ספר משנת חיים - עלה 12 - ספר הכוכבים

 

 

הקדמה

ספר הכוכבים

 

בחלום הסימן השלם הראשון של הגאולה השלישית השלמה ראה ג'ינו טמפיירי את ספר הכוכבים בידי ג'יורדנו לוי. בספר זה הוא ראה תחילה שמות של מאות אומות. אז ראה הוא שלושה כוכבים בשורה וכוכב רביעי נעתק מעט מאיתם. המורה חיים נכח ואמר לג'ינו: "כאשר נגיע לכוכב הרביעי, אני אעשה סימן, והכול יתקדם במהירות". אז הוא ביצע את הסימן מן הכוכב הרביעי לכוכב הראשון. לאחר מכן, בחלק אחר של השמים, נראה כוכב מנצנץ ובוהק. המורה חיים נכח שוב והצהיר: "זהו כוכבו של כריסטו הבא בזכות הענווה".

הסימן השלם הראשון של הגאולה השלמה מוכיח כי הגואל הנבחר חיים בן משה מצנעא, תימן, מלמד אותנו, לאחר מותו ותחייתו, את ספר הכוכבים של אברהם אבינו. סימן שמות האומות הרבות מאשר את הסימן בתורה כי אברהם הוא אב המון גויים. סימן הצדיק חיים מהכוכב הרביעי לכוכב הראשון (שהוא כוכב אברהם) מתייחס לסיום תקופה בת 4000 שנים ולתחילתו של שלב חדש בהיסטוריה, שבו נכנס העולם לאחר הדור הרביעי אל זמן הגאולה השלמה. סימן כוכב כריסטו מייצג את "הגעתו השנייה" של כוכב כריסטו, אשר מגיע לתקן את ההאלהה האלילית של ישוע, והסימן "מגיע בזכות הענווה" מגיע על מנת להבהיר, אחת ולתמיד, את אמת השליחות המשיחית הייחודית של ישוע בזכות ענוותו.

העלה ה-12 מגיע על מנת להסביר את השיעורים החדשים של ספר הכוכבים של אברהם אבינו, המועברים אלינו על-ידי הגואל חיים והמתקבלים בעיקר בחלומות לתלמידיו.

מקור השם ספר הכוכבים בתורה נמצא בספר בראשית (ט"ו, 5) בביטוי "סְפֹר הַכּוֹכָבִים" (אותו ניתן גם לקרוא כספר הכוכבים).

עלה זה מסמל לפיכך את פתיחת הדרך הגדולה במסגרתה מלמד אותנו הגואל האחרון חיים את הגילויים החדשים של הגאולה השלמה. אנחנו מאחלים לכם הבנה חדשה מספר הכוכבים של אברהם אבינו.

 

ספר הכוכבים של אברהם אבינו

 

מפות הכוכבים

 

מזלות הדג הגדול לוויתן והנהרות התת קרקעיים

 

ה"שין" החדשה