ספר משנת חיים - עלה 4 - ספר החלומות של הגאולה השלמה

 

הקדמה

חלומות הגאולה השלמה

 

   לאחר פטירתו (ביוני 1982) ותחייתו של הצדיק חיים, הגואל האחרון של ישראל ואומות העולם, החלו מיד לרדת חלומות גאוליים, כפי שניבא הנביא יואל (ג', 1): "וְהָיָה אַחֲרֵי-כֵן, אֶשְׁפּוֹךְ אֶת-רוּחִי עַל-כָּל-בָּשָׂר, וְנִבְּאוּ, בְּנֵיכֶם וּבְנוֹתֵיכֶם; זִקְנֵיכֶם, חֲלֹמוֹת יַחֲלֹמוּן--בַּחוּרֵיכֶם, חֶזְיֹנוֹת יִרְאוּ".

   המטרה העיקרית של החלומות הגאוליים בשנים הראשונות של הסימנים היא לקבוע בכתיבה את כל ענייני הברית החדשה השלמה של הגאולה השלמה. הגואל חיים הוא במלכות השמים. החלומות הגאוליים מייצגים את הקשר בין הגואל לתלמידיו בעולם, אשר הינם בסימן החמורים האוכלים את לחם הגאולה השלמה. כך לדוגמא הם החלומות המתייחסים לכוכבי הגאולה, לגואל חיים במלכות השמים, לבית התפילה בן 7 הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, לסימני החמור אוכל לחם, לדור הרביעי ולתחיית הצדיק חיים, בסימן השלם של תחיית המתים.

   החלומות הללו כוללים גם חלומות נבואיים אודות הדור הרביעי הגדול והנורא, הנובע מן המסורת הנבואית של אליהו הנביא, זכרו לברכה. הדור הרביעי, הכולל את תקופת יום ה' הגדול והנורא, כמו גם מסורת אליהו מוזכרים בנבואת מלאכי (ג', 23) "הִנֵּה אָנֹכִי שֹׁלֵחַ לָכֶם, אֵת אֵלִיָּה הַנָּבִיא--לִפְנֵי, בּוֹא יוֹם יְהוָה, הַגָּדוֹל, וְהַנּוֹרָא".

   חלומות אלו מייצגים את עמוד השדרה של הגילוי החדש והם ימשיכו להגיע בדורות הבאים של הגאולה השלמה. זאת מאחר שהם הדרך שבאמצעותה רוח ה' מתגלה בעולם לאנשים: "אשפוך את רוחי על כל בשר".

   החלומות הנבואיים מתגלים על ידי הגואל האחרון חיים, וזהו אחד ה"סודות" הגדולים של הגאולה השלמה, בכך שדרך חלומות אלו יובן בדורות הבאים כי הגואל הינו " פֶּלֶא יוֹעֵץ, אֵל גִּבּוֹר, אֲבִי-עַד, שַׂר-שָׁלוֹם" (ישעיהו, ט', 5). כל האנשים יכולים לחלום ולקבל מסרים חשובים, גם ברמה האישית.

   בעלה רביעי זה אנו מדווחים על חלומות רבים מ-12 השנים הראשונות, אשר מהם ניתן להבין את המטרות השונות שמתגשמות דרכם. כאמור, החלומות ממשיכים להגיע ולפחות 3000 הגיעו ב-30 השנים הראשונות של הסימנים. רבים מתוכם הוזכרו בחלקי היומן המשולבים בטקסטים שלנו.

 

 

ספר החלומות של הגאולה השלישית השלמה - 900 החלומות הראשונים (יוני 1982 - דצמבר 1993)