חמור טוב. עליכם להבין זאת, אם תרצו לעלות על הספינה בזמן. לפיכך, הבה נאחד את האמיתות, בדרכו של ג'יוזפה, נכווץ את מחשבותינו וננמיך את גבהות לבנו. כך בוודאות נקבל את מידות הלב ונעלה אל המזלות החדשים הנפלאים של הדג הגדול לוויתן. כמה אני אוהב את החיה הזו!

כדאי שתאמינו בכך, אנשים, ואיני צוחק, כי כל זאת לא מגיע ממוחי הקודח. זה מה שאני מנסה לומר לכם. זוהי קנאת ה' צבאות המופלאה שאחראית לכל זאת.

==============================================

פרק 12

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): המוח השפל מעורר את ענוות הלב.

לפני התפילה לאל, הלב מעלה את עצמו באהבה, והמוח מקטין את עצמו.

גם החמור מגביה את עצמו (הלב) ומקטין את עצמו (המוח) בסימן הפיוס בין המוח ללב.

בפני הצדק הלב מקטין את עצמו על-מנת להקשיב לנימוקי המוח, אך כנגד הרוע יש צורך בשניהם.

==============================================

לא פשוט לראות היכן קנאת ה' נמצאת בתוך הסימנים הנפלאים והבשורות שלא נשמעו לפני הגאולה השלישית השלמה. אך נסו להביט על העניין באופן הבא: אלו שאמונתם חזקה בין יהודי התורה והמסורת יהיו האחרונים להבין, ואלו שאמונתם חזקה במסורת הנצרות לעולם לא יבינו.

מוזר. היהודים שאמורים להיות הקרובים ברצותם את הגאולה השלמה ואת התגלות אליהו הנביא בפיוס הלבבות הגדול יהיו האחרונים להאמין בכל הגילוי המופלא של הסימנים השלמים של הברית השלמה. כך גם הנוצרים אשר מחכים בלהיטות להגעתו השנייה והמשלימה של כריסטו לא יאמינו לעולם בסימן האמיתי של הביאה השנייה של כוכב כריסטו, כפי שהצהיר עליה הגואל האחרון, חיים, בסימן הכוכבים.

מי שקיבלו את הסימנים השלמים המדהימים ואת כל ההסברים הנפלאים הנובעים מהם מתקשים להבין מדוע אנשי עולם התורה יהיה האחרונים להבין. או במילים אחרות: כיצד האנשים הקרובים ביותר למסורת של הגאולה הראשונה וגאולת פורים יהיו האחרונים לקבל את הגאולה השלישית השלמה.

הסימן השלם הגדול של הפיוס המובטח הוא גם פצצה גדולה. הוא לא מתוק כממתק. הפיוס מגיע עם כוח קנאת ה', תכונה זו של קנאה שהייתה גם אצל פנחס ואליהו הנביא, ואהובה על ידי ה'.

אלו הן האוצרות הנסתרים מן העין של האנושות במהלך ההיסטוריה. היתרונות של האוצרות הללו הן כפירות עץ החיים. קיימת קנאה גדולה מעל הזכאים לקבל את הדברים בזכות פשטות לבם.

אלו הן אוצרות אלוהיים, המחכים לרגע שבו ה' אלוהינו בחר בגואל השלישי והאחרון. גדולה ועצומה היא השמחה בעולמות הגבוהים, אותה איננו יכולים לתפוס, כאשר השופט המשוח במלכות השמים נבחר.

לנוכח הבחירה האלוהית והכניסה אל הגאולה השלמה וגילוייה, אין שוני בין יהודי שלמד תורה במשך 80 שנה ובין ג'יוזפה. אלו הם דברים חדשים, אוצרות ה', שלעולם לא נראו או נשמעו לפני כן.

כל היהודים השקועים ב"מיסטיקה" וב"קבלת" הזוהר, כמו גם כל חסידי התנועות החסידיות והקבוצות האורתודוכסיות הקיצוניות אינם יכולים לקבל את הבשורות ואת את האמת של הגאולה השלישית השלמה. בקרב הקבוצות הדתיות האחרות, אנו משוכנעים כי שאר החרדים בימינו הם יהודים הנמצאים בסימן שלה, בנו השלישי של יהודה, שלא ניתן לתמר. בשל המוות של שני אחיו, ער ואונן, יהודה פחד מכך שתמר קוללה, ולא הבין ששני בניו מתו בשל חטאיהם.

יש להבין את שלה בסיפור. במסגרת האסטרטגיה שלה פנתה תמר לזרע יהודה, הואיל וידעה כי היא התברכה ונכללת בירושת מלכיצדק, הכוהן האוניברסאלי. שילוב זה עם זרע אברהם, יצחק ויעקב ו"הברכה המשיחית" הייחודית לזרע יהודה, בן יעקב, תביא להשלמת הברכה, שתאפשר לברכה המשיחית להתממש על הארץ. מתמר ויהודה נולדו שני תאומים: פרץ וזרח, המודיעים המשיחיים המוקדמים.

שלה נשאר במקומו ולא יצר מגע עם תמר, ולכן הוא נשאר עם הרמיזות המשיחיות בהתייחס לשליחות המשיחית של הגאולה השלמה. ער ואונן הם רמיזות להרס בתי המקדש הראשון והשני. שלה מייצג את הבן השלישי שהיה אמור להיות בעלה של תמר.

שלה נשאר כמו שתמיד היה, במסורת יהודה, כאשר יהודה עצמו, גם אם באסטרטגיה ובתחבולה לשם שמים, "נלכד" באיחוד מקודש עם תמר והשלים את סימן הברכה המשיחית, הן עם ההיבטים האוניברסאליים והן עם ההבטחות המשיחיות השלמות לעם ישראל.

שלה מייצג את היהודים הנשארים כפי שהיו בעבר, גם לאחר שהברכה השלמה והמשיחית נחשפת ליהודה, אשר מוכרח להודות: "וַיַּכֵּר יְהוּדָה, וַיֹּאמֶר צָדְקָה מִמֶּנִּי, כִּי-עַל-כֵּן לֹא-נְתַתִּיהָ, לְשֵׁלָה בְנִי" (בראשית, ל"ח, 26): יש יהודים דתיים שאינם יכולים להיקשר למתיקות של כוונות תמר וליופי של האוניברסאליות שלה. גם כאשר יהודה הודה שהגואל האחרון הגיע, שהסימנים השלמים של הגאולה השלישית השלמה אמיתיים וכך גם סימני בית התפילה האחרון בירושלים ובבאר שבע[14], שלה נשאר תמיד במקומו הקודם, למד תורה, משנה, תלמוד ופוסקים, ולא היה מסוגל להטמיע את הבשורות החדשות. לשלה, עם זאת, יש זכות, מאחר שתמר לא ניתנה לו, ולפיכך לא ידע דבר על טעמה והמשיך בדרכו הקודמת.

מיהו אם כך יהודה? אם שלה מייצג את קטגוריית היהודים השקועים בתורה ובמסורת שאינם יכולים לקבל רעיונות חדשים, יהודה מייצג קרוב לוודאי גוף יהודי כוללני, שמאמין כי ה' התגלה לאברהם, ליצחק, ליעקב ולמשה בהר סיני.

בכל פעם שאני מגיע לנקודה זו, אני חש כאילו אני יוצא מרחמה של תמר בכוח עצום וברצון אדיר להצהיר על הגאולה השלמה של ישראל.

יהודה מייצג גם את "היהדות הרשמית" שתכיר בגאולה השלמה. אם אתם עוקבים אחר הדברים, תראו כי החרדים הם בסימן שלה, בעוד שאר האנשים ככלל, הכוללים את "היהדות הרשמית" הם בסימן יהודה.

"היהדות הרשמית" האמיתית אינה נראית כעת מאחר שהיא אינה קיימת. שורשיה קיימים, אך הם אינם צומחים לכדי עץ מאוחד. כל מי שנכלל בקטגוריה הזו נחנק מעשבי המיסטיקה היהודית השקרית ומטענות החרדים כי הם היהודים האמיתיים.

שורשי "היהדות הרשמית" קיימים, אך הם אינם יכולים עדיין להתפתח. שני דברים חסרים: 1. טהרה מהזוהר, מתיאולוגיה שקרית של עשר הספירות של עולם האצילות, מהיהדות החסידית ככלל ומחסידות חב"ד בפרט על-ידי "התעלות" של העם היהודי, רבנים וקהילות. 2. הידע אודות הגעת הגאולה השלמה והסימנים השלמים.

כאשר המלחמה למען האמונה האמיתית של אברהם אבינו תתקיים, כל ספרי הזוהר והקבלה המבוססת על התיאולוגיה שלו וכל ספרי חב"ד וחסידויות אחרות יהפכו לדלק של מדורת ל"ג בעומר. באותו רגע כל עם ישראל יהיה מוכן לעלות לבית-אל ולהבין את הגילוי הנבואי החדש של הגאולה השלישית השלמה של ה' אלוהינו, אהיה אשר אהיה.

לאחר מכן שני אירועים גדולים יתרחשו: היהדות ה"רשמית" תתגלה, והיהדות האמיתית של בית הכנסת המסורתי תתקדם, בהמשך למסלולה ההיסטורי, גם במסלול היסטורי חדש של הגאולה השלמה ושל בית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם בירושלים ובבאר שבע. היהדות ה"רשמית" תשמור על ההלכה בכללותה עבור מי שילך בדרכה, אם כי רוב הטקסטים וספרי התפילה "יעודכנו" בהתאם לבשורות הגאולה השלמה. לדוגמא, לא ייאמר עוד בתפילה: "וּמֵבִיא גואֵל לִבְנֵי בְנֵיהֶם לְמַעַן שְׁמו בְּאַהֲבָה", אלא: "והביא את הגואל האחרון חיים לבני בניהם" וכו'.

בזמן השינוי גם להלכה עצמה יהיו "חירויות" גדולות שלא היו לה בעבר. זאת בשל 2 סיבות עיקריות: 1. שינויים משמעותיים שהובאו על-ידי הסימנים השלמים ויובילו שינוי מנטאלי גם ביחס להלכה. יש מספר נקודות רב בהלכה שייתכן וישתנה וההחמרה תוקל בהן. לא הצורך בשינוי, אלא החשש משינוי עיכב את הרבנים עד היום. החשש הזה ייעלם בעיקר לאחר הדור הרביעי. 2. המלחמה נגד הקבלה השקרית של הזוהר וההגעה להבנה של "עוון קץ" בדוקטרינת האצילות, הסיבה הנסתרת לזעם השואה, יעניק חיים לרעיון שכתוב ההלכה עד לרמה המצדיקה את "משנה תורה" של הרמב"ם, עליו השלום, ולייסוד מחדש של ההלכה למציאות ההווה. מדובר בטהרת היהדות מאלפי "מנהגים" שחדרו אליה במשך 400-500 השנים האחרונות והשפיעו על ההלכה באופנים שגויים.

באותו הזמן היהדות המסורתית תעבור ברית מילה מחדש, לא באופן מילולי, במסגרת הברית החדשה השלמה. הברית תעמוד על ברית המילה המסורתית בהרמוניה מושלמת, כפי שקיבל דוד לוי בחלומו בבת-ים, שבו הצדיק חיים ביצע את ברית המילה החדשה. הגואל האחרון עצמו מצהיר כי ברית המילה החדשה של הברית החדשה השלמה תיעשה על-ידי כל היהודים, בהמשך לברית המילה המסורתית של הגברים כולם, מה שייצג השלמה גדולה ולא קונפליקט או ניגוד. כפי שציינו בעבר פעמים רבות, הצדיק חיים נולד כבר נימול בשחר יום מתן תורה, בזמן מעמד הר סיני, בסימן השלמת ברית התורה.

מן התמונה העתידית הנוגעת למציאות היהודית בישראל, נראה שגם החרדים, לאחר הטיהור מחטא האצילות, ואף על פי שיישארו בסימן שלה, גם הם יהיו חלק מהפיוס הגדול, יכירו בגואל האחרון חיים, בברית החדשה השלמה ובחוק החדש של הגאולה השלמה. הם יישארו נפרדים באופן בסיסי, כך אני סבור, מאחר שימשיכו במסורת לימוד המשנה, התלמוד, הפוסקים וכו'. עניין זה גם הכרחי וחייב להישאר בעולם, מאחר שחלקו של שלה הוא גדול ויש לו זכות משלו.

בארצות הברית, תנועת הרפורמה הגיעה כבר אל שיאה, ולכן תימצא בעתיד בירידה. אנו יודעים זאת מן הסימנים, כי אף על פי שיהדות זו ראויה לשבח בשל עבודותיה הטובות הרבות שביצעה למען יהודים רבים שניצלו מהתבוללות ובשל הקשרים הטובים שיצרה עם חברים לא יהודים, תוך קירובם לישראל וליהדות, היא עדיין חסרה את הבסיס לשימור היהדות המסורתית. יש לה החוק החדש שלה, אשר אינו מכיר בתורה, בנביאים או במסורת כבסיס להחלטות חוקיות. בזמן הברית החדשה השלמה, כל זרמי "היהדות האוניברסאלית" יכללו באופן ברור בתוך גבולות התורה, הנביאים והתורה שבעל-פה, כאשר החוק החדש יגיע במקום ההלכה למי שירצו בכך.

העדיפות של הברית החדשה השלמה עם העדיפות הגדולה של הפתרונות ההיסטוריים של הפיוס האוניברסאלי הגדול יובנו בעתיד, יוערכו ובסופו של דבר יתקבלו באמונה על ידי עשרות אלפי משפחות שגדלו במסגרת היהדות הרפורמית.

התנועה הקונסרבטיבית מבוססת על שמירת אמונת התורה והמסורת כמו גם על הקלת החומרה של ההלכה.

המפתח לפיוס הלבבות עומד תחילה על תיקון הנצרות. תיקון זה משחרר את הצאן הנאבד של בית ישראל ומספק ליהודים בכל רחבי העולם את המפתחות האמיתיים והשלמים להבנת שליחות ישוע הטרגית והחידתית.

כאן הענווה האהובה על-ידי ה' מגיעה למבחן "כוכב כריסטו הבא בזכות הענווה". כולנו טעינו. אף אחד מאיתנו לא הבין דבר. קנאת ה' גרמה לכל בשל חטאינו, אך קנאתו חוזרת בסימן המפליא ובסימן הענווה עבור אלו שמחשבתם אינה רוויה בדעות קדומות, יש להם לב נקי והם אוהבים את האמת.

==============================================

פרק 13

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): האדם הקורא עם ליבו ישיג ידע, אך האדם הקורא עם שכלו יהפוך לבור.

 מוח יהיר יוצר מחסום סביב הלב, אך מוח שפל מתקשר עם הלב.

 מוח שפל מזין ומפתח את מידות הלב.

 המוח השפל מרגיע את הלב ומרפא את עצביו.

==============================================

סימן הפיוס לא מגיע רק להמוני היהודים הרחוקים מן התורה והמסורת. הוא מגיע גם לעולם הנוצרי, ומחזיר ממנו את נשמות הצאן הנאבד של בית ישראל. קשה לדמיין כעת עד כמה העניין ישפיע לבסוף על יהודי העולם לחזור למקור הגדול של האיחוד החדש.

עלינו לזכור כי כתבי הגאולה השלמה בעצמם אינם יכולים להביא את הגאולה, אלא הם צריכים להיות מלווים באירועים עולמיים של תקופת הדור הרביעי. ככל שהתקופה מתקדמת, גם הנבואות שהתקבלו מתממשות, כך שמי שקורא את החלומות הנבואיים, יכול לאמת אותם במציאות. כמו כן, לא ניתן לבצע השוואה בין כל מה שקרה עד כה לבין מה שיקרה בעתיד, במהלך ההסלמה הקשה שתתרחש באופן הדרגתי. עם כל שנה שעוברת[15] מי שיש בו בסיס אמונה בלב: יהודי, נוצרי, מוסלמי, אינדיאני מוהיקני או סיני, יחזק את אמונתו באל ויתפלל באופן אישי לשלום במעשיו כדי להגיע לשלום עם ה'.

מפתחות הפיוס הגדול הם פצצה לעולם היהודי, הואיל ואחרי 3500 שנות הפרדה, חיוני כעת לפתור אותה בעזרת הסימנים האוניברסאליים של הגאולה השלמה. לכאורה מדובר בניגוד, אך למעשה היהדות קרובה לעולם בנושאים רבים. עם זאת, הקדושה הייחודית של ישראל, שנובעת משמירת השבת או מנושאים רבים נוספים שדורשים הפרדה מן העמים ומדרך העמים, תישאר.

העובדה היא, שהגאולה השלמה לא מפחיתה דבר מקדושת ישראל, השייכת לגאולה הראשונה ולגילוי התורה והמסורת. הברית החדשה השלמה היא מסורת הקדושה החדשה היורדת מן השם "אהיה" האחרון. השם "אהיה" הראשון שייך לגאולה הראשונה, והשם "אהיה" האחרון שייך לגאולה השלמה. החזרה על השם הכרחית: כפי שהגאולה הראשונה ניתנה בקדושת הגאולה הראשונה, כך גם הגאולה השלמה ניתנת בקדושה החדשה של הגאולה השלמה. ה' אלוהינו הוא אחד. הקדושה היא של אל חי אחד. הקדושה היא שלו. כפי שהוא דרש את קדושת הגאולה הראשונה בדרכים מסוימות, כך הוא דרש את קדושת הגאולה השלמה בדרכים החדשות שבהן הגאולה השלמה מתגלה.

השם בצורתו השלמה (אהיה אשר אהיה) הוא אחד, שמו של אל שדי החושף עצמו לעולם למען הגאולה. הגילוי של הקדושה החדשה לא מבטל את הקדושה הראשונה. אנו רואים זאת בחלומו של דוד לוי, לפיו ברית המילה החדשה מחדשת את ברית המילה המסורתית. הסימן הוא חשוב עבור כל היהודים, שהינם חלק מן הקדושה הראשונה. אין קונפילקט בין בית הכנסת המסורתי למנהג החדש של בית התפילה החדש, מאחר שהקיום המשותף של השניים הוא בסימן הפיוס הגדול, לבבות האבות (בית הכנסת המסורתי) עם לבבות הבנים (בית התפילה החדש) ולהפך.

בהקשר אבות ובנים, הקושי של האבות גדול מקושי הבנים. המסורת החדשה מכירה במסורת כולה. על מסורת ההלכה של בית הכנסת להתיישב עם האמיתות המושלמת של הגילוי השלם. כבסיפור יהודה ותמר, יהודה חשב כי תמר היא פרוצה כשהתאחד איתה – איחוד שהביא ללידת התאומים המשיחיים, פרץ וזרח. עד לימים שלפני הלידה עצמה, יהודה סבר כי תמר חטאה בזנונים.

כך אנו שומעים מן האבות: יהודים על מזבח יהודה לא מניחים תפילין?! הסוכה החדשה מוקמת בתוך הבית?! חוק חדש?! מנהג חדש?! איננו יכולים לעשות דבר כזה! אנו חייבים ללכת בדרך מסורת אבותינו כפי שנהגנו תמיד!

"אך, אבא!", אני אומר לו, "אינך זוכר שה' הבטיח שיביא דברים חדשים, שלא שמעת עליהם לפני-כן?".

התפיסה עצמה של גילוי הקדושה החדשה למען ישראל על-ידי ה' היא קשה עבור האבות.

אנו מודעים היטב לכוחות אליהם אנחנו מתנגדים, אך אנו יודעים כי כל החידושים לא הגיעו מראשנו. אנו עוקבים אחר הגילוי החדש של "אהיה" האחרון. ליבנו פשוט. אנו מקבלים את הסימנים, כותבים אותם ונוהגים על פיהם ככל שניתן, למרות המכשולים הרבים העומדים בדרכנו. אל שדי קרוב אלינו, ואם ליבנו מנותב בכיוון נכון, הוא לא יאפשר לנו ליפול.

ללא ההשגחה העליונה הקבועה, היינו מהססים בכל יום. ההשגחה האלוהית בזמן הגאולה השלמה, עבור מי שהינם חלק מן הברית החדשה השלמה, נכללת בקטגוריה של "וְחֵפֶץ יְהוָה בְּיָדוֹ יִצְלָח" (ישעיהו, נ"ג, 10), אך ה"הצלחה" כיום זקוקה למשתנים חדשים של הגאולה השלמה אשר יתקבלו ויובנו. עיקר הנבואה, עם זאת, מגיע עם בחירת ה' את הגואל האחרון, חיים, המדריך את צעדינו, מודע לחוזקנו ולחולשותינו ומזהיר אותנו בחלומות כשאנו טועים.

הקרבה נובעת בייחוד מסימני מלכות השמים ותחיית המורה חיים. שני הסימנים קשורים למלכות השמים על האדמה: סימן מלכות השמים לחיים וסימן התחייה לחיי הנשמות החיות הזכאיות למלכות השמים. בסימן מלכות השמים על האדם להציב לפניו את מדרגות השיש הלבנות של המידות, וכאשר הוא משלים את עצמו במידות, הוא עולה במדרגות ומתקרב למורה חיים. הקרבה היא גדולה, אך מרחק של כבוד נשמר. עם זאת, ככל שהאדם משלים עצמו במידות, כך יתקרב הוא יותר בכבוד וביראה לגואל חיים.

סימן תחיית המתים הוא סימן גדול למקור החיים החדשים. הסימן לא מתקשר ישירות לשלמות המידות. אם לאדם יש מידות טובות, גם אם עבורו העניין טבעי, ואם יש לו לב טוב, מזג נוח עם אנשים ואמונה גדולה בתחיית הצדיק חיים, יוכל הוא לזכות בתחייה תוך המעבר בין העולם הזה לעולם הבא. בחלומו ג'יורדנו פנה אל המורה חיים ושוחח איתו ביחידות. גם ג'ינו נכנס לגן הנפלא הזה כאשר ראה את המורה חיים חי. גם אשתו של הצדיק חיים, מזל, נשמתה עדן, שהייתה בחיים בזמן החלום, התהלכה בגן יחד עם בעלה. בזכות תחיית הצדיק חיים, שני העולמות נפגשים בהרמוניה מושלמת.

סימן הכוכבים קושר את עולם כוכבי הגאולה לארץ בזכות הצדיק חיים.

אליהו הנביא בעצמו הינו בסימן הנסתר של הקשר הנסתר בין שני העולמות, מאחר שלא מת, אלא עלה כולו לקיום העליון. עם זאת, הוא יורד לעולם ומשלים פעולות נסתרות ועולה בחזרה בכל פעם מחדש.

///////////////////////

ימים יגיעו, והבנה רחבה יותר של עניינים תתרחש. בית הכנסת המסורתי יישאר, אך הרפורמה ביהדות שהגיעה עם הברית החדשה השלמה נושאת עמה השלכות לוגיות והיסטוריות של שינוי בבית הכנסת המסורתי.

זמן "לעתיד לבוא" מתחיל עם הגעת הגואל חיים, והמשכו נחתם בסימן השלם של תחיית הצדיק חיים.

הזמן יגיע כשכל ספרי הנביאים והכתובים מלבד מגילת אסתר לא ייחשבו עוד לקדושים, אך הם לא יחוּללו בשל קדושתם ההיסטורית. זאת בשל נבואות שליליות שקשורות לעבר. שמירת הקדושה של הנבואות הללו "מחזיקה אותן בחיים" ועדיין מקשרת אותן לכוכבים. הסרת הקדושה מהן קושרת אותן לעבר, לפני תקופת השואה. הנבואות המדברות על הרס בית המקדש השני והגלות מסתיימות עם הקמת מדינת ישראל ב-1948.

הנבואות המשיחיות והגאוליות עברו ברובן דרך הנצרות ושליחות ישוע, בעוד שבגאולה השלמה אותן נבואות מתגשמות בצורתן המושלמת. חלק מן ההיבטים השליליים, כהגשמת החלק האחרון של נבואת מלאכי ("פֶּן-אָבוֹא, וְהִכֵּיתִי אֶת-הָאָרֶץ חֵרֶם" (מלאכי, ג', 24)) או כקורבן של פרק נ"ג בספר ישעיהו הוגשמו בשליחות ישוע ולא יחזרו. לעומתן, הנבואות המשתייכות לגאולה השלמה הכרחיות לשם ההבנה וההגשמה ה"רשמית" של הסימנים המשיחיים והגאוליים שבהן, כפי שמוסבר בספר משנת חיים.

הנבואות הללו, המשולבות בברית החדשה השלמה, נכללות בממלכת הקדושה החדשה של הגאולה השלמה, הקדושה שניתנת על-ידי השם "אהיה" האחרון של השם המלא אהיה אשר אהיה, ולכן אין צורך יותר בקדושה הקודמת של כתבי הנביאים. לפיכך, אם מדובר בנבואות שליליות או בנבואות שעוברות דרך שליחותו של ישוע או בנבואות משיחיות וגאוליות של הגאולה השלמה, הכתבים המסורתיים שהנבואות נכללות בהם מאבדים את קדושתם. ייתכן ותשאלו את עצמכם: "אנו מבינים את הסרת הקדושה מנבואות שליליות ונבואות הקשורות לישוע, אך מדוע מנבואות משיחיות וגאוליות של הגאולה השלמה?".

כפי שהוסבר, הנבואות הללו נכנסות לקדושה חדשה של הגאולה השלמה. כאשר הן נכנסות, הקדושה המסורתית של הכתבים הללו יכולה רק להפריע להבנת העניינים החדשים. ההקשר של ההבנה החדשה מופרד מן הפרשנויות המסורתיות, שבעצמן מבוססות על דעות מן התלמוד או ממקורות נוספים בכתבי המסורת, ולכן נלכדו באותו בלבול היסטורי הנוגע לגאולה השלמה, כפי שהעיד "הנשר הגדול", הרמב"ם, עליו השלום. הנבואות המשולבות בברית החדשה השלמה, בשם הנביא שניבא אותן, חייבות למצוא עצמן במיקום ראוי.

///////////////////////

יומן הנביא הדגי: 3 בינואר 2003, כ"ט בטבת התשס"ג, הבושם השמימי 3, 3955, באר-שבע:

חלמתי כי זורזתי על-ידי אנשי תיאטרון להגיע בזמן ולהופיע על הבמה עם אחרים, תוך הקראת ספר הנביא עמוס. - -

היה זה בשעה 5:00 בבוקר. נרדמתי ב-3:30 לפנות בוקר, ולכן אף על פי שהייתי עייף, הרהרתי מעט בחלום. נראה היה לי שהאנשים מזרזים אותי כדי שאתעורר, כי יש משהו שעלי לבצע. התלבשתי ותוך שתיית כוס מים בירכתי: "ברוך ה' אלוהינו, המתקן את חיינו בברכתו", ו"ברוך ה' אלוהינו בורא כל חי". לאחר שגמעתי מספר לגימות קמתי וקראתי את כל ספר עמוס בעברית, תוך שימת לב לביטול הקדושה הנבואית של הספר.

מיד מצאתי את עצמי חושב על ביטול הקדושה של ספרי הנביאים, והגעתי למסקנה שהחמור-הנביא נקרא שוב לפעילות בסימן התחלת הסרת הקדושה של ספרי הנביאים. הספר הכולל את נבואות עמוס היה אחד מן הספרים הללו, מאחר שנבואותיו ביחס לישראל קשורות לעבר. גם הפרק האחרון הנוגע לשיבת ציון כבר הושלם. שילבנו את סימני שאגת האריה בסימן הצדק של עמוס: "וְיִגַּל כַּמַּיִם, מִשְׁפָּט; וּצְדָקָה, כְּנַחַל אֵיתָן" (עמוס, ה', 24) ובסימן סוכת דוד הנופלת, לפיו אין להרחיק פרטים שיכולים להיות ראויים וניתן להשתמש בהם למטרות גאוליות.

הטקסט, אם כך, נשאר, אך הקדושה שבו מוסרת, או ליתר דיוק: הקדושה הנבואית שבו מוסרת. קריאתי הייתה סימן להסרת הקדושה הנבואית מן הטקסט הישן והעברתו אל הברית החדשה השלמה ולקדושה החדשה של השם "אהיה" האחרון. כשהקדושה הנבואית מוסרת מספר עמוס, קריאתו בקול רם בכיסוי ראש עם יראת שמים ולשם שמים לא מעוררת יותר את הקדושה הנבואית שהייתה קשורה אליו קודם לכן.

אין הדבר אומר שאין זו מצווה לקרוא את הכתב מעתה. קריאת התורה היא מצווה, וכך גם קריאת הנביאים. הקדושה של התורה, עם זאת, נכללת בקטגוריה אחרת מקדושת ספרי הנביאים, והיא נשארת עבור מצוות תלמוד תורה.

לאחר קריאת ספר עמוס, ביצעתי את אותה פעולה ביחס לספרים יואל והושע, ואני מקווה להמשיך בכך גם ביחס לספרים אחרים, אם ירצה השם.

///////////////////////

הנבואה האחרונה בספר מלאכי אינה יכולה להיפתח להבנה, לא ליהודים ולא לנוצרים, עד להופעת הסימנים השלמים, מאחר שיש לדעת מהם הסימנים ההתחלתיים כדי לפרש את העניין כולו נכונה. זהו פלא אוצרות ה', הנשמרות עבור עדרי המורה חיים, עדרי הדורות הבאים, ככתוב: "כִּי-כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְּטַנָּם וְעַד-גְּדוֹלָם" (ירמיהו, ל"א, 33). הגואל האחרון מגלה את המפתח השלם של פיוס אליהו הנביא, זכרו לברכה, על-מנת לפתור את התסבוכות ההיסטוריות והבעיות לאחר "כשלון" שליחות הפיוס לפני 2000 שנה.

לא ניתן יהיה לבטל את קדושת ספר שמואל וספרי המלכים, אף על פי שאחוז ניכר מן האירועים כמעט ולא שונים מאירועים היסטוריים שקרו לעמים אחרים. ניתן גם להניח שאירועים שגרתיים רבים הושמטו מן הספרים. חשוב יותר להתמקד באירועים מסוימים או באישים שהינם חלק מקדושת ישראל כסיפורי ארון הקודש, ייסוד ירושלים, הקמת הממלכה, ההבטחות המשיחיות לבית דוד ובניית בית המקדש הראשון. ספר מלכים ב' מהותי, מאחר שהוא כולל את ההיסטוריה של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

באופן תמציתי, ביחס לאלפי דברים עליהם אנו רוצים לדעת ולשמוע, עלינו להיות אסירי תודה בנוגע לכל מילה. אלו הן אוצרות גדולים מה' ולפניו. סיפור עליית הצדיק הקדוש וקנא האמונה המונותיאיסטית הטהורה, הנביא הנבחר של הפיוס הגאולי, אליהו, זכרו לברכה, מייצג את האור העצמתי של האמת העליונה בתוך החשכה העבה של אותם הימים. גם אור זה נשקל ביחס לשיעורי הצדיק חיים, לאמת ל"ו הצדיקים הנסתרים, לאליהו הנביא, המשמש כראש הצדיקים הנסתרים בכל דור וליחסים הייחודים שבין ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בכל דור לאליהו הנביא.

אל לנו להפחית מן הערך ההיסטורי העתידי של גילוי האמת אודות ל"ו הצדיקים הנסתרים. העולם עצמו "עומד" בשל סבלם המקודש ובשל דרגתם הנעלה בכל הדורות ממרדכי היהודי ועד לצדיק חיים. לא רק הקדושה העליונה והאמיתית של הדרגות העליוניות מוחזקת על-ידם. גם קדושת מעמד הר סיני היא חלק מירושתם.

ברור הוא כי יהודים שבכל דור לומדים תורה לשם שמים, ביראת ובאהבת השם, ויש להם לב אוהב יהודים, אנשים בכלל, בעלי חיים, טבע ותורה מהיותם תינוקות של בית רבן, מקודשים כולם בפני ה'. אם חכמים כאלו, כיהודים לומדי תורה או כילדים של בית רבן לא היו קיימים העולם היה מאבד את הסיבה לקיומו, אך ללא הקדושה הנעלה של הצדיקים הנסתרים, העולם עצמו היה נכנס למצב כאוטי, חס ושלום. אהבת ה' בורא היקום את ל"ו הצדיקים ואת פעולתם הקדושה בכל המאות האחרונות סייעה לקיום העולם לפני בוראו.

קיימת סיבה נוספת לקיומם ולקיום שתי מסורות גדולות: המסורת של הר סיני והמסורת של אליהו הנביא. כפי שהוסבר, על הנבואה האחרונה של מלאכי "להצטרף" אל שתיהן כדי שלא תיפרדנה לעולם, מאחר שאחת מהן נסתרת והשנייה גלויה. ל"ו הצדיקים בכל דור הינם תמיד יהודים – הם נולדו להורים יהודים והינם בקיאים בתורה. חלק מהם היו בין חכמי המשנה והתלמוד, אף על פי שזהותם המדויקת לא נחשפה. חלק מהם היו רבנים של קהילות שונות ולא חשפו את זהותם. רובם ככל הנראה פעלו כיהודים פשוטים ההולכים לבית הכנסת בכל יום. אף אחד, באף דרך שהיא, לא יכול היה לגלות את זהותם.

זה היה גם המקרה של הצדיק חיים, שחי 27 שנים במילאנו. הואיל ואנשי חב"ד לא אפשרו לו לשמש כשוחט, מאחר שלא היה לו זקן מלא$$$$, והוא חי בעוני, מרבית היהודים בעיר חשבו כי הוא יהודי "פשוט" שיודע מעט תורה. אחדים, עם כבוד רב יותר אליו, ידעו כי מקורו בתימן, והיו אנשים שידעו כי יש לו סגולות כבקיאות בעשבי מרפא ועוד. מספר יהודים שחיו איתו לפני כן בקהיר קראו לו הרב ונה, וידעו כי הוא שימש כראש השוחטים בקהיר והיה מקורב לרב הראשי, הרב חיים נחום, עליו השלום. שני רבנים של הקהילה האיטלקית, הרב פרידנטל ולאחר מכן הרב שומן ידעו כי המורה חיים הוא תלמיד חכם וכשצריך היה לקבל החלטה הלכתית קשה, הם התייעצו עמו.

עם זאת, לאף אדם לא היה מושג מי היה המורה באמת. הם לא ידעו כי הוא צדיק נסתר, כשלמען האמת אף אחד לא ידע מהו צדיק נסתר אמיתי, אפילו לא תלמידי חכמים, ופחות מכך אחרים. הם גם בקושי ידעו שמדובר בבעל ידע תורתי. הוא לא סיפר להם, אלא ענה לכל אדם בהתאם לרמתו של אותו אדם.

גם ביחס ללא יהודים הוא נהג באופן דומה, ודיבר אל כל אחד בגובה העיניים. זקן איטלקי שמח אך בור מבית קפה הקרוב לביתו של הצדיק, ברחוב אנפוסי 6, נהג להשתכר במהלך היום ולשוחח עם הצדיק, אותו נהג לכנות "פרופסור". הוא אחז בידיו, התיישב עמו על הבר והראה לו תמונות פורנוגרפיות. הדבר נעשה מתוך כוונה טובה של הזקן לגרום ל"פרופסור" ליהנות. כשהראה האדם את התמונות הוא צחק, טפח על כתפי המורה ולא אפשר לאחרים להציץ ב"אוצרו". הצדיק חיים צחק איתו כדי לא לבייש אותו, מאחר שעניין זה (גרימת עלבון) אסור לצדיק אמיתי.

האם אתם מכירים רב או תלמיד חכם שהיה נוהג כמוהו?

מדובר כאן על סגולות תורה אמיתיות: ענווה, דרך ארץ אמיתית וייצוב רגשות האדם העדינות. זוהי דוגמא לערך הענווה של הצדיק חיים האהוב על-ידי ה', וההולך בדרך המסורת הנסתרת של אליהו הנביא, זכרו לברכה.

הרבנים וחכמי התורה לא יכולים לנהוג באופן דומה. תחילה הם מפחדים ביחס לעצמם. הצצה בתמונות פורנוגרפיות תפריע להם או תגרום להם לחשוב מחשבות חוטאות. לצדיק האמיתי אין דאגות כאלו. בתוכו בוערת אש. הסתכלותו על תמונות כאלו שורפת את כל הרוע בהן. הצדיק חיים נמצא מעל לאחיזת יצר הרע, וכבר עבר דרך כל מבחן וניצח בו. הוא קשור לעולמות העליונים, כשכל מעשיו ודבריו מתורגמים למובן מקודש בשמי האמת. תפקידו הוא להשתמש בכוחו ולקשור את הענווה ואת הסגולות הטובות של הדרך ארץ אל הארץ ואל אנשים ברחבי העולם. אלו הן זכויות גדולות האהובות על-ידי ה'.

אני בעצמי נכשלתי במבחן, זמן קצר לאחר מות הצדיק. נכנסתי לאותו בית קפה ואותו זקן איטלקי שהיה תמיד נחמד איתי, גם כאשר היה שיכור, אמר לי מספר דברי ניחומים על מות ה"פרופסור", ומיד אחז בידי וניסה לנהוג איתי באופן שנהג עם ה"פרופסור". הוא הראה לי את התמונות הפורנוגרפיות, אך כאשר הובכתי מהן, הוא הפך נבוך בעצמו והתחיל להתנצל ולהתמלא בחרטה, תוך שהוא מסביר לי כי ל"פרופסור" הייתה הנאה גדולה במבט עליהן, וחשב כי גם אני, כתלמידו, אנהג באופן דומה.

מדבריו למדתי את מה שציינתי לעיל. הבנתי את טעותי במהירות ונדהמתי מענוותו של הצדיק. ניסיתי להתנצל והסברתי לזקן כי לא ידעתי שה"פרופסור" הסתכל איתו בתמונות הללו, אך תגובתי רק הביכה אותו יותר, מאחר שבאותו רגע הוא פחד מכך שגילה סוד של ה"פרופסור", שייתכן ולא היה מיועד להתגלות. ניסיתי בכל יכולתי להרגיעו והתחבקנו, אך הנזק נעשה, מאחר שבאופן לא הכרחי וטיפשי גרמתי לו למבוכה.

האמת התגלתה בהמשך. לא נבחרתי להיות צדיק אמיתי אלא רק ללמוד עם צדיק הדור. לפיכך, כאשר נבחר הוא כגואל על-ידי ה', נבחרתי אני לדבר עליו ועל שיעוריו למען הדורות הבאים. הודיתי לה' אלוהינו בשל הזכות הגדולה שנפלה בחלקי למרות כל חסרונותיי וחולשותיי. אני בטוח לגמרי כי אף צדיק מבין ל"ו הצדיקים בכל הדורות שחלפו לא הראה אהבה, סבלנות וענווה לתלמיד כפי שהראה המורה כלפיי במשך 13 שנים, כששהיתי בקרבתו. הצדיק עשה הכול למעני באהבה גדולה והוציא אותי מחשכה גדולה לאור הקדושה האמיתית. הוא טיהר אותי מכל זוהמה, העניק לי את הרוח הקדושה והאמיתית של תורת סיני ולימד אותי ללכת בצל זהותו הנסתרת. למורה חיים הייתה קדושה עצומה.

==============================================

פרק 14

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): שני הנחשים הכוכביים, עקלתון ובריח, נוצרו כמענק לנחש, לאחר שהשתדל והצליח להוציא את אדם וחוה מן הגן (שני הנחשים הם מקור העצבנות והבעיות הנובעות ממנה בעולם).

==============================================

לג'יוזפה נודע מן הגנומנים שקיבל, כי הם מותאמים לזנב החמור הנוגע בארץ במהלך הדור הרביעי הזה. אני מעריך כי עבודה זו, בעזרת השם, מייצגת את המתאבן הגאולי למנות החדשות והנפלאות של הדג הגדול שעדיין צריכות להתגלות.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: אמי הופיעה בחלומה של נודע. ראשית, אמי היקרה והאהובה, אן בקר, הייתה למעלה ואור מופלא הקיף אותה. היא התלוננה טלפונית על העובדה שפרץ לא לימד את הילדים אנגלית, ולכן הם אינם יכולים לשוחח עם טד ולשמור על קשרים משפחתיים תקינים – מה שלא קרה גם בתקופת חייה וגרם לה סבל. היא רצתה לדבר איתי טלפונית, אך ישנתי. היא התעקשה וביקשה שכשאקום אתקשר אליה. כך היה, ובשיחה היא מסרה לי את מחאותיה. לאחר מכן היינו בארצות הברית עם טד ואמי נכחה. ערכנו קניות איתה והיא שמחה. - -

חשתי אשמה (אפילו עד עתה, בזמן בו אני מעתיק את הטקסט למחשב, ב-31 בינואר 2003 בבאר-שבע).

///////////////////////

הקדושה שהתגלתה במעמד הר סיני הייתה כה עוצמתית וחזקה עד שהפחידה את כל בני ישראל מלבד את משה רבנו. הקדושה הישירה הזו הייתה מעבר ליכולות התפיסה של העם. משה קיבל את החוקים מאל שדי ישירות, כשמה שצריך היה להיכתב נכתב ומה שצריך היה להימסר בעל-פה הועבר לאהרון, ליהושע בן נון ולזקני העדה ומהם לעם כולו. היה זה תהליך שנמשך 40 שנה במדבר.

לפיכך התורה הכתובה הובאה לעולם, והמסורת שבעל-פה עברה מדור לדור, אך האמת היא שגם את הקדושה קל יותר לקבל כעת, מאחר שהמילים המדוברות והכתובות שהפכו לרכיבי הקדושה לא היו אף פעם בחזקת העם כולו (מלבד בדור המדבר כנראה) אלא בחזקת מספר אנשים קטן: כוהנים, לווים ותלמידי תורה. מעניין לראות את הירידה התלולה מטה לאחר מות יהושע, דרך תקופת השופטים, שמואל והמלכים. עם זאת, באורח נס, וגם אם היו אלו אנשים מעטים, הקדושה הועברה מדור לדור. קדושת מעמד הר סיני הועברה בדרגות שניתן לקבלה. במילים אחרות, הקדושה "הודחקה", מאחר שהאנשים ככלל לא חיו במסגרתה, אך עצם קיומה אפשר לה "להידלק מחדש" בתקופת בית המקדש הראשון שבנה המלך שלמה ולמלא את המקום הקדוש בענן קודש.

כך קרה משום שגילוי השם "אהיה" הראשון לא היה מושלם היסטורית ללא קדושת בית המקדש. הדבר יצג רגע גדול בתולדות עם ישראל, אם כי קצר, משום שבשל שגיאותיו של המלך שלמה, הכול השתבש לאחר מכן, כאשר הממלכה התפצלה לשתי ישויות עוינות, בושה גדולה כמעט כחטא העגל, מאחר שהיה זה זרע הפורענות להגליית עשרת השבטים ובהמשך להרס בית המקדש הראשון.

יש להבין כי הקדושה של מעמד הר סיני מקורה בדרגה גבוהה שבני אנוש מתקשים לקבל. ברגע הגילוי הישיר של עשרת הדיברות לעם כולו, כל בני ישראל היו קהילה נעלה וקדושה של המסורת האמיתית אשר העניק ה', עדי עוצמת קול ה' הקדוש, שבו בחר לפנות אליהם. עם זאת, היה זה יותר מדי עבורם, וגם ה' עצמו הסכים להמשיך להעביר את שמונה הדיברות האחרונים דרך פיו של משה. הקול הקדוש של ה' במעמד הר סיני, המשיך לדבר אליהם ישירות, אך כאמור מפיו של משה רבנו.

קדושת מעמד הר סיני התגלתה, כאמור, כעוצמתית מדי ביחס לעם, וכך גם קדושת המסורת שבעל-פה שניתנה לרוב היהודים. בהיבטים רבים הקושי של לימוד התורה הפך אותה ללימוד אליטיסטי. גם חז"ל טענו כי מתוך אלף איש המנסים ללמוד את תורת משה, רק מאה מצליחים. מתוך המאה שממשיכים ללמוד את המשנה רק עשר מצליחים, ומתוך העשר שממשיכים ללמוד את התלמוד, רק אחד מצליח לצאת להוראה ("אלף נכנסין למקרא, מאה למשנה, עשרה לתלמוד ואחד יוצא להוראה" (ויקרא רבה, ב')).

הנקודה המהותית היא כי קדושת הר סיני הגיעה במלוא עוצמתה ("גבורות"). קדושה זו לא יכולה הייתה לשהות בקרב העם לאורך זמן, ובשלב מסוים בהיסטוריה היא "הוסתרה". ההיסטוריה הקצרה של המלכים ומספר אירועים בחיי אליהו הנביא מייצגים נקודות הכרעה בהיסטורית הקדושה של ישראל. הדור של אליהו הנביא מייצג את נקודת השפל בה הוחלט מלמעלה כי תחול הפרדה בין הקדושה העליונה לבין שאר העם. בתקופת אליהו הנביא היו רק 3000 יהודים שלא השתחוו לבעל.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: ג'יוזפה נמצא באוהל ומקבל את הדברים הבאים:

סימן ברית המילה מביא את איזון הדרך האמצעית. סימן ברית המילה מושלם בדרך הברית החדשה. ברית המילה מייצגת "הגנה", "טוהרה" ו"אינטלקט".

ה' אלוהינו התחיל לרומם את האנושות באמצעות ברית המילה לאברהם אבינו. נח ניצל מחטאים מיניים של דורו, כשהברית עמו (של הקשת בענן) הכילה את מהות ברית המילה שתוענק לאברהם. ברית הקשת בענן כוללת אם כך מטרה שנכללה בברית המילה, של מניעת התשוקות המיניות האסורות.

ההגנה מתחילה עם סילוק הערלה לשם הפחתת התשוקות המיניות האסורות שמקיפות את האנשים ושמעמידות בסכנה את קיומם. ה', ישתבח שמו, התערב בהיסטוריה לשם הצלת האנושות מן התשוקות הללו.

הלב נמצא באמצע, בין שני המוחות.

לברית המילה יש שלוש דרגות: הערלה, הלב והמוח. מדוע ה' כרת ברית המערבת את הערלה? האמונה בדבר ה' נעוצה בפחד ה', כשפחד זה דורש הגנה נגד תשוקות לביצוע תועבות מיניות.

ברית המילה של המוח פותחת את האינטלקט למחשבות נעלות כדי להתעלות בפני ה'.

ברית המילה של המוח מגיעה עם טהרת הלב.

ברית המילה של המוח משלימה את הברית. כשאדם מבצע את ברית המילה של המוח, הוא מקבל את ברכת השלמות. ברית המילה של המוח היא לפיכך השלמת ברית אברהם.

ברית המילה של המוח משלימה את המזל ויוצרת מגן מן הראש ועד לכפות הרגליים. הגנה תושג על-ידי הליכה בדרך האמצעית.

ברית המילה של המוח לא מאפשרת לאדם להגביה את ראשו ולהפוך ליהיר.

מטרת האנושות היא בדיוק כזו. רק כאשר אדם (לב, מח, דיבור ופעולה) מקטין עצמו, הוא מצליח להגיע לתפיסה אמיתית, לראות דברים בעין טובה ולפעול בהתאם.

סוד ברית המילה נחשף בדרך הגאולה השלמה, ורק כעת אנשים יכולים להגיע לדרגה כזו. המורה חיים הוא בסימן השלמת הברית ונולד נימול. הוא חשף את העובדה הזו, מאחר שמדובר בסימן היסטורי חשוב ביותר לדורות הבאים.

תכלית הגאולה השלישית השלמה היא להפוך אנשים לצודקים יותר.

החוק מסמן את הדרך. המוח הנימול מוצא את הדרך.

פשטות הלב מסייעת למח הנימול.

(טקסט זה התקבל על ידי ג'יוזפה באיטלקית).

///////////////////////

יומן: ביום רביעי בבוקר לפני הלילה של קבלת הגנומנים הללו ג'יוזפה ואנה גספרוטי יצאו לבצע סימן בבית השכנים של אנה. ילדה בת 15, קטי, מתה לפני זמן מה בתאונת דרכים. הוריה האמינו בתמימות כי עם תרומת אברי הילדה הם יבצעו מעשה טוב. מלבד משגה זה, הם המשיכו "לקרוא" אל ילדתם גם בבית העלמין וגם בבית, תוך שהם שומרים על חדר הילדה ומיטתה.

מאז מות הילדה, כל חיי בני הזוג השתנו לרעה. הם נפלו, דברים נשברו, נוצרו בעיות בעבודה, הם התחילו לפחד, ולמעשה לא היו להם חיים. באחד החלומות הילדה הופיעה תוך שהיא מביעה כעס על כך שאיבריה הוצאו מגופה.

האישה היא חברה של אנה. הדרכתי את אנה כיצד לבצע סימן על-מנת להשכין שלום בין נשמתה למשפחתה. הבטחתי לה שבנימינו יהיה קרוב אליה ברגע זה של הסימן, מאחר שהוא קשור לסימני תחיית המתים.

בנימינו קם לתחייה בזכות המורה חיים והועלה לקורבן לה' לשם הצלת סימן החמור אוכל לחם. הוא העניק כוח לנשמת הילדה, כדי שתקום לתחייה במלכות השמים. רק תחייה בעוצמה כזו מאחדת, כביכול, את כל איברי הגוף לגוף חדש שקם לתחייה. בכך נשמתה מוצאת שלווה בשלמות החדשה והגדולה שקיבלה, כשאיברי הגוף אשר נשארו בעולם הזה יתבטלו, כביכול, ויתנתקו לחלוטין מתחום השפעה כלשהו של נשמתה.

קשה לנו להבין את החשיבות העצומה של הסימן בשלב הזה של ההיסטוריה, כאשר נשמות של אלפי אנשים סובלות וכואבות בשל העובדה שאבריהם הופרדו מהן והתפזרו. הם נפלו למכונת תעמולה גדולה שדוחפת למעשה זה.

הבשורות הן גדולות, מאחר שהגשר הנדרש לתיקון נחצה על-ידי ישועת בנימינו בסימן תחיית המתים. כעת יהיה ניתן להציל נשמות נוספות, הסובלות מסיבה זו. עדות זו מייצגת מסר חשוב המזהיר אנשים, כי תרומת איברים, שנחשבת לפעולה המביעה אהבה וטוב לב בחברה של ימינו, היא למעשה חילול שלמות הגוף. הגוף חייב למות ולהיקבר שלם. זה הדבר שכל נשמה רוצה בעבור שלוותה ושלמותה.

==============================================

פרק 15

 

ספר הנבואה האחרונה של מלאכי המתייחס לפיוס לבבות האבות והבנים, בהתייחס למסורת החדשה והאמיתית של הדג הגדול לוויתן.

(הגנומנים של ג'יוזפה): המוח השפל מעניק מרחב ל"מים הנסתרים" של הלב. זאת מאחר שההנמכה גורמת לאדם להבין מה חבוי בתוכו.

הפחד הגדול מה' נוצר ממוח שפל, והאהבה האמיתית לאל נוצרת מן הלב החדש.

==============================================

היה זה קשה עבור ג'יוזפה להעביר את הגנומנים אל הכתב, מה גם שאני הייתי עייף והתקשיתי לעזור. ג'יוזפה אמר לי, כי הקושי היה בכך שהוא המשיך לראות שילושים, מאחר שכל דבר נראה לו במונחים של ההתבוננות המשולשת. העניין הקשה עליו להחליט מהו ההיבט הנכון.

הבה נחזור לדיון שלנו אודות העובדה שהקושי הגדול עבור יהודים מסורתיים הוא זה שהם אינם מבינים שהגאולה השלישית השלמה מייצגת את זמן הקדושה החדשה של השם האחרון של ה', ישתבח שמו לעד, קדוש ישראל וגואלו, אהיה אשר אהיה. הגאולה השלמה היא עבור עם ישראל, אך גם עבור "ישראל הגדול" והאוניברסאלי. ה', ישתבח שמו, הוא גואל האנושות כולה בגאולה השלמה וישועתו תתרחב לכל קצוות תבל.

מפתחות הפיוס השלמים של אליהו הנביא הם גם מפתחות פיוס אוניברסאליים. בשל כך, אנו ממענים יהודים, מוסלמים ובני מלכיצדק. האחרונים כוללים את כל האומות, כאשר תאמצנה את האמונה הטהורה והמונותיאיסטית, את בחירת ה' באבות, את ההתגלות במעמד הר סיני ואת הסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים. בשל האוניברסאליות של מפתחות הפיוס השלמים, המזלות החדשים של לוויתן נלמדים כאן בפרקים אלו. לפיוס יש רמות רבות וקטגוריות פיוס, ולכן כשאנו מדברים על פיוס אוניברסאלי, העניין כולל את ההבטחות הנבואיות לשלום הגדול בין העמים, שהגאולה השלמה נושאת עימה. יש צורך בדג גדול לשם שמירה על כך שכולם יהיו מרוצים.

אכלתי דגי טונה במשך מרבית ימי חיי עד כה, כשאמי האהובה, אן, עליה השלום, אמרה לי תמיד כי יום אחד עוד אגדל סנפירים. זו הסיבה שקראתי לחמור כאן הדג הקטן נתיול (לוויתן בקריאה הפוכה).

אני מודה לה' אלוהינו כי הערלה הוסרה ממוחי, והחל ממחר בלילה אנו נכנסים לשבוע הנישואין בין השמים והארץ.

כיצד הכהונה החדשה יכולה להיווסד ללא קדושה חדשה? וכיצד יכול בית התפילה בירושלים להיווסד אם לא עבור המפתחות השלמים של הפיוס הגדול? אך הפיוס בהבאת שלמות היונה קשה יותר מן הביתור לשניים של חיות גדולות יותר. בשל כך אנו חייבים לעמוד על בעיות אחדות של ישראל בנוגע לפיוס, כי יהודים זקוקים לעזרה גדולה בכך.

הקדושה החדשה של הגאולה השלישית השלמה משלימה את גאולת ישראל ולא הקדושה הראשונה של התורה הקדושה. בזמן הגאולה השלמה לא השם "אהיה" הראשון מעניק את הגאולה אלא השם "אהיה" האחרון, כשכל מה שמגיע לפני כן "נכלל" בשם האחרון, דהיינו: גם השם "אהיה" הראשון וגם "אשר".

השם הראשון מעניק את הגאולה הראשונה בסימן כוח ה' וישירותו. השם השני הנסתר מוסר את סימן הגאולה הנסתרת של פורים לעם אשר גורש מקדושתו.

השם האחרון השולט על הגאולה השלישית השלמה והניסים הגדולים של ה' בגאולה השלמה הם חלק מן הקדושה החדשה הנמסרת כעת ושתתגלה לעולם.

מבנה השם הראשון והאחרון זהה ("אהיה"). ה' הוא אחד. הוא זה שהביא את הגאולה הראשונה והגאולה השנייה, והוא זה אשר מביא את הגאולה השלישית השלמה כעת.

השאלה לכן אינה "מה אתם יודעים?" אלא "מה אינכם יודעים?".

אף אחד לא יכול לתאר כיצד ייראו מכות מצרים, עד שהן נמסרו למשה, והוא דיבר. אף אחד לא היה מסוגל לתאר שים סוף יתפצל לשניים, עד שהגיע הרגע. אף אחד לא יכול היה לדמיין את היראה והקדושה במעמד הר סיני, עד שהאירוע קרה.

אף אחד לא היה מסוגל לתאר כי גזרת השמד הנוראית נגד כל היהודים תתבטל בזכות הצלחת פעולות מרדכי הצדיק והמלכה אסתר בשכנוע המלך אחשוורוש לשנות את הצו ולכוונו אל אויבי ישראל.

באופן זה אף אחד לא יכול היה לתאר, להבין ולדעת באיזו דרך תתגלה הגאולה השלמה, מי יהיה הגואל האחרון הנבחר והיכן יתרחש הגילוי.

ה' אלוהינו לא חוזר על עצמו בניסים שהוא מבצע, מאחר שכל פעולה של ה' אלוהינו היא אלוהית ולפיכך נצחית.

חשוב להבין כי הקדושה הראשונה הייתה בירידה מתמדת עד להרס בית המקדש הראשון, גלות בבל וגאולת פורים, מלבד במספר אירועים יוצאי דופן. עד כדי כך היה השפל גדול, עד שהקדושה החדשה הנסתרת ניתנה באופן בלעדי רק לצדיקים נסתרים בכל דור על-מנת לשמור על קיום העם היהודי ועל העולם.

השם "אהיה" הראשון ראה לפניו, כביכול, עתיד מלא בטעויות ובחטאים אשר יתבצעו ויגרמו להשגחה האלוהית לרדת אף לעם ישראל בגלותו כדי לגאול אותו מתוך מצוקותיו. לא ניתן להשוות את הניסים הגדולים במצרים, בים סוף ובהר סיני למקרים אחרים בהיסטוריה.

התורה וקדושתה הגיעו לעולם לפני כ-3500 שנה לשם הפרדת העם היהודי מאומות העולם, וזאת לקראת היסטוריה רוויה באלילות, באויבי ישראל, במלחמות וקרבות, במלכים רשעים ובאומות טיפשות, בגסות, בתועבות מיניות, באמונות שגויות וטפלות ועוד.

התורה שמרה על רבים מבני העם היהודי, אשר נדד ממדינה למדינה, על-מנת שלא יאבדו את זהותם (אם הנוצרים לא היו נחשבים כבוטים כל כך וכאליליים בעיני היהודים במאות הקודמות, היהודים היו מאבדים את זהותם. במקרים שבהם שהו היהודים בארצות האסלאם, היה זה לאחר שזהותם בגלות התעצבה והתייצבה. זו אחת הסיבות לכך שהאסלאם הגיע לעולם כ-600 שנה לאחר היציאה לגלות של העם היהודי).

התורה הקדושה של אל שדי הגיעה לשם הפרדת בני ישראל משאר אומות העולם. בשל מטרה גדולה וקשה זו, רק הקדושה העצומה והנוקשה של השם "אהיה" הראשון הצליחה בכך. שום דבר אחר לא היה משכנע את העם היהודי לשמור על זהותו.

בכל צורה שבה הקדושה ביטאה את עצמה במסורת ובהיסטוריה היהודית, היא המשיכה הלאה. המסורת הקדושה ירדה במהלך הדורות ושמרה על קיום בני ישראל. הקדושה נבעה ממעמד הר סיני, המשיכה בשושן ונשמרת גם היום.

קדושת בני ישראל בעולם לא הייתה מחזיקה מעמד אם לא בשל הקדושה הנסתרת והעליונה של ל"ו הצדיקים הנסתרים בכל דור. עם זאת, מדובר כאן בעניין נסתר, אשר אינו מעורב עם המאבק ההיסטורי של עם ישראל לשמור על התורה והמסורת. בכל עת היו קיימים חכמים, יהודים צדיקים שומרי תורה, מעבירי מסורת, תלמידי ישיבות ותלמידי תורה מכל סוג. התורה והמסורת הקדושות של ישראל קיימות.

אנו מדברים על המסורת המקודשת הנבואית היחידה בהיסטוריה. זו הסיבה לכך שקשה כל כך ליהודים מסורתיים להבין מהי הגאולה השלמה. ישוע הבין והדהים את קהלו: "וְאוּלָם רַבִּים מִן הָרִאשׁוֹנִים יִהְיוּ אַחֲרוֹנִים וּמִן הָאַחֲרוֹנִים רִאשׁוֹנִים" (מתי, י"ט, 30)

כשאנו מזכירים את ישוע, אנו מיד ניצבים בפני יצירת שערורייה במחנה היהודי, בעיקר בשל ההיסטוריה הנוצרית. לא נדון כאן בהיסטוריה זו, אך נציין כי על העם היהודי כיום לגבור על מכשולים אחרים על מנת שיוכל להתקרב אל הבחינה ההיסטורית העצמית שנכללת באור הגאולה השלמה.

נכון הוא שגילוי השם "אהיה" האחרון נראה שערורייתי כנצרות כאשר הוא מוצג לראשונה בפני עין יהודית. למזלנו, מה שנראה גם ליהודה בתחילה כזנות, התגלה לבסוף כמטרות מקודשות של תמר. הי-הא! הי-הא! הי-הא!

זעזעתי אתכם עם המילה "זונה", אך אל תחששו. עליכם רק להפשיטה כדי ליהנות מן האמת היפה והנצחית שלה ששוכנת מתחת לבגדיה. זאת מאחר שהיא אינה זונה, ובגדיה נועדו רק על-מנת לפתות את יהודה ולעורר את חושיו. גם יעקב לא היה מבורך על-ידי עשו אם לא היה מתלבש כמוהו.

הלהט של יהודה לא עלה בקנה אחד עם ירושת תמר, עד שהשתכנע כי החותם, הפתילים והמטה שלו היו בידי תמר. הדבר מרמז לסימנים המשיחיים שהובאו על-ידי החמור, חותם מגן דוד. הפתילים מייצגים את הסמכות הקשורה לקדושה החדשה של הגאולה השלמה ולייסוד בית התפילה האחרון. המטה הוא הסמכות שהוענקה לפרץ על-ידי הגואל האחרון, חיים, על-מנת לחנוך את החוק החדש של הגאולה השלישית השלמה.

רק לבסוף יהודה מגלה כי הסימנים שבידי תמר הם שלו. גם בית התפילה החדש נראה כעת כ"זונה" בעיני עם ישראל וכך יהיה עד אשר הוא יבין כי החותם, הפתילים והמטה הם שלו. החותם מנבא על הברית החדשה השלמה, הפתילים על המשך המסורת האמיתית של ישראל והמטה הוא סמכות הגאולה השלמה שניתנה לסימן החמור אוכל לחם על-ידי הגואל חיים. בסופו של דבר לא יוכל יהודה להימלט מן העובדה, כי כולם הם סימנים שלמים של הגאולה השלמה שהוא יורשה.

אם תביטו היטב, תראו כי על מנת להכיר בשלוש הקטגוריות - סימני החמור משיח-דוד (חותם), סימני המנהג החדש והמקדש החדש (הפתילים) והחוק החדש של הגאולה השלמה (מטה) – בני יהודה חייבים להשתכנע ולהכיר באור החדש של הקדושה הנובע מן השם "אהיה" האחרון. השם שנכלל במסגרת הגאולה השלישית השלמה בזכות הגואל האחרון, חיים. פחות מכך ולא יהיה ניתן לשכנע את עם ישראל המסורתי.

המוות של ער רומז להרס בית המקדש הראשון, בעוונות. ער השחית את זרעו על-מנת שלא ישחית את יופייה של תמר. באותם הזמנים היהודים ביצעו את פולחנם גם בבית המקדש וגם מחוצה לו על-מנת שלא לוותר או "להעליב" את הפולחנים האליליים שהיו "יפים" בעיניהם.

 המוות של אונן רומז להרס בית המקדש השני, בעוונות הרבים. השחתת הזרע של אונן מסמלת את הצביעות השנואה של הכוהנים ולומדי התורה באותה עת, שהתפללו בבית המקדש ולמדו תורה, אך פעולותיהם וכוונותיהם היו לשם קידום עצמי, השגת כבוד, כוח וכסף.

שלה הוא הבן האחרון שנשאר והוא מרמז על הגלות הארוכה והקשה של עם ישראל במשך 2000 שנה. בזמן הדור הראשון של הגאולה השלמה, כעת, שלה לא מייצג בשום אופן את רוב העם היהודי. אחוז היהודים בעולם ובישראל שהינם חלק מן המסורת וקשורים להלכה הוא פחות מ-15. מתוך 15 האחוזים הללו, רק כ-7% משתייכים ליהדות החרדית והחסידית, המושפעת מספר הזוהר ומן הקבלה השקרית. אלו אינם יכולים לייצג את שלה, עד אשר יופרדו לחלוטין מן הזנות האמיתית שחדרה ליהדות ב-400 השנים האחרונות.

מתוך 8 האחוזים שנותרו, רוב האנשים נכללים בקטגוריה של שלה. הם אינם יכולים לחשוב במונחים אוניברסאליים, מאחר שהם רגילים לקדושת ההפרדה. מתוך שאר 85 האחוזים בעם ישראל יש אחוז מסוים של אנשים (איני יודע במדויק כמה) הממוקמים בקצה השני של המפה, והם למעשה אינם יהודים בשום מובן – אין להם אמונה והם חוטאים ללא רגשות אשם.

עם זאת, רובם של היהודים הם בעלי לב טוב, נקי, רחמן והינם אינטליגנטים ובעלי אמונה בליבם, אף על פי שהם חסרי ידע בנוגע לקדושת ישראל ולמסורת הקדושה שלה. הם יודעים דבר כלשהו, משתתפים באופן חלקי במנהגי הדת ומרגישים קשורים וגאים להיות יהודים. זהו יהודה בעצמו. יהודה, בנו של יעקב אבינו, היה כמובן צדיק, כפי שהיו 12 בני יעקב, אך הפרק הנבואי הנ"ל בחייו (סיפור תמר) מייצג למעשה את שמו, שהינו מקור השם יהודים ככלל.

יהודה לא חטא כאשר חיפש זונה לאחר מות אשתו, במיוחד כאשר אנו מתייחסים לכך שמצב כוחו הפיזי, כמו של כל משפחת יעקב לפני 4000 שנים, היה עצום באופן טבעי, כשנהרות דם חי זרמו בעורקיו. גם אברהם אבינו עד לימיו האחרונים לא נותר ללא אישה על-מנת שלא להחליש את מקורות חייו הזורמים.

סיפור יהודה הוא סמלי בהתייחס לשמירה הפיזית של העם היהודי. יהודה הוא זה המאמין בגאולת ה', אך ללא "אסטרטגיה" עליונה עם ישראל אינו יכולה לקבל את המטרות ה"משיחיות" של הגאולה השלמה. כשהגאולה השלמה תהפוך ל"הריונית", היא תופץ בין היהודים ותהפוך נראית לכולם. הרבנים יזעקו אז כי מדובר בחטא כנגד התורה שיש להוקיע ולשרוף – מה שיוביל לכך שתמר תתחיל לשלוח אליהם כתבים של שליחים חמוריים, המוכיחים כי החותם, הפתילים והמטה הובטחו לישראל והם בידיה. הצדיק הנבחר, חיים, הוא תחילה גואל ישראל, גם אם יהודים מסורתיים יהיו בין האחרונים שיקבלוהו.

==============================================

פרק 16

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): המוח השפל הוא רחמן ביחס לגוף ולבריאות האחר. זאת מאחר שהמוח השפל גורם לאדם להרגיש את עצמו.

המוח השפל לא מעוור את הלב ולא תומך בכעס.

המוח השפל מעניק "מרחב" לנוכחות האלוהית.

המוח השפל מאפשר ללב להתמלא באהבה.

==============================================

ראו, אומות עולם, עד כמה מורכב לפנות לבני ישראל, בכל העולם, עם ההצהרות הנפלאות של הגאולה השלמה, אף על פי שסימן החותם, הפתילים והמטה ניתן בידינו בזכות הגואל האחרון, חיים.

לא יהיה זה קל עבור יהודה להגיע להגדרות עם הקדושה החדשה, אך הוא ימצא אותן לבסוף ויבין אותן לעומק. בשל כך מובטחת דרך הפיוס של לב אבות לבנים ובנים לאבותיהם. זהו הפיוס הגדול בין הקדושה העתיקה של מעמד הר סיני לבין מסורת הקדושה החדשה של הגאולה השלמה. זוהי החתונה הכוכבית החדשה עבור בני ישראל.

עמי העולם יבינו ויקבלו בעתיד את האמונה האמיתית של הקדושה החדשה, כל אחד ביחס לזכויותיו, על-ידי השם "אהיה" האחרון. אז גם שלמות אהיה אשר אהיה תישקל על-ידי הצאצאים המסורתיים של מעמד הר סיני. אני מזמין את פאולוס מתרסוס להרהר בפסקה האחרונה.

גם האופן בו הקדושה החדשה תחל להראות עצמה עם ירידת הסימנים השלמים יכלול את היבטי "הלבוש הזנותי של תמר". התגלות הסימנים השלמים שהחלה להתרחש, בעיקר לאחר השנה הראשונה עם קבלת 6 הסימנים השלמים על-ידי משפחת לוי, לא הבדילה, עד לרמה מסוימת, בין זכויות האנשים, אלא התקשרה לעובדה שאדם מסוים היה לו המזל הטוב, הוא חי במקום מסוים ובזמן מסוים עם החמור הנכון ובשל העובדה שהוא "הוקסם" מן הנעירות ששמע ובהמשך קיבל "ליטופים" ממשק כנפי הסוס הלבן.

כך היה צריך לקרות בהתחלה, אחרת סימן הגאולה השלמה על הארץ לא היה יוצא לדרך. עם זאת, הוא נפל על מי שכן היה מסוגל לקבלו ולא על מי שאין לו לב מאמין, כוונותיו הן אגואיסטיות ומטרתו היא לחזק את האגו של עצמו.

ה"לבוש הזנותי" של תמר במהלך ארבע השנים הראשונות כלל סימנים "חיצוניים" שהיה צורך להשלימם לפני שהסימנים ה"פנימיים" היו מסוגלים להיחשף. דוגמא לכך היו סימני בית הכנסת האוניברסאלי אל מול סימני הכנסייה בשנים הראשונות.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: מסרים הגיעו בחלומות: הראשון התייחס לטעות שבתרומת איברים והשני נגע בניתוח שלאחר המוות. בשני המקרים מדובר בסבל לנשמת המת.

המסר הכללי כאן ברור: אם אדם רוצה לחייך עד יומו האחרון, עליו לא לתרום את איבריו או להסכים לניתוח שלאחר המוות.

///////////////////////

יומן הדג הקטן נתיול: 15 בפברואר 1999, אדר ב' התשנ"ט, גוב האריה 23: נודע עדיין בבית החולים בגלל לידת נח חנה נוגה.

הספר "המלחמה נגד הזוהר" פורח, ברוך השם, באמצעות המלחמה נגד חטא הקבלה הפסולה של ספר הזוהר שהתגלו ונלמדו בבית הספר הקבלי אשלג.

 ניתנו לנו גם, ברוך השם, מפתחות לשני פרקים של חכמה עתיקה וחדשה.

///////////////////////

(הגנומנים של ג'יוזפה): המוח היהיר וכל התכונות המתקשרות לשחצנות לא מאפשרים למוח לפעול כראוי. התכונות השליליות הללו הם פגמים היוצרים מחשבות המפרידות בין המוח לגוף, באופן כזה שהוא לא מבחין במציאות האמיתית ומונע את החתונה בין השמים ובין הארץ באדם.

שמעו אנשים ולימדו מעֵט שחורה כיצד שער נפתח. אני גדול כגלקסיה, אך עדיין מנמיך את עצמי כאילו הייתי עט בידי חמור שכותב.

///////////////////////

אנו זקוקים לעזרתך, ה' אלוהינו, אנו זקוקים לעזרתך! אנו נהיה כנמלים הנמחצים בידי פילים, אם לא תשרה עלינו את הגנתך. אתה מקיף אותנו בחומת אש, וענן הקודש שלך לעולם לא עוזב אותנו. מדוע רכבנו בדרכים שהפכו גאווה ליהירות? היכן ניתקנו את רגלינו בעדינות מהשלווה שלא נמצאה? אף על פי כן צבענו את רגלינו בדמעות צבעוניות לקראת בוא זמן הענווה של משה. הבא לנו את החיוך בידיעה, כי אנו שום דבר. הרוס בנו את החיוך המזויף החושב כי אנו טובים מאחרים.

///////////////////////

יש להילחם בתכונות פסולות של גאווה טיפשית בעולם היהודי. המחשבה כי "אנו יהודים והם גויים" חייבת להיעקר מלבבות היהודים. הגואל חיים נתן לנו את התרופה להרס טעות זו, כשהצהיר, תוך שהוא מחבק אנשים מכל קצוות תבל באהבה: "אנו כולנו בשר אחד". עבור הנוצרים, תפיסה זו קלה יותר לקבלה מאשר היהודים או המוסלמים, לפחות בתקופה זו. גם בעבר הנוצרים חשבו כך בהתייחס לשאר אומות העולם אך לא ביחס ליהודים. המוסלמים גם היום חייבים לנתץ את סינדרום הקונפליקט שבין מוסלמים לכופרים.

אך מבחינת היהודים זוהי בעיה היסטורית מתקופת ההתגלות בסיני בשל ההפרדה שבין העם הקדוש והנבחר ישראל ובין שאר האומות שאינן קדושות. קדוש הוא גם "מופרד". בני ישראל, צאצאי יעקב, יצחק ואברהם צוו במעמד הר סיני להיות עם קדוש בפני ה', להתרחק מעבודת האלילים, מכל סוג של טומאה דרך לימוד התורה הקדושה.

העולם חייב לזכור, כי הנצרות הגיעה כ-1500 שנה והאסלאם כ-2100 שנה לאחר מעמד הר סיני. כל העולם היה אלילי לחלוטין, ואף אדם לא ידע אודות התורה עד ל"תרגום השבעים" היווני בתקופת תלמי, כ-200 שנה לפני שליחות ישוע. כל אומה חיה בהתאם למסורתה, לאליה, לפולחניה, לקסמיה, לתרופותיה, למיתוסים שלה ולדתה. כולם היו אליליים ואף אחד לא הבדיל את עצמו מן התועבות המיניות ומן הטקסים הדתיים נגד הטבע ונגד המוסריות האמיתית האהובה על-ידי ה'. התפקיד ההיסטורי הגדול של התורה הקדושה היה להפריד תחילה את ישראל מעבודת האלילים של אומות העולם האחרות.

בהיגיון אני אומר שהתפקיד ההיסטורי הראשון והחשוב של התורה היה "התבדלות". זאת הוכח על-ידי העובדה שהקושי של עם ישראל לשמור על זהותו במהלך ההיסטוריה נבע מהנטייה הקבועה של היהודים לחיות כשאר העמים, דהיינו: חיים קלים יותר, כשעול השמים לא מחייב. לפיכך, התורה הקדושה והנבואית, שחזתה את קורות עם ישראל במהלך הדורות, מיקמה את ההפרדה כדרישה ראשונה עבור הצלת עם ישראל.

חברו זאת לסבל, לשנאה, להשפלות, לרוע, לבורות, ולחוסר צדק שעל ישראל היה לשאת במהלך ההיסטוריה שלה מאומות אחרות, ככתוב בהגדה של פסח: "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם". לצערנו, מילים אלו נכונות בכל דור.

העם היהודי רחוק עד כה מתפיסת הזמן החדש שהגיע, במסגרתו עלינו להרהר בפני ה' באמת הגדולה שנחשפה בידי הגואל חיים, כי אנו כולנו בשר אחד. יהודי שחש כיהודי חש מיד כי הוא נפרד מאומות אחרות בעולם, אך הקושי נמצא בעיקר בקרב האנשים הלומדים תורה ומסורת ומאמינים בטעות כי היהודי מתעלה על הלא יהודי, חשוב ממנו, אהוב על-ידי ה' יותר ממנו, ולכן מצווה היא לשנוא את הגויים. הגואל חיים הגיע עם סימן פיוס הלבבות הגדול: "כולנו בשר אחד".

אין זו אשמת היהודים שנהגו באופן זה, מאחר שבזמנים עברו, לפני הגעת הזמן החדש, התורה וההיסטוריה שמרו עליהם תחת סימן ההפרדה. לפיכך ההצהרה: "כולנו בשר אחד" נראית כסתירה. לפני הגעת הסימנים השלמים, דרך האמצע לא יכולה הייתה להימצא, והיא זו אשר תפתור מעתה את הסתירה הזו באופן מושלם. עם זאת חשוב לציין כי היותה של כל האנושות בשר אחד לא אומרת שעם ישראל ישוחרר מהשגחת ה', מברכתו או מן ההפרדה הייחודית שלו בפני ה' בשל החוקים שברשותו! במקביל, האומות המחובקות בידי הגואל חיים והמקבלות בשמחה גדולה ברכה מן המורה הנבחר חיים תדענה, כי הוא יהודי ממסורת יהודית תימנית.

האומות הללו מכירות בייעוד ישראל. הן מבינות כי שמירת השבת היא מצווה עבור עם ישראל ולא עבורן. הן מכירות בשליחות עם ישראל בהיסטוריה ובהמשך יבינו כולן את הקשר שבין השליחות המשיחית של ישוע להיסטוריה היהודית. לצערנו, סימני השליחות המשיחית של ישוע הם נבואיים. היבטים שונים בהם חוזרים לשם תיקון, כשחלק מתייחס לעם היהודי, במיוחד לרבנים ולתלמידי התורה. זאת מאחר ששליחות ישוע התקבלה בתקופתו באופן שגוי על-ידי אנשים צרי מח ולב שהיו גם בעלי השררה. אף אחד מן היהודים לא הבין על מה ישוע דיבר, כשלמעשה גם היהודים עצמם לא הובנו בתקופות מאוחרות יותר והואשמו שלא בצדק על-ידי כל אומה בה הם חיו.

נבואות רבות של ישוע היו אמיתיות, כ"לֹא תִשָׁאֵר פֹּה אֶבֶן עַל אֶבֶן" (מתי, כ"ד, 2). היה זה הכוכב המשיחי של מלכיצדק שהשפיע עליו וגרם לו למסור את דבריו ומעשיו כנבואות. כל מה שקרה מתחת לכוכב זה, שהפך ל"כוכב כריסטו" בתקופתו של ישוע, "נכתב" בכוכבים ונמשך לאורך ההיסטוריה. נוראות דרכי ה' שנכפו על האדם, אך ללא דרכים אלו האנושות לא הייתה מגיעה אל הגאולה השלמה.

למרבה הצער, שליחות ישוע הגיעה בתקופה בה העם היהודי היה שקוע בשחיתות, בצרות אופקים, בחוסר צדק וכו'. עם ישראל היה באותה עת מנוגד לחלוטין למיקום בו הוא היה אמור להיות.

ישוע ראה ולמד בבית הספר האיסיי על מצבו של עם ישראל באותה התקופה. הכוכב שתחתיו הוא נולד, המקרים והחוויות של חייו הקצרים וההשגחה האלוהית הנסתרת שכיוונה אותו הביאו אותו לרצות לבצע את שליחות גאולתו של העם והצלתו. הוא הסכים למסור את חייו לשם כך. רצונו היה לסייע לעם היהודי בכל דרך שתידרש. זו הייתה תפילתו, וה' אלוהינו קיבל את קורבנו ושינה את גזרת השמד המוחלטת של העם היהודי – היה זה שיא הניגוד שבין הבטחות ה' לבני ישראל לשמור עליהם לעד ובין גזרת השמד המוחלטת שהחליט לגזור על העם. בשל קורבן ישוע שונתה הגזרה משמד מוחלט, השם יצילנו, להרס בית המקדש השני וליציאה לגלות בין העמים.

אומות העולם העמידו את עם ישראל במבחן בפני פיתויים תמידיים של התבוללות, ובשל כך שמרו הרבנים את ההלכה בגבולות הפרדת התורה הקדושה. בנוסף, שמרו היהודים על גאוות לב פנימית בשל שנאת הגויים בכל מדינה כלפיהם. הם הואשמו בהאשמות שווא אודות רצח ישוע, כפי שאנשי הדת הנוצרים לימדו, נתקלו ברשעות, חוסר היגיון, שנאה לא מוצדקת, שחיתות, וולגריות ובורות. ללא כל זאת, ההתבוללות בקרבם הייתה גדולה הרבה יותר. חייהם של הגויים היו קלים יותר ורחוקים מעול מלכות השמים ששרה על כתפי כל יהודי השומר את מצוות התורה הקדושה.

כוכב כריסטו בהגעתו השנייה הופך לכוכב המפליא, כפי שנחשף באמת השליחות המשיחית של ישוע. האמת הורסת את כל התיאולוגיה הנוצרית, מעוררת את העם היהודי להבנה חדשה לחלוטין של ההיסטוריה ואת לבבות אנשיו למציאות חדשה. פרק נ"ג בספר ישעיהו הופך לסמל של התבוננות חדשה ומעמיקה עם דמעות של הבנה חדשה ושל ענווה חדשה הנרכשת מ"מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו" (ישעיהו, נ"ג, 5). דברי ה' אלוהינו הם אמת. הוא פיזר אותנו בין הגויים והסתיר פניו במשך 2000 שנה.

עם זאת, אנו עם ישראל, העם הנבחר על-ידי אל שדי, העם המיוחד שהובטח לאברהם, ליצחק וליעקב אבותינו. אף אומה אחרת בעולם לא בורכה באופן כזה ולא נענשה בשל חטאיה בצורה כזו. עם ישראל היה הקורבן לאחריותו להיות כלי לגאולת העולם.

המתנות הנחשבות ביותר ניתנו לנו בזכות אבותינו הנבחרים: אברהם, יצחק ויעקב, גאולת מצרים, נס ים סוף ומעמד הר סיני, אך למרות זאת יש אנשים קשי עורף שמתקשים ללמוד שיעורים מסוימים. אנו האנשים שנבחרנו להילחם בסתירות שאנו מוצאים בעצמנו, הואיל ואנו יודעים כי הננו העם הנבחר. אנו יודעים כי זוהי חובתנו לשמש אור לגויים וכי אנו כיום רחוקים מאוד מלשמש אור לעצמנו, על אחת כמה וכמה לגויים. כל יהודי יודע בליבו כי הוא לא מגשים את ייעודו. האומות לא מודעות לרמות הבחירה החופשית שניתנו לנו.

עבורנו כל פעולה, מילה או מחשבה הופכות לכלי קודש, בשל היותנו נתונים לעול מלכות שמים כעם נבחר וכשומר עול התורה בעולם למעננו ולמענו, ככתוב: "אִם-יָמֻשׁוּ הַחֻקִּים הָאֵלֶּה, מִלְּפָנַי--נְאֻם-יְהוָה; גַּם זֶרַע יִשְׂרָאֵל יִשְׁבְּתוּ, מִהְיוֹת גּוֹי לְפָנַי--כָּל-הַיָּמִים" (ירמיהו, ל"א, 35).

בשל כך הננו הקורבנות הנבחרים שנועדו לשאת את חוסר השקט המנטאלי הגדול במסגרת הקונפליקט הקבוע בתוכנו, זה אשר רק אל שדי יפתור בזמן שיחליט. היינו אלו שסבלו סבל משיחי בגלות בין אומות העולם, כפי שרבי יהודה הלוי הסביר בספרו "הכוזרי": ישראל שווה ללב הגוף של כל העמים.

היזהרו, אומות עולם, כי עם ישראל הוא לב האומות כולן. אם הלב חלש, כל הגוף חלש, אך אם הלב חזק, כל הגוף חזק. הישמרו לכן, אומות עולם, מאחר שעם ישראל סבל סבל משיחי למען העולם כולו. אם אתם בזים ליהודים, אתם בזים גם לקורבן המשיחי של ישוע, ואם אתם שונאים יהודים, תקוללו, מאחר שקיללתם את העם המבורך שעליו נכתב: "אֹרְרֶיךָ אָרוּר, וּמְבָרְכֶיךָ בָּרוּךְ" (בראשית, כ"ז, 29). אל תביטו בפגמי העם היהודי, מאחר שהננו השריד המוכה שייעודו הוא לשמש כגאולה משיחית לעולם.

היו סבלניות, אומות עולם, ואל תוציאו את האריה מגובו, מאחר שהוא אינו השלים עם הכבש. הוא חסר סבלנות, זהיר ואין זה עדיין הזמן לשלום עמו. היזהרו, הוא מכיר רק את לעג העמים, את השנאה על היותו יהודי או בדור זה על היותו ישראלי. שנאה זו כלפיו טבעית לו כל כך, עד שאינו יכול להעריך אהבה. הוא אינו יודע עדיין היכן מסתתרים עשרת השבטים, וכי ישוע היה משיח בן יוסף. עם ישראל אינו יודע עדיין שחובתו המשיחית של הבאת אור לגויים הושלמה חלקית על-ידי הקורבן מפרק נ"ג בספר ישעיהו.

היו רגישים, בני אומות עולם, בנוגע לאנשים אותם אתם מעליבים, פוצעים או הורגים, מאחר שמדובר בעם הנבחר של ה'. לא יתקיים שלום עולמי לפני שיהיה שלום עם העם היהודי. זהו, כמובן, הקול ההיסטורי של יעקב שחייב לקבל את הברכה. אין לברכה אחיזה אם לא בשל האוהל האמיתי של התורה האמיתית של יעקב. יצחק אבינו לא ברך רק את בגדי עשו, אלא את נפש בנו, שכלו, גופו וגם את בגדיו, תוך אמונה כי הוא בנו בכורו, אך האדם הפנימי היה יעקב.

יהודים רבים לבשו את בגדי עשו בזמן בו הגואל חיים נבחר. בישראל הבגדים מן השדות הריחניים היו הקיבוצים החקלאיים, ושאר הבגדים נקשרו לשאר קבוצות החברה, אך מתחת לבגדים הללו נמצא יעקב אבינו. הקללה האפשרית, חס ושלום, שיכולה הייתה לקרות אם יצחק היה מגלה את זהותו האמיתית של יעקב לפני שברך אותו, נהפכה לברכת שמירה של יעקב: מי שיברך אותו יבורך ומי שיקלל אותו יקולל. יצחק באותו זמן רצה לברך את עשו ולא היה מרוצה מאוהל התורה של יעקב. זאת מאחר שבזמן בחירת ה' בגואל האחרון, התורה באוהל יעקב מוכתמת באמונה אלילית של אצילות, וההלכה הופכת למחמירה יותר בדקדוקי מגילת איכה מאשר בקריאת שמע. לא יהיה פשוט ליהדות הרשמית להכיר בחטא הפולחן האלילי של חב"ד, וכך גם בפגמים שונים הנוגעים לאמונה בקרב מי שאמורים לייצג אותה בימנו.

כשיוכר ויובן החטא של הקבלה השגויה על-ידי יהודים מסורתיים רבים, המצב ישתנה בחדות ובמהירות: יעקב ינקה עצמו מאלים זרים, ועולם התורה יבין מדוע לא היה הוא ראוי לברכת יצחק כאשר לבש את בגדיו של עשו.

באותו הזמן יהיה העולם היהודי המסורתי מוכן ל"פיוס לבבות" אמיתי עם יהודים שאינם מסורתיים ועם כלל האנושות, מאחר ש"כולנו בשר אחד" ואין אדם צדיק שלא חטא לעולם. אז עם ישראל יבין, כי כמו שחטא הוא בתקופת התנ"ך כך חטא הוא לפני כ-2000 שנה, ופעמוני ההבנה יצלצלו. אל תפחדו, זוהי תכנית של אל שדי והיא תגיע בבוא העת. הגואל האחרון, חיים, כבר נבחר וכל השאר יגיע. האנושות תכיר בעתיד כי בזכות הצדיק חיים הפיוס שהובטח לאליהו הנביא התממש, והעולם כולו יבין ש"כולנו בשר אחד".

==============================================

פרק 17

 

(הגנומנים של ג'יוזפה): אתה מחזיק במתנה, זו של הלב. שמחתי יוצרת הרמוניה כאשר אני שומע את ליבך.

מבורך האדם החי תחת כוכבו והולך עימו. ההרמוניה בין הלב למוח פותחת את מזלו של האדם.

==============================================

יומן: מעט לאחר חצות, 24 במרץ 1999, ז' בניסן התשנ"ט, תחיית הציפור 1, 3952, זהו ראש השנה של לוח השנה הכוכבי של הדג הגדול לוויתן. פסח יגיע בעוד 7 ימים. זו השנה ה-17 של הסימנים השלמים, במידת ההתקדשות, מתחת לסימן הגדול של האור החדש, בשנה החמישית תחת סימן הדור הרביעי.

הכרזתי בספר "המלחמה נגד הזוהר" כי השנה ה-17 של הסימנים השלמים מסמלת את הכניסה אל "זמן החזון השני" ("עוֹד חָזוֹן לַמּוֹעֵד" של הנביא חבקוק (ב', 3)).

בתקווה כי זהו הזמן של תחיית הציפור עבור ישראל. הגואל האחרון חיים רקד עם בני ישראל, על מנת לפצות על היהדות המסולפת בקרב מספר זרמים חרדיים, אשר קטעו את הנשמות הכמהות ממקור חייהם האמיתי.

היו בטוחים, כל בני ישראל, כי הצדיק חיים כעת, כמו שהיה הוא בעולם, אינו דומה כלל לחרדים, בפנים ובחוץ. הוא לא גידל זקן ארוך אלא לבש לבוש מודרני: חולצה לבנה, עניבה וכובע אפור. אם אישה רצתה ללחוץ את ידו, הוא היה לוחץ את ידה עם חיוך נעים, מ/ביט בה ומדבר אליה בדרך ארץ ובכבוד.

פעם אחת, בברית המילה של בני הבכור, אליהו, התקרב "חסיד" אל הצדיק חיים עם מבט של פחד ודאגה, מאחר שהצדיק עמד תחילה בין אזור הגברים לאזור הנשים וכאשר רצה לעזוב, פנה אל דלת היציאה היחידה שהייתה באזור הנשים. אוי גוועלד, הוא היה צריך לעבור בין הנשים כדי להגיע לדלת... מאחר שגם אנו באותו רגע עמדנו בין שני האזורים, ראינו כי אותו "חסיד" פנה למורה חיים ובייסורים של חוטא אומלל, השואף לברוח מן הרע, אמר בקול רם: "כיצד אני אוכל לצאת מכאן עם כל הנשים מסביב?".

הצדיק חיים היה רגוע, אך הביט בעיניו בנוקשות ואמר בקול נוזף: "ואתה, מהיכן הגעת והיכן היית כעת ללא נשים?!".

הצדיק חיים שנא את הטיפשות החסידית הזו.

///////////////////////

יומן: 21 באפריל 1999, ה' באייר התשנ"ט, קרב הדג: שרה טמפיירי חלמה כי הביטה בשמים בלילה. השמים היו כחולים, והיא ראתה מערכות כוכבים שונות, אך לא את המערכות המוכרות. אז קול אישר: "כן, אלו הן מערכות חדשות". - -

 ראוי לציין כי שרה לא יודעת דבר אודות 13 המזלות החדשים של הדג הגדול לוויתן. - החלום הגיע כעדות מלמעלה שלא המצאתי את 13 המזלות הללו. הם קיימים באמת והם חדשים, מאחר ששמותיהם מתגלים רק כעת דרך הסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים.

///////////////////////

נכתב כאן בעברית אודות 3 הנונים: של יהושע בן נון, הנון הפינאלית של שושן והנון הסופית של הדג הגדול לוויתן. 3 הקבלות הללו מתקשרות לשלושת הכוכבים של פה הלוויתן: כוכב ים לב הצדק, כוכב ים הנשייה וכוכב ים האימות הנבואי. 3 הנונים=150, בגימטריה קן, כקן הציפור, רמז לתחיית הציפור, המזל הראשון של הדג הגדול לוויתן. אל תחשבו שתוכלו לאחוז במזלות החדשים אם אינכם הולכים בדרכי מידות הלב.

///////////////////////

יומן: כעת י"ג בטבת התש"ס, 22 בדצמבר 1999, סוף הדקה 22, בוסנאגו. בין המילה האחרונה שכתבתי על המזלות בעברית ועד היום עברו כ-8 חודשים, ובהם כתבתי את הספרים "מסתובב הגלגל של אחשוורוש", "חנוכת החנוכות וישועת ישוע" ו"עיקרי הגאולה השלמה", בנוסף לכך שעברנו בית ויש לנו בעיות רבות כל כך, שאיני חפץ לכתוב עליהן.

הנה סיפור דגי קטן כדי לאזן את הגדוּלה המדהימה של הבשורות. נודע פתחה את פה הלוויתן, והוא רצה לשיר לאחַר שהראתה לב של צדק נגד הרשעים וזעם עז נגד השקרנים. אז הושלכה היא אל מצב שכחה מוזר, כדי שתוכל לראות את נבואתה מתממשת.

היא עברה יום נורא בתחנונים קשים שצדק ה' ירד לארץ. לאחר מכן החמור-המתוק והמעולה הגיע והזכיר את סימן המרירות המתוקה שהעברתי לו לפני 13 שנים.

בינתיים נודע ראתה בחיזיון, בעקבות חלום שראתה רחל, שילדה פרגוואית מרשעת שעבדה בסלון יופי ביצעה כישוף כלשהו נגד רחל, כדי שלא תוכל לעבוד בו.

כישוף זה בא נגד 13 כוכבי השושנה, שאליהם קשורה רחל, והיא הרגישה רע. הראיתי אז לנודע ולג'יוזפה את מערך 13 הכוכבים, והסברתי ששלושת כוכבי הגג וארבעת כוכבי הברית של המערך הנ"ל מתואמים עם 7 המעגלים הנבואיים וששת הכוכבים, 3 ו-3 בתוך הבית מתואמים עם 6 הסימנים. עם זאת, לא הצלחתי עדיין לפתור את שאלת סדרם. כאשר אמרתי שהכוכב במרכז נראה בקושי, נודע אמרה בוודאות כי זהו כוכב מלכות השמים. ג'יוזפה המתיק אז את הזנב בנשיקה ובמסר כתוב: "זנב החמור היקר, אנו כולנו כאן בשבילך" וכו'. נודע נעמדה ונשאה תפילה: "ה' הרואה הכול, אפשר לנו לראות את צדקך נגד הרשע והעוולות שבמשך אלף שנים פעלו נגד הנפשות הטובות, הפשוטות והתמימות בעולם".

לאחר מכן, לבד באוהל, הייתי יכול להבין את שאר המערך המדויק של 6 הכוכבים במספרם הנכון. קיבלתי סימן נסתר של אישור מסימני בלעם, שאותו איני יכול להעלות על הכתב, אך חשוב מכך הוא האישור בחלומה של נודע מאותו הבוקר, מעט לאחר שכתבתי בדף את הפתרונות. בחלומה נודע ראתה את 6 הכוכבים המתואמים עם ששת הסימנים השלמים ש"הומרו" או "השתנו". לאחר מכן היא ראתה שצדק מבית הדין של מעלה היה מושלם, כמו גם את גודלו העצום ועומקו. - -

זנב החמור ראתה את שלמות הצדק האמיתי של בית הדין העליון ושסימני הצדק החדש שהובטחו מגיעים. הסדר של מה שיורד מן הכוכבים הומר או שונה, וכדי להבינו אין להביט רק מנקודת מבט אישית. החלום הודיע שהסדר החדש שנוסד עבור 6 הכוכבים הומר ושונה מזה שנחתם בשנה ה-13, וכעת הסדר הנכון יכול לקשור את מערך השושנה לצדק בית הדין העליון. קשר חדש זה היה סימן לצדק החדש המגיע לעולם. בינתיים מצאתי 50 גנומנים מתורגמים מאנגלית לאיטלקית מספר החמור אוכל לחם על הצדק החדש שמגיע לעולם והשלכותיו ביחס לבחירה החופשית ולסימן המדהים של כוכב השביט מספר 9, שומאכר-לוי עם 21 פניני האמת על כוכב צדק. אישור השינוי וההמרה גרם ללווייתן לרצות לשיר, מאחר ש-13 המזלות החדשים לא יכולים עדיין לרדת, עד שמושגת התאמתם המלאה עם 13 כוכבי השושנה.

כעת פה הלוויתן נפתח, הדג הגדול רוצה לשיר, ולכן אני מכין לי משחה ומעט יין, ומכין את שפתיי לנשק את לשון הלוויתן. איזה סיפור דגי שיהפוך לחמור בהמשך!

אני בפנים עמוק בלווייתן

נישקתי את לשונו הדגית,

ונהרותיו הנפלאים מרטיבים את כפות רגליי

בשלושה עשר כוכבי השושנה המכוסה.

בואו איתי, אפוא, למקומות הדגים,

הסירו בגדי עולם ונצלול במימיו.

וכן המשכתי לנשק את פיו ואת לשונו

ופתאום בא עץ-צל של נבואה לאוהלי

ככוכבים נופלים בלילה בהיר

ואף בנימינו נוסטר הבטיח לי שהכול בסדר,

גם בלעם בא לראות

אם מלאתי את אתוני בנבואות

כשאני עומד שם באריכות

כדי להתעלות בצל עץ הנבואה,

ומלאכו של לוויתן אמר לי

''שיר חדש של לוויתן ושל עץ הנבואה,

מין חדש של תהילים על המזלות,

כשאני בולע אותך בגרוני הנבואי''.

והביט בלעם באקסטאזה,

מנסה עוד למות מות ישרים

בזכות נבואותיו שקלחו מגרונו

כשניסה לגנוב את הכוחות

ממזלותיו של הדג הגדול לוויתן.

==============================================

פרק 18

 

חותם הברית השלמה של הגאולה השלמה נקרא גם תפארת הברית.

החותם של הברית החדשה השלמה סוגר את כל המידע הנוגע לגאולה השלמה בהקשר רשמי ומאוחד: העקרונות, הסימנים, העדויות וההסברים שלא יכולים להשתנות. החותם סוגר לפיכך את אותם עקרונות, סימנים וכו' בהקשר המאוחד של ספר השושנה (ספר משנת חיים).

יש, כמובן, המשך לגילוי הגאולה השלמה, אך הכרחי שכתבי ספר השושנה ייסגרו בחותם, כדי שאף מידע מהם לא ייפגע בהמשך.

קטגוריות מסוימות יישארו עם זאת פתוחות לשם המשכם, כחוק החדש, כמנהג החדש וכעדויות החלומות של הגאולה השלמה. הבסיס, העקרונות, הסימנים והסבריהם ייחתמו בתוך מסגרת 13 עלי הכותרת של השושנה.

החוק החדש, שעליו אני אחראי, נוסד, תודה לאל שדי, בהקשר "30 הצעדים" ובלוחות מגוונים. לוחות אלו עדיין לא שלמים, אך מה שנכתב נחתם בחותם הברית החדשה השלמה. ביחס למה שיש עוד להשלים, אני מאמין שבעזרת השם אעבוד על כך (אני כותב כאן באפריל 2011). כל מה שיושלם בזמני ייחתם בחותם הברית החדשה השלמה. מה שיתבצע לאחר זמני לא ייכלל בספר משנת חיים, אלא בכתבים של המשך הגאולה השלמה, בידי מי שייבחר על-ידי הגואל חיים.

יש עדיין חוקים חדשים שיתגלו לכשיידרש, לדוגמא: חוקים רבים מפורטים הנוגעים למזבחות ולכהונה של בית התפילה של הגאולה השלמה. הכול כעת נמצא בסימנים, אך אנו עדיין רחוקים מהגשמתם ההיסטורית, וצריך לעבור את הדור הרביעי לפני שהגשמה כזו תתרחש.

למעשה, מה שנחתם בספר השושנה הוא המשנה החדשה של הגאולה השלמה. כפי שמשנת יהודה הנשיא הייתה צריכה להיחתם ולהיסגר בזמנה, כך גם ספר משנת חיים חייב להיחתם ולהיסגר בברית החדשה השלמה. מאחר שכתבים רבים נכתבו ובשל זמני הסימנים של הדור הרביעי, החותם של הברית החדשה השלמה הושלם בשנה ה-13 של הסימנים השלמים. ספרים וכתבים רבים אחרים נכתבו מאז, תודה לאל שדי, וכולם נחתמו בברית החדשה השלמה.

נראה שכעת, לאחר שנכנסנו לשנה ה-29 של הסימנים השלמים, ולאחר העניינים הנוגעים לתיקונים (ב"תוספת למתחזה" ו"תוספת למתחזה 2" Aggiunta all-‘Impostore and Aggiunta all’Impostore 2) של הסימנים והחותמות המוזכרים בתיקון יוחנן, רצוי שהחותמות של הברית החדשה השלמה והגאולה השלמה ייסגרו סופית, חותם. אין זה אומר, כאמור, שלא ניתן לעבוד על כתבים לא גמורים, אך מדובר בסגירה סופית של הברית החדשה השלמה.

ראוי להזכיר כי החל מן השנים הראשונות אמרתי שהברית החדשה השלמה, עם מה שהיא מכילה, חייבת בחינה מחדש כל 35 שנים, וללא ספק על-ידי החמורים שנבחרו לבצע זאת. גם עניין זה לא פוגע בחותם או בסגירה של הברית החדשה השלמה אלא הוא הכרחי להמשכה.

בכל מקרה, כמות גדולה של דברים חדשים התגלו ונכתבו מן השנה ה-13 ועד היום, ויש התפתחויות מדהימות בברית החדשה השלמה מאז. לדוגמא, הסימן החשוב מאוד "שלושה הם אנשי הגאולה: משה, ישוע וחיים" הגיע רק בשנה ה-17, והתקבל בחלום על-ידי ג'יוזפה. גם הסימן שבבית התפילה יש 7 קומות, 13 מזבחות תפילה ומחצלת אסלאם יהיה מקום לקורבנות לפי הנאמר בתורה, אף על פי שאין הוא חלק מן המנהג החדש ולא עבור כולם, הגיע רק לאחרונה, לפני שנתיים לערך, בחלום של ג'יוזפה. אני מניח שרמה של השלמת המזבחות החדשים והמנהג החדש חייבת להיות מושגת לפני שיופצו הבשורות החשובות הללו.

חשובים היו בשנים האחרונות: 1. תיקון הנצרות. 2. התפתחות סימני הכוכב של 120 ואז של 127, עם ידע נוסף של מערך המשושה, 6 פעמים 6, ולכן 36 כוכבים נסתרים של הגאולה, באופן ספירת 120, ו-7 כוכבי המערך המשלים את הקדושה החדשה של הגאולה השלמה.

בעיקר עבור תיקון הנצרות נכתב (באיטלקית) חמור הכוכבים, חמור השושנה וחמור הרקיע החדש (עלה כותרת שישי). ספר חמור הרקיע החדש מכיל את תיקון האוונגליון הרביעי ומתי הילד (עלה כותרת חמישי), שקושר את ההיסטוריה האמיתית של שליחות ישוע המשיחית לברית החדשה השלמה, שמהווה המשך אמיתי של התנ"ך האמיתי. גם התיקון המוגמר והחשוב מאוד של פאולוס מתרסוס מתחיל בספר (נכתב באנגלית): "החמור חוזר לאמריקה", שנכתב לקראת נאום ההכתרה של נשיא ארצות הברית אובמה, ואז ממשיך בספר נפרד הנקרא "פאולוס ופאולוס" (נכתב באנגלית, תורגם לעברית על-ידי משה לוי). בחודש שעבר נכתב תיקון יוחנן שהוזכר לעיל, לאחר הסימן שהתקבל בחלומו של סולי קמחג'י ובו זרה מזנזרה די מוקניה הוא למעשה "משיח הבהמות".

תיקון זה של האפוקליפסה הביא לחותם המוגמר של הגאולה השלמה.

גם הספר "מסתובב גלגל אחשוורוש" (באיטלקית), נחתם בספר השושנה.

שימו לב גם לספרה של אנה גספרוטי "הקוד המשיחי של ישוע, שהוסבר למתי הילד" (Il Codice Messianico di Gesu’, spiegato a Matteo Bambino) ולשני הספרים של דניאל מניגרסו "אני אוהב את ישוע האמיתי ו"המתחזה שרוצה לגנוב את כנפי הסוס הלבן" (Amo il Vero Gesu’and ‘L’Impostore che volle rubare le Ali al Cavallo Bianco’). ספרים אלו נכתבו בסמכותי, אך הם אינם נחשבים חתומים בעלי הכותרת של ספר השושנה. יש להתייחס אליהם כ"ספרי זנב החמור", המכוונים להגיע לעולם, ורצוי שייחשבו כספרים חיצוניים לספר משנת חיים, מה שיסייע להפצתם.

מאידך גיסא, רשימת החלומות שהוכנה על-ידי אנה גספרוטי (באיטלקית), אף על פי שיש לבדוק אותה מחדש, נחתמת בוודאות בעלה הכותרת הרביעי של ספר השושנה.

הספר (בעברית) "אור חדש לרמב"ם" נחתם בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת הראשון של ספר משנת חיים. דוד לוי עבר על הספר וביצע תיקונים. הוא עובר כעת על ספר חשוב נוסף בעברית "סימני התורה של אליהו הנביא עם הנקודות על "וישקהו" (בראשית, ל"ג, 4), המוסברות על פי הדג הגדול לוויתן".

הפרקים של ספר זה (באנגלית) "הדג הגדול לוויתן" (שתורגמו לעברית על-ידי משה לוי) נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת ה-13 של ספר השושנה. היו צריכים להיכתב 4 ספרים, אך עד כה רק הספר הראשון נכתב.

הספר בעברית "פירוש באר שבע" נכתב, ברוך השם, ונחתם בחותם הברית החדשה השלמה בעלה האחד עשר של ספר משנת חיים.

הספר בעברית "חמישה לוחות הברית", המכיל את "החרם מדאורייתא" נגד דוקטרינת האצילות השקרית ונגד משיחות השקר של חב"ד, נחתם בחותם עלה הכותרת הראשון של ספר משנת חיים. הספר שמוצב יחד עם ספרנו הוא ספרו של יחיא אבן שלמה אלקאפח, "מלחמות השם". תרגמתי ספר זה לאנגלית, ויש לנו גם תרגום באיטלקית של דוד לוי, שפורסם בהוצאת ספרים "ג'יונטינה" (Giuntina) בשנת 1983. ראו גם את הטקסט (באנגלית): "המלחמה נגד הזוהר" נגד בית הספר הקבלי של הרב אשלג בישראל.

כל כתבי תיקון הנצרות נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת החמישי של ספר השושנה, ומגיעים תחת הכותרת "ספר המפליא": מתי הילד, תיקון יוחנן, ישועת ישוע, תיקון פאולוס, פאולוס ופאולוס, הספר "בין הסימנים ההתחלתיים לסימנים השלמים" – הסימנים ההתחלתיים ביחס לסימנים השלמים של הגאולה השלמה והספר "מסתובב הגלגל של אחשוורוש".

מלבד 30 הלוחות ולוחות אחרים בחוק החדש, הקדמת החוק החדש נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת השני של ספר השושנה.

מלבד כתבי המנהג החדש עצמו, גם הטקסט שנקרא "משולם" (בעברית) נחתם בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת השלישי של ספר השושנה.

כתבים רבים של החמור האוכל לחם נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת השישי של ספר השושנה.

בנוגע לעלה ה-12, "ספר הכוכבים" נחתם בו, אך עלי לעבור על כולו שוב. גם 13 החוברות של ספר הכוכבים צריכות עדיין להיכתב, בעזרת השם.

הכתבים המוכלים בשרשרת של החליל האדום או בשמו המלא של הטקסט: "הברית היורדת מחול הנקב השמיני של חלילו האדום של עשו" נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת ה-13 של ספר משנת חיים.

הכתבים הנוגעים להתבוננות המשולשת נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת התשיעי של ספר משנת חיים. עלה כותרת זה מכונה "מלאך ה' העומד בין ההדסים". יש לו שתי מטרות: האחת היא אוטוביוגרפית והשנייה היא חוכמה. יש בו הספר "חוכמה, ישנה וחדשה" (שחציה נכתב באיטלקית וחציה באנגלית), אך עדיין יש לבצע עבודת עריכה וארגון רבה בעלה כותרת זה.

העלה התשיעי מוקדש לצדיק חיים, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים, והכתבים בו נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת התשיעי של ספר השושנה. ראו את הספר "13 שנותיי עם הצדיק חיים". ישנם גם כתבים אחרים שיש לערכם במסגרת עלה כותרת זה, כולל חלומות שבהם הופיע הגואל חיים. חלק מתיקון יוחנן וחלק מן ההסברים של הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים שייכים לכאן.

יש טקסט, שנערך על-ידי נודע והורחב על-ידי אנה גספרוטי, אודות הנבואות המתייחסות לדור הרביעי. כתב זה נחתם בחותם הברית החדשה השלמה של עלה הכותרת השמיני של ספר משנת חיים, ומכונה "מזבח הנביא". ישנן גם תוספות שיש לשייך לעלה כותרת זה.

הספר "בשורת המלאך גבריאל" נחתם בחותם הברית החדשה השלמה בעלה הכותרת השביעי של ספר משנת חיים, אך חלק גדול בו עדיין צריך להיכתב, בעזרת השם.

ברוך ה' אלוהינו שהסגירנו בברית האמת.

אנו, החמורים הראשונים האוכלים את לחם הגאולה השלמה נחתמים בברית האמת של הגאולה השלמה. זאת מאחר שחותמות האמת נחתמות בחותם הברית החדשה השלמה, ואנו מאמינים באמיתותם.

האמת של בחירת אל שדי בגואל האחרון חיים, מצנעא, תימן, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

אמת הסימן "בא הזמן" הוא החותם של אליהו הנביא, זכרו לברכה, עבור פתיחת הסימנים השלמים של הגאולה השלמה לעולם, בזכות הצדיק הנבחר חיים, כמו גם עבור פתיחת הנבואות החדשות של הדור הרביעי, והוא נחתם בחותם הברית החדשה השלמה. ככתוב: "כג הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא. כד וְהֵשִׁיב לֵב-אָבוֹת עַל-בָּנִים, וְלֵב בָּנִים עַל-אֲבוֹתָם" (מלאכי, ג', 23-24) – הפיוס מגיע דרך הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. "לפני בוא יום ה' הגדול והנורא" – הדור הרביעי.

אמת זמן הדור הרביעי בן 65 השנים, המתחלק ל-35 שנים ול-30 שנים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

אמת תחיית הצדיק חיים המנהל את מלכות השמים כשופט המשוח במלכות השמים נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

האמת של ספר הכוכבים של אברהם אבינו, המכיל את כוכבי הגאולה, כפי שלימד אותנו הגואל חיים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

האמת שהצדיק חיים היה ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה. האמת שהסברתי אני, פרץ (פול) גרין, בנוגע לל"ו הצדיקים הנסתרים, כפי שקיבלתי ישירות מהצדיק חיים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה. גם אמת היסוד של מערך 250 הצדיקים החיים באמונתם (גם אם כיום מספר הצדיקים לא הגיע עדיין ל-250) נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

אמת גילוי כוכב כריסטו, המגיע בזכות הענווה בהגעתו השנייה, כמו גם התיקון הגדול בנצרות, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

האמת של ההיסטוריה האמיתית והמאירה של ישוע, ושהותו בבית הספר האיסיי שלוש שנים מלאות לפני שנטל על עצמו את השליחות המשיחית, כפי שלימד אותנו הגואל חיים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם אשר הבדיל את בני ישראל בקדושה ובהשגה של "מלך המשיח" מכל "קדושות" ו"השגות" "משיח" של אומות העולם. אמן.

אמת בית התפילה החדש בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה. האמת כי זהו בית התפילה המנובא עבור כל העמים, ויהפוך להיות בית המקדש בירושלים נחתם בחותם הברית החדשה השלמה. האמת כי בית התפילה יעמוד גם בבאר שבע נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

אמת הכהונה החדשה בבית התפילה החדש נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

האמת כי הדרגות השונות של משיחת הכוהנים והכוהנות בבית התפילה הן בסמכות בלעדית של הגואל חיים, השופט המשוח במלכות השמים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

האמת של סימן החמור אוכל לחם נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה. זוהי ההגשמה האמיתית של הנבואה בזכריה, ט', 9: "הִנֵּה מַלְכֵּךְ יָבוֹא לָךְ צַדִּיק וְנוֹשָׁע הוּא עָנִי וְרֹכֵב עַל חֲמוֹר וְעַל עַיִר בֶּן אֲתֹנוֹת". העיר בן אתונות מכיל את סימן הסוס הלבן, השותף המסייע והנאמן של סימן החמור אוכל לחם.

אמת המערכות החדשות של כוכבי הגאולה ושל המספר והסדר של כוכביהם נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה. היא כוללת את 7 כוכבי העגלה הגדולה (המצקת הגדולה), 7 כוכבי בית הדין של מרדכי הצדיק, 5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש, 13 כוכבי השושנה, כוכב כריסטו (כעת כוכב המפליא), 3 כוכבי פה הלוויתן, 13 מערכי הדג הגדול לוויתן, כוכב העורף שעובר "ונהפוך הוא" והופך לכוכב הנון שלוש פעמים: אחת עבור הנון של יהושע בן נון (הכוכב ה-50), אחת עבור הנון הפינאלית של שושן (הכוכב ה-119) ואחת עבור הנון הסופית של לוויתן (הכוכב ה-120), המשושה של 6 פעמים 6 כוכבים, 6 כוכבי העין הימנית, 6 כוכבי העין השמאלית, 6 כוכבי האוזן הימנית, 6 כוכבי האוזן השמאלית, 6 כוכבי הנשימה, 2 כוכבי הלשון ו-7 כוכבי הקדושה החדשה. כל 127 הכוכבים הללו של הגאולה נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה.

כל החותמות המוזכרים ואלו שיוזכרו הם אמיתיים וקדושים לאל שדי. מי שינסה לשנותם או "לאחוז" בם ולהשתמש בהם למטרות אחרות מאלו האמיתיות של הגאולה השלמה, בזכות הגואל חיים, ייענש בחומרה במיתה בידי שמים. זאת מאחר שחותמות הסימנים השלמים של הגאולה השלמה מסמלות את החיים החדשים למען הדורות של העולם החדש שיגיע, וכל התערבות כדי לנסות ולשנותם או לאחוז בהם כדי להשתמש בהם למטרות שאינן מטרות אמיתיות של הגאולה השלמה, פוגעת בהפצת אמת הגאולה השלמה המובטחת של ה' לעולם. לפיכך גזר דינם מבית הדין של מעלה יהיה מיתה בידי שמים. לא יינתנו רחמים עליהם, מאחר שאם הם נשארים עם כוונותיהם הרעות ומעשיהם המקוללים, הם ייצגו, השם ישמרנו, מוות רוחני לדורות הבאים, חס ושלום. בשל כך הם יושמדו בידי שמים בגזרות מבית הדין של מעלה.

לא תינתן להם חמלה או חנינה, ולא משנה אם מדובר בגבר או באישה. ברית המילה החדשה עבור הלא יהודים על מזבח מלכיצדק, ללא מחויבות למצוות היהודים, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

ישנם 13 בריתות חדשות שנחתמות בברית החדשה השלמה, ואלו הן: 1. הברית החדשה של החוק החדש של הגאולה השלמה. 2. הברית החדשה של בית התפילה המנובא של הגאולה השלמה. 3. הברית החדשה של ברית המילה על מזבח מלכיצדק. 4. הברית החדשה של ברית המילה על מזבח אפרים. 5. הברית החדשה של ברית המילה על הברית של ברית המילה ליהודים על מזבח יהודה. 6. הברית החדשה של ברית המילה לנשים (חתך קרוב ללב). 7. הברית החדשה עם המים. 8. הברית החדשה עם הלשון. 123 ברכות של הברית החדשה השלמה עצמה שנאמרת בין 9. שמיני עצרת (41), 10. ה-12 במרץ (50) 11. וחנוכת החנוכות (32). 12. ברית הכהונה החדשה של בית התפילה. 13. הברית החדשה של הקבלה האמיתית החדשה של הדג הגדול לוויתן.

אלו הן 36 המידות הנחתמות בחותם הברית החדשה השלמה: 10 המידות של הטור האמצעי של ההתבוננות המשולשת, 13 המידות של אסתר, ו-13 המידות של הלב הטוב. ישנם גם 4 שערי זהב (ענווה, סבלנות, רצינות וצניעות) ו-4 שערי כסף של שאיפה (אהבה, חמלה, כוח האופי, כוח הניגוד).

ישנם 7 מעגלים נבואיים הנחתמים בחותם הברית החדשה השלמה. כל אחד מהם עם שם אחד מ-7 שמותיו של ה' אלוהינו: אל שדי, ה' אלוהינו, אל עליון, אל חי, ה' אל עולם, ה' צבאות, אהיה אשר אהיה.

השמירה החדשה של הדג הגדול לוויתן כפי שהתקבלה על-ידינו, הכוללת את חמשת האלמנטים שמכילים אותה ואת 3 האלמנטים שמשלימים אותה, כפי שנכתב בברית החדשה של הנון הפינאלית בסימן "כה וכה", 25 ו-25, נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

==============================================
פרק 19

 

המשך החותם של הברית החדשה השלמה:

הנון הפינאלית הגדולה

קיבלתי את סימן החותם הסופי כ:

אהיה שושן

יצחק שושן

חותם שושן

 

הסימן החדש הזה כולל את קוד כל ההיבטים של הגאולה השלישית השלמה בזכות הצדיק הנבחר, הגואל חיים. אהיה שושן נסתר בגאולה השלמה. יצחק שושן נסתר בגאולה השנייה של מרדכי ואסתר. חותם שושן נסתר בגאולה השלישית השלמה.

לפיכך יש לנו כאן צורה של סימן שושן, שלושת השמות של השם המלא אהיה אשר אהיה. סימן שושן מייצג את ההיבט הנסתר של ניסי אל מסתתר, ישתבח שמו, אשר כביכול מסתיר את עצמו בפעולות ישועתו למען גאולת ישראל. החותם של שושן מלא ברמיזות. לדוגמא: מאחר שהוא מסמל את פורים של התוכנית הגאולית, אהיה שושן מעניק את השם "אהיה" הראשון, אך בזמן עתיד, תוך חיזוי הגעת פורים ההיסטורי, גם את ה"שין" של השם השני "אשר". יצחק שושן הוא בסימני יצחק של השם "אשר", אך גם בזמן עתיד, כשם יצחק. הסיבה היא כי כל סימני יצחק מתחילים בשם "אשר", אך הם לא מושלמים היסטורית עד שהם מגיעים לסימני יעקב של הגאולה השלישית השלמה.

זה נכון לגבי ה"אלף" של "אשר", מאחר שהנבואה האחרונה של מלאכי (ג', 23-24) והפיוס הגדול של הלבבות מתחילים רק עם סימן "בא הזמן" של הגאולה השלמה.

זה נכון לגבי ה"שין" של "אשר" בסימן השלם של שושן של הגאולה השלמה, מאחר שמדובר בצורך היסטורי מוחלט למען ישועת ישראל. אנו מדברים לפיכך על הפורים הגדול והחדש של הגאולה השלמה שלבסוף הוא גם אוניברסאלי. הצחוק ההיסטורי האמיתי של יצחק מתגלה רק בגאולה השלמה.

זה נכון גם, כמובן, לגבי ה"ריש" של "אשר", כי רק בגאולה השלמה מגיעים התיקון הגדול של הנצרות והרפורמה הגדולה ביהדות. הדבר בא במקביל לגילוי החדש של הסימנים השלמים בהשוואה לסימנים ההתחלתיים. עד הגעת הסימנים השלמים, אף אחד לא ידע על הסימנים ההתחלתיים שישוע קיבל בבית הספר האיסיי.

ה"שין", עם זאת, קשורה לשושן פורים, בעוד ה"ריש" קשורה לסימני חנוכת החנוכות ובית המקדש הסופי.

שימו לב שסימן 50 קילו דם נגד שונאי ישראל ונגד אויבי האנושות הוא הכרחי בדור הרביעי הסופי הזה, מאחר שבכל ההיסטוריה עד כה השמדת האויבים הוגבלה והעולם המשיך, עם זאת, בדרכיו השגויות. לעומת זאת, הדור הרביעי הסופי מייצג את השינוי הגדול ביחס לעבר ומוביל לדורות הגאולה השלמה.

הנון הפינאלית של שושן מסתיימת 3 פעמים בחותם שושן, אך סימן 50 קילו דם הוא הנון הפינאלית הרביעית, שממנה נובעת הקללה נגד המן שיוצרת "ונהפוך הוא", במסגרתו כוכב העורף הופך לכוכב הנון. הנון הפינאלית של 50 קילו דם מעניקה גם 50 ברכות הנובעות ממידות מרדכי ואסתר. הנון הפינאלית הרביעית, עם זאת, מוכפלת: 50 קללות נגד המן ו-50 ברכות לאסתר ולמרדכי, כהכפלה של הסימן השלם החמישי של הדור הרביעי והבניין החדש.

אנו זקוקים עדיין לנון הפינאלית החמישית כדי להשלים את חותם שושן, מאחר שכוכבי אסתר במלכות אחשוורוש הם חמישה. לפיכך אחרי הנון הפינאלית של 50 קילו דם ה"מתקנת" את כוכב הרוש, הנון הפינאלית החמישית חייבת להיות קשורה לכוכב אסתר.

בשל כך הנון הפינאלית בברית החדשה השלמה של השנה ה-13 ניתנה בסימן השמירה החדשה, בצורת "כה וכה", 25 ו-25, והורחבה ל-50 חותמות. 25 משלבים את 5 האלמנטים של השמירה החדשה עם 5 הכוכבים של בית הדין העליון של מרדכי הצדיק. כתבתי 25 חותמות חדשים של הגאולה השלמה המשלבים את 5 הנקודות עם 5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש, כדי להשלים את הנון הפינאלית של השמירה החדשה. 25 הראשונים קושרים את 5 הנקודות של כוכב הדג (5 האלמנטים של השמירה החדשה עם 5 הכוכבים של בית הדין של מרדכי) ו-25 קושרים את 5 הנקודות של כוכב הדג עם 5 כוכבי אסתר במלכות אחשוורוש.

50 החותמות החדשים נחתמים בברית החדשה השלמה במסמך של החותם הסופי. אני מחדש כאן את השמות של החותמות החדשים:

1. חול מונטה רוסו אל מארה (Monte Rosso al Mare, בתרגום חופשי: ההר האדום על הים), הקשור לכוכב אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של סיני שעיר.

2. חול מונטה רוסו אל מארה, הקשור לכוכב הסבלנות הכוהנית, נושא את הנון הפינאלית של הכהונה הטבעית.

3. חול מונטה רוסו אל מארה, הקשור לכוכב ההצלה המנצחת, נושא את הנון הפינאלית של שליחות המלחמה הענווה.

4. חול מונטה רוסו אל מארה, הקשור לכוכב אבן על אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של ההכרזה האוניברסאלית.

5. חול מונטה רוסו אל מארה, הקשור לכוכב תכלת מרדכי, נושא את הנון הפינאלית של בית הדין האוניברסאלי.

6. האבן השחורה, הקשורה לכוכב אבן האיזון, נושאת את הנון הפינאלית של החוק האוניברסאלי החדש.

7. האבן השחורה, הקשורה לכוכב הסבלנות הכוהנית, נושאת את הנון הפינאלית של הכהונה המאוזנת.

8. האבן השחורה, הקשורה לכוכב ההצלה המנצחת, נושאת את הנון הפינאלית נגד הנון הפינאלית של כל הדוקטרינות השקריות.

9. האבן השחורה, הקשורה לכוכב אבן על אבן האיזון, נושאת את הנון הפינאלית של הנבואות האוניברסאליות.

10. האבן השחורה, הקשורה לכוכב תכלת מרדכי, נושאת את הנון הפינאלית של הרצינות הגאולית החדשה.

11. הענף הקרוב לים הקשור לכוכב אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של העץ החדש האוניברסאלי.

12. הענף הקרוב לים, הקשור לכוכב הסבלנות הכוהנית, נושא את הנון הפינאלית של המים השקטים של הכהונה.

13. הענף הקרוב לים, הקשור לכוכב ההצלה המנצחת, נושא את הנון הפינאלית של הלב החזק אך הנוזלי.

14. הענף הקרוב לים, הקשור לכוכב אבן על אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של הלב הנבואי האוניברסאלי.

15. הענף הקרוב לים, הקשור לכוכב תכלת מרדכי, נושא את הנון הפינאלית של הלב האוניברסאלי המוגן.

16. העור השחור, הקשור לכוכב אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של הדיוק האוניברסאלי החדש.

17. העור השחור, הקשור לכוכב הסבלנות הכוהנית, נושא את הנון הפינאלית של הברכה האוניברסאלית של מלכיצדק.

18. העור השחור, הקשור לכוכב ההצלה המנצחת, נושא את הנון הפינאלית של המשנה החדשה המובנת מעצמה.

19. העור השחור, הקשור לכוכב אבן על אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של האומץ הנבואי.

20. העור השחור, הקשור לכוכב תכלת מרדכי, נושא את הנון הפינאלית של הגנת הזנב הכפול של הדג הגדול לוויתן.

21. כוכב הדג, הקשור לכוכב אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של השמחה בחמשת הספרים של משה.

22. כוכב הדג, הקשור לכוכב הסבלנות הכוהנית, נושא את הנון הפינאלית של הדרך ארץ הכוהנית.

23. כוכב הדג, הקשור לכוכב ההצלה המנצחת, נושא את הנון הפינאלית של הימים הארוכים של סימן החמור אוכל לחם.

24. כוכב הדג, הקשור לכוכב האבן על אבן האיזון, נושא את הנון הפינאלית של הרגליים היחפות.

25. כוכב הדג, הקשור לכוכב תכלת מרדכי, נושא את הנון הפינאלית של מגילת אסתר האוניברסאלית.

1. אח: הנון הפינאלית של התיקון האוניברסאלי.

2. חש: הנון הפינאלית של הרגש האוניברסאלי החדש.

3. שור: הנון הפינאלית של הדג הגדול בארמון אסתר.

4. רוש: הנון הפינאלית של מגן הכבד.

5. אסתר: הנון הפינאלית של הגאווה הנשית הענווה והחדשה.

6. אח: הנון הפינאלית של האירוח האוניברסאלי.

7. חש: הנון הפינאלית של הכוח האוניברסאלי הפנימי.

8. שור: הנון הפינאלית של היושר האוניברסאלי הפנימי.

9. רוש: הנון הפינאלית של האנטי-קיצוניות.

10. אסתר: הנון הפינאלית של מדרגות השיש השחור הנסתרות במדרגות השיש הלבן, החושפות את סימן שושן החדש.

11. אח: הנון הפינאלית של האחווה האוניברסאלית החדשה.

12. חש: הנון הפינאלית של היופי הפנימי.

13. שור: הנון הפינאלית של חמש הקרניים.

14. רוש: הנון הפינאלית של הדם הנקי.

15. אסתר: הנון הפינאלית של מלכות הלב.

16. אח: הנון הפינאלית של היושר האוניברסאלי החדש.

17. חש: הנון הפינאלית של האיזון האוניברסאלי החדש.

18. שור: הנון הפינאלית של שור הבר האוניברסאלי.

19. רוש: הנון הפינאלית של הדם החדש נגד חוליי הדור הרביעי.

20. אסתר: הנון הפינאלית של ההגנה האוניברסאלית החדשה עבור בעלי החיים והטבע.

21. אח: הנון הפינאלית של הענווה המשולשת של השושנה.

22: חש: הנון הפינאלית של הלב המשולש החדש: הלב הנבואי, לב השושנה והלב של הדג הגדול לוויתן.

23: שור: הנון הפינאלית של השושנה המשולשת החדשה: השושנה של ספר משנת חיים, השושנה של ספר הכוכבים והשושנה של 13 המידות של מדרגות השיש הלבן בארמון אסתר.

24. רוש: הנון הפינאלית של ההתלהבות המשולשת החדשה למען הטוב של הזולת.

25. אסתר: הנון הפינאלית הארוכה מן הנון של יהושע בן נון לנון של בית הדין של מרדכי הצדיק, הנון של ארמון אסתר המלכה, לנון הסופית של הדג הגדול לוויתן בחותם הגדול והסופי של הסימנים השלמים של הגאולה השלישית השלמה, בזכות הצדיק והגואל האחרון, חיים.

///////////////////////

כעת אקרא 24 אותיות של החותם ביחס למזלות הלוויתן כדי להשלים את סימן שושן:

אהיה - תחיית הציפור, מלכות הג'ירף, סוף הדקה, מלכות הג'ירף.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

יצחק - סוף הדקה, מלכות הג'ירף, אגם מלח, כוכב התוכנית.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

חותם - אגם מלח, כוכב התוכנית, עמק מרקורי, יופי גן עדן.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

///////////////////////

ישנן מספר דרכים לקרוא אותם. זוהי קריאתי כדי לפתוח את בסיסם:

אהיה - תחיית הציפור, מלכות הג'ירף, סוף הדקה, מלכות הג'ירף.

הייתי מת רוחנית, אך קמתי בסימן השלם של תחיית הצדיק חיים. לכן הבטתי מעלה אל מלכות השמים, המנוהלת על-ידי השופט המשוח במלכות השמים. אני חייב להיות עקבי בחיפושי כדי להצליח לפני סגירת סוף הדקה, בעוד שלעלייה על מדרגות השיש הלבן של מלכות השמים אין סוף.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

נכנסתי אל הברית החדשה השלמה, שאפשרה לי להרהר בתוכנית האלוהית המדהימה של הגאולה השלמה. זאת מאחר שתפארת הברית השלמה מעוררת את השכל והלב אל המים יקרי הערך של ברית האמת. לפיכך אני יושב בגוב האריה ללמוד תורה ולחשוב על החוק החדש של הגאולה השלמה.

יצחק - סוף הדקה, מלכות הג'ירף, אגם מלח, כוכב התוכנית.

אצחק בצחוק יצחק לאחר סוף הדור הרביעי, כאשר אראה את ירידת מלכות השמים אל הארץ. אז כל מי שמחפש אחר זכות יוקסם מן הטעמים הנפלאים והפתרונות הגאוליים של הברית החדשה השלמה ויתבונן בתוכנית ה' בהבאת הגאולה השלמה לישראל ולאנושות.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

אתעמק במים המלוחים והעמוקים של הלווייתנית, כדי שאתפלא יותר על התוכנית ההיסטורית של ה', ואנו נראה כיצד העולם החדש נחתם בברית החדשה השלמה של הגאולה השלמה, וכיצד חוקי ה' ייכתבו בתוכנו ובליבנו.

חותם - אגם מלח, כוכב התוכנית, עמק מרקורי, יופי גן עדן.

הו, לשחות לעד במים הטעימים של ברית התפארת השלמה ולהיחתם לעד במיזמי תוכנית ה' הנפלאה. עמוקות הן המחשבות של ה' ברוך הוא בהבאת יופי גן העדן לארץ.

שושן - אגם מלח, כוכב התוכנית, אגם מלח, גוב האריה (נון סופית).

במים הנסתרים של תכלת מרדכי המלכותית והגדולה, הצדיק הנבחר נקשר להולדתו הנסתרת, בה הוא נולד נימול כולו בשחר יום מתן תורה, במסגרת הגשמת הבטחת ה' לישראל להביא אותו אל גאולתו השלמה. התורה עצמה עם מסורת ישראל נכנסת אל תפארת הברית החדשה השלמה, כפי שהדג הגדול מכין את חלקי המשתה הגדול עבור הצדיקים, עם טעמים מעודנים של הלווייתנית, כשגם בשר שור הבר נאכל על-ידי האריה בגובו ומוענק כמזון לעולם בחוק החדש של הגאולה השלמה.

==============================================

פרק 20

 

המשך החותם הסופי של הברית החדשה השלמה:

חותם תיקון הנצרות

 

כל מה שנכתב כחלק מספר המפליא או בכל טקסט מ-13 עלי הכותרת של השושנה הנוגעים לתיאולוגיה הנוצרית או להיסטוריה האמיתית של שליחותו המשיחית הטרגית של ישוע בן יוסף ומרים נחתם בתפארת הברית החדשה השלמה.

אני מציין כאן את מהות השליחות:

השליחות שישוע לקח על עצמו הייתה משיחית, וגם אם המשיחות סולפה לאחר מכן לתיאולוגיה אלילית, מיליונים רבים של נוצרים במהלך הדורות קיבלו ישועה חלקית ממנה. המשיחות חייבת להביא איתה ישועה, ואף על פי שהישועה לא הייתה מושלמת היא היוותה צורך היסטורי, שבלעדיו הגאולה השלמה לא הייתה מתאפשרת.

למעשה הישועה החלקית של שליחות ישוע הייתה משולשת: 1. עבור ישראל. 2. עבור הצאן הנאבד של בית ישראל. 3. עבור אומות העולם שהפכו לנוצריות.

עבור עם ישראל, קורבן ישוע הקל על גזרת השמד המוחלטת, השם ישמרנו, שהפכה לגזרה פחות קשה - חורבן בית המקדש השני, בעוונות הרבים, וגלות בין אומות העולם.

ישוע אמר: "לֹא שֻׁלַּחְתִּי בִּלְתִּי אֶל הַצֹּאן הָאֹבְדוֹת אֲשֶׁר לְבֵית יִשְׂרָאֵל" (מתי, ט"ו, 24). השגחתו של אל שדי הביאה את מרבית בני עשרת השבטים שהופצו בין העמים אל שדות הנצרות. הם אמנם איבדו את זהותם היהודית, אך לפחות דרך הנצרות הם האמינו באבות אברהם, יצחק ויעקב, בגאולת ישראל ממצרים, בהתגלות בהר סיני, בתורה שניתנה לעם ישראל, בנביאי ישראל ובתנ"ך באופן כללי. היה זה "קשר" הכרחי למקורם, אשר העלה אותם אל נשמותיהם האמיתיות, שהיו נוכחות בהר סיני. ללא הישועה החלקית, הם לא היו מגיעים למצב בו הם מוכנים לקבל את הסימנים השלמים של הגאולה השלמה.

הצלת הצאן הנאבד של עשרת השבטים היא חלק בלתי נפרד מן הגאולה, והגאולה השלמה משלימה את ישועתם באמונה מונותיאיסטית אמיתית. יהודים חייבים להבין שללא ישועה זו לא תהיה גאולה שלמה, שהינה למען ישראל על כל 12 שבטיו ולא רק עבור יהודה, בנימין ולוי. בנוסף, רכיב ישועתם, כצורך גאולי, פתח את הדלתות לישועת אומות העולם, מאחר שאם הן לא היו נכנסות לנצרות, הן היו חלק מדתות אחרות הנפרדות לגמרי מן האבות, ממעמד הר סיני וכו'.

לפיכך הישועה המשיחית של שליחות ישוע מוצדקת היסטורית. הצדקה זו נובעת באופן נבואי מן התורה ומן הנביאים. ביחס לנביאים הסברנו בהרחבה שפרק נ"ג בספר ישעיהו מתייחס לישוע. כמו כן הסברנו בהרחבה רבה את הקשר בין שליחות ישוע לחלק השלילי של נבואת מלאכי האחרונה.

ישועת העם היהודי באותו הזמן בשל קורבן ישוע הייתה גם המחשה היסטורית שיצחק ניצל מן המזבח, בעוד האיל הועלה לקורבן במקום יצחק. ישוע היה האיל שהועלה קורבן במסגרת תפקידו ההיסטורי, וזה הצדיק את שליחות ישוע ביחסה לתורה.

כל אלו הם אלמנטים היסטוריים שניתן להבינם, ברגע שעקרונות הסימנים השלמים ידועים. גם האלמנט הנסתר של ההשגחה האלוהית ביחס לצאן הנאבד של בית ישראל יכול להתקבל מהכרזתו המדהימה של ישוע שכל מהות שליחותו הייתה ישועת הצאן הנאבד.

יש עם זאת עניין חשוב ביותר שלא ניתן לקבלו מן ההיסטוריה הידועה או מן הנביאים או מן התורה. ברגע שנודע על כך ששליחותו של ישוע הגשימה את נבואת מלאכי, מתגלה סוגיה עצומה. הנבואה הזו בשם אליהו הנביא, זכרו לברכה, מצריכה "אישור" של אליהו. אנו יכולים לתור אחריה בשלב הנכשל שלה, ולהבין שהפיוס לא התקבל, ולכן הוטל חרם על הארץ, אך אין זה מספיק כדי להבין את ה"קשר" בין ישוע לאותה נבואה בשם אליהו. אם אנו מניחים שישוע היה "שליח" במקום אליהו, היה ניתן לקבל זאת אם ישוע היה מצהיר על כך, אך הוא לא עשה זאת. ההשקפה הקרובה ביותר לכך היא זו המוצגת בכתבים הנוצריים אודות ה"שינוי" שבמסגרתו ישוע "נפגש" עם משה ועם אליהו הנביא, אך הקביעה ששליחות ישוע ניתנה לו כ"שליח" בשם אליהו הנביא אינה חד משמעית.

ישנו רכיב "נסתר" שלא ניתן לקבלו בדרך כלשהי, אלא הוא מתקבל רק בגאולה השלמה דרך המידע שלימד אותנו הצדיק חיים ואושרר בסימנים השלמים. מורה הצדק, מייסד בית הספר האיסיי, היה ראש ל"ו הצדיקים בדורו, ולכן הוא היה בקשר ייחודי עם אליהו הנביא, ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים והסובלים בכל דור. למורה הצדק הייתה בשל כך "גישה" לסימני הגאולה, שהיו חלק מירושת אליהו הנביא הגדול. עם זאת, מורה הצדק מסר את סימני הגאולה תחת שבועה חמורה למורי בית הספר ויסד שלושה מסדרים משיחיים בבית הספר ללא "הרשאה" של אליהו הנביא. הוא פעל כך מאחר שסבר כי "עֵת, לַעֲשׂוֹת לַיהוָה" (תהילים, קי"ט, 126), כפי שהוסבר בהרחבה בספר המפליא. ישוע היה בבית הספר שלוש שנים מלאות לפני שעזב אותו והתחיל את השליחות המשיחית. הוא ידע לפיכך את הסימנים הגאוליים ההתחלתיים כפי שניתנו בבית הספר. עובדה זו פותרת למעשה את סוגיית הקשר בין ישוע לסימנים הגאוליים של ירושת אליהו הנביא, זכרו לברכה.

כל העניינים שהוזכרו נחתמים בחותם הסופי של הברית החדשה השלמה.

לא היינו נכנסים, כמובן, לסוגיית משיחות ישוע לולא הסימן השלם של הכוכבים והכרזת הגואל חיים: "זהו כוכב כריסטו, הבא בזכות הענווה".

כמו כן לא היינו יכולים לאשר לעולם ש"שלושה הם אנשי הגאולה: משה, ישוע וחיים", אם לא היינו מקבלים את הסימנים השלמים. זהו עיקרון גדול של חותם תיקון הנצרות לאחר ההכרזה המדהימה של הגואל חיים הנוגעת להגעתו השנייה של כוכב כריסטו. לא היינו מצליחים להבין את תוכנו של כוכב כריסטו ללא שיעור נוסף של הצדיק חיים מתוך ספר הכוכבים של אברהם אבינו ביחס לכוכב מלכיצדק.

תיקון הנצרות מגיע כדי לשמור על הנוצרים מכל שגיאות התיאולוגיה הנוצרית וכדי להביאם אל אמת השליחות המשיחית של ישוע ואל אמת הגאולה השלמה. עם זאת, אין תיקון של המוסדות הנוצריים, שלא יתקיימו בעתיד. גם פרטים אלו נחתמים בחותם הברית החדשה השלמה כאמת נבואית, לפיה לכל התיאולוגיה הנוצרית ההיסטורית אין תיקון, והיא תיהרס בדורות הבאים. אמן וכן יהי רצון.

הרפורמה ביהדות משמעותה ראשית כל שבזמן הגאולה השלמה היהדות תעבור שינויים חיוביים, אשר ביחס לעבר יסמלו בה שינוי גדול. השגיאה ה"תיאולוגית" המקדמית שחייבת להיות מובנת ולאחר מכן מוּסרת מן היהדות לעד היא דוקטרינת האצילות, כפי שהוסבר בספר "חמישה לוחות הברית והחרם מדאורייתא".

כאשר זה יקרה, מוחות יהודיים ברחבי העולם יתפלאו, ונהרות של הבנה חדשה יזרמו לליבות היהודים המאמינים. יובן גם כי חטא האצילות של ספר הזוהר והקבלה השקרית שנבעה ממנו היה השלב האחרון של חטא עגל הזהב, שממנו צריך עדיין עם ישראל להיטהר לפני הגאולה השלמה. אלו הם "אלוהי נכר", שיעקב אבינו היה חייב לנקות מאוהליו לפני שפנה לבית אל.

התדהמה הגדולה תנבע מן העובדה שהחטא לא היה עיוות עממי כללי, אלא שגיאה עדינה ונוראית של החכמים המשכילים ורבני התורה ב-400 השנים האחרונות. כאשר בסיס דוקטרינת האצילות יובהר לעם היהודי, כולם יהיו המומים מן העובדה שלא הייתה ידועה קודם לכן, מלבד למעטים כיחיא אבן שלמה אלקאפח בספרו "מלחמות השם". החכמים הגדולים ותלמידי החכמים שנפלו למלכודת ולא היו יכולים להעריך את תוכן החטא, יבינו בפרספקטיבה היסטורית את העדינות שקיימת בתיאולוגיה הדתית המונחלת באמונה טובה.

הבנה זו תהיה חשובה לכשעצמה, אך משמעותה תהיה מרחיקת לכת. יהודים נדהמו כאלפיים שנים מן הרעיונות האוויליים והאליליים של הנצרות המסורתית, ועל כך שספרים כה רבים נכתבו בידי נוצרים משכילים מאוד אודות הדוקטרינה של השילוש, הלוגוס, בן האל, לידת הבתולה וכו'. הבנה מן הצד היהודי שגם חכמים ותלמידי חכמים נפלו אל מלכודת ערמומית ואלילית תהיה פתיחה לפיוס הלבבות בין יהודים ונוצרים ולשינוי מנטאלי. ההבנה גם תשמש תמריץ להבנת השליחות המשיחית של ישוע, לאחר שתתנתק לחלוטין מן התיאולוגיה הנוצרית. מספרי ספר השושנה תיפתח גם המנטאליות היהודית להבנת השליחות של משיח בן יוסף.

כאשר הנוצרים יחזרו ליחסים הנכונים של האמונה המונותיאיסטית, ויבינו שישוע היה איש בשר ודם, עור ועצמות, ככל אדם אחר, אך גם עבד ה' שפעל כמיטב יכולתו, ושקורבנו המשיחי התקבל בפני ה', הם יחזרו למנטאליות המונותיאיסטית היהודית.

וכשהיהודים יבינו שאת תפקיד משיח בן יוסף המנובא מילא ישוע, ושעובדה זו הוסתרה מאיתנו במשך 2000 שנים, תיוולד הבנה חדשה לחלוטין של ההיסטוריה היהודית.

כולם יבינו אז מדוע היהודי המסכן על הצלב, מעט לפני מותו המתייסר, הכריז: "אֵלִי אֵלִי לָמָה עֲזַבְתָּנִי" (מתי, כ"ז, 46). ישוע ראה באופן נבואי, רק ברגעיו האחרונים, שהוא לא יובן, וששיעוריו יסולפו בהמשך ההיסטוריה. הדבר קרה רק ברגעים אלו, מאחר שאם הוא היה מגלה זאת לפני כן, הוא לא היה פועל כלל. הנצרות, עם זאת, הייתה צו שחייב להתקיים.

ההבנה האמיתית של שליחות ישוע הכרחית לפיכך לפיוס. כיהודים עם המנטאליות החדשה הזו ועם הנוצרים עם המנטאליות החדשה לחלוטין, יתממשו דברי הנביא ישעיהו בפרק נ"ג, 5: "מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו". כאשר ייוודע שעבד ה' הסובל היה ישוע בקורבנו, אנו נבין מדוע שלומנו תלוי בהבנתנו את אמת השליחות המשיחית הטרגית הזו. האם אין זו רפורמה נפלאה במנטאליות היהודית?

כאשר ייוודע שישוע היה המשיח בן יוסף וכי הוא קיבל את הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים אצל האיסיים, לא תהיה זו רק המשיחות עצמה של ישוע שתשפיע, אלא תיווצר הבנה חדשה לגמרי בה סימני הגאולה יבואו לידי ביטוי. הסימנים השלמים של הגאולה הם השלמת הסימנים ההתחלתיים. גם עובדה זו היא צורך היסטורי עבור הגאולה השלמה של ישראל. מדוע?

הסיבה היא כי בני העם היהודי לא יודעים עדיין מהם הסימנים הגאוליים והמשיחיים. הם לא יודעים שהלימוד החדש של כוכבי הגאולה חיוני לגאולה השלמה, אלא רק ברמז ש"דָּרַךְ כּוֹכָב מִיַּעֲקֹב וְקָם שֵׁבֶט מִיִּשְׂרָאֵל וּמָחַץ פַּאֲתֵי מוֹאָב וְקַרְקַר כָּל בְּנֵי שֵׁת" (במדבר, כ"ד, 17). עם זאת, לפסוק זה אין הבנה משלימה עד שהגואל חיים מגלה את כוכב אברהם, כוכב יצחק, כוכב יעקב, הכוכב הרביעי הנעתק וכוכב כריסטו שבא בזכות הענווה. גם הנוצרים לא יודעים דבר אודות ארבעת הכוכבים המוזכרים, אך הם יודעים שעם הולדת ישוע, הוא היה תחת כוכב המלך המשוח וששלושת המאגים הביאו לו מור, קטורת וזהב (מתי, ב'). האם אין זה מדהים שהסימן נמצא בכתבים הנוצריים?

עניין שלא ידוע לבני העם היהודי אף יותר מכוכבי הגאולה הוא עניין מלכות השמים היורדת אל הארץ. הם לא יודעים שקיימת מלכות שמים, ושהאדם שנבחר בידי אל שדי לנהל את מלכות השמים הוא הגואל הנבחר של הגאולה השלמה. לפיכך לא ניתן היה להבין לפני כן את כוונתם של שיעורי ישוע בנוגע לכך.

הביטו וראו כי הנצרות הייתה צו, ולכן הסימנים ההתחלתיים נגזרו "להופיע" בכתבים הנוצריים, מאחר שבלתי אפשרי למסור לעולם את הסימנים השלמים אם אותם סימנים התחלתיים לא היו הופכים לחלק מן ההיסטוריה. הנצרות, כמובן, הגזימה וסילפה כל סימן, אך בכל זאת הם היו בכתבי הנצרות. עבור הנצרות, ישוע, לאחר תחייתו, עלה למלכות השמים כדי לנהלה, כמלך כריסטוס. לא הייתה זו מיתולוגיה נוצרית, אלא היא התבססה על שיעורי ישוע בכתבים הנוצריים ועליה הסתמכו אבות הכנסייה.

כעת כשיש בידינו הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, אנו יכולים להתייחס מחדש לתפיסות הנוצריות ולהבין את קיומן. אבות הכנסייה סברו והאמינו בחוזקה כי השליחות המשיחית של ישוע הייתה בעצמה חלק מן הגאולה השלמה. אנו מבינים מהם, עם זאת, שהם התבססו על הסימנים ההתחלתיים של כתבי הנצרות שאותם לימד ישוע ולא יכלו לדעת שלבסוף יגיע הגואל האחרון ואיתו הסימנים השלמים של הגאולה. עניין זה סותר את בסיס השקפתם.

לפיכך הסברה כי ישוע עצמו יחזור נראתה להם אמת מוחלטת. העובדה היא שישוע מדבר על בן האדם שיגיע, אך הכוונה הנבואית היא לגואל האחרון. על הבלבול ואף הסתירות בדבריו הנוגעים לעניין הסביר לי הצדיק חיים. ישוע עצמו היה, כאמור, מעט מבולבל ביחס לעניין, תוך שהביט על מיקומו המרכזי באותה עת.

ולמרות זאת דבריו היו נבואיים ביחס להגעת הגואל האחרון והשופט המשוח במלכות השמים, חיים, מצנעא, תימן. הגעתו השנייה של כוכב כריסטו אינה הגעתו השנייה של ישוע אלא ההגעה השנייה של כוכב כריסטו. כיצד ניתן שלא להתפלא אם מוחכם מכוון למפתחות הגאולה השלמה?

ההתייחסות המחודשת לסימן ישוע המנהל את מלכות השמים הלא שלמה (קדם מלכות השמים) היא לא עניין פעוט, אף על פי שאין לה כל השתייכות לגאולה השלמה עצמה. לאחר קביעת אמת השליחות המשיחית של ישוע ואמת הסימנים המשיחיים והגאוליים ההתחלתיים, מובן שגם סימן תחייתו של ישוע הוא אמיתי ולסימן הנהגתו את מלכות השמים יש בסיס, מאחר שהסימנים ההתחלתיים עצמם היו אמיתיים.

יש לנו כעת הבסיס להבין זאת. שליחות ישוע, שהייתה במסגרת הסימנים ההתחלתיים, לא יכלה להגיע לשלמות, וישועת ישוע בכל רמה הייתה חלקית בלבד. לפיכך מלכות השמים הסופית והשלמה לא יכלה להתקיים בנצרות. אין ספק בכך. כיצד יכולתם לדבר על מלכות שמים מושלמת, כאשר כל התיאולוגיה הנוצרית הייתה אלילית?! זה בלתי אפשרי! ועדיין, עלינו להשלים עם קיומם של הסימנים ההתחלתיים של מלכות השמים. הפתרון הוא קל לביטוי, אך הבנתו המלאה מחייבת עולמות של עניינים שאין לנו כוונה להיכנס אליהם, מאחר שאין להם השפעה על מלכות השמים השלמה של הגאולה השלמה.

ישוע לאחר תחייתו ניהל את קדם מלכות השמים, והיו לו כוחות משיחיים מסוימים כדי לסייע לנשמות ראויות בעולם הזה ואף בעולם הבא. כוחותיו, עם זאת, היו מוגבלים להקשר העולמי של הנצרות עצמה. הוכחה לכך היא שלא היו לו כוחות להתערב, הן בחלומות והן בדרך אחרת, כדי לתקן את השגיאה הנוצרית הנוראית של האלהתו. זהו גבול מאוד משמעותי המגדיר את הדרגה הלא מושלמת של קדם מלכות השמים ומעלה שוב את קינת ישוע: "אֵלִי אֵלִי לְמָה שְׁבַקְתָּנִי" (מתי, כ"ז, 46).

כל ההסברים הללו נחתמים בצורה איתנה בחותם הברית החדשה השלמה.

 

דיברנו על שלושה גורמים משמעותיים שישנו את המנטאליות של היהודים: 1. ההכרה בחטא האצילות. 2. ההכרה באמת השליחות המשיחית של ישוע. 3. ההכרה בסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים. זהו חלק משמעותי ברפורמה ביהדות.

כאשר תוכר טעות תיאולוגיית האצילות, יהיו היבטים שונים לרפורמת ההלכה, מאחר שקיימים מאות מנהגים, הנובעים מאותם "קבליסטים" כביכול ומן התנועות החסידיות שהלכו בדרכם, אשר יוסרו מן היהדות הנורמלית. לדוגמא: הסרת תוספות פיוטיות המבוססות על הקבלה השקרית בסידורי התפילה.

עניינים אלו מתייחסים עם זאת לבית הכנסת המסורתי, ותהיה זו עבודת הרבנים אשר תצריך מאמצים גדולים מצידם שיביאו לטהרה. למרבה הצער, זרמי היהדות האורתודוכסית, החרדית, הדתית-קיצונית והחסידית הוכתמו בידי ה"מיסטיקה" השקרית במשך 400 השנים האחרונות. קיר עבה וגבוה מאוד של הלכה נוקשה נוצרה כדי לחסום את היהדות הנורמאלית, היהדות של "הנשר הגדול", הרמב"ם, עליו השלום, ואת הפרופורציות הנכונות שבה.

עם זאת, ענייננו הוא בעבודת הגאולה השלמה על מזבחות יהודה ואפרים בבית התפילה החדש של הגאולה השלמה. הרפורמה הגדולה ביהדות היא פעולה מושלמת על בסיס החוק החדש והמנהג החדש של הגאולה השלמה בזכות הגואל האחרון הנבחר, חיים. מזבח יהודה הוא אלטרנטיבה לבית הכנסת המסורתי, מקום תפילה לכל היהודים שיחפצו בכך. כל מצוות היהודים יכולים להתממש על מזבח יהודה, כמו גם בבית הכנסת המסורתי.

 

שימו לב כולם! כל דברינו בחותם זה של הברית החדשה השלמה הם בהתאם לרצון אל שדי, כפי שהתגלו לנו בסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים. מי שמדבר נגדם מדבר נגד רצון ה', ומי שמשתמש בהם למטרות אחרות מאלו של הגאולה השלמה ייענש בעונשי 50 קילו דם המגיעים לעולם. אני מחויב להכריז על קללה זו. אנו בדור הרביעי הסופי.

==============================================

פרק 21

 

המשך החותם של הברית החדשה השלמה:

קיבלתי את סימן האחריות למנהג החדש של בית התפילה של הגאולה השלמה בחלום בשנת 1987, בו הצדיק חיים נתן לי לחתום על חוזה של בית התפילה ואז אמר: "תוך כ-400 שנים, בין 400 ל-500 שנים, לא יונחו עוד תפילין בבית הכנסת המסורתי".

זה היה החותם ביחס לאחריות יסוד המזבחות השונים והמנהג החדש של בית התפילה, בקדושה החדשה של הגאולה השלמה. שלמות המזבחות, שהתקבלה בשנים האחרונות, כוללת 13 מזבחות תפילה ומחצלת אסלאם. עבור הקדושה החדשה קיבלנו, דרך חלומה של נודע, את 7 המעגלים הנבואיים. קומות בית התפילה הם 7, כל קומה מבוססת על אחד משמותיו של אל שדי. זהו סדר הקומות מן הראשון לשביעי: 1. אל שדי. 2. ה' אלוהינו. 3. אל עליון. 4. אל חי. 5. ה' אל עולם. 6. ה' צבאות. 7. אהיה אשר אהיה.

במשך השנים האחרונות הייתי יכול לנסח את המנהג החדש ביחס לתפילה היומית (שחרית, מנחה, מעריב), לשבת ולחגים: ראש השנה, יום הכיפורים (שנקרא יום התיקונים), סוכות (הסוכה החדשה), שמיני עצרת (עם 41 ברכות של הברית החדשה השלמה), חנוכה (שנקראת חנוכת החנוכות), 25 בדצמבר (שנקרא: "חג המשיח הראשון שמת לפני שנה"), ה-12 במרץ (חג הסימנים, 50 ברכות של הברית החדשה השלמה), פסח (ההגדה החדשה של הגאולה השלמה), ספירת העומר, שבועות. כל הכתבים של המנהג החדש של הגאולה השלמה נחתמים בחותם הסופי של הברית החדשה השלמה.

רק אתמול, 14 במאי 2011, לדוגמא, דוד לוי מחולון אמר לי שבתפילתנו לאבינו שבשמים (המבוססת על התפילה הידועה של ישוע, אך היא מושלמת עבור הגאולה השלמה ומופיעה בתוך תפילת שחרית), במקום "שחררנו מן הרע" עדיף לומר: "חלצנו מן הרע". המשמעות היא כמעט זהה, אך היא מדויקת יותר, לפחות בעברית.

יש לנו גם תפילת מנחה חדשה לשבת, בסימן אליהו הנביא. היא נחתמת בחותם הברית החדשה השלמה.

ביחס לאסלאם, הבשורה לערבים וכל מה שנכתב ביחס לאסלאם ולמוסלמים נחתם בחותם הברית החדשה השלמה.

הסימן שהיו עדים לו אני, פאולו, נודע, סולי וגברת פורטוניי (Fortunei), אשתו של מכלוף, של ה"שין" מבאר שבע לירושלים ושל שושן (המסתיימת בכותל המערבי) נחתם בחותם הברית החדשה השלמה. כפי שהוסבר בכתבינו, ה"שין" תהפוך לבסוף ל"שין" משולשת.

ה"שין" המשולשת היא לכשעצמה סימן מדהים ויכולה להיחשב כסימן החותם של שושן. יש לה 13 "קווים", 3 קווי אמצע של כל "שין" 3 פעמים, 3 קוים תחתונים של כל "שין" וקו אנכי היוצא מן הקו התחתון של ה"שין" השלישית.

שלוש ה"שין" מייצגות 3 קטגוריות: (ה"שין" הפותחת) כוכבים, (ה"שין" האמצעית) מלכות, (ה"שין" התחתונה) חוק. הקו התחתון של כל "שין" הוא מחסום נגד סטיות מן האמונה.

 

 

תוספת לדג הגדול   

 

כוכב 1 של גג לימין

תחיית הציפור

מזבח הנביא

כוכב 2 למעלה באמצע הגג

קרב הדג

מזבח ישראל הגדול

כוכב 3 של גג לשמאל

משקולות החמור

מזבח השושנה

כוכב 4 של בית למעלה לימין

הצב המואר

מזבח הכוהן המשוח

כוכב 5 של בית למעלה לשמאל

מלכות הג'ירף

מזבח יהודה

כוכב 6 של בית מתחת לימין

כוכב התוכנית

מזבח אפרים

כוכב 7 של בית מתחת לשמאל

מקלט הארמדיל

מזבח מלכיצדק

כוכב 8 של לב מתחת לשמאל

אגם מלח

מזבח העמים

כוכב 9 של לב מעל כוכב 8 לשמאל

עמק מרקורי

מזבח החתונות

כוכב 10 של לב מעל כוכב 9 לשמאל

סוף הדקה

מזבח הכוהנת המשוחה (גילת חיים)

כוכב 11 של לב מתחת לימין

הבושם השמימי

מזבח בנות ישראל

כוכב 12 מעל כוכב 11 לימין

גוב האריה

מזבח בנות יעקב

כוכב 13 של לב מעל כוכב 12 במרכז השושנה

יופי גן העדן

מזבח הלווייתנית

 

   יש בו, תודה לאל שדי: מזבחות שנקשרו ל-13 מזלות הלוויתן דרך 13 מזבחות השושנה. אני חייב לסייע בקשרים.

כוכב 1 של גג לימין - תחיית הציפור

מזבח הנביא

מיקומנו הוא מהשושנה. המטרה היא להבין יותר על הקשר שבין מזל הדג הגדול למזבח שבבית התפילה המובטח עבור העמים. לכן:

1. מזבח הנביא מקורו הכוכבי במזל תחיית הציפור.

2. מזבח ישראל הגדול מקורו הכוכבי במזל קרב הדג.

3. מזבח השושנה מקורו הכוכבי במזל משקולות החמור.

4. מזבח הכוהן המשוח מקורו הכוכבי במזל הצב המואר.

5. מזבח יהודה מקורו הכוכבי במזל מלכות הג'ירף.

6. מזבח אפרים מקורו הכוכבי במזל כוכב התוכנית.

7. מזבח מלכיצדק מקורו הכוכבי במזל מקלט הארמדיל.

8. מזבח העמים מקורו הכוכבי במזל אגם מלח.

9. מזבח החתונות מקורו הכוכבי במזל עמק מרקורי.

10. מזבח הכוהנת המשוחה (גילת חיים) מקורו הכוכבי במזל סוף הדקה.

11. מזבח בנות ישראל מקורו הכוכבי במזל הבושם השמימי.

12. מזבח בנות יעקב מקורו הכוכבי במזל גוב האריה.

13. מזבח הלווייתנית מקורו הכוכבי במזל יופי גן העדן.

   בהתייחס ל-3 הכוכבים הראשונים של גג השושנה, זכרו כי אלו בסדר ימין, אמצע ושמאל קשורים גם כן ל-3 האבות: אברהם, יצחק ויעקב. כעת, אחד לאחד:

1. מזבח הנביא מקורו הכוכבי במזל תחיית הציפור

   אברהם אבינו היה הנביא הראשון של ההיסטוריה הגאולית[16], והברית בין הבתרים הינה המקור לכל הנבואות הגאוליות, מאחר שאל שדי מנבא בהן את העתיד. "גֵר יִהְיֶה זַרְעֲךָ בְּאֶרֶץ לֹא לָהֶם" (בראשית, ט"ו, 13) וכו'.

   "לך לך" הוא המקור לברכה הגאולית לאברהם, לצאצאיו ולבסוף לכל משפחות האדמה, אך הברית בין הבתרים מתמלאת בפרטים הנוגעים למה שיקרה.

   חשוב לפיכך שבסימן נבואה זו, התור והגוזל נשארו בשלמותם ולא בותרו לשניים. הסברנו כי שני ציפורים אלו מסמלות את בני ישראל. אנו מאמינים כי שתי הציפורים, התור והגוזל, מנבאות אודות יהודה וישראל, אך הפעולה היא ביחיד, מאחר שלבסוף "וְהָיוּ אֶחָד, בְּיָדִי" (יחזקאל, ל"ז, 19), באיחוד שבין היהודים המסורתיים ובין עשרת השבטים האבודים, הצאן הנאבד של בית ישראל.

   בכל מקרה, זוהי תחיית הציפור, הציפור של תחיית ישראל בזמן הגאולה השלמה, בזכות תחיית הצדיק חיים בסימן השלם של תחיית המתים. סימן התחייה פותח מחדש גם את המסורת הנבואית של אליהו הנביא, זכרו לברכה. לכן הפתיחה מחדש של המסורת הנבואית של אברהם מגיעה בדרך המסורת הנבואית של אליהו הנביא, אשר הינו הנביא המיועד של הגאולה השלמה ואשר מתגלה יחד עם הגואל האחרון, חיים. לפיכך הצדיק חיים, ממלכות השמים, פותח את המסורת הנבואית החדשה בסימן מן הכוכב הרביעי לכוכב הראשון במסלול 4000 השנים של כוכב אברהם, וכל זאת בזכות הסימן השלם של תחיית המתים, כפי שאנו אומרים: "ברוך אתה ה' צבאות המצרף את סימן התחייה לספר כוכבי אברהם אבינו".

   תחיית הציפור מוצאת לפיכך את מקומה על מזבח הנביא בבית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם. בואו והיו ציפור הקמה לתחייה המכריזה על תחיית הצדיק חיים, על הנבואות החדשות של הדור הרביעי ועל הגאולה השלמה על מזבח הנביא!

 

2. מזבח ישראל הגדול מקורו הכוכבי במזל קרב הדג

   זהו מזבח סימן החמור אוכל לחם. בשושנה זהו עמוד התווך האמצעי של כוכב יצחק (של השושנה). הזכרנו לעיתים קרובות כי במצקת הגדולה כוכב יצחק הוא גם כוכב הבניין הנשאר בזמן. גם כאן כוכב יצחק על הגג עובר, כביכול, דרך השושנה כולה, כעמוד תווך אמצעי של בית התפילה. כפי שאנו רואים, 13 כוכבי השושנה נותנים את 13 המזבחות של בית התפילה החדש.

   יצחק אבינו הוא "עמוד התווך האמצעי" של שלושת האבות, כי כידוע רק יצחק נשאר בארץ המובטחת והחזיק בירושת ישראל גם במשך מאות השנים של הגלות. ארץ ישראל היא תמיד שדה קרב של קונפליקטים בין אומות העולם, והעם היהודי היה תמיד צריך להילחם כדי לשמור על זהותו. גם למזל קרב הדג יש אותה מטרה, באופנים נסתרים במהלך ההיסטוריה.

   סימן החמור אוכל לחם הוא עמוד התווך האמצעי של הסימנים השלמים, המאזן בהסבר את כל התפיסות הגאוליות והמשיחיות. הוא מסמל גם את הקרב הגדול שיש לנהל כנגד מיליון דעות קדומות, מיליון תפיסות מנוגדות ומיליון שגיאות של תיאולוגיה שקרית. קרב הדג מבוצר טוב בשל כך בסימן החמור. סימן החמור הוא גם עמוד התווך האמצעי בין ישראל לבין העמים, ומזבח ישראל הגדול מלבד היותו מיועד לראש החמורים, הוא עבור כל האנשים, לא רק יהודים. בכל מקרה, כל צעד בהשלמת ההיבטים הרבים של סימני החמור הוא קְרב, כשמזל הדג לוויתן נמצא שם כדי לסייע במלחמה כנגד אויבי הגאולה השלמה. בואו והשתתפו בקרבות הדג על מזבח ישראל הגדול!

 

3. מזבח השושנה מקורו הכוכבי במזל משקולות החמור

   ניתן לחשוב שמשקולות החמור צריכות להיקשר למזבח החמור, הוא מזבח ישראל הגדול. עם זאת יש לזכור כי סימן החמור קשור ליצחק אבינו. חמור זה הוא לא חמור שלם עד לגאולה השלמה, כשרק אז הוא הופך לחמור אוכל לחם של הגאולה השלמה. ב-2000 השנים האחרונות החמור הלא מושלם סבב בשליחות הנצרות ומאוחר יותר בשליחות האסלאם, ובכל אחת מהן הטענה השגויה הייתה כי היא שליחות הגאולה הסופית. מאחר שחמורו של ישוע הייתה אתון שלא יכלה לדבר, והחמור המוסלמי נשא בטעות, הי-הא, את ישמעאל במקום יצחק, לא התאפשרה הגאולה האמיתית. למרות זאת, השליחות המוסלמית הייתה "דומה" לחמור, בכך שלימדה את האמונה המונותיאיסטית האמיתית. עם זאת, ישמעאל לא ראה או הבין את מה שקרה בהר המוריה, ובמקביל השליחות המשיחית הנוצרית עיוותה את האמונה האמיתית.

   לפיכך סימן החמור השלם הסופי מובן רק כאשר הגואל האחרון נבחר על-ידי אל שדי ויכול לרכב על החמור למען שיעורי המידות האמיתיות וה"משקולות" של ההיסטוריה הגאולית ושל הגאולה השלמה. שיעורים אלו נמסרים דרך בית ספר השושנה, תחת סימני יעקב אבינו. זהו סיפור ארוך. לכן בואו והשתתפו בבית ספר השושנה ואפשרו לחמורים האוכלים את הלחם ללמד ולהדריך אתכם. הי-הא! הי-הא!

 

4. מזבח הכוהן המשוח מקורו הכוכבי במזל הצב המואר

   לאחר 3 כוכבי הגג של האבות, אנו מגיעים לארבע הפינות של בית הגאולה המיוצגות על-ידי הכוהן המשוח, יהודה, אפרים ומלכיצדק. הכוהנים של 4 המזבחות הללו נדרשים להיות "משוחים", כל אחד ברמת ה"משיחה" שלו, ברשות ותחת ה"משיחה" של השופט המשוח במלכות השמים. זוהי העובדה שמאשרת את המשך כסא דוד ומלכותו, ביושר ובצדק עבור כל הדורות הבאים, מאחר שהכוהנים הללו יהיו ישרים והגונים, אחרת יאבדו את משרתם. רק ממלכות השמים בידי השופט המשוח דבר זה יכול להיות מובטח.

   אין כתר דוד או מלכות דוד. אלו הם רק סימנים המצביעים על כך שסמכות הגאולה השלמה, בית התפילה, בית ספר השושנה, ראש בית הדין וראש מזבח ישראל הגדול, צריכים להישאר תמיד בידי יהודים. האיזון האמיתי של הגאולה עבור בני ישראל עם המסורת האמיתית של ישראל אינו יכול להישמר בידי לא יהודים. ההשערה המשיחית מן העבר בדבר מלך משיחי ומלכות משיחית הייתה הכרחית לשם שמירת האמונה בהגעת הגאולה השלמה בידי המשוח הנבחר ואמונת המשכיות המסורת היהודית.

   אך הכל השתנה כאשר הגואל האחרון נבחר. לא מדובר במשיח בן דוד שאתם מחפשים ומחכים לו, אלא בגואל הנבחר והוא המשוח האחד, ששמו נוצר לפני בריאת העולם. דמות המשיח בן דוד תצטמצם לגמרי, כפי שקיבל סולי קמחג'י בסימן בו הצדיק אבוחצירא אמר מעולם האמת לפרץ: "אה, אז אתה הוא החמור, משיח בן דוד". הסימן מוסר את היחסים הנכונים של הנושא כולו, כפי שהוסבר בהרחבה בכתבינו.

   הסברי "הנשר הגדול" ב"הלכות מלכים", הנוגעים בעניינים שיושלמו על-ידי המשיח בן דוד, כהחזרת היהודים מן הגלות, תיקון הלב, תיקון העולם וכו', אינם מושלמים על-ידי המשיח בן דוד, אלא בידי הגואל חיים, אשר ממלכות השמים מנחה את החמורים במטרותיהם השונות, וראשית בהסבר המפתחות החדשים הנפלאים של שש הסימנים השלמים. את הכל יש לנסח בכתב, ולאחר מכן אמת הכתבים הללו תתקבל ותובן על-ידי אנשי הסמכות בעם היהודי, והגאולה תתחיל. תחילה, עם זאת, על הדור הרביעי הגדול והנורא לעבור.

   ישנם שני תפקידים ייחודיים המייצגים את התפקידים ה"משיחיים" (אף על פי שאין לייחס להם טרמינולוגיה משיחית): ראש החמורים על מזבח ישראל הגדול והכוהן המשוח על מזבח הכוהן המשוח. הכוהן המשוח הוא ראש משיחת הכהונה בבית התפילה, המנוהל על-ידי השופט המשוח במלכות השמיים, חיים. לפיכך הכהונה של מזבחות יהודה, אפרים ומלכיצדק נכללת בסמכותו של הכוהן המשוח.

   ההכנות הרבות, הכתבים והשיעורים הם בסמכות ראש החמורים על מזבח ישראל הגדול, ברשות הגואל חיים. הוא מופרד מהכהונה המשוחה, מאחר שלכהונה יש דרישות משלה, בעוד עבודות החמורים הנוגעות לגאולה הן מקטגוריה אחרת.

   איננו יכולים לפרט כעת על תפקיד הכוהן המשוח. הדבר יגיע בעתיד במסגרת חוקי הכהונה, בעוד אנו עדיין בשלב ההכנות של הסימנים הגאוליים. בית התפילה עצמו הוא ברמת הסימנים. ברור הוא, עם זאת, שהצב המואר קודם בכל השיעורים החדשים, המידות והמשקולות החדשות, הנמסרים על ידי החמורים ועל ידי קרבות הדג נגד הדוקטרינות התיאולוגיות השקריות, ומשתתף באמת המדהימה של תחיית הצדיק חיים. רק אז יהיה הצב המואר על מזבח הכוהן המשוח, והכוהן המשוח יוכל למלא את מחויבויותיו על מזבח הכוהן המשוח. לפיכך הגיעו אז ואפשרו לנו לשמוח בעבור הכהונה המוארת שתבוא!

 

5. מזבח יהודה מקורו הכוכבי במזל מלכות הג'ירף

   לעם היהודי ישנו הצוואר הארוך ביותר בהיסטוריה ביחס לאומות ולעמים אחרים. מדובר בצוואר ארוך המחפש את הבטחות ה' של הגאולה השלמה ואת גילוי מלכות השמים בעולם. לפיכך שלא יהיו לכם ספקות, צוואר ישראל הוא ארוך כהיסטוריה שלו, ואם מישהו רוצה ללעוג לעם ישראל על היותו קשה עורף, נזכיר לו כי אם צוואר העם ארוך כל כך, טבעי הוא שהעם יסבול לעיתים מכך!!! לכן, בואו כעת כולכם, ואל תאריכו את צווארכם נגד ישראל, אחרת הוא יישבר!

 

6. מזבח אפרים מקורו הכוכבי במזל כוכב התוכנית

   ברור שכך יהיה! גם כשישראל המסורתי מקבל את התיקונים, אין גאולה ללא הצאן הנאבד של עשרת השבטים, וללא הגאולה של הצאן הנאבד של בית ישראל, לא תתקיים גאולה לעולם: לא לאומות הנוצריות, לא לאלו המוסלמיות ובוודאי לא לאנשי דתות אחרות באיים רחוקים. בשל כך, ללא מזבח אפרים, תכנית הגאולה השלמה לא תושלם. לכן חזרו כעת, נוצרים לשעבר, היכנסו לבית התפילה על מזבח מלכיצדק והכינו עצמכם לעלייה על מזבח אפרים!

 

7. מזבח מלכיצדק מקורו הכוכבי במזל מקלט הארמדיל

   אנשים זקוקים להגנה תמיד אך במיוחד בזמני הדור הרביעי שלפנינו. אין הגנה אמיתית במסגרת הנצרות המסורתית. ההגנה האמיתית, החדשה מן הרוע, המחלות והאסונות של הדור הרביעי מצויה בבית התפילה, ולכן חלק גדול של העולם זקוק להגנה על מזבח מלכיצדק. לכן בואו, נוצרים לשעבר או בעלי דתות אחרות לשעבר, ועלו על המזבח של מלכיצדק במזל מקלט הארמדיל!

 

8. מזבח העמים מקורו הכוכבי במזל אגם מלח

   לא רק גברים יעמדו על מזבח מלכיצדק, אלא יהיה צורך גם בנשים ובכוהנות. הדבר נכון לגבי כל המזבחות, כשמזבח העמים משלים את הברית, מאחר שללא נשים הברית אינה שלמה. גם על הלווייתנית להסתתר באגם מלח, כי הברית לא שלמה ללא נקבות. בשל כך נערות ונשים, בואו אל מזבח העמים והיו פעילות בהשלמת הברית השלמה ההיסטורית! אמן.

 

9. מזבח החתונות מקורו הכוכבי במזל עמק מרקורי

   נישואים הם כאהבה עמוקה ואמיתית. חשבתי שלעמק מרקורי יש קשר רק לעומק אינטלקטואלי, אך אין זה כך. "אתה חיי" ו"את מזלי" יוצאים מן הסימן המדהים ביותר של תחיית הצדיק חיים, שהינו גם הסימן העמוק ביותר ביחד עם סימן השופט המשוח במלכות השמים, מאחר שהנישואין החדשים הם קשר המסמל רק את הנישואין האמיתיים בין מלכות השמים ובין הארץ. לכן הגיעו לעומק זה, חבריי, על מזבח החתונות בבית התפילה של הגאולה השלמה, והיכנסו לעמק מרקורי!

 

10. מזבח הכוהנת המשוחה (גילת חיים) מקורו הכוכבי במזל סוף הדקה

   השמחה האמיתית בחיים היא כאשר השלמת את מה שעליך להשלים בזמן שהוקצב לך. במונחי הסימנים, סימן בית התפילה הושלם עם לידת גילת חיים. כשנודע הייתה בהריון כל החלומות הצביעו על כך שבתוכה היה המשיח וכולם חיכו לבן. הרי סביר להניח כי המשיח לא יהיה בת! אך היא הגיעה, ומאחר שהיינו כולנו מלאי שמחה, קראנו לה גילת חיים. האם היא הייתה המשיח? טוב, לא בדיוק. היא הייתה הכוהנת ה"משוחה" של מזבח הכוהנת המשוחה, ולכן שמו של מזבח זה הוא גם מזבח גילת חיים. הייתה זו השלמת סימן של בית התפילה. מדוע? מאחר שכל שאר המזבחות היו "הגיוניים" מבחינת הקשרם הגאולי. אסביר: הזדקקתם למזבח הנביא כדי לבשר את הנבואות החדשות שמתקבלות. הזדקקתם למזבח ישראל הגדול כדי לקשור את היהודים והלא יהודים בעבודת החמור עבור הגאולה השלמה. הזדקקתם למזבח השושנה כדי לקשור את אנשי בית ספר השושנה לבית התפילה. הזדקקתם למזבח הכוהן המשוח כדי לשאת את המשיחה החדשה של הכהונה החדשה. הזדקקתם למזבח יהודה כדי שליהודים המסורתיים יהיה מקום בבית התפילה. הזדקקתם למזבח אפרים כדי לאכסן את הצאן הנאבד החשוב כל כך של בית ישראל החוזר אל גבולות היהדות. הזדקקתם למזבח מלכיצדק עבור אומות העולם שלא תהפוכנה ליהודיות, ואינן מחויבות במצוות כפי שיהודים מצווים. הזדקקתם למזבח העמים על-מנת להשלים את הכהונה הנשית. הזדקקתם למזבח החתונות עבור הנישואין החדשים של הגאולה השלמה. הזדקקתם למזבח בנות ישראל כדי להשלים את מזבח אפרים. הזדקקתם למזבח בנות יעקב כדי להשלים את מזבח יהודה והזדקקתם למזבח הלווייתנית לשם קבלת הקבלה החדשה והאמיתית של הדג הגדול לוויתן. אך מי חשב אי פעם שתזדקקו לצד הנשי של מזבח הכוהן המשוח, שהינו "מזבח משיחי" לחלוטין? אף אחד! לכן כל הסימנים המשיחיים הגבריים הגיעו כדי לדעת את המהות ה"משיחית" של הלידה הצפויה, אך הביטו! זו הייתה בת, כדי שנדע על קיום מזבח הכוהנת המשוחה! הי-הא! הי-הא! הי-הא!!! אם משיח זכר היה נולד, המזבחות לא היו מושלמים, אך לא ידענו זאת. בשל כך חיכינו תשעה חודשים והשלמת בית התפילה הגיעה בדיוק בסוף הדקה, אז התמלאנו בגילת חיים. לפיכך בואו ונסו לא לחכות עד לסוף הדקה כדי לשמוח עימנו בשל קיום מזבח הכוהנת המשוחה.

 

11. מזבח בנות ישראל מקורו הכוכבי במזל הבושם השמימי

   מזבח אפרים מחזיק במפתחות לאיחוד מחדש, כפי שהוסבר, ואיחוד זה של ישראל המסורתי והצאן הנאבד של בית ישראל לא מושלם עד שהבושם השמימי יורד אל הארץ דרך תפילות על מזבח בנות ישראל. לכן בואו כולם יחד ושירו איתנו, כאשר הבושם השמימי יורד, ותפילות בנות ישראל עולות לאל עולם, בורא היקום! אמן.

 

12. מזבח בנות יעקב מקורו הכוכבי במזל גוב האריה

   מזבח זה משלים את מזבח יהודה. מאחר שהתורה עצמה לא הייתה ניתנת ללא ההבטחה של בנות ישראל בהר סיני, אשר הבטיחו לקחת אחריות על לימוד הילדים את דרכי התורה והמסורת היהודית, רק טבעי שמזבח בנות יעקב ייקשר למזל גוב האריה עם החוק החדש של הגאולה השלמה. לכן בואו ואפשרו לנו ללמוד את התורה ואת החוק החדש וקחו דוגמא מן ההתמדה וההתלהבות של בנות יעקב בגוב האריה!

 

13. מזבח הלווייתנית מקורו הכוכבי במזל יופי גן העדן

   אתן לכם להסיק אודות הנאמר בפסקה זו בעצמכם. בואו והתבוננו במסגרת ההתבוננות המשולשת של הגאולה השלמה בזכות הגואל חיים, כדי שתגלו מדוע גן העדן שוכן על מזבח הלווייתנית!

//////////////////////////

6 בנובמבר 2011, פארה ג'רה ד'אדה, איטליה.

 [1] ראו: "עניינים שונים בתיקוני הגאולה השלמה" בעברית. מסופר בו על חלומה של נודע על מתושלח ועל הנחשים, שהפכו ללא מזיקים. כמו כן ראו את תיקון העצבים של הדג הגדול לוויתן.

[2] אחר כך נקבע סדר המזבחות לפי סדר י"ג הכוכבים של השושנה, ונקבע שמזבח החתונות הוא המזבח התשיעי, ומזבח הלווייתנית הוא המזבח הי"ג.

[3] היה זה בתשרי התשנ"ט, אך החודשים החדשים חייבים להיות מאורגנים מחדש על-ידי איש לוח השנה הכוכבי שלנו, הסוס הלבן (פאולו פיירו), והדבר לוקח זמן מה. אני אציין זאת ברגע שלוח השנה ייכתב, אך בינתיים נמשיך מכוכב התוכנית קדימה, מאחר שהחומר מתייחס לשמות הללו. -

[4] ייתכן והמספר 45 מייצג ענווה: עמלק מייצג את מקור השחצנות, שהינה התכונה ההפוכה לענווה. בשל כך העולם לא יקבל את הענווה האמיתית שה' אלוהינו רוצה, עד אשר יושמד עמלק ויימחה מעל פני האדמה לעד.

[5] הכוונה לספר זה של הדג הגדול לוויתן, שהיה אמור להיות מחולק ל-4 ספרים כשבכל פרק 30 פרקים (אני בוחן מחדש את הטקסט הזה בחודש מרץ 2018, ועד כה רק הספר הראשון נכתב בחלקו).

[6] החלום בא לטעון שהגנומנים (סימן הגנומן התקבל על-ידי סולי קמחג'י, כשהמילה גנומן נכתבה על סרט) של הטור האמצעי של כוכבי הדג הגדול מכילים "סודות", אך אין חשש לעסוק בהם, מאחר שהם אינם יכולים להתגלות או אין אפשרות לעשות בהם שימוש בדרך אחרת.

[7] עשר מידות: אמונה, ברכה, ערכי הלב, תפילה, הנוכחות האלוהית (השכינה), התיקון, הקידוש, ההתחדשות, הטעם והשתיקה (השתיקה היא החכמה).

[8] כאשר מגיעים סימנים "גבוהים", הסימנים השליליים של "הצד השני של המטבע" מיד באים אחריהם. כך קרה ב-16 השנים האחרונות. אם הירח מתנדנד, יהיו לכך השלכות גם על הארץ, במיוחד באוקיינוסים ובימים. קרוב לוודאי שהסימנים הגורמים לפטיש להכות בירח הם סימנים נגד הטבע או אולי הכוונה לניסויים המדעיים בחלל.

[9] שני החלומות של ג'יוזפה אישרו את הגנומנים שהתקבלו. אנו זקוקים לחלומות כאלו לאחר קבלות מסוג זה, כדי להיות בטוחים שהן מלמעלה. בחלום המאוחר הזה ראינו כי החכמה החדשה, הכלולה בגנומנים הללו שיורדים מ-13 המזלות של לוויתן, תגיע גם לאנשים חסרי אמונה ובורים.

[10] המוח החדש השפל מייצג את השלמת האיש הצדיק. לאחר שעשרת הדיברות נכתבו על אצבעות הרגליים, עשרת הדיברות של האיש הצדיק החי באמונתו נכתבו על אצבעות הידיים, 45 האלמנטים של המידות נכתבו בלב ו-55 האלמנטים של המוח החדש העניו של הדג הגדול נכנסו לתודעה, האיש הצדיק החי באמונתו מושלם.

[11] בשנת 2000 קיבל ג'יוזפה סימן חשוב ביותר שבית התפילה בין 7 הקומות ו-13 המזבחות ומחצלת האסלאם יוקם גם בבאר-שבע. לפיכך בכל המקומות בהן נכתב על בית התפילה בירושלים, יש להתייחס למקומו הנוסף.

[12] הדינוזאור הראשון: ארבע המידות המוזהבות- ענווה וכו' ו-10 מידות הלב- אמונה וכו'. הדינוזאור השני: 13 מידות אסתר. הדינוזאור השלישי: 13 מידות הלב הטוב. אלו הן 39 (טל) המידות.

[13] זוהי הסיבה לחלומו של ג'יוזפה (שהוזכר בפרק 4): הגרמנים מקוללים. אין מדובר בכל הגרמנים או רק בגרמנים, אלא באנשים מזרע עמלק, מאחר שהם מייצגים היסטורית את המרחק שבין האינטלקט והלב. הם ממקסמים את קור המוח וממעטים ברגשות הלב.

[14] ראו את חלומו של ג'יוזפה משנת 2001.

[15] כתבתי את הטקסט במחשב בשנה ה-20 של הסימנים השלמים בבאר שבע ועברתי עליו מחדש באפריל 2011 בפארה ג'רה ד'אדה, איטליה, ושוב במרץ 2018.

[16] תקופתו של נוח היא פרה-גאולית.