http://www.angelfire.com/doc/images/track/ot_noscript.gif?rand=589465http://ad.yieldmanager.com/pixel?id=1901600&t=2

ההכרזה הרשמית של הגאולה השלמה

 

 תודה לאל שדי, אל שדי גדול, אל שדי אחד

 

 

  

הריני מבשר לכם, בני ישראל ובני אומות העולם, יראי שמים המחכים בכיליון עיניים לגואל נבחר מאת ה" אלהינו לגאול את ישראל ולהביא את הגאולה השלמה לעולם. שמו של הגואל הנבחר הוא חיים בן משה שנולד בצנעא תימן, ב-1914.

 

הגאולה השלמה מגיעה בהפתעה. הרבנים, בני ישראל לומדי תורה ויודעי דת ודין וכן בני אומות העולם אינם יודעים כלום, בזמנים הראשונים, מכל המתרחש מעת מותו של הצדיק חיים ותחייתו מן המתים ביוני 1982, ואודות מלכות השמים החדשה והשלמה שהוא יושב בראשה. ממלכות השמים הוא שולח אלינו חלומות וחזיונות האמיתיים המנובאים בספר יואל (ג', 1-2), דרכם הוא מודיע לנו את כל הסימנים השלמים של הגאולה השלמה, הם הסימנים הנדרשים לגאולת עם ישראל ולגאולת אומות העולם.

 

בתחילה כל הדברים החדשים של הגאולה השלמה נראים מוזרים, מפני שלא יודעים עוד מהי הגאולה השלמה, לא כלפי עם ישראל ולא כלפי אומות העולם. מצד טעמים רבים קשה בתקופה הזאת לקבל ולהבין את הדברים, הואיל וכולם הם דברים חדשים שלא נשמעו קודם לכן. על כך אמר הנביא ישעיה (פרק מ"ח):

 

 שָׁמַעְתָּ חֲזֵה כֻּלָּהּ, וְאַתֶּם הֲלוֹא תַגִּידוּ:  הִשְׁמַעְתִּיךָ חֲדָשׁוֹת מֵעַתָּה, וּנְצֻרוֹת וְלֹא יְדַעְתָּם. ז עַתָּה נִבְרְאוּ וְלֹא מֵאָז, וְלִפְנֵי-יוֹם וְלֹא שְׁמַעְתָּם--פֶּן-תֹּאמַר, הִנֵּה יְדַעְתִּין.  ח גַּם לֹא-שָׁמַעְתָּ, גַּם לֹא יָדַעְתָּ--גַּם, מֵאָז לֹא-פִתְּחָה אָזְנֶךָ"

 

אני, פרץ גרין, החמור הראשון של הגואל חיים, וזכיתי ללמוד שלוש עשרה שנה עם הצדיק הנסתר חיים במילאנו, איטליה. אחרי סבלו הנורא האחרון ומותו התחילו לרדת הסימנים השלמים לתלמידים ולחברים, אוהביו של הצדיק חיים. קיבלנו את סימן החמור אוכל לחם, שהוא סימן הגאולה השלמה בעולם, ותפקידנו העיקרי מאז תחייתו של הצדיק במלכות השמים הוא לכתוב ולהסביר לפי יכולתנו את כל הסימנים המגיעים ואת כל העדות הגדולה והנפלאה של הגאולה השלמה.

 

אני מבשר, אפוא, שגואל עם ישראל והאנושות כבר הגיע ב-1982 (הוא הגואל השלישי הסופי, חיים בן משה), וכול העדות מעידה כי ה" אלהינו בחר בו, הקים אותו מן המתים והושיב אותו בראש מלכות השמים, היא מלכות השמים השלמה המוקמת לעד עם בחירת ה" ברוך הוא את הגואל האהוב אצלו. אין ספק שהלומד את העדות ואת ההסברים בשכל ישר ובלי השגות קדומות יבין ויאמין, ישכיל וישמח עד צהלת פורים, כי הכול אמת ומאת ה" הוא, ולא המצאנו מהמוח שלנו כלום.

 

חמורים אנחנו ופשוטי אמונה, הולכים בדרך שמוליכים אותנו ומקבצים את הכול בכתבים לזמן שיוכלו להתקבל. ומשתדלים אנו, מכול מקום, להעלות את הכתבים על האתר שלנו באינטרנט. בית ספר אנו, הכולל את תלמידי הגואל חיים, הוא בית ספר אסתר בארץ ישראל, בית ספר השושנה באיטליה ובית ספר השושנה הצהובה (ילו-רוז) בארצות הברית.

 

כתבי ספר שושנת משנת חיים כוללים, בין השאר, את דברי "החוק החדש" ו"המנהג החדש" של הגאולה השלמה, את ספר "אור חדש לרמב"ם" שהוא הסבר על הפרקים האחרונים המפורסמים של הלכות מלכים בענייני המשיחות, את ספר "חמישה לוחות הברית והחרם מדאורייתא" על הטעות האפלה של שיטת האצילות הפסולה של ספר הזוהר ושל כול הקבלה המזויפת שיצאה ממנו, את "ספר הכוכבים" של אברהם אבינו, את תכנית "בית התפילה של הגאולה השלמה בן שבע הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם", ואת העדות הכוללת אלפי חלומות חשובים המוסיפים ידע גדול בכול ששת הסימנים הגדולים השלמים:

 

ו       סימן כוכבי הגאולה,

 

י        סימן השופט המשוח במלכות השמים,

 

ש       סימן האור החדש של חנוכת החנוכות,

 

ק       סימן החמור אוכל לחם,

 

ה       סימן הדור הרביעי ודור הבניין החדש,

 

ו        וסימן תחיית הגואל חיים בסימן השלם של תחיית המתים.

 

 כמו כן נכללים בספר שושנת משנת חיים "בשורת המלאך גבריאל", ספר "ממזבח הנביא", ספר "פירוש באר שבע", "ספר המפליא" על תיקוני הנצרות ועניין מישרתו המשיחית של ישוע בן מרים ויוסף, כתבי הקבלה החדשה האמיתית של הדג הגדול לוויתן, ספר תחיית הצדיק חיים, ראש לל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו.

 

כל הדברים האלה נמצאים אצלנו, החמורים המועטים, בתוך הארמון של אסתר המלכה שממנו יוצאת הישועה והגאולה בהפתעה ובפליאה, המעוררת את הלב ואת השכל לרוח חדשה נעלה.

 

ואמנם העולם נמצא עכשיו בדור הרביעי בן 65 השנים (מ-1983 עד 2047), ובסיומו ייכנס הדור החמישי המוכן לקבל את בשורות הגאולה ואת כל הלימודים החדשים של הגואל חיים. בחלקו הראשון של הדור הרביעי (מ-1983 עד 2018) עוד יש רחמים רבים מן השמים בזכות סבלו האחרון וקורבנו של הצדיק חיים על העולם, אך לאחר מכן יתחילו הזמנים הנוראים הכוללים את תקופת יום ה" הגדול והנורא. 

 

אתם רוצים לדעת מיהו ה"אדון" שאתם מבקשים (מלאכי, ג', 1)?

זהו הצדיק, הגואל חיים, אשר פתאום אחרי מותו נכנס אל היכלו במלכות השמים. ביאתו היא יחד עם אליהו הנביא, שהוא מלאך הברית, שאתם חפצים בו. ירושת הסימנים השלמים היא ביד אליהו הנביא, ומתקיימת שלמות הסימנים רק בביאת הגואל חיים. מובן שהם לא מתגלים בפרהסיה, כי מי יכלכל את יום בואם, וקדושים הם מאוד מאוד, ואין העולם עומד בכבודם אם יבואו הם בעצמם. למעשה הם כבר באו ונמצאים: הגואל חיים מדריך ממלכות השמים את הגאולה בארץ, כשהנביא אליהו והגואל חיים יכולים לרדת לעולם כרצונם בקרב הזוכים. ואני בהמה הנוערת "בא הזמן".

 

אם רעבים אתם, בואו ואכלו, מאחר ששלחתי את לחמי על פני המים, כי ברוב ימים תמצאוהו אתם. רק הסירו השגות קדומות, כי חדשה הגאולה לישראל ובה יוכל להתחדש כל אחד במוח חדש שפל וברוח חדשה של ענווה, כי דיבר ה" עשה ופעל ומילא את אוצרות הארמון הארצי למענכם. לא בא המשיח בן דוד, כי אינו הוא שאתם מבקשים באמת, אלא השופט המשוח במלכות השמים היורדת בהדרגה לעולם כסדרי הדורות הבאים. התקופה בין 1948 עד 2047 נקראת תקופת ימות המשיח, אך בה מגיע הגואל.

 

הגואל חיים פותח בפנינו את ספר הכוכבים ומלמד אותנו את ענייני כוכבי הגאולה, וכן הוא מראה לנו דברים של מלכות השמים המתגלים לעולם במסגרת הגאולה השלמה. וכן הוא מלמד אותנו את ענייני האור החדש של בית התפילה בן שבע הקומות, 13 מזבחות התפילה ומחצלת האסלאם, מדריך את סימן החמור אוכל לחם לכול תפקידיו, ושולח לנו ממסורת אליהו הנביא את הנבואות החדשות על הדור הרביעי הגדול והנורא המרעיד, המפחיד והמעציב הזה. לפיכך כל הבשורות מגיעות לפני שמתחיל הרעש הגדול, ושמורות אצלנו עד שנמצא אוזניים השואפות לשמוע את חידושי השמים וחידושי הארץ של הגאולה השלמה.

  

אני החמור הראשון לחמורי הגאולה השלמה, כי אין בפי החמור אלא דברים אמיתיים, ברשות הגואל חיים, לפני ה" אלהינו ברוך הוא וברוך שמו לעד ולעולמי עולמים. כבר בא הזמן והתקבלו המון בשורות וסימנים, חפשו את ארמון האוצרות ומצאוהו.

 

אתם רוצים להתבונן? ברוך ה". גילה הגואל חיים לחמורים את "ההתבוננות המשולשת" המיוסדת על שם ה" בתכלית הגאולות והוא השם "אהיה אשר אהיה" שגילה ה" למשה רבנו. ההתבוננות כוללת במסגרתה את סימני אברהם, את סימני יצחק ואת סימני יעקב, ומרומזת בה גם העלייה האמצעית של משה רבנו הנסתרת בתורה.

 

הצדיק הנסתר חיים לימד בחייו תמיד שקדמה הדרך ארץ לתורה, ואם אין דרך ארץ אין תורה. אם האדם מתנהג בדרך ארץ, חס על כבוד כל אחד ואחת, נזהר מאוד שלא לזלזל בבני אדם, מקבל כל אחד בסבר פנים יפות, מתרגש מצער הזולת, מרגיש את לב האחר, נוהג בצדקה עם יתומים, אלמנות, חולים ועניים וליבו טוב עם כל בני האדם כי בריותיו של ה" הם, אז, ורק אז, יוכל לקבל הוא שיעורים אמיתיים של תורה. המורה חיים לימד אותי שכול התורה באה ללמד אותנו את הענווה של משה רבנו, וכול השאר תפל לגבי הנקודה הזאת, כי לנו כל התורה וכול המסורת בגלל ענוות משה, שכל כך אהב ה" ברוך הוא. "אבל מועטים מאוד הם שמבינים את זה" היה מוסיף קדוש ה", ראש ל"ו הצדיקים הנסתרים בדורו, המורה חיים.

 

עם זאת אנו בדור של חוצפה, עזות פנים, אלימות, לבבות אנוכיים של אהבת כספים, זיוף, שכל להרע, והשקפות בלתי מאוזנות, דור של ניאוף ותועבות, דור ממון שגורלו ליפול, דור שנאה שגורלו להיהרס. כך הוא דור ימות המשיח, דור שענייני המשיחות והגאולה מגיעים לפסגת הבלבולים דרך נביאי שקר ומשיחים מזויפים, עד שמגיע חלקו השני של הדור הרביעי, ואל קנא מטהר את עולמו אשר ברא ומסיר ממנו כל פגע רע, וכל המתרומם בעצמו יושפל.

 

לכן תבוא תקופת יום ה" הגדול והנורא ולא תכחיש, כי לא יכולים הטובים לקבל את הגאולה השלמה עד שימותו הרשעים, ועד שייטהר העולם מעבודה זרה ומהשחתה ומרוע לבב. ואנו רואים כבר כעת הריסות ומים גבוהים וסערות ורעידות אדמה ועוד, כשאלו הם "סימנים" קלים בלבד ביחס למה שיבוא. ובכן הבינו מדוע הבשורות האמיתיות של הגאולה האמיתית השלמה סגורות הן בתוך הארמון, וקשה מאוד להוציאן לרבים. אין בלבולים כבלבולי דור ימות המשיח, ולנו, בזכות הגואל האהוב חיים, השפה הברורה המנובאת בספר צפניה. בואו, למדו אותה, והסירו את כל שקרי העבר.

 

זאת היא בשורה רשמית, לפני ה" אלהינו, ברשות הגואל חיים.

 

בסוף יתבררו כל הדברים, ובגמר תקופת הדור הרביעי ודור ימות המשיח תהיה תפיסת עולם אחרת לגמרי בגלל כל מה שהעולם עבר, וייראה בפועל מה שהכריז הגואל חיים, שהוא אצלנו כלל ראשון: "כולנו בשר אחד". הרפו מטיפשות הזמנים שעברו. אין לה" משוא פנים, כול העולם בריותיו הם, ואוהב הוא את כל מה שברא. והיא תורה.

 

בעתיד, לאחר תקופת הדור הרביעי, יחזרו בני ישראל לתורה מתוך ידע חדש לגמרי, יידעו שבא הגואל הנבחר חיים וייעשו לו לתלמידים, ועוד יתגלו השגות רבות על מלכות השמים ועל ענוות הצדיק חיים, וכול הזוכים יקבלו חלומות וחזיונות אמיתיים ויהיו מודרכים מאת הגואל, הוא פלא יועץ, מלא בכוחות שניתנו לו מה'. וכן יזכו כל בני האנושות הטובים לאהוב אותו ויידעו שבזכותו הגדולה יבוא השלום לעולם. זו השמחה האמיתית שתבוא לאנושות הנשארת, ושוב לא תיפסק לעולמי עד, כי כגודל ההבדל בין האמת ובין השקר, כן הוא גודל השמחה האמיתית בהתגלות הסימנים השלמים של הגאולה השלמה. אמן וכן יהי רצון.

 

האחראי על הכתוב: פרץ גרין בן משה גרין וחנה בקר, שנולד בניוארק, ניו-ג'רזי, ארצות הברית, ב-11 ביולי 1945.

 

כ"ב במרחשוון, 5769; 20 בנובמבר 2008; עמק מרקורי 9, פרה ג'ירה ד'אדה, ברגמו, איטליה.